suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-27, 20:34   #91
Ratata
Raczkowanie
 
Avatar Ratata
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 125
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Na razie jestem na etapie przeglądania kolekcji i zastanawiania się nad kolorem i konkretnym modelem... Na pewno zdecyduję się na szycie na miarę. Dobrze, że mogę liczyć na moją kochaną, utalentowaną babcię, od której sukienka będzie najpiękniejszym prezentem
Ratata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 22:10   #92
Nudeline
Raczkowanie
 
Avatar Nudeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 117
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Dziewczyny a wiecie jak to jest z sukniami np. La Sposy? - jak dotad to tylko sukienki tej firmy mi odpowiadaja, ale cena oczywiscie przeraza (3000-4000 zl?)
Zastanawiam sie, czy sukienki te mozna bez problemu wypozyczyc (moze ktos z Poznania orientuje sie gdzie?), ale cena wypozyczenia bedzie pewnie tez wysoka...?
Nad uszyciem (czytaj skopiowaniem) tez sie zastanawialam, ale nie wiem, czy efekt bylby podobny do oryginalu...Moze ktoras z was tak zrobila i moze wkleic fotki (oryginal plus uszyta kopia i przyblizona cena)?
A jesli zdecydowac sie na kupno to czy beda duze problemy z pozniejsza sprzedaza takiej sukienki? Tak sie zastanawiam, bo z jednej strony to chyba duzo dziewczyn lubi ta firme, wiec jesli bedzie do kupienia troszke taniej to nie powinno zabraknac chetnych...Ale z drugiej strony to cena nawet po obnizce bylaby pewnie i tak zbyt wysoka. Eh, sama juz nie wiem co robic. Moze ktoras z Was ma doswiadczenie i wie jak "schodza" pozniej te uzywane sukieneczki w sprzedazy internetowej? Jak myslicie?

Bylam dzisiaj na takich mini targach slubnych i ogladalam kolekcje La Sposy 2006
(i Provansis, bo to w sumie jedna firma) i pewnie nie bede z emocji mogla zasnac
Nudeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 09:14   #93
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Cytat:
Napisane przez Nudeline
Eh, sama juz nie wiem co robic. Moze ktoras z Was ma doswiadczenie i wie jak "schodza" pozniej te uzywane sukieneczki w sprzedazy internetowej? Jak myslicie?
podglądałam przez jakis czas "chodliwośc" sukien na allegro, a własciwie to chyba brak tej chodliwości. Widziałam jedną ofertę, ktoś kupił za 1 tys, a kilka ... po 50zl
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 09:28   #94
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Ja szyję sukienke, czytaj kopiuje oryginał a koszty to dokładnie połowa w tym że w cenie mam welon i coś na ramiona w razie zimna więc raczej sie opłaca a mam bardzo dobra krawcową
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 11:32   #95
Nudeline
Raczkowanie
 
Avatar Nudeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 117
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Cytat:
Napisane przez one_shot
Ja szyję sukienke, czytaj kopiuje oryginał a koszty to dokładnie połowa w tym że w cenie mam welon i coś na ramiona w razie zimna więc raczej sie opłaca a mam bardzo dobra krawcową
A jak ta dobra kobieta sie nazywa, mozesz zdradzic? Bo ja tak czytam twoja wiadomosc i dopiero teraz sie zorientowalam ze ty z Wrzesni jestes....a ja przeciez z Kostrzyna
Pozdrawiam
Nudeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 12:30   #96
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

jeśli krawcowa z p-nia to ja też chcę ;]
chociaż w sumie to wrześni niedaleko ;]
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 14:19   #97
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

a ile kosztuje wypozyczenie?i co by sie stalo jakbym ja zniszczyla :/ pa
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 14:58   #98
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Ja zdecydowanie szyję, cena sukni, która mi się spodobała powaliła mnie na kolana, kiedy Pani poinformowała mnie o przedziale cenowym 7,500-8,500tys to zbaraniałam. A ponieważ chce pozmieniac w niej kilka elementów wiec zdecydowałam się na szycie u sprawdzonej krawcowej i za zdecydowanie przystępniejszą cenę, z naciskiem na "zdecydowanie"

pozdrawiam!
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 19:06   #99
mamkota
Raczkowanie
 
