Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-19, 07:51   #2011
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Witch z torbą to czytałam ale w modelu Holland były problemy

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

To już we 3 na wątku będziemy miały takie same wózki 😊 ja zamówiłam sl 26, też pod koniec lutego do odbioru.
To mają wzięcie te Bebetto A z torbą skoro w Holland to uff. Choć z drugiej strony bym po prostu męża częściej do sklepu wysyłała

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
O Boże!!! Jaka cena za ten fotelik!!! Jestem w szoku. No cóż, mnie na niego z pewnością nie stać. A tak z ciekawości, tak dużo jeździcie czy niezależnie od tego i tak kupiłybyście ten fotelik Cybex?
My sporo jeździmy, w tym w dłuższe trasy też. Stąd taka a nie inna decyzja. Choć nie powiem,że cena nie boli.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 08:54   #2012
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

My nie mamy zamiaru szczególnie dużo jeździć, raczej standardowo po mieście (małym) + raz na jakiś czas wyjazd gdzieś dalej. Ale wypadek może zdarzyć się wszędzie i każdemu, nawet jeśli ktoś jeździ tylko w niedzielę do kościoła Dlatego wolę zainwestować w bezpieczny fotelik.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 10:04   #2013
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dzień Dobry.My witamy się po wizycie u ginekologa-wszystko ok.Umówiłam się na usg w skończonym 30tc 09.01 i już nie mogę się doczekać jak zobaczę Wiktora na monitorze.Pozdrawiamy i dla wszystkich
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 10:58   #2014
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
My nie mamy zamiaru szczególnie dużo jeździć, raczej standardowo po mieście (małym) + raz na jakiś czas wyjazd gdzieś dalej. Ale wypadek może zdarzyć się wszędzie i każdemu, nawet jeśli ktoś jeździ tylko w niedzielę do kościoła Dlatego wolę zainwestować w bezpieczny fotelik.
To prawda. My do tej pory (tfu tfu) nie mieliśmy żadnego wypadku/stłuczki mimo częstych wyjazdów,ale kto wie czy akurat w to lato nas jakaś nie spotka.

Ja mam w czwartek wizytę i już się nie mogę doczekać I czekam tylko do 30tc,bo wtedy wizyty co 3 tygodnie będą a nie co 4
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 11:07   #2015
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
To prawda. My do tej pory (tfu tfu) nie mieliśmy żadnego wypadku/stłuczki mimo częstych wyjazdów,ale kto wie czy akurat w to lato nas jakaś nie spotka.

Ja mam w czwartek wizytę i już się nie mogę doczekać I czekam tylko do 30tc,bo wtedy wizyty co 3 tygodnie będą a nie co 4
My raz wracaliśmy z Lidla do mieszkania, dosłownie 4 minuty autem. Zawsze zapinamy pasy, nawet na takie krótkie trasy. I całe szczęście, bo z naprzeciwka facet wpadł w poślizg (jechał za szybko, padał deszcz) i zjechał na nasz pas, gdyby za nim ktoś jechał to nie mielibyśmy gdzie uciec. To auto dachowało, na szczęście nikomu się nic nie stało, ale gdybyśmy nie uciekli, to byłoby nieciekawie zderzyć się czołowo z takim dużym suvem.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 13:34   #2016
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

my mielismy maxi cosi cabrio fix z isofixem bo często przepinaliśmy pomiędzy samochodami, teraz też już zakupiony czeka

