ciągły Bol glowy :((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-05, 12:14   #1
asiaczek1986
Przyczajenie
 
Avatar asiaczek1986
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29

ciągły Bol glowy :(((


Witam zakladam nowy watek poniewaz niczego podobnego nie znalazlam na forum, odnosnie nieustannego bolu glowy jak to jest w moim przypadku...
od 4 dni mecze sie z tym bolem -z tyłu w prawej dolnej czesci glowy... Nie wiem co robic bylam w szpitalu lekarz dal mi kroplowke na 2.5 h zalecil zmierzenie cisnienia, pobranie krwi, moczu i ekg serca...
Wszystko bylo ok tylko w moczu wyszlo ze w moczu sa widoczne czerwone krwinki.. ale nie wiem do dzis jaki to ma zwiazek z glową, przepisal mi Biseptol 960 na zapalenie drog moczowych i Acenol lek przeciw zapalny... i zalecil kontrole za 3 dni u swojej lekarz rodzinnej...Biore te lekarstwa juz 2 dni i dalej nic nie pomaga kiedy leze w lozku nie ruszam glowa jest ok bol nasila sie przy jakim kolwiek wysilku Zarejstrowalam sie dzis do mojej P.Neurolog ale dopiero na 22 marca najblizszy termin a do tej pory to raczej nie wytrzymam... Prosze o Pomoc ;((( i Pozdrawiam Serdecznie
Asia
asiaczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 12:40   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Przy bolach glowy zaleca sie konsulatacje neurologiczna i okulistyczna.

Polecam wizyte prywatna,niestety.

przez net nikt diagnozy nie postawi.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 12:42   #3
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

idź do lekarza
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 12:55   #4
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Witam ..ja przechodzę takie bóle..a własciwie tortury! już od ładnych paru lat...
Ból jest tak silny jakby mi ktoś głowę rozłupywał siekierą..Nie mogę wtedy nawet mrugac..A jak leżę nieruchomo to też nic nie pomaga..Tak mnie wtedy boli,że jest mi wszystko jedno co ze mną będzie.Nie mogę wtedy wstac z łóżka,nawet obejrzec TV (najgorzej,że przy kompie wtedy też nie mogę ),jest mi słabo.
Boli mnie przeważnie prawa strona (chociaż zdarza się też bardzo często cała głowa...ale chcę do czego innego nawiązac),prawe oko mało mi nie 'wyskoczy',skroń,a na "czubku" głowy jakby się paliło...
Ostatnio wybrałam się do okulisty (TŻ mnie wygonił ) ponieważ wzrok mi się pogorszył ,takie tam rutynowe badanie miało byc..Miałam dostac okulary i iśc do domu..
Ale lekarz coś tam wypatrzył,nie był pewien co tam jest więc dał mi skierowanie na inne badanie (angiografia komput),na które obecnie czekam..
Myślę,że te bóle mogą miec związek z tym co tam okulista zobaczył

Chciałabym Was zapytac czy od lekarza okulisty można dostac skierowanie na tomografię? Albo czy jest jakieś badanie okulistyczne,które pozwoliłoby wykryc czy tam "w głowie" nic się nie czai?

P.S.A Tobie radzę iśc do lakarza...
Mam nadzieję,że u Ciebie lekarze są w porządku,bo u mnie na mnie nakrzyczeli,że sobie wmawiam i nie chcieli dac skierowania na badania
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 13:05   #5
nula88
Zadomowienie
 
Avatar nula88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 295
GG do nula88
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Wiesz, na Twoim miejscu bym nie zwlekała i udała się prywatnie. Wiadomo, że to wiążę się z dodatkowymi kosztami, nie małymi na pewno, ale jak to się ma do naszego zdrowia?
Z głową nie ma co żartować.
__________________

nula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 14:58   #6
Connect
Wtajemniczenie
 
Avatar Connect
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 176
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

