Miłośniczki Zary - część XLIII - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-22, 09:41   #4861
magda20003
ex Moderator
 
Avatar magda20003
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 3 573
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Też mam taką budowę. Bo w sumie biodra obciągnięte skórą, a jednak 96cm w obwodzie. Ale chcę ujędrnić pupę, na pewno z 2-3 cm jej odjąć, ale przede wszystkim zrobić porządek z udami

No wg mnie też powinien się leczyć. Ale rodzina chyba nie widzi problemu, bo jak to zasugerowałam to padło hasło "on taki już jest i tyle". Więc jest ogólne przyzwolenie na takie zachowanie Ja dziwię się, że do tej pory nic się nie stało nikomu.
Mogę Cię pomasować

A tak na serio dziewczyny to po kursie masażu doceniłam jego zalety Byliśmy na zmianę masującymi i masowanymi- skóra jest świetnie napięta, jędrna i ma lepszy (zdrowszy) koloryt

Co nie zmienia faktu, że moim przeznaczeniem jest bycie stroną masującą- szczerze uwielbiam
__________________


magda20003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 09:47   #4862
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
a buciki za ile i jak je oceniasz??
ja byłam tak mega na nie, jeśli chodzi o ten różowy żakiet, a wczoraj go odebrałam i mi się podoba a ja przecież różu nie lubię i teraz kminie.

u mnie już tego kombiaka z zepsutym zamkniem nie ma, po całym sklepie wczoraj szukałam.



Powiedz mi kochana gdzie się farbujesz w Ktw? ja próbowałam kilku fryzjerów tutaj i nie dość że ceny z kosmosu to też średnio byłam zadowolona. Ja mam taką samą długość jak Ty i ostatnio za obcięcie, z modelowaniem i rozjaśnianiem refleksów tylko za pomocą rozjaśniacza i płukanki zapłaciłam 190 zł :/
Kitka, ja je mam i zostawiam sobie, są bardzo fajowe, ale mam dwie pary, więc dwie mi niepotrzebne. Ale wyprzedażowo dobrze kupione Naprawdę dobrze.

Co do tego żakietu to nawet TŻ mówi, że wyglądam w nim-cytat- "B L A D O", w różu mi niet, w fasonie się też nie czuję ;/ Nie nie, nie, ponownie na nie jestem

Dziękuję za sprawdzenie, szkoda że nie ma, miałam nadzieję, że się uda go kupić, ale trudno, będzie jakiś lepszy na pewno!
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 09:48   #4863
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez magda20003 Pokaż wiadomość
Mogę Cię pomasować

A tak na serio dziewczyny to po kursie masażu doceniłam jego zalety Byliśmy na zmianę masującymi i masowanymi- skóra jest świetnie napięta, jędrna i ma lepszy (zdrowszy) koloryt

Co nie zmienia faktu, że moim przeznaczeniem jest bycie stroną masującą- szczerze uwielbiam
Masaże uwielbiam Ale chodzę tylko na plecki
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 09:58   #4864
magda20003
ex Moderator
 
Avatar magda20003
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 3 573
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
jadę oblukac nowe kozaki....trzyajcie kciuki zeby mi sie nie spodobaly


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Co do tego żakietu to nawet TŻ mówi, że wyglądam w nim-cytat- "B L A D O", w różu mi niet, w fasonie się też nie czuję ;/ Nie nie, nie, ponownie na nie jestem
Ewunia, pamiętasz, nawet kiedyś sobie tu pisałyśmy, że pastele to nie dla nas

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Masaże uwielbiam Ale chodzę tylko na plecki
Plecki to tylko część raju Najlepiej jest się dać całemu wymasować A ja na łóżko do masażu czekam i czekam
__________________


magda20003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 09:59   #4865
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Kitka, ja je mam i zostawiam sobie, są bardzo fajowe, ale mam dwie pary, więc dwie mi niepotrzebne. Ale wyprzedażowo dobrze kupione Naprawdę dobrze.

