Święta a wychodne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-07, 21:45   #1
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340

Święta a wychodne


Zastanawiam sie jaki macie stosunek do wychodzenia ze znajomymi w swieta. Teraz jest to bardzo czesto spotykane w jedne jak i drugie swieta i pewnie wiele z Was z tego korzysta. Nie mowie tu o spacerku po obzarstwie , tylko pojsciu do pubu, na kregle czy cos podobnego. Ja jakos mam opory przed tym i niebardzo to akceptuje. Wydaje mi sie ze swieta to ten okres kiedy wreszcie cala rodzina moze razem pobyc, razem gdzies pojsc, a nie na spotkania ze znajomymi, z ktorymi i tak wychodzi sie bardzo czesto. Moja siostra ma juz w tradycji wychodzenie ze znajomymi na kregle w kazde swieta, ale ja jakos mialabym wyrzuty. Zreszta dostalam zaproszenie na pozniedzialek na olbrzymiego grilla nad jezioro, ale odmowilam, bo jakos tak nie potrafilabym pojsc tam i zostawic rodzine w domu. Poza tym i tak z rodzinka bedziemy nad tym jeziorem. Wyobrazam sobie ze spedzenie kilku godzin ze znajomymi w swieta jest bardzo mile i ma sie takie odczucia jak by sie bylo z rodzina, bo to sa tez wazni ludzie w naszym zyciu. I na pewno mialam watpliowsci przed podjeciem decyzji bynie isc na tego grilla, ale uwazam ze podjelam sluszna mojemu sumieniu. Za to umowilam sie z kolezanka ze pojdziemy pod wieczor na spacerek by nam brzuchy sie rozruszaly.
A jak to jest z Wami ?
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 21:52   #2
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Święta a wychodne

Ostatnio słyszałam że chyba we Włoszecg mają tak, że "Boże Narodzenie to święta przeznacozne dla rodziny ,a Wielkanoc dla przyjaciół"...
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 22:05   #3
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Święta a wychodne

ja nie mam zadnych oporow. zdarzylo sie isc po Wigilii z TZem na piwko albo w kazde inne swieta po spedzeniu popoludnia z rodzina, wieczorem wychodzilam ze znajomymi. czasem poprostu czlowiek ma dosc siedzenia za stolem i trzeba sie poruszac. wg mnie to sie nie kloci. czesc czasu poswiecam rodzinie, a czesc znajomym i wszyscy sa szczesliwi.

w te swieta rozdziililam swoj czas dla wszystkich: czwartek, piatek imprezowalam ze znajomymi, a weekend poswiecam rodzinie (glownie tez dlatego, ze TZ pracuje, gdyby nie pracowal to chetnie pewnie bysmy gdzies poszli na tance wieczorem)

moze to tez dlatego, ze nie lacze swiat z kosciolem, bo jestem niewierzaca, swieta obchodze wlasnie tylko dla czasu spedzonego z rodzina i nie jest to dla mnie jakas swietoscia - raczej zwykle ferie. z reszta mam tak 'rodzinna rodzine', ze bardzo czesto spedzamy razem czas tak jak imieniny, urodziny czy inne uroczystosci. mysle, ze dwa dni im poswiecone w pelni wystarcza szczegolnie, ze kwiecien to u mnie w rodzinie miesiac imienionowy i co tydzien bedziemy widziec sie CALA rodzina (lacznie z dziadkiem, ciotkami, wujkami etc.) wiec jak w swieta wyjde wieczorem ze znajomymi to nic sie nie stanie, bo i tak dosc czesto mamy tzw. imprezy rodzinne
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 22:18   #4
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Święta a wychodne

Ja tez nie lacze tego z kosciolem, bo do niego nie chodze.
Tak teraz mysle, ze gdybym miala Tz-ta lub bardzo bliskich znajomych ktorzy by mnie gdzies wyciagali, to moze tez bym wychodzila. Ale ze nie mam ani jednego ani przyjaciol to woel z rodzinka w ten czas posiedziec i ewentualnie wlasnie wybarc sie na spacer z kolezanka, by sie wlasnie ruszyc od stolu i oczki odpoczely od telewizora. Zreszta jesli chodzi o Wielkanoc to u nas w domu weszla tradycja ze zawsze w poniedzialek jezdzimy nad morze, wiec w mily sposob spedzamy ten dzien, nie siedzac w czterech katach, inna sprawa jest w Boze Narodzenie, ale dopoki nie mam nikogo bardzo bliskiego z kim chcialabym spedzac czas, to chyba wole te pare dni spedzic z rodzicami i siostra, ktorych tak na prawde rzadko widuje.
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 22:23   #5
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Święta a wychodne

ja tez nie mam oporow. umiem rozdzielic czas pomiedzy rodzine a znajomych, z ktorymi bardzo chetnie spotykam sie takze w swieta.

