Absurdy dnia codziennego - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 19:57   #61
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
To wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy paczkę wysłaną tuż przed zamknięciem poczty w mieście oddalonym od mojego o niemal 500 km otrzymałam... następnego dnia rano Wariaty !
No rzeczywiście - świry jakieś, albo się im coś pomyliło

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
to zeeeeeeeeeeeeeeeee bilety coraz drozsze, a autobusy i tramwaje ( T.Love) coraz czesciej sie spozniaja . Wiecie, jak na masajskiej wiosce, albo autobus przyjedzie albo nie :P a jak przyjedzie, to czlowiek na czlowieku, jeszcze kozy za okna wygladajacej brakuje :P
dramat :P

się popłakałam

chociaż znam i rozumiem. ja tak przeważnie wracam z pracy
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:09   #62
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak u Was, ale mnie czasami przygniataja niektore paradoksy zycia w Polsce. Dzisiaj chyba jakis wyjatkowo dołujący dzien (moze przez pogode ) i te paradoksy zaczynaja naprawde wkurzac.

Np.

Ginekolog: Nie moge wypisac kilku recept (np. na tabletki anytkoncepcyjne) , (bo cos tam apteki na tym niby zarabiaja czy cos w tym stylu), wiec wypisze kilka opakowan na 1 recepcie a Pani pojdzie do apteki i tam zrobia odpis.

Apteka: Nie mozemy niestety zrobic odpisu ;p



Wiem ze sa apteki gdzie robia odpisy, ja juz bylam w kilku i nic z tego, a nie mam czasu latac po innych i wypytywac sie gdzie łaskawie zrobia odpis :P


Poczta Polska

Paczka wyslana priorytetem dochodzi po tygodniu. Listonosz na dodatek , zostawia awizo zamiast paczki choc bylismy w tym czasie w domu
Teraz trzeba wychodzic z domu , i isc po te paczke bo oczywiscie , nie moze byc za prosto.


Znacie jakies inne absurdy?



Ps: Wiem, ze post napisany belkotliwie ,ale wypadlam z obiegu D
u mnie priorytety dochodza w 2-3 dni.

a do lekarzy chodze rzadko. jesli juz to prywatnie. wiec nie wiem co oni teraz knuja
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:13   #63
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Kiedys moj tata przesyłał do polski z włoch listem poleconym dowód rejestracyjny od samochodu.
List przyszedł "rozebrany" na czesci i spakowany do foliowej torebki ze swistkiem w srodku ze przesyłka została obrabowana w drodze do kraju i ze poczta polska nie ponosi winy za to naszczescie nic nie zgineło..
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:16   #64
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Największym,jak dla mnie absurdem jest sprawa tego mężcyzzny,który oddawał biednym chleb a nie płacił podatku i wytoczyli mu sprawę i słono za swoją dobroć zapłacił No nie moge tgeo pojąc...

A jak byłam w szpitalu leki mi podrażliły wątrobę,niby mówili,że dieta itd. i nie jadłam tego,co rodizna czy znajomi przynosilimale naiwnie myślałam,ze to co roznosza na obiad moge jeść bo nie dali by mi czegoś, czego zjeśc nie mogę.Nażarłam się( nie ma co ukrywac średnio smakowitej fasoli) i w nocy miałam straszne bóle brzucha,dzwoniłam do dyżurki-nikt nie przyszedł,psozłam tam-pusto wymiotowałma i męczyam sie cala noc az chyba po 4 przyszla pielęgniarka,dala mi cos przeciwbolowego i powiedziała,żebym się położyła bo pani doktor śpi i ona nie będzie jej budzić...a pani doktor przyszla rano i jeszcze sie wydarła,że się nażarłam
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:29   #65
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Scarlet_17 Pokaż wiadomość
a pani doktor przyszla rano i jeszcze sie wydarła,że się nażarłam
szokuja mnie tacy ludzie.

dialog z jednym moim kolega, ktory nadaje na takich falach (znizylam sie do jego poziomu):
- za cicho mowisz
- to podejdz jak masz problemy ze sluchem
- Ty sie nigdy nie nauczysz ze to Ty masz podchodzic. Jestes niereformowalna!
- no jakos musisz ze mna jeszcze troche wytrzymac


powialo absurdem
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:31   #66
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Absurdem, przynajmniej dla mnie , jest fakt, że myjąc własny samochód, na własnym podwórku i przed swoim, własnym domem można zarobić mandat.
Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:32   #67
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
szokuja mnie tacy ludzie.