mnie bolała głowa przez rok, właściwie codziennie (ale nie jakoś mocno, tak hmm zwyczajnie) i nikt mi nie dał skierowania do szpitala, więc jeśli o to chodzi to masz dobrze. sama poszłam do okulisty, lekki astygmatyzm, różne badania porobione, ale wyszło na to, że to nie przez to mnie głowa boli. później poszłam do laryngologa, leczyłam się na zatoki, hmm czy rzeczywiście jakieś chore zatoki miałam to nie wiem, bo nie miałam robionego zdj. (a to podobno podstawa) wtedy, a jak później zrobiłam (z zalecenia lekarza rodzinnego nie laryngologa) to wyszło, że są czyściutkie.
więc w końcu nie wiem co było powodem tego codzennego bólu głowy. naszczęście to już mineło, czasami mnie jeszcze boli, szczególnie w okolicach nosa to wiem, ze to są zatoki
może Ty też jesteś chora na zatoki, albo migrena, albo z oczami coś
aha i u neurologa też byłam, chyba z miesiąc może dwa się leczyłam i zaczeło ustępować, chociaż pani neurolog nie wykryła żadnych nieprawidłowości
__________________
A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj
ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań
we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.
(...)
Konstanty Ildefons Gałczyński
Prośba o wyspy szczęśliwe
Connect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 15:27   #7
jowasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 079
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Hej. Ja też miewam takie bóle, ale są one rzadkie i spowodowane zbyt intensywnym ćwiczeniem, skakaniem na skakance, kiedy naciągnę sobie mięśnie.Czasem boli mnie też od zęba. Ten ból jest dziwny, jakby coś siedziało mi po prawej stronie pod skórą.Byłam na badaniach EEG,ale w zasadzie nic nie wykryły, brałam tylko lek ziołowy Ginkofar, muszę iść jeszcze na badania głowy z kontrastem, ale od roku boję się iść.
__________________

jowasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 19:40   #8
asiaczek1986
Przyczajenie
 
Avatar asiaczek1986
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Wlasnie dzis rejstrowałam sie do Neurologa i dopiero na 22 marca wolny termin wiec musze jutro od rana dzwonic po prywatnych przychodniach ;( Moze ktos tu jest ze Szczecina i wie gdzie jest u nas dobra, specjalistyczna prywatna przychodnia? Dzis chyba na noc poprosze mame zeby mi nasmarowała glowe jakas maśc kamforową moze troche rozgrzeje ehhh wlasnie wzielam ketonal i mam nadzieje ze chociaz odrbinke mi ulży bo to juz staje sie nie do zniesienia...Anett234 moje bóle tez czasem objawiaja sie podobnie, wszystko drazni tylko leżeć bez ruchu można Ja podejrzewam ze to może byc migrena ( Nie zycze nikomu tego bolu... Dziekuje za rady Dbajcie o siebie !!
asiaczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 19:43   #9
nula88
Zadomowienie
 
Avatar nula88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 295
GG do nula88
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Daj znać co i jak po wizycie!

I trzymam kciuki! Wracaj nam do zdrowia, to na pewno nic groźnego
__________________

nula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 21:07   #10
Ptysiulka
Rozeznanie
 
Avatar Ptysiulka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 462
GG do Ptysiulka
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Cytat:
Napisane przez asiaczek1986 Pokaż wiadomość
Wlasnie dzis rejstrowałam sie do Neurologa i dopiero na 22 marca wolny termin wiec musze jutro od rana dzwonic po prywatnych przychodniach ;( Moze ktos tu jest ze Szczecina i wie gdzie jest u nas dobra, specjalistyczna prywatna przychodnia? Dzis chyba na noc poprosze mame zeby mi nasmarowała glowe jakas maśc kamforową moze troche rozgrzeje ehhh wlasnie wzielam ketonal i mam nadzieje ze chociaz odrbinke mi ulży bo to juz staje sie nie do zniesienia...Anett234 moje bóle tez czasem objawiaja sie podobnie, wszystko drazni tylko leżeć bez ruchu można Ja podejrzewam ze to może byc migrena ( Nie zycze nikomu tego bolu... Dziekuje za rady Dbajcie o siebie !!
ja zawsze chodze do przychodni przy szpitalu MSWiA, również kiedyś do neurologa i byłam zadowolona, tylko nie wiem jak z terminami. ale skoro szukasz prywatnych to może spróbuj w Medicusie? w każdym razie życzę zdrowia.
__________________
Ptysiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 21:21   #11
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Cytat:
Napisane przez asiaczek1986 Pokaż wiadomość
Wlasnie dzis rejstrowałam sie do Neurologa i dopiero na 22 marca wolny termin wiec musze jutro od rana dzwonic po prywatnych przychodniach ;( Moze ktos tu jest ze Szczecina i wie gdzie jest u nas dobra, specjalistyczna prywatna przychodnia? Dzis chyba na noc poprosze mame zeby mi nasmarowała glowe jakas maśc kamforową moze troche rozgrzeje ehhh wlasnie wzielam ketonal i mam nadzieje ze chociaz odrbinke mi ulży bo to juz staje sie nie do zniesienia...Anett234 moje bóle tez czasem objawiaja sie podobnie, wszystko drazni tylko leżeć bez ruchu można Ja podejrzewam ze to może byc migrena ( Nie zycze nikomu tego bolu... Dziekuje za rady Dbajcie o siebie !!

