Prośba o porade:) . - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-05, 21:17   #61
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Prośba o porade:) .

Przepraszam że post pod postem ale zapomniałam dodać foty obecnego koloru włosów.
Zamazuje pyska żeby się nie dołować hehe... Wiem że dałyście wiele porad za które bardzo dziękuje ale chodzi mi też cos co by pasowało do obecnego koloru włosów, długosci (do ramion) .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0082.jpg (20,5 KB, 95 załadowań)
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 22:23   #62
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Prośba o porade:) .

Mi się podobałaś w tych rudych po prostu ślicznie wyglądałaś.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 22:28   #63
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Prośba o porade:) .

Zapomniałam dać zdjęcia a może takie coś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21509.JPG (44,1 KB, 34 załadowań)
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 23:03   #64
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Prośba o porade:) .

Dziękuje bardzo za odpowiedź kolor rudy może niebył taki zły ale nieiwem jaki odcien bardziej kasztan czy jasny wpdadajacy w blond? Fryzurka niestety ma grzywke na którą mam za niskie czoło. (dwa razy w zyciu imałam grzywke jako małe dziecko, potem obciełm sobie sama i wygladałam jak giermek:P) . Wiec z grzywą wole nie ryzykować .
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 13:49   #65
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Prośba o porade:) .

Dziewczyny proszę pomóżcie .
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 19:26   #66
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Prośba o porade:) .

Przepraszam bardzo za 3 post z rzędu, ale odpowiedzi brak i muszę się jakoś upomnieć . Dziewczyny pomóżcie proszę potrzebuje świerzego spojrzenia, jakiegoś ciekawego pomysłu bo już świra dosteje patrząc na siebie i głupstwa robie. Kupilam dzis farbe (garnier) i zrobiłam ,,jasny popielaty bląd" który wyszedł ciemno smutno i szaro. Ja nieiwem czy top jest bląd jest to kolor zblizony do mojego naturalnego. Przynajmniej odcień chłodny a takie lubię.
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 09:21   #67
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Prośba o porade:) .

Wiesz co, na poprzedniej stronie dziewczyna o nicku martina@ ma w avatarze taką ładną fryzurkę, może jeśli nie prosta grzywka to taka skośna?
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 21:54   #68
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Prośba o porade:) .

Dziekuje za komentarz. Myśle tylko jaka grzywka nie poszerzy mi i tak juz okragłej buzi i jest jeszcze jeden problem - niskie czoło...
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 21:52   #69
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Prośba o porade:) .

Dziewczyny proszę was o jakieś swieże pomysły mam strasznego doła ale niechce siedziec bezczynnie a sama nie mam pomysł moywacji i wogóle szkoda gadać...
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 22:35   #70
mambaaa
Raczkowanie
 
Avatar mambaaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 174
Dot.: Prośba o porade:) .

moze wstaw aktualne zdjecie, na ktorych widac najnowszy kolor
mambaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 22:37   #71
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Prośba o porade:) .

Znowu ja znowu post pod postem. Ale postanowiłam wstawic zdjęcia sylwetki bo tu pojawia sie kolejny problem. Nie wiem kompletnie jak sie ubierac niemam własnego stylu ubieram sie w cokolwiek niewiem co mi pasuje...
Waże 51kg wzrost 164 zero biustu zato duze biodra i uda... Czyli ogólna beznadzieja:P . Jakie kolory i konkretnie ubrania mogą mi pasować?

Zdjęcia stare, wtedy ważyłam ok 54 kg. Eh niemam nowych zdjec bo ostatnio niemam ochoty się na nich ogladać. Zdjecia pozowazne beznadziejne wiem ale to jedne co mam, gdzie widac całą ,,postać" . Błagam pomózcie ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7002832.jpg (43,5 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7007516.jpg (33,1 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01018.jpg (20,8 KB, 285 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7003327.jpg (32,4 KB, 277 załadowań)
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 22:51   #72
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Prośba o porade:) .

Znalazłam jakieś foty (niestety z kormórki) na których trochę widac mój aktualny komor wlosów. Włosy są morke i w nieładzie...
Oto one.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0086.jpg (22,2 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0091.jpg (16,0 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0088.jpg (18,9 KB, 152 załadowań)
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 20:18   #73
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Prośba o porade:) .

Hej dziewczyny pomożcie!
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 09:43   #74
MasterKindziula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Prośba o porade:) .

