wasze rodzeństwo - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-05, 14:40   #121
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez Paulyna
Ja mam dwóch starszych braci :

Marcin - 25 lat, studiuje w Warszawie marketing i zarządzanie
Tomek - 24 lata, przyszły policjant, aktualnie przebywa w prewencji w Piasecznie

W sumie fajnie być młodszą siostrą, ale bym chciała też miec siostrę.
A ja własnie chciałam zawsze mieć braci..zawsze to inaczej A bycie młodsza siostrą ma swoje wady i zalety,ale najważniejsze to niedać sobą pomiatac
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:41   #122
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez cheer
Przepraszam, ale nie widziałam żadnej Twojej wypowiedzi, która byłaby głosem w dyskusji. Tylko same upomnienia, wytykanie błędów, itd. Przecież nie jesteś moderatorem...Co to za przyjemność taki sposób uczestnictwa na forum? Wyszukiwanie wątków i strofowanie jak leci? Może kiedyś było inaczej, ale teraz jest chyba tylko tak.
Cattt, nie chce znowu kolejnych zgrzytow, choc i tak pewnie znienawidzisz mnie za to, co napisze, ale trudno.
Od dawna juz gotuje sie we mnie jak widze, ze kazdy praktycznie zalozony watek podlega twojej krytyce. Usilnie starasz sie zostac moderatorem i liczysz, az wreszcie ktoras z kolezanek cie wypatrzy i zglosi twoja kandydature? Mam wrazenie, ze coraz mniej twoich wlasnych wypowiedzi na forum, tylko wlasciwie sledzenie, czy ten watek juz byl czy jeszcze go nie bylo i wstawka: "prosze skorzystac z wyszukiwarki".
A szlag mnie trafia, kiedy do jakiegos watku dopiszesz, ze temat jest glupi. Jezeli mi sie temat wydaje idiotyczny, to sie w nim nie wypowiadam, a nie robie glupich dopisek w stylu ; "ale baby macie problem, gdybym tylko to miala na glowie".. I juz szczegolnie wez pod uwage nowo przybylych na wizaz, bo sprawiasz im czasem wielka przykrosc i oniesmielasz jeszcze bardziej przez niektore twoje nieprzemyslane, a machinalne wypowiedzi.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:48   #123
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Jam jedynaczka Nie wiem czy to dobrze czy źle, w końcu nigdy nie miałam rodzeństwa, więc nie mam porównania Pewnie są i wady i zalety bycia jedynaczką, ale żebym była jakaś samolubna czy egoistyczna to chyba nie... (a to często się przypisuje jedynakom)
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:53   #124
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez sweetes_things
A ja własnie chciałam zawsze mieć braci..zawsze to inaczej A bycie młodsza siostrą ma swoje wady i zalety,ale najważniejsze to niedać sobą pomiatac
Hehehe, zawsze jest tak, że chce się tego czego nie mamy... Gdy byłam mała często kłóciłam się z braćmi,teraz też są jakieś zgrzyty... Ale ogolnie rozumiemy się dobrze i co najważniejsze nie dadzą mnie skrzywdzić żadnemu facetowi Czasami mam ich dosyć, ale jak na dłużej wybędą z domku to tęsknie bardzo Ale, jak sie ożenią to i tak będe musiała się z tym pogodzić
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 15:20   #125
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Teraz Cattt przynajmniej wiesz, że starasz się być moderatorem i czekasz aż ktoś Cię zgłosi


Dla rozluźnienia sytuacji napiszę:

Mam Brata Jakuba- starszego o 3 lata. Ma 21 (w tym roku 22) lat. Studiuje dziennie prawo na 3 roku i dziennie ekonomie na 1 roku.
Bardzo inteligentny, zdolny, zarazem szyderca i cham niesłychany. Niedogadujemy się kompletnie, widujemy się rzadko, bo nie możemy znieść się nawzajem. Gramy sobie na nerwach po prostu Jest nie do życia, indywidualista aż do granic, praktycznie nic nie robi jak normalny człowiek Rzadko przyjeżdża do domu (studiuje w innym mieście), bo nie potrafi się dogadać z żadnym z domowników. Ale tak ogólnie to fajny chłopak z niego jest
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 15:46   #126
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Mam starszą siostrę.Ma na imię Ewelina i ma 22 lata.Kiedyś się kłóciłyśmy, donosiłyśmy na siebię itp.Ale z wiekiem to nam mineło Teraz jest dobrze choć nie mówię że się nie kłocimy
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 15:56   #127
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Mam brata - 18 lat.Uczy się w LO o profilu informatycznym, więc wiele rzeczy mnie już nauczył takich bardziej skomplikowanych Poza tym zdarza się,że się posprzeczamy,ja to w rodzeństwie ,ale ogólnie rzecz biorąc dogadujemy się bardzo dobrze, nie ma konfidenctwa i jedno może liczyć na drugie. Aaa ma na imię Piotr. W sumie jestem zadowolona
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-05, 15:59   #128
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez Paulyna
Hehehe, zawsze jest tak, że chce się tego czego nie mamy... Gdy byłam mała często kłóciłam się z braćmi,teraz też są jakieś zgrzyty... Ale ogolnie rozumiemy się dobrze i co najważniejsze nie dadzą mnie skrzywdzić żadnemu facetowi Czasami mam ich dosyć, ale jak na dłużej wybędą z domku to tęsknie bardzo Ale, jak sie ożenią to i tak będe musiała się z tym pogodzić
heh to masz dwóch bodyguardów Ooo komu fajnie heh Taka to sie powozi heh

*

Widze,ze nikt nieoddałby swojego rodzeństwa chociaz ja bym mogła siostre wypożyczyc ale tylko na pare dni
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 16:01   #129
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Witam , ja mam starszego brata i siostre blizniaczke. Teraz o niej nic zlego nie moge powiedziec tylko same pozytywy, a to dlatego ze nie mieszkam juz z nia pod jednym dachem, a wczesniej roznie to bywalo...A brat jak brat jest ok.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 16:05   #130
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez sweetes_things
heh to masz dwóch bodyguardów Ooo komu fajnie heh Taka to sie powozi heh

*

Widze,ze nikt nieoddałby swojego rodzeństwa chociaz ja bym mogła siostre wypożyczyc ale tylko na pare dni
Hehehe no w sumie, fajnie się z nimi powozić Mogę Cię zabrać kiedyś ze sobą
To możemy zrobić wymianę 2-3 dniową,co??? Hehe, zobaczymy co by z tego wyszło

eweska - i jak to mieć swojego sobowtóra? z chęcią bym zobaczyła Waszą fotkę razem
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 16:30   #131
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

eweska - i jak to mieć swojego sobowtóra? z chęcią bym zobaczyła Waszą fotkę razem[/quote]
No niestety, ale sobowtorami to my nie jestesmy. Nie wygladamy jakbysmy byly blizniaczkami, moze kiedy bylysmy male, ale z wiekiem roznice staly sie wieksze.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-05, 16:36   #132
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez eweska
No niestety, ale sobowtorami to my nie jestesmy. Nie wygladamy jakbysmy byly blizniaczkami, moze kiedy bylysmy male, ale z wiekiem roznice staly sie wieksze.
Rozumiem... ale i tak ciekawi mnie bycie bliźniakiem Pozdrawiam
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 16:52   #133
eVoLa!rAd
Raczkowanie
 
Avatar eVoLa!rAd
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wieś pod Wawą :D
Wiadomości: 175
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

A ja jestem jedynaczką (chyba bardziej niestety niż stety ) Bardzo chciałam mieć starszą siostrę... i ją zastępuje mi moja kochana kuzynka Ale i tak w domu czasami czuje się bardzo samotnie... nie ma z kim pogadać tak od serca itp. a siostra to nie zawsze to samo co przyjaciółka z podwórka...
__________________
Miłość ogarnia całe życie kobiety, jest jej więzieniem i jej niebem...
A. von Chamisso

Miłość pozwala widzieć to, czego inni nie widzą...

M. Quoist


eVoLa!rAd || dAr!aLoVe



eVoLa!rAd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 17:24   #134
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez eVoLa!rAd
A ja jestem jedynaczką (chyba bardziej niestety niż stety ) Bardzo chciałam mieć starszą siostrę... i ją zastępuje mi moja kochana kuzynka Ale i tak w domu czasami czuje się bardzo samotnie... nie ma z kim pogadać tak od serca itp. a siostra to nie zawsze to samo co przyjaciółka z podwórka...
zgadzam sie...
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 17:32   #135
Mego
Raczkowanie
 
Avatar Mego
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 360
GG do Mego
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Mam dwie starsze siostry:
Asia 27 lat: w tamtym roku skończyła medycynę, czasami udziela się na forum ale tak bardziej od święta, więcej czyta. Trzy lata temu wyszła za mąż. Niedługo zaczyna pracę a już teraz przygotowuje się do egzaminów w Stanach
Ula 23 lata: skończyła filologię angielską, teraz pracuje w szkole podstawowej. Niecały rok temu wyszła za mąż.