No też myślałam o migrenie,nawet przez dłuższy czas byłam pewna,że to ona..
Ale migrena to (jak przeczytałam - bo od naszego lekarza to się nigdy nic czlowiek nie dowie) choroba 'weekendowa'.Czyli najczęściej łapie nas w piątek po poludni aż do niedzieli,ma to niby byc odreagowanie całotygodniowego stresu w pracy.Ma podobno trwac 2-3 dni,i ból z jednej strony twarzy przechodzic ma pomału na drugą stronę..
No wszystko niby ok ale ja nie mam jej w weekendy (nie zawsze),nie trwa 3 dni tylko conajmniej z tydzień...A ból przeważnie jest 'jeden'..choc nie powiem,że zdarzy się taki 'przechodzący'..Więc nie wiem co myślec..
Zastanawiałam się też nad zatokami...No ale ten ból też jest inny od tego,który ja mam i inaczej umiejscowiony..

P.S.Teraz już mi troszkę przeszło (bo rano nie mogłam zwlec się z łóżka),ale jeszcze czuję,że nie jest do końca dobrze.Że muszę uważac jeszcze na tą głowę..
W czwartek jadę do okulisty to zapytam się o to skierowanie...

P.S.2.Myślałam o tym (i chyba tak zrobię),żeby założyc sobie taki zeszycik i zapisywac te bóle..Tzn kiedy wystepuje i opisac jaki to jest ból...
Może się to później w przyszłym 'leczeniu'przydac.....A napewno nie zaszkodzi..
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 18:46   #12
asiaczek1986
Przyczajenie
 
Avatar asiaczek1986
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Witam
Ahhh ale meczacy dzien tyle sie nabiegalam dzisiaj po tych lekarzach ze brak slow...
A wiec sytuacja przedstawia sie nastepujaco...
Obdzwnilam wiekszosc przychodni prywatnych poradni neurologicznych i nigdzie mnie nie przyjeli najblizszy termin to na czwartek i to jeszcze w poludnie
Staralam sie zdzialac cokolwiek bylam nawet w szpitalu MSWiA to tam dopiero terminy na czerwiec!! Ale za to szpital wypas kazdy lekarz od wszystkiego nie trzeba biegac po szczecinie i dlatego postanowilam ze przeniose sie tam do poradni rodzinnej i odrazu sie zapisalam. Dali mi skierowanie na RTG zatok na i odrazu tez dzisiaj zrobilam to przeswietlenie i wykazalo mi " Zatoki RTG bez uchwytnych zmian " Wiec ta glowa boli napewno nie od zatok... wiec po przeswietleniu znow wrocilam do mojej lekarz rodzinnej i skoro przeswietlenie nic nie wykazalo to ona stwierdzila ze byc moze nadwyrezylam miesień szyjny i od tego mnie tez moze bolec... ehhhh przepisala Ketonal forte, Zel do miejscowego leczenia przeciwbolowego i przeciwzapalnego oraz tabletki na noc Mydocalm.
Nie wiem czy to mi cos pomoze mam nadzieje ze tak, bo z tym bolem nie da sie normalnie fukncjonowac
Wiec jak narazie diagnozy nie stwierdzono... Musze czekac...

Do anett234

Chciałabym Was zapytac czy od lekarza okulisty można dostac skierowanie na tomografię? Albo czy jest jakieś badanie okulistyczne,które pozwoliłoby wykryc czy tam "w głowie" nic się nie czai?

Moim zdaniem powinnas tez poszukac sobie jakiegos dobrego lekarza Neurologa i udac sie na konsultacje bo okulista to co moze zbadac oko i dac okulary a schorzen w glowie moze byc niestety wiele
Przyjedz do Szczecina bedzie nam razniej Razem ) hihi

Pozdrawiam Wszystkich
asiaczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 21:11   #13
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Cytat:
Napisane przez asiaczek1986 Pokaż wiadomość
Witam
Ahhh ale meczacy dzien tyle sie nabiegalam dzisiaj po tych lekarzach ze brak slow...
A wiec sytuacja przedstawia sie nastepujaco...
Obdzwnilam wiekszosc przychodni prywatnych poradni neurologicznych i nigdzie mnie nie przyjeli najblizszy termin to na czwartek i to jeszcze w poludnie
Staralam sie zdzialac cokolwiek bylam nawet w szpitalu MSWiA to tam dopiero terminy na czerwiec!! Ale za to szpital wypas kazdy lekarz od wszystkiego nie trzeba biegac po szczecinie i dlatego postanowilam ze przeniose sie tam do poradni rodzinnej i odrazu sie zapisalam. Dali mi skierowanie na RTG zatok na i odrazu tez dzisiaj zrobilam to przeswietlenie i wykazalo mi " Zatoki RTG bez uchwytnych zmian " Wiec ta glowa boli napewno nie od zatok... wiec po przeswietleniu znow wrocilam do mojej lekarz rodzinnej i skoro przeswietlenie nic nie wykazalo to ona stwierdzila ze byc moze nadwyrezylam miesień szyjny i od tego mnie tez moze bolec... ehhhh przepisala Ketonal forte, Zel do miejscowego leczenia przeciwbolowego i przeciwzapalnego oraz tabletki na noc Mydocalm.
Nie wiem czy to mi cos pomoze mam nadzieje ze tak, bo z tym bolem nie da sie normalnie fukncjonowac
Wiec jak narazie diagnozy nie stwierdzono... Musze czekac...

