Miłośniczki Zary - cz. XX - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-19, 07:29   #3631
Toori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 121
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Witajcie, mam na zbyciu mokasyny z Zary rozmiar 40, nowe

Piszcie jak coś na pw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG 541.jpg (47,9 KB, 12 załadowań)
Toori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 07:32   #3632
askaa02
Rozeznanie
 
Avatar askaa02
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 951
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez calixto Pokaż wiadomość
79zł
dzięki bardzo
askaa02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 07:34   #3633
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
Ja dzis zmarnowalam pol dnia

najpierw bylam odebrac decyzje odmowy reklamacyjnej przy czym jak Pan sie dowiedzial ze ide do rzecznika nie wydal mi zgloszenia reklamacyjnego dopiero rzecznik musiala zadzwonic i ich opieprzyc to mi wydali!

pozniej jak przyjechalam do zary po dokumenty wszyscy chodzili obrazeni na mnie w zarze jakbym im rodzine cukierniczka wytlukla - zamiast podejsc przeprosic i zmienic zdanie

rzecznik orzekla ze decyzja odrzucenia reklamacji jest niezgodna z prawem!
ale
okazalo sie ze musze najpierw wykorzystac wszystkie drogi polubowne, tak wiec wyladowalam w izbie handlowej i tam musialam wymalowac skarge na zare - do 30 dni sie okaze czy polubownie przez sad konsumencki oddadza kase czy musze wrocic do rzecznika i wystosowac pozew do sadu normalnego!

ale skoro tak mnie potraktowali dzis w Z to bede walczyc az do sadu i juz nie chodzi o ten naszyjnik a o szacunek dla klienta

dzwoniac dzis do dyrekcji zara wypieli sie, powiedzieli ze moge maila napisac ze skarga, a oni do 14 dni moze odpowiedza
Brawo kochana! Nie poddawaj sie! Trzeba walczyć o swoje prawa, przetrzesz nam szlak i będziemy wiedzieć, jak należy postępować w takiej sytuacji.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 07:36   #3634
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
Ja dzis zmarnowalam pol dnia

najpierw bylam odebrac decyzje odmowy reklamacyjnej przy czym jak Pan sie dowiedzial ze ide do rzecznika nie wydal mi zgloszenia reklamacyjnego dopiero rzecznik musiala zadzwonic i ich opieprzyc to mi wydali!

pozniej jak przyjechalam do zary po dokumenty wszyscy chodzili obrazeni na mnie w zarze jakbym im rodzine cukierniczka wytlukla - zamiast podejsc przeprosic i zmienic zdanie

rzecznik orzekla ze decyzja odrzucenia reklamacji jest niezgodna z prawem!
ale
okazalo sie ze musze najpierw wykorzystac wszystkie drogi polubowne, tak wiec wyladowalam w izbie handlowej i tam musialam wymalowac skarge na zare - do 30 dni sie okaze czy polubownie przez sad konsumencki oddadza kase czy musze wrocic do rzecznika i wystosowac pozew do sadu normalnego!

ale skoro tak mnie potraktowali dzis w Z to bede walczyc az do sadu i juz nie chodzi o ten naszyjnik a o szacunek dla klienta

dzwoniac dzis do dyrekcji zara wypieli sie, powiedzieli ze moge maila napisac ze skarga, a oni do 14 dni moze odpowiedza
Szczerze mówiąc, klienta w nosie mają... Skaczą koło nas jak w Z. kupujemy, ale kręcą nosem jak coś oddajemy albo nie daj boże reklamujemy. Przecież przepisy są jasne - my ich przestrzegamy, dlaczego oni nie przestrzegają? i próbują ugrać na swoją korzyść ile się da, często korzystając z nieświadomości klientów.
Popieram Twoje działania - daj im do wiwatu!
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 07:38   #3635
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
Ja dzis zmarnowalam pol dnia

najpierw bylam odebrac decyzje odmowy reklamacyjnej przy czym jak Pan sie dowiedzial ze ide do rzecznika nie wydal mi zgloszenia reklamacyjnego dopiero rzecznik musiala zadzwonic i ich opieprzyc to mi wydali!