Z siostrami mam bardzo dobry kontakt i zawsze jest z kim pogadać i się pośmiać. Kiedyś toczyłyśmy istną wojnę.
__________________

Mego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 17:51   #136
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

A ja mam siostre starsza o 10 lat (Agnieszkę) i brata mlodszego o 10 lat (Tomka) ZEby bylo smiesznie, kazde z dzieci jest z podania Tzn. kiedy Aga miala 9 lat, napisala do rodzicow podanie, ze nie chce byc jedynaczka i prosi o siostre lub brata, wiec rodzice sie zlitowali i mnie zmajstrowali A potem ja jak mialam 9 lat, a siostra byla zareczona i zanosilo sie na jej wyprowadzke, napisalam podanie, ze bardzo chcialabym miec kim sie opiekowac NO i rodzicie postarali sie o mojego braciszka Z obojgiem mam swietny kontakt, oni ze soba gorszy, bo jest miedzy nimi 20 lat roznicy i brat traktuje Age bardziej jak ciocie , niz jak siostre
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 18:05   #137
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez Paulyna
Hehehe no w sumie, fajnie się z nimi powozić Mogę Cię zabrać kiedyś ze sobą
To możemy zrobić wymianę 2-3 dniową,co??? Hehe, zobaczymy co by z tego wyszło

eweska - i jak to mieć swojego sobowtóra? z chęcią bym zobaczyła Waszą fotkę razem
Heh okiej ja bardzo chętnie
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 18:09   #138
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Ja mam siostrę. Ma 5 lat i ma na imie Gabrysia. Zawsze wszystko zwala na mnie i wszytsko musi być tak jak ona chce. No ale mam nadzieję, że z czasem z tego wyrośnie. Ale najgorsze jest to , że już ją ciągnie do komputera, szczególnie wtedy kiedy ja przy nim siedze;/
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 18:19   #139
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez aniess
Teraz Cattt przynajmniej wiesz, że starasz się być moderatorem i czekasz aż ktoś Cię zgłosi
tak,to moje marzenie od urodzenia.

Mam brata.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-05, 18:31   #140
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez cattt
tak,to moje marzenie od urodzenia.
Widze, ze cie to smieszy, ale skoro juz dwie osoby zwrocily ci uwage, to moze jednak cos w tym jest. Szkoda, ze nie potrafisz przyjac uwag skierownaych w twoja strone na powaznie i sie nad nimi zastanowic
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 18:42   #141
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Nie chcę dołączać się do jakiejś nagonki na cattt, ale czasami rzeczywiście ktoś nieświadomie założy jakiś wątek na nieodpowiednim (według cattt) forum, albo przebrnąwszy przez wyszukiwarkę nie znalazł odpowiedniego wątku.
Cattt, nie wszyscy są tu od wieków, okaż trochę zrozumienia
naprawdę nie jest fajnie, kiedy ktoś założy wątek i czeka na odpowiedź a Ty od razu piszesz: "Było." albo "wyszukiwarka"
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 18:54   #142
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez cheer
Przepraszam, ale nie widziałam żadnej Twojej wypowiedzi, która byłaby głosem w dyskusji.
Więc chyba mało wątków przeglądasz

Cytat:
Napisane przez sweetes_things
Niektórzy tak poprostu lubią no i co zrobisz ;]
Widzisz, niektórzy lubią upominać, inni czepiać się wszystkiego a jeszcze inni lubią mieć pośladki w avatarze Każdy lubi co innego

Cytat:
Napisane przez jowisia
Usilnie starasz sie zostac moderatorem i liczysz, az wreszcie ktoras z kolezanek cie wypatrzy i zglosi twoja kandydature?
Cytat:
Napisane przez aniess
Teraz Cattt przynajmniej wiesz, że starasz się być moderatorem i czekasz aż ktoś Cię zgłosi
Cattt, w tym momencie stajesz się moją rywalką, w końcu ja też według niektórych staram się być moderatorką

a wracając do tematu, ja jestem jedynaczką ale mam kilku wspaniałych kuzynów, którzy z powodzeniem zastępują mi rodzeństwo
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 19:13   #143
studentka
Rozeznanie
 