Avatar mamkota
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Mi, tak jak Nudeline, podobają się suknie z La Sposy. Nie wiecie może, czy można wypożyczyć suknię z najnowszej kolekcji? Czy salon by sprowadził sukienkę do wypożyczenia?
mamkota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 07:38   #100
dami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Zastanawiam się nad odkupieniem sukienki. Przypuszczam ze ta która sobie wymarzylam bedzie na mnie pasowała
dami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 08:42   #101
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Cytat:
Napisane przez dami
Zastanawiam się nad odkupieniem sukienki. Przypuszczam ze ta która sobie wymarzylam bedzie na mnie pasowała
ja tak właśnie zrobiłam i jak na razie jestem zadowolona
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 09:16   #102
Yoasia 22
Rozeznanie
 
Avatar Yoasia 22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 566
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Ja zamówiłam nową sukienkę u pani, która ma salon mody ślubnej i sama też szyje.
Po ślubie zamierzam ją oddać do komisu lub sprzedać( jak się uda).
__________________
~ Yoasia 22 ~

Edytowane przez Yoasia 22
Czas edycji: 2006-02-01 o 09:17 Powód: Literówka
Yoasia 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 12:59   #103
mada77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 31
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

WYPOŻYCZAM.
To przede wszystkim kwestia pieniędzy. Myślałam o tym, żeby odkupić od kogoś, ale te które mi się podobały były poza moim zasięgiem terytorialnym - centralna albo południowa Polska.... A z moich okolic nic mi nie przypadło do gustu... Jak juz na jakiejś oko zawiesiłam, to miałam wrażenie, że to tak na siłę.... - bo nic innego nie było.... Gdybym miała większy wybór, chyba bym kupiła używaną, ale w tych okolicznościach najlepszym rozwiązaniem było wypożyczenie. Suknia którą wybrałam kosztuje coś koło 3 tys. - nie stac mnie na to. Wypożyczenie 1.2 tys. - różnica jest zasadnicza.... Sukienka jest z najnowszej kolekcji, będę jej pierwszą właścicielką. A po weselu nie będę miała problemu co z nią zrobić...
mada77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 12:17   #104
mamkota
Raczkowanie
 
Avatar mamkota
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Ech, jeśli się uda dostać do wypożyczenia zupełnie nową sukienkę, to jest po prostu złoty interes: masz nowiutki strój za pół ceny, a po ślubie nie martwisz się, gdzie ją upchnąć. Oczywiście pod warunkiem, że się jej nie zniszczy, bo wtedy chyba trzeba dopłacić???
mamkota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 13:02   #105
mada77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 31
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Cytat:
Napisane przez mamkota
Ech, jeśli się uda dostać do wypożyczenia zupełnie nową sukienkę, to jest po prostu złoty interes: masz nowiutki strój za pół ceny, a po ślubie nie martwisz się, gdzie ją upchnąć. Oczywiście pod warunkiem, że się jej nie zniszczy, bo wtedy chyba trzeba dopłacić???
Dopłacić albo i zapłacić - zależy jakie to miałoby być zniszczenie.... Na umowie mam, że jeśli da się naprawić, to płacę za naprawę, a jeśli nie - to kupuję suknię po cenie hurtowej.... Mam nadzieję jednak, że to się nie zdarzy..... A jeśli tak, to trudno - kupie i będę na to cudo patrzyla w długie zimowe wieczory......
mada77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 15:35   #106
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Witam,

i zabieram głos w dyskusji...

