Dziewczyny, kupiłam samochód... :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-12, 21:06   #1
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek

Dziewczyny, kupiłam samochód... :D


TRABANTA Na razie jest biały, będzie różowo-czerwony, coś jak ten w załączniku Zdjęcia obecne też są Strasznie śmieszny samochodzik, z gazem (silnik polówki 1.1), 1991 r i kurcze 450 zł kosztował A z gazem to są grosze, bo sam gaz jest więcej wart Troszkę jest do roboty (coś przy prawym przednim kole jest do zrobienia, ale nie wiadomo jeszcze co), ale raczej mało. Ogólnie to w środku i te (to?) koło, wymiana akumulatora, zrobienie czegoś z drzwiami (nie powiem, że trzeba nimi trzaskać jak wrotami od stodoły, bo to zbyt mało powiedziane ), wymiana siedzeń (te są okropnie wyrobione i strasznie niewygodne) i obicie środku czerwonym welurem Na razie to jest paskudka, ale do matury będzie na pewno zrobione wszystko tak jak powinno i na maturę pojadę różowo-czerwonym trabantem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAGE_100.jpg (45,0 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAGE_101.jpg (51,0 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post060731_d70_requiem_trabant.jpg (46,5 KB, 424 załadowań)
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 12:20   #2
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
TRABANTA Na razie jest biały, będzie różowo-czerwony, coś jak ten w załączniku Zdjęcia obecne też są Strasznie śmieszny samochodzik, z gazem (silnik polówki 1.1), 1991 r i kurcze 450 zł kosztował A z gazem to są grosze, bo sam gaz jest więcej wart Troszkę jest do roboty (coś przy prawym przednim kole jest do zrobienia, ale nie wiadomo jeszcze co), ale raczej mało. Ogólnie to w środku i te (to?) koło, wymiana akumulatora, zrobienie czegoś z drzwiami (nie powiem, że trzeba nimi trzaskać jak wrotami od stodoły, bo to zbyt mało powiedziane ), wymiana siedzeń (te są okropnie wyrobione i strasznie niewygodne) i obicie środku czerwonym welurem Na razie to jest paskudka, ale do matury będzie na pewno zrobione wszystko tak jak powinno i na maturę pojadę różowo-czerwonym trabantem
Calkiem fajne autko
Moj tata mial kiedys zoltego trabanta.
A za ktorym razem zdalas prawko.
Ja sie chyba za nie zabiore i za rok w kwietniu chce tez pojechac do matury autkiem- ja chce maluszka- czerwonego..

Do matury jeszcze 1.5 roku bo technikum.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 12:35   #3
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

boski jest
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 13:17   #4
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Ten różowy robi wrażenie. Taki samochód z duszą .

Gratuluję zakupu!
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 14:18   #5
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A za ktorym razem zdalas prawko.

Za pierwszym

Zastanawiam się jeszcze nad innym malowaniem, ale to mi najbardziej do gustu przypadło Ma się rzucać w oczu i wywoływać uśmiech, a odpicowany trabant zdecydowanie taką reakcję w większości sytuacji wywoła Szkoda tylko, że takiego trabanta jak ja mam nigdzie nie znalazłam w takim malowaniu, ten na zdjęciu to jest P50, starszy i o wiele droższy , ale też zdecydowanie ładniejszy nawet w normalnych kolorkach
Mój tata miał już kiedyś trzy trabanty, więc strasznie mu się córki pomysł spodobał i mi w większości sam pomoże, nawet malować będziemy najprawdopodobniej sami, bo od zawsze jego marzeniem było pobawić się przy jakimś starym gruchociku (szczegół, że akurat ten trabant taki strasznie stary nie jest, nasz poprzedni samochód, vectra to był 90 r ). Brachol już był oblecieć trampkiem wszystkich kumpli, podobno dostawali wszyscy po kolei na jego widok histerycznego ataku śmiechu A facet na stacji jak tankowaliśmy (i gazu i paliwka, bo jednego i drugiego było tyle, żeby się do stacji dokulać) to miał tak rozbawioną minę, że myślałam, że umrę ze śmiechu Na razie trzeba zrobić koło, zamek w drzwiach, żeby się lżej zamykały, światełko w środku (w ogóle nie ma lampki w trabancie w środku ), kupić farby i listwy (tak jak przy tym różowo-czerwonym te kolory są listwą oddzielone, tak będą też w moim), rozebrać na kawałki i malowanie Najprawdopodobniej na wesele kuzyna też się pojedzie trabantem, jeśli będzie już zrobiony oczywiście
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 15:54   #6
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

nie no Świniaczek.... trabant rulezz gratuluję zakupu

PS. a kolorki wybrane przez Ciebie normalnie rządzą....
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 18:20   #7
sysuni@
Raczkowanie
 
