Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-24, 22:00   #181
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Macy, a może tak zwrócić się o pomoc do jakiejś gazety typu "Fakt" - brukowiec bo brukowiec, ale oni chętnie rzucaja się na takie sensacje, dlanich to woda na młyn, a upierdliwy dziennikarz potrafi często wiele zdziałać...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 22:06   #182
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

albo do Ryszarda Cebuli z Uwagi on jest swietny w interwencjach
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 22:30   #183
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Dobry pomysł, ale pewnie duzo z tym czekania.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 18:57   #184
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Byłam dzisiaj na widzeniu...
To co zobaczyłam jest nie do opisania. Zabrali Mu garnitur, ubranie, buty...Przyszedł w klapkach, rozciągniętym, starym T-shircie i gaciach nie wiadomo po kim. Dano Mu to w zamian. Ścięto Mu włosy, prawie na zero, schudł. Miał bladą, zmęczoną cerę, podkrążone oczy. Wyglądał jak rasowy kryminalista. Serce mi pękało jak na Niego patrzyłam. Powiedział, że nie ma już sił, że wiele sobie wyobrażał ale to co tam widzi przerasta Jego wszelkie wyobrażenia. Mówił, że 'normalny' świat to dla Niego już coś tak odległego jak inna planeta. Powiedział, że jeśli kiedyś wyjdzie to nie wie jak długo zajmie Mu wracanie do normalności, ale odbudowanie Jego psychiki to jest kwestia lat. Miałam Mu sporo do przekazania spraw formalnych. 15 min przed końcem powiedziałam, że jeśli cokolwiek złego Mu się dzieje to niech się zwróci do opiekuna grupy i poprosi o przeniesienie do innej celi (tan znajomy, który udziela mi porad prawnych tak mi kazał powiedzieć). I wtedy widzenie zostało przerwane. Rozłączyli nam telefon. Ale Go nie zabrali. Widocznie ktoś bał się, że się wyda jak tam jest na prawdę. On miał kartkę i długopis, więc pisał i przystawiał mi do szyby. A ja ryczałam. Na samym końcu strażnik włączył nam telefon jeszcze na chwilkę.
Najważniejsze, że powiedział mi, że już nikt go nie gnębi, podobno do niedawna były takie sytuacje ale już jest lepiej. Odetchnęłam. Zrobiłam Mu spore zakupy w kantynie, dla całej 8 osobowej celi, bo powiedział, że tam są takie zasady, że musi się dzielić. Wpłaciłam też pieniążki. Już wiem dlaczego zabierają połowę, to są pieniądze, które Tż dostanie przy wyjściu, 'na bilet do domu'.

Co do 'Faktu' itp. Już dwa razy w życiu miałam z tym do czynienia. Raz z Faktem i raz z panią z Uwagi. Dwie różne sprawy. Za każdym razem chciano rozdmuchać tanią sensację moim kosztem. Nie zdecydowałam się na to, teraz też się nie zdecyduję. Tym bardziej, że Tż nie jest ani biedny, ani chory, nie mamy 5 głodnych dzieci czekających na Niego w domu. Nasza historia nie łapie aż tak za serce.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 21:06   #185
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Cytat:
Napisane przez MacyRose Pokaż wiadomość
Co do 'Faktu' itp. Już dwa razy w życiu miałam z tym do czynienia. Raz z Faktem i raz z panią z Uwagi. Dwie różne sprawy. Za każdym razem chciano rozdmuchać tanią sensację moim kosztem. Nie zdecydowałam się na to, teraz też się nie zdecyduję. Tym bardziej, że Tż nie jest ani biedny, ani chory, nie mamy 5 głodnych dzieci czekających na Niego w domu. Nasza historia nie łapie aż tak za serce.

