ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-15, 21:28   #271
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

kolor nie ma żadnego znaczenia
jedyne co to na tą nową wersję Furby Boom jest chyba więcej aplikacji na telefon/tablet, moze znosić jakieś wirtualne jajka z których wykluwają sie małe furby ale on chyba jest tylko w wersji anglojęzycznej póki co (choć ręki sobie nie dam uciąć )
moje tez chciały, przez prawie rok mnie prosiły więc w końcu dostały na mikołajki. Starsza swojego sprzedała po 2 miesiącach i kupiła sobie Simsy a młodsza schowała do pudełka i wyciąga może raz na miesiąc na 5 minut ale sprzedać nie pozwala...
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 08:14   #272
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Klarisso - też zgłębiam temat, bo mój syn też marzy o tym ustojstwie od roku, z tego co wyczytałam to te jednokolorowe charakteru nabierają w zależności od zabawy z nim, ale te nowe kilku kolorowe to już niby mają jakieś tam cechy - mówią też po polsku po jakimś czasie - przynajmnie te w smyku które są rozpakowane do "pomacania" (do mnie jeden mówił "ciociu zabierz mnie do domu" - dobrze, że nie miałam na wydanie tyle kasy)
ciekawe są też te małe rocket stars - one nie mówią po polsku i się tak nie ruszają jak te większe i w zależności od koloru mają inny charakter ale są bardzo rozrywkowe no i jednak tańsze i za pomocą aplikacji można tłumaczyć co mówią, można je karmić i uczyc nowych piosenek

obejrzyj filmiki na yotubie

ja się chyba jednak nie zdecyduję na zakup Furby bo mąż jest bardzo przeciwny, mówi że jak w nocy zacznie gadac i śpiewac to wyląduje za oknem, a to jednak droga zabawka
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 12:10   #273
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

No właśnie miałam pytać czy to się da jakoś wyłączać na noc, bo moja bratanica ma, na wakacjach schowała do naszego samochodu i siedział w tym aucie i gadał non stop jak tylko ktoś coś z auta zabierał...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 15:47   #274
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

