Co byście mi poradziły - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-08, 20:16   #1
hyabak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2

Co byście mi poradziły


Witam wszystkich!

Jako, że kobieta zna kobietę najlepiej to proszę o jedną radę. Poznałem się z super dziewczyną, która mi się niezwykle podoba. Za niedługo idę z nią na pierwszą randkę. No właśnie i już jest problem. Co jej kupić? Kwiaty? Jeżeli tak to, jakie (od razu czerwone róże)? A może coś innego?
Proszę o radę, co byście drogie kobiety chciały dostać na pierwszej randce?
hyabak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 20:23   #2
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: Co byście mi poradziły

Proponowałabym różyczkę ale nie cały bukiet tylko jedną ładną różyczkę tak mi się wydaje, że obecnie nie praktykuje się dawania prezentów na randkach, jeśli przesadziłbyś z prezentem to może dziewczyna poczuła by się nieswojo. A taka róża to byłby miły gest i napewno nie przesadzony

Pozdrawiam i życzę udanej randki
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 20:31   #3
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Co byście mi poradziły

Cytat:
Napisane przez Motylek7 Pokaż wiadomość
Proponowałabym różyczkę ale nie cały bukiet tylko jedną ładną różyczkę tak mi się wydaje, że obecnie nie praktykuje się dawania prezentów na randkach, jeśli przesadziłbyś z prezentem to może dziewczyna poczuła by się nieswojo. A taka róża to byłby miły gest i napewno nie przesadzony

Pozdrawiam i życzę udanej randki
Zgadzam się w zupełności z przedmówczynia.

Jedna, długa i piękna róża będzie bardzo gustowna i w dobrym tonie.


PS. Poważnie masz 76 lat?? (tak masz wpisane w profilu)
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 20:41   #4
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Co byście mi poradziły

dziewczyny Ci pewnie dobrze radzą
bo ja akurat to z tych małoromantyszen
jak kwiatki to w doniczce
jak kolacja bez świeczek
jak wyznania to bez maślanych oczek
jak miłość to bez miziania


no no ale pierwsza randka - róza musi być! i .. czyste buty

pozdrawiam


----------------------------------------
ps a tak w ogóle to chyba sobie jaja robisz
wczoraj temacik /lat 66/
dzisiaj temacik/lat76/
jutro??
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 20:46   #5
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Co byście mi poradziły

ja na pierwszym spotkaniu dostałam bukiet czerwonych róż i pudełeczko rafaello, ale nie odrazu tylko po jakims czasu tj kilku godzinach...znaczy po kolacji ze tak powiem, bo najpierw był spacer potem kolacja, potem kwiaty i słodkości i cały czas rozmawialismy i rozmawialiśmy...ehhh było cudnie!!!
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 21:37   #6
DriVer
Raczkowanie
 
Avatar DriVer
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 138
GG do DriVer
Dot.: Co byście mi poradziły

Cytat:
Napisane przez hyabak Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!

