Dieta MŻ-WR -kontynuacja :) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-04, 13:41   #2521
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Teściówka wyjechała rano z hasłem ze ona rezygnuje z kosza bo nie będzie płacic co miesiąc za wywóz śmieci bo ona śmieci nie ma. Wszystkie śmieci w koszu są nasze więc jak chcemy to sobie możemy go zostawić. Do tej pory płaciliśmy na pół. Ona się zapyta TŻ i jak chcemy. To jej powiedziałam ze bedziemy płacić bo co ja mam z tymi śmieciami robić, składować czy co bo ja nie kumam czaczy. Co można spalić to można no ale nie wszystko się da, nie będę np pampersami z kupa palić w piecu. Co mam zrobic do sąsiadów te śmieci wynosić czy gdzie? No curwa nie rozumiem takich ludzi. Chetnie bym zamkneła ten kosz żeby nic do niego nie wkładała bo jak nie ma śmieci to nie.
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 13:58   #2522
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Ja pierdykam .... doniu przepraszam ile teściowa ma lat?
kurcze az taka oszczedna jest?
a jak Ci wrzuci jakies smieci to co?
przeciez jak Ciebie tam nie bylo to miala kosz i miała śmieci???
kurza melodia mnie takie sytuacje doprawiaja do białej gorączki, więc wspolczuje kochana...
a powiedz czy to jest naprawde taki duzy koszt?
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 14:03   #2523
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
Teściówka wyjechała rano z hasłem ze ona rezygnuje z kosza bo nie będzie płacic co miesiąc za wywóz śmieci bo ona śmieci nie ma. Wszystkie śmieci w koszu są nasze więc jak chcemy to sobie możemy go zostawić. Do tej pory płaciliśmy na pół. Ona się zapyta TŻ i jak chcemy. To jej powiedziałam ze bedziemy płacić bo co ja mam z tymi śmieciami robić, składować czy co bo ja nie kumam czaczy. Co można spalić to można no ale nie wszystko się da, nie będę np pampersami z kupa palić w piecu. Co mam zrobic do sąsiadów te śmieci wynosić czy gdzie? No curwa nie rozumiem takich ludzi. Chetnie bym zamkneła ten kosz żeby nic do niego nie wkładała bo jak nie ma śmieci to nie.
oh my gosh... no nie powiem, ta Twoja teściowa to denerwująca osoba No jasne po co Wam kosz ??!! Może lepiej wywoźcie śmieci do lasu albo zakopujcie w ogródku, zyskacie na tym kokosy, przecież wywóz śmieci kosztuje majątek. Naprawdę Ci współczuję.. ale weź pomyśl nad ukryciem kosza teściowa nie będzie miała gdzie wyrzucać śmieci i może się przekona, że to jednak przydatna rzecz...
trzymaj się
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 14:22   #2524
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Kasia wysłałam PW

Teraz pomalutku chce mi się z tego śmiać, bo jak długo żyje to jeszcze nie widziałam zeby w jakiejś rodzinie nie było kosza. Czysty absurd. Oj dziewczyny ja tu chyba kiedyś zejdę na zawał z nerwów. Nie powinnam się denerwować tylko to olać no ale jak słysze takie głupoty to mnie trafia

Trafia mnie też poczta bo to juz przestaje być zabawne. Niby nie płaciłam za ten twister więc jak nie przyjdzie to nie jestem stratna ale za Pumę zapłaciłam i też nie mam a w dodatku gosciu nie odpowiada na maila i ma wyłączony telefon

EDIT
Właśnie dotarł mój twister. U jak się cieszę. Niedługo Wasza Donia wklei zdjęcie z talią osy hihihi

Edytowane przez donia27
Czas edycji: 2007-12-04 o 14:44
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 16:58   #2525
rainbow ♫
Zadomowienie
 
Avatar rainbow ♫
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 065
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Mogę się przyłączyć?
Jakie są zasady?

Pozdrawiam!
__________________
Scouting for Girls-It's not about You








rainbow ♫ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 19:01   #2526
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Wtam!

daaawno mnie nie bylo, ale wrocilam. a nie bylo mnie bo dół był, noi praca, nauka itp. a na weekend (zrobilam sobie taki od czwartku do poniedzialku) pojechałam do TŻ do szczecina MŻ - porażka, WR - troche lepiej liczyc latanie po mieście i zycie w ciągłym biegu. Staram się ograniczać jedzenie, ale moja słaba "silna wola" niestety nie daje rady. W pewnym momencie myśle dam rade i nie będe się opychac itp. a za 10 minut wcinam coś i zapominam o wszystkim. potem mam takie wyrzuty, żejadłam... no i postarałam się i wyszukałam zdjecia o kresu kiedy było fajnie i tragiocznie. Tzn pierwsze zaraz po powrocie z nimiec, gdzie wygladalam hmm, tak jak chciałabym wygladać. a kolejne to zeszłe wakacje i sylwester, gdzie była chyba kulminacja w wielkości mojego ciała, niestety nie mam innego zdjecia na ktorym widać by byłomnie całą, ale i tak mozna zauważyć różnice. teraz jest troche lepiej, jak znajde jakies zdjęcie co się nadaje to pokaże, co by było widać

aha, ostatnio pisałam o spodniach - czarnych jeansach, które chciałam kupić - no i poszłam do sklepu z przekonaniem że je kupie - a tu du.. już nie było (był tylko rozmiar mniejsze - 27 (nie wcisnęłam nawet na tyłek...)



