Absurdy dnia codziennego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 14:23   #1
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493

Absurdy dnia codziennego


Nie wiem jak u Was, ale mnie czasami przygniataja niektore paradoksy zycia w Polsce. Dzisiaj chyba jakis wyjatkowo dołujący dzien (moze przez pogode ) i te paradoksy zaczynaja naprawde wkurzac.

Np.

Ginekolog: Nie moge wypisac kilku recept (np. na tabletki anytkoncepcyjne) , (bo cos tam apteki na tym niby zarabiaja czy cos w tym stylu), wiec wypisze kilka opakowan na 1 recepcie a Pani pojdzie do apteki i tam zrobia odpis.

Apteka: Nie mozemy niestety zrobic odpisu ;p



Wiem ze sa apteki gdzie robia odpisy, ja juz bylam w kilku i nic z tego, a nie mam czasu latac po innych i wypytywac sie gdzie łaskawie zrobia odpis :P


Poczta Polska

Paczka wyslana priorytetem dochodzi po tygodniu. Listonosz na dodatek , zostawia awizo zamiast paczki choc bylismy w tym czasie w domu
Teraz trzeba wychodzic z domu , i isc po te paczke bo oczywiscie , nie moze byc za prosto.


Znacie jakies inne absurdy?



Ps: Wiem, ze post napisany belkotliwie ,ale wypadlam z obiegu D
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:25   #2
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
Ginekolog: Nie moge wypisac kilku recept (np. na tabletki anytkoncepcyjne) , (bo cos tam apteki na tym niby zarabiaja czy cos w tym stylu), wiec wypisze kilka opakowan na 1 recepcie a Pani pojdzie do apteki i tam zrobia odpis.

Apteka: Nie mozemy niestety zrobic odpisu ;p
dobre
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:37   #3
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Przypomnina mi się tekst który krąży gdzieś po necie, ponoć ukazał się we francuskim piśmie "Rohtas":

"Polska.
Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego jedna piąta narodu żyje poza granicami i w którym co trzeci mieszkaniec ma 20 lat. Kraj brutalnie oderwany od wiekowych tradycji, który odbudował swoją stolicę według obrazów Canaletta, a Stare Miasto odtworzył jako nowe. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy, a obcy kapitał pcha się drzwiami i oknami. Kraj, w którym koncesjami rządzą monopoliści. Kraj ze stolicą, w której centrum stoją nowoczesne biurowce, oferujące pomieszczenia po 10-35 USD za metr. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym można sobie kupić chodniki, postawić parkomaty i płacić państwu tylko 10 procent podatku od zysku. Kraj, w którym otrzymanie paszportu do niedawna stanowiło problem, a mimo to ponad 3,5 mln obywateli rocznie wyjeżdża na wczasy za granicę. Jedyny kraj byłego bloku socjalistycznego, w którym obywatelowi wolno posiadać dolary, choć nie wolno mu ich kupić ani sprzedać poza bankami i kantorami. Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, a z ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?"

Ciężko z tym polemizować
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:40   #4
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Anestet-ka, znam ten tekst, bardzo trafny.

To, że można wejść do supermarketu z torbą (damską ''torebką'') wielkości lotniska, ale nie można wejść z niewielkim nawet plecakiem na ramieniu.

To, że papierowe nalepki na talerzykach, łyżkach czy garnkach przymocowane zostają niekiedy na klej, który technicznie mógłby przez wieczność utrzymać słonia przytwierdzonego do sufitu.

To, że jadąc tramwajem nie można się przesiąść z jednego wagonu do drugiego bez ponownego skasowania biletu.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2008-02-12 o 21:59
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:40   #5
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Absurdy dnia codziennego

lol dawno mnie tak nie osłupiło jak po przeczytaniu tego tekstu
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:42   #6
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość

Poczta Polska

Paczka wyslana priorytetem dochodzi po tygodniu. Listonosz na dodatek , zostawia awizo zamiast paczki choc bylismy w tym czasie w domu
Teraz trzeba wychodzic z domu , i isc po te paczke bo oczywiscie , nie moze byc za prosto.
No listonosz raczej paczki nie nosi -wyobraźmy sobie,że w ciągu jednego dnia miałby do rozniesienia kilka czy kilkanaście paczek.Kto to udźwignie ?


A z róznymi absurdami często mam do czynienia .

Jak chociażby przefaxowanie czegoś ,graniczące niemal z cudem .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:50   #7
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Fresa, ja wiem ze wszystkich paczek nie mogliby wziac i rozniesc , ale!

