20+ cz. II - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-18, 08:52   #1261
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez aneczka_1984 Pokaż wiadomość
Navi fiu fiu cóż to za laska spacerowała z Twoim podrzutkiem
hehehe
wiecie co, juz mnie zazdrosc zzera.
podrzutek wyjezdza na 3 dni nad morze robic patent zeglarski. jedzie tam 5 osob. sami faceci i corka jednego z nich 21 letnia. nie wiem jak wyglada, nic o niej nie wiem. ma robic patent sternika, bo ten co beda robic oni ona juz posiada. i co, bedzie go pewnie uczyc jak wezly wiazac tak?! oj głupie to, ale juz mnie zzyma z zazdrosci

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Tak naprawdę ten pomysł ze wspólnym wieczorem wynika z tego, że więcej kasy by się wydało jakby pójść do baru oddzielnie. W lipcu jak byłam na wieczorze koleżanki wydałam jakieś 180 zł dlatego nie chce by moi goście wydawali tyle pieniędzy.
Moi rodzice wychodzą więc mam cały dom dla siebie, nie powinno być źle
nie no, pomysl jest bardzo dobry! wydacie mniej pieniedzy, a Ty przynajmniej bedziesz miala przyszłego meza na oku a to bezcenne
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 08:59   #1262
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
hehehe
wiecie co, juz mnie zazdrosc zzera.
podrzutek wyjezdza na 3 dni nad morze robic patent zeglarski. jedzie tam 5 osob. sami faceci i corka jednego z nich 21 letnia. nie wiem jak wyglada, nic o niej nie wiem. ma robic patent sternika, bo ten co beda robic oni ona juz posiada. i co, bedzie go pewnie uczyc jak wezly wiazac tak?! oj głupie to, ale juz mnie zzyma z zazdrosci



nie no, pomysl jest bardzo dobry! wydacie mniej pieniedzy, a Ty przynajmniej bedziesz miala przyszłego meza na oku a to bezcenne
he he ano właśnie
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 09:02   #1263
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: 20+ cz. II

Navi wcale CI sie nie dziwie jestem mistrzynia w wymyslaniu roznych tragicznych scenariuszy..i czsami przeraza mnie to ze sama sobie problemy stwarzam cholercia no ale juz taka jestem i czasami trudno mi z samą sobą wytrzymac
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 09:04   #1264
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
hello

oczywiscie bardzo dziekuje za wszystkie miłe słowa i komplementy
Ines, naprawde duzo ich juz nie mam, ze 4 jeszcze moze i mi sie nie podobają. podrzutek to lubi eksperymentowac z aparatem, ale nie na mnie
Hahaha, skąd ja to znam mój ma dokładnie to samo

A z tą grzywką to... Powiem szczerze, że mi się znacznie bardziej podobasz bez niej
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 09:11   #1265
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Navi wcale CI sie nie dziwie jestem mistrzynia w wymyslaniu roznych tragicznych scenariuszy..i czsami przeraza mnie to ze sama sobie problemy stwarzam cholercia no ale juz taka jestem i czasami trudno mi z samą sobą wytrzymac
ja mam to samo, okropne to jest, czasami naprawdę mam siebie i tego dość
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 09:11   #1266
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Navi wcale CI sie nie dziwie jestem mistrzynia w wymyslaniu roznych tragicznych scenariuszy..i czsami przeraza mnie to ze sama sobie problemy stwarzam cholercia no ale juz taka jestem i czasami trudno mi z samą sobą wytrzymac
eh daj spokoj
on mi nigdy powodow do zazdrosci nie dał, ale...
jak ostatnio jeszcze slysze i dowiaduje sie o roznych zdradach, to az same pomysly sie tworza w głowie
on powiedział ze na moim miejscu umarłby z zazdrosci

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Hahaha, skąd ja to znam mój ma dokładnie to samo