jak go postawisz na półce i nikt go nie będzie ruszał to będzie "spał", wyłacznika jako takiego nie ma więc żeby go definitywnie wyłaczyć to trzeba baterie wyjąć.
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 19:55   #275
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Dla mnie hitem byly
dzungla fisher price wysokosci 50 cm, dlugosci metr z melodiami, zjezdzalnia pilek,
mega hit skoczek zebra fisher price dla roczniaka z malym hakiem
wielka drewniana kostka eichhorn z mula
ciastolina play doh kubel za 100 zl z jakas porazajaca iloscia foremek dla 2 latka, najlepsze byly foremki do lepienia wewnatrz i po odklejeniu byla figurka
kuchnia little tikes plastikowa sprawdzila sie tylko w ogrodku, jest de facto brzydka, wielka i gdybym kupowala drugi raz kuchnie, to tylko mala drewniana
nie sprawdzil sie w ogold wielki domek ogrodowy smoby z ogrodkiem kupiony za szalone pieniadze
nie sprawdzil sie bujany krokodyl ani kon na biegunach
mega sprawdzily sie meble stolik i krzesla z ikei, ten plastik super sie czysci
swietne sa flamastry bic spieralne, od innych wyrzucalam bluzki
najlepszej jakosci sa kredki bambino te male i olowkowe grube
absolutnym hitem byl dobrej jakosci wozek dla lalek, krzeselko do karmienia
nie sprawdzil sie zakup zadnej z lalek, bo moje dziecko uznaje tylko pluszaki
hitem byly male butelki do karmienia
hitem sa plastikowe torebki do noszenia czegokolwiek
hitem jest zestaw lekarza niekoniecznie fisher price, najlepiej w walizce zeby to wszystko nie gubilo sie
absolutnym hitem dla chlopcow odwiedzajacych moja corke byl zestaw drewnianej kolejki firmy bijigs czy jak jej tam, taki z mostem i skalami, mega drogi i mega wytrzymaly
hitem byl zestaw stempelkow dla 3 latka
hitem byl zestaw ksiazek obrazki dla maluchow z olesiejuka
hitem byl zestaw gier karotka 10 gier w jednym, puzzle itd od 3 do 6 lat, dla 3 latka
hitem byla ksiazka buchmanna z dzwiekami
mega hitem byly puzzle trefla dla 2latkow
kiczem puzzle dla 3 latkow trefla
hitem puzzle czuczu, z wielorybem i z krowa, te z lisem byly gorsze
hitem z czuczu sa nadal karty do wielokrotnego rysowania, zmywalne, seria raczka rysuje zwierzatka, kosztuja 34 zl za male opakowanie, ale karty sa trwale, pisak dlugo pisal i bardzo ciekawe i fajne uzupelnienia obrazkow, laczenia gdzie mieszka zwierzatko, labirynty, dorysowywanie elemntow zwierzatka, bardzo fajna seria
ogolnie ja uwielbiam czuczu za jakosc i pomyslowosc, nie zdarzylo mi sie z tej firmy kupic tandety. Jedynie domino czuczu, mimo ze piekne i duze moje dziecko nie lubi, ale nie lubi zadnego domina.
hitem jest piesek animagic do karmienia butelka
Antyhitem jest chi chi love, ma 2 pieski w torebce, bardzo chciala, ale jak dostala, to nie bawi sie i nie lubi, a byly drogie
anyhitem sa te kucyki pony, niby lubiane, ale moje dziecko nie lubi
najbardziej lubila takiego malego misia w czapce z mikolajem, ktory mial jedna melodyjke, pewnie kosztowal 5 zl, i zepsul sie, byl jej ukochanym mini misiem
super jest stary jej kocyk , ktory pocielam na posciel dla misiow
ulubiony jest pluszowy kubus puchatek i hello kitty
uwielbia maskotki psow, bajki o psach i wlasnego psa
nie lubi klockow lego, chociaz jej kupilam zestaw zoo, po prostu nie lubi budowac
lubi za to zestaw klockow z hello kitty, pasujacych do lego duplo i to jest hit, wesole miasteczko. Teraz lacze z lego duplo i bawimy sie. Nzjbardziej lubi zjezdzalnie z tego zestawu.
hitem sa foremki do ciasta
mega hitem i strasznie Wam polecam jest domek z piernika do wlasnorecznego ozdobienia z Lidla za 25 zl. Uwazam, ze swietny prezent na mikolaja, bo mozna go potem podarowac babci. Moja babcia ma go juz rok na kredensie. Tam sa rozne zelki, pisaki, zestaw wart zakupu, bo naprawde duzo tam jest.
hitem jest zabawa w sklep, w tym kasa smiki ze skanerem
hitem jest portfel hello kitty na wlasnorecznie wykonane pieniadze z kartonu
hitem najlepszym dla 3 latki byl zestaw naczyn wader, plastikowe, rozowe, swietne. Bawiony non stop.
hitem byl zestaw do kapieli osmiornica tomy, dosc dlugo, do wanny
anyhitem byl nakrecany piesek do kapieli tomy, nie dzialal
Prawdziwym hitem byl aparat vtech kidizoom za szalone pieniadze, ale bardzo trwaly i porzadny, caly czas robi nim zdjecia
super byl telefon vtech, gorszy byl fisher price
ogolnie ja uwielbiam vtech
nie polecam w ogole zabawek dumel discovery, sa bardzo awaryjne, ma jabluszko niby edukacyjne, zepsute oraz mate ze zwierzetami, tez cos z nia nie tak
ogolnie kupilam wiele zabawek duzych z fisher price uzywanych, w tym zebre, dzungle i sprzedalam pozniej w takiej samej cenie, tylko wazne zeby kupic w super stanie, nawet drozej,
Aktualnie najlepszy do zabawy jest sklep z kasa, zestaw lekarski, nadal od 2 lat wozek i pluszaki, karmienie i czytanie pluszakom, czytanie ksiazek, wycinanie, wyklejanie, rysowanie, malowanie.
dla chlopcow najlepsze niezmiennie lego i drewniana kolejka.
fajnym zakupem warym polecenia byl drewniany stolik z narzedziami i drewnianymi srubkami, nakretkami, tylko nie pamietam jakiej firmy. Corka z mezem skrecali z tego kotki i rozne inne zwierzatka.
fajne sa gry quercetti, wyszywanie i kolki, ale bez szalu.
fajna gra grzybobranie trefla, ale tez bez szalu.
ogolnie moja corka najbardziej lubi zabawy plastyczne, jakos trudno z tymi grami i zabawami edukacyjnymi. Nie wiem, moze jeszcze nie ten wiek.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Przypomnialo mi sie, nie kupujcie pchaczy z chicco, ja kupilam i corka malo nie fiknela przez ten jezdzik pchacz, szybko sprzedalam. Mial dosc sliskie skola i byl zbyt lekki, mloda pedzila jak szalona i malo nie fiknela. Nie wiem, jak inne pchacze, ale ten byl do kitu.
mega natomiast fajnym zakupem jest dla rocznego 2 letniego dziecka jezdzik. My mielismy pozyczony z kubusiem puchatkiem, otwierana klapka pod siedziskiem, byl telefon, jakies melodyjki, no super. Pamietam, ze kosztowal ok. 120 zl w promocji. To byla bardzo fajna zabawka, jedna z ulubionych. Gdybym miala komus zrobic prezent naspolke z kims, to obdarowany bylby szczesliwy. Dzieci bardzo lubia jezdziki.
Slaba byla natomiast bujana owca, malo stabilna, a znanej firmy. Mozna bylo fiknac, tez szybko sie jej pozbylam.
fajna sprawa jest natomiast namiot, my mamy coprawda taki quechua rozkladany w sekunde na plaze, ale widac, ze dzieci lubia siedziec w namiocie. Podejrzewam, ze taki namiot hello kitty albo palac ksiezniczki bylyby super, tylko skoro mamy namiot, to nie kupuje innego. Dzieci lubia w nim siedziec w ogrodku. Duzo wyglupow w takim namiocie. Tez kupilabym komus na prezent dla 2 albo 3 letniego dziecka.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Acha, rowerek puky biegowy jest swietny. Kupilam drugi po najmniejszym, chyba dla 1,5 roczniaka, byl swietnej jakosci i bardzo stabilny.
Ogolnie jak bedziecie kupowac rowerek z pedalami, zwroccie uwage na wage rowerka. My dostalismy dosc ciezki i trudno sie na nim pedaluje, trzeba dziecko pchac. Dlatego teraz wiekszy bede kupowac mbike albo btwin, waza ok. 10 kg i sa chyba jedne z lzejszych.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 21:42   #276
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Czy lalka my little pony to dobry pomysł dla 3,5latki?
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 07:49   #277
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Czy lalka my little pony to dobry pomysł dla 3,5latki?
Ja kupiłam mojej taką http://izaincharge.blogspot.com/2014...-i-frytki.html jak miała 1,5 roku. Bawi się nią rzadko, ale jak już coś naciśnie i księżniczka odpowiada to jest chwila zabawy. Na razie schowałam kocyk i koronę. Zapłaciłam 49 zł.
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-20, 08:34   #278
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