z rodzina zazwyczaj jadam snaidanie i obiad a potem juz jakies male wyjscie ze znajomymi. i sumienie nie kopie, bo nie ma powodow
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 22:53   #6
olcia/pchelka
Zadomowienie
 
Avatar olcia/pchelka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 1 525
Dot.: Święta a wychodne

nie mam żadnych oporów. jak mam ochote to ide. No...może w Boże Narodzenie bym nie wyszła, ale Wielkanoc trktuje jak dłuższy weekend, więc jak chce to ide.
olcia/pchelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 06:50   #7
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Święta a wychodne

ja w swieta nie wychodze do pubow i na kregle, bo kazda noc spedzam w terenie. moi rodzie nie maja nic przeciwko temu, bo jak juz w ktoryms z watkow napisala autorka pierwszego posta "nauka jest najwazniejsza". poza tym jak by nie bylo, jestem doroslym czlowiekiem i nie musze pytac mamy i taty o to, czy moge wyjsc z domu. szczegolnie, ze od kilku lat mam swoj wlasny.

swoja droga...moi rodzice to rowniez dorosli ludzie, od od prawie 30 lat dobrze czuja sie w swoim towarzystwie, sa alkiem mlodzi, nie trzeba ich karmic lyzeczka, maja swoje wlasne zeby...kuuurcze....chyba jakos sobie radza jak sa sami. tak mi sie wydaje.

aaaa i ja mam TZ, mam przyjaciol...chyba mam wszystko, zeby byc szczesliwym czlowiekiem. mam...to i korzystam.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-08, 07:39   #8
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Święta a wychodne

ja to raczej spedzam swieta z rodzina i w jej gronie
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 08:35   #9
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Święta a wychodne

święta spędzam z rodzinką a ze znajomymi jedynie na jakieś spacerki-pub w te dni dla mnie odpada...
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 08:36   #10
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Święta a wychodne

Cytat:
Napisane przez aga.vip022 Pokaż wiadomość
święta spędzam z rodzinką a ze znajomymi jedynie na jakieś spacerki-pub w te dni dla mnie odpada...

dla mnie tez. jest cieplo i mozna pic na dworze hehehe.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 08:49   #11
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Święta a wychodne

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
dla mnie tez. jest cieplo i mozna pic na dworze hehehe.
no akurat w te swieta jest srednio cieplo
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-08, 08:53   #12
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Święta a wychodne

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
no akurat w te swieta jest srednio cieplo
ej no...u mnie kolo 15 stopni. jak sie wlozy polara to mozna walnac piwko w parku
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 09:29   #13
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Święta a wychodne

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
ej no...u mnie kolo 15 stopni. jak sie wlozy polara to mozna walnac piwko w parku
u mnie 10 i wieje. jak dla mnie park odpada - jestem zmarzluchem za to niedlugo jade do rodzinki, lubie ich, wiec napije sie z nimi chyba, ze znow zostane wrobiona w odwozenie do domu
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 09:31   #14
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Święta a wychodne

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
u mnie 10 i wieje. jak dla mnie park odpada - jestem zmarzluchem za to niedlugo jade do rodzinki, lubie ich, wiec napije sie z nimi chyba, ze znow zostane wrobiona w odwozenie do domu
wniosek: zawsze mozna sie napic
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 09:44   #15
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Święta a wychodne

coccinelle hehehe skad ja to znam. kazda okazja jest dobra, zeby napic sie piwa.

