Niespodzianka Dla Faceta :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-25, 15:31   #1
Madzionia
Raczkowanie
 
Avatar Madzionia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99

Niespodzianka Dla Faceta :-)


Jestem z moim fecetem od 4 miesięcy,w naszym związku się układa i praiwe wcale się nie kłócimy.Jednak kilka dni temu mój chłopak śmiertelnie się na mnie obraził za byle głupstwo,rozmawialiśmy o tym na drugi dzień i zaczeło się...zaczął mi wszystko wypominać,że tyle dla mnie zrobił a ja dla niego nic,że jeszcze nigdy mu sie za nic nie odwdzięczyłam i że czasami czuję się jak mój kolega albo przyjaciel a nie ktos więcej,że mnie bardzo kocha ale on niewie czy ja kocham jego bo tego jeszcze nie udowodniłam...byłam w kompletnym szoku i niewiedziałam jak mam się usprawiedliwić,do tej pory nie mysłałam że on się tak czuję i tak to wszystko odbiera...wszystko było w najlepszym porządku,czasami wspomniał że okazuje mu za mało czułości,no ale nieprzejełam się tym...Strasznie mnie to wszystko zabolało że dałam mu tyle przykrych chwil i obiecałam że wszystko się zmieni. No więc do rzeczy Chodzi o to że On ciągle robi dla mnie różne niespodzianki,zabiera mnie niespodziewanie do kina albo ostatnio zrobił dla mnie romantyczną kolację przy świecach,a najbardziej wzruszyło mnie gdy mój misio przyniósł mi do szkoły na przerwie wielki bukiet róż i to bez okazji.. Tak więc chciałabym mu zrobić jakąś niespodziankę..coś takiego żeby zaparło mu dech w piersiach i nigdy tego nie zapomniał Jeżeli któraś ma taki pomysł na niespodzianke to niech się ze mną nim podzieli ,będe naprawde bardzo wdzięczna ;*
Madzionia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 15:45   #2
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Niespodzianka Dla Faceta :-)

hm..

jezeli Twoj Ukochany lubi np. pilke nozna, zabierz go na mecz, baw sie na nim jak najlepiej i caly czas pokazuj mu ze go kochasz, przytulaj, caluj

albo powiedz mu ze go zapraszasz na wieczor niespodzianke. najpierw wez go na film na ktory zawsze chcial isc a potem gdzies na miasto na cos pysznego

albo napisz dla niego wiersz i wloz go np. w ramke, daj mu tak bez okazji

albo zapytaj go o czym marzy, jak beda to jakies osiagalne dla ciebie marzenia - spelnij jedno z nich

a najtanszym i najlepszym dowodem na to ze Tobie na nim zalezy bedzie po prostu nazywanie go jak najładniej, prawienie mu komplementow, przytulanie tak o, i niespodziewane buziaki wiem, ze wielu facetow sie nie przyznaje do tego ze jest im to potrzebne - ale jak juz sa w taki sposob rozpieszczani od razu robia sie szczesliwsi
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 15:48   #3
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Niespodzianka Dla Faceta :-)

Cytat:
Napisane przez Madzionia Pokaż wiadomość
Jże czasami czuję się jak mój kolega albo przyjaciel a nie ktos więcej,że mnie bardzo kocha ale on niewie czy ja kocham jego bo tego jeszcze nie udowodniłam...
nie wiem czy to przez to jak to ujelas, ale dla mnie brzmi to jednoznacznie...
a w ogole jaki dowod? dlaczego masz mu cokolwiek udowadniac?? milosci sie nie udowadnia...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 15:53   #4
Madzionia
Raczkowanie
 
Avatar Madzionia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
Malalka dzięki wielkie za odpowiedż,napewno ktorąś z Twoich propozycji wykorzystam a najbardziej podoba mi się to z wierszem ciekawe...dzięki wielkie pozdrawiam ;*

Wydaje mi się że chodzi mu głównie o te czułości a nie o samo udowadnianie miłośći,ale to sie zmieni

