Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-23, 14:43   #1
Bastian21
Rozeznanie
 
Avatar Bastian21
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 587

Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.


Proponuję taką zabawę...Naukowcy i psycholodzy na podstawie wieloletnich badań stworzyli swego rodzaju typy osobowości / charakteru człowieka opierając się o budowę jego ciała. Czyli na przykład kształt ust, oczu, brwi, palców dłoni i wiele innych.

Jeżeli przypadnie Wam to do gustu, to możemy potwierdzić te badania lub też nie...Oczywiście należy to traktować z przymrużeniem oka, jednak pewnie wiele z wymienionych tutaj cech naszego ciała ma odzwierciedlenie w naszym charakterze, naszych uczuciach, stosunku do ludzi.

Jeżeli natomiast temat się nie spodoba, niech popadnie w zapomnienie


I. USTA (cz. 1) psyche


Usta otwarte:
nieskomplikowany charakter.

Usta zamknięte: ostrożność, rozwaga, nieufność

Usta duże, otwarte: siła i odwaga, lecz także nienawiść. Zapowiadają namiętność, gwałtowność, żądzę przygód, potrzebę częstej zmiany otoczenia oraz zmienny humor.

Usta duże, zaciśnięte: skąpstwo, zachłanność i pamiętliwość.

Usta małe, rozchylone: delikatność, dobroć, zamilowanie do porządku i czystości. Jednocześnie znamionują skrytość i sceptycyzm życiowy.

Usta małe, zamknięte: osoba zrównoważona i skłonna do pomocy i poświęceń. Zarówno w pracy, jak i w uczuciach zachowująca powagę, lecz e jej duszy płonie ogień.

Usta pełne: zmysłowość i chwiejny charakter. Osoba powolna o zmiennych nastrojach, ulegająca wpływom otoczenia.

Usta średnie: powaga, skromność i wstrzemięźliwość. Osobie takiej obce są ekstrawagancje i dążenie do wyróżniania się.

Usta drobne: nieśmiałość i słaba wola, uciekanie od zaangażowań uczuciowych. Ponadto charakterystyczny jest w tym przypadku brak umiejętność podejmowania decyzji.

Usta o mięsistych i wywiniętych wargach: osoba dobroduszna, namiętna, łakoma i lubująca się w mocnych trunkach.

Usta wąskie:
"twardy" charakter, zawziętość i życiowa przebiegłość. Często jest to oznaka skłonności do milczenia, być może dlatego, że osobie tej otoczenie wydaje się nudne.

Usta wąskie i zaciśnięte: znamionują chłód uczuciowy, obojętność lub niewierność zarówno w miłości, jak i przyjaźni.

Usta w ksztalcie serca: to prawdziwy motylek, skaczący z kwiatka na kwiatek, ale nie robiący nikomu krzywdy, powierzchowny ale sympatyczny.

Usta lekko uśmiechnięte: bogata osobowość i szlachetność, życzliwość i otwarte serce.

Usta skrzywione: natura sceptyczna, zmienny humor, ostre spojrzenie na ludzi i na inne problemy, ale wybitna inteligencja.

Usta wystające lub zwisajaca dolna warga: skłonności do chwalenia się i otwartego seksu.

Warga górna zwisająca: osoba dobroduszna.

Górna warga uniesiona: złośliwość i cynizm.

Usta opuszczone: osoba rzadko śmiejąca się, biorąca życie zbyt poważnie.

Kąciki ust uniesione: osoba wesoła, lubiąca życie towarzyskie.

Kąciki ust opuszczone:
upór i skłonność do niesnasek.

-----------
__________________
http://ewcia.pl
Bastian21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 14:55   #2
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Nieprawda to jest.
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 14:56   #3
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

troche nie rozumiem o co chodzi z tymi ustami 'otwartymi', 'zamknietymi'?
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 14:58   #4
Bastian21
Rozeznanie
 
Avatar Bastian21
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 587
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Cytat:
Napisane przez kleo14
troche nie rozumiem o co chodzi z tymi ustami 'otwartymi', 'zamknietymi'?
Niektóre osoby mają lekko otwarte usta (jak przedstawiono to w opisie, osoby takie mają nieskomplikowany charakter i sprawdza się to na przykład w przypadku mojego kuzyna), a niektóre szczelnie zamknięte. Ma się wtedy wrażenie, że w ogole ich nie otwierają
__________________
http://ewcia.pl
Bastian21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 14:59   #5
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

eee tam
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 15:05   #6
X-Pose passion Girl
Zadomowienie
 
Avatar X-Pose passion Girl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 079
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Usta w ksztalcie serca: to prawdziwy motylek, skaczący z kwiatka na kwiatek, ale nie robiący nikomu krzywdy, powierzchowny ale sympatyczny.
Kąciki ust uniesione: osoba wesoła, lubiąca życie towarzyskie.

U mnie póki co się zgadza
__________________
A w życiu ciągle trzeba na coś czekać...