pozniej jak przyjechalam do zary po dokumenty wszyscy chodzili obrazeni na mnie w zarze jakbym im rodzine cukierniczka wytlukla - zamiast podejsc przeprosic i zmienic zdanie

rzecznik orzekla ze decyzja odrzucenia reklamacji jest niezgodna z prawem!
ale
okazalo sie ze musze najpierw wykorzystac wszystkie drogi polubowne, tak wiec wyladowalam w izbie handlowej i tam musialam wymalowac skarge na zare - do 30 dni sie okaze czy polubownie przez sad konsumencki oddadza kase czy musze wrocic do rzecznika i wystosowac pozew do sadu normalnego!

ale skoro tak mnie potraktowali dzis w Z to bede walczyc az do sadu i juz nie chodzi o ten naszyjnik a o szacunek dla klienta

dzwoniac dzis do dyrekcji zara wypieli sie, powiedzieli ze moge maila napisac ze skarga, a oni do 14 dni moze odpowiedza
Bardzo dobrze, że walczysz o swoje
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 07:41   #3636
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Toori Pokaż wiadomość
Witajcie, mam na zbyciu mokasyny z Zary rozmiar 40, nowe

Piszcie jak coś na pw
szkoda ze nie 38, bo brałabym
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 08:19   #3637
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
gratuluję determinacji kochana bo ja nie na bieżąco jestem w wątku - co się stało z naszyjnikiem?
w czerwcu kupilam naszyjnik byl sliczy i wiedzac ze nie jest to naszyjnik na codzien postanowilam miec go na okazje do jednej zarowej sukienki na wyjscia

bylam ostatnio u kolezanki na slubie wiec okazja jak znalazla na niego, nad ranem pyta mnie kolezanka czy dekolt smarowalam brokatem, a ja ze zdziwieniem ze nie! ale nie kojarzylam jeszcze tego faktu z owym naszyjnikiem

jak wrocilam wrzucilam naszyjnik do skrzyneczki i jakiez bylo moje zdziwiwienie jak dzien pozniej otwieram pudlo z bizuteria, a z pieknego zlotego naszyjnika widze zlom!!! w kolorze powycieranego srebra sciemnialego i paskudnego medalu w blizej nie okreslonym kolorze

wsciekla poszlam zareklamowac i zademonstrowalam Pani ze kolor zostaje na dloniach jak sie go trzyma w rece, na co Pani menedżer ze :
" MA TAKI SAM I NIC SIE NIE DZIEJE"
ja jej na to
" W takim razie sie zamienmy, bo mi na kasie nie zalezy tylko wkurza mnie ze mam w domu zlom!"

i oczywiscie przetrzymali mnie z decyzja pelne 2 tyg, a pozniej powolali sie na ustawie stwierdzajaca ze wada nie wystapila w okresie 6 mc wiec sie domniema sie, ze nie istniala w momencie kupna

tlumacze wiec Pani, ze ja nie upieram sie ze istniala, a ze istnieje! i co ma piernik do wiatrka
gwarancja jest 24 mc (odpowiedzialnosci za sprzedaz) a nie 6 mc i zadna ustawa nie zmusza klineta do uzywania rzeczy zaraz po zakupie
i moga narawiac jak umieja, przeciez ja nie zaznaczylam odstapienia od umowy ze wzgledu na wadliwosc tylko na uznanie reklamacji i wymiane!
po krotkiej konwersacji uznawszy jednak, iz poziom rozumowania Pani odbiega od standardow, postanowilam ze lepiej bedzie jak sad konsumencki ja przekona

dziekuje wam za wsparcie bede informowac na biezaco, jak sie sprawy maja
I jak wspomnialam, nie chodzi tu juz o owy naszyjnik, ale o to ze ja ze zbyt duzo kasy zostawiam w Z zeby mnie tak traktowac!
W sumie wlasnie, dziergam skarge na Polska zare do hiszpani, przedstawie im metody zarzadcze polskich menedzerow, dobrze ze cala droge spisuje nazwiska z kim rozmawiam i o czym!
Pisze tez o wachaniu publicznym itp. oskarzaniu klientow o przybijanie sobie pieczatek zarowych na tylku ...... beda miec lektore a zeby uwiarygodnic co mowie przedstawie sie zawodowo i ze normalnie za taki audyt i ocene sytuacji kasuje a oni maja za free
A ze juz dawno nie mialam okazji korzystac z hiszpanskiego, to sobie pocwicze choc