dialog z jednym moim kolega, ktory nadaje na takich falach (znizylam sie do jego poziomu):
- za cicho mowisz
- to podejdz jak masz problemy ze sluchem
- Ty sie nigdy nie nauczysz ze to Ty masz podchodzic. Jestes niereformowalna!
- no jakos musisz ze mna jeszcze troche wytrzymac


powialo absurdem
Mnie też,tzn. nie mam pewności,ze to ta sama co w nocy była,ale zawsze
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 20:38   #68
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Absurdy dnia codziennego

mam kolejne

- żeby postawić garaż w granicy dwóch SWOICH działek trzeba mieć zgodę Ministra Budownictwa

- jeszcze kilka lat temu do Gdańska jechało się 3 h 25 min, teraz jedzie się godzinę dłużej, w PL zamiast naprawić tory, to się zwalnia pociągi. Proponuję, aby za jakieś 5 lat zaganiać pazażerów do pchania maszyny i niesienia swoich tobołków na odcinkach, gdzie te tory są już w tragicznym stanie

- ZUS, ludzie latami płacą masę kasy na ZUS, a potem muszą się prosić i stać w kolejkach u internistów, że nie wspomnę o specjalistach i kolejkach do szpitali na jakieś zabiegi...

- i taka prywata w wielkim skrócie:

moja mama zeznała na policji, że auto firmowe nie było nikomu użyczane w dniu takim i takim, bo stało wtedy w warsztacie, na co policjant inteligentnie pyta, czy mama mogłaby podać nazwisko osoby, której użyczyła auta, na to moja mama stanowczo, że jest w stanie podac nazwiska takiej osoby, bo NIE POŻYCZAŁA NIKOMU AUTA. Po jakimś czasie przychodzi kara pieniężna i pismo, że mama ODMÓWIŁA PODANIA NAZWISKA osoby, która jeździła autem.
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:44   #69
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Jak to wszystko czytam to,aż się wierzyć nie chcę...no,ale to Polska
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:50   #70
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
To,że jadąc autobusem miejskim w deszcz leje mi się na głowę woda
o to w autobusach lubie, jak pada na glowe z dachu albo zima okna domknac nie mozna bo zepsute i tak sie jedzie przy otwartym

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość

moja mama zeznała na policji, że auto firmowe nie było nikomu użyczane w dniu takim i takim, bo stało wtedy w warsztacie, na co policjant inteligentnie pyta, czy mama mogłaby podać nazwisko osoby, której użyczyła auta, na to moja mama stanowczo, że jest w stanie podac nazwiska takiej osoby, bo NIE POŻYCZAŁA NIKOMU AUTA. Po jakimś czasie przychodzi kara pieniężna i pismo, że mama ODMÓWIŁA PODANIA NAZWISKA osoby, która jeździła autem.
cudne
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:58   #71
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
moj tata, ale to 30 lat temu, nie mógł dostać przydziału na mieszkanie bo nie był w nim zameldowany a nie był zameldowany bo nie miał przydziału
boskie!
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 21:06   #72
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Absurdy dnia codziennego

A teraz jak jest? Nie masz dowodu osobistego - nie dostaniesz pracy - nie dostaniesz pracy - nie masz kasy - nie masz kasy - nie wynajmiesz mieszkania - nie wynajmiesz mieszkania - nie masz więc medlunku - nie dostaniesz pracy
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 21:09   #73
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
To,że właściciel mieszkania może kogoś w nim zameldować,ale wymeldować już nie bardzo
Nie uważam tego przepisu za absurd.

Jeszcze tego by brakowało,żeby właściciel mógł samowolnie kogoś wymeldować.
Niech rozważnie podejmuje decyzję ,ale wcześniej-kogo melduje .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 21:15   #74
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Scarlet_17 Pokaż wiadomość
Największym,jak dla mnie absurdem jest sprawa tego mężcyzzny,który oddawał biednym chleb a nie płacił podatku i wytoczyli mu sprawę i słono za swoją dobroć zapłacił No nie moge tgeo pojąc...
podooooobno Platforma złożyła do marszałka projekt ustawy, która by takie przypadki zwalniała z podatku, ale leży to to u tego naszego marszałka i nic
(o ile to prawda, że leży).

też absurd.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 21:26   #75
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
podooooobno Platforma złożyła do marszałka projekt ustawy, która by takie przypadki zwalniała z podatku, ale leży to to u tego naszego marszałka i nic
(o ile to prawda, że leży).

