Nasze ulubione seriale - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Twój ulubiony serial to:
M jak miłość 6 13,04%
Magda M 5 10,87%
Na Wspólnej 9 19,57%
Detektywi 3 6,52%
Kryminalni 3 6,52%
W11 4 8,70%
Ekipa 0 0%
Skazany na śmierć 11 23,91%
Plebania 0 0%
Złotopolscy 0 0%
Moda na sukces 2 4,35%
Pierwsza miłość 8 17,39%
Barwy szczęścia 1 2,17%
Miodowe Lata 2 4,35%
Kiepscy 1 2,17%
Rodzina zastępcza 3 6,52%
Zagubieni 6 13,04%
Szkoła złamanych serc 2 4,35%
Inny na TVP 2 4,35%
Inny na TVN 4 8,70%
Inny na Polsacie 8 17,39%
Inny 13 28,26%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 46. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-04, 12:58   #1
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839

Nasze ulubione seriale


dziewczyny ,prosze przyznac sie publicznie jakie seriale oglądacie a jakich nie trawicie?
ja bardzo lubie M jak miłośc bo graja świetni aktorzy serial trwa prawie godzine i jest ludzki.
nie trawie Klanu (juz zdecydowanie za długo leci),Na wspólnej (kiepskie aktorstwo szczegolnie Damięcka),złotopolscy (za długo leci),Na dobre i na złe (fantazja ministrestwa zdrowia na temat polskich szpitali,personelu i zawsze ozdrowionych pacjentów)
to chyba wszytsko co pamiętam.
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 13:18   #2
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: nasze seriale?:)

uwielbiałam Ally Mcbeal szczególnie pierwsze odcinki , i ostatnio oglądałam każdy odcinek o maklerach giełdowych na Manhatanie to chyba była Cena sukcesu czy jakoś tak . Wszystko późnym wieczorkiem . A kiedyś to uwielbiałam Sea Quest , Ich Pięcioro i Allo Allo i mój ukochany ALF na wszelkie troski i zmartwienia .
A obecnie to prawie w ogóle nic nie oglądam z braku czasu kiedy wracam a poza tym , wydaje mi się że starsze seriale były lepsze od tego co jest teraz .

mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 13:30   #3
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: nasze seriale?:)

i jeszcze uwielbiałam Rodzinę Soprano i Kompanię Braci które też puszczano po 23 wieczorem a teraz uciekam stąd bo nic nie zrobię porządnie
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 13:41   #4
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Re: nasze seriale?:)

Ja lubię M jak Miłość oraz Seks w wielkim mieście. Kiedyś oglądałam Ali Mcbeal oraz Ostry dyżur.A dawno temu bardzo lubiłam serial ALASKA
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 13:43   #5
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Re: nasze seriale?:)

Ja lubię M jak Miłość oraz Seks w wielkim mieście. Kiedyś oglądałam Ali Mcbeal oraz Ostry dyżur.A dawno temu bardzo lubiłam serial ALASKA
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 13:51   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: nasze seriale?:)

ja tez lubie Seks w wielkim miescie szkoda ze jest tak póżno i taki krótki i Ostry dyżur ze względu na dr Cartera
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 14:12   #7
arielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 343
Re: nasze seriale?:)

a ya poza 'Seksem w Wielkim Mieście' nie oglądam seriali bo niestety brakuje mi na to czasu Tylko w piątek wieczorem pozwalam sobie na to pół godzinki, które tak szybko sie kończy...
__________________
*szczęście należy do tych, którzy w nie wierzą*
arielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-04, 15:11   #8
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: nasze seriale?:)

Aktualnie praktycznie w ogóle nie oglądam TV, a co za tym idzie i seriali, i wcale nie dlatego, że nie mam (bo mam), a dlatego, że wcale mnie do tego pudła nie ciągnie. Kiedyś TV była lepsza... Wtedy oglądałam (i niektóre z chęcią bym znów zobaczyła) "Allo, allo", "Pełna chata", "Alf", "Bill Cosby Show", "Beverly Hill's 90210", "Pokolenia"...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 16:39   #9
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: nasze seriale?:)

O tiaa... Carter jest the best
Ja uwielbiam Ostry Dyżur, Ally McBeal -tylko czemu ich już nie ma?! Nie nawidzę tych wszystkich braziliano Tak na bieżąco to oglądamy z mamuśką Klan i Złotopolskich, i ostatnio Na Wspólnej i...no dobra-przyznam się-Moda na sukces-beznadziejne to to jest tak na marginesie Wszystkie cztery mnie już tak wkurzają, ze...czemu ja to jeszcze oglądam? A no i oczywiście Boston Public. Ale to jest na serio fajowe.
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 17:08   #10
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: nasze seriale?:)