Edytowane przez eleonorka cyrolka
Czas edycji: 2013-03-19 o 08:41
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 08:43   #3638
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;39848548]Szczerze mówiąc, klienta w nosie mają... Skaczą koło nas jak w Z. kupujemy, ale kręcą nosem jak coś oddajemy albo nie daj boże reklamujemy. Przecież przepisy są jasne - my ich przestrzegamy, dlaczego oni nie przestrzegają? i próbują ugrać na swoją korzyść ile się da, często korzystając z nieświadomości klientów.
Popieram Twoje działania - daj im do wiwatu! [/QUOTE]

dokladnie tak jest i to jest smutne
chyba kazda znasz zdaje sobie sprawe, ze ceny w Z. sa mocno przesadzone, nalezaloby oczekiwac chociaz normalnego podejscia jesli chodzi o reklamacje. A tutaj jest taka walka jakby menadzer conajmniej z wlasnej pencji oddawal nam kase.
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 08:51   #3639
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
w czerwcu kupilam naszyjnik byl sliczy i wiedzac ze nie jest to naszyjnik na codzien postanowilam miec go na okazje do jednej zarowej sukienki na wyjscia

bylam ostatnio u kolezanki na slubie wiec okazja jak znalazla na niego, nad ranem pyta mnie kolezanka czy dekolt smarowalam brokatem, a ja ze zdziwieniem ze nie! ale nie kojarzylam jeszcze tego faktu z owym naszyjnikiem

jak wrocilam wrzucilam naszyjnik do skrzyneczki i jakiez bylo moje zdziwiwienie jak dzien pozniej otwieram pudlo z bizuteria, a z pieknego zlotego naszyjnika widze zlom!!! w kolorze powycieranego srebra sciemnialego i paskudnego medalu w blizej nie okreslonym kolorze

wsciekla poszlam zareklamowac i zademonstrowalam Pani ze kolor zostaje na dloniach jak sie go trzyma w rece, na co Pani menedżer ze :
" MA TAKI SAM I NIC SIE NIE DZIEJE"
ja jej na to
" W takim razie sie zamienmy, bo mi na kasie nie zalezy tylko wkurza mnie ze mam w domu zlom!"

i oczywiscie przetrzymali mnie z decyzja pelne 2 tyg, a pozniej powolali sie na ustawie stwierdzajaca ze wada nie wystapila w okresie 6 mc wiec sie domniema sie, ze nie istniala w momencie kupna

tlumacze wiec Pani, ze ja nie upieram sie ze istniala, a ze istnieje! i co ma piernik do wiatrka
gwarancja jest 24 mc (odpowiedzialnosci za sprzedaz) a nie 6 mc i zadna ustawa nie zmusza klineta do uzywania rzeczy zaraz po zakupie
i moga narawiac jak umieja, przeciez ja nie zaznaczylam odstapienia od umowy ze wzgledu na wadliwosc tylko na uznanie reklamacji i wymiane!
po krotkiej konwersacji uznawszy jednak, iz poziom rozumowania Pani odbiega od standardow, postanowilam ze lepiej bedzie jak sad konsumencki ja przekona