Moja wizja jest taka:
wlosy- daj im troszke odpoczac, zainwestuj w dobra odzywke, nablyszczacz, ew plukanke, ktora nada wlosom ciekawy blask bez silnej ingerencji w strukture wlosa. jesli farbowanie to tylko u fryzjera, moim zdaniem- sredni, cieply, karmelowy blond.
makijaz- skup sie na oczach, i wg mnie powinnas bardziej postawic na pdkreslenie oryginalnosci ich rozstawienia- porzadny tusz (carbon black?), biala kredka po wewnetrznej stronie dolnej powieki, czarna kredka (lekko wyciagnac ku gorze w zewnetrznym kaciku) i ladne rozswietlenie policzkow (aoh, benefit)
ubranie- zainwestuj w ciemne rurki (podstawa garderoby), ladne karmelowe kozaki z chociaz lekkim obcasem, nieoryginalnie zasugeruje tez jakies dluzsze bluzki, tuniki, odciete pod biustem, co by maskowaly to co cie w twojej figurze drazni, a przede wszystkim- sukienki, spodnice (nie za krotkie), szpilki, ew baletki- nie da sie w nich nie wygladac dziewczeco
pozdrawiam
MasterKindziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 11:07   #75
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Prośba o porade:) .

Dziękuje bardzo za tą porade wezme sobie to do serca . Bałąbym się że w rurkach będę wygladała jak kiełbaska. Jednak bardzi dziękuje i czekam na następe porady
.
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:31   #76
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Prośba o porade:) .

Witaj.
Mi się najbardziej podobałaś w tym kolorze włosów:http://http://www.wizaz.pl/forum/att...9&d=1204739694 , chociaż w innych też Ci ładnie.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 16:48   #77
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Prośba o porade:) .

O jak miło zobaczyć nowy komentarz . Dziękuje myslalm zeby wrócic do ciemnego ale ostatnio tak rozjasniłam włosy że boje sie z nimi cokolwiek robic bo mam pięc na krzyż :P . Eh wogóle niemam pomysłu na siebie jest tylko gorzje i gorzej .
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 21:28   #78
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Prośba o porade:) .

Przoosze pomóżcie coś niemam już żadnych pomysłów
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 22:06   #79
agniesia blondi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 463
Dot.: Prośba o porade:) .

chyba masz powazny problem ze soba....na sile chcesz sie zmieniac, i robisz to niekoniecznie z korzyscia dla swojego wygladu niestety..twoje wlosy wygladaja coraz gorzej a naprawde byly piekne,,szkoda...wogole na pierwszych zdjeciach bylo ci najlepiej.przepraszam jesli Cie urazilam w jakis sposob, ale bylam szczera.
agniesia blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 20:25   #80
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Prośba o porade:) .

Myślę że masz racje ... Kiedś nic nie robiłam z włosami były prawie proste (co widać na pierwszym zdjęciu) malowlam się rzadko. Teraz prostuje wlsoy codziennie i codziennie maluje (chyba że siedzę w domu) . Włosy sa cienkie i bardoz rzadkie. Myśle że paradoksalnie od prostowanie skręciły się. Musze je prostowac bo niema pomysłu co z nimi zrobic a niechce wygladac jak baranek (do teog krecone włosy poszerzają i tak juższeroką twarz). Niemam pojęcia co teraz zrobić nakładma odżywki ale to niewiele pomaga...
Eh... Załamuje się powoli.
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 21:42   #81
agniesia blondi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 463
Dot.: Prośba o porade:) .