Co do tego żakietu to nawet TŻ mówi, że wyglądam w nim-cytat- "B L A D O", w różu mi niet, w fasonie się też nie czuję ;/ Nie nie, nie, ponownie na nie jestem

Dziękuję za sprawdzenie, szkoda że nie ma, miałam nadzieję, że się uda go kupić, ale trudno, będzie jakiś lepszy na pewno!
a jaki rozmiar ?

chciałabym nie mieć problemu z żakietem jak Ty bo mnie kusi, a i wykonany całkiem porządnie
mam na oku jeszcze ten kombinezon i będę o nim pamiętać
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 10:04   #4866
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez magda20003 Pokaż wiadomość
Plecki to tylko część raju Najlepiej jest się dać całemu wymasować A ja na łóżko do masażu czekam i czekam
Aj, ale mnie naszła ochota na masaż Nie wiem, czy dzisiaj się nie umówię na jakiś
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 10:11   #4867
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
2 razy zdecydowałam się na pasemka ( platynowe i ciemny blond ) aby był kontrast do 3 koloru- czyli tego, który mam zazwyczaj i super było tylko za pierwszym razem. Potem wiadomo- fryzjerka nie trafi dokładnie w te same pasemka, robiąc odrosty więc znów przeciągała rozjaśniacz na stare i część "nowych" i po 2-3 razie platynowe pasemka zaczęły się kruszyć i miałam tak zniszczone włosy, że masakra- niestety u mnie aby jeszcze bardziej rozjaśnić włosy musiał zostać użyty rozjaśniacz chyba z 9 albo 12% wodą utlenioną, więc wiadomo jaki był efekt. Powiedziałam sobie NIGDY WIĘCEJ. Teraz mam jedną farbę, którą używam w domu i robię co 2-3 tyg tylko i wyłącznie odrosty i dzięki temu mam jeden kolor, z takimi złotawymi refleksami( nie wiem dlaczego tak się robi, ale wygląda to naturalnie i nie jest to na pewno pozostałość po ciemniejszych pasemkach, bo włosy odrosły ). Mam kilka odżywek, z których jestem zadowolona i nic już nie zamierzam zmieniać. Przerzuciłam się na naturalną lub prawie naturalną pielęgnację i jest git. Moje włosy w końcu są odżywione. Wcześniej używałam regeneracji z silikonami i niestety efekt okazał się baaaaaardzo złudny i dało się to zauważyć w pierwszych miesiącach od zaprzestania ich używania-plączące się siano, ale byłam cierpliwa i się opłacało.
Podobają mi się takie dwutonowe refleksy, wtedy głębia koloru wygląda genialnie.
U mnie akurat fryzjer zapisuje nr farb na karcie, dlatego może odtworzyć odcień. Ja mam pociągnięte blond/karmel pasma, nasada moja.
I widzę,że po odświeżeniu koloru na wcześniej machniętych pasmach, włos jest nieco przesuszony - a kolor mi się w ogóle nie spiera, dlatego teraz będę protestować, coby mi nie malował malowanych już pasemek.
I mam podobne uczucie do Ciebie, moje kudły nie lubią silikonów. Szampon raz na jakiś czas, jakieś środki/stylizacji i to tyle.
Dużo masek kręce se sama i różnica jest zauważalna.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 10:24   #4868
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez magda20003 Pokaż wiadomość




Ewunia, pamiętasz, nawet kiedyś sobie tu pisałyśmy, że pastele to nie dla nas



Plecki to tylko część raju Najlepiej jest się dać całemu wymasować A ja na łóżko do masażu czekam i czekam
No nie, niestety, na pewno nie

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
a jaki rozmiar ?

chciałabym nie mieć problemu z żakietem jak Ty bo mnie kusi, a i wykonany całkiem porządnie
mam na oku jeszcze ten kombinezon i będę o nim pamiętać


Kitka, jaki rozmiar czego? Bo się pogubiłam Buty 36, reszta M.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 10:31   #4869
natisska
Rozeznanie
 
Avatar natisska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 494
GG do natisska
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Phoebee powiedz mi kochana, chodzisz do fryzjera w Szcz czy GW ?? Chciałabym sobie zrobic na głowie mniej więcej coś co opisujesz, a pomysłu na wykonawcę żadnego


Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Podobają mi się takie dwutonowe refleksy, wtedy głębia koloru wygląda genialnie.
U mnie akurat fryzjer zapisuje nr farb na karcie, dlatego może odtworzyć odcień. Ja mam pociągnięte blond/karmel pasma, nasada moja.
I widzę,że po odświeżeniu koloru na wcześniej machniętych pasmach, włos jest nieco przesuszony - a kolor mi się w ogóle nie spiera, dlatego teraz będę protestować, coby mi nie malował malowanych już pasemek.
I mam podobne uczucie do Ciebie, moje kudły nie lubią silikonów. Szampon raz na jakiś czas, jakieś środki/stylizacji i to tyle.
Dużo masek kręce se sama i różnica jest zauważalna.
__________________
Ślub









natisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 10:33   #4870
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Idę na zakupy. Jakby była jakaś dorzutka to dajcie znać
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 10:59   #4871
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Masz wyczucie Aniu, bo przy farbowaniu na blond friz zapowiedziała ze zetnie je własnie na dłuzszego boba
Ja sie ciesze, bo raz boba miała i bardzo mi sie podobał
Ale platynowy...ja nie wiem, to jest za jasne dla mnie - mam czarne prawie brwi naturalne, a nie chce ich utleniac

