Ile dziś zjadłam? :) część III - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-20, 16:10   #1501
aspirynkaa
Raczkowanie
 
Avatar aspirynkaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 111
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez riddle92 Pokaż wiadomość
i tak sie śmieją z mojego serka wiejskiego, więc to nie chodzi o to że się wstydzę :P tylko raczej dlatego że nie mam czasu tego jeść, u mnie w szkole nie ma zwyczaju rozkładania sobie całych śniadań, tylko cośtam zawsze na szybko, a poza tym jak znam życie mi by się to wszystko w torbie rozwaliło.

nie przesadzajmy. Pamietam z podstawowki, ze kazdy jadl to co chcial i nie trzeba bylo sie chowac z jedzeniem po szatni ktos przynosil kanapki, ktos inny jogurty, jeszcze inni jedli na stolowce, gorace kubki, salatki jarzynowe, nalesniki i te sprawy... moze czasy sie zmienily i teraz ludzie sie smieja z jedzenia? nooo....nie jestem jeszczez taka stara
__________________
100 dni bez:
- ciastek,
-czekolady,
-cukierkow,
-lodow,
-chipsow,
-chrupek kukurydzianych,
-batonow, lizakow
-dzemow
-jogurtow owocowych, serkow homogenizowanych
-cukru
-krakersow, paluszkow, herbatnikow
-ciast, tortow
-sokow slodzonych cukrem
-fast foodow
-paczkow, drozdzowek, rogalikow
aspirynkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:22   #1502
*Ancia*
Rozeznanie
 
Avatar *Ancia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 625
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

sniadanie: bulka (!) z bialym serem i dzemem + kawa
II sniadanie: jablko, troche mandarynki + kawa
obiad: 4 pierogi + kawa

Nie wiedzialam ze pijam az tyle kawy!

Czy kawa wplywa negatywnie na odchudzanie??
__________________
confusion girl



*Ancia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:33   #1503
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez aspirynkaa Pokaż wiadomość
moze czasy sie zmienily i teraz ludzie sie smieja z jedzenia? nooo....nie jestem jeszczez taka stara
Aspirynkaa, wiesz, ja osobiście nie wyobrażam sobie iśc do szkoły bez drugiego (czasem trzeciego) śniadania. A że jestem osobą która przywiązuje duża wagę do jedzenia ( lubię jeść smacznie, zdrowo i to co lubię) to też poświęcam trochę czasu na przygotowania, ciągle wymyślając coś nowego, 'niepospolitego'. I za każdym razem na zajęciach jak zdarza mi się (gdy jestem zmuszona ) zjeśc przy innych - zbiera się tłumik z ciekawskimi minami i czasem irytującymi komentarzami na temat tego co jem (głownie 'czepiają się' Ci, którzy opychają się non stop słodkimi bułkami, słodyczami i coca colą). O wiele bardziej wolę iść usiąśc z bliskimi znajomymi do stolika i zjeść w spokoju przy ludziach przy których nie będe poirytowana i rozzłoszczona ich komentarzami

także niestety... czasy się troche zmieniły, w dobie słodyczy i fast foodów.

*Ancia* - za mało jadasz wg. mnie. Jesteś na redukcji, prawda?
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:46   #1504
Pauliś smutas:(
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 204
Cool Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

u mnie w szkole jedza co chca czasem smieja sie tylko z jakis salatek w miseczkach ale mi to nie przeszkadza..
a ja dzis zjadalam:
Śn dwie kanapki (jedna z pasztetem i pomidorem druga z serkiem smietankowym i pomidorem, na to keczup)
2Śn jablko( pozno jadlam sniadanie wiec nie zmiescilo sie nic wiecej)
Ob knorr amore pomidore-zrobilam danie posypane serem i ogorek do tego
potem Lód waniliowy w czekoladzie
Pod serek homogenizowany danio troche platkow migdalowych
K kubek platkow z mlekiem i platkami migdalowymi

a i chyba mam na cos jeszce ochote ale nei wiem na co..
i jak moze byc?
Pauliś smutas:( jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:48   #1505
janicka
Raczkowanie
 
