wasze rodzeństwo - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-17, 15:55   #91
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: wasze rodzeństwo

A ja mam dwóch braci, starszy o rok (20) i młodszy o 6 lat (13)...Obydwoje są dziwni i rzadko z nimi gadam, chyba że mam jakąś sprawę (np. muszę kasę pożyczyć), z młodym się przeważnie kłócę...cóż taki wiek, wkońcu ma 13 lat :P:P
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 16:25   #92
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: wasze rodzeństwo

Ja mam młodszą o 7 lat siostrę Anie i starszego o rok brata Daniela. Siostra dojrzewa, więc niezabardzo się z nią dogaduje. Na szczęście już nie mieszkam w domu ale mieszkam za to z brtatem. Dogadujemy się super
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 23:58   #93
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: wasze rodzeństwo

.

Edytowane przez barbi20
Czas edycji: 2007-10-26 o 20:49
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 08:11   #94
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: wasze rodzeństwo

Mam starsza siostre o 5 czasami trudno sie z nia dogadac ( bo zawsze jest zazdrosna o byle glupote czasami zachowuje sie jak dziecko ) a le ogolem jest oki . Natomias z starszym o 2 lata bratem swietnie sie dogadujemy jest naprawde OKI mamy wspolnych znajomych , a wyborach czegokolwiek sobie doradzamy .
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 11:13   #95
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: wasze rodzeństwo

a ja jestem jedynaczka czasem smutno, ale w koncu wszystko dla mnie
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 12:19   #96
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: wasze rodzeństwo

mam brata młodszego o 3 lata.

Pamiętam jak przywieźli go w tych wszytskich becikach i koronkach to myślałam, że rodzice kupili mi na targu świnke bo bardzo chcialam mieć jakieś zwierzątko w domu- a tu się okazał brat, więc zadowolona że jest ktoś nowy wzięłam 2 wielkie pluszowe misie i zaczełam nimi wogół niego dziwnie manerwrować- skończyło sie płaczem brata no i moim. Dzisiaj role się troszkę odwróciły- wyrósł z niego chłop jak dąb więc nie mam za duzo do gadania przy moim 160 cm......no ale to tylko teororia...w praktyce ja rządzę Imie dostał po mojej wielkiej przedszkolnej miłości W sumie dogadujemy się muszę przyznać dość dobrze......czasem jakieś ma zachwiania w sposobie myślenia ale wybaczam mu ....wkońcu okres buntu młodzienczego przeżywa każdy. Rozumiemy się dość dobrze- jeden drugiemu stara się nie za bardzo wchodzić w drogę ale wiemy, że możemy na siebie wzajemnie liczyć.
AAaaa właśnie + dla niego: jak wracam późno z uczelni to wychodzi po mnie na przystanek żebym nie wracała sama.
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 12:35   #97
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: wasze rodzeństwo

do 15-stego roku życia byłam jedynaczką. Potem urodziła się moja przyrodnia siostra (po rozwodzie rodzicow ojciec założył drugą rodzinę). Kontakty mamy w miarę dobre, chociaż Majka ma teraz "cielęcy wiek". W zeszłym roku straciła mamę (nowotwór) i staram się odwiedzać Tatę i Ją jak najczęściej jak się tylko da. Niestety nie mieszkamy w tym samym mieście...
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-10, 14:52   #98
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: wasze rodzeństwo

Mam 10 lat młodszą siostrę. Zbyt duża różnica wieku, poglądów, wyglądu, charakteru. Zawsze chciałam mieć rodzeństwo. Każde urodziny poprzedzałą litania o prezent w postaci brata. Po 10 latach jęczenia otrzymałam siostrę (kilka dni przed moimi urodzinami) więc tak jakby w proezencie urodzinowym. Nie zwierza mi się, praktycznie nie znam jej znajomych, nie wiem czy ma jakieś problemy etc. bo mi się nie zwierza. Mam już swoją rodzinę ale mieszkam 10 minut od niej. Myślę, że zbyt duża różnica powoduje to, że między rodzeństwami nie ma tak silnej więzi a szkoda.... Ja jestem bardzo uczuciowa i ciepła-ona apodyktyczna, egoistyczna. Nie lubi dzieci. Ledwo toleruje moją małą...Szkoda! Muszę mojej córci chyba zafundować jak najszybciej rodzeństwo, może ona chociaż będzie mieć lepiej niż ja!
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 15:05   #99
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: wasze rodzeństwo