Uwazam ze powinni zostawic te najciezsze na poczcie, a te lzejsze roznosic . I w moim przypadku byla to najzwyklejsza ./..prostownica :p , ktora wazy tyle co kot ;p



Absurdy ktore podalyscie - tragikomiczne smiac sie czy plakac, oto je zapytka
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 14:51   #8
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Co do paczek, nie chodzi tylko o nieprzyniesienie ich do domu i zostawienie awiza, bo to jasne, że listonosze nie dostarczają tego, co jest ciężkie czy nieporęczne, ale głównie o priorytety polecone - płacisz za każdym razem złotówkę ekstra, by było na drugi dzień, a i tak niekiedy przychodzi kiedy chce.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2008-02-12 o 22:00
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:54   #9
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No listonosz raczej paczki nie nosi -wyobraźmy sobie,że w ciągu jednego dnia miałby do rozniesienia kilka czy kilkanaście paczek.Kto to udźwignie ?


A z róznymi absurdami często mam do czynienia .

Jak chociażby przefaxowanie czegoś ,graniczące niemal z cudem .
W Krakowie listonosze "paczkowi" jeżdżą autami (przynajmniej pod moj blok )
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:55   #10
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Absurdy dnia codziennego

To, że jeśli płacisz za coś nie: przelewem z własnego konta, tylko chcesz to zrobić, to np. w głównym oddziale banku koszt usługi wynosi 6 zł, a w kasach rozsianych po mieście 2 lub 3. Jakiś prestiż czy co...
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2008-02-12 o 22:01
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:02   #11
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
To, że jeśli płacisz za coś nie: przelewem z własnego konta, tylko chcesz to zrobić, to np. w głównym oddziale banku koszt usługi wynosi 6 zł, a w kasach rozsianych po mieście 2 lub 3. Jakiś prestiż czy co...
walczą z kolejkami w głównych oddziałch
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 15:04   #12
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Absurdy dnia codziennego

A ja się nie czepiam tego, że głupiej prostownicy nie przyniesie (nie zazdroszczę im tego dymania z tobołami, mogę się przelecieć po drodze, nie umrę, choć wiadomo, że lubię mieć dostarczone do domku :P), ale czepiam się terminowości wykonywania usług.

Agoosia - ahaa...
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:04   #13
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Absurdy dnia codziennego

aaaaaaaaaaa :P jezdza po krakowie? :P nosz piernicze, to ja przeciez w krakowie obecnie mieszkam . (tymczasowo poki co )
uch, kilka dni temu doszedl do nas kosz wiklinowy dla kota , ktory gabarytowo jest duzo razy wiekszy, niz mala prostownica, i jednak pan paczkowy przytaszczyl go :P
wiec wszystko zalezy od widzimisie osob odpowiedzialnych za to.

no mi troche przeszkadza ze mi tej prostownicy (robi kariere :P) nie przyniesie, bo nie mam ochoty latania po miescie. Poczta jest od tego aby paczki dostarczane byly do odbiorcow, aby priorytet byl priorytetem itd.
Oczywiscie, ze moge ruszyc tylek i sama pojsc, ale przeciez to nie ja powinnam zalatwiac takie sprawy tylko nasza kochana poczta .

nu, jakby co bulwers jest ino na poczte
jezu jak mnie glowa boli ;p
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"

Edytowane przez Afra86
Czas edycji: 2007-08-13 o 15:08 Powód: dopisek ;)
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:13   #14
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
No, to prawda, od widzimisię.

To, że ludzie kradną kable wysokiego napięcia, czy kratki ściekowe, wszelkie żelastwo (nawet potrafią rozebrać most :P), na złom, za grosze a potem ciężkie pieniądze idą na naprawę szkód - a przecież właściciele skupów złomu nie są ślepi i chyba umieją się domyślić, że szyny tramwajowe np. na strychach czy w ogródkach działkowych nie leżą.

To, że w naszym polskim pykypy potrafią dawać czadu na fula grzejniki gdy jest koniec kwietnia np. i plus 30 na dworze.