A z tą grzywką to... Powiem szczerze, że mi się znacznie bardziej podobasz bez niej
ehh no co za jedni. ale Twoj Ci robi duzo zdjec, a moj.. zrobi jedno góra dwa i sie pyta ile mozna

uff to sie ciesze
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 09:36   #1267
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: 20+ cz. II

hejka
dzięki za dobre słowa kobietki
pół nocy nie spałam,głowa mi pęka, na dodatek z stresu rozbolał mnie żołądek
ale jakoś to będzie, choć dla mnie to wszystko bardzo przykre
co do kumpla to nie odpisał....nie wiem dlaczego, zawsze odpisywał, może na urlopie, choć już mi wszystko jedno

dziewczyny mam nadzieję że chorubska sobie poszły i już zdrówko dopisuje
navi nie bojaj się o podrzutka
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 09:42   #1268
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

oj oreganko. tam Cie przytulam to i tu Cie przytule

bojam sie bojam. mam nadzieje ze jest gruba i bez zebow

http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=3865 moze kozaczki?
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 09:45   #1269
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
ula la
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 09:45   #1270
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
hejka
dzięki za dobre słowa kobietki
pół nocy nie spałam,głowa mi pęka, na dodatek z stresu rozbolał mnie żołądek
ale jakoś to będzie, choć dla mnie to wszystko bardzo przykre
co do kumpla to nie odpisał....nie wiem dlaczego, zawsze odpisywał, może na urlopie, choć już mi wszystko jedno

dziewczyny mam nadzieję że chorubska sobie poszły i już zdrówko dopisuje
navi nie bojaj się o podrzutka
hej Oreganko szkoda, że kolega nie odpisał, może nie wie, że nie jesteś z Ktośkiem i nie chce się narzucać. Jak dla mnie to powinnaś mu powiedzieć prawdę, powinno być dobrze jak prawdą jest co mówił ktosiek, że bardzo mu się podobasz, jak nie to nic nie stracisz a przynajmniej będziesz wszystkiego pewna. Odważ się i powiedz co czujesz, nic nie stracisz a podejrzewam, że tylko zyskasz!


Kochane co kupić: jakiś ładny seksowny gorset z majtoskami i pończochami czy jakąś seksowną koszulkę nocną?
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 09:49   #1271
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
hej Oreganko szkoda, że kolega nie odpisał, może nie wie, że nie jesteś z Ktośkiem i nie chce się narzucać. Jak dla mnie to powinnaś mu powiedzieć prawdę, powinno być dobrze jak prawdą jest co mówił ktosiek, że bardzo mu się podobasz, jak nie to nic nie stracisz a przynajmniej będziesz wszystkiego pewna. Odważ się i powiedz co czujesz, nic nie stracisz a podejrzewam, że tylko zyskasz!


Kochane co kupić: jakiś ładny seksowny gorset z majtoskami i pończochami czy jakąś seksowną koszulkę nocną?
sweet ten kolega zawsze odpisuje, więc wątpię że to o ktośka chodzi
zobaczymy jak będzie na parapetówie, bo ktosiek wogóle coś wspominał że chyba zrezygnuje z imprez z naszą paczką na jakiś czas żeby ochłonąć

sexy gorset!!sexy gorset!!!
tylko nie zapomnij nam go pokazać!!
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 09:50   #1272
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
ula la
noo
ale to to jakbym szafe babci otworzyła
http://www.cogdziezaile.pl/index.php?k=40

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
hej Oreganko szkoda, że kolega nie odpisał, może nie wie, że nie jesteś z Ktośkiem i nie chce się narzucać. Jak dla mnie to powinnaś mu powiedzieć prawdę, powinno być dobrze jak prawdą jest co mówił ktosiek, że bardzo mu się podobasz, jak nie to nic nie stracisz a przynajmniej będziesz wszystkiego pewna. Odważ się i powiedz co czujesz, nic nie stracisz a podejrzewam, że tylko zyskasz!


Kochane co kupić: jakiś ładny seksowny gorset z majtoskami i pończochami czy jakąś seksowną koszulkę nocną?
co do cz.I to sie zgadzam ale może poczekaj lepiej na impreze, pewnie samo cos wyjdzie

ja oddaje głos na seksi koszulkę

edit:
no, chociaz cos takiego (jeszcze z Twoim biustem , przepraszam-musialam )
http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=3959
+ponczoszki.. hiu hiu
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 09:50   #1273
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
sweet ten kolega zawsze odpisuje, więc wątpię że to o ktośka chodzi
zobaczymy jak będzie na parapetówie, bo ktosiek wogóle coś wspominał że chyba zrezygnuje z imprez z naszą paczką na jakiś czas żeby ochłonąć

sexy gorset!!sexy gorset!!!
tylko nie zapomnij nam go pokazać!!
rzeczywiście chyba będzie lepszy, oczywiście, że go pokażę ale nie wiem czy na sobie chyba, że górę


EDIT: Navi fajny ałaśnie coś takiego szukam by było jak najbardziej seksi
__________________





Edytowane przez sweetpinky
Czas edycji: 2007-09-18 o 09:53 Powód: dopisek
sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 09:53   #1274
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Hello
Navi dzięki za fotki, jak zwykle super, oglądałam wkońcu Twoje fotki na gronie, ale Ci było ładnie w prostej grzywce na początku Cię nie poznałam a to chyba dobrze jak się wierzy w przesądy

Oreganko trzymaj się, będzie dobrze, to normalne, że źle się z tym czujesz, ale gorzej by było jakbyś go oszukiwała.
A rozmawiałaś z tym kolegą o którym pisałaś? odpisał?