Cytat:
Napisane przez rainbow ♫ Pokaż wiadomość
Mogę się przyłączyć?
Jakie są zasady?

Pozdrawiam!
no pewnie, że możesz. znajdź najlepiej na poprzednich stronach liste i sama sie dopisz. napisz ile wazysz i ile chcesz schudnąć.

No i zyczę WYTRWANIA I POWODZENIA!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JA DAWNA1.JPG (83,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja sylwek 06.JPG (30,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja teraz.JPG (84,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja wakacje.JPG (75,2 KB, 18 załadowań)
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 21:51   #2527
rainbow ♫
Zadomowienie
 
Avatar rainbow ♫
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 065
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Dziękuje a więc...
Wzrost:168cm
waga:58kg
cel:54kg

__________________
Scouting for Girls-It's not about You








rainbow ♫ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 07:58   #2528
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Dzieńdoberek dziewczynki

Inutil. dlaczego Nam się nie chcesz cała pokazać ?
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 08:06   #2529
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

hej
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 08:49   #2530
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

heja

Wpadłam się przywitać.
Teraz spadam bo jak tylko nie spieprzy mi się pogoda to będę myła okna Strasznie mi się nie chce no ale moje dziecko tak wyodbijało palce że mało co przez nie wiidać a Święta tuż tuż

Wpadnę później
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 13:12   #2531
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Ja tu dzisiaj cichutko. Ładna pogoda to nikomu nie chce sie siedzieć przed kompem.
A ja okna umyłam, no zostało mi jeszcze jedno małe w łazience. Firany sie piorą a ja popijam zieloną herbatkę

Wczoraj testowałam twister. Muszę przyznać że niezła kolka mnie złapała przy tym kreceniu, no ale wytrzymałam 15 min. Dzisiaj mam zamiar 20 min. Do tego poskakałam 2000 x na skakance i pokręciłam 20 min hula-hop Miałam ochotę zrobić jeszcze te ćwiczenia na nogi ale po ostatnim razie mam zakwasy i poćwicze moze dzisiaj.
Tak więc jeżeli chodzi o WR to jestem zadowolona ale jeżeli chodzi o MŻ to nie bardzo. TZN dużo nie jem ale cały czas zajadam jakieś słodkości

Cytat:
Napisane przez rainbow ♫ Pokaż wiadomość
Dziękuje a więc...
Wzrost:168cm
waga:58kg
cel:54kg
Witam i powodzienia życzę. Zasad jakis ogólnych nie mamy, raczej takie jak w tytule czyli Mniej Żrec i Wiecej Ruchu Mamy też nadzieje że będziesz czesto zaglądać i pisać jak Ci idzie. U nas wątek o odchudzaniu ale lubimy też plotkować

inutil różnica pomiędzy drugim zdjęciem a resztą duża.
Ja jak patrze na zdjęcia z mojego najgorszego okresu to cieszę się już z tego jak teraz wyglądam pomimo że wiele mi jeszcze brakuje do osiągnięcia wymarzonej wagi To była poprostu masakra.
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 14:19   #2532
rainbow ♫
Zadomowienie
 
Avatar rainbow ♫
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 065
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Dziękuje,za ciepłe przyjęcie! jutro zdam relacje 3mam za Was kciuki!
__________________
Scouting for Girls-It's not about You








rainbow ♫ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 14:33   #2533
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

RAIBOW - witaj

DONIU - daj mi choć poł Twojego zapału do ćwiczeń!!!
wczoraj pojadlam KFC a dziś z kumpelkami na ploty idziemy, mam nadzieję ze tylko na sałatce się skończy


DONIA MOJE WRowskie GÓRU !!!!!
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 22:00   #2534
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

dobry wieczór i od razu pisze dobranoc, bo właśnie z pracy wróciłam... padam.
Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek dziewczynki

Inutil. dlaczego Nam się nie chcesz cała pokazać ?
bo hmm, sie chyba troche boje. ale wierze że nadejdzie taki czas że pokażę się cała no i szczupła hihi
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 22:06   #2535
*Ancia*
Rozeznanie
 
Avatar *Ancia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 625
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