Ja typuje w kolor nr 8 lub 9 ale bardziej chyba ten 8 http://cdn.shopify.com/s/files/1/000...G?v=1393983667
Ja też mam prawie czarne brwi i po kilku latach farbowania na czarno/brązowo/rudo postanowiłam zejść na blond Każdy pukał się w głowę. Proces trwał ok 1,5 roku, bo schodziłam przez rudość/rude blondy refleksami itd. Teraz nikt nie wierzy, że mogłam mieć inny kolor włosów. Mogę podesłać Ci foto na priv jeśli potrzebujesz zachęty
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 11:03   #4872
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
to poproszę foto do szufladki
każdemu pasuje blond tylko trzeba odpowiedni odcień dobrać
Oj nie zgadzam się Niektórym krzywdę (postarzają) robią czarne włosy a innym blond

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
mnie czaaaasem korci zmiana fryzury ale cykor jestem na pewno nie pofarbuję, bo mam naturalny kolor, który w pełni mi odpowiada, jedynie siwe włosy mogą zmusic mnie do koloryzacji
Ja też nie farbuję bo podobają mi się akurat moje naturalne odcienie (co sezon to inny odcień ) ale zauważyłam pojawiające się siwe więc trzeba będzie wkrotce4 zacząć działać z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Prawda! Chyba, że mówimy o czymś takim.
Bo na całej długości u mnie po prostu nie przejdzie.

Rok temu zdecydowałam się na refleksy/ombre, a i parę tygodni minęło zanim przyzwyczaiłam się na blond kosmyki kolo twarzy.
Teraz jestem rasowa blondi.

Co do zniszczeń blondo-farbowania, na swoim przykładzie mogę powiedzieć,ze duuużo zależy od specyfików fryzjerskich. No i większe skupienie na pielęgnacji.


A ja to lubię takie klocki, wygodniej mi się w takich pomyka.
Im cieńszy obcas, tym bardziej mój chód przypomina Johnnego Deppa w Las Vegas Parano.
No może i wygodnie ale jeszcze trzeba w nich wyglądać - proporcjonalnie do sylwetki i rozmiaru stóp Wyglądałabym karykaturalnie

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
jadę oblukac nowe kozaki....trzyajcie kciuki zeby mi sie nie spodobaly
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 11:04   #4873
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ja też mam prawie czarne brwi i po kilku latach farbowania na czarno/brązowo/rudo postanowiłam zejść na blond Każdy pukał się w głowę. Proces trwał ok 1,5 roku, bo schodziłam przez rudość/rude blondy refleksami itd. Teraz nikt nie wierzy, że mogłam mieć inny kolor włosów. Mogę podesłać Ci foto na priv jeśli potrzebujesz zachęty
Ooo, to bardzo chetnie looknę na fotkę Najlepiej z porównaniem w ciemnym kolorze
Ale nie dekoloryzowałas, tylko stopniowo? Ja tak schodziłam z czerni do czerwienie a potem marchweki, ale teraz juz mi sie tak nie chce
A swój masz ciemny kolor włosów?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 11:26   #4874
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To bedziesz musiała, bo nastepna wizyta u fryza to juz dekoloryzacja i zmiana na blond - to już ustalone
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pociesz sie, ze ponoć 70% chodzących do fryza ma takie wrażenie, jak i Ty
ooo to drasyczna zmiana, trochę minie zanim się przyzwyczaisz-byle nie platyna natomiast jdnorazowe rozjaśnianie, to nie wyjdzie dobrze- nigdy nie wyjdzxie równo. Zazwyczaj jest to stopniowy proces. Cociaż 3 podejścia albo najlepiej pasemmkami wtedy masz czas przyzwyczaić sie do nowego ubarwienia A rozjaśnoiony włos jest martwy, w mokry, bez odrzywki grzebienia nie włozysz
Ja chciałam zmeinić fryzjerki, ale ciezko znaleźć cos fajnego, dobrego. Chociaż tak szczerze, to nie narzekam na nie za bardzo, czasem się zdarzy, ale mimo wszystko łaze tam dobry kawałek czasu, bo od studiów
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wnerwiające jest, jak nie informują co i czym robią, w sumei trzeba się dopytywac, chyba ze sie samemu mowi co się chce.
A propo, ile placisz za połozenie farby? Ja 140 za farbowanie z modelowaniem ale to jest w centrum ktw, wiec pewno lokalizacja