Kochana, to nie opowiadaj swojej historii, o swoim TŻ tylko powiedz że masz dobry temat o tym co się dzieje w polskich aresztach.
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 13:17   #186
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
Kochana, to nie opowiadaj swojej historii, o swoim TŻ tylko powiedz że masz dobry temat o tym co się dzieje w polskich aresztach.
Dokładnie. I proponuję skontaktować się z Rzecznikiem Praw Obywatelskich.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 19:20   #187
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Ja zdaje sobie sprawę z tego, że to co się tam dzieje przerasta wszystkie normy ale z drugiej strony nic nie mogę zrobić. Dla prokuratora, kierownika aresztu, policji to nic nowego. A mimo to nic w tej sprawie nie robią. Wiem, że mogę to gdzieś zgłosić i rozdmuchać aferę, ale nic tym nie zyskam, to jest walka z wiatrakami, a mogę tylko zaszkodzić Tż'towi, bo pewnie dostanie za to łomot. Wiecie skąd wiem, że Tż'towi ktoś tam przylał jakiś czas temu i jak jest traktowany? Od strażników aresztu. Mam znajomego, który ma w tym areszcie spore znajomości. Popytał i mi powiedział. Gdy zapytałam czy można z tym coś zrobić to mi się zaśmiał w twarz. Wszyscy tam kręcą.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 21:17   #188
julka29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 34
GG do julka29
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Macy podziwiam cie i trzyma kciuki zeby wszystko dobrze sie skonczyło. co do rozduchiwania sprawy w gazetach to nic nie da. oni tam maja swoj swiat a chyba nie chcesz zaszkodzic swojemy Tz. ty nic nie zrobisz na to co sie dzieje tam w srodku mozesz jedynie wspierac Go tym ze chodzisz na widzenia,posyłasz pieniadze i jestes z nim. on to napewno docenia i to mu pozwala przezwyciezac te ciezkie chwile... trzymaj sie i sciskam cie mocno.
julka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 21:20   #189
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Więc ile jeszcze TŻ będzie musiał znosic to piekło?
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 15:05   #190
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Teoretycznie jest zatrzymany do 6 sierpnia, na 3 miesiące ale prokurator może przedłużyć aresztowanie. Przesłuchania zakończyły się tydzień temu. Teraz czekamy na wyrok.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 21:17   #191
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Macy,już w zasadzie mamy lipiec,za miesiąc sierpień,tylko 4 niedziele...
Ja myślę,że prokurator jezeli już-skróci aresztowanie.Trzymam za to kciuki i wierzę,że tak będzie.

Macy,wyrok może być w zawieszeniu czy myślisz,że będzie musiał TZ to znów tam przebyć?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 20:47   #192
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Macy,wyrok może być w zawieszeniu czy myślisz,że będzie musiał TZ to znów tam przebyć?
Nie zrozumiałam.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 21:00   #193
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Już tlumaczę

Chodzi mi o to,jaki wyrok może dostać.
Czy może to być w zawieszeniu,czy też będzie musial ten czas "odsiedzieć"?
Jakie są szanse?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 20:25   #194
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Teoretycznie od 3 miesięcy do 10 lat, możliwy jest też wyrok w zawieszeniu. Ale to jest tylko teoria. Jego czyn ma znikomą szkodliwość społeczną, więc nie powinien dostać wysokiego wyroku. Może dostać najniższy, czyli 3 mies. i wtedy wróci od razu do domu, bo na tyle Go zatrzymano więc areszt zostanie policzony za wyrok. Ten człowiek z komendy, który zajmuje się sprawą Tż'ta powiedział mi ostatnio, że może zapaść nawet wyrok w zawieszeniu, bo Tż nigdy nie był karany, ma osobowość człowieka nienadającego się na przestępcę (to z opinii psychologa), sam zgłosił się na policję i w ostatnim czasie miał ciężkie przeżycia (zmarła Mu mama, ponoć to też jest okoliczność łagodząca). No ale powiedział to ten sam facet, który narobił mi tyle zamieszania z tą paczką, więc podchodzę do jego słów z rezerwą.




Przepraszam, że nie odpisuję od razu ale niedawno dostałam nową pracę, niestety dojazdy zajmują mi 2 godziny, więc wracam do domu wieczorem padnięta i zaglądam na wizaż tylko na chwilkę.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 20:30   #195
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Oby w tym przypadku jego słowa okazały się prawdziwe.

PS. Gratuluję nowej pracy .
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 21:05   #196
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Macy,i ja też myślę,że będzie tak jak mówił ten człowiek.
Nie wiem o co oskarżony jest TwójTZ ale wydaje mi się,żeten wyrok będzie w zawieszeniu-albo tak jak pisałaś,że czas aresztu zostanie policzony na poczet wyroku.
Ja wiem,że to tylko JA ale mimo wszystko nie sądzę,żeby TZ musiał być w więzieniu.
Sędzia bierze pod uwagę wiele czynników i nie każdego wtrąca od razu do więzienia-one i tak są przepełnione.
Trzymam tylko kciuki,żeby sprawa odbyła się jak najszybciej,bo z tego co tu przeczytałam przez te 7 stron to Twój TZ to mimo wszystko dobra osoba a takich szkoda na więzienia.Nawet jeżeli jest to miesiąc lub 3 miesiące.