Avatar studentka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mOje mIastO To Biały100k :)
Wiadomości: 740
GG do studentka
Smile Dot.: O naszym rodzeństwie :)

To teraz moja kolej..to zaczynam zawsze chciałam mieć starszego brata<nie wiem dlaczego ot tak a nigdy nie chciałam miec siostry też nie wiem czemu?> a wyszło tak ze to ja jestem starsza....o 4 minuty zawsze to coś! jesteśmy bliźniakami a czy podobnymi???nie wiem nie mnie to oceniać większosć mówi ze tak i pewnie tak jest Leci już u nas 23 roczek<o rety jaka ja stara >.Odkąd pamietam zawsze relacje między nami były dobre i jak chyba kaażde rodzeństwo kłóciliśmy sie, czasem kuksaliśmy i teraz też czasem sie przekomarzamy.Nasza mamcia powtarza że chyba z tego wyrośniemy..co by tu jeszcze powiedzieć.... mieszkamy razem z rodzicami ja studiuje pedagogike na Uniwerku a MArcin(mój brat) na Polibudzie w B-stoku, więc widzimy się i gadamy ze sobą codziennie hihi przyznam ze nie zamieniłabym Go na innego brata !!(chociaż jak byłam młodsza chciałam) boBO FAAAJNYY jest noo i jakos nie wyobrażam sobie życia bez mojej "drugiej połówki" :P...POZDRÓFKA
__________________
studentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 19:19   #144
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata
Nie chcę dołączać się do jakiejś nagonki na cattt, ale czasami rzeczywiście ktoś nieświadomie założy jakiś wątek na nieodpowiednim (według cattt) forum, albo przebrnąwszy przez wyszukiwarkę nie znalazł odpowiedniego wątku.
Cattt, nie wszyscy są tu od wieków, okaż trochę zrozumienia. Naprawdę nie jest fajnie, kiedy ktoś założy wątek i czeka na odpowiedź a Ty od razu piszesz: "Było." albo "wyszukiwarka"
Podpinam sie pod te swietnie napisane slowa
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 19:30   #145
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

A ja mam o 10 lat starsza siostre, ktora jest moja najwieksza przyjaciolka. Oczywiscie bywaly gorsze okresy, zwlaszcza jak bylysmy mlodsze, ale moge bez wahania powiedziec ze to glownie siostra mnie wychowala i bardzo duzo mi w zyciu pomogla. Fajnie miec rodzenstwo.
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 20:05   #146
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Mam brata w wieku 6 lat i siostrę w wieku 13.Brat mnie uwielbia aż do przesady,jednym słowem jestem dla niego mądrościa świata.Siostra..Ehh bez komentarza.Wkurza mnie sam fakt że jest.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 20:12   #147
Bastian21
Rozeznanie
 
Avatar Bastian21
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 587
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Pisałem już, że mam siostrę. Jednak chciałbym również "poczuć" życie z bratem. Niestety brata nigdy mi nie było dane poznać, ze względu na jego wczesną smierć.

Życzę więc Wszystkim osobom, które czasami narzekają na swoich braci, by okazali więcej miłości i cierpliwości.
__________________
http://ewcia.pl
Bastian21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 20:46   #148
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

siostra - Magda (22 lata) na 4. roku prawa w Dijon, juz mezatka wyemigrowala na stale do Francji
brat - Darek (16lat) w liceum na profilu zarzadzanie informacja, maniak komputerowy, wybiera sie na informatyke

i zawsze chcialam miec starszego brata... takiego ktory mialby fajnych kolegow hiehie
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 20:50   #149
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
Więc chyba mało wątków przeglądasz
Dlatego właśnie napisałam, że być może wcześniej było inaczej...
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 21:06   #150
Irysekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 790
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Ja mam 2 rodzeństwa:
Magda -rocznik 79 magister dziennikarstwa , mężatka i mamusia - mąż Michał ; synek Kacper ( 1,5 roku) od kilku miesięcy mieszka z rodzinką w Newry ( Irlandia Północna)

Jakub - rocznik 90 - ostatnia klasa gimnazjum zapalony piłkarz ręczny i fan Kolportera Korony Kielce

No i to chyba na tyle - o nie ślubnych dzieciach moich rodziców nic mi nie wiadomo
__________________


Irysekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.