niestety nie udało się i dzisiaj zrobić badania migdała córce, tym razem musiałam odwołać bo ma zapalenie oskrzeli noc nieprzespana bo taki kaszel, gile do pasa
jak leżałam tak w nocy w nerwach to martwię się i o jedną i o drugą które całe te moje emocje przejmuje
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 14:30   #2017
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Nie wiem czy pamiętacie, była tu swego czasu rozmowa o konflikcie plytkowym, wiem że kilka z Was chciało się wybrać na te badania, ja poszłam i Cyba dobrze bo okazało się, że jestem właśnie w tych 2% które nie posiadają Antygenu i mogą wytwarzać przeciwciala, mamy już umówione z mężem pobranie krwi kolejne żeby sprawdzić czy on posiada ten Antygen i czy ja mam przeciwciala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 15:44   #2018
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Klementyna, a który tc u Ciebie? Ja mam przeczucie, że moja szyjka też się skróciła. W środę wizyta. Tak bardzo się martwię, żeby dotrwać do terminu...
Dzisiaj zrobiłam pierogi ruskie na Wigilię, wyszło ponad 90. Czekają mnie jeszcze uszka i z kapustą, ale padam ze zmęczenia. Najgorzej jest z moim kręgosłupem. Też Was tak strasznie boli w krzyżowo-lędźwiowy? Ja w nocy i po nocy nie mam problemu z plecami, ale wystarczy że pochodzę pół godziny np. z psem na spacer i jak później usiądę to wstać nie mogę. Jak stara chora baba się czuję A, i jeszcze mam problem ze wstaniem z wanny, więc muszę się już przerzucić na prysznic.
Ruskie pierogi na wiligie? u nas tylko z kapucha i grzybami, a ruskie uwielbiam. Dobrze ze mam zamrożone, to wiem co zjem na obiad jutro; )


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Kajusia mam to samo z plecami. Chwilę dłużej postać i już ból jest. Chwilami ze schylaniem się to też u mnie jak u babci

Kupiliśmy dzisiaj w końcu wózek i fotelik - Bebetto Luca S-Line i Cybex Cloud Q. W sklepie wszystko super,a tak wróciłam do domu i się zastanawiam czy dobrze wybraliśmy. No,ale nie ma rzeczy idealnych. Nie czytam już żadnych opinii,bo i tak wszystko wyjdzie w praniu
Tez kupiłam ten wózek jaki kolor wzielas? od ręki go kupilas czy na zamówienie.
Ja to jestem taka niezdecydowa, nie byłam na 100% przekonana do wozka ale maz podjal decyzję ze bierzemy i juz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Klementyna duża kluska już
za szyjke. Co one się tak rozbisurmanily:-(

Kajusia ja właśnie mam odwrotnie, najgorzej jak śpię i trochę po wstaniu. Jak rozruszam plecy to jest ok. Na razie, pewnie potem się odwróci :-P

Witch tak jak mówisz, nie ma idealnych, a tak czy siak musicke przetestować na sobie, po swojemu
Mi plecy tez dokuczaja jak leżę i musze wstać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
my mielismy maxi cosi cabrio fix z isofixem bo często przepinaliśmy pomiędzy samochodami, teraz też już zakupiony czeka

niestety nie udało się i dzisiaj zrobić badania migdała córce, tym razem musiałam odwołać bo ma zapalenie oskrzeli noc nieprzespana bo taki kaszel, gile do pasa
jak leżałam tak w nocy w nerwach to martwię się i o jedną i o drugą które całe te moje emocje przejmuje
O jeju. Współczuję chorobska i przekładania znowu badania. Zdrowka dla corki, aby szybko byla poprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 16:49   #2019
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pamiętacie, była tu swego czasu rozmowa o konflikcie plytkowym, wiem że kilka z Was chciało się wybrać na te badania, ja poszłam i Cyba dobrze bo okazało się, że jestem właśnie w tych 2% które nie posiadają Antygenu i mogą wytwarzać przeciwciala, mamy już umówione z mężem pobranie krwi kolejne żeby sprawdzić czy on posiada ten Antygen i czy ja mam przeciwciala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to chyba ja pisałam i brałam zastrzyk, wczoraj akurat natrafiłam na artykuł http://mamaginekolog.pl/konflikt-serologiczny/

u mnie tez będą ruskie na mące żytnie bo mi nie skacze cukier i w ogóle na wigilii u rodziców zjem jedynie owoce bo wypada mi pora podwieczorku...z cukrzycą niestety słabo to wygląda
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