Do anett234

Chciałabym Was zapytac czy od lekarza okulisty można dostac skierowanie na tomografię? Albo czy jest jakieś badanie okulistyczne,które pozwoliłoby wykryc czy tam "w głowie" nic się nie czai?

Moim zdaniem powinnas tez poszukac sobie jakiegos dobrego lekarza Neurologa i udac sie na konsultacje bo okulista to co moze zbadac oko i dac okulary a schorzen w glowie moze byc niestety wiele
Przyjedz do Szczecina bedzie nam razniej Razem ) hihi

Pozdrawiam Wszystkich

Hehe..No fajnie by było z kimś chodzic po tych wszystkich lekarzach...

Co do Twojej bolącej głowy to nie sądzę żeby to był nadwyrężony mięsień szyjny....To by calkiem inaczej bolało..
Uważaj też na Ketonal...strasznie obiąża wątrobę

A co do mnie to może wybiorę się do neurologa (a przyjmują tacy na kasę chorych?)
Ale w najbliższych dniach mam znów badanie u okulisty więc zapytac się mogę..Nic na tym nie trace przeciez..
A mówiłam o okuliście dlatego,że podejrzewa u mnie jakiegoś torbiela w oku...Dlatego trzeba zrobic badania..
I tak sobie myślę,że może jest tam coś co uciska na te wszystkie nerwy w głowie i dlatego mnie tak boli...Dlatego pomyślałam o okuliście...
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 23:45   #14
asiaczek1986
Przyczajenie
 
Avatar asiaczek1986
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Cytat:
Napisane przez anett234 Pokaż wiadomość
Hehe..No fajnie by było z kimś chodzic po tych wszystkich lekarzach...

Co do Twojej bolącej głowy to nie sądzę żeby to był nadwyrężony mięsień szyjny....To by calkiem inaczej bolało..
Uważaj też na Ketonal...strasznie obiąża wątrobę

A co do mnie to może wybiorę się do neurologa (a przyjmują tacy na kasę chorych?)
Ale w najbliższych dniach mam znów badanie u okulisty więc zapytac się mogę..Nic na tym nie trace przeciez..
A mówiłam o okuliście dlatego,że podejrzewa u mnie jakiegoś torbiela w oku...Dlatego trzeba zrobic badania..
I tak sobie myślę,że może jest tam coś co uciska na te wszystkie nerwy w głowie i dlatego mnie tak boli...Dlatego pomyślałam o okuliście...






Jasne ze Cie przyjmą na kase chorych tylko musisz miec skierowanie od swojego lekarza rodzinnego Zarejstruj sie tylko wczesniej bo sporo sie czeka, chociaz w sumie tez nie wiadomo na jaka przychodnie trafisz ale teraz jest tak ze mozesz isc do kazdej ( NFZ ) Obdzwon najblizsze przychodnie i popytaj o terminy

Ketonal kazala mi brac co 12 godzin fakt troche sie boje bo to mocny lek ale co zrobic ten bol momentami jest nie do zniesienia ;/
A co do okulisty to tez sie musze wybrac i calkiem mozliwe rowniez ze przyczyna moich bolow moga byc oczy, poniewaz wzrok tez mi sie pogorszyl ;/ Sama musze zainwestowac w jakies okularki Ehh ja nie wiem juz sama chyba sie starzeje i wszystkie choroby chca mną zawładnąc ;p Ale ja im na to nie pozwole bede walczyc
Dlatego wszystkim radze nie zaniedbywac początkowych objawów bo to moze sie zle skonczyc...
Pozdrowionka

Anett234 Zycze zdróweczka napisz jak juz bedziesz po wizycie u okulisty sama jestem ciekawa co tam ci wynajdzie w tym oku. Mam tylko nadzieje ze to nic złego i 3mam kciuki alby sie powiodło po twojej myśli buuuziolki;*
asiaczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 19:53   #15
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

No jutro jadę do okulisty ale dopiero po skierowanie na badanie bo jak mowilam wypatrzył tam cos torbielowatego...A on sam robił mi badanie juz i wyszła jakas tam wada wzroku,teraz musze wykluczyc to najgorsze..A jak u Ciebie? Daj znac..
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 18:56   #16
asiaczek1986
Przyczajenie
 
