Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-02, 10:31   #781
Little Heart
Raczkowanie
 
Avatar Little Heart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 68
Dot.: fryzjer Warszawa

Cóż, to chyba ja powinnam zniknac z tego forum, wszyscy na to licza... Dla mnie forum to miejsce do dyskusji, a nie tylko przedstawienie opinii, ale widocznie tu jest inaczej... a to jest, anetko, moja pierwsza wypowiedz, nie bardzo wiem co tutaj jest pogardliwe... :

Cytat:
Napisane przez Little Heart Pokaż wiadomość
Ja również dołączam sie do pozytywnych opinii na temat salonu p. Maryli. Ale pragnę poinformowac, ze poza najwieksza profesjonalistka jej pracownicy sa rowniez swietnymi fachowcami. Na poczatku kwietnia do kadry dołaczyl mlodziutki p. Tomek, cieszacy sie szerokim gronem zadowolonej klienteli w ciechanowie oraz w jednym ze stolecznych salonów. Osobiscie- szczerze go polecam, juz od dawna mialam przyjemnosc sprawdzania jego fryzjerskich umiejetnosci i bylam baaardzo zadowolona! W Akademii tez z pewnoscia sie sprawdza- bo wczesniej uczestniczyl w szkoleniach p. Kaczmarek.
A wiec... kto chce wyjsc zadowolony od Tomka- polecam swietokrzyską 32!

I to ona zostala skomentowana...
Little Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 13:20   #782
anetka.mini
Raczkowanie
 
Avatar anetka.mini
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: fryzjer Warszawa

ahhh...to przepraszam zwracam honor.
poprostu pozniejsze wypowiedzi wydawaly mi sie troche takie delikatnie mowiac złośliwe..niewiem...
ajjj dajmy spokoj już z tym czepianiem się,
majówka=) pogoda się poprawia..
wszystkim życzę ładnej pogody i udanej majówki buziaki
anetka.mini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 15:06   #783
magnolia117
Przyczajenie
 
Avatar magnolia117
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6
Dot.: fryzjer Warszawa

Hej dziewczęta,
ja pozwolę sobie polecić w miarę niedrogi salon fryzjerski w M1 w Markach (pod Wawą). Salon nazywa się Lovely Look. Ścięcie, modelowie i czesanie kosztuje tam 39 zł. Więc nie jest to aż tak wygórowana cena. Nie są prowadzone tam zapisy, więc czasem trzeba odstać swoje (szczególnie w niedzielę nie polecam tam wizyt), ale naprawdę pracujący tam fryzjerzy potrafią działać cuda. Szczególnie panowie - mają niezwykle sprawne rączki
magnolia117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 19:30   #784
Little Heart
Raczkowanie
 
Avatar Little Heart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 68
Dot.: fryzjer Warszawa

Tak, czas zawiesic bron, choc tak naprawde mysle ze nikt nie chcial nikogo urazic, ani zostac urazonym (przynajmniej w moim wypadku )

A z tą pogodą to myslalam ze chyba przesada- a tu prosze, dzisiaj byl naprawde milutki dzionek! a przynajmniej popoludnie...
ale to juz nie na temat

pozdrawiam i zycze pozytywnych wrazen po wizytach w salonach fryzjerskich!

ps/moj typ => p.Tomek - APH, supcio!
Little Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 23:09   #785
anetka.mini
Raczkowanie
 
Avatar anetka.mini
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: fryzjer Warszawa

Jeśli chozi o Lovely Look to moja koleżanka mieszka w ząbkach i również polecała mi ten salon. no ale wasza decyzja poza tym
Little Heart - dokładnie ja również nikogo niechciałam uracić nikogo!!
poza tym:


pozdrawiam i zycze pozytywnych wrazen po wizytach w salonach fryzjerskich!


dołączam się do życzeń

buziaki 4all*
anetka.mini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 10:25   #786
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: fryzjer Warszawa

Hej! A czy był ktoś może w salonie Jagi Hupało i może mi coś o niej powiedzieć? Może ktoś coś słyszał?
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 09:02   #787
mamkota
Raczkowanie
 
Avatar mamkota
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: fryzjer Warszawa

Moja koleżanka była w salonie Jagi Hupało (ale nie ona strzygła) i wyszła bardzo zadowolona. Rzeczywiście, ma tak pięknie zrobioną grzywkę, że naprawdę nigdzie takiej nie widziałam: wprawdzie długą aż do brwi, to jednak mocno wycieniowaną, pięknie się układającą i cudownie wyglądającą z boku. Naprawdę cudeńko. Cena oczywiście niska nie była... Nie pamiętam dokładnie, ale chyba 200-300 złotych. A grzywka była robiona podobno z godzinę!