U nas little pony szalu nie zrobilo, a dostala takiego kucyka do czesania ze spinkami na rzepy. Moim zdaniem najlepiej zapytac rodzicow, na co dziecko ma szal i z tego byloby zadowolone najbardziej. Napewno dla 3,5 latki sprawdzilby sie ttki duzy zestaw plastyczny z kredkami, flamastrami itd w walizeczce, raz byl w biedronce chyba z dosia i barbie.
A moze zestaw fryzjera taki z suszarka , lusterkiem i spinkami?
fajne sa zestawy plastyczne, w ktorych jest kartonowy zamek i figurki little pony z flamastrami, do kolorowania i zabawy, kosztuje 25 zl, jest w kauflandzie.
w auchan widzialam zestaw z ciastolina z ksiezniczka arielka za 25 zl.
fajnym pomyslem wg mnie byloby zwierzatko do pokolorowania albo torebka, chyba z littlest pet shop.
bardzo fajne sa kotki i pieski z serii barbie interakywne za 50 zl, duze, pluszowe, miaucza. U nas na takie cos bylby szal.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 08:46   #279
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Czy lalka my little pony to dobry pomysł dla 3,5latki?
jeśli podoba jej się, to pewnie tak moja 4,4 letnia córa obecnie aż piszczy na widok reklamy albo zdjęcia albo w sklepie ale czekam, staram się bez okazji nie kupować zabawek niedługo Mikołajki u nas zamówienie na Rainbow Dash. A ostatnio miałam okazję mieć w ręce to coś - jakość wydaje się być ok.