Kupuję w komisie.... Jesli wszystko pójdzie zgodnie z planem....
Bo:
- jest taniej
- pomoge jakiejś dziewczynie
- mam nadzieję, ze później też ktoś ode mnie odkupi ta suknię - bo jest taka "zawsze na czasie" zdaje mi się
odpada wypozyczenie bo:
- ta która chce mieć w wypozyczeniu kosztuje 2500 (taniej w komisie)
- wypożyczając bałabym się że ją zniszczę
- nie wchodzą w grę drastyczne i dokłdne przeróbki - bo trzeba te przeróbki później zniwelować.

Mi ogólnie nie przeszkadza założenie sukni po kimś....
Iod poczatku tak planowałam chodziłam po sklepach - znalazłam to co mi pasowało i szukałam w internecie i komisach... i prawdopodobnie mi się uda....

powodzenia
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 16:00   #107
Beatka20
Raczkowanie
 
Avatar Beatka20
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Łódź/Zgierz
Wiadomości: 50
GG do Beatka20
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Witam

Dołączam się do dyskusji. Ja trzy dni temu byłam oglądać i przymierzać sukineki bo stwierdzam że to najwyższy czas. Co prawda slub mam w sierpniu dokładnie 12 ale lubie mieć wszystko szybko załatwione. Ja grubo zastanawiałam się nad wypożyczniem sukienki ale wyporzyczenie kosztuje od 700 zł do nawet 1400 plus 400 zł kaucji oczywiści plus pranie i ewentualne zniszczenia. Więc trochę się nie kalkuluje. Już zamówiłam sukienke w salonie za 1600 z najnowszej kolekcji a do tego mam całe dodatki gratis. oprócz butów i podwiązki będę ubrana. Myślę że to nie jest wygórowana cena. Zwłaszcze że chodziłam po tych salonach i ceny dużo wyższe. Suknia i tak jest szyta idealnie na mnie. Nawet mogę sobie coś dorzucić do sukienki czyli np. koronkę, ramiączka, usztywnienie.
Jeżli uda mi sie to załącze sukienkę jaką sobie wybrałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg targi_fol02.jpg (14,6 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez Beatka20
Czas edycji: 2007-01-21 o 09:35
Beatka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 20:42   #108
mamkota
Raczkowanie
 
Avatar mamkota
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Cytat:
Napisane przez mada77
Na umowie mam, że jeśli da się naprawić, to płacę za naprawę, a jeśli nie - to kupuję suknię po cenie hurtowej.... Mam nadzieję jednak, że to się nie zdarzy.....
No to trzymam kciuki, żeby żadnych niespodzianek nie było!
mamkota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 21:21   #109
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

początkowo byłam za uszyciem - bo to opcja wydaje mi się tania i dzieło będzie wyjądkowe
ale w salonie znalazłam sukienke za 1500zł prosto z moich marzeń i chyba w niej bede (chyba tzn 98%) ale i ja chce jeszcze minimalnie przerobić

ze swej stony i tak jestem za szyciem
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-10, 10:32   #110
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Ja od początku byłam za wypożyczeniem. W grudniu wzięłam sobie dzień wolny w pracy i wyruszyłam na poszukiwanie sukni ślubnej. Zaszłam do jednej wypożyczalni, zmierzyłam kilka fasonów, wybrałam - trwało to najwyżej 2 godziny!!! Nigdy bym nie przypuszczała że tak szybko to zalatwie
Wypożyczenie kosztuje mni 450 zł, za pranie nie płacę. Dobre jest też to, że może mi sie rafić zupełnie nowa suknia, bowiem salon nieskupuje używanych sukni, tylko posiada własną pracownię krawiecką i szyją różne modele. Może się zdarzyć tak, że tydzień przede mną spódnice bedzie miała osoba niższa ode mnie i bedą musieli obciąć, więc dla mnie bedą musieli uszyć nową
Co więcej już od lutego moge do nich przychodzić i oglądać najnowsze kolekcje i zmienić model sukni i najważniejsze NIC NIE DOPŁACAM-mam najnowzszy model w tej samej cenie. SUPER. A po ślubie oddaje i nie martfię sie co z nią zrobić ( sprzedać, oddać do komisu) Na uszycie nie miałabym czasu (duzo pracuje niestety ) Ciągłe przymiarki itp. to nie dla mnie. Dlatego ciesze się że w tej wypożyczalni są takie warunki i udało mi sie to tak szybko załatwić
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 12:56   #111
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Re: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Cytat:
Napisane przez Ines1985
A ja mam 2 opcje na przyszłość