Dziewczyny, pisać, pisać, to mógłby być mój ulubiony wątek.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2008-02-12 o 22:02 Powód: post pod postem
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:22   #15
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Absurdy dnia codziennego

absurdy wg mnie:

1) zapłaciłam za szkołę i obawiałam się, że pieniądze mogły jeszcze nie wpłynąć na konto, dlatego, kiedy chciałam podstemplować legitymację, wzięłam ze sobą dowód wpłaty. Pani w BOSie powiedziała, że DOWÓD WPŁATY NIE JEST WYSTARCZAJĄCYM DOWODEM WPŁATY

musiałam jeszcze jakiś świstek brać

2) w dniu obrony licencjackiej zabrano mi legitymację mimo, że jest ona ważna do końca września. Natomiast nową legitymację [studia uzupełniające] dostanę w październiku

tym sposobem na czas wakacji pozostałam bez legitymacji i zniżek

3) decyzje Ministra Edukacji odnośnie amnestii maturalnej oraz mundurków

4) ogólnie funkcjonowanie Poczty Polskiej

5) ceny paliw

6) jakoś polskich dróg

to tyle, może coś mi się jeszcze przypomni
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:25   #16
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Absurdy dnia codziennego

To, że jeśli jakaś książka nie ma więcej, niż 25 lat, nie powinno być wolno odbić z niej więcej jak 20 stron dziennie (czyli można by ją zmachać np. w 4 dni - przynajmniej kilka lat temu bibliotekarka mnie zastrzeliła tym przepisem).
Nie no, dobrze, że w ogóle można coś odbić.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2008-02-12 o 22:02
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:34   #17
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisać, pisać, to mógłby być mój ulubiony wątek.
Poczekaj ,niech się ludziom coś przypomni .

A wracając do listonoszy,to lepszym rozwiązaniem (zamiast tej torby) są wózki,podobne do tych,jakie gospodynie domowe na zakupy mają .
W H. własnie tak jest,listonosze nie noszą na ramieniu 15 kilogramów,tylko wiozą.
To chyba o wiele zdrowsze .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:39   #18
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Absurdy dnia codziennego

ale mam zacmienie i nie moge sobie nic przypomniec ;p
ale te co podajecie, to sie absolutnie zgadzam

uch mary_pozimkowa, zmartwilas mnie tymi legitymacjami po licencjacie ..:/ czyli za rok w wakacje, bede placic bajonskie sumy za pociagi .. :/

o przypomnialo mi sie
wagon pierwszej klasy w pospiesznych, rozni sie chyba tylko tym ze zamiast 8 miejsc w przedziale jest 6 :p a wygladem niczym nie odbiega od drugiej klasy.;p

polityka polska to chyba najwiekszy absurd. LiS ma 7 % poparcia , kaczynscy u wladzy, choc tyle przekretasow zrobili, ludzie dalej im wierza :p ( sprawa chocby z kurskim, danie kopanika marcinkiewiczowi, aby jarus wskoczyl na stanowisko premiera;p )

Podarowanie rodzinom ofiar w wypadku autokarowym zapomogi . I juz tlumacze o co chodzi. Sama inicjatywa piekna i szczytna. Ale ostatnio wyplynela sprawa , mezczyzny, ktory stracil rodzine w innym wypadku tego samego dnia ,w ktoirym byl wypadek autokarowy. Wyslal list do kancelarii premiera o pomoc. Rzecznik, odmowil.
Gdzie tu sprawiedliwosc? Inni dostana pomoc, bo wypadek glosniejszy?
wiem ze temat kontrowersyjny i chyba byl juz poruszany na wizazu , ale musialam wspomniec o tym, bo dla mnie to perwnego rodzaju absurd.
Wystarczyloby gdyby rzad sfinansowal po prostu leczenie ofiar w tamtejszym szpitalu, itp.
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:42   #19
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
To, że w naszym polskim pykypy potrafią dawać czadu na fula grzejniki gdy jest koniec kwietnia np. i plus 30 na dworze.

Dziewczyny, pisać, pisać, to mógłby być mój ulubiony wątek.

Aete, mało tego - to, że włączają grzejniczek na full zimą, ale naprawdę na full - aż do stopnienia butów Jechałam z kumplem, który oparł sobie podeszwy butów o rurkę grzejnika, już nawet nie o cały grzejnik. No i wstaje, coś mu się dziwnie idzie. podnosi nogę, a tam stopiona prawie do końca podeszwa....