Natomiast zaczyna się szał na lego małe, młoda dostała jakiś czas temu taką walizeczkę lego dla dziewczynek, trochę się pobawiła (wiadomo: nowość), potem olała, a teraz chce intensywnie budować, najpierw zaczyna wg wzoru, potem kombinuje sama. Cieszę się, klocki dobra rzecz
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 10:11   #280
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;48211488]jeśli podoba jej się, to pewnie tak moja 4,4 letnia córa obecnie aż piszczy na widok reklamy albo zdjęcia albo w sklepie ale czekam, staram się bez okazji nie kupować zabawek niedługo Mikołajki u nas zamówienie na Rainbow Dash. A ostatnio miałam okazję mieć w ręce to coś - jakość wydaje się być ok.

Natomiast zaczyna się szał na lego małe, młoda dostała jakiś czas temu taką walizeczkę lego dla dziewczynek, trochę się pobawiła (wiadomo: nowość), potem olała, a teraz chce intensywnie budować, najpierw zaczyna wg wzoru, potem kombinuje sama. Cieszę się, klocki dobra rzecz [/QUOTE]
Kucyki bardzo lubi, wszędzie nosi ze sobą. Widziała lalkę i jej się spodobała. Myślałam, żeby na gwiazdkę kupić. Ale muszę to przemyśleć, bo ponad 50zł na 1 lalkę którą nie pobawi się to sporo moja zażyczyła sobie Twilight, widziałam zestaw za 80zł z kucykiem. Generalnie za lalkami nie przepada, ma 1 której zmienia sukienki i tyle. Czasem bawi się takimi 2 małymi laleczkami steffi.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 10:12   #281
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Zabawką na kilka lat jest kreatywna kostka
http://archiwum.allegro.pl/oferta/ba...637604855.html (prawdopodobnie kupiliśmy dokładnie ten model w lidlu)
dla malucha- wiadomo
moja 3.5 latka nadal się nią bawi, np. góra- druty z koralikami- jest placem zabaw dla małych figurek (ostatnio tych gumowych z lidla), innym razem szkołą dla nich- bo ma czarny "tablicowy" bok.

Dla dziecka od 3lat, zainteresowanego literami- u nas hit
http://www.smyk.com/smiki-literki-pu...y-dla-dzieci-p

Edytowane przez 95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Czas edycji: 2014-09-20 o 10:17
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-20, 17:55   #282
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Czy lalka my little pony to dobry pomysł dla 3,5latki?
Pewnie, ze tak.

My mamy 3 sztuki. Młode bardzo chciało bo kocha kucyki.
Ale się nimi nie bawi, tylko że ona nie bawi się żadnymi lalkami.
Od czasu do czasu robi przegląd lalek i cieszy się że je ma

Wszystkie sceny z życia wzięte odgrywa kucykami, kucyki mieszkają w domku dla lalek itp

Mi osobiście się te lalki nie podobają.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Z nowych hitów u nas to
kolejka Duplo

Moja lubi bawić się samochodami, chciałabym dostać tor Hot wheels,
i tak sobie myslę ze chyba by jej się garaż spodobał

polecacie coś?