dziekuje wam za wsparcie bede informowac na biezaco, jak sie sprawy maja
I jak wspomnialam, nie chodzi tu juz o owy naszyjnik, ale o to ze ja ze zbyt duzo kasy zostawiam w Z zeby mnie tak traktowac!
W sumie wlasnie, dziergam skarge na Polska zare do hiszpani, przedstawie im metody zarzadcze polskich menedzerow, dobrze ze cala droge spisuje nazwiska z kim rozmawiam i o czym!
Pisze tez o wachaniu publicznym itp. oskarzaniu klientow o przybijanie sobie pieczatek zarowych na tylku ...... beda miec lektore a zeby uwiarygodnic co mowie przedstawie sie zawodowo i ze normalnie za taki audyt i ocene sytuacji kasuje a oni maja za free
A ze juz dawno nie mialam okazji korzystac z hiszpanskiego, to sobie pocwicze choc
trzymam kciuki....jestem absolutnie za Tobą
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 08:55   #3640
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

eleonorka, zawsze możesz złożyć odwołanie od decyzji, możesz wykazać się własną wiedza na temat prawa i lepiej uargumentować reklamację. Problem jest w tym, że mogą lata odpowiadać bo nigdzie nie jest uregulowany termin odpowiedzi. Często udaje się coś wyegzekwować po takim piśmie.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 09:00   #3641
kilkakroplizcytryny
Rozeznanie
 
Avatar kilkakroplizcytryny
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wieluń/Bedford
Wiadomości: 647
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

dziewczyny szukam tej plisowanej spódnicy.. wiem wiem poprzednia kolekcja ale gdyby któraś z was chciała sie pozbyc to jestem chętna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zara-spodnica-maxi-plisowana-nude-bez-sml.jpg (32,8 KB, 20 załadowań)
kilkakroplizcytryny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 09:02   #3642
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
eleonorka, zawsze możesz złożyć odwołanie od decyzji, możesz wykazać się własną wiedza na temat prawa i lepiej uargumentować reklamację. Problem jest w tym, że mogą lata odpowiadać bo nigdzie nie jest uregulowany termin odpowiedzi. Często udaje się coś wyegzekwować po takim piśmie.
Problem w tym ze ja odbierajac decyzje spokojnie mowie ze jest bezzasadna i ze sie z nia nie zgadzam i ze musze przemyslec co dalej


dodam ze ja jestem osoba spokojna nigdy nie pokazuje emocji i nawet na TZ nie krzycze bo nie jest to w mojej naturze byc moze sprawiam pozory osoby, ktora odpusci lub niezaradnej nie mam pojecia, ale na pewno awanturnica nie jestem i nie dochodze swoich praw piescia haha

na co owa kierowniczka ze sobie moge isc do rzecznika jak mi sie cos nie podoba albo do sadu patrzac na mnie z gory i majac ironiczny usmiech mowiacy - spadaj glupia babo i tak ze mna nie wygrasz - albo moge sie odwolywac, to juz moja sprawa a oni mi odpowiedza w przeciagu kolejnych 14 dni albo i nie

moja reakcje wygenerowala owa Pani z zary nie miala najmniejszej ochoty zalagodzic sprawe a stwarzala pozory typowej nietykalnosci i wszechwiedzy w sprawie prawa!

zamiast zaproponowac milym glosem zebym sie odwolala ona POSTARA sie bym na decyzje zbyt dlugo nie czekala bla bla bla a nie potraktowala mnie jak smiecia

jak wrocilam sie do zary po pelna dokumentacje ktorej nie chcialy mi wydac bez gadania rzucila papierami o lade nie odpowiedziala na moje dowidzenia nawet oscentacyjnie obrocila glowe jakby chciala powiedziec - spadaj
Przeciez tak sie nie postepuje na kierowniczych stanowiskach ani na stanowisku handlowca ta pani powinna sobie dostosowac zawod do kompetencji tak twardych jak i miekkich

dodam iz wygladalo to dziwnie ja bylam calkiem spokojna a ona sie zachowywala jakby potrzebowala natychmiast porady psychologicznej bo nie panowala nad emocjami

wiec dostanie dokladnie to na co zasluzyla nic wiecej ani nic mniej

staly klient jest podstwa funkcjomowania jednostek takich jak Z i z takimi klientami nawet jesli kierownik nie zgadza sie z ich roszczeniami rozmawia sie w odpowiedni sposob, przy zachowaniu odpowiedniego szacunku i sluzebnosci i standardow - taka rola handlowca
bycie menedzerem nie jest obligatoryjne i jesli ktos sie do tego nie nadaje zawodowo badz emocjonalnie, nalezy mu pomoc aby w nieodpowiedniej pracy sie zbyt dlugo nie meczyl wiec ja tej Pani chetnie pomoge a przy okazji odzyskam naszyjnik nowy naprawiony badz inna gratyfikacje