Edytowane przez Gabi2
Czas edycji: 2016-12-19 o 16:51
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 16:50   #2020
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Eve00 Pokaż wiadomość
Tez kupiłam ten wózek jaki kolor wzielas? od ręki go kupilas czy na zamówienie.
Ja to jestem taka niezdecydowa, nie byłam na 100% przekonana do wozka ale maz podjal decyzję ze bierzemy i juz
Kolor SL15 i na zamówienie oczywiście. W drugiej połowie lutego powinien być. U mnie Mąż został kupiony tym jak się spacerówka cała składa
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 18:01   #2021
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Po wizycie: 29w3d 1200gram Dzidzia ok ale glowka bardzo nisko... tam gdzie lekarka spodziewala sie glowki Mala miala serduszko... szyjka 38mm wiec chyba ok ale ehh nie mam panikowac, odpoczywac duzo i jakby brzuch twardnial brac nospe... niby nic sie nie dzieje ale jestem mega rozbita psychicznie... jutro bedzie lepiej musi bo nie ma co sie zamartwiac- byle do nastepnej wizyty za 3 tyg... no i mam powiedziane ze raczej max 38 tydzien urodze wiec... bede lutowka raczej

Edytowane przez youan
Czas edycji: 2016-12-19 o 18:02
youan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 18:11   #2022
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

My już po wizycie, mały jeszcze głową u góry I waży już 1028 g Będzie duży chłopak... Wszystko w normie, zarówno u niego jak i u mnie

A po świętach idziemy na szkołę rodzenia

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Po wizycie: 29w3d 1200gram Dzidzia ok ale glowka bardzo nisko... tam gdzie lekarka spodziewala sie glowki Mala miala serduszko... szyjka 38mm wiec chyba ok ale ehh nie mam panikowac, odpoczywac duzo i jakby brzuch twardnial brac nospe... niby nic sie nie dzieje ale jestem mega rozbita psychicznie... jutro bedzie lepiej musi bo nie ma co sie zamartwiac- byle do nastepnej wizyty za 3 tyg... no i mam powiedziane ze raczej max 38 tydzien urodze wiec... bede lutowka raczej
nie martw się kochana na zapas!

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pamiętacie, była tu swego czasu rozmowa o konflikcie plytkowym, wiem że kilka z Was chciało się wybrać na te badania, ja poszłam i Cyba dobrze bo okazało się, że jestem właśnie w tych 2% które nie posiadają Antygenu i mogą wytwarzać przeciwciala, mamy już umówione z mężem pobranie krwi kolejne żeby sprawdzić czy on posiada ten Antygen i czy ja mam przeciwciala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To całe szczęście, że zrobiłaś badanie!
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 19:35   #2023
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cześć dziewczyny, przyjmiecie córkę marnotrawną ?
Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, głupio mi tak wracać, ale poszłam w końcu na L4 to i więcej czasu się znalazło....
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 20:04   #2024
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ok, przyjmiemy:p
Gabi2 akurat ja nie mam konfliktu serologicznego w układzie Rh tylko możliwość konfliktu plytkowego, to inna sprawa, jakiś czas temu był temat na wątku o nowym projekcie prowadzonym przez instytut hematologii w Warszawie i darmowych badaniach dla kobiet w ciąży właśnie pod kątem tego konfliktu plytkowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 20:10   #2025
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Hej dziewczyny ja znowu chora. Cały tydzień leżę plackiem, z ogromnym bólem gardła i katarem. Dziś już trochę lepiej ale znów mam wysokie ciśnienie. Mam nadzieję, że jutro już się lepiej poczuję. Jutro mam wizytę i już się nie mogę doczekać kiedy dzidzie zobaczę
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 20:11   #2026
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Usmiechnieta