Jako, że kobieta zna kobietę najlepiej to proszę o jedną radę. Poznałem się z super dziewczyną, która mi się niezwykle podoba. Za niedługo idę z nią na pierwszą randkę. No właśnie i już jest problem. Co jej kupić? Kwiaty? Jeżeli tak to, jakie (od razu czerwone róże)? A może coś innego?
Proszę o radę, co byście drogie kobiety chciały dostać na pierwszej randce?
a ja jak facet ci powiem
jak sie spotkacie to pierwsze co pocałuj ją w ręke pełna kultura, pójdź odpindrowany jak struś w Boże Ciało, ja bym preferowwał, spodnie wyjściowe, buty cfaniaki, sweterek jakiś, i opcjonalnie zależy czy lubisz to nawet marynarke, ale to opcjonalnie.
jeżeli na randke to zależy gdzie idziesz również, ofc zawsze i wszedzie odzywaj się z przemyślanymi słowami, kulturalnie, nie mów za dużo ale też nie rób takich długich przerw w rozmowie, jeżeli dziewczyna coś mówi przytakuj jej i naprawde radze słuchać co mówi, bo jak poczuje że jej nie słuchasz będzie ciężko później.
Róża obowiązkowo, a najlepiej taka mała, nie wygłupiaj się aż tak przy niej aby nie pomyślała, że jestes nienormalny. NIE przesadzaj z komplementami typu, piękna jesteś, cudowna itp raz powiedz na jakiś czas ale ona będzie wtedy myśleć, że jedynie chcesz z nią być z wyglądu a nie z charakteru, dla tego lepiej jak ona coś powie, to odpowiedz, podoba mi się twój charakter, bardzo dobra wypowiedź zgadzam się, ja ona ci podziękuje nie odpowiadaj
nie ma za co odpowiedz większym elokwializmem swoich słów, ależ cała przyjemność z mojej strony, że mogłem sprawić abyś się uśmiechneła
jeżeli będzie chciała usiąść przy stoliku odsuń jej krzesło, jeżeli będzie chciała się ubrać wyprzedź ją weź kurtkę albo coś i pomóż jej założyć

i pod żadnym pozorem nie staraj się jej pocałować, znam takie osoby i dlatego uprzedzam.


życze ci powodzenia i wogóle najlepszego ale nie dziękuj
__________________
In nomine Patries, et Filli, et Spiritus Sancti. Amen

Edytowane przez DriVer
Czas edycji: 2007-01-08 o 22:03 Powód: literówki
DriVer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 21:42   #7
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Co byście mi poradziły

Cytat:
Napisane przez DriVer Pokaż wiadomość
a ja jak facet ci powiem
jak sie spotkacie to pierwsze co pocałuj ją w ręke pełna kultura, póldz odpindrowany jak struś w Boże Ciało, ja bym preferowwał, spodnie wyjściowe, buty cfaniaki, sweterek jakiś, i opcjonalnie zal;eży czy lubisz to nawet marynarke, ale to opcjonalnie.
jeżeli na randke to zależy gdzie idziesz również, ofc zawsze i wszedzie odzywaj się z przemyślanymi słowami, kulturalnie, nie mów za dużo ale też nie rób takich długich przerw w rozmowie, jeżeli dziewczyna coś mówi przytakuj jej i naprawde radze słuchać co mówi, bo jak poczuje że jej nie słuchasz będzie ciężko później.
Róża obowiązkowo, a najlepiej taka mała, nie wygłupiaj się aż tak przy niej aby nie pomyślała, że jestes nienormalny. NIE przesadzaj z komplementami typu, piękna jesteś, cudowna itp raz powiedz na jakiś czas ale ona będzie wtedy myśleć, że jedynie chcesz z nią być z wyglądu a nie z charakteru, dla tego lepiej jak ona coś powie, to odpowiedz, bodoba mi się twój charakter, bardzo dobra wypowiedź zgadzam się, ja ona ci podziękuje nie odpowiadaj
nie ma za co odpowiedz większym elokwialismem swoich słów, alęż cała przyjemność z mojej strony, że mogłem sprawidz abyś sie uśmiechneła
jeżeli będzie chciała usiąść przy stoliku odsuń jej krzesło, jeżeli będzie chciała się ubrać wyprzedź ją weź kurtkę albo coś i pomóż jej założyć

i pod żadnym pozorem nie staraj się jej pocałować, znam takie osoby i dlatego uprzedzam.