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-01-27 o 23:28 Powód: Post pod postem.
Madzionia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 16:30   #5
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Niespodzianka Dla Faceta :-)

Cytat:
Napisane przez Madzionia Pokaż wiadomość
Jestem z moim fecetem od 4 miesięcy,w naszym związku się układa i praiwe wcale się nie kłócimy.Jednak kilka dni temu mój chłopak śmiertelnie się na mnie obraził za byle głupstwo,rozmawialiśmy o tym na drugi dzień i zaczeło się...zaczął mi wszystko wypominać,że tyle dla mnie zrobił a ja dla niego nic,że jeszcze nigdy mu sie za nic nie odwdzięczyłam i że czasami czuję się jak mój kolega albo przyjaciel a nie ktos więcej,że mnie bardzo kocha ale on niewie czy ja kocham jego bo tego jeszcze nie udowodniłam...
no fantastycznie...
po 4 miesiacach koles wypomina ci, ile to dla ciebie zrobil i w dodatku domaga sie dowodow wdziecznosci za te niby wspaniale rzeczy, ktore uczynil wzgledem twojej osoby...

idiota.

taaak!!! idiota, ktoremu nikt nie powiedzial, ze kobiete trzeba zdobywac, ze trzeba sie postarac i zawalczyc...
co to jest 4 miesiace? wtedy jeszcze nie ma zwykle milosci. jest zauroczenie, wzajemne zdobywanie siebie .
koles nie jest dzentelmenem.
gdyby mi ktos zaczal wypominac wizyty w kinie i bukiety roz, to zamiast zakladac watek na wizazu...ze schodow bym go spuscila.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 18:20   #6
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Niespodzianka Dla Faceta :-)

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
nie wiem czy to przez to jak to ujelas, ale dla mnie brzmi to jednoznacznie...
a w ogole jaki dowod? dlaczego masz mu cokolwiek udowadniac?? milosci sie nie udowadnia...
Dla mnie też brzmi to jednoznacznie .

Jak facet chce dowód miłości,to wiadomo o jaki dowód chodzi .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 19:40   #7
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Niespodzianka Dla Faceta :-)

Cytat:
Napisane przez Madzionia Pokaż wiadomość
...zaczął mi wszystko wypominać,że tyle dla mnie zrobił a ja dla niego nic,że jeszcze nigdy mu sie za nic nie odwdzięczyłam i że czasami czuję się jak mój kolega albo przyjaciel a nie ktos więcej,że mnie bardzo kocha ale on niewie czy ja kocham jego bo tego jeszcze nie udowodniłam...
jeżeli wymaga od ciebie "dowodu miłości" to też wykopałabym faceta. Natomiast jeżeli miał na myśli to że w jakikolwiek sposób nie dajesz mu odczuć że jest twoim chłopakiem to co innego...może brakuje mu pocałunków, przytulenia..

ja sama miałam tak z jednym facetem, ale wynikało to z tego że byłam "dzika" i nieśmiała
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 21:22   #8
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Niespodzianka Dla Faceta :-)

nie wydaje mi się,by on chciał dowodów materialnych,czy sexu-jasno ujmując w zamian za jego niespodzianki....myślę,że madzionia nie należy do dziewczyn zbyt często okazujących swe uczucia i tego mu właśnie brakuje...
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 21:35   #9
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Niespodzianka Dla Faceta :-)

Cytat:
Napisane przez Madzionia Pokaż wiadomość
Tak więc chciałabym mu zrobić jakąś niespodziankę..coś takiego żeby zaparło mu dech w piersiach i nigdy tego nie zapomniał Jeżeli któraś ma taki pomysł na niespodzianke to niech się ze mną nim podzieli ,będe naprawde bardzo wdzięczna ;*
A czemu od razu coś wielkiego i zapychającego dech w piersiach?
Myślę, że małe niespodzianki, takie pierdółki po prostu, a przygotowywane częściej są milsze, bardziej urocze i dają więcej niż wielka niespodzianka raz na rok
Takie moje zdanie.
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 22:11   #10
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Niespodzianka Dla Faceta :-)

ja bym mu kartke dala z napisanym czyms fajnym, albo kartke z colage z waszymi ftokami mysle ze doceni ze zrobilam cos wlasnorecznie
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 09:14   #11
Madzionia
Raczkowanie
 