1. Wypozyczyć suknię ślubną i na przyjęciu weselnym się przebrać w jakąś wygodniejszą kupioną specjalnie na tą okazję- też może być biała i przypominająca ślubną ale skromniejsza, wygodniejsza i dużo tańsza .
Wtedy nie ryzykuję, że zniszczę suknię wypożyczoną.

2. Kupić sukienkę w Radomiu bo tam taniej niż w Warszawie.

Mój slub za parę lat więc jeszcze nie wiem, ale na dzień dzisiejszy takie mozliwości biorę pod uwagę. Jak przyjdzie co do czego to omówię to z kilkoma osobami, porównam ceny i podejmę decyzję
Ines, a gdzie konkretnie w Radomiu miałabyś chęć kupić suknię. Ja mieszkam w Radomiu, ale jeszcze sie nie rozglądałam...
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 20:58   #112
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Re: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Cytat:
Napisane przez Puniax
Ines, a gdzie konkretnie w Radomiu miałabyś chęć kupić suknię. Ja mieszkam w Radomiu, ale jeszcze sie nie rozglądałam...
Na Żeromskiego. Widzialam tam chyba ze trzy salony z sukniami ślubnymi. W jednej sukni to sie nawet zakochałam ale to było latem.
Ta wymarzona suknia była w salonie zaraz za pl. Konstytucji 3 maja (jak sie idzie w kierunku Okulickiego)

// przepraszam ze odpowiadam z takim opoznieniem, ale dopiero teraz zauwazylam twoje pytanie (czasem dobrze wpisac swojego nicka w wyszukiwarke )
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 21:23   #113
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Re: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Na Żeromskiego. Widzialam tam chyba ze trzy salony z sukniami ślubnymi. W jednej sukni to sie nawet zakochałam ale to było latem.
Ta wymarzona suknia była w salonie zaraz za pl. Konstytucji 3 maja (jak sie idzie w kierunku Okulickiego)

// przepraszam ze odpowiadam z takim opoznieniem, ale dopiero teraz zauwazylam twoje pytanie (czasem dobrze wpisac swojego nicka w wyszukiwarke )
Ines, dzięki za odpowiedź . Tylko, że plac Konstytucji 3 maja jest zupełnie gdzieś indziej niż Okulickiego. Na Żeromie są 2 (pewnie jak mówisz, nawet 3) salony sukien ślubnych, ale jeden z nich to słynna Sposabella - niestety jeden z najdroższych salonów. Moja koleżanka szyła u nich sukienkę 2 lata temu i zapłaciła 2 tys. zł....
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 21:38   #114
Misia7
Raczkowanie
 
Avatar Misia7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 113
GG do Misia7
Dot.: Re: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Hi
Ines i Puniax na Witolda są 3 salony- małe ale jest sporo ładnych sukienek
ja swoją sukienke juz mam , chociaż ślub dopiero 26 sierpnia kupiłam używaną Galaxy Farage 4000 to była moja jedyna sukienka którą przymierzyłam i od razu kupiłam - jak tylko zobaczyłam ten wzór w internecie wiedziałam ze taką właśnie chce zapłaciłam 2 tys z wszystkimi dodatkami

pozdarwiam
Misia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 21:49   #115
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Re: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Cytat:
Napisane przez Puniax
Ines, dzięki za odpowiedź . Tylko, że plac Konstytucji 3 maja jest zupełnie gdzieś indziej niż Okulickiego. Na Żeromie są 2 (pewnie jak mówisz, nawet 3) salony sukien ślubnych, ale jeden z nich to słynna Sposabella - niestety jeden z najdroższych salonów. Moja koleżanka szyła u nich sukienkę 2 lata temu i zapłaciła 2 tys. zł....
Wiem ze gdzies indziej ale ... nie potrafie wytlumaczyc o co mi chodzi .