Edytowane przez eleonorka cyrolka
Czas edycji: 2013-03-19 o 09:13
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 09:23   #3643
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
Problem w tym ze ja odbierajac decyzje spokojnie mowie ze jest bezzasadna i ze sie z nia nie zgadzam i ze musze przemyslec co dalej


dodam ze ja jestem osoba spokojna nigdy nie pokazuje emocji i nawet na TZ nie krzycze bo nie jest to w mojej naturze byc moze sprawiam pozory osoby, ktora odpusci lub niezaradnej nie mam pojecia, ale na pewno awanturnica nie jestem i nie dochodze swoich praw piescia haha

na co owa kierowniczka ze sobie moge isc do rzecznika jak mi sie cos nie podoba albo do sadu patrzac na mnie z gory i majac ironiczny usmiech mowiacy - spadaj glupia babo i tak ze mna nie wygrasz - albo moge sie odwolywac, to juz moja sprawa a oni mi odpowiedza w przeciagu kolejnych 14 dni albo i nie

moja reakcje wygenerowala owa Pani z zary nie miala najmniejszej ochoty zalagodzic sprawe a stwarzala pozory typowej nietykalnosci i wszechwiedzy w sprawie prawa!

zamiast zaproponowac milym glosem zebym sie odwolala ona POSTARA sie bym na decyzje zbyt dlugo nie czekala bla bla bla a nie potraktowala mnie jak smiecia

jak wrocilam sie do zary po pelna dokumentacje ktorej nie chcialy mi wydac bez gadania rzucila papierami o lade nie odpowiedziala na moje dowidzenia nawet oscentacyjnie obrocila glowe jakby chciala powiedziec - spadaj
Przeciez tak sie nie postepuje na kierowniczych stanowiskach ani na stanowisku handlowca ta pani powinna sobie dostosowac zawod do kompetencji tak twardych jak i miekkich

dodam iz wygladalo to dziwnie ja bylam calkiem spokojna a ona sie zachowywala jakby potrzebowala natychmiast porady psychologicznej bo nie panowala nad emocjami

wiec dostanie dokladnie to na co zasluzyla nic wiecej ani nic mniej

staly klient jest podstwa funkcjomowania jednostek takich jak Z i z takimi klientami nawet jesli kierownik nie zgadza sie z ich roszczeniami rozmawia sie w odpowiedni sposob, przy zachowaniu odpowiedniego szacunku i sluzebnosci i standardow - taka rola handlowca
bycie menedzerem nie jest obligatoryjne i jesli ktos sie do tego nie nadaje zawodowo badz emocjonalnie, nalezy mu pomoc aby w nieodpowiedniej pracy sie zbyt dlugo nie meczyl wiec ja tej Pani chetnie pomoge a przy okazji odzyskam naszyjnik nowy naprawiony badz inna gratyfikacje
Zgadzam się, jednak wydaje mi się, że sklepy zdają sobie sprawę jakiej jakości są produkty i stawiają coraz większy opór przy reklamacjach.