Również gratuluję nowej pracy.Dobrze,że coś robisz
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 22:23   #197
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Dziękuję dziewczyny Nawet nie wiecie jak dobrze się to czyta. Dzięki, że trzymacie ze mną kciuki. Sama nie dała bym rady. To tylko słowa, a tak bardzo pomagają
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 14:05   #198
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Eeee tam,silna z Ciebie dziewczyna po prostu

Ja na Wizazu ostatnio nie jestem za często,ale jak tylko mogę tu wejść-to biegnę zobaczyć co nowego u Was.U Ciebie,u Twojego TZta..
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 20:50   #199
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Nic się nie dzieje. Wciąż czekam na odp. prokuratora w sprawie zwiększenia liczby wizyt. Modlę się aby nie przedłużono tymczasowego aresztowania.

Acha... codziennie rano jeżdżę pociągiem ze strażnikiem z tego aresztu. Jak byłam na widzeniu 10 dni temu to z nim rozmawiałam, następnego dnia spotkałam go w pociągu. Tyle z 'nowości'. Jak coś się zmieni to się odezwę.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 11:07   #200
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

MacyRose, życzę Ci naprawdę wytrwałości i tego, aby Twój TŻ jak najszybciej się w domu znalazł. Wątek czytam od jego powstania i tak naprawdę dopiero teraz zdecydowałam się zabrać głoś gdyż w mojej rodzinie doszło do podobnej sytuacji. Kuzyn jest w areszcie już ponad rok. Odbyło się kilkanaście spraw ale na żadnej nie ma świadków którzy by Go znali (!), albo świadkowie się pojawią i mówią, że widzą go po raz 1 w życiu. I tak się to ciągnie już ponad rok. Jestem w szoku jak działa nasz system karny i prawny. Wiem, że jest niewinny, bo nigdy się kłopoty nie pakował a tu nagle proszę. Dzisiaj miała też odbyć się sprawa i już z góry wiadomo że i tak dzisiaj nie wyjdzie. Zostały mu postawione zarzuty, później zostało oskarżenie zmienione, a świadków jak nie było tak nie ma. Na szczęście dwóch adwokatów zajmuje się jego sprawą i rodzina liczy na to, że w końcu wyjdzie. Jak można trzymać człowieka ponad rok w więzieniu nie mając dowodów na to, że coś przeskrobał i nie mając na to świadków. Ehh...
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 20:15   #201
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Jezu, ponad rok? Straszne. Dzięki Bogu w sprawie mojego Tż'ta nie będą potrzebni świadkowie. Życzę dużo cierpliwości i dobrego zakończenia... Tobie i sobie

Edytowane przez MacyRose
Czas edycji: 2008-07-23 o 20:28
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 17:06   #202
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Dawno nic nie pisałam, bo i nic się nie działo. A dzisiaj miałam kolejne widzenie, już trzecie. I wróciłam bardzo zadowolona Tż wyglądał ładnie, nawet 'zdrowo'. Widać, że już lepiej znosi tą sytuację. Mówił sensownie, nie załamywał się, jak jeszcze miesiąc temu. Gdy Go wtedy pytałam "co Ci kupić w kantynie?" słyszałam "niczego nie potrzebuję", a dziś miał przygotowaną wcześniej listę. Czyste ubranie, ogolony. Nawet paznokcie miał wypiłowane Dobrze Go było takiego widzieć Dużo się śmialiśmy, żartowaliśmy. Tęskniłam za takim Tż'tem... Oczywiście nie obyło się bez płaczu, ale to były łzy szczęścia. Mówił, że jest już lepiej, i że nawet mają tam telewizor Kamień spadł mi z serca, że tak to się układa. Niestety rozmawiałam też z prokuratorem, powiedział, że powinniśmy się przygotować na przedłużenie tymczasowego aresztu o kolejne 3 miesiące, bo w tym kraju na rozprawę się czeka Ale to jest decyzja sądu.

