Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-10, 07:19   #4261
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

[1=5e34ff6befca073180cbcc6 6321058714c7d55ca_5effb87 2cc7f0;86482468]Hej cala noc bolal mnie Brzuch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Może to jakaś oznaka, że coś się rozkręca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 07:49   #4262
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Moto niech się rozkręca!
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 07:53   #4263
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Spalam troche ale mam wrazenie, ze nie spalam od roku. Moze w domu sie troche wyspie.
Cycki bola mloda nie cgce za nic gleboko zlapac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poproś o sprawdzenie wędzidełka, może to dlatego?


Ja się obudzilam z tak wielkim nosem i ustami, że nawet mój mąż mnie spiał. Teraz mówi, że mi się wydaję, ale widziałam, że miał bekę ze mnie.
Coś dzisiaj jęczał przez sen i miałam jakiś schiz, że to nie mój mąż tylko Flycole i, że jęczy, bo ma skurcze. Poglaskałam i chciałam zapytać, czy to już, ale nie chciałam go/jej budzic. I tak dwa razy w ciągu nocy. Zaczęłam sobie zadawać pytanie, dlaczego wcześniej nie pomyślałam, że będzie dwojka małych dzieci w domu. Dopiero jak syn przyszedł nad ranem, to się ogarnęłam, że to mój mąż i nie rodzi, bo jest facetem. No taka jakaś dziwna akcja, że trudna do ogarnięcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 08:06   #4264
snesha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 643
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny!

A jak dziewczyny z dwójką po CC? Dają jakieś czopki żeby lżejsza kupa była?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja miałam szczęście, że mnie przeczyścił rano w dniu cc. Poprzednim razem przed cc maila lewatywę, ale chyba tylko dlatego że najpierw próbowaliśmy przyspieszyć SN + oksytocyna.
Więc na 2 poszłam dopiero w 4 dobie po cc i jakoś poszło. Bolało, ale do zniesienia. Ale nie miałam zaparcia- przy zaparciu mogło być dramatycznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
snesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 08:11   #4265
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Hej nierozpakowane, trzymam za Was mocne kciuki, doskonale sobie przypominam te moje ostatnie dni. Wgl dziś stwierdziłam że moja ginka w poniedziałek na fotelu mnie wymacala i wysłała z nadzieją na to ktg że się zacznie od razu bez wywoływania, bo skurcze zaczęły się 8h po wizycie takie że czułam a rejestrowane od razu na ktg.

Ja karmiłam wczoraj przed 22 i poszliśmy spać o 22 i potem małą karmiłam o 1.40, o 4, o 5 i dopiero po 8 czuję się całkiem ok. Mama w kościele jak wróci to spróbujemy z mężem się wyszykowac, ja ją nakarmię z obu cyców i na 11 spróbuje pójść z mężem do kościoła. Bardzo chc bo piękna pogoda i wgl no a od jutra mamy już nie będzie więc mamy okazję się przespacerować. Wiem że mam laktatorrm ale skoro kp nam idzie to chce próbuje odroczyć jakikolwiek kontakt z butla o każdy jeden dzień, to już dla mnie wygrana.
Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Ja mam jakis kryzys chyba puchne, spac nie moge. Mloda wisi na cycku non stop a ja juz doslownie rycze z bolu. O 21 dostala mm i spi na mojej siostrze. Ja chce juz do domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak się dziś czujesz?
Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Ja już mam 2 kg na minusie :/ boje się na głos wypowiadać ile ważę...a opycham się wszystkim co mam pod ręką, że zdrowym jedzeniem to mało ma wspólnego



Bazgram z telefonu.
Może właśnie od normalnego jedzenia będzie lepiej. Niech mąż Ci kupi tłusty twaróg, tłusta śmietanę itp i może na takich produktach będzie lepiej
Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Nie nadrobię. Ja wczorajszej nocy spałam 30 minut, a dzisiaj już 3.5 więc jest progres

Odliczam godziny do poniedziałku!