Avatar asiaczek1986
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Anett234 i co powiedzial okulista?? na kiedy masz badanie?? A u mnie w sumie caly czas czekam mam wizyte u Neurologa 22 marca a jak narazie faszeruje sie tabletkami.. ehhh
Pozdrowionka
asiaczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 19:00   #17
emilki
Raczkowanie
 
Avatar emilki
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

życzę zdrowia
emilki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 20:01   #18
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

biedactwo wiem cos o tym.... tez mialam takie bole głowy, przez tydzien bolała, nic nie pomagało, aż płakałam czasem, bo miałam dośc..
bylam u neurologa, miłam jakieś badania i na szczescie jestem zdrowa, a lekarz nie wie,co moze byc przyczyną tych moich bólów.. może zmiana pogody? nie wiem... na szczescie, odpukac, ostatnio przez dluugo czas mam spokoj. moze to takie okresowe jest?...
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 07:15   #19
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Cytat:
Napisane przez asiaczek1986 Pokaż wiadomość
Anett234 i co powiedzial okulista?? na kiedy masz badanie?? A u mnie w sumie caly czas czekam mam wizyte u Neurologa 22 marca a jak narazie faszeruje sie tabletkami.. ehhh
Pozdrowionka
No u okulisty byłam w czwartek,ale tylko po skierowanie na angiografię..
Bo powiedział,że jak je bedę miała to nie będę musiała płacic za badanie bo ono jest refundowane przez NFZ,a tak to by kosztowało ok 200 zł..

Ach mówię Wam jak się strasznie wkurzyłam!
Bo najprawdopodobniej bedę musiala wywalic te 200 stówy..

Zarejestrowałam się na wtorek rano,więc zobaczymy co mi tam powiedzą...

Mój okulista powiedział,że będę musiała chodzic na jakieś zabiegi (jakie mogą byc zabiegi na oczy?)

Na skierowaniu jest napisane "blizna w plamce",a lekarz podejrzewa zmiany torbielowate..
Ale nie denerwuję się jeszcze zobaczę co mi wyjdzie z tego badania


No a dzisiaj już obudziłam się z dosyc silnym bólem głowy,chociaz wczoraj nic tego nie zapowiadało..

A wiecie co wyczytałam?(na wizażu oczywiście ) Że jeśli boli głowa to bardzo często jest to wynik tego,że w organiźmie brakuje żelaza
Zamierzam sobie je kupic i zobaczyc jaki będzie efekt

A na Twoje wyniki czekamy do 22 marca..Jakie tabletki bierzesz na ten ból głowy?
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-11, 21:40   #20
asiaczek1986
Przyczajenie
 
Avatar asiaczek1986
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Kurde 200 zl?? ojaaa strasznie dużo... ja musze zrobic tomografie koniecznie bo po swoich przypuszczeniach stwierdzilam ze jednak cos mi siedzi w tej glowie wczoraj caly dzien mnie tak "ćmiła"ta moja glowa nawet ketanol nie pomagał. A rano obudzilam sie z jeszcze wiekszym bólem ale wzielam ketanol i taki lek co pprzepisala mi lekarka rodzinna " MYDOCALM FORTE" Wcinam tez witaminy Vitaral i Eskimare w tabletkach ( olej z wątroby rekina )
Musze sie uodpprnic zeby nie złapała mnie jakas Grypa bo teraz taki zdradliwy okres niby cieplo a jednak latwo sie mozna zaziebić...



Sugar_Kitty - Jakie mialas badania???





Zabiegów na oczy moze byc bardzo wiele takze z użyciem ultradzwięków tu znalazlam tez kilka badań okulistycznych
http://www.zdrowie.med.pl/oczy/badania/elektro.html
Trzymam kciuki zeby nie wynalezli Ci tam w tym oku nic grznego !!
i oczywiscie informuj na bierząco jak sie czujesz
Buziolle dla wszystkich
asiaczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 15:57   #21
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

No jutro mam badanie ...