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;48211488]
Cieszę się, klocki dobra rzecz [/QUOTE]


własnie, a moje klocki od wielkiego dzwonu
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 18:22   #283
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;48151056]Jak dobrze, że moja tego NA RAZIE nie chce u nas za to "mamusiu a ja bym chciała lalkę leinbłodasz" [/QUOTE]

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;48211488]jeśli podoba jej się, to pewnie tak moja 4,4 letnia córa obecnie aż piszczy na widok reklamy albo zdjęcia albo w sklepie ale czekam, staram się bez okazji nie kupować zabawek niedługo Mikołajki u nas zamówienie na Rainbow Dash. A ostatnio miałam okazję mieć w ręce to coś - jakość wydaje się być ok.[/QUOTE]

Zastanawiałam się ,co to za lalka leinbłodasz

Moja bajki nie ogląda (bo czasem jest jakiś "potwór" i się boi), ale też chce lalkę, jak widzi reklamę; na razie tylko kucyki większe i mniejsze kupujemy, bo lalki pony, zdaniem mojego męża, zbyt podobne są do tych wampirków.
Lubi koniki, to ma miniaturkę prawdziwego do bujania, który rży i śpiewa

Dla dzieci lubiących śpiewać polecam mały fortepian z mikrofonem- córka często się tym bawi.

Edytowane przez 95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Czas edycji: 2014-09-20 o 18:23
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 19:07   #284
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

No jak to jaka jedyna słuszna w oczach mojej córy - rainbow dash strasznie tę nazwę przekręca.

Niby jakoś tam do MH podobne, ale jednak inne, bardziej... dziecięce. A odpowiedzią na MH są pewnie te:

http://www.humbi.pl/product-pol-487-...le-White-.html

a przed chwilą koszmarek znalazłam :/ http://www.humbi.pl/product-pol-385-...ter-BJR43.html
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 20:05   #285
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Ostatnio koleżanka w pracy bardzo zachwalała taką grę.
Mówi że rewelacja, jej dzieci uwielbiają, i dorośli tez super się bawią
http://sklep.trefl.com/pl/5-sekund.html

jest tez wersja junior http://sklep.trefl.com/pl/5-sekund-junior.html
__________________

Edytowane przez iizabelaa
Czas edycji: 2014-09-20 o 20:08
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 20:33   #286
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;48217658]No jak to jaka jedyna słuszna w oczach mojej córy - rainbow dash strasznie tę nazwę przekręca.

Niby jakoś tam do MH podobne, ale jednak inne, bardziej... dziecięce. A odpowiedzią na MH są pewnie te:

http://www.humbi.pl/product-pol-487-...le-White-.html

a przed chwilą koszmarek znalazłam :/ http://www.humbi.pl/product-pol-385-...ter-BJR43.html[/QUOTE]

Pewnie, że Pony ładniejsze, tylko te uszka jak różki wyglądają... i ogony-
A ta MH to wampir i kucyk w jednym, jakaś niezbyt udana hybryda
Moja boi się potworów i jak widzi MH o niebieskiej /zielonkawej/ fioletowej skórze, to mówi, że to syrenka.

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Ostatnio koleżanka w pracy bardzo zachwalała taką grę.
Mówi że rewelacja, jej dzieci uwielbiają, i dorośli tez super się bawią
http://sklep.trefl.com/pl/5-sekund.html

jest tez wersja junior http://sklep.trefl.com/pl/5-sekund-junior.html
Wersja junior chyba nie byłaby zbyt trudna dla dziecka ok. 4 lat

Edytowane przez 95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Czas edycji: 2014-09-20 o 20:39
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 10:08   #287
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

berry ciężko mi powiedzieć, ja mam 3,5 latke to by nie ogarnęła

ale koleżanka mówi że jest w szoku ja dzieci ogrywają dorosłych, i że o wiele bardziej kreatywne pomysły mają
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 16:36   #288
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Moja wczoraj skończyła 3.5 roku i myślę, że może na mikołajki kupimy, bo to fajny pomysł na zabawę -najwyżej zaczeka kilka miesięcy.
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 18:54   #289
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Piszę z prośbą o pomoc w wyborze lalki dla córki.
Młoda niedługo kończy 2 -latka i lalki to jej miłość, mamy 2 bobasy- szmacianki i jest ciągła zabawa: wożenie wózkiem, kładzenie spać, przytulanie itd. mamy też laleczkę evi z wózkiem i tu też ciągła zabawa.