I powiem Wam dziewczyny, że cieszę się że ta cesarka jednak była. Na ktg przed Leos kilka razy tracił tętno i później okazało się, że był kilka razy pępowina owinięty w okol szyjki. Do tej pory biedny ma slady. Jak sobie pomyślę co by było gdyby...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najważniejsze że jesteście razem i zdrowi !
Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Masakra. Czuje sie jak w matrixie. Od godziny slysze odgłosy porodu i gdybym nir wiedziala, ze za rogiem jest porodowka to pomyslalabym, ze kogos morduja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tak była oddzielona porodówka że leżąc na oddziale jak drzwi są pozamykane na porodówkę wszystkie to nie słychać. Ja się darłam a wiem że mnie nie było słychać wiecie że ja już z sentymentem wspominam poród i mi tęskno do tych pierwszych minut razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

A, oglądałam swoje podwozie w lustrze, śladu już nie ma, wygląda elegancko jak przed, nic też nie boli, jestem w szoku jak się zregenerowało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 08:15   #4266
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Poproś o sprawdzenie wędzidełka, może to dlatego?


Ja się obudzilam z tak wielkim nosem i ustami, że nawet mój mąż mnie spiał. Teraz mówi, że mi się wydaję, ale widziałam, że miał bekę ze mnie.
Coś dzisiaj jęczał przez sen i miałam jakiś schiz, że to nie mój mąż tylko Flycole i, że jęczy, bo ma skurcze. Poglaskałam i chciałam zapytać, czy to już, ale nie chciałam go/jej budzic. I tak dwa razy w ciągu nocy. Zaczęłam sobie zadawać pytanie, dlaczego wcześniej nie pomyślałam, że będzie dwojka małych dzieci w domu. Dopiero jak syn przyszedł nad ranem, to się ogarnęłam, że to mój mąż i nie rodzi, bo jest facetem. No taka jakaś dziwna akcja, że trudna do ogarnięcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale akcja 😂😂😂
Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Hej nierozpakowane, trzymam za Was mocne kciuki, doskonale sobie przypominam te moje ostatnie dni. Wgl dziś stwierdziłam że moja ginka w poniedziałek na fotelu mnie wymacala i wysłała z nadzieją na to ktg że się zacznie od razu bez wywoływania, bo skurcze zaczęły się 8h po wizycie takie że czułam a rejestrowane od razu na ktg.

Ja karmiłam wczoraj przed 22 i poszliśmy spać o 22 i potem małą karmiłam o 1.40, o 4, o 5 i dopiero po 8 czuję się całkiem ok. Mama w kościele jak wróci to spróbujemy z mężem się wyszykowac, ja ją nakarmię z obu cyców i na 11 spróbuje pójść z mężem do kościoła. Bardzo chc bo piękna pogoda i wgl no a od jutra mamy już nie będzie więc mamy okazję się przespacerować. Wiem że mam laktatorrm ale skoro kp nam idzie to chce próbuje odroczyć jakikolwiek kontakt z butla o każdy jeden dzień, to już dla mnie wygrana.Jak się dziś czujesz? Może właśnie od normalnego jedzenia będzie lepiej. Niech mąż Ci kupi tłusty twaróg, tłusta śmietanę itp i może na takich produktach będzie lepiej Najważniejsze że jesteście razem i zdrowi !U mnie tak była oddzielona porodówka że leżąc na oddziale jak drzwi są pozamykane na porodówkę wszystkie to nie słychać. Ja się darłam a wiem że mnie nie było słychać wiecie że ja już z sentymentem wspominam poród i mi tęskno do tych pierwszych minut razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

A, oglądałam swoje podwozie w lustrze, śladu już nie ma, wygląda elegancko jak przed, nic też nie boli, jestem w szoku jak się zregenerowało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow! To ładnie, ze bez sladu!