Nasz synek Kacperek:
X-Pose passion Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 15:08   #7
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

poboba mi się
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-23, 15:17   #8
zlotarybka
Raczkowanie
 
Avatar zlotarybka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 36
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Usta małe, rozchylone: delikatność, dobroć, zamilowanie do porządku i czystości. Jednocześnie znamionują skrytość i sceptycyzm życiowy.

O rany!!! Zgadza sie!!! Zwłaszcza to zamilowanie do czystości Pewnie to przypadek, ale lubie takie głupotki.
__________________
I'm still a super hot female!
zlotarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 15:19   #9
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

U mnie sie zgadza
Usta małe, zamknięte: osoba zrównoważona i skłonna do pomocy i poświęceń. Zarówno w pracy, jak i w uczuciach zachowująca powagę, lecz w jej duszy płonie ogień.
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 15:23   #10
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

ha dobra zabawa, tyle, że u mnie się zgadza
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 15:28   #11
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Usta średnie: powaga, skromność i wstrzemięźliwość. Osobie takiej obce są ekstrawagancje i dążenie do wyróżniania się.

Nie zgadza mi się tylko powaga.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-23, 16:14   #12
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Usta zamknięte: ostrożność, rozwaga, nieufność
Usta drobne: nieśmiałość i słaba wola, uciekanie od zaangażowań uczuciowych. Ponadto charakterystyczny jest w tym przypadku brak umiejętność podejmowania decyzji.


Zgadza się , a w szczególności : brak umiejętności podejmowania decyzji
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 16:55   #13
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Cytat:
Napisane przez Bastian21
Niektóre osoby mają lekko otwarte usta (jak przedstawiono to w opisie, osoby takie mają nieskomplikowany charakter i sprawdza się to na przykład w przypadku mojego kuzyna), a niektóre szczelnie zamknięte. Ma się wtedy wrażenie, że w ogole ich nie otwierają
Jakoś nie zauważyłam. Jak dla mnie, zdrowy człowiek ma usta zamknięte, zaś otwarte sygnalizują tzw. trzeci migdał Albo, interpretując z większą głębią, gapowatość i małą lotność umysłu.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 17:39   #14
Bastian21
Rozeznanie
 
Avatar Bastian21
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 587
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Jakoś nie zauważyłam. Jak dla mnie, zdrowy człowiek ma usta zamknięte, zaś otwarte sygnalizują tzw. trzeci migdał Albo, interpretując z większą głębią, gapowatość i małą lotność umysłu.
Ja mam przykład w rodzinie, więc...I osoba ta jest zdrowa i pozbawiona cech o których wspominasz więc interpretaja w tym wypadku chybiona
__________________
http://ewcia.pl
Bastian21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 17:47   #15
vvenus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 171
Talking Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

hmmm ja bym powiedziala ze sie w moim przypadku zgadza:
Usta duże, otwarte: siła i odwaga, lecz także nienawiść. Zapowiadają namiętność, gwałtowność, żądzę przygód, potrzebę częstej zmiany otoczenia oraz zmienny humor.
Usta pełne: zmysłowość i chwiejny charakter. Osoba powolna o zmiennych nastrojach, ulegająca wpływom otoczenia.
Górna warga uniesiona: złośliwość i cynizm.
tylko sie nie zgadza ta powolnosc i wplywy otoczenia- jestem energiczna i asertwyna
A GDZIE RESZTA?? TZN BRWI, OCZY I TAK DALEJ///
vvenus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 17:58   #16
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Na podstawie nosa, oczu , rysów twarzy, wielkości i kształtu dłoni, palców, w ogóle całej sylewetki można określić < mniejwięcej oczywiście > osobowść cechy danego człowieka

W mi przypadku w 97 % zgadza się
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 18:05   #17
Bastian21
Rozeznanie
 
Avatar Bastian21
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 587
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

W takim razie badamy się dalej...


Teraz może palce:

Palce kwadratowe: osoby silne i zdecydowane, lubiace ład i odrobinę pedantyczne, mające dobrą pamięć, lecz bez fantazji.

Palce owalne:
oryginalność, fantazja, intuicja i zdolności artystyczne. Brak zmysłu praktycznego.

Palce łopatkowe: osoby czynne, energiczne, obdarzone zmysłem praktycznym, mające poczucie rzeczywistości i samokrytyczne.

Palce lancowate: charakterystyczne dla osób potrafiących sobie radzić w życiu, będących dobrymi dyplomatami, opanowanych i obdarzonych sprytem życiowym, umiejących współżyć z otoczenie,

Palce zróżnicowane: ta sama dłoń może mieć palce o różnym zakończeniu - znaczy to, że u jednej osoby występuje po trosze wszystkie wspomniane wczesniej cechy.

W załączniku obrazek ulatwiający identyfikację posiadanych przez siebie palców
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Palce.jpg (17,8 KB, 114 załadowań)
__________________
http://ewcia.pl
Bastian21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 18:55   #18
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

zacytuje jeden z kabaretow "bezzzzdurraaaaa!!!!! !!"
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 18:59   #19
Bastian21
Rozeznanie
 
Avatar Bastian21
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 587
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Cytat:
Napisane przez tygrysiatko18
zacytuje jeden z kabaretow "bezzzzdurraaaaa!!!!! !!"
Jak wspominałem, należy to traktować z przymrużeniem oka, jednak jak się okazuje, w wielu wypadkach to się sprawdza, więc nie taka wielka "bezdura".