Chciałabym jej kupić coś nowego ale sama nie wiem co
Dobrze żeby można ją było sadzać (bo teraz jej problem że sadzane się przewracają), może interaktywną ( coś podobnego do baby born).

Zależy mi też na akcesoriach do lalki (nocniczek itp). A może ktoś poleci same zestawy bez lalki?
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-21, 19:13   #290
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Sanetko, ja pod kątem moich (20mcy i 4,4 roku, młodsza BARDZO lalkowa, starsza bawi się bobasem i wspomina często o jakimś interaktywnym) oglądałam taką:

http://allegro.pl/interaktywna-lalka...539851338.html

Z akcesoriów - mamy w zwykłym sklepie butelkę z mlekiem kupioną nocniczek za 2zł znalazłam w SH zwykły, gładki, różowy. Mamy - starsza na 2 urodziny dostała - łóżeczko plastikowe, ale rzadko używane jest, obie olały w sumie. Za to wózki - hicior! młodsza ma spacerówkę zwykłą za 20zł (trzyma się 3 lata już!), starsza na 3ur dostała wózek głęboko-spacerowy, a teraz na 4 urodziny dostała torbę do wózka z przewijakiem w środku i to polecam można w smyku za 12zł kupić 3pak pieluszek dla bobasów (nasze bobasy mają 38cm, więc zwykłe, najmniejsze nawet pieluszki nie pasują). Dostala też na te 4 urodziny 2 komplety ciuszków, zamawiałam tutaj i są PIĘKNE, jakość świetna!

http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=28743005

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Same zestawy okołolalkowe oglądałam takie:

http://smoby.strefamarek.allegro.pl/...zce-24033.html smoby robi porządne rzeczy, mam kilka

http://smoby.strefamarek.allegro.pl/...ami-24648.html
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 19:38   #291
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;48228214]Sanetko, ja pod kątem moich (20mcy i 4,4 roku, młodsza BARDZO lalkowa, starsza bawi się bobasem i wspomina często o jakimś interaktywnym) oglądałam taką:

http://allegro.pl/interaktywna-lalka...539851338.html

Z akcesoriów - mamy w zwykłym sklepie butelkę z mlekiem kupioną nocniczek za 2zł znalazłam w SH zwykły, gładki, różowy. Mamy - starsza na 2 urodziny dostała - łóżeczko plastikowe, ale rzadko używane jest, obie olały w sumie. Za to wózki - hicior! młodsza ma spacerówkę zwykłą za 20zł (trzyma się 3 lata już!), starsza na 3ur dostała wózek głęboko-spacerowy, a teraz na 4 urodziny dostała torbę do wózka z przewijakiem w środku i to polecam można w smyku za 12zł kupić 3pak pieluszek dla bobasów (nasze bobasy mają 38cm, więc zwykłe, najmniejsze nawet pieluszki nie pasują). Dostala też na te 4 urodziny 2 komplety ciuszków, zamawiałam tutaj i są PIĘKNE, jakość świetna!

http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=28743005

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Same zestawy okołolalkowe oglądałam takie:

http://smoby.strefamarek.allegro.pl/...zce-24033.html smoby robi porządne rzeczy, mam kilka

http://smoby.strefamarek.allegro.pl/...ami-24648.html[/QUOTE]

Właśnie butelkę najzwyklejszą mamy, spacerówkę najtańszą też- obie rzeczy hit. Łóżko jest ale wielkie drewniane, panna sama jeszcze się w nim mieści Za kocyk służy pieluszka tetrowa, a jak nie może znaleźć to i ścierką z kuchni się zadowoli

Te zestawy smoby wpadły mi w oko, na alle widziałam też jakieś niemarkowe z wanienką (a jest nocniczek, smoczek, miseczki itp), ciekawe jak ich jakość: http://allegro.pl/zestaw-wanienka-dl...599852994.html

Zalinkowane ubranka też super, zapiszę sobie sprzedawcę żeby pamiętać
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2014-09-21 o 19:42
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 01:11   #292
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;48228214]Dostala też na te 4 urodziny 2 komplety ciuszków, zamawiałam tutaj i są PIĘKNE, jakość świetna!