Ja soe czuje ok, tylko szwy mn9e trochę bola i cycki MASAKRYCZNIE!!!! pielegniarka patrzyła na mlodej wedzidelko i mowila, ze jesy ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 08:36   #4267
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Dzień dobry Pomimo że współczuję Wam problemów z karmieniem czy bólami poporodowymi, to i tak bardzo chciałabym być już na tym etapie... W nocy śniło mi się, że wody zaczęły mi odchodzić, szkoda że to tylko sen
Dziś u mnie 39+0, więc zaczynam 40tc, termin już za tydzień więc co by nie było liczę na to, że za max 3 tygodnie będę już tulić synka Chociaż chcąc nie chcąc trochę się nastawiłam psychicznie, że może i u mnie coś ruszy po wtorkowej wizycie. Trochę słabo, bo jak się dowiem, że nic się jeszcze nie dzieje (i serio nic się nie zadzieje w ciągu 1-2 dni po wizycie) to będę zawiedziona i niepotrzebnie się nakręcę
No ale nic, zobaczymy jak to wyjdzie wczoraj poza zwykłym porannym spacerem z psem, byliśmy z mężem na zakupach i wieczorem poszliśmy razem z psem na spacer, chodziliśmy dobre pół godziny, ale najwidoczniej u mnie taki ruch nic a nic nie zmienia w kwestii przyspieszenia porodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-10, 08:43   #4268
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Poproś o sprawdzenie wędzidełka, może to dlatego?


Ja się obudzilam z tak wielkim nosem i ustami, że nawet mój mąż mnie spiał. Teraz mówi, że mi się wydaję, ale widziałam, że miał bekę ze mnie.
Coś dzisiaj jęczał przez sen i miałam jakiś schiz, że to nie mój mąż tylko Flycole i, że jęczy, bo ma skurcze. Poglaskałam i chciałam zapytać, czy to już, ale nie chciałam go/jej budzic. I tak dwa razy w ciągu nocy. Zaczęłam sobie zadawać pytanie, dlaczego wcześniej nie pomyślałam, że będzie dwojka małych dzieci w domu. Dopiero jak syn przyszedł nad ranem, to się ogarnęłam, że to mój mąż i nie rodzi, bo jest facetem. No taka jakaś dziwna akcja, że trudna do ogarnięcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musisz urodzić,bo halucynacje się zaczynają.

Ja dziś wstałam w okropnym humorze,mam już wrażenie,że nigdy w życiu nie urodzę. Nie wiadomo po co tak mnie nakręcili lekarze na rychły wcześniejszy poród,chociaż w sumie wszystko na to wskazywało. A tu jutro rozpoczynam 40 tydzien i nic,Filipkowi się wcale tak bardzo nie spieszy.
Miłej niedzieli dziewczyny
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 08:47   #4269
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Opowiadaj jak Wam mijają dni jestem ciekawa jak udaje Ci się godzić opiekę nad dwójką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
musimy mieć oczy dookoła głowy
pilnowac bo wchodzi do pokoju po zabawki jak śpi, krzyczy mu nad głową , TZ jak idzie na siłownie wieczorem to muszę dwójkę wykąpać, nakarmić i położyć, ale najczęściej wygląda to tak że w trójkę leżymy w łóżku, albo Michał jak zaśnie u siebie to ja o 20 z Karoliną zasypiam mówię do TZ kiedy film razem jakiś obejrzymy musimy jakoś sie ogarnąć, zwłaszcza że od jutra na 8 będę z wózkiem cisła do przedszkola najgorzej że zima i sie poubierać, na wiosnę szybciej będzie to trwało ufff
Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Od kiedy można podawać dziecku espumisan?

Mi jeszcze 9 kg zostało

Kikut już prawie nam odpadł.. wisi na nicce ale boję się ruszać

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
espumisan nie pisze od ilu, pisze tylko dawkowanie niemowle, bobotic pisze od 28dni, Karolinie dałam jak miała 3tyg
Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
To prawda, mi przy jednym się nie chce gotować i jem byle co, a co dopiero przy dwójce dlatego trochę liczę na kp, zawsze to niby 500 kcal spala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tylko apetyt większy przez te 500kcal
Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Nie nadrobię. Ja wczorajszej nocy spałam 30 minut, a dzisiaj już 3.5 więc jest progres

Odliczam godziny do poniedziałku!