Proszę trzymac kciuki
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 16:32   #22
*Ancia*
Rozeznanie
 
Avatar *Ancia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 625
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Dziewczyny bardzo dobrze wiem co przezywacie Od ok 2/3 m-cy mam bardzo silne i czeste bole glowy. Wczesniej bralam dorazne leki przeciwbolowe typu ibuprom, pyralgin, apap. Ponad miesiac temu bylam u neurologa (bodajze juz 3 z kolei) i dostalam ketonal z zaleceniem - brac tylko w razie bolu nie do wytrzymania. W tym problem, ze taki bol pojawia sie codziennie, czasem kilka razy w ciagu dnia. Ketonal pomagal przy kilku pierwszych razach, teraz nic .. Na domiar zlego z tym przerazliwie silnym bolem glowy pojawiaja sie wymioty, dretwienie konczyn, konwulsje (tylko raz) a w przeciagu ostatnich tygodni zauwazylam pogorszenie wzroku i pamieci (ogromne luki w pamieci i tzw "urwany film")

Kraze od neurologa do neurologa i nikt nie potrafi tego zdiagnozowac.. Wszystko coraz bardziej sie odwleka z braku terminow, a takze z wysokich kosztow badan - wybieram sie w niedlugim czasie na tomografie i rezonans. Bardzo mnie to meczy Czasem kiedy budze sie w nocy z tym okropnym bolem placze z tej cholernej bezradnosci i niemocy zapanowania nad wlasnym cialem.

Czuje sie fatalnie widzac tez jak smuci sie moja mama, tata, najlepsza przyjaciolka Czesto az zal mi mowic o swoim zlym samopoczuciu zeby znowu nie widziec tego zatroskanego i rozgoryczonego wyrazu twarzy moich bliskich.

Musialam sie wygadac, bo naprawde nie daje sobie juz z tym rady ... Pozdrawiam wszystkie osoby cierpiace na ta pozornie banalna dolegliwosc jaka jest bol glowy.
__________________
confusion girl




Edytowane przez *Ancia*
Czas edycji: 2007-03-12 o 17:05 Powód: przejezyczenie
*Ancia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 20:39   #23
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Cytat:
Napisane przez *Ancia* Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo dobrze wiem co przezywacie Od ok 2/3 m-cy mam bardzo silne i czeste bole glowy. Wczesniej bralam dorazne leki przeciwbolowe typu ibuprom, pyralgin, apap. Ponad miesiac temu bylam u neurologa (bodajze juz 3 z kolei) i dostalam ketonal z zaleceniem - brac tylko w razie bolu nie do wytrzymania. W tym problem, ze taki bol pojawia sie codziennie, czasem kilka razy w ciagu dnia. Ketonal pomagal przy kilku pierwszych razach, teraz nic .. Na domiar zlego z tym przerazliwie silnym bolem glowy pojawiaja sie wymioty, dretwienie konczyn, konwulsje (tylko raz) a w przeciagu ostatnich tygodni zauwazylam pogorszenie wzroku i pamieci (ogromne luki w pamieci i tzw "urwany film")

No to witaj w naszym gronie..
Wiem dobrze co masz na myśli i co czujesz
To niedobrze,że tak dużo bierzesz tych leków,wątroba Ci w końcu wysiądzie no i organizm się uodporni
To mi wygląda (w najlepszym wypadku) na ciężki przypadek migreny...
Też to co jakiś czas przechodzę,wiem jak jest ciężko
Powiem Ci,że wzrok też mi się pogorszył...ale to może byc od czego innego,dlatego jadę na badania żeby zobaczyc co tam sie dzieje...
Ale dużą moją "zmora" jest też to,że mam tak jak Ty ogromne luki w pamięci,mam problemy z zapamietywaniem i koncentracją przede wszystkim...
Muszę spisac te swoje wszystkie "objawy" chyba ...

Kiedy masz te badania?
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 10:26   #24
asiaczek1986
Przyczajenie
 
Avatar asiaczek1986
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Cytat:
Napisane przez *Ancia* Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo dobrze wiem co przezywacie Od ok 2/3 m-cy mam bardzo silne i czeste bole glowy. Wczesniej bralam dorazne leki przeciwbolowe typu ibuprom, pyralgin, apap. Ponad miesiac temu bylam u neurologa (bodajze juz 3 z kolei) i dostalam ketonal z zaleceniem - brac tylko w razie bolu nie do wytrzymania. W tym problem, ze taki bol pojawia sie codziennie, czasem kilka razy w ciagu dnia. Ketonal pomagal przy kilku pierwszych razach, teraz nic .. Na domiar zlego z tym przerazliwie silnym bolem glowy pojawiaja sie wymioty, dretwienie konczyn, konwulsje (tylko raz) a w przeciagu ostatnich tygodni zauwazylam pogorszenie wzroku i pamieci (ogromne luki w pamieci i tzw "urwany film")

Kraze od neurologa do neurologa i nikt nie potrafi tego zdiagnozowac.. Wszystko coraz bardziej sie odwleka z braku terminow, a takze z wysokich kosztow badan - wybieram sie w niedlugim czasie na tomografie i rezonans. Bardzo mnie to meczy Czasem kiedy budze sie w nocy z tym okropnym bolem placze z tej cholernej bezradnosci i niemocy zapanowania nad wlasnym cialem.