http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=28743005

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Same zestawy okołolalkowe oglądałam takie:

http://smoby.strefamarek.allegro.pl/...ami-24648.html[/QUOTE]

Chyba mamy prezenty pod choinkę
Kupimy ubranka dla babyborn (43 cm), bo oryginalne w cenie od 35/szt po 100 zł zestaw. Może, kiedy będzie częściej ubierać lalkę w te śliczne ubranka, to jej samej przejdzie awersja do ubierania, albo się zmniejszy chociaż
Interaktywna wanienka dla bb 170 zł, ta smiki jest fajna i ma dobrą wielkość.

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Właśnie butelkę najzwyklejszą mamy, spacerówkę najtańszą też- obie rzeczy hit. Łóżko jest ale wielkie drewniane, panna sama jeszcze się w nim mieści Za kocyk służy pieluszka tetrowa, a jak nie może znaleźć to i ścierką z kuchni się zadowoli

Te zestawy smoby wpadły mi w oko, na alle widziałam też jakieś niemarkowe z wanienką (a jest nocniczek, smoczek, miseczki itp), ciekawe jak ich jakość: http://allegro.pl/zestaw-wanienka-dl...599852994.html

Zalinkowane ubranka też super, zapiszę sobie sprzedawcę żeby pamiętać
Moja uwielbia zabawy z wodą, bardzo chce mieć wanienkę, u nas w stacjonarnym sklepie nie do dostania.

Jej ulubienicą jest teraz pszczółka Maja (od kiedy na tv abc trafiliśmy na nową wersję bajki) i dziś dostała malutką z biedronki, nawet fajna
http://www.biedronka.pl/pl/product,i...rka-w-saszetce
a pod koniec tygodnia odbierzemy te puzzle
http://www.empik.com/educa-pszczolka...3409,zabawki-p

Edytowane przez 95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Czas edycji: 2014-09-22 o 01:24
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 16:36   #293
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Berry, naprawdę ubranka są rewelacyjne, z czystym sumieniem polecam Na nasze 38cm lalki ciut za krótkie portki ale myślę, że te większe rozmiary będą też inne jednak.

Ja pod choinkę to chyba starszej kupię tego bobasa większego, młodszej... chyba też przecież co ma jedna, to druga NATYCHMIAST chce, a że młodsza bardzo lalkowa... A wanienkę na przykład wezmę jako prezent wspólny
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 14:00   #294
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Co do pszczolki maji, jest nowa ksiazka z egmontu, tylko obrazki komputerowe, a w pepco sa buty ala pszczolka z czulkami.
sanetko, tez mi wpadl w oko ten zestaw smoby opiekunka, wyglada zachecajaco.. ten za 22 zl tez niczego sobie. Ja pocielam kocyk, zeby robil za kocyk dla lalek. Ogolnie, to mam tania krawcowa niedaleko i jak juz, to wykorzystalabym stare ubranka, zeby uszyc sukienki dla lalek, sa tam i falbanki i wzorki. Bede szyla dla hello kitty, bo strasznie drogie sa. My mamy zestaw lekarza dla lalek, ale pewnie masz.

co to za kolejka lego duplo, sama jezdzi?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 16:41   #295
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Co do pszczolki maji, jest nowa ksiazka z egmontu, tylko obrazki komputerowe, a w pepco sa buty ala pszczolka z czulkami.
sanetko, tez mi wpadl w oko ten zestaw smoby opiekunka, wyglada zachecajaco.. ten za 22 zl tez niczego sobie. Ja pocielam kocyk, zeby robil za kocyk dla lalek. Ogolnie, to mam tania krawcowa niedaleko i jak juz, to wykorzystalabym stare ubranka, zeby uszyc sukienki dla lalek, sa tam i falbanki i wzorki. Bede szyla dla hello kitty, bo strasznie drogie sa. My mamy zestaw lekarza dla lalek, ale pewnie masz.

co to za kolejka lego duplo, sama jezdzi?
Zestaw lekarski mamy zwykły fishera, często w użyciu
Kocyk czy coś podobnego może babcia uszyć