I powiem Wam dziewczyny, że cieszę się że ta cesarka jednak była. Na ktg przed Leos kilka razy tracił tętno i później okazało się, że był kilka razy pępowina owinięty w okol szyjki. Do tej pory biedny ma slady. Jak sobie pomyślę co by było gdyby...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na noworodkach była babka co córka w 37tc ważyła 2kg i była owinięta, zrobili cc jej, gin nic Ci nie mówił że owinięty?
Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Lepiej nie myśl o tym. Leoś jest z Wami cały i zdrowy i to jest najważniejsze 😘

---------- Dopisano o 02:30 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------



Ja jak się kładę wieczorem to mówię do męża kiedy prześpimy nockę 😄 położna sobie żartowała że spokojnie jeszcze trochę i da nam pospać...4 godz 😝

---------- Dopisano o 02:34 ---------- Poprzedni post napisano o 02:30 ----------



No u nas też 2,5-3 godz ale ja angażuje męża bo tak byłoby co 1,5-2 . Wstajemy razem on podgrzewa butle a ja siadam do laktatora . Wracam,przebieram małego i szykuje kolejne porcje
ja przespałam całą noc jak Karo skończyła 3m
Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Masakra. Czuje sie jak w matrixie. Od godziny slysze odgłosy porodu i gdybym nir wiedziala, ze za rogiem jest porodowka to pomyslalabym, ze kogos morduja 😱😱😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

jak ja weszłam na porodówkę to jedna jęczała jakby orgazm miała
Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny!

A jak dziewczyny z dwójką po CC? Dają jakieś czopki żeby lżejsza kupa była?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja nie miałam problemu, ale na wypisie info od położnej że można czopki zastosować jakby co
Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Hej nierozpakowane, trzymam za Was mocne kciuki, doskonale sobie przypominam te moje ostatnie dni. Wgl dziś stwierdziłam że moja ginka w poniedziałek na fotelu mnie wymacala i wysłała z nadzieją na to ktg że się zacznie od razu bez wywoływania, bo skurcze zaczęły się 8h po wizycie takie że czułam a rejestrowane od razu na ktg.

Ja karmiłam wczoraj przed 22 i poszliśmy spać o 22 i potem małą karmiłam o 1.40, o 4, o 5 i dopiero po 8 czuję się całkiem ok. Mama w kościele jak wróci to spróbujemy z mężem się wyszykowac, ja ją nakarmię z obu cyców i na 11 spróbuje pójść z mężem do kościoła. Bardzo chc bo piękna pogoda i wgl no a od jutra mamy już nie będzie więc mamy okazję się przespacerować. Wiem że mam laktatorrm ale skoro kp nam idzie to chce próbuje odroczyć jakikolwiek kontakt z butla o każdy jeden dzień, to już dla mnie wygrana.Jak się dziś czujesz? Może właśnie od normalnego jedzenia będzie lepiej. Niech mąż Ci kupi tłusty twaróg, tłusta śmietanę itp i może na takich produktach będzie lepiej Najważniejsze że jesteście razem i zdrowi !U mnie tak była oddzielona porodówka że leżąc na oddziale jak drzwi są pozamykane na porodówkę wszystkie to nie słychać. Ja się darłam a wiem że mnie nie było słychać wiecie że ja już z sentymentem wspominam poród i mi tęskno do tych pierwszych minut razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

A, oglądałam swoje podwozie w lustrze, śladu już nie ma, wygląda elegancko jak przed, nic też nie boli, jestem w szoku jak się zregenerowało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moje podwozie też eleganckie, gorzej z brzuchem
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 08:47   #4270
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Karla daj znać czy udalo się pójść do kosciola. My tez chcieliśmy na 11.00 ale z małą. Ale niestety moj maz cos się źle czuje w sumie i chyba na spacer pojde z małą po prostu.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!