Avatar sysuni@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 463
GG do sysuni@
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Gratuluje odwagi.. ja bym do czegos takiego nie wsiadła w zyciu..;p ale ja juz taka jestem hehe;p miłej jazdy zycze..i zabawy w zmienianiu..pap
__________________
SZCZEŚLIWA BO JESTEŚ

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 18:25   #8
orbitka81
Raczkowanie
 
Avatar orbitka81
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 262
GG do orbitka81
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

czytam i sie do siebie ciesze ekstra wozik bedzie no dziewczyna z fantazja tak trzymac
orbitka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 18:27   #9
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Cytat:
Napisane przez sysuni@ Pokaż wiadomość
Gratuluje odwagi.. ja bym do czegos takiego nie wsiadła w zyciu..;p ale ja juz taka jestem hehe;p miłej jazdy zycze..i zabawy w zmienianiu..pap
chodzi o marke czy o kolory samochodu?

Świniaczek a nie boiszsie ze Ci sie bedzie rozkraczal na skrzyzowaniach ,rondach,pasach hehW tobrym stanie technicznym jest?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 19:05   #10
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
chodzi o marke czy o kolory samochodu?

Świniaczek a nie boiszsie ze Ci sie bedzie rozkraczal na skrzyzowaniach ,rondach,pasach hehW tobrym stanie technicznym jest?


Pewnie o markę, ja na chwilę obecną też mam opory, żeby tym jeździć, bo mi się w białym okropnie nie podoba, mi się tylko takie paskudki poprzerabiane podobają Ale moja mama też już zapowiedziała, że w życiu jej nikt nie wciągnie do tego trabanta

Że się rozkraczy to się nie boję, z tego co wiem, to trabanty są niezniszczalne Się wymieni akumulator i nawet obaw z odpalaniem nie będzie Ojciec miał trzy jak już prędzej pisałam i ciągle powtarza, że w życiu nie miał drugiego tak bezawaryjnego auta No i jeśli chodzi o testy bezpieczeństwa podczas stłuczek, to trabant wypadł o wiele lepiej niż większość nowych samochodów Gdzieś w internecie to jest, jak poszukam to zamieszczę No i jeśli o techniczne sprawy chodzi to tak jak pisałam prędzej, akumulator, prawe przednie koło i jeszcze zapomniałam o tym, że na zbyt wysokich obrotach coś tam "wybucha" i odskakuje, że na gazie nie chodzi i trzeba pod maską grzebać, żeby to założyć spowrotem, ale to też bez problemu do zrobienia i tatuś-były mechanik zrobi

No i dzięki dziewczyny
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 09:14   #11
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Świniaczku gratuluję zakupu Jak już "odpicujesz sobie brykę" to koniecznie zamieść tutaj jej zdjęcia. Jestem niesamowicie ciekawa jak to wyjdzie.
Orka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 13:46   #12
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Też jestem strasznie ciekawa i na pewno zamieszczę
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 17:56   #13
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

o rany, genialny ten trabant!!!
odpicujesz go i pół miasta będzie Ci zazdrościło inne bryki się chowają
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 21:02   #14
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Jeden garbusek CUDOWNY po prostu jeździ u mnie w mieście Za każdym razem jak go widzę to się na niego ślinię, kiedyś go ukradnę
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 00:46   #15
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Krotko i jednym slowem - wow! Gratuluje odwagi. Zaraz ide spac, ale jutro obiecuje znalezc chwile i cos poczytac o Twoim nowym nabytku
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 09:23   #16
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

o ja pikole.... TRABANT
jak ja dawno trabanta nie widziałam
fajny ten różowy
jak swojego przerobisz na podobnego to bedzie rewelacja na mieście
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 15:20   #17
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

No właśnie chodzi o to, żeby był rewelacją Brat prawie, że się ze mną założył, że na pewno nie będzie żadnego trabanta On kiedyś wypalił, że trampka mam sobie kupić, a mi się pomysł spodobał i jakoś tak wyszło, że w końcu kupiłam Chociaż momentami to już sama zaczynałam wątpić, wszystko co ciekawe było albo drogie, albo daleko. No i w końcu jakiś ciekawy, tani, z gazem się znalazł
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 18:24   #18
polarna
Raczkowanie
 
Avatar polarna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 211
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

O jezu, o jezu, o jezu

Traaabant, kocham trabaaanty.