__________________
http://ewcia.pl
Bastian21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-23, 19:00   #20
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Nie wiem czy to przypadek, ale u mnie dużo się zgadza...
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 19:03   #21
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s
Usta zamknięte: ostrożność, rozwaga, nieufność
Usta drobne: nieśmiałość i słaba wola, uciekanie od zaangażowań uczuciowych. Ponadto charakterystyczny jest w tym przypadku brak umiejętność podejmowania decyzji.


Zgadza się , a w szczególności : brak umiejętności podejmowania decyzji
u mnie to samo, wszystko sie zgadza!!! ...a zwlaszcza uciekanie od zaangazowan uczuciowych
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 19:04   #22
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

a jezeli chodzi o palce to mam maly problem z ustaleniem ksztaltu
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 19:07   #23
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Sporo się zgadza Ale oczywiście nie wszystko.. :P Jednak to mnie najbardziej rozbawiło: (z tego co pasuje ale do wygladu -zapomnialam dodac-)
"Usta o mięsistych i wywiniętych wargach: osoba dobroduszna, namiętna, łakoma i lubująca się w mocnych trunkach. " i "
Usta wystające lub zwisajaca dolna warga: skłonności do chwalenia się i otwartego seksu."

Edytowane przez kleo14
Czas edycji: 2006-02-23 o 19:38
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 19:14   #24
Ditto
Rozeznanie
 
Avatar Ditto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 621
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Cytat:
Napisane przez Bastian21


Usta pełne: zmysłowość i chwiejny charakter. Osoba powolna o zmiennych nastrojach, ulegająca wpływom otoczenia.

Usta o mięsistych i wywiniętych wargach: osoba dobroduszna, namiętna, łakoma i lubująca się w mocnych trunkach.



-----------
Zgadza się
A czy palce też to nie wiem, bo nie potrafię rozpoznać kształtu moich
Ditto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 19:26   #25
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ale lubię takie rzeczy robić czasem się zgadzają
Rozpoznanie kształtu palców trochę trudniejsze ale wydaje mi się że mam palce lancowate (albo lancetowate nie wiem która z wersji jest poprawna bo napisałeś inaczej niż w załączniku jest ) :
charakterystyczne dla osób potrafiących sobie radzić w życiu, będących dobrymi dyplomatami, opanowanych i obdarzonych sprytem życiowym, umiejących współżyć z otoczenie.

Tak po połowie się zgadza
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 19:31   #26
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Nawet nie umiem określić jakie mam usta...
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 20:16   #27
X-Pose passion Girl
Zadomowienie
 
Avatar X-Pose passion Girl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 079
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Usta jak już wspomniałam się zgadzają, a paluszki...

Palce owalne: oryginalność, fantazja, intuicja i zdolności artystyczne. Brak zmysłu praktycznego.

...też Cała ja Jeszcze trochę i zacznę w to wierzyć
__________________
A w życiu ciągle trzeba na coś czekać...



Nasz synek Kacperek:
X-Pose passion Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 20:20   #28
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Bardzo fajny (ciekawy) temat.Tak ja już to kiedyś przerabiałam (szkoła) i uważam, że bardzo wielu informacji możemy się dowiedzieć o drugiej osobie na podstawie jej ciała. Jestem typem obserwatora i zwracam uwagę na takie rzeczy poznając kogoś .

Cytat:
Napisane przez Bastian21
Usta pełne: zmysłowość i chwiejny charakter. Osoba powolna o zmiennych nastrojach, ulegająca wpływom otoczenia.Usta o mięsistych i wywiniętych wargach: osoba dobroduszna, namiętna, łakoma i lubująca się w mocnych trunkach. Palce lancowate: charakterystyczne dla osób potrafiących sobie radzić w życiu, będących dobrymi dyplomatami, opanowanych i obdarzonych sprytem życiowym, umiejących współżyć z otoczenie
A jeżeli chodzi o charakterystykę cech osobowości na podstawie moich części (usta , palce) to jest bardzo trafiona.

P.S. Jest wiele takich testów osobowości. Cechy osobowości można też zbadać na podstawie charakteru pisma etc;ale tutaj byłby to problem.
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 20:25   #29
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Usta pełne: zmysłowość i chwiejny charakter. Osoba powolna o zmiennych nastrojach, ulegająca wpływom otoczenia.

jedynie zmyslowosc

Usta zamknięte: ostrożność, rozwaga, nieufność

Pozostaje tylko rozwaga...
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 20:27   #30
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Palce kwadratowe: osoby silne i zdecydowane, lubiace ład i odrobinę pedantyczne, mające dobrą pamięć, lecz bez fantazji.

tu sie moge zgodzic gdyby nie bylo pedantycznosci

daleko mi do pedantki
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.