Edytowane przez panipuchatkowa
Czas edycji: 2019-02-10 o 08:56
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 09:14   #4271
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Może niech Ci mąż kupi w aptece czopki glicerynowe. U mnie co prawda bez cc ale po porodzie była masakra, więc na początku to było zbawienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasnie pani położna mi dała i super komfort kupie sobie do domu na ten pierwsze czawsy
Cytat:
Napisane przez snesha Pokaż wiadomość
Ja miałam szczęście, że mnie przeczyścił rano w dniu cc. Poprzednim razem przed cc maila lewatywę, ale chyba tylko dlatego że najpierw próbowaliśmy przyspieszyć SN + oksytocyna.
Więc na 2 poszłam dopiero w 4 dobie po cc i jakoś poszło. Bolało, ale do zniesienia. Ale nie miałam zaparcia- przy zaparciu mogło być dramatycznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właśnie zaparć się boje :-(
Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
musimy mieć oczy dookoła głowy
pilnowac bo wchodzi do pokoju po zabawki jak śpi, krzyczy mu nad głową , TZ jak idzie na siłownie wieczorem to muszę dwójkę wykąpać, nakarmić i położyć, ale najczęściej wygląda to tak że w trójkę leżymy w łóżku, albo Michał jak zaśnie u siebie to ja o 20 z Karoliną zasypiam mówię do TZ kiedy film razem jakiś obejrzymy musimy jakoś sie ogarnąć, zwłaszcza że od jutra na 8 będę z wózkiem cisła do przedszkola najgorzej że zima i sie poubierać, na wiosnę szybciej będzie to trwało ufff

espumisan nie pisze od ilu, pisze tylko dawkowanie niemowle, bobotic pisze od 28dni, Karolinie dałam jak miała 3tyg

tylko apetyt większy przez te 500kcal

na noworodkach była babka co córka w 37tc ważyła 2kg i była owinięta, zrobili cc jej, gin nic Ci nie mówił że owinięty?

ja przespałam całą noc jak Karo skończyła 3m


jak ja weszłam na porodówkę to jedna jęczała jakby orgazm miała

ja nie miałam problemu, ale na wypisie info od położnej że można czopki zastosować jakby co

moje podwozie też eleganckie, gorzej z brzuchem
Wiesz co wydaje mi, że gin nie chciał mnie straszyć, ale na operacyjnej usłyszałam Tylko "o jaka długa pępowina". Nie usłyszałam jak Leos zapłakał dopiero mi go w tym kocyku przynieśli pokqzac. Nie chcę myśleć co by było gdyby... Dzień wcześniej na wizycie było wszystko w porządku


Chyba sobie poradzimy z kp. Najlepsza pozycja dla nas to na siedząco a nie na leżąco i Leos daje ładnie radę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-10, 09:27   #4272
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Poproś o sprawdzenie wędzidełka, może to dlatego?


Ja się obudzilam z tak wielkim nosem i ustami, że nawet mój mąż mnie spiał. Teraz mówi, że mi się wydaję, ale widziałam, że miał bekę ze mnie.
Coś dzisiaj jęczał przez sen i miałam jakiś schiz, że to nie mój mąż tylko Flycole i, że jęczy, bo ma skurcze. Poglaskałam i chciałam zapytać, czy to już, ale nie chciałam go/jej budzic. I tak dwa razy w ciągu nocy. Zaczęłam sobie zadawać pytanie, dlaczego wcześniej nie pomyślałam, że będzie dwojka małych dzieci w domu. Dopiero jak syn przyszedł nad ranem, to się ogarnęłam, że to mój mąż i nie rodzi, bo jest facetem. No taka jakaś dziwna akcja, że trudna do ogarnięcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Padlam
A u mnie dziś ani pół skurczu, można naprawdę oszalec. Jutro zaczynam 41 tc, nie wiem po co mi tak ciągle gadał że lada moment urodzę. Tylko się nakrecam niepotrzebnie. U nas nawet obchodu jeszcze nie było, nie ma to jak niedziela w szpitalu.
Pamiętam jak po pierwszym porodzie leżalam już na sali z dzieckiem to było słychać odgłosy z porodowki. Aż mi się wszystko przypominało
Mam nadzieję że mąż mi dziś obiad przywiezie bo masakra z tym jedzeniem. Na śniadanie suchy chleb zjadłam bo obrzydliwa wedlina była. Dobrze ze mam jeszcze jakiś prowiant bo bym tu umarła chyba z głodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 09:33   #4273
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