Nie wiedzialam ze jeszcze jakakolwiek kobieta poza mna chce trabanta, a tu ło

Jejku. Wielki szacun Moze napisze kiedys wiecej, jak ochlone.
__________________
Nie trac czasu na bycie z kims, kto nie ma go, aby spedzic go razem z Toba
polarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 10:03   #19
CAPOMAN
Raczkowanie
 
Avatar CAPOMAN
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z lapka:)
Wiadomości: 216
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

No No szacuneczek...:
CAPOMAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-02, 12:34   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

No i jak tam remoncik autka Czekamy na wiesci z drogi.

ps: pozdrowienia dla Capomana
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 20:32   #21
CAPOMAN
Raczkowanie
 
Avatar CAPOMAN
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z lapka:)
Wiadomości: 216
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

a podziękował....podziękowa ł
CAPOMAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 19:47   #22
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Nie wiem czy malowanie samemu to dobry pomysł, miałam znajomego lakiernika i nie dość że smród straszny to jeszcze jak sie nie ma wprawy i umiejętności to , to poprostu nie wyjdzie

A po drugie, nie widze sensu kupowac aut które mają tyle uszkodzeń nawet jeśli kosztują tylko 450zł

Sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie

Jest taki program na TVN Turbo prowadzi go TeDe i wyśmiewa się z ludzi którzy przerabiają samochody, nie ze wszystkich oczywiście bo jest wiele osób które mają do tego talent, ale czasami ludzie takie rzeczy robią że włos sie na głowie jeży
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 18:27   #23
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Fuxia83-wszystkie samochody u mnie w domu były malowane przez ojca, tylko jednego mu się nie chce bawić, bo za duży (Fiat Ulysse czy jak to się pisze), jakoś nigdy żaden nie wyszedł źle, wręcz nie było widać, że samoróbka. Za 800 zł kupił kiedyś vectre przegnitą na wylot na prawie całych progach, to było z 3 lata temu, tak ładnie zrobił, że jak chciał sprzedać i wuja o tym usłyszał, to od razu go od niego kupił, był tak zadbany i niepognity (a starsze ople słyną z tego, że strasznie szybko gniją, rdzewieją i reszta wszystkich badziewi z blachą się dzieje). A na dodatek nie widzę sensu kupowania samochodu starego, który nie ma nic do roboty, skoro go kupuje osoba, która chce, żeby przy nim było roboty A tak chciała mój tata, który całość funduje.
Polarna-każdy kto słyszy w szkole o moim trabancie chce się niem przejechać I każdy mówi, że chce zobaczyć pomalowanego

Remoncik na razie w trakcie, u mechanika stoi, bo hamulce padły Jadę sobie, jadę, chcę hamować, a tu dupa za przeproszeniem. Zawału prawie dostałam, zatrzymałam się jakieś 0,5 m za jakimś nowym samochodem Teraz to mi się chce z tego śmiać, ale ja już tam ryczeć zaczęłam Podjechałam na najbliższe pobocze (10 km/h, szybciej wolałam nie ryzykować), wysiadłam, okopałam samochód, pobiłam pięściami dach i go zrypałam, że go na złom wywiozę Jak się okazało płyn hamulcowy wyciekł, bo jakaś rurka pękła (która od początku istnienia tego speeda powinna być sprawdzona, jak zresztą wszystko w trabancie, trabant powinien mieć co rok PRAWDZIWY przegląd, a nie tak jak większość samochodów na "a dobrze chodzi, podbijaj pan"), ojciec już jak tylko usłyszał wiedział o co chodzi (były mechanik ), pojechaliśmy na stację po płyn i do domu (ale to już tata prowadził, bo ja się bałam ). Z tego co zauważył mechanik (do którego zaprowadziliśmy trampka) to prawie cale hamulce były do wymiany, coś tam przy zawieszeniu, ale hamulce to była po prostu jedna wielka masakra. A malowany będzie mam nadzieję, że jakoś między świętami a sylwestrem, pasowałoby , jakby na sylwestra był zrobiony to 1 stycznia po kumpla na lotnisko bo z Anglii przyjeżdża ;P

P.S. Ten różowo-czerwony trabant (p50 o ile mnie pamięć nie zawodzi) wychodził w takim malowaniu fabrycznie... Więc to nie jest kompletnie żadna przeróbka na zdjęciu, malowanie będzie oryginalne trabantowe, ale na innym modelu po prostu
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 22:47   #24
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Jest taki jeden chłopak w Polsce który z malucha zrobił 250 koniową wyścigówe .. moze i pomysl mial niezly, wszystko wyszło tak jak wyjść miało, no i moze ktoś to podziwia, no ale ktoś kto na samochodach sie zna to sie z czegoś takiego smieje ... tzn wiejski tuning

no ale zyjemy w Wolnym Kraju każdy może robić co chce

tylko nie kazdemu musi to sie podobac
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 17:15   #25
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Fuxia83, tylko kompletnie nie rozumiem co mój trabant będzie miał wspólnego z tuningiem (który okropnie mi się nie podoba, no chyba, że pod maską, bo tuning optyczny mi się żaden nie podoba) i nie wiem, o co Ci konkretnie chodzi Bo ten trampek nie będzie miał z tuningiem NIC wspólnego...
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 14:34   #26
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy malowanie samemu to dobry pomysł, miałam znajomego lakiernika i nie dość że smród straszny to jeszcze jak sie nie ma wprawy i umiejętności to , to poprostu nie wyjdzie