Avatar janicka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 160
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Ja mam zajecia 3 razy w tygodniu w tym dwa razy dluzej i wtedy moje R tez idzie w plecy bo naprawde wstydze sie wyciagnac twarozek czy pomidora, nie wiem czemu tak jest ale wcinanie zapiekanek i slodyczy jest OK a cos takiego na bank wprowadziloby towarzystwo w atak smiechu Ather podziwiam Twoja postawe w tej sprawie jak i Twoje sniadanka i obiadki, ktore podziwiam na innych forach, sa bajeczne tylko ze ja malo kombinuje w kuchni, zarowno dla siebie jak i dla tżta, tradycjonalistka ze mnie...
__________________
25.05.2007
i życie nabrało nowych barw

http://tickers.baby-gaga.com/t/catca..._Igorek+ma.png
janicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:51   #1506
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

sn. platki otrebowe 80g z mlekiem
jablko

IIsn: jablko

obiad: kasza gryczana z warzywami (taka gotowa mieszanka)

podw: 3 Wasy żytnie, tuńczyk wsw 70g, jablko

kol: serek wiejski, kukurydza, plaster polędwicy, keczup
wafel ryżowy cynamonowy(kupilam wiec musialam wypróbować)
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:52   #1507
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Ja np. jem serek wiejski w szkole, ale przekładam go do takiego plastkowego pojemniczka na zywnosc i dodaje jakies warzywa albo owoce. Zwykle rzodkiewke, pomidora, jabłko, sałatę .. co mam akurat w domu
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 18:03   #1508
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez janicka Pokaż wiadomość
Ja mam zajecia 3 razy w tygodniu w tym dwa razy dluzej i wtedy moje R tez idzie w plecy bo naprawde wstydze sie wyciagnac twarozek czy pomidora, nie wiem czemu tak jest ale wcinanie zapiekanek i slodyczy jest OK a cos takiego na bank wprowadziloby towarzystwo w atak smiechu Ather podziwiam Twoja postawe w tej sprawie jak i Twoje sniadanka i obiadki, ktore podziwiam na innych forach, sa bajeczne tylko ze ja malo kombinuje w kuchni, zarowno dla siebie jak i dla tżta, tradycjonalistka ze mnie...
Nie powinnaś tak do tego podchodzić. Jeśli zależy Ci na zrzuceniu zbędnych kilogramów, nie powinnaś patrzeć się na innych - oni za Ciebie tego nie zrobią. Pokaż im, że jesteś silna i że potrafisz zrobić coś na przekór obiegowej opinii. Nie wstydź się jeść zdrowo.
Wiesz - Ty się boisz że zaczną się smiać że 'tak' jadasz, a ja się zawsze w duchu śmieję jak widzę dziewczyny opychające się słodyczami i niezdrowym jedzeniem. Nie powinnam, ale - ja po prostu 'wiem' co jest w takich słodyczach, co tego typu jedzenie powoduje i czuje satysfakcje z tego, że ja nie muszę i nie potrzebuję jeść tak jak one. I czasami jak komentują moją wagę (większość nie może się do tej pory nadziwić że udaje mi się trwać w swoich postanowieniach) to mam satysfakcję bo wiem, że one mówią codziennie 'od jutra się odchudzam' a każdy kolejny dzień jest tym samym - słodyczami (u nich) lub fast foodami.

Janicka - nie patrz na innych, patrz na siebie i realizuj swoje cele. Ci ludzie dziś są, jutro może ich nie być. Dostosowując się wbrew sobie nie zdobędziesz satysfakcji i szacunku jaki mogłabyś uzyskac poniekąd poprzez wyrażanie siebie, nie będąc jak 'szara masa'.

Pozdrawiam
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:12   #1509
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Nie powinnaś tak do tego podchodzić. Jeśli zależy Ci na zrzuceniu zbędnych kilogramów, nie powinnaś patrzeć się na innych - oni za Ciebie tego nie zrobią. Pokaż im, że jesteś silna i że potrafisz zrobić coś na przekór obiegowej opinii. Nie wstydź się jeść zdrowo.
Wiesz - Ty się boisz że zaczną się smiać że 'tak' jadasz, a ja się zawsze w duchu śmieję jak widzę dziewczyny opychające się słodyczami i niezdrowym jedzeniem. Nie powinnam, ale - ja po prostu 'wiem' co jest w takich słodyczach, co tego typu jedzenie powoduje i czuje satysfakcje z tego, że ja nie muszę i nie potrzebuję jeść tak jak one. I czasami jak komentują moją wagę (większość nie może się do tej pory nadziwić że udaje mi się trwać w swoich postanowieniach) to mam satysfakcję bo wiem, że one mówią codziennie 'od jutra się odchudzam' a każdy kolejny dzień jest tym samym - słodyczami (u nich) lub fast foodami.