życze ci powodzenia i wogóle najlepszego ale nie dziękuj
Zabrzmiało niemal jak instrukcja obsługi kobiety A szczerze mówiąc, chyba bym padła, jakby mnie mężczyzna w rękę na pierwszej randce pocałował. Ale może to tylko ja
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 21:46   #8
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Co byście mi poradziły

Cytat:
Napisane przez DriVer Pokaż wiadomość
a ja jak facet ci powiem
jak sie spotkacie to pierwsze co pocałuj ją w ręke pełna kultura, póldz odpindrowany jak struś w Boże Ciało, ja bym preferowwał, spodnie wyjściowe, buty cfaniaki, sweterek jakiś, i opcjonalnie zal;eży czy lubisz to nawet marynarke, ale to opcjonalnie.
jeżeli na randke to zależy gdzie idziesz również, ofc zawsze i wszedzie odzywaj się z przemyślanymi słowami, kulturalnie, nie mów za dużo ale też nie rób takich długich przerw w rozmowie, jeżeli dziewczyna coś mówi przytakuj jej i naprawde radze słuchać co mówi, bo jak poczuje że jej nie słuchasz będzie ciężko później.
Róża obowiązkowo, a najlepiej taka mała, nie wygłupiaj się aż tak przy niej aby nie pomyślała, że jestes nienormalny. NIE przesadzaj z komplementami typu, piękna jesteś, cudowna itp raz powiedz na jakiś czas ale ona będzie wtedy myśleć, że jedynie chcesz z nią być z wyglądu a nie z charakteru, dla tego lepiej jak ona coś powie, to odpowiedz, bodoba mi się twój charakter, bardzo dobra wypowiedź zgadzam się, ja ona ci podziękuje nie odpowiadaj
nie ma za co odpowiedz większym elokwialismem swoich słów, alęż cała przyjemność z mojej strony, że mogłem sprawidz abyś sie uśmiechneła
jeżeli będzie chciała usiąść przy stoliku odsuń jej krzesło, jeżeli będzie chciała się ubrać wyprzedź ją weź kurtkę albo coś i pomóż jej założyć

i pod żadnym pozorem nie staraj się jej pocałować, znam takie osoby i dlatego uprzedzam.


życze ci powodzenia i wogóle najlepszego ale nie dziękuj
fiu fiu fachura
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 21:54   #9
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Co byście mi poradziły

Całowanie w ręke już daaawno wyszło z mody. Ja bym się głupio poczuła - nie chciałabym żeby mnie chłopak w ręke całował


I moja rada - BĄDŹ SOBĄ. Nie nawidzę sztuczności i zabawiania na siłę. Ubieraj się tak jak lubisz... jak trochę pomilczycie też nic się nie stanie
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 21:59   #10
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Co byście mi poradziły

Milczeć trzeba umieć, ale jak się już umie, to jest razem jeszcze fajnie.

Co do całowania w rękę, to mnie mój TŻ od czasu do czasu cmoknie i miło mi z tym. A gdyby jakiś niezbyt zaznajomiony facet na randce tak zrobił, nie powiem, też by mi było miło. Ale teraz faktycznie większość dziewczyn tego nie lubi/się boi/etc.

I napisz, jak tam było na randce. Powodzenia!
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 22:00   #11
DriVer
Raczkowanie
 
Avatar DriVer
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 138
GG do DriVer
Dot.: Co byście mi poradziły

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
fiu fiu fachura
fachura dzieki i jakoś nie mam nikogo ;( nikt mnie nie chce

giraffe czlowiek jak najbardzie naturalny nic i was dziewczyny nie będzie miał wierzcie mi, byłem tyle razy i normalny i taki jak wyżej i dla mnie tamto to też jest normalność, problem w tym ze jakos żadna nie chce spróbować

pozdrawiam
a tobie kolego naprawde życze ci wszystkiego dobrego może tobie się uda
__________________
In nomine Patries, et Filli, et Spiritus Sancti. Amen
DriVer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 22:04   #12
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Co byście mi poradziły