To ja może streszczę/przypomnę co u mnie.
Mam 27 lat, to moja druga ciąża jeśli tak mogę liczyć (pierwsza biochemiczna, zakończona w 4/5 tygodniu ). Staraliśmy się równe 2 lata, udało się po pierwszej inseminacji. Termin mam na 24.03 i będziemy mieli małą Anię
Dzisiaj byłam na wizycie i wszystko ok, szyjka długa i zamknięta. Ogólnie ciążę znoszę super, zero mdłości/ wymiotów/senności na początku. Jedyne co mi teraz doskwiera to bóle kości ogonowej, czasami nie mogę wysiedzieć na tyłku Poza tym mimo 8,5 kg na plusie mam bardzo mały brzuch, dzisiaj endokrynolog wybuchnęła śmiechem jak zapytała, który tydzień a ja jej odpowiedziałam, że 27. Na moją zdziwioną minę odparła, że przeprasza, ale w ogóle nie widać i już myślała, że pomyliła karty pacjentów...
Powoli kompletuję wyprawkę (ale na razie tylko ciuszki), po nowym roku pomyślimy nad wózkiem, łóżeczkiem i fotelikiem
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 20:22   #2027
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Kupiliśmy wózek parę dni temu Barletta dream collection i fotelik maxi cosi cabrio fix Screenshot_2016-12-18-16-55-03.png
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 20:51   #2028
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Asia Gratulacje i piękne imię dla córeczki bo ja też Anna
Widzisz Ty masz mały brzuszek a ja dziś byłam na wizycie u ginekologa i położna przed wizytą mówi do mnie proszę na wagę a ja wpiszę tydzień ciąży "30ty prawda?" a ja nie nie dopiero 27w5d a ona że po wielkości brzucha obstawiała dalej.
Po wizycie ok a usg już 09.01 i potem czas na zapisanie się do szpitala na kwalifikacje bo chce rodzić w jednym z prywatnych szpitali na NFZ i taka kwalifikacja obowiązkowa.
Pozdrawiamy
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 20:57   #2029
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Kupiliśmy wózek parę dni temu Barletta dream collection i fotelik maxi cosi cabrio fix Załącznik 6804586
śliczny...moje kolory!
Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Usmiechnieta

To ja może streszczę/przypomnę co u mnie.
Mam 27 lat, to moja druga ciąża jeśli tak mogę liczyć (pierwsza biochemiczna, zakończona w 4/5 tygodniu ). Staraliśmy się równe 2 lata, udało się po pierwszej inseminacji. Termin mam na 24.03 i będziemy mieli małą Anię
Dzisiaj byłam na wizycie i wszystko ok, szyjka długa i zamknięta. Ogólnie ciążę znoszę super, zero mdłości/ wymiotów/senności na początku. Jedyne co mi teraz doskwiera to bóle kości ogonowej, czasami nie mogę wysiedzieć na tyłku Poza tym mimo 8,5 kg na plusie mam bardzo mały brzuch, dzisiaj endokrynolog wybuchnęła śmiechem jak zapytała, który tydzień a ja jej odpowiedziałam, że 27. Na moją zdziwioną minę odparła, że przeprasza, ale w ogóle nie widać i już myślała, że pomyliła karty pacjentów...
Powoli kompletuję wyprawkę (ale na razie tylko ciuszki), po nowym roku pomyślimy nad wózkiem, łóżeczkiem i fotelikiem
U mnie odwrotnie
Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
Asia Gratulacje i piękne imię dla córeczki bo ja też Anna
Widzisz Ty masz mały brzuszek a ja dziś byłam na wizycie u ginekologa i położna przed wizytą mówi do mnie proszę na wagę a ja wpiszę tydzień ciąży "30ty prawda?" a ja nie nie dopiero 27w5d a ona że po wielkości brzucha obstawiała dalej.
Po wizycie ok a usg już 09.01 i potem czas na zapisanie się do szpitala na kwalifikacje bo chce rodzić w jednym z prywatnych szpitali na NFZ i taka kwalifikacja obowiązkowa.
Pozdrawiamy
ja brzuch mam tez ogromny...10kg na plusie..wydaje mi się, ze w pierwszej ciazy miałam taki w 8 miesiącu;p
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 21:16   #2030
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