Mam brata starszego o dwa lata. Jakieś 3 lata temu lubiliśmy się tylko pozornie. Skarżyłam na niegło u rodziców, byleby ich uwagę ode mnie odciągnąć. Np. gdy czepiali się, że nie posprzątałam, to mówiłam coś o bracie, o czymś co złego zrobił, wtedy na niego krzyczeli, nie na mnie. Teraz utrzymujemy raczej przyjacielskie stosunki. Może i nie siadamy razem i nie zwierzamy się ze sobie, ale czasami ni stąd, ni zowąd zaczynamy sobie o czymś opowiadać z obietnicą "nikomu nie mów". Muszę przyznać, że zawsze był wobec mnie wporządku, jest pokojowy nastawiony, więc nigdy nie mścił się na mnie itp. Wkurza mnie tylko, że nie potrafi rodzicom własnego zdania powiedzieć, zawsze im przytakuje, nie to co ja - pyskata
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 15:17   #100
paulinka5891
Raczkowanie
 
Avatar paulinka5891
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Ostrowa Wlkp
Wiadomości: 302
GG do paulinka5891
Dot.: wasze rodzeństwo

Mam starszego bratao 2 lata i od 2 lat nie mieszka już w domu tylko ze swoją dziewczyną. Gdy byliśmy mali zawsze się kłuciliśmy i biliśmy wiadomo ja jest...Teraz jest okOprócz tego moi rodzice po latach żartobliwie zrobili tzw."drugi rzut" doszedł braciszek a po dwóch latach siostrzyczkaTo był szokAle teraz nie wyobrażam sobie domu bez nich ,byłoby pusto, cicho i smutno. Obecni mają 7 i 5 lat natomiast ja mam 20 więc lekka różnica wiekowa jest
__________________
Catch me If jou can... ...

---------------------------------------------------
21 czerwiec 2014 r., godz: 15:00!!

Nasz dzień!!!
paulinka5891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 15:50   #101
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: wasze rodzeństwo

Mam 2 starszych braci.. jednego o 10 lat, drugiego o 26.

Z dziecinstwa pamietam tylko "starszakow" czyli ich kumpli przewijajacych sie po domu i siebie, jak koniecznie chcialam uczestniczyc w ich rozmowach :P

Mysle, ze taki akurat uklad uczy dojrzałosci. Duzo wczesniej rozumialam problemy ifajne strony bycia w kolejnych latach zycia obserwujac wlasnie ich.

Minus? Mozesz miec nie-wiem-ile-lat, a zawsze bedzie sie małą siostrą Czasami chyba sami sie gubia jak ze mna rozmawiac. Niby juz od dawna dorosła, ale...
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-10, 15:51   #102
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: wasze rodzeństwo

*drugiego o 16 lat
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 12:58   #103
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Smile O naszym rodzeństwie :)

Myślę,że takiego wątku jeszcze niebyło no więc zakładam Wiemy już jak mamy na imie,co lubimy etc więc teraz może czas poznac nasze rodzeństwo Napiszcie wszystko co chcecie o swoim rodzeństwie,jak sie nazywają,kim są,co lubią robić,ich wady,zalety,ich zdjęcia ..poprostu wszystko co wam nasunie sie do głowy.Jestem ciekawa waszej rodzinki

To ja zaczne pierwsza
Mam siostre,która nazywa sie Asia (jednak ja wole Aśka mówic heh:P), ma skończone 19..no prawie 20 lat Studiuje na Wyższej Szkole Administracji Publicznej na kierunku Stosunki Międzynarodowe ;].Interesuje sie projektowaniem wnętrz, i kreowaniem mody. Ma chłopaka,z którym jest juz ponad 3 lata no i planuja dalszą przyszłość ;jest bardzo spontaniczna,wesoła,a jej wielką wadą jest spóźnianie się! ;/ ,jak zajmuje łazienke godzinami nielicząc sie,że też są inni w domu :|oraz wqrza mnie wtedy gdy pożycza ode mnie ciuchy nic mi niemówiąc!!! wrrr Ogólnie jest moją najlepszą przyjaciółką,zawsze była przy mnie gdy było źle Jak każde rodzeństwo są konflikty,ale niezamieniłabym jej za żadne skarby!! No to chyba na tyle A to jej fotki (mam nadzieje,ze mnie za nie niezabije,,więc cii;p)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asia.JPG (21,2 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asia2.jpg (33,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB090016.JPG (31,2 KB, 59 załadowań)
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 13:20   #104
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez sweetes_things
pożycza ode mnie ciuchy nic mi niemówiąc!!! wrrr
a Ty pewnie robisz to samo