Janicka - nie patrz na innych, patrz na siebie i realizuj swoje cele. Ci ludzie dziś są, jutro może ich nie być. Dostosowując się wbrew sobie nie zdobędziesz satysfakcji i szacunku jaki mogłabyś uzyskac poniekąd poprzez wyrażanie siebie, nie będąc jak 'szara masa'.

Pozdrawiam
Tez zawsze miałam opory przed wyciagnięciem serka wiejskiego pomiędzy osobami jedzącymi drożdzowki i batoniki...
Dlatego na uczelni albo głodowalam, albo nie wytrzymywalam i tez zjadałam jakieś tuczące swinstwo. Ale ta wypowiedz Ather sprawiła, że postanowilam, że nie będę się przejmowac. Kurcze, to faktycznie MOJA sprawa co jem i nikomu nic do tego! Jutro biore na zajęcia serek wiejski!
Dzieki Ather!
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:21   #1510
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez Pauliś smutas:( Pokaż wiadomość
u mnie w szkole jedza co chca czasem smieja sie tylko z jakis salatek w miseczkach ale mi to nie przeszkadza..
a ja dzis zjadalam:
Śn dwie kanapki (jedna z pasztetem i pomidorem druga z serkiem smietankowym i pomidorem, na to keczup)
2Śn jablko( pozno jadlam sniadanie wiec nie zmiescilo sie nic wiecej)
Ob knorr amore pomidore-zrobilam danie posypane serem i ogorek do tego
potem Lód waniliowy w czekoladzie
Pod serek homogenizowany danio troche platkow migdalowych
K kubek platkow z mlekiem i platkami migdalowymi

a i chyba mam na cos jeszce ochote ale nei wiem na co..
i jak moze byc?
Widze Pauliś ze sie trzymaszFajnie ze juz wiecej jesz Wkoncu to juz 2 dzien I śniadanka... Co prawda 2ś ubogie no ale pewnie jutro zmiescisz wiecej Jak masz ochote jeszcze na cos to zjedz sobie

A co do 2ś w szkole to u mnie tez uwazaja za dziwolagow tych co jedza salatki. rozumiem ich. Jak ja codziennie nosilam do szkoly jablka (!) to sie pytali czy mi sie kiedys wogole przjedza, Chore to no nie? I pytały sie to dziewczyny ktore waza za duzo i cinaja drozdzowki i 7daysy. a potem sie dziwuja czemu ja jestem taka chuda a one niecoz trzeba jesc wiecej drozdzowek
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:23   #1511
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Nie wiem..
Nigdy nie przejmowałam się opinią innych na temat mojego jedzenia w szkole
Pamiętam z początku głupie docinki , zawsze odpowiadałam " Kochana, Tobie w tym momencie ten batonik pracuje na to, abyś za jakiś czas była szersza, mój serek o mnie dba i na to nie pozwala. Smacznego."

O dziwo, za jakiś czas zauważyłam, że wniosłam pewną hmm modę? W klasie widziałam jak niektóre osoby zaczęły jeśc serki, jogurty naturalne zamiast wcześniej przynoszonych słodyczy i innych niezdrowych produktów
__________________

życiowy parkiet bywa śliski

Edytowane przez nefre
Czas edycji: 2007-11-20 o 18:24 Powód: literówki, a co!
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 18:27   #1512
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

dziewczyny, musze sie wygadać
od jakiegoś czasu próbuję schudnąć. ćwiczę praktycznie codziennie (ćwiczenia z a6w, rower, skakanka). przez pare dni potrafię jeść ładnie, ale następnie nadchodzi ogromy napad.. jeśli zjem chociażby jednego cukierka, to od razu czuję zrezygnowanie i jem wszystko, co mam pod ręką... może nie ważę dużo (45kg przy 155cm), ale naprawdę chciałabym coś zrzucić.. ciągnie mnie starsznie do węgli.. nie wiem, co mam z tym wsyztskim zrobić stoję cały czas w miejscu - chudnę kg i za chwilę wraca.. nie wiem już jaką taktykę mam wybrać.. wpadam chyba przez to w depresję im bardziej chcę, tym bardziej sie nie udaje..
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:28   #1513
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Phenomeno - podaj swój jadłospis , godziny posiłków.
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:31   #1514
solstice
Raczkowanie
 