A ja się przyznam że oglądam czasem Klan i Na Wspólnej (lubię to, ale oglądam czasami, jak nie mam nic innego do roboty) oraz prawie zawsze oglądam Na dobre i na złe.
Lubiłam też pierwszą edycję serialu Kasia i Tomek, ale teraz już chyba nie wiedzą co wymyślać.
Natomiast uwielbiałam oglądać:
-Roswell
-Ich Pięcioro

Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 18:32   #11
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Re: nasze seriale?:)

Ja jako dziecko jeszcze oglądałam we wakacje Pokolenia i Santa Barbara. Potem był szał na Dynastię. Później byłam zagorzałą przeciwniczką seriali, mówiłam na to telepierdele, tolerowałam jedynie takie komediowe, np. Przyjaciele. Teraz jednak przez pół roku byłam na urlopie dziekańskim i za namową koleżanki zaczęłam oglądać Na wspólnej, a nawet wciągnęłam męża, który z nudów ogląda ze mną. Chyba wciągnęła mnie rzeczywistość serialowa, to już jest odbiór mimetyczny, tak jakby te losy bohaterów były prawdziwe. Nigdy siebie o to nie podejrzewałam. Ale najbardziej lubię Seks w wielkim mieście, bo jest tak krótki! Imponują mi jego bohaterki, takie niezależne, mieszkające w NY. Ach. Poza tym jest śmieszny i chyba najbardziej na czasie.Szkoda, że tak późno i tylko w piątek!
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8452157
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-04, 18:37   #12
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: nasze seriale?:)

Aaaaa... No i jeszcze "Przyjaciele" Suuuuuuper!!! Szkoda, że ich już nie ma. Jeszcze nad jednym serialem ubolewam, o ile można go nazwać serialem, bo to bajka... Chodzi o Garfield'a. kocham tego kocurka
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 19:34   #13
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 160
bruno

Dziś do knajpy krakowskiej Camelot przyszedł aktor, który w serialu "Na dobre i na złe" gra jakiegoś Bruna... to znaczy, poiformowali mnie znajomi, z którymi tam byłam, bo ja w ogóle nie wiem, kto zacz. Fajnie jest nie orientować się w serialach, można zignorować "gwiazdy" całkiem nieświadomie, a przez to bardzo naturalnie

Nie oglądam seriali, na widok polskich dostaję drgawek. Są takie sztuczne, nudne, źle grane. Z seriali lubiłam pierwsze edycje Ally Mcbl, Allo Allo, Santa Barbara i Pokolenia, Miasteczko Twin Peaks (ach, stare czasy , Przyjaciele, Z archiwum X (ach, szalałam !).

Kasia i Tomek to sztuczne, "trendy" i sztamowe widowisko, natomiast sporo wdzięku ma "Seks w wielkim mieście". Niestety tylko I program odbieram na swoim tv jako tako, więc Seks oglądam bardzo rzadko...
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 20:00   #14
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: bruno

Szarada napisał(a):
> aktor, który w serialu "Na dobre i na złe" gra jakiegoś Bruna...

Krzysztof Pieczyński, aktor, m.in. Bronek Talar w serialu "Dom", Kamil w "Życiu Kamila Kuranta", bohater w "Jeziorze Bodeńskim" prozaik (np."Listy z Ameryki", "Podgarbiony") i poeta (m.in. "Wiersze z aniołem", "Słońce mruczy", "Zebrane z powietrza")

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 20:59   #15
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: nasze seriale?:)

No cóż - mi się bardziej podobają starsze seriale: Bill Cosby Show, Pełna chata, Allo allo, Alaska. Od czasu do czasu lubię też obejrzeć Czterech pancernych..., i iine polskie seriale wyprodukowane w PRL. Seriale i filmy z komuny są zdecydowane lepsze niż robione obecnie, których rzaaaaaadko kiedy oglądam. Teraz wystarczy obejrzeć raz na miesiąc aby wiedzieć co się dzieje.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 21:06   #16
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: nasze seriale?:)