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------



Będę sie upierać, ze nie kazdemu i to nawet w optymalnym kolorze
Problem w tym, ze nigdy nie wiadomo, jaki kolor zostanie po dekoloryryzacji,a od niego zalezy potem blond. Zreszta po deko i tak nie od razu kolor będzie idealny, dopiero z kazdym nastepnym farbowaniem. Ja się najbardziej obawiam zniszczenia włosów i siana na głowie ....
rozjaśnoiony włos jest martwy, w mokry, bez odrzywki grzebienia nie włozysz gdzie chodzisz do fryzjera i jakich produktów uzywa? Ale ceny u nas na przewdmieściach nie ma szans, żeby fryzjer zaśpiewał taka kwotę. Zazwyczaj jest do 100 i to zależy od długości włosów


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Masz wyczucie Aniu, bo przy farbowaniu na blond friz zapowiedziała ze zetnie je własnie na dłuzszego boba
Ja sie ciesze, bo raz boba miała i bardzo mi sie podobał
Ale platynowy...ja nie wiem, to jest za jasne dla mnie - mam czarne prawie brwi naturalne, a nie chce ich utleniac

Ja typuje w kolor nr 8 lub 9 ale bardziej chyba ten 8 http://cdn.shopify.com/s/files/1/000...G?v=1393983667
Na początek fajna ta 8

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
mnie czaaaasem korci zmiana fryzury ale cykor jestem na pewno nie pofarbuję, bo mam naturalny kolor, który w pełni mi odpowiada, jedynie siwe włosy mogą zmusic mnie do koloryzacji
ja też tak myślałam i uparcie długie włosy nosiłam włosy nie zęby.....odrastają Odwagi!!! Ja lubię później przechodzić przez te wszystkie etapy odrastania włosów, bo fryzura cały czas się zmienia
Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
2 razy zdecydowałam się na pasemka ( platynowe i ciemny blond ) aby był kontrast do 3 koloru- czyli tego, który mam zazwyczaj i super było tylko za pierwszym razem. Potem wiadomo- fryzjerka nie trafi dokładnie w te same pasemka, robiąc odrosty więc znów przeciągała rozjaśniacz na stare i część "nowych" i po 2-3 razie platynowe pasemka zaczęły się kruszyć i miałam tak zniszczone włosy, że masakra- niestety u mnie aby jeszcze bardziej rozjaśnić włosy musiał zostać użyty rozjaśniacz chyba z 9 albo 12% wodą utlenioną, więc wiadomo jaki był efekt. Powiedziałam sobie NIGDY WIĘCEJ. Teraz mam jedną farbę, którą używam w domu i robię co 2-3 tyg tylko i wyłącznie odrosty i dzięki temu mam jeden kolor, z takimi złotawymi refleksami( nie wiem dlaczego tak się robi, ale wygląda to naturalnie i nie jest to na pewno pozostałość po ciemniejszych pasemkach, bo włosy odrosły ). Mam kilka odżywek, z których jestem zadowolona i nic już nie zamierzam zmieniać. Przerzuciłam się na naturalną lub prawie naturalną pielęgnację i jest git. Moje włosy w końcu są odżywione. Wcześniej używałam regeneracji z silikonami i niestety efekt okazał się baaaaaardzo złudny i dało się to zauważyć w pierwszych miesiącach od zaprzestania ich używania-plączące się siano, ale byłam cierpliwa i się opłacało.