Cytat:
Napisane przez DriVer
pocałuj ją w ręke[
+
Cytat:
Napisane przez DriVer
bądź odpindrowany jak struś w Boże Ciało
+
Cytat:
Napisane przez DriVer
odzywaj się z przemyślanymi słowami
+
Cytat:
Napisane przez DriVer
dziewczyna coś mówi przytakuj jej
+
Cytat:
Napisane przez DriVer
bodoba mi się twój charakter, bardzo dobra wypowiedź zgadzam się, ja ona ci podziękuje nie odpowiadaj
+
Cytat:
Napisane przez DriVer
odpowiedz większym elokwialismem swoich słów, alęż cała przyjemność z mojej strony
+
Cytat:
Napisane przez DriVer
i pod żadnym pozorem nie staraj się jej pocałować
no i
Cytat:
Napisane przez DriVer
buty cfaniaki
=
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 22:07   #13
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Co byście mi poradziły

Malutki bukiecik, może niekoniecznie stokrotki, za "proste" i "niewinne", ale coś w tym kalibrze. Coś bezpretensjonalnego i nie kojarzącego sie jak róże z miłością.
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 22:11   #14
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Co byście mi poradziły

Cytat:
Napisane przez DriVer Pokaż wiadomość
fachura dzieki i jakoś nie mam nikogo ;( nikt mnie nie chce
brrr mam znajomą,która tez tak mówi i mam ochotę nią potrząsnąć !!
tak zapytam sprawdzałeś te miliony kobiet? i wszystkie Cię nie chcą??!!!
więc nie marudź Tylko do dziełaznajdziesz swoją Dulcyneę
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 22:11   #15
DriVer
Raczkowanie
 
Avatar DriVer
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 138
GG do DriVer
Dot.: Co byście mi poradziły

Cytat:
Napisane przez elisek Pokaż wiadomość
Malutki bukiecik, może niekoniecznie stokrotki, za "proste" i "niewinne", ale coś w tym kalibrze. Coś bezpretensjonalnego i nie kojarzącego sie jak róże z miłością.
ale nie trzeba kupować czerwonej róży kup w innym kolorze byle nie białą i nie żółtą oraz nie różową
niebieska odpada bo za zimna
ale ja bym ci radził czarną z niebieskimi pasami, stary wypas na maxa wiem bo cholernie się podobają (są takie róże powaga, ale mówiłem z żartem napewno nie czarną )

kup nie wiem kolor jaki ona lubi się spytaj i będziesz wiedział
__________________
In nomine Patries, et Filli, et Spiritus Sancti. Amen
DriVer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 22:25   #16
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Co byście mi poradziły

Cytat:
Napisane przez DriVer Pokaż wiadomość
a ja jak facet ci powiem
jak sie spotkacie to pierwsze co pocałuj ją w ręke pełna kultura, pójdź odpindrowany jak struś w Boże Ciało, ja bym preferowwał, spodnie wyjściowe, buty cfaniaki, sweterek jakiś, i opcjonalnie zależy czy lubisz to nawet marynarke, ale to opcjonalnie.
jeżeli na randke to zależy gdzie idziesz również, ofc zawsze i wszedzie odzywaj się z przemyślanymi słowami, kulturalnie, nie mów za dużo ale też nie rób takich długich przerw w rozmowie, jeżeli dziewczyna coś mówi przytakuj jej i naprawde radze słuchać co mówi, bo jak poczuje że jej nie słuchasz będzie ciężko później.
Róża obowiązkowo, a najlepiej taka mała, nie wygłupiaj się aż tak przy niej aby nie pomyślała, że jestes nienormalny. NIE przesadzaj z komplementami typu, piękna jesteś, cudowna itp raz powiedz na jakiś czas ale ona będzie wtedy myśleć, że jedynie chcesz z nią być z wyglądu a nie z charakteru, dla tego lepiej jak ona coś powie, to odpowiedz, podoba mi się twój charakter, bardzo dobra wypowiedź zgadzam się, ja ona ci podziękuje nie odpowiadaj
nie ma za co odpowiedz większym elokwializmem swoich słów, ależ cała przyjemność z mojej strony, że mogłem sprawić abyś się uśmiechneła
jeżeli będzie chciała usiąść przy stoliku odsuń jej krzesło, jeżeli będzie chciała się ubrać wyprzedź ją weź kurtkę albo coś i pomóż jej założyć

i pod żadnym pozorem nie staraj się jej pocałować, znam takie osoby i dlatego uprzedzam.