My w środę zaczynamy 28tc a na wadze plus +11 choć brzuch mam tak samo duży jak z synem w 2014roku a kilogramów więcej teraz.
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 21:26   #2031
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Malinka z jednej strony się cieszę, bo jeśli do końca będzie raczej tym z mniejszych to może szybciej wróci do formy, a z drugiej wiadomo, pierwsza ciąża i marzy mi się piłeczka
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 21:30   #2032
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

U mnie taki zwyczaj, że ruskie pierogi na Wigilię muszą być - mam korzenie na Kresach
To ja kiedyś zarzuciłam temat o konflikcie płytkowym. Powiedział mi o tym badaniu mój nowy gin. Niestety, piątek był ostatnim dniem, kiedy można było to badanie wykonać bezpłatnie i właśnie teraz byłam. Wcześniej miałam zepsute auto, potem byłam chora i tak nie mogłam się zebrać. Po wynik kazali dzwonić za 5 tyg. Uśmiechnięta, czyli jeszcze nie jest powiedziane, że będziesz rodzić w Warszawie? Jak rozumiem, na razie dodatkowe badania? Mój gin coś wspominał, że jeśli ma się ten konflikt to tylko jakiś konkretny szpital w stolicy jest w stanie fachowo zająć się matką i dzieckiem, ale ja się w to na razie nie zagłębiałam. A w ogóle to jesteś w szpitalu? Jak sytuacja u Ciebie?
Interewcia, zdrówka życzę, Gabi - dla Twojej córci również.
Mój brzuch to już w ogóle przekroczył chyba normy Jutro wrzucę fotkę, bo nie umiem przez telefon.
No Dziewczyny, czas leci. Jak już jesteśmy przy wózkach i fotelikach
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 21:36   #2033
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Asia do porodu zdąży Ci piłeczka urosnąć zobaczysz.

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

83Kajusia ja powiem więcej bo u nas wszystko jest praktycznie po synku pierwszym więc po nowym roku już pranie ubranek i tylo zakupy porodowe w aptece i można rodzić w marcu
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 08:32   #2034
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziewczyny na ile przed TP planujecie prać i prasować ciuszki? Muszę w ogóle zrobić przegląd ile czego mamy. Na pewno brakuje nam skarpetek A wczoraj znowu z pełną torbą z ciucha wróciłam,ale akurat fajne rzeczy mi wpadłu w ręce.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 08:40   #2035
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja po swietach ruszam na zakupy z uwagi na najwieksze sale tez sie podlanczam pod ww pytanie. Tez sie zastanawiam kiedy rozlozyc materac bo mam nowy zwiniety i do marca to pelno roztoczy itd by ba nim siadlo wiec nie rozkladam wiec kiedy?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 09:13   #2036
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Asia witamy


Ja nie mam pojęcia, kiedy najlepiej poprać i poukładać te ciuszki Wydaje mi się, że z miesiąc przed tp, żeby jeszcze nie było tak hardkorowo ciężko wytrzymać z tym żelazkiem.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 09:25   #2037
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na ile przed TP planujecie prać i prasować ciuszki? Muszę w ogóle zrobić przegląd ile czego mamy. Na pewno brakuje nam skarpetek A wczoraj znowu z pełną torbą z ciucha wróciłam,ale akurat fajne rzeczy mi wpadłu w ręce.
Zależy od sytuacji, ja z uwagi na swoja skracającą szyjke pewnie w połowie stycznia będe juz prać, poprasuje i powkladam w worki foliowe rozmiarami. Torbe do szpitala tez planuje juz na poczatku lutego spakowac.
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 09:47   #2038
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
U mnie taki zwyczaj, że ruskie pierogi na Wigilię muszą być - mam korzenie na Kresach
To ja kiedyś zarzuciłam temat o konflikcie płytkowym. Powiedział mi o tym badaniu mój nowy gin. Niestety, piątek był ostatnim dniem, kiedy można było to badanie wykonać bezpłatnie i właśnie teraz byłam. Wcześniej miałam zepsute auto, potem byłam chora i tak nie mogłam się zebrać. Po wynik kazali dzwonić za 5 tyg. Uśmiechnięta, czyli jeszcze nie jest powiedziane, że będziesz rodzić w Warszawie? Jak rozumiem, na razie dodatkowe badania? Mój gin coś wspominał, że jeśli ma się ten konflikt to tylko jakiś konkretny szpital w stolicy jest w stanie fachowo zająć się matką i dzieckiem, ale ja się w to na razie nie zagłębiałam. A w ogóle to jesteś w szpitalu? Jak sytuacja u Ciebie?
Interewcia, zdrówka życzę, Gabi - dla Twojej córci również.
Mój brzuch to już w ogóle przekroczył chyba normy Jutro wrzucę fotkę, bo nie umiem przez telefon.
No Dziewczyny, czas leci. Jak już jesteśmy przy wózkach i fotelikach
Narazie czekam na badania i wyniki i wtedy będzie decyzja gdzie rodzic pewnie. Moja ginekolog jeszcze nic o tym nie wie, Pani przez telefon informując mnie o wyniku też nic nie wspominała narazie. ..