Jak lezalam po porodzie w szpitalu to tam byl tv i raz dziennie lecial klan - kilka odcinkow na raz (na poczatku wyciagalam gazetke i usilowalam czytac - do wylaczenia nie bylam w stanie zmusic wspollokatorek) Chyba jednak okzalo sie ze Klan lepszy niz Claudia i mnie czarna dziura serialu wciagnela))- wtedy nawet po powrocie do domu ogladam to jakis czas
Lubilam Sea quest, jakis serial o podrozach w swiatach rownoleglych, babilon5 i startreck
Czasem jak trafie pilotem na NDINZ to nie przelaczam kanalu albe tylko jak meza nie ma w domu
Najczesciej zdaza mi sie ogladac Gwiezdne wrota
Czasem jak trafie to ogladam seriale sensacyjne niemieckie (o psie policjancie, o policji na autostradzie i jakims karatece) i amerykanskie (ale tez sensacyjne - w dawnych czasach nawet policjantow z miami ogladalam i crime story).
Ale jakos ostatnio ich nie widze... Nie puszczaja czy co?...
Nie cierpię sitcom`ow i pseudo sitcom`ow (tzn bez smiechu ale rownie glupie). Jeszcze polskie seriale nie najgorzej wypadaja w porownaniu do amerykanskich czy poludniowo amerykanskich soap oper, ale te na licencji (na wspólnej czy kasia i tomek) sa niezbyt trafione.
Jak Babcia cytowala w innym watku - Kiepscy, 13 posterunek i tym podobne klony sa tragiczne Powinni wydac jakies prawo ograniczajace ich produkcje i ogladanie (zeby dzieci nie zglupialy)
Juz nie mowiac o tym jaki wplyw takie gnioty maja na aktorow... Najpierw wyplywaja oni na fali serialu, cos zaczynaja robic (czasem lepiej, czasem gorzej) ale potem zarazają sie gra w glupich filmach i zaczynaja grac wszedzie tak samo (przyklad - Kiepski na deskach teatru to juz nie Andziej Grabowski grający jakąś rolę a grajacy Ferdynand Kiepski)
Pewnie że seriale muszą być - takie czasy ciekawe nastały, aktorzy musza przecież gdzieć pracować a skoro normalnych filmow się u nas nie robi to mają wybór - reklama albo serial. Przykre to, bo kiedy aktorzy mieli gdzie zdobywac doświadczenie, to naprawdę byli dobrymi rzemieślikami...

W powyższej wiadomości, wyłuszczyłam tylko i wyłącznie swój punkt widzenia
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 22:05   #17
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: bruno

Szarada napisał(a):
> Dziś do knajpy krakowskiej Camelot przyszedł aktor, który w serialu "Na dobre i na złe" gra jakiegoś Bruna...

wlasnie wrocilam z Rynku i tez widzialam Pieczynskiego
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 22:26   #18
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: nasze seriale?:)

Od jakiegoś czasu (2-3 lata )mam spokój, po prostu nie mam telewizora a jedyny serial jaki śledze codziennie to wizaż

Swego czasu oglądałam Klan, Złotopolscy mnie denerwowali, zdarzało mi się obejrzeć Na dobre i na złe.
Podobał mi się jeszcze Ostry dyżur.
Pamiętam że czekałam na Dempsey i Makepeace na tropie i lubiłam Domek na prerii
A kiedyś przed telerankiem leciały Szadoki i Żybisy.

I to by było na tyle
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 23:44   #19
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: nasze seriale?:)

Za czasów licealnych uwielbiałam Allo allo teraz ogladam "Na Wspólnej" poniewaz leci w czasie mojej obiado kolacji Kiedys ogładałam Przyjaciół, czasem jeszcze tez Seks.., jak nie zapomnę kiedyś Ally i poczatkowe odcinki Kasi i Tomka do momentu kiedy przestały mnie bawić niestety kompletnie nie znam innych aktualnie puszczanych w TV seriali, bo czasu nie mam.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-05, 09:06   #20
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 160
Re: bruno

aaaaa, Pieczyński To kojarze teraz

Do Xanki - też siedziałaś w Camelocie ?
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-05, 09:06   #21
aguti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 12
Re: nasze seriale?:)

Ja mysle, ze nasz sentyment do starszych seriali np. Alaski Allo Allo jest spowodowany tym ze byly lepsze od wielu prezentowanych obecnie, ale tez my bylysmy mlodsze i mniej wymagajace (szczegolnie po tym co lecialo w TV w PRL-u.
Obecnie seriali jest tak duzo, ze faktycznie duza ich czesc to gnioty. Najwiekszym jest chyba Swiat wedlug Kiepskich - ale znam wyksztalconych ludzi dla ktorych jest to najlepsza komedia. Dla mnie jest to po prostu obrzydliwe i prostackie, bleee !!!
Sama ogladam czasem Na wspolnej - leci podczas gdy spozywam moj jedyny porzadny (cieply lub nie) posilek w ciagu dnia i trwa w sam raz Bardzo libilam tez Ally i poczatkowe odcinki Kasi i Tomka stanowiace swetna parodie nowo bogacacej sie mlodej klasy sredniej w Polsce (i dla min "Tomka" oczywiscie Ale "wciagnac sie" obecnie w zadnej serial nie moge.
aguti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-05, 09:25   #22
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: nasze seriale?:)