zazdroszcze fajnej siostry
ja nie mam rodzenstwa niestety...
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 13:35   #105
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

lepiej skorzystać z wyszukiwarki niż zakładać,że wątku nie było
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=rodze%F1stwo
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 13:41   #106
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Ja mam niestety młodszą siostre(12 lat)Jej głownym zajęciem jest dręczenie ludzi ,precyzując to najbardziej mnie.Uwielbia brać moje rzeczy bez pytania i skarżyc na mnie.Gdy przechodzi koło mnie ,czasem opluwa mnie jadem.Udaje wielce dorosła a tak naprawde to ogląda tabaluge i chodzi spać po wieczorynce.Kocha ogladac horrory i mnie denerwowowac oraz kontrolowac mnie czyli sprawdzac co gdzie z kim kiedy.Bezcenna kopalnia plotek o mnie.
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 13:41   #107
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez cattt
lepiej skorzystać z wyszukiwarki niż zakładać,że wątku nie było
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=rodze%F1stwo
Przejrzałam tamten wątek i mój niejest taki sam ! ;> Tam chodzi o relacje pośród rodzeństwem i czy daleko mieszkają od siebie a nie ich przedstawienie i zdjęcia ;] więc..niewidze żadnych przeszkód ;> A Ty jak niemasz ochoty..to sie niewpisuj ;]
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 13:46   #108
Bastian21
Rozeznanie
 
Avatar Bastian21
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 587
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez *Claire*
Ja mam niestety młodszą siostre(12 lat)Jej głownym zajęciem jest dręczenie ludzi ,precyzując to najbardziej mnie.Uwielbia brać moje rzeczy bez pytania i skarżyc na mnie.Gdy przechodzi koło mnie ,czasem opluwa mnie jadem.Udaje wielce dorosła a tak naprawde to ogląda tabaluge i chodzi spać po wieczorynce.Kocha ogladac horrory i mnie denerwowowac oraz kontrolowac mnie czyli sprawdzac co gdzie z kim kiedy.Bezcenna kopalnia plotek o mnie.
Siostry bywają okrutne...Ale z założenia (nie zawsze się sprawdza) z wiekiem nabierają rozumu
__________________
http://ewcia.pl
Bastian21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 13:50   #109
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez Bastian21
Ale z założenia (nie zawsze się sprawdza) z wiekiem nabierają rozumu
ta reguła moją siostrę omija szreokim łukiem...
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-05, 13:53   #110
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez cattt
lepiej skorzystać z wyszukiwarki niż zakładać,że wątku nie było
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=rodze%F1stwo
Przepraszam, ale nie widziałam żadnej Twojej wypowiedzi, która byłaby głosem w dyskusji. Tylko same upomnienia, wytykanie błędów, itd. Przecież nie jesteś moderatorem...Co to za przyjemność taki sposób uczestnictwa na forum? Wyszukiwanie wątków i strofowanie jak leci? Może kiedyś było inaczej, ale teraz jest chyba tylko tak.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 13:55   #111
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez sweetes_things
Przejrzałam tamten wątek i mój niejest taki sam ! ;> Tam chodzi o relacje pośród rodzeństwem i czy daleko mieszkają od siebie a nie ich przedstawienie i zdjęcia ;] więc..niewidze żadnych przeszkód ;> A Ty jak niemasz ochoty..to sie niewpisuj ;]
Niemniej temat bardzo podobny. I tu nie chodzi o to, kto ma ochote się wpisywać, a kto nie, tylko o najzwyklejsze korzystanie z wyszukiwarki
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 13:59   #112
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