Cytat:
Napisane przez Igusia92 Pokaż wiadomość
Myślę że masz racje ... Kiedś nic nie robiłam z włosami były prawie proste (co widać na pierwszym zdjęciu) malowlam się rzadko. Teraz prostuje wlsoy codziennie i codziennie maluje (chyba że siedzę w domu) . Włosy sa cienkie i bardoz rzadkie. Myśle że paradoksalnie od prostowanie skręciły się. Musze je prostowac bo niema pomysłu co z nimi zrobic a niechce wygladac jak baranek (do teog krecone włosy poszerzają i tak juższeroką twarz). Niemam pojęcia co teraz zrobić nakładma odżywki ale to niewiele pomaga...
Eh... Załamuje się powoli.
przede wszystkim, nie popadajmy w przesade,,bo nie ma sie czym zalamywac, wierz mi, jesli lubisz sie malowac, poprawia ci to nastroj , dobrze sie czujesz w makijazu, to to rob.Jestes naprawde piekna dziewczyna, tylko wydaje mi sie ze za bardzo , troche na sile, na przekor naturze probujesz caly czas cos zmieniac , z tym ze nigdy nie jestes z efektow zadowolona,, i posuwasz sie do jakis desperacko glupich rzeczy typu moczenie grzywki w wodzie utlenionej,,,wlasnie ,,szkoda mi twoich wlosow, bo sa nieustannie czyms katowane,teraz codziennie prostownica...daj im troche wytchnienia, odstaw na jakis czas prostownice, porospieszczaj je troszke, a zobaczysz ze odwdziecza ci sie i wroca do wczesniejszej kondycji.Jesli sie kreca, to dobrze niech sie kreca, krecone wloski sa naprawde piekne, ale pod warunkiem ze sa ZADBANE(proste zreszta tez) Wcale nie masz szerokiej twarzy, masz ladna buzke, w ktorej ladnie bedzie zarowno w prostych jak i kreconych kudelkachJak koniecznie muisz cos zmieniac , skup sie na makijazu i probuj ciagle nowych, kombinuj z kolorami i sposobem malowania, a wloski zostaw w spokoju.Mam nadzieje ze zrozumials o co mi chodzi???, pozdrawiam
agniesia blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 22:03   #82
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Prośba o porade:) .

No jasne bardzo CI dziękuje za poradę . Musze tylko wykombinować jakies upięcia w których będe wygladac mozliwie bez prostowania a co do makijazu to kompeltnie nieiwme co mi pasuje. Mam tak dzwina twarz ze kolory czy kreski w którch swietnie wylgadaja moje koleżanki mnie szpeca. Mało rzecyz mi chyba pasuje i niemam w czym wybierać . Bardzo podobja mi sie kreski na górze lub ciemne cienie niestety wyglam w nich jak chory ufoludek.
Wiem straszna sierota jestem choć niby interesuje się wizażem suzkam rzecyz dla sieie ale jakoś tak tudno siebie ocenić? Niewiem... Chciałabym żeby ktos powiedział mi kiedyś w tym i w tym będzie ci dobrze tego unikaj... Strasznie marudze i okropna jestem ale patrzac w lustro dzień w dzien załamuje się bo czuje ze niemoge tak tego zostawaic próbuje nowych rzecyz a faktycznie jest tylko gorzej .
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 22:25   #83
psychotropina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 175
Dot.: Prośba o porade:) .

Taka ladna dziewczyna jestes..lecz w srodku musizy czuc sie okropnie brzydka skoro tak zle traktujesz swoje cialo piekne z reszta...
__________________
"Nie jestem czlowiekiem - jestem dynamitem"
psychotropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 22:32   #84
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Prośba o porade:) .

Wiecie zdjęcia robione były w te ,,lepsze dni" pozatym makijaż i tak dalej... Bez tego (warstwy ochronnej chroniacej przed krytycznym światem) czuje się strasznie.
Niechce pocieszenia ciagle szukam pomysłów na siebie bo wiem że gdyby zmienił się moj wyglad zmieniłoby się też podejcie do życia i chyba byłabym szczęśliwsza?
Do tego modelki w gazetach w tv, to wszystko tka potwornie dołuje (przez zazdorsc prawie zniszczyłam zwiazek trwajcy 2 lata) a odciąc sie od tego nieda.
Ciągła presja wpadłam w ten wyścig teraz musze się tylko postarać by jakoś wypaść.
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 22:44   #85
psychotropina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 175
Dot.: Prośba o porade:) .

Zacznij od zmiany podejscia do zycia a nie skupiasz sie tylko na wygladzie. Zaden facet tego nie przezyje, gdy wciaz zajmujesz sie tylko staniem przed lustrem. Nie masz innych zainteresowan? Dalas sie totalnie zwariowac reklamie i temu wyscigowi o ktorym piszesz, to smutne ale to droga do choroby psychicznej. Powinnas isc do psychoterapeuty zanim bedzie za pozno
__________________
"Nie jestem czlowiekiem - jestem dynamitem"
psychotropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 22:54   #86
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Prośba o porade:) .