A po drugie, nie widze sensu kupowac aut które mają tyle uszkodzeń nawet jeśli kosztują tylko 450zł

Sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie

Jest taki program na TVN Turbo prowadzi go TeDe i wyśmiewa się z ludzi którzy przerabiają samochody, nie ze wszystkich oczywiście bo jest wiele osób które mają do tego talent, ale czasami ludzie takie rzeczy robią że włos sie na głowie jeży
Fuxia, kazdy moze miec jakies hobby i zainteresowania. Ja akurat jestem zmyslem antytechnicznym i w zyciu bym sie nie zabrala za malowanie auta, bo ani nie umiem, ani nawet nie mialabym gdzie (chyba, ze na parkingu pod blokiem), co nie zmienia faktu, ze jak ktos ma warunki, lubi i go to cieszy, to czemu ma sobie nie malowac.

Troche nieprzyjemnie sie czyta Twoja opinie. Takie wysmiewanie to jest jakas forma dowartosciowania sie czyims kosztem. I dlatego niezbyt mi sie podoba.

Potrafie sobie wyobrazic jak bym sie czula, gdyby ktos mnie wysmiewal, za cos co ja lubie robic w wolnych chwilach np wysmiewal by z filmow, na jakie chodze, twierdzil, ze mam obciachowych znajomych, powinnam sie wstydzic moich ubran etc. Bylo by mi strasznie przykro. O gustach sie nie dyskutuje - odkryli to juz starozytni Rzymianie.

Jesli ktos robi cos czego ja bym nie robila, ale nie krzywdzi przy tym innych, to ma do tego pelne prawo i jego fascynacja nie musi byc przez wszystkich zrozumiana, ale wciaz zasluguje na szacunek.

Przyznam, ze mi pomysl przerabiania trabanta sie podoba nie zaleznie, czy jest robiony na wsi czy w miescie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 12:54   #27
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Rena, bardzo dobrze to ujęłaś

Kabelki od akumulatora mi się urwały Dobrze, że pod domem, bo pod domem to może sobie stać i czekać, aż komuś będzie chciało się zrobić, a np. pod szkołą to nie wiem co bym zrobiła Niby starczy je skręcić, ale w święta to nawet tego się nikomu nie chce robić Ale jutro tata to zrobi i po sylwestrze do szkoły trabantem
Zastanawiam się, jakim materiałem obić siedzenia. Wiem na pewno, jaki kolor (czerwony ) , ale nie mam pojęcia, jaki materiał Welur (który z założenia miał na siedzeniach być) niestety odpada, bo po miesiącu się wytrze albo wysiedzi i będzie po prostu paskudny. No i po sylwestrze wreszcie w każdej chwili może nastąpić malowanie :P Niestety tak samo jest możliwe, że 5 stycznia a tak samo możliwe, że dopiero w marcu Ale trzeba być cierpliwym...
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 12:28   #28
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Moze i ostro krytykuje, poza tym nie skrytykuje osoby ktora ma spore o czyms pojecie, napewno nie bede krytywoac kogos ze ma takich przyjaciol czy innych, osobiscie wiem, ze przerabianie aut to wysokie wydatki, a ludzie ktorzy je robia nie zawsze wiedza ze robia cos zle, byleby tylko przerobic, zwiekszyc moc itp, a potem jak auto sie psuje to nie wiedza czemu...
Polecam ogladać programy na TVN Turbo, wypowiada sie tam naprawde wielu uznanych fachowców
Ja szczególnie polecam program Uwaga Pirat, pomoze uswiadomic sobie jak wazne jest przestrzeganie przepisow a nawet po co sa ograniczenia predkosci
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 12:40   #29
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

A ja nadal nie wiem, co mój samochód ma wspólnego z tym, co Ty piszesz


Znalazłam w środku lampkę A myślałam, że jej tam w ogóle nie ma...
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:31   #30
Justa30_1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z wnętrza
Wiadomości: 345
Dot.: Dziewczyny, kupiłam samochód... :D

Fuxia83 dziewczyno twoje wypowiedzi sie kupy nie trzymaja no naprawde. Widac ze teraz sie chcesz usprawiedliwiac, odwracac kota ogonem, zmieniac temat. Naprawde jak sie czyta twoje wypowiedzi to sie albo robi przykro albo sie smiac czlowiekowi chce bo zadnego skladu ani zwiazku z tematem to nie ma. No sory ale takie mam odczucia jak wątek prześledziłam.


Świniaczek super autko.
__________________
"co by nie napisać zawsze to będą tylko słowa"
Justa30_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.