brak zeba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-04-26, 19:40   #1
serwal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 4

brak zeba


czy moglybyscie byc z chlopakiem ktoru w wieku 25 lat nie ma czwórki? i nie jest to nastepstwem wypadku tylko po leczeniu kanalowym zab tzreba bylo usunac i przez 6 lat nic z tym nie zrobil... mowi ze dentystka powiedziala ze trzeba poczekac az reszta zebow wypadnie i zalozy proteze czy tam szczeke XD
serwal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-29, 07:50   #2
głos zza ściany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 87
Dot.: brak zeba

Cytat:
Napisane przez serwal Pokaż wiadomość
czy moglybyscie byc z chlopakiem ktoru w wieku 25 lat nie ma czwórki? i nie jest to nastepstwem wypadku tylko po leczeniu kanalowym zab tzreba bylo usunac i przez 6 lat nic z tym nie zrobil... mowi ze dentystka powiedziala ze trzeba poczekac az reszta zebow wypadnie i zalozy proteze czy tam szczeke XD

Nie byłabym.Nawet nie z powodu braku zęba tylko bo chłopak to oszust.Swoją drogą łyknąć taki tekst to też za mądrym nie trzeba być.....czekać aż reszta wypadnie
głos zza ściany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-29, 17:11   #3
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 423
Dot.: brak zeba

Cytat:
Napisane przez serwal Pokaż wiadomość
czy moglybyscie byc z chlopakiem ktoru w wieku 25 lat nie ma czwórki? i nie jest to nastepstwem wypadku tylko po leczeniu kanalowym zab tzreba bylo usunac i przez 6 lat nic z tym nie zrobil... mowi ze dentystka powiedziala ze trzeba poczekac az reszta zebow wypadnie i zalozy proteze czy tam szczeke XD
Ale naprawdę dentystka Ci tak powiedziała, czy to ściema? Bo chyba nie zrozumiałam.

Ogólnie braki w uzębieniu to chyba najbardziej odstręczająca rzecz jaka istnieje, niezależnie od płci. To jest podstawa dbania o siebie, jeśli ktoś ma widoczne ubytki typu brak zęba z przodu, naprawdę trudno sobie wyobrazić, żeby było gorzej.
Nieprzypadkowo osoby po wypadkach, które autentycznie nie mogą szybko i łatwo wstawić protez, odbierają to jako ogromne upokorzenie...

Jeżeli faktycznie nie możesz uzupełnić zęba ze względów medycznych, to dla mnie nie byłoby problemu. Ale jeśli to kwestia Twojego lenistwa, i jeszcze na dodatek ściemniasz, że chodzi o względy medyczne - no to już jest mocno słabe i wiałabym.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-29, 21:30   #4
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 097
Dot.: brak zeba

Czwórka to nie jedynka, pewnie bym człowieka nie skreśliła jeśli byłby w trakcie leczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-29, 22:43   #5
servais12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 10
Dot.: brak zeba

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Czwórka to nie jedynka, pewnie bym człowieka nie skreśliła jeśli byłby w trakcie leczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie. Zawsze znajdzie się argument by skreślić człowieka. Znam osoby mające problemy z zębami z przyczyn wręcz genetycznych, z pokolenia na pokolenie! Nie skreślam ludzi z takich powodów.

Edytowane przez servais12
Czas edycji: 2024-04-29 o 22:48
servais12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-30, 10:41   #6
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: brak zeba

Bardzo zwracam uwagę na zęby i u mnie by to nie przeszło, bo zwyczajnie mnie to jakoś obrzydza.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-30, 11:36   #7
hanecznikova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 186
Dot.: brak zeba

U mnie chyba by nie przeszło. Gdybym została bez zeba to nie czekałabym aż reszta wypadnie tylko odłożyłabym hajs i wstawiła sobie implant o.O
hanecznikova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-04-30, 20:07   #8
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: brak zeba

U mnie by brak przeszedł, ale zależy dlaczego.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-01, 05:11   #9
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 423
Dot.: brak zeba

W sumie przypomniała mi się jedna kobieta, z którą pracowałam. Co prawda miała zęba, ale gnijącego, wdało się jakieś niesamowite zakażenie, ale wolała łykać ketonal przez rok niż pójść do dentysty To było tak obrzydliwe na maksa, że nawet nie chciałam się do niej zbliżać. Gdyby była facetem i przyszła w takim stanie na randkę, chyba powiedziałabym, że to pomyłka, wcale się nie nazywam tak jak się nazywam, i dosłownie bym od razu uciekła.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-01 06:11:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.