Trzymam kciuki Im więcej klientów będzie walczyć o odpowiednie traktowanie tym być może szybciej zmieni się postępowanie sprzedawców
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 09:33   #3644
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Przykre jest to ze te Panie kierowniczki nie tylko tak traktuja klientow ale tez biedne sprzedawczynie ktore w wiekszosci sa na prawde bardzo mile!

i musza pracowac w stresie a panie kierowniczki czuja sie jakby ich stanowisko bylo dozywotnie i nieruszalne, a jak sie ostatnio okazalo nawet Papieskie nie musi byc dozywotnie

zaloze sie ze w domach bez pracy siedzi wiele osob ktore bardziej nadawalby sie do rzadzadzania masa ludzka jak i maja odpowiednie nastawienie na sprzedaz i klienta
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:00   #3645
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
Problem w tym ze ja odbierajac decyzje spokojnie mowie ze jest bezzasadna i ze sie z nia nie zgadzam i ze musze przemyslec co dalej


dodam ze ja jestem osoba spokojna nigdy nie pokazuje emocji i nawet na TZ nie krzycze bo nie jest to w mojej naturze byc moze sprawiam pozory osoby, ktora odpusci lub niezaradnej nie mam pojecia, ale na pewno awanturnica nie jestem i nie dochodze swoich praw piescia haha

na co owa kierowniczka ze sobie moge isc do rzecznika jak mi sie cos nie podoba albo do sadu patrzac na mnie z gory i majac ironiczny usmiech mowiacy - spadaj glupia babo i tak ze mna nie wygrasz - albo moge sie odwolywac, to juz moja sprawa a oni mi odpowiedza w przeciagu kolejnych 14 dni albo i nie

moja reakcje wygenerowala owa Pani z zary nie miala najmniejszej ochoty zalagodzic sprawe a stwarzala pozory typowej nietykalnosci i wszechwiedzy w sprawie prawa!

zamiast zaproponowac milym glosem zebym sie odwolala ona POSTARA sie bym na decyzje zbyt dlugo nie czekala bla bla bla a nie potraktowala mnie jak smiecia

jak wrocilam sie do zary po pelna dokumentacje ktorej nie chcialy mi wydac bez gadania rzucila papierami o lade nie odpowiedziala na moje dowidzenia nawet oscentacyjnie obrocila glowe jakby chciala powiedziec - spadaj
Przeciez tak sie nie postepuje na kierowniczych stanowiskach ani na stanowisku handlowca ta pani powinna sobie dostosowac zawod do kompetencji tak twardych jak i miekkich

dodam iz wygladalo to dziwnie ja bylam calkiem spokojna a ona sie zachowywala jakby potrzebowala natychmiast porady psychologicznej bo nie panowala nad emocjami

wiec dostanie dokladnie to na co zasluzyla nic wiecej ani nic mniej

staly klient jest podstwa funkcjomowania jednostek takich jak Z i z takimi klientami nawet jesli kierownik nie zgadza sie z ich roszczeniami rozmawia sie w odpowiedni sposob, przy zachowaniu odpowiedniego szacunku i sluzebnosci i standardow - taka rola handlowca
bycie menedzerem nie jest obligatoryjne i jesli ktos sie do tego nie nadaje zawodowo badz emocjonalnie, nalezy mu pomoc aby w nieodpowiedniej pracy sie zbyt dlugo nie meczyl wiec ja tej Pani chetnie pomoge a przy okazji odzyskam naszyjnik nowy naprawiony badz inna gratyfikacje


---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
dokladnie tak jest i to jest smutne
chyba kazda znasz zdaje sobie sprawe, ze ceny w Z. sa mocno przesadzone, nalezaloby oczekiwac chociaz normalnego podejscia jesli chodzi o reklamacje. A tutaj jest taka walka jakby menadzer conajmniej z wlasnej pencji oddawal nam kase.
Masz rację, tyle kasy zostawiamy w Z. i aż strach potem składać reklamacje Już tak zaczęłam się zastanawiać...czy menager nie traci również prowizji za reklamacje? Jeśli one tak opornie są załatwiane?
Przecież każdy klient ma prawo reklamować wadliwy towar, tak naprawdę nie wiemy co kupujemy w danym dniu, wady wychodzą w trakcie krótkiego użytkowania, po praniu lub ewentualnie czasami nawet od samego leżenia w szafie/szafce tak jak w tym przypadku - naszyjnka
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:12   #3646
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

a z ktorym to naszyjnikiem takie rzeczy sie dzieja? tez mam jeden z zary i nie chcialabym zeby mi zszedl caly lakier
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:19   #3647
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
2. kiecka - fason super, wzór NIE!!! zmierzyłam poglądowo, bo online widziałam białą i chciałam oblukac jak leży
3. biała sukienka, piękna ale nie było XS a S jak widac wisi
Ale fajne dwa ciuchyy!!