Czuje sie fatalnie widzac tez jak smuci sie moja mama, tata, najlepsza przyjaciolka Czesto az zal mi mowic o swoim zlym samopoczuciu zeby znowu nie widziec tego zatroskanego i rozgoryczonego wyrazu twarzy moich bliskich.

Musialam sie wygadac, bo naprawde nie daje sobie juz z tym rady ... Pozdrawiam wszystkie osoby cierpiace na ta pozornie banalna dolegliwosc jaka jest bol glowy.






Ojjj Bidulka, widze ze nas tu coraz więcej z tym samym bólem...
Na mnie ibuprom i inne tego typu leki mi wogole nie pomagją ;/ do 22 marca faszeruje sie Ketanolem o dziwo jeszcze pomaga...
Ja tez bym musiala na ten rezonans isc tylko ciekawe czy NFZ to refunduje jak myslicie??
Mnie dzis juz boli glowa 11 dzień przestaje bolec na pare godzin jak wezme ketanol...
Musimy byc dzielne i walczyc z tym bolem nie poddawać sie !!!!



Anett napisz jak bedziesz po badaniach ciekawa jestem bardzo co tam Ci powiedzą... buziak dziewczynki 3majcie się
asiaczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 17:27   #25
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Cytat:
Napisane przez asiaczek1986 Pokaż wiadomość
Ojjj Bidulka, widze ze nas tu coraz więcej z tym samym bólem...
Na mnie ibuprom i inne tego typu leki mi wogole nie pomagją ;/ do 22 marca faszeruje sie Ketanolem o dziwo jeszcze pomaga...
Ja tez bym musiala na ten rezonans isc tylko ciekawe czy NFZ to refunduje jak myslicie??
Mnie dzis juz boli glowa 11 dzień przestaje bolec na pare godzin jak wezme ketanol...
Musimy byc dzielne i walczyc z tym bolem nie poddawać sie !!!!



Anett napisz jak bedziesz po badaniach ciekawa jestem bardzo co tam Ci powiedzą... buziak dziewczynki 3majcie się

No mnie też bardzo boli głowa..
Żadna tabletka nie pomaga...

A na badaniach byłam,owszem...
Wynik troche mnie zaskoczył..Bo..nic nie wyszło!
Wszystko jest ok...
Czyli przynajmniej wiem,że nic nie uciska na oczy..jeśli chodzi o tę częśc głowy..
Natomiast z drugiej strony martwi mnie to bo nie widzę dobrze na jedno oko - mam plamke na oku,i dziwi mnie to bo nie wiem co dalej lekarz z tym zrobi..Zobaczymy..
Jeszcze będę musiała sie wybrac na tomografię itp..
Czyli jak narazie sprawa mojego bólu głowy zostaje nierozwiązana..Nadal nie wiem co jest...
Zastanawia mnie co będzie jeśli i u Ciebie wyjdzie wszystko ok..W takim razie skąd by się brały te wszystkie bóle..

Teraz czekamy na Twoje badania i wyniki..
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 18:01   #26
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

ból z tyłu głowy może oznaczac problemy z zatokami klinowymi...
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 20:18   #27
asiaczek1986
Przyczajenie
 
Avatar asiaczek1986
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Cytat:
Napisane przez aga.vip022 Pokaż wiadomość
ból z tyłu głowy może oznaczac problemy z zatokami klinowymi...

Calkiem możliwe lecz zeby stwierdzic czy napewno potrzebna by byla w tym przypadku tomografia...
Poniewaz RTG zatok nie wykazało ze cos jest nie tak...
asiaczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 20:47   #28
asiaczek1986
Przyczajenie
 
Avatar asiaczek1986
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Cytat:
Napisane przez anett234 Pokaż wiadomość
No mnie też bardzo boli głowa..
Żadna tabletka nie pomaga...

A na badaniach byłam,owszem...
Wynik troche mnie zaskoczył..Bo..nic nie wyszło!
Wszystko jest ok...
Czyli przynajmniej wiem,że nic nie uciska na oczy..jeśli chodzi o tę częśc głowy..
Natomiast z drugiej strony martwi mnie to bo nie widzę dobrze na jedno oko - mam plamke na oku,i dziwi mnie to bo nie wiem co dalej lekarz z tym zrobi..Zobaczymy..
Jeszcze będę musiała sie wybrac na tomografię itp..
Czyli jak narazie sprawa mojego bólu głowy zostaje nierozwiązana..Nadal nie wiem co jest...
Zastanawia mnie co będzie jeśli i u Ciebie wyjdzie wszystko ok..W takim razie skąd by się brały te wszystkie bóle..

Teraz czekamy na Twoje badania i wyniki..