moje swieta z rodzina nie maja zbyt duzo wspolnego. jestem ja, moi rodzice i brat, od czasu do czasu babcia, ktora juz prawie nie kontaktuje. mimo 6 braci mamy i 3 rodzenstwa ojca nie skladamy sobie z nimi zyczen, nie odwiedzamy sie nigdy, w swieta tymbardziej. wogole prawie z nimi nie rozmawiamy. raczej przypadkowo.
swieta to dla mnie dni spedzone z kolezankami. kiedys nasze grono bylo wieksze. teraz jest nas troszke mniej, ale piwo i to nie jedno to juz obowiazek. mniej chyba jemy a wiecej pijemy. z reszta z rodzicami nie da sie porozumiec. od lat tocza miedzy soba wojny, wiec nawet w swieta nie chce mi sie z nimi gadac, zeby w tym nie uczestniczyc. telewizor to nudna rozrywka. dlatego wybieram moje znajome. panuje lepsza atmosfera i w stu procentach bardziej rodzinna. mamy o czym porozmawiac. czlowiek moze sie usmiechnac i rozesmiac. a nie siedzi caly dzien naburmuszony i dostaje ochrzan bez powodu.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 10:22   #16
basienka:)
Raczkowanie
 
Avatar basienka:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko stąd:)
Wiadomości: 329
Dot.: Święta a wychodne

Oporów może bym nie miała, ale wolę święta spędzić z rodziną
basienka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 11:46   #17
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Święta a wychodne

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
ja to raczej spedzam swieta z rodzina i w jej gronie
Ja tak samo Nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej
__________________
If I lose myself, I lose It all
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 11:49   #18
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Święta a wychodne

U mnie to bardzo roznie wyglada, wygladalo. Przez jakis czas mieszkalam poza Krakowem - wówczas starałam się przyjeżdżając nie tylko spędzić święta z rodziną, ale także przynajmniej postarać się spotkać ze znajomymi. Jak mam wszystko na miejscu to sie jakos nie staram, jak nie w ten weekend to w inny. Tak naturalnie. Swiat nie traktuje jako specjalny czas, tylko ... troche wiecej wolnego Tym bardziej, ze tego wolnego mam ostatnimi czasy bardzo niewiele.

Swiat w klasycznej postaci nie obchodze od dawien dawna, wynika to z moich pogladow.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 12:11   #19
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Święta a wychodne

Czyli jeszcze jest tak, ze wiele osob jednak woli te pare ( w tym przypadku dwa ) dni spedzic z rodzina. Nie ejstem religijna, wierze w Boga, chociaz nie uczeszczam do kosciola, nie mowiac juz o spowiedzi, Ale wydaje mi sie to ze to jest wazne gdy sie ten okres spedza wspolnie z rodzina, bo takie powinny byc swieta - rodzinne.
To jest taki temat gdzie sa rozne punkty widzenia. Ja tak na prawde tez nie mam jednego zdania w tym temacie, mysle ze mozna o tym troche mowic, bo przeciez wiele zalezy od ludzi, od tego jaki maja stosunek do swojej rodziny, do swiat. Niektorzy maja taka sytuacje w domu, ze po prostu wola wtedy nie byc z rodzina inni za to bardzo chca. Roznie to bywa.


I tu coccinelle wcale nie chodzi o to czy rodzice sobie bez nas poradza czy ze mamy sie ich pytac o to czy mozemy gdzies wyjsc. Tu chodzi o to jakie sami mamy odczucia, co uwazamy za stosowane.
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-08, 12:15   #20
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Święta a wychodne

ja bym nie miala oporow. nie jestem typem rodzinnym. ale niestety dzisiaj nie ma z kim, wiec spedzam z rodziną cały dzien. tzn to nie jest tak, ze gdybym mogła to bym zostawiła rodzine i na 2 dni poszla imprezować, ale mozna to jakos podzielić. np. rano spedzam czas z rodziną, a wieczorem gdzies wychodzę i własnie tak mam zamiar jutro zrobić . co do świat Bozego narodzenia to przynajmniej wigilie zawsze spedzam z rodziną .
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 12:15   #21
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Święta a wychodne

Cytat:
Napisane przez lily_of_the_valley Pokaż wiadomość

I tu coccinelle wcale nie chodzi o to czy rodzice sobie bez nas poradza czy ze mamy sie ich pytac o to czy mozemy gdzies wyjsc. Tu chodzi o to jakie sami mamy odczucia, co uwazamy za stosowane.
i co? te dwa czy trzy dni siedzicie non stop razem w chacie?
kazdy pewnie i tak w koncu zaczyna zajmowac sie wlasnymi sprawami. jeden przy kompie, drugi w kuchni, trzeci przed telewizorem...achhh rodzinne swieta


ja tam nie widzenic niestosownego w wyjsciu z domu w swieta.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 12:21   #22
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Święta a wychodne