A ja mam brata, starszego o 7 lat!!! Ma na imię Rafał. Wyprowadził się od nas w we wrześniu zaraz po ślubie z moją obecną bratową Magdą Szczerze mówiąc nasze relacje były nienajlepsze, brat był zawsze moim przeciwieństwem Co ja powiedziałam, on się sprzeciwiał, nawet jeśli miał podobne zdanie do mojego , "kosa" na każdym kroku, nie bardzo się lubieliśmy, ale bywały momenty, że było całkiem całkiem. Teraz gdy się wyprowadził, brakuje mi go, tak jakoś smutno bez niego w domu, gdy nas odwiedza to NIGDY się nie kłocimy! Jesteśmy w jaknajlepszych stosunkach i mam nadzieję że tak pozostanie do końca!!!!
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:06   #113
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Mam o rok młodszą siostrę,Kamilę.Czasem nieźle daje mi w kość (zawsze chce korzystać z komputera w tym samym czasie,co ja),ale nie jest zła-pomaga mi w matmie,jeżeli ją o to poproszę
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:07   #114
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cheer zgadzam sie z Toba w 100% ;] Niektórzy tak poprostu lubią no i co zrobisz ;]

Lovisia no własnie..podobny ale nie taki sam a to jest różnica.Było tutaj mnóstwo wątków podobnych do siebie i nikt nierobił z tego wielkiego halo.Bez przesady już ;]
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:10   #115
Bastian21
Rozeznanie
 
Avatar Bastian21
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 587
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Aśka - siostra moja. W miarę dobra z niej dusza, mam tez przynajmniej fryzjera za darmo
__________________
http://ewcia.pl
Bastian21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:23   #116
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Ja mam dwóch starszych braci :

Marcin - 25 lat, studiuje w Warszawie marketing i zarządzanie
Tomek - 24 lata, przyszły policjant, aktualnie przebywa w prewencji w Piasecznie

W sumie fajnie być młodszą siostrą, ale bym chciała też miec siostrę.
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:28   #117
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

mam młodszego brata Łukasza studiuje w Warszawie na AWFie.Często się kłócimy,ale jak Go nie ma w domu(chociaż i ja jestem w w domu gościem)to jakoś tak smutno jest.
Kiedys prowadzilismy interesik,a właściwie ja.Czuje ,że Go strasznie wykorzystałam,bo On mi dużo pomagał,a ja oddawałam Jemu psi procent zysku,prawie znikomy.
Za to czasami podrzucam mu kasę,albo proponuję,że dorzuce się na jakis sprzęt do kompa,albo mówię:"Jak chcesz,to idż do sklepu i kup jakąś koszulę,zasponsoruję".
Ma się te więzy krwi,czasem mi Go żal,bo zawsze Go biłam jak był mały...a potrafił zależć za skórę,brat jest młodszy o 2 lata.
Pozdrawiam
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:33   #118
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez cheer
Przepraszam, ale nie widziałam żadnej Twojej wypowiedzi, która byłaby głosem w dyskusji. Tylko same upomnienia, wytykanie błędów, itd. Przecież nie jesteś moderatorem...Co to za przyjemność taki sposób uczestnictwa na forum? Wyszukiwanie wątków i strofowanie jak leci? Może kiedyś było inaczej, ale teraz jest chyba tylko tak.
tak,tak...
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:37   #119
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez Paulyna
Ja mam dwóch starszych braci :

Marcin - 25 lat, studiuje w Warszawie marketing i zarządzanie
Tomek - 24 lata, przyszły policjant, aktualnie przebywa w prewencji w Piasecznie
Ale faaaaaaaaaaaajnie, zawsze chciałam mieć starszego brata, a już dwóch, to w ogóle
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:38   #120
Mad'i
Wtajemniczenie
 
Avatar Mad'i
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Raz tu, raz tam... :D
Wiadomości: 2 912
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Ja mam 2 starszych braci.
Łukasz - 24 lata, obecnie jest w Anglii, zaraził mnie miłością do Legii i zabierał na mecze
Mariusz - 22 lata, studiuje ekonomię, bardzo mi pomaga ale najczęściej się kłócimy o komputer pożycza mi swoją mp3 i jest bardzo ok.
Zgadzam się z Paulyną, fajnie jest być młodszą siostrą i też bym chciała mieć młodszą siostrzyczkę
__________________
"There are many kinds of love, after all.
Love that cannot harm
and love that never abandons
and love that cannot imagine betrayal.
And then there is love that corrupts
and love that destroys,
and love that works in blood like poison.
And they are not so far apart as you might think."
Mad'i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.