To, ze na awizo jest napisane "odebrać po 18", przychodzę przed 19stą, a pani w okienku mówi, ze paczki nie ma - po czym paczka po wściekłej awanturze sie znajduje...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 15:43   #20
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Absurdy dnia codziennego

ostatnio byłam na dworcu PKP(zachodni): kolega kupował bilety:
najpierw trzeba było iść baaaardzo dlugo podziemiami, żeby go wogóle odnaleźć...następnie podejść do okienka gdzie nie można odrazu kupic biletu, pani z okienka kazała podejść do telefonu (po drugiej stronie pomieszczenia) podała nr. do informacji- trzeba było zadzwonić, żeby się wszystkiego dowiedzieć...następnie wreszcie można było kupić bilet...
jak w jakimś kabarecie
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:49   #21
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Absurdem dla mnie jest to że załatwienie typowej urzędowej sprawy to latanie od przysłowiowego annasza do kajfasza.
Absurdem ss wanny i klozety wyrzucane w lasach.
To że robic w kiosku zakupy nie można wypuścić torebki z rak bo nie wiadomo kto ci ja zaraz buchnie.....itd.
Przykładów pewnie można mnożyć.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:51   #22
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Ooo, Sathi mnie natchnęła - i to, że na poczcie można kupić wszystko, wszystko, wszystko, a czasem konkretnych kopert nie mają.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2008-02-12 o 22:03 Powód: post pod postem
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:56   #23
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Absurdy dnia codziennego

To, że w Polsce reklamuje się 10 przykazań i Kościół jako wiarę
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:00   #24
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Absurdy dnia codziennego

to ze w czaspomismach, gazetach etc. wazniejsze od tresci sa jakies dodatki, typu : miski, fartuchy, torby etc. Teraz to powinno sie nazywac dodatek + w prezencie czasopismo ;p

...ze na wizazu, nie mozna komus zwrocic uwagi na bledy ortograficzne.. :p w ten sposob jakby przyzwala sie na te bledy ->pamiec wzrokowa->popelnianie bledow itd itd itd,
no aleeeeeeeeeeee juz o tym kiedys mowilam ;p
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"

Edytowane przez Afra86
Czas edycji: 2007-08-13 o 16:01 Powód: poprawa mala;)
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:13   #25
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Absurdy dnia codziennego



Absurdem to jest moje wieeeeeelkie zdziwienie , że zwykła (dość spora) paczka wysłana przeze mnie w środę przed zamknięciem poczty dotarła do adresatki w piątek!!!!!

A to powinno być normalne

Ten priorytet to ogólnie są jakieś kpiny, podsłuchałam na poczcie, że ludzie sami mówią do urzędniczek - proszę zwykły znaczek, bo w ten sposób list (przesyłka) szybciej dojdzie Coś w tym jest
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:13   #26
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Bridget, nie denerwuj mnie, w, że tak powiem, obecnych okolicznościach przyrody.

__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2008-02-12 o 22:03 Powód: post pod postem
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:18   #27
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Bridget, nie denerwuj mnie, w, że tak powiem, obecnych okolicznościach przyrody.

Dobra, dobra już nie będę
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:20   #28
Suzette
Raczkowanie
 
Avatar Suzette
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 84
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Sprzedalam kilka bluzek na allegro.
Jeden topik poszedl w srode(wygrala go jakas slodka trzynastka ze szczecina).W czwartek dostaje maila "czemu topik jeszce do mnie nie doszedl?"
Grzecznie jej odpisalam,ze po pierwsze z Krakowa sie nie teleportuje a po drugie nie wplacila mi jeszcze pieniedzy.Na co dostaje maila "TO JA MAM NAJPIERW WPLACIC PIENIADZE?"

Myslalam ze ja zabije
__________________
Posiadaczka rozowego królika z Tally Weijl



MOJ WATEK CIUSZKOWY
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=203942
Suzette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:38   #29
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
sie nie teleportuje
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:51   #30
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Absurdy dnia codziennego

moja historyjka sprzed kilku lat (3?)
miałam samochód na przeglądzie w serwisie, zdiagnozowali, że trzeba wymienić 1 drogą część. nie byłam przygotowana na dodatkowe 2 tyś, umówiłam się na za tydz. na konkretny termin i godzinę.
przyjeżdżam, mówią mi, że potrwa to 5 godz. umawiam się na 15 na odbiór. jest mniej więcej 14.50 podjeżdżam do serwisu - dzwonią "nie mamy tej części". wkurzona niemiłosiernie robię aferę, a oni mi na to, że oni nie muszą mieć wszystkich części
zostawiam samochód na 2 dni. nie mam czym jeździć. przy odbiorze proszę o rozmowę z kierownikiem. opisuję sytuację i składam skargę. a on na mnie wrzeszczy przy wszystkich klientach krzyczy na mnie, że co ja sobie wyobrażam i śmiem mieć jakieś ale.
dzięki temu serwisowi już nigdy nie kupię VW. a teraz zemsta: to był serwis AUTO VIVA w W-wie na Połczyńskiej.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.