Edytowane przez mamkota
Czas edycji: 2007-05-05 o 09:18
mamkota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-04, 17:39   #788
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: fryzjer Warszawa

No już właśnie dzwoniłam do salonu p. Jagi i cięcie z modelowaniem u młodszego stylisty kosztuje 200zł, a u starszego 250zł. Raczej tam się nie wybiorę. Ale dzwoniłam też do salonu p. Maryli i raczej tam pójdę, bo zresztą takie dobre opinie są Tylko teraz następny problem: do kogo?
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 21:52   #789
cool girl
Raczkowanie
 
Avatar cool girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 276
Dot.: montownia fryzur - Wawa

A gdzie knkretnie jest ten salon??
__________________
cool girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 22:27   #790
cool girl
Raczkowanie
 
Avatar cool girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 276
Dot.: fryzjer Warszawa

Moze zna ktoś fajny salon w okolicach Ursusa, Włoch, itp... Chodzi mi młodzieżowe ściecie, coś w tym stylu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif emo.gif (81,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emo2.jpg (63,0 KB, 50 załadowań)
__________________
cool girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 02:34   #791
cafecafe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer Warszawa

przeczytałam z uwagą cały wątek i ostatecznie jutro odwołuję wizytę w hair studio. nie chcę mocno zmieniać fryzury -a raczej poprawić 2 ostatnie nieudane ścięcia, w tym zaliczoną już poprawkę pierwszego(zaledwie tydz temu), ale zaczęłam się obawiać, że znowu nie uniknę rozczarowania.. więc jak zregeneruję siły ponownie prześledzę wpisy i może wtedy na kogoś się zdecyduję. szkoda tylko, że tak niewiele osób decyduje się wkleić zdjęcia swoich przed i po
cafecafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 13:20   #792
cool girl
Raczkowanie
 
Avatar cool girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 276
Dot.: fryzjer Warszawa

Trochę odbiegam od tematu, ale nie wiecie w jakim czasopismie z fryzurami znajde jakies fryzury w emo, cos podobnego do tego co przedstawiłam w moim poprzednim poscie, bo chyba nie potrafiłaby wytłumaczyc fryzjerowi jaki chce fryz a na drukowanie szkoda tuszu. Bede wdzieczna za wszystkie odp., o ile jakies beda
__________________
cool girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 16:13   #793
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: fryzjer Warszawa

widzicie jak mozna fajnie sie dogadac :cmok cmok:
i za to uwielbiam madrych ludzi
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 19:34   #794
men_hairstyle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
fryzjer męski WARSZAWA

Szukam dobrego fryzjera męskiego w Warszawie (najchetniej gdzies w okolicach centrum). Jesli znacie jakiegos to piszcie i powiedzcie prosze (o ile wiecie) ile kosztuje u niego strzyżenie (na irokeza). Pozdrawiam.
men_hairstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 11:25   #795
iss
Przyczajenie
 
Avatar iss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 13
Arrow Dot.: montownia fryzur - Wawa

ul. Żelazna 28/30 w SIENNA CENTER

www.montowniafryzur.pl
iss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 15:24   #796
men_hairstyle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer męski WARSZAWA

Pomożcie! Już mam za długie włosy i chcę je ściąć tylko nie wiem gdzie!!!
men_hairstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 17:19   #797
laguna33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 20
GG do laguna33
Dot.: fryzjer Warszawa

Wiem, że mój post niczego ciekawego nie wnosi, ale w sobotę 19.05 ide do pani Oli w Akademii Perfect Hair - huhu, napiszę jak rezultaty, bo już sama nie wiem, było troche negatywnych opinii, ale też strasznei duzo pozytywnych... Do soboty zatem!
laguna33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 15:47   #798
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez laguna33 Pokaż wiadomość
Wiem, że mój post niczego ciekawego nie wnosi, ale w sobotę 19.05 ide do pani Oli w Akademii Perfect Hair - huhu, napiszę jak rezultaty, bo już sama nie wiem, było troche negatywnych opinii, ale też strasznei duzo pozytywnych... Do soboty zatem!
bardzo dużo wnosi, ponieważ już się zdecydowałam że też tam pójdę, ale nie wiem do kogo miałabym się zapisać
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 17:57   #799
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: fryzjer Warszawa

polcecam Rafała Miodka w Gabrielu w Klifie
świetnie strzyże
zwłaszcza młodzieżowe fryzurki
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 19:28   #800
Zakręcona85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: Trwała w Warszawie

podbijam i mam wielką nadzieję że ktoś odpowie gdzie "bezpiecznie" PROFESJONALNIE można zrobić trwałą
Zakręcona85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 19:31   #801
laguna33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 20
GG do laguna33
Dot.: fryzjer Warszawa