oj.. to ja dziwna jestem, bo nie lubiłam i nie oglądałam ani Alaski ani Alo Alo [bo mi się nie podobały].. obecnie czasem poogląduje Przyjaciół - są znów na Canal+ [ale jak akurat mam czas - nie robię tego zbyt regularnie].. kiedyś pooglądywałam Ally.. regularnie za to przypatrywałam się losom Ich Pięciorga.. a za bardzo młodych lat uwielbiałam wszystkie seriale dla dzieci: Janka, Arabella, Urwisy z Doliny Młynów, Emil ze Smolandii....
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-05, 10:35   #23
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: nasze seriale?:)

aguti napisał(a):
> szczegolnie po tym co lecialo w TV w PRL-u.

Aguś, nie zgadzam sie, wtedy programów było mniej, ale trafialo się o wiele więcej wartościowych, często dziś kultowych, żeby wymienić niektóre: Alternatywy 4, Dom, Stawka większa niż życie, Wojna domowa (aktualna do dziś , Przygody Pana Michała (wersja serialowa, doskonała), Czarne chmury, Czterdziestolatek, Kariera Nikodema Dyzmy, Polskie drogi itd.

A seriale dla dzieci i młodzieży? Stawiam na Tolka Banana, Podróż za jeden uśmiech, Wakacje z duchami, Przygody psa Cywila, Karino, Pan Samochodzik i templariusze, Rodzina Leśniewskich (z muzyka Czesława Niemena!), Janka... Czeska Arabella

Wiele z tych seriali było emitowanych wielokrotnie i stale ma wysoką oglądalność

Mnie się podobały Allo, Allo czy Przystanek Alaska ze względu na specyficzne poczucie humoru (takie mam spaczenie ), Ally ze względu na komiczną galerię postaci i wstawki (tańczący niemowlak widziany tylko przez Ally hyhy) oraz muzykę - mam nawet płytę, Przyjaciele, Domek na Prerii i Bill Cosby Show ze względu na ciepełko , Miasteczko Twin Peaks ze względu na niesamowitą atmosferę , Pan wzywał, Milordzie - uwielbiam humor angielski

Co do 13 Posterunku - szkoda komentować, żałuję, ze Czarek Pazura marnuje się w takich głupawych rolach, jak ktoś widział serial Pogranicze w ogniu (jego debiut filmowy), to wie, na co go stać - był tam świetny.

Co do Kiepskich zdania są podzielone - część ludzi traktuje ten serial jako pastisz pewnych zachowań (pewnie dlatego ich to bawi) i może tak było, ale baaardzo dawno temu, może na początku emitowania.

Teraz oglądam regularnie jedynie kryminalne "Morderstwo w Midsummer" (Hallmark, niedziela 21) - doskonała, niespieszna, trzmająca do końca w niepewności akcja w stylu Agathy Christie, dziejąca się na współczesnej angielskiej wsi), a poprzednio ekranizacje powieści o Herculesie Poirot, też na Hallmarku.

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-05, 11:56   #24
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: nasze seriale?:)

BabciaWeatherwax napisał(a):
> Aguś, nie zgadzam sie, wtedy programów było mniej, ale trafialo się o wiele więcej wartościowych, często dziś kultowych, żeby wymienić niektóre: Alternatywy 4, Dom, Stawka większa niż życie, Wojna domowa (aktualna do dziś , Przygody Pana Michała (wersja serialowa, doskonała), Czarne chmury, Czterdziestolatek, Kariera Nikodema Dyzmy, Polskie drogi itd.
>

Dobre, dobre one były Do tej pory je oglądam jak powtarzają.