A moje foty wkleję w piątek lub w sobotę, po zmianie image w piatek będę już blondyną Do fryzjera mam na 15:30 a tego dnia robimy z TŻ wieczór kawalersko-panieński, ciekawe jak ja się wyrobię z szykowaniem
Pomysł z wieczorem panieńsko-kawalerskim jest super. Sami taki mieliśmy Ale to było totalne zaskoczenie, postanowiliśmy nic nie robić, ze względu na brak kasy. Przed ślubem znajomi z męża pracy urządzili imprezkę, poszłam na luzie, jakoś specjalnie sie nawet nie szykowałam. A tu taki szok wchodzimy do knajpy, tam stoliki zamówione, na stołach chipsy, orzeszki, paluszki, kolega wstaje i mówi że to na naszą cześć Było ekstra, dostaliśmy takie hawajskie naszyjniki, żeby można nas było rozpoznać A później było 100lat, życzenia, i skarbonka wielka świnka i futrzane kajdanki. To było strasznie miłe

oreganko dobrze zrobiłaś, naprawdę to była jedyna słuszna decyzja.

sweet ja też fotek nie mogę sie doczekać Uwielbiam oglądać panny młode

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
eh daj spokoj
on mi nigdy powodow do zazdrosci nie dał, ale...
jak ostatnio jeszcze slysze i dowiaduje sie o roznych zdradach, to az same pomysly sie tworza w głowie
on powiedział ze na moim miejscu umarłby z zazdrosci



ehh no co za jedni. ale Twoj Ci robi duzo zdjec, a moj.. zrobi jedno góra dwa i sie pyta ile mozna

uff to sie ciesze
Navi fotki fantastycznie, a Ty wyglądasz olśniewająco

A co do zdrady, ja tez mam czasem takie jazdy. Szczególnie teraz jak mąż miał zjazd na studiach, wrrrr jak ja nie cierpię tych jego koleżaneczek, szczególnie po tym jak znalazłam w jego zeszycie z notatkami liścik z koleżanką Pisało tam że mają sie spotkać, a wszystko było pisane takim językiem jakby flirtowali. Ta dziewczyna malowała uśmiechnięte buźki, i kokietowała Niby wszystko mi wyjaśnił, ale ja wciąż nie do końca mu wierze. Albo po prostu mi strasznie przykro że on w taki sposób pisze sobie liściki z jakąś inną dziewczyną....
Albo jest jeszcze taka Justyna, na początku opowiadał mi o niej że taka fajna dziewczyna, że pracuje w Londynie, że tyle zarabia i jest taka fajna. Przyczepiła sie do niego ta dziewczyna jak rzep O godzinie 24 wydzwaniała do niego.... Widziałam ją na żywo, i strasznie mnie mierzyła wzrokiem, tak jakby chciała mnie zabić. Porażka Więc teraz jak mój mąż idzie na zajęcia to ja siedzę jak na szpilkach Bo sobie wyobrażam bóg wie co
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 09:58   #1275
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez kama98 Pokaż wiadomość
Pomysł z wieczorem panieńsko-kawalerskim jest super. Sami taki mieliśmy Ale to było totalne zaskoczenie, postanowiliśmy nic nie robić, ze względu na brak kasy. Przed ślubem znajomi z męża pracy urządzili imprezkę, poszłam na luzie, jakoś specjalnie sie nawet nie szykowałam. A tu taki szok wchodzimy do knajpy, tam stoliki zamówione, na stołach chipsy, orzeszki, paluszki, kolega wstaje i mówi że to na naszą cześć Było ekstra, dostaliśmy takie hawajskie naszyjniki, żeby można nas było rozpoznać A później było 100lat, życzenia, i skarbonka wielka świnka i futrzane kajdanki. To było strasznie miłe

oreganko dobrze zrobiłaś, naprawdę to była jedyna słuszna decyzja.

