w dniu wolnym... czego oczekujecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-18, 23:48   #1
kladziorqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Smile

w dniu wolnym... czego oczekujecie?


Witajcie ślicznotki.
Robie taką małą ankiete na temat spedzania wolnego czasu poza domem-a dokladniej w pubach/barach itp.

czego oczekujecie od takich lokali?
karaoke, innych trunków (mam na mysli jakies niespotykane rodzaje piwa)

opiszcie mi swoje oczekiwania - bardzo prosze
kladziorqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 14:44   #2
agnieszka729
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 22
Dot.: w dniu wolnym... czego oczekujecie?

Ja mam tylko jedno oczekiwanie co do trunków: piwo ma być w butelkach, nie z "kranu". Te drugie to siki i znacznie różnią się od piw w butelkach czy puszkach. Poza piwem pijam jeszcze whisky, gin i rum - a te zazwyczaj są OK.

Poza tym - jeśli jakaś knajpa mówi o sobie, że to fajne miejsce na "imprezę" w sensie miejsce, gdzie można sobie potańczyć, to niech tak faktycznie będzie, że jest miejsce na parkiet... na którym zmieści się ponad 10 osób przynajmniej.
Bywają knajpy gdzie jest mega głośna muzyka, ludzie nie słyszą siebie nawzajem, a nie ma miejsca, żeby się pobawić.

To się mija z celem.
agnieszka729 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 15:31   #3
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: w dniu wolnym... czego oczekujecie?

To zalezy czy to ma być miejsce na koncerty, imprezy taneczne czy tylko do posiedzenia i pogadania ze znajomymi.
Np. u mnie w mieście są właśnie takie dwa typy pubów - jeden typowo imprezowy, z parkietem do tańczenia (oczywiście miejsca siedzące też są, bo odpocząć trzeba ) , czasem są nawet dwa poziomy i na każdym jest grana inna muzyka - fajna sprawa, zwłaszcza jak się jest w grupie znajomych gdzie część lubi np. rocka a druga część dance .
I jest też drugi typ, do pogadania ze znajomymi, wyprawienia urodzin itd. Tam można posiedzieć na wygodnych kanapach, wypić dobre regionalne piwo, porozmawiać, poznać nowych ludzi, odpocząć... Muzyka jest, ale o wiele cichsza, jest tłem do rozmów.

Także zależy czego się potrzebuje . Co do piwa i innych trunków - najlepiej butelkowane i otwierane przy kliencie po zamówieniu. Nie lubię piwa z kegów, bo często jest rozwodnione albo ma dziwny posmak . No i dla wielu ludzi ważna jest cena, im wyższa tym mniej chętniej przychodzą ...
Fajnie też, jak jest osobne pomieszczenie/sala dla palących i niepalących bo wtedy jedni drugim nie przeszkadzają i każdy wybiera to miejsce które mu pasuje .
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 21:00   #4
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: w dniu wolnym... czego oczekujecie?

Cen dostosowanych do możliwości studenckiej kieszeni, fajnie gdyby muzyka była ściszona na tyle, żeby szło porozmawiać.
Miłym dodatkiem są ciekawe drinki. Karaoke za to nie znoszę, ale to moje odchyły, więc jeśli już, to fajnie by było, żeby jakoś rozdzielić. Jednak dla mnie pub to na pogaduchy jest
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 23:00   #5
kladziorqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Wink Dot.: w dniu wolnym... czego oczekujecie?

pub bedzie takim kącikiem, w tygodniu cos spokojnego piwo 5-6 zł wieczorem jakies darmowe zakąski (np chleb ze smalcem) regionalne piwo, drinki w moim miescie nie schodza chyba, ze beda one kosztowaly mn iej niz 10 zł, jakas tematyka?
kladziorqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 13:48   #6
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: w dniu wolnym... czego oczekujecie?

Mam takie jedno oczekiwanie, wynikające z tego że w moim mieście jest z tym ostatnio tragedia.
Chce żeby w takim miejscu dało się POROZMAWIAĆ. Nie wrzeszczeć, przekrzykiwać telewizor/muzyke, tylko rozmawiać jak ludzie.
Nie wiem jak jest w innych miastach ale u mnie ostatnio wszędzie wciskają DJ albo muzykę na maksa, dwóch słów się zamienić nie da, a po to idę do pubu/pizzerii ze znajomymi żeby pogadać
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-20 14:48:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.