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
i co? te dwa czy trzy dni siedzicie non stop razem w chacie?
kazdy pewnie i tak w koncu zaczyna zajmowac sie wlasnymi sprawami. jeden przy kompie, drugi w kuchni, trzeci przed telewizorem...achhh rodzinne swieta


ja tam nie widzenic niestosownego w wyjsciu z domu w swieta.
nie siedzimy caly czas w domu, idziemy razem na spacer, odwiedzic kogos a w poniedzialek zawsze jezdzimy nad morze, tak jest w moim przypadku akurat. Ale staramy sie spedzac czas razem, bo to sa jedyne dni gdy wszyscy razem jestesmy. Bo u mnie jest tak ze rzadko mamy okazje wszyscy razem usiasc przy herbacie i sobie porozmawiac.
Dla ciebie moze nie jest wazne by byc z rodzina, a dla mnie tak.
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 12:27   #23
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Święta a wychodne

Cytat:
Napisane przez lily_of_the_valley Pokaż wiadomość
nie siedzimy caly czas w domu, idziemy razem na spacer, odwiedzic kogos a w poniedzialek zawsze jezdzimy nad morze, tak jest w moim przypadku akurat. Ale staramy sie spedzac czas razem, bo to sa jedyne dni gdy wszyscy razem jestesmy. Bo u mnie jest tak ze rzadko mamy okazje wszyscy razem usiasc przy herbacie i sobie porozmawiac.
Dla ciebie moze nie jest wazne by byc z rodzina, a dla mnie tak.
my jestesmy rodzina ZAWSZE. nie tylko od swieta.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 12:30   #24
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: Święta a wychodne

Wiadomo, nie samym biesiadowaniem przy stole człowiek żyje Dla mnie święta to owszem, czas spotkań z rodziną,ale też i z dawno niewidzianymi przyjaciółmi.Przeważnie jest tak, że po rodzinnej posiadówie wybieramy się z kuzynami i znajomymi do pubu na piwo.
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 13:06   #25
kasiunia`18
Zadomowienie
 
Avatar kasiunia`18
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 783
GG do kasiunia`18
Dot.: Święta a wychodne

ja wychodze dzis na impreze ze znajomymi,nie widze w tym nic zlego zawsze tak bylo,nikt nic nie mowil
__________________
"I feel the need - the need for speed!"


Majusia 19.01.2012r **
kasiunia`18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 13:17   #26
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Święta a wychodne

Jeśli byliby by goście u mnie/u nas,raczej na impreze bym nigdzie nie wyszła,bo byłoby mi jakoś głupio ich opuścić,kiedy to trzeba dotrzymać czasami towarzystwa,pomóc w czymś itd Lecz,jeśli tylko są to śwęta z bliską rodziną,typu rodzice,to czemu nie wyjśc gdzieś sobie na impreze.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 13:21   #27
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Święta a wychodne

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
ej no...u mnie kolo 15 stopni. jak sie wlozy polara to mozna walnac piwko w parku
O to u mnie w takim razie też
Nie mam oporów,by w święta wyjść do parku,ale do kogoś do domu bym raczej nie poszła.Jakos tak dziwnie w świąteczny dzień.

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
my jestesmy rodzina ZAWSZE. nie tylko od swieta.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 13:37   #28
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Święta a wychodne

Ja też nie mam oporów z wyjściem gdzieś w święta. Jednak moi rodzice już mają takie opory. Dziwili się bardzo jak w piątek Tż przyjechał
Jednak to już inna bajka.

Btw święta może i dla rodziny, ale wolę je spędzić z przyjaciółmi niż sama w domu przed komputerem bo każdy się gapi w tv
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 14:14   #29
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Święta a wychodne

haha moj TZ spedza swieta u babci.
w sobote przyszedl do moich rodzicow. mama jak go zobaczyla, nalozyla mu talerz zarcia i zamiast sie dziwic, to zlozyla mu swiateczne zyczenia.

a w piatek to z przyjaciolka na plotach bylam. wrocilam do domu z szumem w glowie
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 14:18   #30
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Święta a wychodne

A ja dzisiaj wieczorem wychodzę na imprezkę ze znajomymi Dzień spędzony z rodzinką, a wieczór dla znajomych Nie widzę w tym nic złego, rodzice zresztą też
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.