A jak Ty w nich wyglądasz!!

Są oba do oblukania na stronie?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:28   #3648
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ale fajne dwa ciuchyy!!

A jak Ty w nich wyglądasz!!

Są oba do oblukania na stronie?
Ten fason jest w kolorze białym, kolorowej na stronce nie widzę:
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...20NA%20PLECACH

koronkowa:
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...TYPU%20GIPIURA
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:28   #3649
calixto
Zadomowienie
 
Avatar calixto
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 053
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
Ja dzis zmarnowalam pol dnia

najpierw bylam odebrac decyzje odmowy reklamacyjnej przy czym jak Pan sie dowiedzial ze ide do rzecznika nie wydal mi zgloszenia reklamacyjnego dopiero rzecznik musiala zadzwonic i ich opieprzyc to mi wydali!

pozniej jak przyjechalam do zary po dokumenty wszyscy chodzili obrazeni na mnie w zarze jakbym im rodzine cukierniczka wytlukla - zamiast podejsc przeprosic i zmienic zdanie

rzecznik orzekla ze decyzja odrzucenia reklamacji jest niezgodna z prawem!
ale
okazalo sie ze musze najpierw wykorzystac wszystkie drogi polubowne, tak wiec wyladowalam w izbie handlowej i tam musialam wymalowac skarge na zare - do 30 dni sie okaze czy polubownie przez sad konsumencki oddadza kase czy musze wrocic do rzecznika i wystosowac pozew do sadu normalnego!

ale skoro tak mnie potraktowali dzis w Z to bede walczyc az do sadu i juz nie chodzi o ten naszyjnik a o szacunek dla klienta

dzwoniac dzis do dyrekcji zara wypieli sie, powiedzieli ze moge m
aila napisac ze skarga, a oni do 14 dni moze odpowiedza

Podziwiam Kochana za spokój i determinację ale walcz o swoje! Too jest nidorzeczne , robimy tyle zakupów Zarze zostawiamy tam konkretne środki skaczą koło nas jak kupujemy i wchodzą w .... a kiedy pojawia się problem wypinają się na nas. Walcz o swoje ja napewno bym nie odpuscila, co prawda mam kompletnie inny charakter bo potrafię huknąć i nie lubię jak ktoś patrzy na mnie z gory tylko dlatego ze ma kierownicze stanowisko bo to juz mi podchodzi pod mobing
calixto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 10:32   #3650
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;39851922]Ten fason jest w kolorze białym, kolorowej na stronce nie widzę:
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...20NA%20PLECACH

koronkowa:
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...TYPU%20GIPIURA[/QUOTE]

Jesteś Moje GURU Ja natomiast mogę szukać 3 razy i nie znajdę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:40   #3651
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