WItajcie dziewoje pojawiam sie i znikam bo ide zarac spac. Nie mialam dzis na nic czasu, sily ochoty. Ten i jutrzejszy dzien to totalne porazki.. choc mam wrazenie ze nic nie zmienia sie od kilku tyg. Wszystko stoi w jakims martwym punkcie. A nawet rzeklabym ze grunt osuwa mi sie spod nog po kolei zlatuja na mnie jakies niepowodzenia.. Jedynym plusem jest to ze w takich chwilach nie moge nic w siebie wcisnac - zacisniety zoladek. Dzis myslac o tym wszystkim poplakalam sie na angielskim i wyszlam z sali Nie wiem co sie dzieje, ja sie chyba sypie.. i fizycznie i psychicznie

Pozdrawiam
__________________
confusion girl



*Ancia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 22:45   #2536
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez *Ancia* Pokaż wiadomość
WItajcie dziewoje pojawiam sie i znikam bo ide zarac spac. Nie mialam dzis na nic czasu, sily ochoty. Ten i jutrzejszy dzien to totalne porazki.. choc mam wrazenie ze nic nie zmienia sie od kilku tyg. Wszystko stoi w jakims martwym punkcie. A nawet rzeklabym ze grunt osuwa mi sie spod nog po kolei zlatuja na mnie jakies niepowodzenia.. Jedynym plusem jest to ze w takich chwilach nie moge nic w siebie wcisnac - zacisniety zoladek. Dzis myslac o tym wszystkim poplakalam sie na angielskim i wyszlam z sali Nie wiem co sie dzieje, ja sie chyba sypie.. i fizycznie i psychicznie

Pozdrawiam
witaj Ancia głowa do góry, nie ma się co smutać. Ja też ostatnio nie jestem w najlepszej formie, ale staram się jakoś podbudowywać. Nie ma co się przejmować kilkoma zbędnym kilogramami, wszak i tak jest zima więc można co nieco ukryć... do lata mamy jeszcze sporo czasu Każdy ma swój gorszy okres, ale wszystko z czasem mija. Musisz zacząć myśleć pozytywnie, nie przejmować się błahostkami, uwierzyć w siebie to na pewno wszystko się ułoży trzymaj się cieplutko
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 07:50   #2537
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

dzieńdoberek: cmok:
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 08:17   #2538
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

dzień doberek
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 08:22   #2539
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Dzieńdoberek!

Dziś zrobiłam sobie wolne. Nie poszłam na masaż i prawo (!) - poza tym nie wiem kto to nam wymyślił... a potem jade z mama do miasta na jakieś małe zakupy. otworzyli u nas nowe C.H. i może cos ciekawego będzie
milego dnia


Ancia - to co piszesz to brzmi jak by chodziło nie tylko o kilogramy... ale chyba jedyną rzecz jaką mogę Ci powiedzieć to to, że wszystko mija i te złe rzeczy (na szczęście) i niestety te dobre. raz jest z górki, raz pod górkę. Ważne tylko żeby mieć się komuś wygadać bo rzeczywiście można "wysiąść" po drodze. wiec trzymaj się i czekaj cierpliwie aż nadejdą lepsze czasy. buziak
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 09:31   #2540
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
dzień doberek
Ooooooooooo Basienka
a gdzie sie Pani podziewała?
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 11:17   #2541
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

jak coś to patrzcie na bloga, tam zawsze aktualnie jest co i jak u mnie na wizaż po prostu brakuje mi czasu, zreszta na wszystko brakuje... hehehe
remont remont remont no i koniec ciąży
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 11:34   #2542
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Wpadłam się przywitac i zaraz uciekam, coś mało czasu mam ostatnio.
A jutro jadę na wycieczkę szkolną z synem z czego on nie jest zadowolony, no ale musi to przeżyc że mamuśka też jedzie.<jako opiekun>


Dziewczynki jak tam mikołajki, co dostałyście????
Mój prezent będzie dopiero wieczorem,wiem co to będzie ale udaję że nie wiem!

Całuski

Basiu wszystkiego naj naj z okazji imienin.Trochę późno, ale myślę że się nie obrazisz?
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 12:13   #2543
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)


BASIULKU!!!!!!!