Przejrzałam allegro i skłaniam się teraz do tej lalki: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...ars_rule_id=91

Przy jakiejś okazji dokupiłabym ubranka z linku Szai, potem wanienkę.
Tylko czy 43 cm nie będzie za duża dla 2 latki która sama ledwo 80 cm przekroczyła
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 18:53   #296
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

co to za kolejka lego duplo, sama jezdzi?

tak sama jeździ
dzisiaj tory dokupiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lego-duplo-moj-pierwszy-pociag-klocki-10507-52-elementy-m-iext24030232.jpg (103,5 KB, 10 załadowań)
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 19:25   #297
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Sanetko, ja moge sie wypowiadac wylacznie nt akcesoriow, moja corka co ciekawe nie lubi lalek, tylko pieski i misie.


Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
tak sama jeździ
dzisiaj tory dokupiłam
To musze zbadac. Corka lubi kolejki gdyby nie fakt, ze wszystkie do tej pory kupowalam zepsute. A to zestaw fisher price little people, a to eichorn. Do tych drewnianych kolejek fajne sa pociagi na pilota, jednak dostepne tylko w outlecie, a te to jakis zlom. Mialam wymiane, babka dalej sprzedaje, a one trefne sa. No ale lego powinno porzadne robic.
Sprawnie jezdzi? Kazdy pociag ma swoja baterie, czy glowny wagon ciagnie reszte?

Sluchajcie, a moze jakas inna kolejke kupic? Kto ma kolejke, ktora jezdzi na pilota i nie zepsula sie?

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Drogie te kolejki duplo. Nie wiem czy bardziej warto kolejke duplo czy jakas inna na pilota.. a moze po prostu kupic oddzielnie tory i pociag na czesci? Chociaz pociag bulgocze, a jak nie bede miala paliwa, to nici z bulgotania..
kupilam czesc zestawu zoo na sztuki, bo oczywiscie caly zestaw nie mial wszystkiego co bym chciala.. jednak bardziej oplaca sie kupic caly zestaw. Tylko w sumie po co mi klocki, jak moja corka bawi sie tylko tymi klockami hello kitty.
czy nie macie wrazenia, ze czesc z zabawek kupilyscie dla siebie? Ja mam takie wrazenie, ze kupilam to, czym sama chcialabym sie bawic majac 4 lata. Tylko nie zawsze trafilam i jakkolwiek kolejka wydaje mi sie byc fajnym pomyslem, to w sumie ta kolejka drewniana nie jest uzywana, wiec moze niepotrzebna mi kolejna?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 19:45   #298
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Pierwszy jest na baterie i ciągnie resztę,
jeździ super,
nawet po bardzo kłaczastym dywanie daje radę

dzisiaj zestaw powiększył się o dodatkowe tory

i młoda bardzo by chciala wiadukt, ale nie ma go juz w sprzedaży
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lego-duplo-tory-kolejowe-10506-klocki-b-iext22922923.jpg (100,3 KB, 7 załadowań)
__________________

Edytowane przez iizabelaa
Czas edycji: 2014-09-23 o 19:48
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 20:29   #299
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Omg - o czym wy piszecie:d tzn wiem, zabawkowy temat, ale wchodząc tu mam tylko jedną myśl " o rany ile teeegoooo"
Jeszcze bardziej nie wiadomo co kupić teraz nic nie szukam, niedawno kupiliśmy Duplo , ale poglądowo czytam
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 21:46   #300
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: ZABAWKI naszych pociech te strzały w 10 -tkę i te zupełnie nietrafione

Ja w tym roku planuje wcześniej prezenty mikołajowo-choinkowe kupić i tak właśnie myślę co by ię nadało dla mojej 3,5 latki.

Myślę o malutkim zestawie z hello kitty (fascynacja) - bo klocków duploków ma pełno i w sumie rzadko się bawi.

Myślę też nad jakimiś małymi figurgami w stylu pet shopów.
Albo akcesoriami dla lalki.

Na urodziny dostała interaktywnego peska woofie czy jakoś tak http://allegro.pl/interaktywny-duzy-...633190959.html
ale leży w kącie...
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 02:04:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.