W temacie reklamacji..
zauważyłam, że moje burgundowe woskowane spodnie mocno wyblakły, ich kolor już nie przypomina pięknego burgundu, czy jest sens je reklamować? Miała, któraś z Was taką sytuację? reklamacja została uznana?
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:40   #3652
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez calixto Pokaż wiadomość
Podziwiam Kochana za spokój i determinację ale walcz o swoje! Too jest nidorzeczne , robimy tyle zakupów Zarze zostawiamy tam konkretne środki skaczą koło nas jak kupujemy i wchodzą w .... a kiedy pojawia się problem wypinają się na nas. Walcz o swoje ja napewno bym nie odpuscila, co prawda mam kompletnie inny charakter bo potrafię huknąć i nie lubię jak ktoś patrzy na mnie z gory tylko dlatego ze ma kierownicze stanowisko bo to juz mi podchodzi pod mobing
Calixto, pod tym względem chyba jesteśmy do siebie bardzo podobne. - potrafię huknąc i zajśc za skórę, nie lubię jak ktoś się wywyższa i patrzy na mnie z góry.
Jak ktoś jest dla mnie uprzejmy i dobry - jak odwdzięczam się tym samym.
Natomiast jak ktoś mi "na odcisk" nastąpi to potrafię oddać z nawiązką. Na szczęście w Zarze jeszcze nic nie reklamowałam - i lepiej żeby tak pozostało. Byłam przez wiele lat kierownikiem sklepu - znam przepisy.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:41   #3653
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez kilkakroplizcytryny Pokaż wiadomość
dziewczyny szukam tej plisowanej spódnicy.. wiem wiem poprzednia kolekcja ale gdyby któraś z was chciała sie pozbyc to jestem chętna
ja mam ją i się zastanawiam, czy będę w niej chodzic
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ale fajne dwa ciuchyy!!

A jak Ty w nich wyglądasz!!

Są oba do oblukania na stronie?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Jesteś Moje GURU Ja natomiast mogę szukać 3 razy i nie znajdę
już mnie kasiula wyręczyła
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:42   #3654
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Jesteś Moje GURU Ja natomiast mogę szukać 3 razy i nie znajdę
dzięki - chyba już tą stronkę znam na pamięć
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:00   #3655
calixto
Zadomowienie
 
Avatar calixto
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 053
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;39852236]Calixto, pod tym względem chyba jesteśmy do siebie bardzo podobne. - potrafię huknąc i zajśc za skórę, nie lubię jak ktoś się wywyższa i patrzy na mnie z góry.
Jak ktoś jest dla mnie uprzejmy i dobry - jak odwdzięczam się tym samym.
Natomiast jak ktoś mi "na odcisk" nastąpi to potrafię oddać z nawiązką. Na szczęście w Zarze jeszcze nic nie reklamowałam - i lepiej żeby tak pozostało. Byłam przez wiele lat kierownikiem sklepu - znam przepisy. [/QUOTE]

Kasiula to prawda nie dam sobie w kasze dmhchac ale to nie tylko w sklepie w zwiazkach miedzy ludzmi ogolnie mam taki charakter i zawsze taka bylam
a w pracy sama majac ludzi pod soba nie traktuje nigdy z gory, co to podziala na klasy
calixto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:10   #3656
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Gabi, na zakupowym wstawiałaś zdjęcie w spódnico-spodenkach, super wyglądasz Mogłabyś podać wymiary?
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:23   #3657
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Gabi, na zakupowym wstawiałaś zdjęcie w spódnico-spodenkach, super wyglądasz Mogłabyś podać wymiary?
jak się młody obudzi to wejdę do sypialni i zmierzę, bo teraz śpi i nie chcę szurac szafą
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:24   #3658
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
jak się młody obudzi to wejdę do sypialni i zmierzę, bo teraz śpi i nie chcę szurac szafą
Ok, nie ma pośpiechu i tak na razie na stronce "back soon". Dzięki
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:51   #3659
natisska
Rozeznanie
 
Avatar natisska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 494
GG do natisska
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Dziewczyny pomozcie!
Na blogu http://www.fashionable.com.pl/ znalazlam taki sweter wymieniony ze jest z zary i kosztuje 59 zl
http://blog.fashionstyle.nazwa.pl/fi...zara-59zlz.jpg

szukam go na stronie i nie widze!!

kojarzycie?
__________________
Ślub









natisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:01   #3660
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XX

Cytat:
Napisane przez natisska Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozcie!
Na blogu http://www.fashionable.com.pl/ znalazlam taki sweter wymieniony ze jest z zary i kosztuje 59 zl
http://blog.fashionstyle.nazwa.pl/fi...zara-59zlz.jpg

szukam go na stronie i nie widze!!

kojarzycie?
Może to ten? Tylko nie ma tego koloru:
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...ATOWYM%20KROJU
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.