Avatar Madzionia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
Dot.: Niespodzianka Dla Faceta :-)

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
jeżeli wymaga od ciebie "dowodu miłości" to też wykopałabym faceta. Natomiast jeżeli miał na myśli to że w jakikolwiek sposób nie dajesz mu odczuć że jest twoim chłopakiem to co innego...może brakuje mu pocałunków, przytulenia..

ja sama miałam tak z jednym facetem, ale wynikało to z tego że byłam "dzika" i nieśmiała
No właśnie o to chodzi Nie chodzi mu o jakiś dowód miłości,sexu czy coś...tylko o to że właśnie jestem "dzika" No niestety każdy jest inny...
Madzionia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 14:12   #12
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Niespodzianka Dla Faceta :-)

Cytat:
Napisane przez Madzionia Pokaż wiadomość
No właśnie o to chodzi Nie chodzi mu o jakiś dowód miłości,sexu czy coś...tylko o to że właśnie jestem "dzika" No niestety każdy jest inny...
A co to znaczy "dzika" ,bo głowię się nad tym i zielonego pojęcia nie mam .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 15:03   #13
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Niespodzianka Dla Faceta :-)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A co to znaczy "dzika" ,bo głowię się nad tym i zielonego pojęcia nie mam .
Nieśmiała, wstydliwa, bojąca się okazać uczucia, pokazać, że zależy... ?
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 19:02   #14
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Niespodzianka Dla Faceta :-)

No ja tez jestem dzika Jestem z moim TŻ juz 14 miesiecy. Powoli ta dzikosc zanika, ale natura czlowieka nie zmieni sie tak do konca
Trudno mi jest rozmawiac o uczuciach i staram sie to okazywac gestami. Prezenty w moim przypadku odpadaja, bo nie jestem az tak tworcza..niestety, ale przytulanie, pocałunki, masaze..
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 19:47   #15
Madzionia
Raczkowanie
 
Avatar Madzionia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
Dot.: Niespodzianka Dla Faceta :-)

No aż mi się lżej na duszy zrobiło Już myślałam że jestem jakimś wybrykiem natury hehehe Trudno mi poprostu rozmawiać o uczuciach , nie potrafie...A to raczej dziwne bo z reguły to kobiety są czułe i ciepłe a odwrotnie faceci....hmmm może jestem w pół facetem ...??? hahaha . Pozdrawiam wszystkie "DzIkIe LaSkI"
Madzionia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 21:43   #16
gbirds
Przyczajenie
 
Avatar gbirds
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 5
GG do gbirds
Dot.: Niespodzianka Dla Faceta :-)

No to ja też sie dołaczam jestem z moim TŻ 2 lata i do tej pory zdarza mi sie "dzikie" zachowanie :P sama "ucze sie" sie bycia z druga osoba i to własnie moj facet pokazuje mi jak uzewnetrzniac wlasne emocje i przede wszystkim uczucia male niespodzianki i niespodziewane wyjscia, spotkania z facetem sa dla niego "dowodem" uczuc trzymaj sie cieplo caluj przytulaj i kochaj TŻ
gbirds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 22:56   #17
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Niespodzianka Dla Faceta :-)

Nie czytałam całego wątku, ale chyba nikt nie ma tak krzywo pod sufitem jak ja ostatnio - nie wiem jak Twój Tż, ale mój kocha jeść - słodycze i inne rzeczy i uwielbia piwo i chipsy. Postanowiłam sobie, że co tydzień zrobię jakieś drobne zakupy słodyczowe i zamaskuję je w domu zanim On wróci z uczelni. Za jakiś czas jak zmagazynuję, schowam to w jakieś miejsce, wktóre On zagląda raz na jakiś czas i będę czekać, aż znajdzie
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.