Gdy czekałam w poczekalni na widzenie, zauważyłam dziewczynę w moim wieku. Siedziała taka zagubiona, na kolanach trzymała paczkę, wzrokiem błądziła po podłodze. Zapytałam ją o coś, odpowiedziała, że nie wie, bo jest tutaj pierwszy raz. Zapytałam czy słyszała o talonach, czy wie co może podać w paczce i czego mówić nie powinna jeżeli nie chce aby przerwano jej widzenie. Oczywiście niczego nie wiedziała. Powiedziała, że zanim tu przyszła, dzwoniła kilka razy do kierownika aresztu, żeby się dowiedzieć paru rzeczy. Podobnie jak mi, jej także nagadano głupot. Wyglądała zupełnie jak ja jeszcze kilka tygodni temu. Tyle tylko, że ja mam do aresztu niedaleko, więc mogłam tam jeździć codziennie, a ona jest z innej części polski. Powiedziałam jej o najważniejszych rzeczach, może uda jej się uniknąć moich błędów i straty czasu. Potem rozmawiałam z inna kobietą, która też przychodzi na widzenia do osoby tymczasowo aresztowanej. Tyle, że ona ma widzenia co tydzień, bez szyby. Jej brat siedzi za poważniejszą sprawę niż Tż. Gdy zapytałam dlaczego tak jest, to odpowiedziała, że to zależy od prokuratora. Widać trafiłam na najgorszego.

Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona z tego dnia
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 18:09   #203
*Ancia*
Rozeznanie
 
Avatar *Ancia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 625
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Przeczytalam caly watek i lzy stanely mi w oczach.. Macy podziwiam Cie bardzo, oby tak dalej Trzymam kciuki za powodzenie sprawy
__________________
confusion girl



*Ancia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 18:53   #204
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Ciesze sie, ze sie troche "polepszylo" .
Mam nadzieje, ze ten areszt tymczasowy nie bedzie sie ciagnal jak smrod po gaciach, za przeproszeniem
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 17:27   #205
julka29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 34
GG do julka29
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

MacyRose napisz co tam u Ciebie? jak sie ta sprawa skonczyła,bo wczesniej pisałas cos ze jest zatrzymany do 6sierpnia. mam nadzieje ze wszystko dobrze juz sie ułozyło.
julka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 21:29   #206
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Niestety, areszt został przedłużony, do czasu przedstawienia zarzutów innym osobom, które utrudniają sprawę nie przyznając się do winy. Przypuszczalnie rozprawa będzie w październiku. Jest wielki plus, bo Tż jest jedyną osobą, która mówi prawdę i sam się zgłosił więc jest wiarygodny. Kilka dni temu Jego adwokatka powiedziała mi, że ''w nagrodę'' dostanie nadzwyczajne złagodzenie kary , przypuszczalnie wyjdzie zaraz po ogłoszeniu wyroku. Tż dostał nowego prokuratora, teraz mamy widzenia co 2 tyg (do niedawna było 1 w miesiącu), przy otwartej szybie, po 3 miesiącach mogłam Go przytulić, pocałować. Niezapomniane uczucie. Dostał adwokatkę z urzędu ale babka jest super, bardzo mnie zaskoczyła profesjonalnym podejściem do sprawy. A Tż czuje się dobrze. Teraz Jego największym problemem jest brak seksu... więc chyba wszystko jest na dobrej drodze. Musi być, bo w grudniu planujemy wziąć ślub cywilny Teraz się cieszę, ze tak to się potoczyło, przekonaliśmy się, że chcemy i potrafimy być razem. Na dobre i na złe.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 00:27   #207
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Macy, jak ja się cieszę, że się zaczyna układac! Przeczytałam cały wątek.
Powodzenia dla ciebie i TŻ
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 18:33   #208
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

I jak tam Macy, zmieniło się coś na gorsze (tfu, tfu) czy nadal wszystko idzie ku lepszemu?
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 18:56   #209
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

No niestety. Chyba jeszcze tego nie tłumaczyłam ale mój Tż niezasłużenie się wzbogacił, pewien urząd niesłusznie przyznał mu pieniążki za sprawą pomyłki obcego nam urzędnika. W czwartek przycisnęłam Panią Adwokat dlaczego jeszcze nie ma daty rozprawy. No i okazało się, że ten oto urzędnik 2 miesiące temu miał wypadek samochodowy i leży w śpiączce. Trzeba czekać aż się wybudzi i zostaną mu postawione zarzuty (musi też złożyć zeznania) albo umrze To może trwać i trwać Wiadomo, że jeśli rodzina do tej pory nie zdecydowała się odpiąć go od respiratora to mają nadzieję... Moja mama mówi, że może załatwiają sprawy majątkowe, bo dopuki on 'żyje' to łatwiej jest wszystko poprzepisywać. A biedny Tż tam siedzi i siedzi... ja już nie wierzę, że uczciwość popłaca.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:17   #210
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Rany....
A ja byłam pewna,że kiedy wejdę tutaj to przeczytam,że jesteś już z całym i zdrowym TZtem
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.