A wiec! dzis bylam w akademii perfect hair u pani oli.
Super babeczka - jak ktos juz wczesniej pisal - na poczatku wizyty byla szczegolowa rozmowa na temat moich wlosow. Mam wlosy falowane i bardzo wysuszone - wiec robi mi sie duzo koltunow, pani ola prawie plakala jak jej powiedzialam ze jak nie moge rozczesac wlosow to je po prostu rozrywam No ale wracajac do tematu - bylam u fryzjera po raz pierwszy od 5 lat (nie, nie myslcie sobie ze ucieklam z puszczy, tak jakos wyszlo:p) na dodatek przez ten czas koncowki obcinalam 1 raz... wiec latwo mozna sobie wyobrazic co mialam na glowe. Tragedie.
Mam juz ladnie wycieniowane wloski, jednak mam podobne wrazenie co inne wizazanki - pani ola ma tendencje do scinania tylko kilku centymetrow. wiec na poczatku radzilabym dosc dosadnie wytlumaczyc co sie chce miec na glowie bo prawdopodobnie dostaniemy lagodniejsza wersje.
Salon b. ladny, co prawda mialam maly problem z trafieniem - jak bedziecie dzwonic i sie umawiac, to jesli nie znacie dobrze rejonow swietokrzyskiej, to poproscie o wytlumaczenie jak trafic
Poza tym pani ola jest cudowna osoba, z ktora mozna pogadac - bo ja uwielbiam gadac ze wszystkimi, do ktorych ide, no moze oprocz dentysty, wiec dla mnie wymarzona fryzjerka.
Ojej, nawet tu sie rozgadalam. Przepraszam
laguna33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 12:33   #802
yasou
Raczkowanie
 
Avatar yasou
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 51
Dot.: fryzjer Warszawa

Zachęcona sporo ilością pozytwnych komentarzy o akademii perfect hair, zapisałam się do p.Oli na 24.05. Zobaczymy jak będzie. Mam nadzieję, że p.Ola zaproponuje coś ciekawego, bo ja sama nie wiem co chcę
yasou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 12:54   #803
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: fryzjer Warszawa

Ja ciągle poszukuję fryzjera idealnego Mam włosy długie, lekko falowane i chciałabym je ładnie wycieniować, ale nie jakoś radykalnie skracać. Marzy mi się coś takiego jak ma Natalia Oreiro w "Jestes moim zyciem" (może kojarzycie )
Tak się zastanawiam nad Akademią Perfect Hair, ale napisałyście, że pani Ola ma tendencje do scinania tylko kilku centymetrow. Ja już byłam u takiego jednego fryzjera, baaardzo polecanego, ale to akurat nie w Wawie było. Tłumaczyłam mu o co chodzi, że maja być długie, ale wycieniowane na całej długości. Włosy miałam do pasa i powiedziałam, że może ciąć tak, żeby sięgały lekko za łopatki. Nawet fotke przyniosłam. No i facet ciął i ciął, a efekt koncowy wyglądał tak, że włosy wogóle nie były wycieniowane, a jedyne co zrobił to podciął końcówki, a długość włosów prawie ta sama. Zapłaciłam 80zł za głupie podcięcie końcówek. Nawet mi włosów nie ułożył, tylko wysuszył suszarką z głową w dół i zrobił jakiś smieszny przedziałek po środku, czymś spsikał i zapytał czy moje wlosy zawsze sie tak puszą, bo mi jakiś kołtun zrobił na głowie. Dopiero sama, na jego oczach przeczesałam i ułożyłam włosy palcami i w końcu jakos te włosy wyglądały, ech szkoda gadać. Dlatego boję się teraz fryzjrów , którzy boją sie ciąć włosy. bo tamten wydaje mi sie , że własnie bał sie obciąć więcej włosów.
Znam też inny przypadek, moja kolezanka ma podobne włosy jak ja i tez chciała taki fryz jak ja. Poszła do innego fryzjera i babka jej tak wycieniowała, że miała dwie warstwy, a ta górna wyglądała jak kask, spod którego wystawały proste włosy
Jeżeli polecicie mi fryzjera, który nie boi sie cieniować włosów i potrafi to robić to będę n_i_e_z_m_i_e_r_n_i_e wdzięczna
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 10:49   #804
Mmorrelka
Przyczajenie
 
Avatar Mmorrelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: fryzjer Warszawa

Ja też polecam salon na Wilczej Szymańskiego. Najlepiej zainwestować i umówić się właśnie do niego (to kosztuje drożej, ale nie wiem ile w tej chwili). To świetny fachowiec, potrafi dobrać fryzurę, doskonale potrafi ciąć, cieniować i dobrać kolor. Polecam
Mmorrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 13:38   #805
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: fryzjer Warszawa