Ja teraz jak pojde do neurologa to koniecznie poprosze skierowanie na tomografie nigdy nie mialam takiego badania wiec chociaz raz powinni mi je zrefundować
Ehmm tylko slyszalam ostatnio ze np rzadkie objawy migreny sa nie wykrywalne nawet przy takim badaniu więc w najgorszynm przypadku do końca zycia bedziemy skazane na "towarzystwo" tego okropnego bolu...
Wogole to od po 12 dniach meczarni dzis jakos lepiej sie czuje o dziwo nie brałam zadnej przeciwbólowej tabletki... ale mimo wszystko nawet jesli bede w swietnej formie w dniu wizyty u Neurologa to i tak pojde bo z tymi bolami to nigdy nie wiadomo...
U nas to wogole w Polsce jakis klimat dziwny jest tyle ludzi choruje leczą sie latami i nie wiedzą tak naprawde na co. Powiem wam ze Jak byłam miesiąc czasu w Islandii (zimowa porą od 15 grudnia do 15 stycznia ) nie czułam zadnych dolegliwosci ZERO ! a jaka cere mialam sliczną ehh

A co do okulisty to sądze ze dostaniesz jakies okularki w sumie mi by tez sie przydały.. duzo czasu spedzam przy komputrze poniewaz mam taka prace.. i tez juz widze ze moj wzrok sie pogarsza także wizyta u okulisty tez mnie czeka

a tymczasem dalej czekamy na diagnoze twojego okulisty i mojego neurologa.

Pozdrowionka
asiaczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 12:05   #29
*Ancia*
Rozeznanie
 
Avatar *Ancia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 625
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Witam Wczoraj mialam robiona tomografie Nic przyjemnego, ale po wyjsiu z kabiny dowiedzialam sie ze wszystko jest w porzadku Jednak pozniej, czekajac na wyniki lekarz powiedzial mi ze trzeba powtorzyc badanie bo cos zauwazyl. Dzieki Bogu bylo to tylko powiekszenie prawej komory ktoro podobniez nie ma zadnego wplywu na moje bole. Poza tym nic nie wykryto, ale lekarz powiedzial ze mimo wszystko trzeba wykonac rezonans magnetyczny. W sumie ciesze sie ze nie ma zadnego wiekszego zagrozenia juz Ale jakby nie bylo, glowa dalej bardzo mnie boli, dopiero teraz przestala po silnych bolach wczoraj wieczorem po badaniu i calej nocy meczarni.

Tak wiec, szukam dalej przyczyny. Mam nadzieje ze znajdzie sie jak najszybciej i bede mogla juz brac dorazne leki lub robic inne kroki w kierunku wyleczenia sie z tego getta. Tego zycze i Wam, kochane Powodzenia
__________________
confusion girl



*Ancia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 10:12   #30
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: ciągły Bol glowy :(((

Cytat:
Napisane przez asiaczek1986 Pokaż wiadomość

a tymczasem dalej czekamy na diagnoze twojego okulisty i mojego neurologa.

Pozdrowionka
No Ty już pojutrze masz badanie.Koniecznie daj znac co i jak! Bo bedę sie martwic...
Oczywiście życzę żeby wszystko było w jak najlepszym porzadku...
A ja do okulisty mam dopiero na 4 kwietnia więc sobie jeszcze poczekam..
Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez *Ancia* Pokaż wiadomość
Witam Wczoraj mialam robiona tomografie Nic przyjemnego, ale po wyjsiu z kabiny dowiedzialam sie ze wszystko jest w porzadku Jednak pozniej, czekajac na wyniki lekarz powiedzial mi ze trzeba powtorzyc badanie bo cos zauwazyl. Dzieki Bogu bylo to tylko powiekszenie prawej komory ktoro podobniez nie ma zadnego wplywu na moje bole. Poza tym nic nie wykryto, ale lekarz powiedzial ze mimo wszystko trzeba wykonac rezonans magnetyczny. W sumie ciesze sie ze nie ma zadnego wiekszego zagrozenia juz Ale jakby nie bylo, glowa dalej bardzo mnie boli, dopiero teraz przestala po silnych bolach wczoraj wieczorem po badaniu i calej nocy meczarni.

Tak wiec, szukam dalej przyczyny. Mam nadzieje ze znajdzie sie jak najszybciej i bede mogla juz brac dorazne leki lub robic inne kroki w kierunku wyleczenia sie z tego getta. Tego zycze i Wam, kochane Powodzenia

Cieszę się,że wszystko w porządku...Że nic groźnego nie wykryli
Byc może okaże się,że to tylko wpływ np pogody albo diety czy coś podobnego...
Daj znac jak idą poszukiwania przyczyny bólu..
Pozdrawiam
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.