Avatar solstice
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 76
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Witam.
Dziewczyny, rozwiążcie mój problem. Wiem, że na R nie powinno jeść się gotowanych marchewek. A jak z surowymi? Ja podczas np nauki muszę coś podjadać, a uwielbiam marchewki - czy to jest błąd? A jeśli mi można, to czy jest jakiś limit czasowy, jak np na owoce? Czym mogłabym "bezkarnie i zdrowo" zastąpić marchewki? Pomidory, ogórki i papryka już mi się znudziły
Pozdrawiam i proszę o pomoc
__________________
Sing this song. Remind me that we'll always have each other - when everything else is gone.
solstice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:32   #1515
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Phenomeno, to na pewno wynika ze źle zbilansowanej diety. Gdyby Twoje posiłki były porządne nie było by miejsca i ochoty na zbędne słodkości. Dla przykładu ja jedząc porządny posiłek - najadam się tak, że nie mam siły nawet spojrzeć na przekąski
Dzisiaj zjadłam dużo mniej - i co z tego wynikło? Zniknęła cała czekolada
__________________
Imagine pageant
In my head the flesh seems thicker
Sandpaper tears corrode the film...



...And I need you now somehow, And I need you now somehow.
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:40   #1516
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

eh, ale nawet jeśli jestem najedzona, to mam ochotę na słodycze.. mogę ledwo stać z przejedzenia, a i tak jestem w stanie zjeść całą czekoladę..
dzisiejszego jadłospisu nie podam, bo aż mi wstyd, ostatnio żyję tylko na słodyczach...
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:44   #1517
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
eh, ale nawet jeśli jestem najedzona, to mam ochotę na słodycze.. mogę ledwo stać z przejedzenia, a i tak jestem w stanie zjeść całą czekoladę..
dzisiejszego jadłospisu nie podam, bo aż mi wstyd, ostatnio żyję tylko na słodyczach...
Ale czy Tobie naprawdę potrzebna jest redukcja? Jeszcze niedawno byłaś przecież chudzinką... Czy aby nie przesadzasz? Twoja waga jest bardzo dobra... Ale cóż. Nie będę się już w to mieszać
Możesz zawsze nagrodzić się po jakimś jednym posiłku np. kostką czekolady, gdy najdzie Cię wielka ochota. Na pewno potrafiłabyś się powstrzymać. I w końcu nie będą Ci potrzebne wcale. Najlepiej małymi kroczkami - jeść ich coraz mniej. Trzeba się po prostu odzwyczajać.
Na pewno za dużo o nich myślisz - bo w końcu są "zakazanym owocem".
__________________
Imagine pageant
In my head the flesh seems thicker
Sandpaper tears corrode the film...



...And I need you now somehow, And I need you now somehow.
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:48   #1518
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

nie potrafie zjesc kostki czekolady, od razu siegam po cala.. od malego jestem nauczona jesc slodycze... fakt, bylam za chuda, nie chce do tego wracac, ale chce chociaz 43-44kg wazyc, bo teraz czuje sie po prostu za szeroka.. a jestem raczej drobnej kosci. chce sie pozbyc niepotrzebnych walkow... jestem zalamana, bo probuje juz od jakiegos miesiaca i ciagle stoje w miejscu. cud, ze nie rpzytylam na tej mojej 'redukcji'
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:50   #1519
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Mały aneks do mego wcześniejszego jadłospisu xP
Deser-pomarańcz, 2 herbatniki czekoladowe bez cukrowe, 2 kostki czekolady z zawartością70% kakao Lindt i batonik Corny Linea
Z kolacją białkową wyjdzie jakieś 1500
A propos zaistniałej dyskusji o posiłkach w szkole przyznam,że mam to w marnym poważaniu gdy ktoś 'obserwuje' me posiłki. A sporo jest takich osób, (de facto 'żyjących' samymi słodyczami i f-f)
Nieraz gdy jadam w mym LO bez cukrowy jogurt owocowy,ciemne pieczywo czy wspomniany twarożek (pół roku temu była to drożdżówka/baton) słyszę od osób ,którym dieta przydałaby się od dawna xP a ta znowu coś tam żre plus spekulacje za plecami jakobym miała anoreksję o_O
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 18:54   #1520
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
nie potrafie zjesc kostki czekolady, od razu siegam po cala.. od malego jestem nauczona jesc slodycze... fakt, bylam za chuda, nie chce do tego wracac, ale chce chociaz 43-44kg wazyc, bo teraz czuje sie po prostu za szeroka.. a jestem raczej drobnej kosci. chce sie pozbyc niepotrzebnych walkow... jestem zalamana, bo probuje juz od jakiegos miesiaca i ciagle stoje w miejscu. cud, ze nie rpzytylam na tej mojej 'redukcji'
Zapewne Twoja ochota na słodycze jest spowodowana "głodem emocjonalnym". Właśnie przez to, że wywołujesz go myślami o słodkościach Tak to jest - będąc najedzonym myślisz dalej o tym "co by tu skubnąć" i nie przestajesz aż w końcu nie zjesz tego co za Tobą "chodzi". Powinnaś robić więc wszystko, żeby odciągać myśli od słodyczy. Po posiłku czymś się zająć, wyjść gdzieś Najlepiej w ogóle mieć naszykowane w pogotowiu jakieś zapychające warzywa
__________________
Imagine pageant
In my head the flesh seems thicker
Sandpaper tears corrode the film...