U mnie tez oprocz ogromnego bolu Brzucha I spinania cisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 09:46   #4274
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny!

A jak dziewczyny z dwójką po CC? Dają jakieś czopki żeby lżejsza kupa była?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam swoje czopki, wzięłam dwa a i tak się nie przemoglam. Tylko do domu weszłam w 4 dobie i żadnego problemu, no zawsze tak miałam że w obcym miejscu to nie, nie

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 10:13   #4275
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Padlam
A u mnie dziś ani pół skurczu, można naprawdę oszalec. Jutro zaczynam 41 tc, nie wiem po co mi tak ciągle gadał że lada moment urodzę. Tylko się nakrecam niepotrzebnie. U nas nawet obchodu jeszcze nie było, nie ma to jak niedziela w szpitalu.
Pamiętam jak po pierwszym porodzie leżalam już na sali z dzieckiem to było słychać odgłosy z porodowki. Aż mi się wszystko przypominało
Mam nadzieję że mąż mi dziś obiad przywiezie bo masakra z tym jedzeniem. Na śniadanie suchy chleb zjadłam bo obrzydliwa wedlina była. Dobrze ze mam jeszcze jakiś prowiant bo bym tu umarła chyba z głodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piona,ja ma identycznie,gdyby mnie tak nie nakręcało dwóch lekarzy,no bo i moja ginekolog i lekarz,do ktorego chodziłam prywatnie na usg,to bym sobie spokojnie czekała. A tak to się nasłuchałam jakie to piękne już rozwarcie i jak to cudnie młody główką wstawiony w kanał,no i że zaraz za moment urodzę i czekam już nakręcona od ponad 2 tygodni
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 10:20   #4276
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Piona,ja ma identycznie,gdyby mnie tak nie nakręcało dwóch lekarzy,no bo i moja ginekolog i lekarz,do ktorego chodziłam prywatnie na usg,to bym sobie spokojnie czekała. A tak to się nasłuchałam jakie to piękne już rozwarcie i jak to cudnie młody główką wstawiony w kanał,no i że zaraz za moment urodzę i czekam już nakręcona od ponad 2 tygodni
No u mnie identycznie lepiej nie mieć żadnych objawów i urodzić "z zaskoczenia" niż czekać jak na szpilkach a tu nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 10:21   #4277
anett89
Raczkowanie
 
Avatar anett89
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 223
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ja jak się ostatnio nakręciłam, że to już, że w końcu tak teraz mam jakąś panikę, że jeszcze nie chcę nie jestem gotowa, nie dam sobie z niczym rady, że ja się na matkę nie nadaje i mówię do mojego Pasożytka, że jak chce to niech tam jeszcze siedzi...ale też niech nie przesadza...
Łatwiej węzeł gordyjski rozplątać niż kobietę zrozumieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anett89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 10:22   #4278
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Jeszcze był teraz lekarz na obchodzie (swoją drogą nie trawię go) pomacal brzuch tylko, stwierdził że jak skurcze się nasila to zgłosić. I na koniec, że "Pani ma wąską miednicę to nie wiem czy Pani urodzi". Aha, spoko. Pierwsze dziecko nie wiem jakim cudem mi się udało "wypchać".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 10:25   #4279
anett89
Raczkowanie
 