Chodziło mi o to, że ten sklep jest za pl. Konstytucji ale jak się idzie ze wschodu (od ul. 25 czerwca) na zachód (do ul. Walowej, Limanowskiego i Okulickiego).
Bo ja znam tylko ten odcinek Żeromskiego od Sezamu na zachód

Ja do tych salonów nawet nie wchodziłam jeszcze za wczesnie na robienie rozeznania w cenach .
Ale z tego co słyszalam w Radomiu ceny sukien są sporo nizsze. Wiec jesli kiedys bede brac slub to najpierw rozejrze sie po waszych salonach. Wielkiego wyboru nawet nie musze mieć bo wtedy jeszcze trudniej by bylo sie na cos zdecydowac
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 07:47   #116
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Re: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Wiem ze gdzies indziej ale ... nie potrafie wytlumaczyc o co mi chodzi .

Chodziło mi o to, że ten sklep jest za pl. Konstytucji ale jak się idzie ze wschodu (od ul. 25 czerwca) na zachód (do ul. Walowej, Limanowskiego i Okulickiego).
Bo ja znam tylko ten odcinek Żeromskiego od Sezamu na zachód

Ja do tych salonów nawet nie wchodziłam jeszcze za wczesnie na robienie rozeznania w cenach .
Ale z tego co słyszalam w Radomiu ceny sukien są sporo nizsze. Wiec jesli kiedys bede brac slub to najpierw rozejrze sie po waszych salonach. Wielkiego wyboru nawet nie musze mieć bo wtedy jeszcze trudniej by bylo sie na cos zdecydowac
Ines - Rozumiem. Wiem o który ci chodzi salon, jeszcze tam niestety nie byłam. Ale wkrótce muszę zacząć się rozglądać, chyba na początku kwietnia, bo marzec w tym roku mam z życia wyjęty W każdym bądź razie dziekuję ci ślicznie i pozdrawiam.

Misia - na Witolda też się muszę wybrać, ale ja bym chciała zapłacić sporo mniej za suknię, dlatego myślę o uszyciu. Ale również dziękuję.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 07:56   #117
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Re: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Cytat:
Napisane przez Puniax
Ines - Rozumiem. Wiem o który ci chodzi salon, jeszcze tam niestety nie byłam. Ale wkrótce muszę zacząć się rozglądać, chyba na początku kwietnia, bo marzec w tym roku mam z życia wyjęty W każdym bądź razie dziekuję ci ślicznie i pozdrawiam.

Misia - na Witolda też się muszę wybrać, ale ja bym chciała zapłacić sporo mniej za suknię, dlatego myślę o uszyciu. Ale również dziękuję.
A że tak niedyskretnie zapytam... Czyżby Ci się szykowała jakaś mała rewolucja w życiu ? Jeśli tak to gratuluję
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 08:00   #118
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Re: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Cytat:
Napisane przez Ines1985
A że tak niedyskretnie zapytam... Czyżby Ci się szykowała jakaś mała rewolucja w życiu ? Jeśli tak to gratuluję
Dziękuję Mój ślub 29 lipca.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 17:52   #119
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

cZEść Dziewczyny!

Jak wam się wydaje:
lepiej uszyć suknię ślubną w jakimś salonie
czy kupić gotową i przerabiać?

A jeśli uszyć to gdzie?
Znacie jakąś zdolną osobę z wielkopolski, która
podjęłaby się uszycia takiej sukni???

Najchętniej jeśli byłaby to ktoś po projektowaniu mody-pasjonat
szukam kogoś takiego z poznania
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 16:00   #120
beata2802
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Lepiej Uszyć Czy Kupić Suknię?

Moim zdaniem najlepiej kupić gotową z drugiej ręki - jest to samo, a 2 x albo 3 x taniej.
__________________
www.tuliluli.eu
Dobry Butik dla Rodziców
beata2802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.