sweet ja też fotek nie mogę sie doczekać Uwielbiam oglądać panny młode



Navi fotki fantastycznie, a Ty wyglądasz olśniewająco

A co do zdrady, ja tez mam czasem takie jazdy. Szczególnie teraz jak mąż miał zjazd na studiach, wrrrr jak ja nie cierpię tych jego koleżaneczek, szczególnie po tym jak znalazłam w jego zeszycie z notatkami liścik z koleżanką Pisało tam że mają sie spotkać, a wszystko było pisane takim językiem jakby flirtowali. Ta dziewczyna malowała uśmiechnięte buźki, i kokietowała Niby wszystko mi wyjaśnił, ale ja wciąż nie do końca mu wierze. Albo po prostu mi strasznie przykro że on w taki sposób pisze sobie liściki z jakąś inną dziewczyną....
Albo jest jeszcze taka Justyna, na początku opowiadał mi o niej że taka fajna dziewczyna, że pracuje w Londynie, że tyle zarabia i jest taka fajna. Przyczepiła sie do niego ta dziewczyna jak rzep O godzinie 24 wydzwaniała do niego.... Widziałam ją na żywo, i strasznie mnie mierzyła wzrokiem, tak jakby chciała mnie zabić. Porażka Więc teraz jak mój mąż idzie na zajęcia to ja siedzę jak na szpilkach Bo sobie wyobrażam bóg wie co
właśnie takie są baby, strasznie lecą na żonatych wkurza mnie to bardzo. Zresztą nie tylko na żonatych ale także na zajętych, ja nie wiem o co chodzi, to takie fajne coś podburzać
Porozmawiaj z mężem, że sobie tego nie życzysz i że jak chce być z Tobą fair to niech tego nie robi!
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 09:58   #1276
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
rzeczywiście chyba będzie lepszy, oczywiście, że go pokażę ale nie wiem czy na sobie chyba, że górę


EDIT: Navi fajny ałaśnie coś takiego szukam by było jak najbardziej seksi
oj nas sie wstydzisz
no no , to fajne jest

Cytat:
Napisane przez kama98 Pokaż wiadomość
Pomysł z wieczorem panieńsko-kawalerskim jest super. Sami taki mieliśmy Ale to było totalne zaskoczenie, postanowiliśmy nic nie robić, ze względu na brak kasy. Przed ślubem znajomi z męża pracy urządzili imprezkę, poszłam na luzie, jakoś specjalnie sie nawet nie szykowałam. A tu taki szok wchodzimy do knajpy, tam stoliki zamówione, na stołach chipsy, orzeszki, paluszki, kolega wstaje i mówi że to na naszą cześć Było ekstra, dostaliśmy takie hawajskie naszyjniki, żeby można nas było rozpoznać A później było 100lat, życzenia, i skarbonka wielka świnka i futrzane kajdanki. To było strasznie miłe

Navi fotki fantastycznie, a Ty wyglądasz olśniewająco (...)
ale wam niespodzianke zrobili! super

dziekuję

a co do tej historii ja to sie niezmiernie ciesze, ze podrzutek nie ma żadnej dziewczyny w grupie na studiach na roku jest jedna fajna ale zajęta chyba bym umarla jakbym sie musiala kazdego dnia stresowac jego zajęciami wspolczuje
a na tym wyjezdzie jestem przekonana (na 99,9%) ze nic zlego sie nie wydarzy. oj ale wiadomo jak to jest
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 10:01   #1277
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
oj nas sie wstydzisz
no no , to fajne jest



ale wam niespodzianke zrobili! super

dziekuję

a co do tej historii ja to sie niezmiernie ciesze, ze podrzutek nie ma żadnej dziewczyny w grupie na studiach na roku jest jedna fajna ale zajęta chyba bym umarla jakbym sie musiala kazdego dnia stresowac jego zajęciami wspolczuje
a na tym wyjezdzie jestem przekonana (na 99,9%) ze nic zlego sie nie wydarzy. oj ale wiadomo jak to jest
Was nie oczywiście ale innych na forum
A co do tego wyjadu TŻ to się nie przejmuj będzie dobrze zobaczysz
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 10:02   #1278
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
właśnie takie są baby, strasznie lecą na żonatych wkurza mnie to bardzo. Zresztą nie tylko na żonatych ale także na zajętych, ja nie wiem o co chodzi, to takie fajne coś podburzać
Porozmawiaj z mężem, że sobie tego nie życzysz i że jak chce być z Tobą fair to niech tego nie robi!
dokładnie tak jest! To prawda, że baby lecą na żonatych
Ta sytuacja była juz jakiś czas temu, oczywiście, że mu powiedziałam, o ten liscik była straszna awantura, o tej całej Justynie tez sie wypowiedziałam. On twierdzi, że ten liscik dotyczył konspektu który mieli robić i musieli sie spotkać. Ale te durne dziewuchy.... Poprostu kokietuja jak sie da
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 10:10   #1279
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
łojoj wspolczuje ka.si
kuruj sie Słonko
ale ja bym chciala moc wieczorami gawedzic z TZ a potem isc razem spac.. buu kiedy to bedzie
to stanie się szybciej niż sobie wyobrażasz, cierpliwości


Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Ka.si, jak sie czujesz? rozłozyło Cię?
walczę - ale w pracy i z godziny na godzinę czuję się gorzej !!!!!


Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
a tak w ogole to ka.si mi sie dziś sniła we snie miala rude włosy i mowila ze chce farbowac na brąz, a ja mowilam nie nie! mialas takie piekne bląd! i jechalysmy jakas furą , chyba audi. przepraszam ka.si, ze nie BMW
oooo nie audi - też nieźle. raz sie przefarbowałam na czarny i wyglądałam 15 lat strzej i było widać jasdne rysy mojej twarzy, nic z tego blond do końca


jaaaakkk cieeeepło
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 10:14   #1280
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
to stanie się szybciej niż sobie wyobrażasz, cierpliwości



walczę - ale w pracy i z godziny na godzinę czuję się gorzej !!!!!




oooo nie audi - też nieźle. raz sie przefarbowałam na czarny i wyglądałam 15 lat strzej i było widać jasdne rysy mojej twarzy, nic z tego blond do końca


jaaaakkk cieeeepło
nie wyobrażam sobie Ciebie w czarnych włosach i kuruj się! na noc niech TŻ Ci wymasuje plecki jakąś maścią rozgrzewającą, jakąś aspirynkę łyknij i powinno pomóc
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 10:17   #1281
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: 20+ cz. II

czesc .

Ja nic nie pisałam ostatnio niestety, ale byłam troszkę u TŻ-a rodziców, a od nich wróciliśmy już obydwoje chorzy.
Widzę, że zaczął się sezon chorobowy i i niektóre z Was coś dopadło .
Ech diete trzymam, ale nawet się nie muszę pilnować bo chyba mam grype jelitową i jeść się zbytnio nie da.

A wczoraj była rzeczywiście piękna pogoda, dziś też słoneczko ładnie świeci .

Navi ja też bym się przejmowała chociaż wiem dobrze, że nie mam podstaw. Chwilami jestem taka zazdrosna mimo, że narzeczony nie daje mi żadnych powodów. Ale cóż taka narwana jestem , dobrze, że czasem udaje mi sie to przed nim ukryć.

Oreganko moja przyjaciółka z grupy była w podobnej sytuacji co Ty i też postanowiła nie ciągnąć tego dalej. Było jej żal tego chłopaka, ale takie wyjście jest najlepsze.

No nic, zmykam do kuchni zmusić się do zjedzenia czegoś.
Miłego dnia .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 10:18   #1282
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Was nie oczywiście ale innych na forum
A co do tego wyjadu TŻ to się nie przejmuj będzie dobrze zobaczysz
aaa no tak
mam nadzieje ...

Cytat:
Napisane przez kama98 Pokaż wiadomość
dokładnie tak jest! To prawda, że baby lecą na żonatych
Ta sytuacja była juz jakiś czas temu, oczywiście, że mu powiedziałam, o ten liscik była straszna awantura, o tej całej Justynie tez sie wypowiedziałam. On twierdzi, że ten liscik dotyczył konspektu który mieli robić i musieli sie spotkać. Ale te durne dziewuchy.... Poprostu kokietuja jak sie da
no tak, co zakazane bardziej kusi

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
to stanie się szybciej niż sobie wyobrażasz, cierpliwości

walczę - ale w pracy i z godziny na godzinę czuję się gorzej !!!!!

oooo nie audi - też nieźle. raz sie przefarbowałam na czarny i wyglądałam 15 lat strzej i było widać jasdne rysy mojej twarzy, nic z tego blond do końca
mam nadzieje

ojjj do 21 dzis?