Nie to nie jest moje jedyne zainteresowanie to raczej konieczność. Robię w życiu naprawdę sporo innych rzeczy i jestem nie pusta dziewczyną która myśli tylko o wyglądzie. Jeśli już raczej utrudnia mi to życie i kontakty z ludżmi.
O wiele lżej było by mi bez tego problemu, dlateog chce się tak go pozbyc chce czuć się porpostu zadwolona z teog jak wylgadam tak aby nie przeszkadzało mi to w życiu codziennym.
Usłyszałam w życiu wiele niemiłych slow na temat wylgadu a jestme bardoz wrażliwa wiec może to tez coś jakby uraz psychiczny? Niewiem potrzebuje konkretnych rad jak sobie pomóc...
Zazdroszcze koleżankom które nie krepuja sie patrzec rozmówca w oczy zachowuja sie i wylgadaja naturalnie i ładnie i nic tak nie zatruwa im życia.
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 23:02   #87
agniesia blondi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 463
Dot.: Prośba o porade:) .

zycze ci jak najlepiej, ale mysle ze rady typu:maluj sie tak i tak, a czesz tak, nic tu nie dadza jak na moje oko,,,masz naprawde jakis problem wewnetrzny , problem z postrzeganiem siebie,,,a moze jest to cos powazniejszego..oby nie.Moze warto rzeczywiscie byloby zasiegnac porady fachowca?
agniesia blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 21:58   #88
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Prośba o porade:) .

Niewiem myśęe że jeśli choć po częsci byłabym zadowolona ze swojego wyglądu to stan psychiczny też by siępo poprawił. Od czegoś trzeba zacząć a ja nieiwem co robić.
Dziewczyny wy macie świerze spojrzenie i wiedze doradzcie co mam ze soba zoric? Włosy wiem zamierzam przestać prostować tlyok nieiwme jak je upiąc żebym wygladała znośnie.
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 09:59   #89
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Prośba o porade:) .

Witam Cię.
Moja opinia jest taka:
1. włosy - zdecydowanie nie jasny blond, najładniej wyglądasz w naturalnym kolorze... więc może powolny powrtó do naturalnego? Dobre odżywki. Na pierwszych zdjęcia msza piękne włosy, a teraz...
2. cera - masz piękną cerę. Na niektorych zdjęciach jednak widać grubą warstwę makijażu. W jakim celu? nie rozumiem. Mocny makijaż NIE jest modny, NIE jest odzobą. Mozesz podkreślać oczy i delikatnie usta, ale dla mnie nie ma nic gorszego niż cera pokryta w WIDOCZNY sposób różnymi mazidłami.
3. Nie ma nic gorszego niż zmiana na siłe, a Ty - co wynika z ilości i treści Twoich postów - jesteś w niekoniecznie dobrej kondycji psychicznej.

ŻADNA zmiana nie wyjdzie Ci na dobre i nie zadowoli Cię, jeśli siebie nie zaakceptujesz.
Rozumiem, że każdy ma czasami gorzse dni, nie lubi siebie i uważa, że źle wygląda.
Jednak jeśli ktoś ewidentnie bardzo ładny wypisuje rzeczy w stylu, że nie może na siebie patrzeć i totalna beznadzieja, to zastanawiam się, co Ty masz na celu i co siedzi w Twojej głowie.
Tysiące dziewczyn zamieniłoby się z Tobą bez zastanowienia.
Śliczna = naturalna. Wróć do tego. I uśmiechaj się jak najwięcej.
I niech wszystko nie będzie na "nie". Ty sama musisz być na "tak".
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 10:22   #90
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Prośba o porade:) .

Cytat:
Napisane przez Igusia92 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jestm tu nowa i mam nadizeje że poradzicie mi jak mogłabym sie inaczje malować. BO chciałabym czasem zmienić i dodać coś opróćz podkałdu i tuszu, wprowadzić jakieś zmiany czy tam ulepszenia:P . Niestety daleko mi do klasycznej urody . ... Moim głównym problemem są szeroko rozstawione oczy i dziwny kształ twarzy :P . Czekam na porady i z góry dzięki .
przypominasz mi kilka modelek tylko że chyba żadnej nie kojarze z nazwiska, jak znajde zdjęcia to wkleję
w każdym razie jesteś piękna! nie potrzeba Ci dużo kosmetyków! jeśli nie masz problemów z cerą to nawet sam tusz by Ci wystarczył! masz piękne rzęsy!
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.