Z okazji 22 urodzinek życze Ci kochanie samego słonka, wiele szczęścia, dużo zdrówka i co tylko sobie zażyczysz!!!
Jesteś cudowną osóbką i życze Ci by tylko szczęście i sami cudowni ludzie Cię otaczali.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!


oraz spóźnione życzonka imieninowe


EDIT - Ty kochanie pic nie mozesz to wypijemy za Ciebie
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 12:16   #2544
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Mój prezent będzie dopiero wieczorem,wiem co to będzie ale udaję że nie wiem!
a co dostaniesz?

ja dostalam wczoraj od mamy czekoladowego mikołaja, a w pracu takiego mega dużego (sama rano je kupilam dla wszystkich i dla siebie- od firmy rzecz jasna )

nie spodziewam sie rzadnych innych prezencików
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 13:11   #2545
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Dzien doberek

Mój prezent Mikołajowy idzie i dojść nie może. Juz sama nie wiem co mam o tym myśleć czy to wina poczty czy sprzedający jaja sobie robi. Niby nie ma żadnych negatywów ale na maila nie odpowiedział i telefon cały czas wyłączony I co ja mam myśleć Jeszcze nigdy tak długo nie czekałam no i martwi mnie brak kontaktu ze sprzedającym Mam nadzieje że kasa nie poszła w błoto i przesyłka dotrze. Pieniądze wpłaciłam w zeszły poniedziałek a więc 1,5 tygodnia temu.

A tak poza tym to miło było wiedzieć rano uśmiechniętą od ucha do ucha buźkę synka. Wstał, popatrzył, strzelił uśmiech i patrzy na mnie a ja udaje że śpie. Patrzy dalej usmiechnięty na prezenty i za chwile mnie budzi tak cichutko i delikatnie: mamusia ktoś mi przyniósł prezent, to chyba Mikołaj
Na 16 idziemy do kościoła bo ksiądz zapraszał wszystkie dzieci że przybedzie Mikołaj a więc niech sobie zobaczy na żywo Mokołaja A później jedziemy do szwagra z prezentami dla dzieci.

Tak więc dzisiaj Mikołajkowy dzień i pewnie czasu na ćwiczenia nie będzie. Wczoraj pomimo zapału czasu też nie było bo wróciliśmy późno do domu i teściowa znowu by miała problem że się tłuke tak więc tylko 20 min na twisterku zaliczyłam.

A dzisiaj zapał też jest ale czasu brak więc Kasiu wg życzenia przesyłam mój zapał do ćwiczeń dla Ciebie. Tylko jak jutro napiszesz że nie cwiczyłas to po doopce dostaniesz.

bassienkaw ja sobie właśnie podczytuje co i jak u Ciebie i widze że czasu mało, że remont i zakupy dla dzidziusia to teraz główne sprawy. Sama jestem ciekawa czy Lusia jeszcze w tym roku pojawi się na świecie no ale skoro brzuch się obniżył to wszystko możliwe, zresztą dziewczynki podobno lubią zaskoczyc rodziców wcześniej. W tamtym roku czekałam tak z koleżanką na pojawienie sie jej córeczki i ona tylko mówiła żeby nie zaczeła w Wigilie rodzić bo sobie barszcz z uszkami musi zjeść Tak czy siak to w te Twoje urodzinki życzę Ci szybkiego i bezproblemowego porodu bo to chyba teraz dla Ciebie najważniejsze. Jak zacznie się coś dziać to daj znac bedziemy przeć z Tobą zeby Ci ulżyć
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 13:19   #2546
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Doniu, dziś jedynie basenik, bo na nic innego nie bede miala czasu
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 13:24   #2547
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Gdyby nie te Mikołajki to też bym na basen pojechała
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 13:31   #2548
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Superowa ta ranna pobuka
Dzieci to są jednak kochaniutkie

A Tobie Mikolaj co przyniosł?

Mi pewnie przyniesie ale dopiero Gwiazdor
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 13:41   #2549
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

No jeszcze nic mi nie przyniósł bo albo poczta albo sprzedający leci w kulki. Zła jestem jak nie wiem bo nie ma z nim żadnego kontaktu i boję sie że kasa poszła w błoto. Napisałam jeszcze jednego maila niech sobie nie myśli ze dam mu spokój. TŻ zamówił mi Pume red bo chciałam

A jeżeli chodzi o gwiazdora to też bedzie bo na Święta jedziemy do moich rodziców a tam zawsze prezenty czekają

Ciekawa jestem jak mój Oskar zareaguje na Mikołaja, nie wiem czy się nie bedzie bał jak zobaczy Pana z długą siwą brodą
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 19:34   #2550
*Ancia*
Rozeznanie
 
Avatar *Ancia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 625
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Witam kochane Jeju, jakie dzieci potrafia byc urocze mnie dzis odwiedzila 1,5 roczna siostrzenica - jak cudownie bylo zobaczyc ten blysk w jej oczkach jak zobaczyla ciuuchcie

Basienka wszystkiego najlepszego! zdrowka, szczescia i spelnienia najskrytszych marzen

Dziekuje wam dziewczeta za wsparcie, na szczescie mam was i kilka przyjaciolek Nie wiem co bym zrobila sama. Dzis jest juz troszke lepiej, moze dzieki pogodzie moj humor tak jak i niebo troszke sie rozchmurzyl Zaraz ide pocwiczyc, wkoncu mam na cos sile

Buzka!
__________________
confusion girl



*Ancia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.