Dużym plusem blondu jest to, że się nie wypłukuje ale trzeba mocno dbać, aby utrzymać odpowiedni odcień i połysk. Na szczęście ogranicza się to do odpowiedniej pielęgnacji. Raz w tygodniu oczyszczający szampon silver i odżywkę podkreślającą kolor, która zapobiega osadzaniu się chloru . No i filtry UV - od słońca żółkną. Ale dzięki temu przy farbowaniu odrostów nie trzeba przeciągać koloru na całość, więc nie są narażone za każdym razem na szkodliwe działanie farby.
Bez wyraźnej konieczności (!!!) nie dawajcie sobie ribić wodą 12%

I masz bardzo dobre podejście do pielęgnacji blondu Nie ma szans, żeby po 2 tyg. kolor był taki jak od fryzjera. Potrzebna jest "domowa" reanimacja
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 11:51   #4875
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Ja się nie przyznaję ile zapłaciłam za słoneczny refleks z podcięciem i modelowaniem Pocieszam się tym, że przez x lat nie wydawałam na fryzjera.
Ale efekt bardzo naturalny, widać, że ktoś znał się na rzeczy.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Unikalna dawno miałam Ci już pisać, bardzo przypominasz mi http://eve-r-green.blogspot.com/
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 11:57   #4876
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Dziewczyny, potrzebna mi porada, któreeeee???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg massimo.jpg (68,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6226301201_2_3_1.jpg (55,3 KB, 45 załadowań)
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 12:00   #4877
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebna mi porada, któreeeee???
Drugie
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 12:02   #4878
seledine
Zakorzenienie
 
Avatar seledine
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 384
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebna mi porada, któreeeee???
drugie praktyczniejsze ale ja nie lubię szpica więc wzięłabym pierwsze na pewno
zresztą te pierwsze wyglądają na sto razy wygodniejsze - czy to massimo?
seledine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 12:03   #4879
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebna mi porada, któreeeee???
Pierwsze

Franek był?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 12:03   #4880
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Drugie
Tak, tak - drugie
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 12:03   #4881
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebna mi porada, któreeeee???
drugie
ale mnie się żadne peep toe nie podobają, dla mnie są ciotkowate
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 12:06   #4882
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Drugie
Cytat:
Napisane przez seledine Pokaż wiadomość
drugie praktyczniejsze ale ja nie lubię szpica więc wzięłabym pierwsze na pewno
zresztą te pierwsze wyglądają na sto razy wygodniejsze - czy to massimo?
Tak, to Massimo Dutti.

Pierwsze są jak balerinki- tak wygodne. Obie pary ze skóry, różnica pomiędzy nimi to 140 zł. Z tym, że te nowe Zarowe szpilki mają takiego szpica... w tych wężowych to się jeszcze tak nie rzuca w oczy, ale zostawiam sobie te poniżej więc może tych szpiców już za dużo...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6219301098_2_2_1.jpg (46,6 KB, 36 załadowań)
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 12:06   #4883
magda20003
ex Moderator
 
Avatar magda20003
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 3 573
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebna mi porada, któreeeee???
Drugie

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
drugie
ale mnie się żadne peep toe nie podobają, dla mnie są ciotkowate
Monia, mam tak samo
__________________


magda20003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 12:07   #4884
martita_26
Zakorzenienie
 
Avatar martita_26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kraków/chrzanów
Wiadomości: 6 445
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebna mi porada, któreeeee???
Drugie..
martita_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 12:08   #4885
trammer
Zakorzenienie
 
Avatar trammer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 403
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebna mi porada, któreeeee???
drugie, ale mają spory szpic....
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------
trammer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 12:08   #4886
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
drugie
ale mnie się żadne peep toe nie podobają, dla mnie są ciotkowate
Juz myślałam, że tylko ja mam o nich takie zdanie
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 12:08   #4887
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Pierwsze

Franek był?
Nie było, sił nie mam po wczoraj, popołudniu coś będzie!
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 12:09   #4888
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Tak, to Massimo Dutti.

Pierwsze są jak balerinki- tak wygodne. Obie pary ze skóry, różnica pomiędzy nimi to 140 zł. Z tym, że te nowe Zarowe szpilki mają takiego szpica... w tych wężowych to się jeszcze tak nie rzuca w oczy, ale zostawiam sobie te poniżej więc może tych szpiców już za dużo...
Te są zaje... To skóra? Bo klikam!

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nie było, sił nie mam po wczoraj, popołudniu coś będzie!
Już ja Cię przypilnuje Nie mam siły, nie mam sił... no wiesz... a siły na buszowanie po necie i szukanie butów to są?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 12:11   #4889
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez magda20003 Pokaż wiadomość
Drugie
Monia, mam tak samo
Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Juz myślałam, że tylko ja mam o nich takie zdanie


Mari te drugie, ten szpic to mają niemały
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 12:24   #4890
kikikaka5
Zadomowienie
 
Avatar kikikaka5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 495
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebna mi porada, któreeeee???
Też jestem za drugimi
kikikaka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-23 09:46:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.