Ciuszki planuje prac i prasowac po nowym roku, u mnie początek stycznia to 32 tydzień więc myślę że to dobra pora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 10:49   #2039
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
to chyba ja pisałam i brałam zastrzyk, wczoraj akurat natrafiłam na artykuł http://mamaginekolog.pl/konflikt-serologiczny/

u mnie tez będą ruskie na mące żytnie bo mi nie skacze cukier i w ogóle na wigilii u rodziców zjem jedynie owoce bo wypada mi pora podwieczorku...z cukrzycą niestety słabo to wygląda
Faktycznie słabo z potrawami wigilijnymi przy cukrzycy

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Kolor SL15 i na zamówienie oczywiście. W drugiej połowie lutego powinien być. U mnie Mąż został kupiony tym jak się spacerówka cała składa
To składanie spacerówki u mnie wygrało z wózkiem Baby Design My wybraliśmy kolor SL18 i odbiór też pod koniec lutego.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Po wizycie: 29w3d 1200gram Dzidzia ok ale glowka bardzo nisko... tam gdzie lekarka spodziewala sie glowki Mala miala serduszko... szyjka 38mm wiec chyba ok ale ehh nie mam panikowac, odpoczywac duzo i jakby brzuch twardnial brac nospe... niby nic sie nie dzieje ale jestem mega rozbita psychicznie... jutro bedzie lepiej musi bo nie ma co sie zamartwiac- byle do nastepnej wizyty za 3 tyg... no i mam powiedziane ze raczej max 38 tydzien urodze wiec... bede lutowka raczej
Duża córeczka, jak lekarka kazała się nie martwić, to trzeba się uspokoić, więcej odpoczywać i stosować do zaleceń. 38mm co całkiem sporo....

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja znowu chora. Cały tydzień leżę plackiem, z ogromnym bólem gardła i katarem. Dziś już trochę lepiej ale znów mam wysokie ciśnienie. Mam nadzieję, że jutro już się lepiej poczuję. Jutro mam wizytę i już się nie mogę doczekać kiedy dzidzie zobaczę
Zdrówka!! Ja też mam dziś wizytę.
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 10:50   #2040
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Helooooł, u nas nieźle Niestety cały czas mam jakies plamienia dorbne, pewnie przez to nieskie łożysko, staram się nie panikować, lekarz mówił, że tak może być. 5 stycznia następna wizyta. Ja dziś zaczęłam 27 tydzień.
Dla dzidziusia nie mam nic. Nic w ogóle. Wszystkie ubranka po Laurce totalnie dziewczęce, serduszka, koronki, gwiazdki itp. więc pora zacząć kompletowanie garderoby.
Ostatnio sobie uświadomiłam, że przez to, że to marzec to dochodzą kombinezony, czapki itp... Boże nawet koce mam w serduszka i kotki
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.