też absurd.
Ech. No niestety,własnie takie rpzypadki pokazują,że odkładają wazne sprawy a zajmują się głupotami,lepiej sie zastanawiac, np.czy Bolek i Lolek to geje
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 21:33   #76
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Scarlet_17 Pokaż wiadomość
..
A jak byłam w szpitalu leki mi podrażliły wątrobę,niby mówili,że dieta itd. i nie jadłam tego,co rodizna czy znajomi przynosilimale naiwnie myślałam,ze to co roznosza na obiad moge jeść bo nie dali by mi czegoś, czego zjeśc nie mogę.Nażarłam się( nie ma co ukrywac średnio smakowitej fasoli) i w nocy miałam straszne bóle brzucha,dzwoniłam do dyżurki-nikt nie przyszedł,psozłam tam-pusto wymiotowałma i męczyam sie cala noc az chyba po 4 przyszla pielęgniarka,dala mi cos przeciwbolowego i powiedziała,żebym się położyła bo pani doktor śpi i ona nie będzie jej budzić...a pani doktor przyszla rano i jeszcze sie wydarła,że się nażarłam
Mogę sobie wyobrazić jak się poczułaś Ostatnio jak wylądowałam na pogotowiu z silnym bólem nerki (nikomu nie życzę) to pani doktor stwierdziła że przesadzam i mam się nie wygłupiać eh....

Kolejny absurd - płacę za pociąg pospieszny niemałe pieniądze i jadę całą trasę w pozycji wiszącej gdzieś w okolicach wc. A cudowne PKP zamiast dołączać wagony to je odczepia przy każdej możliwej okazji.

No i znany na cały świat Tinky Winky
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 21:37   #77
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Scarlet_17 Pokaż wiadomość
Ech. No niestety,własnie takie rpzypadki pokazują,że odkładają wazne sprawy a zajmują się głupotami,lepiej sie zastanawiac, np.czy Bolek i Lolek to geje
niech żyje absurd
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 21:39   #78
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Czy to, że gdzieś koło północy pukają do mych drzwi (a raczej dzwonią domofonem) panowie policjanci z pytaniem : "Przepraszam bardzo, czy pani przypadkiem kogoś nie zabiła?" jest już absurdem czy jeszcze nie ?


Poza tym rozbawiają mnie przeceny w marketach
Z ostatnich dni : Całkiem nowe, świeżutkie, nówki sztuki- spinacze do bielizny, 2,50 niecałe.
Kilka metrów dalej przeceny - rozwalone opakowanie, bez dwóch chyba spinaczy za 4 zł z groszem
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 21:40   #79
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
o to w autobusach lubie, jak pada na glowe z dachu albo zima okna domknac nie mozna bo zepsute i tak sie jedzie przy otwartym
Okno to jeszcze nic-czasami są zepsute drzwi i jedzie sią z otwartymi drzwiami
EDIT: Zapomniałam o pociagach pośpiesznych,które jeżdzą wolniej od roweru.

Edytowane przez Paseczkowa
Czas edycji: 2007-08-13 o 21:42 Powód: dopisek
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 21:41   #80
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość

w tym jakze pieknie pieknym miescie , mam przyjemnosc jezdzic Waszymi nowymi tramwajami <burzuj> a o autobusach to malo wiem .
aczkolwiek ostatnio khe khe ... jechalam nocnym, i tez sie trzeslam .... ale to nie wina autobusu , ino mega pecherza czemu nie ma toalet w autobusach






oczywiscie, nie zejszczalam sie .. zeby nie bylo :P

ludzie... o czym ja pisze.. :P
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
tez kiedys pomykalam nowkami ale teraz albo na piechotke albo tymi zabytkami klasy zero


w krakowie absurdem jest tez to, ze mamy szyny do tramwajkow nieprzystosowane. za miekkie czy cos - z tego powodu tramki wypadaja z szyn i bum - korek jak sie patrzy na pol godziny albo i dluzej
Cytat:
Napisane przez ikonka86 Pokaż wiadomość
ee teraz juz chyba wszytkie 129 sa nowki az milo jechac.... gorzej z tymi korkami kolo rakowickiego - paranoja jakas :P

a pozatym:
to ze na remonty drog poswiecaja miesiace czasu , a za granica taki remont trwa 2-3 dni i juz ludzie zaczynaja sie niecierpliwic... moze przesadzam, ale zrobili kiedys test i w Polsce jakis kilometrowy czy dluzszy odcinek robili pare tygodni, za granica w 2 dni
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
nie wiem, dawno nie jechalam ta trasa
Wy to chyba nie jechałyście nigdy 115-ką - zwłaszcza przez Kleparz, a już na pewno nie czekałyście na nią na Grzegórzeckim
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 21:46   #81
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
Mogę sobie wyobrazić jak się poczułaś Ostatnio jak wylądowałam na pogotowiu z silnym bólem nerki (nikomu nie życzę) to pani doktor stwierdziła że przesadzam i mam się nie wygłupiać eh....