Janusz Szymański ma chyba dwa salony, jeden na Wilczej, a drugi na ul. JP II . Też się zastanawiam nad tym salonem i chyba na razie najbardziej skłaniam się właśnie ku niemu. Ale jeszcze poczekam
Znalzałam stronę gdzie są adresy i opinie o fryzjerach warszawskich. Niektóre salony mają gwiazdki, ale niestety nie wszędzie są wystawione opinie. Może komuś się przyda;
http://fryzjerzy.pl/index.php?fr=prezentacje
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 22:00   #806
laguna33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 20
GG do laguna33
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez yasou Pokaż wiadomość
Zachęcona sporo ilością pozytwnych komentarzy o akademii perfect hair, zapisałam się do p.Oli na 24.05. Zobaczymy jak będzie. Mam nadzieję, że p.Ola zaproponuje coś ciekawego, bo ja sama nie wiem co chcę

Tak tak yasou, p. Ola zaproponuje, tylko że cały czas monitoruj sytuację, żeby nie było tak, że Ty będziesz myślała, że ona dopiero podcięła końcówki, a ona już skończyła fryzurę Tak jak miala moja koleżanka (ale ona w takim "salonie" za 30 zl strzyżenie + modelowanie) Nawet nie chciało się jej wykłócać... Tylko ze Akademia Perfect Hair to nie 30 zl...
laguna33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 12:00   #807
aga658
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8
Dot.: fryzjer Warszawa

Mam takie samo zdanie na temat strzyżenia w Akademii - dużo machania nożyczkami, a ścięte tylko końce. Ja akurat też byłam u p.Oli a także p.Krzysztofa. Korzystam z usług tego salonu jedynie z uwagi na baleyaż, który jest bardzo dobrze wykonany (dobra farba i dobre położenie od samej skóry). A strzyżenie - może ogólnie nie jest źle, ale po tygodniu idę do innego fryzjera na samo strzyżenie. Jeżeli miałabym ocenić całość usługi w Akademii,w skali od 1 do 5, to dałabym 4. Atmosfera w salonie fajna. Zastanawia mnie tylko, dlaczego nie mają swojej strony internetowej? A czytając wcześniejsze posty, mam wrażenie, że część z nich napisali sami zainteresowani(...). Ciekawe jakie będzie wrażenie po dzisiejszej wizycie "yasou"? Pozdrawiam
aga658 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 12:34   #808
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: fryzjer Warszawa

doradźcie mi prosze dziewczynki fryzjera który poradzi sobie z moimi cienkimi,pozbawionymi objętości włosami!!Może któraś z was ma takie włosy i fryzjer wyczarował z nich piękną fryzure? Moje włosy są jak "przylizane".wiszą smętnie .Niestety nie moge trafić na dobrego fryzjera, pomóżcie
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 14:43   #809
yasou
Raczkowanie
 
Avatar yasou
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 51
Dot.: fryzjer Warszawa

No i byłam. Obsługa rzeczywiście miła, p.Ola także fajna babka, rozmowna, sympatyczna. Namówiła mnie na zrobienie grzywki, na którą zawsze brakowało mi odwagi. Włosy ścięła mi troszkę i wycieniowała ale więcej nie chciałam, bo ciągle nie mam wybranej fryzury ślubnej. W nowej fryzurce wyglądam inaczej, mój narzeczony śmieje się, że wyglądam na wyższą i szczuplejszą. A co najlepsze, że ta fryuzrka wygląda ciekawie przy moich półrocznych odrostach. Ogólnie jestem zadowolona, chociaż cena jak dla mnie wysoka.
Nie mogę jednoznacznie polecić, bo to chyba zależy od tego czego się chce i jakie ma się włosy, bo nie zawsze nasze włosy będą tolerowały daną fryzurę. Zdjęcia fryzur na modelkach to jedno a rzyczywistość to już co innego.
yasou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 16:38   #810
jennyN1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer Warszawa

Dziewczyny nie załamujcie mnie!!! Akadamie to nie salon gdzie wchodzisz z ulicy siadasz na fotel i bez słowa fryzjer zabiera sie do twoich włosów.Zawsze na poczatku rozmawia z Toba i mówi jaka ma koncepcje nawet jak mówisz zeby robił co chce.Wiec nie pierdo lcie mi tutaj farmazonów ze pani podcieła wam tylko koncówki a wy nie swiadome sierotki marysie nie wiedziałyscie co zrobic.Byłam w tym salonie kilka razy i u pani Oli tez byłam wiec wiem jak to wyglada.Dlatego nie wciskajcie ludziom kitu! A jak nie potraficie otworzyc geby u fryzjera i powiedziec ze chcecie radykalnej zmiany to tutaj tez sie nie udzielajcie.Bo to tylko świadczy o tym ze jestescie mało ogarnięte i niezaradne.

Pozdrawiam
jennyN1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.