Avatar anett89
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 223
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
No u mnie identycznie lepiej nie mieć żadnych objawów i urodzić "z zaskoczenia" niż czekać jak na szpilkach a tu nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego ja wczoraj/dzisiaj w nocy przestałam nasluchiwać i wyczekiwać wszelakich objawów, wyluzowałam i tym sposobem przespałam prawie 12h ciągiem (z jedną tylko przerwą na siku)
Po dwóch nieprzespanych nocach chyba mi się należała taka regeneracja



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anett89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-10, 10:26   #4280
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez anett89 Pokaż wiadomość
Dlatego ja wczoraj/dzisiaj w nocy przestałam nasluchiwać i wyczekiwać wszelakich objawów, wyluzowałam i tym sposobem przespałam prawie 12h ciągiem (z jedną tylko przerwą na siku)
Po dwóch nieprzespanych nocach chyba mi się należała taka regeneracja



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to zazdroszczę, ja już nie pamiętam kiedy się wyspałam jak nie skurcze to laska chrapie na cały oddział i się nie da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 10:37   #4281
anett89
Raczkowanie
 
Avatar anett89
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 223
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
O to zazdroszczę, ja już nie pamiętam kiedy się wyspałam jak nie skurcze to laska chrapie na cały oddział i się nie da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie ostatni raz tak się wyspałam...
Dlatego dziś czuję się jak młoda bogini
Wysprzątałam cały dom (wiem, że niedziela ale ja musiałam) i cały czas mnie nosi, żeby coś jeszcze zrobić
Wiem coś o chrapaniu. Mój mąż ledwo przyklei głowę do poduszki, jeszcze zasnąć nawet nie zdąży na dobre to już daje koncert wprost do ucha na 100 decybeli ale teraz już od dłuższego czasu się nie męczę i śpimy osobno, ja na górze on na dole (a i tak go słyszę).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anett89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 11:07   #4282
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Ja miałam swoje czopki, wzięłam dwa a i tak się nie przemoglam. Tylko do domu weszłam w 4 dobie i żadnego problemu, no zawsze tak miałam że w obcym miejscu to nie, nie

Bazgram z telefonu.
Piona! Mnie już w szpitalu męczyło ale nie dało rady, musiałam poczekać aż wrócimy do domu, na szczęście nie było źle, chociaż matka mnie straszyła (w tej pierwszej dobie po porodzie mówię jej, że czuję się jakbym sikala wrzątkiem a ta do mnie szczerze do bólu "to jeszcze nic, poczekaj aż się będziesz chciała wysrac" - dodam, że to wszystko na sali gdzie jeszcze dwie inne babki i ich rodziny )
Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Jeszcze był teraz lekarz na obchodzie (swoją drogą nie trawię go) pomacal brzuch tylko, stwierdził że jak skurcze się nasila to zgłosić. I na koniec, że "Pani ma wąską miednicę to nie wiem czy Pani urodzi". Aha, spoko. Pierwsze dziecko nie wiem jakim cudem mi się udało "wypchać".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo Ci współczuję tego czekania...
Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
No u mnie identycznie lepiej nie mieć żadnych objawów i urodzić "z zaskoczenia" niż czekać jak na szpilkach a tu nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj prawda. Ja wiem, że to łatwo mówić i teraz to mogę być mądra jak już jestem po, ale mialyscie wszystkie rację jak mnie uspokajalyscie, że mam się cieszyć z braku objawów i czekać



Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 11:14   #4283
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Jeszcze był teraz lekarz na obchodzie (swoją drogą nie trawię go) pomacal brzuch tylko, stwierdził że jak skurcze się nasila to zgłosić. I na koniec, że "Pani ma wąską miednicę to nie wiem czy Pani urodzi". Aha, spoko. Pierwsze dziecko nie wiem jakim cudem mi się udało "wypchać".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To Ci powiedział...odkrywca...w spolczuje bardzo tak czekać ;(
Cytat:
Napisane przez anett89 Pokaż wiadomość
Dlatego ja wczoraj/dzisiaj w nocy przestałam nasluchiwać i wyczekiwać wszelakich objawów, wyluzowałam i tym sposobem przespałam prawie 12h ciągiem (z jedną tylko przerwą na siku)
Po dwóch nieprzespanych nocach chyba mi się należała taka regeneracja