Kolejny absurd - płacę za pociąg pospieszny niemałe pieniądze i jadę całą trasę w pozycji wiszącej gdzieś w okolicach wc. A cudowne PKP zamiast dołączać wagony to je odczepia przy każdej możliwej okazji.

No i znany na cały świat Tinky Winky
Współczuje(Ale co w końcu pomogła jakoś?).Szczególnie,że nie znosze jak ktoś wie lepiej co czuje niż ja.O a jak trudno dostać skierowanie na abdanie(ponoć im za to z pensji ściągaja)
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 21:58   #82
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Największym,jak dla mnie absurdem jest sprawa tego mężcyzzny,który oddawał biednym chleb a nie płacił podatku i wytoczyli mu sprawę i słono za swoją dobroć zapłacił No nie moge tgeo pojąc. ..
http://hotnews.pl/artpolska-1021.html
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 22:00   #83
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Scarlet_17 Pokaż wiadomość
Współczuje(Ale co w końcu pomogła jakoś?).Szczególnie,że nie znosze jak ktoś wie lepiej co czuje niż ja.O a jak trudno dostać skierowanie na abdanie(ponoć im za to z pensji ściągaja)
Taaak, jak zobaczyła moje wyniki USG to mina jej zrzedła i chyba uwierzyła że mogę się źle czuć. Ale oczywiście głośno tego nie powiedziała, zapytała tylko, czy zgadzam się na pobyt w szpitalu. Później już traktowała mnie w miarę normalnie na szczęście. Zaraz potem spotkałam się z kolejnym absurdem w służbie zdrowia - 3 godziny siedziałam na korytarzu zwijając się z bólu zanim przydzielili mi łóżko...
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 22:22   #84
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Fresa to ze zderzakiem to tylko przykład, ale uwierzcie, nie takie rzeczy ludzie pocztą wysyłają Na szkoleniu babka mówiła, że raz jakaś pani sobie zamówiła wibratorek i włączył się w paczce i zaczął sam wibrować, wyobraźcie sobie minę babki, jak musiała na poczcie przy ludziach paczkę otworzyć, bo były podejrzenia że to coś może być niebezpiecznego w środku




To że najpierw się kładzie nowe chodniki, a później je rozwala żeby kanalizację wybudować.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 22:30   #85
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Absurdy dnia codziennego

*hipermarket - 30 kas, obslugiwane tylko 3 :/

*sprowadzane z zagranicy nowe autobusy przystosowane do jeżdzenia z klimatyzacją, nie posiadające otwieranych okien. w naszych standardach oczywiście bez klimy zapewniają niezapomniane wrażenia w 30sto stopniowym upale.

*"dowóz bez wniesienia" przywiozą Ci zakupione meble, ale wywalą je z ciężarówki przed bramą wjazdową i radź sobie

*PKP, jeżdżę codziennie i zawsze w godzinach szczytu pociągi są najkrótsze - pasażerowie stoją jeden na drugim, tymczasem o małopopularnych godzinach jeżdżą bardzo długie składy - puste of korz.

*prosby o zostawienie rzeczy w depozycie przy wejściu na hale hipermarketu. przy czym za zaginione, a pozostawione w depozycie rzeczy personel nie odpowiada.

*przerwy w urzędowaniu poczty, kas na dworcach, urzędów obsługujących petentów oczywiście w najgorętszych godzinach
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 22:40   #86
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Absurdy dnia codziennego

no z pocztą mam to samo. paczki wysłane normalnie dochadza szybciej niz priorytetem. listonosz podrzuca mi listy sąsiadow, ze niby mam im sama roznieść? ostatnio na kopercie z uczelni byly dwa imiona mojego brata. przeczytał to drugie, kiedy mu powiedzialam ze Piotr tu nie mieszka zaczął mnie wyzywac. wiec ja mu na to, ze mieszka Rafał i ze prosze nie takim tonem. no to mu sie głupio zrobilo.