...And I need you now somehow, And I need you now somehow.
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:54   #1521
Litfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 37
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

edytowane przez moderatora

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2007-11-20 o 19:45 Powód: Głodówkowy Jadłospis.
Litfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:55   #1522
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez Litfa Pokaż wiadomość
Dzisiaj to tak: najpierw było śńiadanie a raczej pseudo śniadanie bo koło 15 mianowicie mandarynka 1.5 godziny póniej obiadek 3 łyżki ziemniaków z 3 łyżkami sosu pieczarkowego, niestety z zasmażka.. Ale był pycha! a no i oczywiscie podstawa: guma do żucia - całe 2 kcal!
Bosko! Ale ta guma to wielki grzech... lepiej nie jeść, bo to jednak 2kcal...
__________________
Imagine pageant
In my head the flesh seems thicker
Sandpaper tears corrode the film...



...And I need you now somehow, And I need you now somehow.
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:57   #1523
smak6malin
Wtajemniczenie
 
Avatar smak6malin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2 566
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez MonikaZmyślona Pokaż wiadomość
Ja np. jem serek wiejski w szkole, ale przekładam go do takiego plastkowego pojemniczka na zywnosc i dodaje jakies warzywa albo owoce. Zwykle rzodkiewke, pomidora, jabłko, sałatę .. co mam akurat w domu
Robię dokładnie tam samo jak Ty.

Litfa to są jakieś żarty ? ekchm..
__________________





smak6malin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:58   #1524
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

oglaszam oficjalnie 'tydzien bez slodyczy'. trzymajcie kciuki.. przynajmniej jak sie nawzeram czekolady, to bede miala jakies poczucie wstydu..
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 19:00   #1525
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez Litfa Pokaż wiadomość
Dzisiaj to tak: najpierw było śńiadanie a raczej pseudo śniadanie bo koło 15 mianowicie mandarynka 1.5 godziny póniej obiadek 3 łyżki ziemniaków z 3 łyżkami sosu pieczarkowego, niestety z zasmażka.. Ale był pycha! a no i oczywiscie podstawa: guma do żucia - całe 2 kcal!

Nie za dużo czasem?


Nie wiem czy się śmiać czy płakac czy co. Łapki opadają.
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 19:00   #1526
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez Litfa Pokaż wiadomość
Dzisiaj to tak: najpierw było śńiadanie a raczej pseudo śniadanie bo koło 15 mianowicie mandarynka 1.5 godziny póniej obiadek 3 łyżki ziemniaków z 3 łyżkami sosu pieczarkowego, niestety z zasmażka.. Ale był pycha! a no i oczywiscie podstawa: guma do żucia - całe 2 kcal!
???!!! O ktorej Ty wstałas ze zjadłas sniadanie o 15? To jakis zart z tym jadlospisem nie?
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 19:01   #1527
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Spokojnie dziewczyny Lifta napisała co zjadła na degustacji w markecie
__________________
Imagine pageant
In my head the flesh seems thicker
Sandpaper tears corrode the film...



...And I need you now somehow, And I need you now somehow.
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 19:04   #1528
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Mango

leżę. ;D
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 19:05   #1529
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Ather, chyba będzie kasowanko, co?
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 19:07   #1530
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Ile dziś zjadłam? :) część III

Cytat:
Napisane przez Mangolina Pokaż wiadomość
Spokojnie dziewczyny Lifta napisała co zjadła na degustacji w markecie



Mango fajny avek? To Ty?
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.