> A seriale dla dzieci i młodzieży? Stawiam na Tolka Banana, Podróż za jeden uśmiech, Wakacje z duchami, Przygody psa Cywila, Karino, Pan Samochodzik i templariusze, Rodzina Leśniewskich (z muzyka Czesława Niemena!), Janka... Czeska Arabella

Bardzo mnie martwi że ta dziedzina kina tv została zupełnie zarzucona przez producentów. A i młodziez wtedy jakos inaczej grała niż teraz... Na razie wszelkie, na których podstawie te fimy kręcono, zbieram. Nie sądzę żeby mój synek je kiedyś przeczytał, albo żeby mu sie spodobały ale przynajmniej ja sobie od czasu do czasu powspominam. Niziurski już dla mnie był nieco odległy, Ożogowska też ale uwielbiałam tych aktorów. Bardzo widać jak czasy, a przede wszyskim młodzi ludzie się zmienili, czytając te książki czy oglądając ich ekranizacje. Ech, to se ne wrati...
>
> Wiele z tych seriali było emitowanych wielokrotnie i stale ma wysoką oglądalność
>
Pan wzywał, Milordzie - uwielbiam humor angielski
>

Angielski humor jest dla mnie nieco dyskusyjny - jedne gagi mnie śmieszą inne obrzydzają

>
> Teraz oglądam regularnie jedynie kryminalne "Morderstwo w Midsummer" (Hallmark, niedziela 21) - doskonała, niespieszna, trzmająca do końca w niepewności akcja w stylu Agathy Christie, dziejąca się na współczesnej angielskiej wsi), a poprzednio ekranizacje powieści o Herculesie Poirot, też na Hallmarku.

No to żałuję że mam tej stacji. Bardzo lubię angielską sensacje lub ekranizacje powieści kryminalnych brytyjskich autorów. "Murder she said" oglądam zawsze jak tylko trafię Zresztą francuskie kino sensacji też lubię - oprócz nowości, bo są bardzo zamerykanizowane
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-05, 12:18   #25
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: nasze seriale?:)

DominikaS napisał(a):
> Angielski humor jest dla mnie nieco dyskusyjny - jedne gagi mnie śmieszą inne obrzydzają

Zgadzam się w pełni w odniesieniu do Monthy Pythona - część skeczy świetna, część dyskusyjna, zaś Jaś Fasola jakoś w ogóle mnie nie bawi ani Benny Hill

Ale "Pan wzywał, Milordzie" będę bronić jak niepodległości

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-05, 18:45   #26
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Re: nasze seriale?:)

Ja czasami zerknę właściwie na każdy serial, ale bez entuzjazmu. Ostatnio na "2" był (teraz jest późno w nocy powtórka) serial "Kryminalne zagadki Las Vegas" bardzo fajny, ale radzę nie jeść w trakcie. Zapomniałabym jeszcze o "Nikicie", nawet może być.

UWAGA!!! Dla ludzi o mocnych nerwach
Oglądam też telenowelę "Brzydula", trochę głupia jest, ale mam taki kompleks kopciuszka i oglądam filmy, seriale tego typu.
zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-05, 19:24   #27
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: bruno

Szarada napisał(a):

> Do Xanki - też siedziałaś w Camelocie ?

Nie, widzialam go doslownie na Rynku
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-06, 04:24   #28
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: nasze seriale?:)

hej ja całkiem zapomniałam o powtarzanym w wakacje "O7 zgłoś się" nie ma to jak porucznik Borewicz i piekne kobiety w pieknych polskich okolicznosciach krajobrazowych
dobranoc albo dzień dobry, jak kto woli, proszę sobie wybrać
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-06, 09:27   #29
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: nasze seriale?:)/tvp2 zamieszała w sexie :(

witam
wczorajszy odcinek sexu w wielkim miescie byl jakims starszym odcinkeim czyli tvp 2 pomieszała bo tydzine temu Carrie miala krótkie włosy a Miranda była w ciązy. wczoraj nie byla ani w ciązy ani nie było dziecka .nie znosze takiego mieszania ,zdarzało sie także mieszac odcinki Przyjaciół przez polsat.
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-06, 18:02   #30
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: nasze seriale?:)/tvp2 zamieszała w sexie :(

jedyny serial,który obecnie oglądam to 'sex and the city' czekam na niego caly tydzień i nie przeszkadza mi nawet pora. Faktycznie Paula wczoraj coś pomieszali... ale śmieszny był motyw z tym blondynem od Charlotte :P hiihi
A oglądałam Ally McBeal (Lucy Liu to jedna z moich ulubionych aktorek, nie mówiąc o C.Flockhart) Ostry Dyżur też ok. Przepadałam wprost za "z archiwum x" teraz nie mam na ten serial czasu. Przyjaciele fajni Najbardziej lubiłam Joy'ego
Z polskich to Zmiennicy hihih możnabyło się nieźle pośmiać jak Jacek usiadł na gumie do żucia brata Kasi
Ogolnie też lubiłam Allo Allo ("dzindybry"!!!)
szkoda,ze te fajne seriale zastąpiły na wizji jakieś seksy w mniejszym mieście (skandal) i tego typu...

pozdrawiam
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.