Ty w czarnych włosach?? nie widze Cie w nich, tak samo jak siebie w blond

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
nie wyobrażam sobie Ciebie w czarnych włosach i kuruj się! na noc niech TŻ Ci wymasuje plecki jakąś maścią rozgrzewającą, jakąś aspirynkę łyknij i powinno pomóc
no

edit:
Beauty Tobie tez
a kobiety takie juz sa, martwia sie o ukochanych. ale juz widze mojego ukochanego mine, jakby sie dowiedzial,ze ja wyjezdzam nad morze z jakims kolesiem rok mlodszym o ktorym on NIC nie wie
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 10:45   #1283
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: 20+ cz. II

KUra oskubana!!! jakby mi sie jakas pinda do meza wdzieczyla to poczulaby smak mojej piesci...nie na darmo tyle lat gralam w siatkowke
mowia ze facet potrzebuje odrobiny adoracji ze stronny innych kobiet, jako ze to samiec-zdobywca, by poczuc sie atrakcyjny. Nie musi chciec zdradzic ale sam fakt pobudza jego ego. Tylko dlaczego ich poierwotna sila znika w lozku;] po pracy bo sa taaaaaaaacy zmeczeni..albo jak maja katar...z tarzana robi sie malpka Chita
ja pare razy widzialam np jakies gadki szmatki na tlenie..chociaz niewinne ale zawsze;] albo sms od baby ktorej dorecza paczki;] ale zrobilam awanture..ja to nie moge z kumplem pogadac a on takie cyrki odstawia??! mowia ze mam wloski temperament i dobrze..moj TZ wie na czym stoi i jaka czarownica jestem a te Wlochy <buja> we krwi kocham wloskie wino i ogolnie wszystko co wloskie ale zboczylam z tematu
Mnie tez kilka pind od niego z pracy mierzylo..duzo roboty mialo bo mam 180cm;] pamietajcie dziewczyny ze to wlasnie WAS wybral wasz ukochany facet i jestescie the best;]

a co dowiadywania sie ozdradach..heh... ojciec mojego TZ zdradza swoja zone od 2 lat z jakas 24letnia panna po podstawowce
no comment

a i jeszcze jedno jak ktoras bedzie potrzebowala pomocy zeby jakas pinde sprowadzic na ziemie to pomoge<boks>
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 10:50   #1284
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

180cm masz?? poczulam sie karzełkiem
zgadzam sie ze wszystkim co napisalas
i dobrze, ze zbaczasz z tematu,przynajmniej wiecej sie o Tobie dowiemy
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 11:07   #1285
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Heh wróciłam z zakupów poszłam z zamiarem kupna gorsetu wróciłam z koszulką Navi po Twojej myśli

Zaczęłam mierzyć te gorsety, patrząc na cycki leżały ok ale patrząc nieco niżej - koszmar za bardzo mi boczki odstawały co mnie strasznie wkurzyło. Pani mi doradziła komplet, kuszulka i majteczki, czarne z bladoróżowymi wstawkami i w tym się najlepiej czułam. Jest taka za biodra. I chyba dobrze zrobiłam bo przynajmniej ją wykorzystam do spania. Przynajmniej TŻ będzie mnie co noc widział w czymś seksownym
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 11:15   #1286
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

mmmmmmmmmm
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 11:27   #1287
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Heh wróciłam z zakupów poszłam z zamiarem kupna gorsetu wróciłam z koszulką Navi po Twojej myśli

Zaczęłam mierzyć te gorsety, patrząc na cycki leżały ok ale patrząc nieco niżej - koszmar za bardzo mi boczki odstawały co mnie strasznie wkurzyło. Pani mi doradziła komplet, kuszulka i majteczki, czarne z bladoróżowymi wstawkami i w tym się najlepiej czułam. Jest taka za biodra. I chyba dobrze zrobiłam bo przynajmniej ją wykorzystam do spania. Przynajmniej TŻ będzie mnie co noc widział w czymś seksownym

zrob zdjecie
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 11:28   #1288
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

koniecznie
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 11:29   #1289
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
zrob zdjecie
zrobię zrobię tylko nie wiem kiedy bym musiała pojechać do TŻ po kabel
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 11:48   #1290
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

guantanamera ładnie to napisałaś, faceci sa bardzo słabi, a niektórym kobietom trzeba niekoniecznie słownie wytłumaczyć "trzymaj się od niego z dala"


edit: jesli ktoś podczas rozmowy na wizażu poczuł kropelki deszczyku, spokojnie - to kicha kaśka
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.