inny absurd to np. jestem w tesco, z bratem, ja jeszcze nie 18 lat on pełnoletni. robie zakupy, kupilam piwo. brat poszedl wczesniej do samochodu, placilam kartą. nie poprosila mnie o dowód. zdziwilo mnie to, ze w tak duzym sklepie, przy takiej ilosci ludzi ona tak po prostu mi piwo sprzedala tym bardziej, ze nie wygladam na 18stkę. kupowalam m.in. zeszyty do szkoly, jakos to mogla skojarzyc.

edit: przypomnialam sobie.
jak kilka lat temu mialam rendez-vous z szpitalem w poznaniu, to na jedna z operacji, pewna pani zawiozła mnie na sale. dostałam głupiego jasia, ale jakos jeszcze nie zaczął działac(albo działał i to co pozniej przezylam bylo snem ). otoz ta pani zaczela przygotowywac mnie do zabiegu usuwania migdałow. a ja szłam na operacje ucha. no wyobrazcie sobie moją mine kiedy powiedziala mi ze mam otworzyc usta bo mi znieczulenie da.
albo zanim trafilam do szpitala to leczylam sie u miejscowych lekarzy. jeden z lekarzy przeprowadzil mi naprawde nowoczesne badanie. polegalo ono na tym, ze stal piec metrow ode mnie, wymawial o roznej czestotliwosci słowa a ja je mialam powtarzac. powtorzylam wszystko bezbłednie a diagnoza nie byla potrzebna bo przeciez słyszalam. szkoda ze lekarz zapomnial zajrzec mi do ucha. moze wtedy by cos zauwazyl.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 22:40   #87
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Absurdy dnia codziennego

cos malo tych absurdow nawet Bareja nie mialby materialu na nowa komedie ;-)



ufcio. co do sprzedazy alkoholu w hipermarkecie, moze i powinna to zrobic. tylko uwierz, ze ktos kto pracuje na kasie ma tyle na glowie, tyle stresu i jest tak zmeczony ze o dowodzie moze po prostu nie myslec.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 22:55   #88
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Absurdów byłoby i więcej, ale o niektórych nie ma co pisać.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 23:00   #89
*Ancia*
Rozeznanie
 
Avatar *Ancia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 625
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cudowny watek

1. Przyjaciolka oddala buty do kaletnika (bodajze jedynego w miescie ). Ow pan raczyl przekladac zrobienie (ba, nawet oddanie bez zrobienia!) butow ok 5 razy. Nadmienie, iz caly ambaras krecil sie wokol przyszycia do skory ok 7cm materialu

2. Ludzie koczujacy od 4 nad ranem przed apteka, kolejka ciagnie sie kilometrami. Czemu? Bo najtansza w miescie!

3. MPK to juz wogole kpina. No comment

4. Przychodnia. Kolezanka z goraczka, widac jak na dloni ze jest bardzo chora.
Godzina 10.00:
Kasia: Dziendobry, mozna do lekarza ogolnego?
Pani: Prosze przyjsc o 12.

Godzina 12.00:
K: Dziendobry, poprosze do lekarza ogolnego.
P: Prosze przyjsc o 14.
K: Ale ja juz tu drugi raz przychodze..
P: No dobrze to zapraszam pod piątke ale nie recze kiedy pani doktor przyjdzie



Siedzimy pod ta 5. Przychodzi Pani i mowi: prosze przejsc pod 31.
Ok, przeszlysmy. Przyszla pani doktor i mowi: poprosze ta pania co sie najgorzej czuje. No i wbija sie jakas pani ktora wyglada calkiem ok.. Na to komentarz kolezanki: nie no, ja sie super czuje za to a stojaca obok kobieta slucha i za chwile mowi: PRZEPRASZAM, MOGE TYLKO WEJSC PO RECEPTE? i kolejne 10 min w plecy.

Zadnej organizacji

5. Przeterminowane slodycze sprzedawane w promocyjnej cenie w osiedlowym sklepie.

Temat woda..
__________________
confusion girl



*Ancia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 12:01   #90
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Co za wątek

wiecie co może to głupie,ale ostatnio sfrustrowała mnie jedna błacha rzecz

A mianowicie,wyobraźcie sobie,że ciężko (przynajmniej mi) dostać w Wawie stanik nieusztywaniany ze średniej półki (czyli w cenie ok.39-55 PLN).
Mam miskę C-D i nie chce nosić usztywnianych bo nie czuję się komfortowo w usztywnianych.
Naprawdę naszukałam sie jak glupia,wszędzie tylko usztywniane,push upy etc.Nigdzie,no nigdzie...
A ładne nieusztywniane staniki w triumphie w cenie od 89 PLN w górę.
W akcie desperacji kupiłam w końcu w Triumphie,eh....
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.