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko! Też bym tak pospała chętnie
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Piona! Mnie już w szpitalu męczyło ale nie dało rady, musiałam poczekać aż wrócimy do domu, na szczęście nie było źle, chociaż matka mnie straszyła (w tej pierwszej dobie po porodzie mówię jej, że czuję się jakbym sikala wrzątkiem a ta do mnie szczerze do bólu "to jeszcze nic, poczekaj aż się będziesz chciała wysrac" - dodam, że to wszystko na sali gdzie jeszcze dwie inne babki i ich rodziny ) Bardzo Ci współczuję tego czekania...Oj prawda. Ja wiem, że to łatwo mówić i teraz to mogę być mądra jak już jestem po, ale mialyscie wszystkie rację jak mnie uspokajalyscie, że mam się cieszyć z braku objawów i czekać



Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Przynajmniej bez ściemy




Bazgram z telefonu.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Siadłam wczoraj wreszcie i zebrałam zdjęcia z całej ciąży. Jakieś takie pierdołowate najczęściej w lustrze albo jakieś sporadyczne jak gdzieś wybywaliśmy. Myślałam że będzie tego mniej i będę miała problem do 50 dobić ale jest dziś może sobie zamówię moonylab bo ma akurat 50 stron sesji naszej tam nawet nie dawałam bo osobne wydruki mam a wtedy to bym się już w ilości nie zmieściła

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 11:19   #4284
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ja też muszę sobie powywolywac zdjęcia ale czekam na te fotki z dwóch sesji.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 11:26   #4285
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ja się nie mogę doczekać fotek z sesji dziewczynek mam już pomysł na metryczkę dla nich ale chcę zdjęcie w pełnej rozdzielczości

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 11:40   #4286
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Ja się nie mogę doczekać fotek z sesji dziewczynek mam już pomysł na metryczkę dla nich ale chcę zdjęcie w pełnej rozdzielczości

Bazgram z telefonu.
ja tez czekam
nieobrobione tylko do wyboru dostałam

zamówiłam małego rogala do karmienia
używacie?
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 11:45   #4287
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Jeszcze był teraz lekarz na obchodzie (swoją drogą nie trawię go) pomacal brzuch tylko, stwierdził że jak skurcze się nasila to zgłosić. I na koniec, że "Pani ma wąską miednicę to nie wiem czy Pani urodzi". Aha, spoko. Pierwsze dziecko nie wiem jakim cudem mi się udało "wypchać".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale cham...
Nic nie mówią o wywoływaniu czy coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 11:47   #4288
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
ja tez czekam
nieobrobione tylko do wyboru dostałam

zamówiłam małego rogala do karmienia
używacie?
Dla mnie rogal do karmienia to must have. Rece i plecy by mi chyba odpadły bez niego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 11:55   #4289
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Kurde ja próbowałam karmić z tą duża poducha do spania w ciąży, z takim małym wałkiem co się nakłada na rękę, ze zwykłą poduszka jaskiem i najlepiej mi się karmi bez niczego ;/ dłoń mam pod głową a dziewczyninkę na kolanach i jedziemy no ale piersią to inaczej

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 12:06   #4290
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Udało się wyjść a piękna pogoda ale miałam niepewność bo chciałam kp przed wyjściem a ta spala jak beton, przystawilam i nic i mówię dobra może wytrwa a my za godzinę wrócimy, wkładam już kurtkę a młoda na jedzenie pojadla dość sprawnie i łapczywie i poszliśmy, wróciliśmy a ona spala teraz już jesteśmy po kolejnym kp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 07:15:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.