życze ci powodzenia i wogóle najlepszego ale nie dziękuj
Mętna ta Twoja instrukcja. Ponadto jakby facet przyszedł na pierwszą randkę taki wyelegentowany [kanty na nogach, marynara, wsuwy na stopach], a ja w zwykłych jeansach to chyba bym padła trupem. I niech się jeszcze tak sztucznie zachowuje jak tutaj podpowiadasz to randka będzie klęską.

Trochę spontonu, dopasowania się do sytuacji, miejsca, osoby, poczucia humoru, rozmowy... Żadne tam ułęBEZbibułę, bo wyjdzie pasztet, a nie fajna randka.

Poza tym całowanie w ręke nie jest takie złe. Dopuszczam taka opcję.
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 22:29   #17
DriVer
Raczkowanie
 
Avatar DriVer
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 138
GG do DriVer
Dot.: Co byście mi poradziły

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Mętna ta Twoja instrukcja. Ponadto jakby facet przyszedł na pierwszą randkę taki wyelegentowany [kanty na nogach, marynara, wsuwy na stopach], a ja w zwykłych jeansach to chyba bym padła trupem. I niech się jeszcze tak sztucznie zachowuje jak tutaj podpowiadasz to randka będzie klęską.

Trochę spontonu, dopasowania się do sytuacji, miejsca, osoby, poczucia humoru, rozmowy... Żadne tam ułęBEZbibułę, bo wyjdzie pasztet, a nie fajna randka.

Poza tym całowanie w ręke nie jest takie złe. Dopuszczam taka opcję.
wiesz problem w tym ze dla jednego to jest sztuczne a dla innego normalne dla mnie normalne bo poprostu lubie wyjsc z osobą gdziekolwiek ubrany jak ja chce, i nawet w zwykly dzien moge podejsc chocby nawet po ciebie jezeli mieszkasz w lodzi tak ubrany nie ma problemu i wiez mi nie odebralabys mojego zachowania sztucznie
__________________
In nomine Patries, et Filli, et Spiritus Sancti. Amen
DriVer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 22:35   #18
hyabak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Co byście mi poradziły

NO NO, dziękuje za wszystkie rady. Są one dla mnie niezwykle cenne!
hyabak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 22:43   #19
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Co byście mi poradziły

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
MTrochę spontonu, dopasowania się do sytuacji, miejsca, osoby, poczucia humoru, rozmowy... Żadne tam ułęBEZbibułę, bo wyjdzie pasztet, a nie fajna randka.
a mi wygląda,ze chłopak jest...troszkę niedzisiejszy
taki hm Bogusław Kaczyński -20 lat wstecz
/ szarmancki i pragnie być rycerzem dla swojej księżniczki/a że dzisiejsze księzniczki mają to w poważaniu,cóż../

trzymaj się chłopie i zostań sobą,źle się czujesz w gaciach z krokiem przy kolanach -to ich nie noś ,noś kanciaki i bądź sobą

powodzenia w sprawach sercowych
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 22:51   #20
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Cytat:
Napisane przez DriVer Pokaż wiadomość
wiesz problem w tym ze dla jednego to jest sztuczne a dla innego normalne dla mnie normalne bo poprostu lubie wyjsc z osobą gdziekolwiek ubrany jak ja chce, i nawet w zwykly dzien moge podejsc chocby nawet po ciebie jezeli mieszkasz w lodzi tak ubrany nie ma problemu i wiez mi nie odebralabys mojego zachowania sztucznie
Nie, nie mieszkam w Łodzi.

Może dla Ciebie jest to naturalne zachowanie co nie zmienia faktu, że ktoś je może odebrać jako sztuczne.
Nie mam niż przeciwko elegancji, ale jeśli randka ma być przy piwku (na luzie)to po co te ceremoniały z garniakiem i wkręty z różą. Co innego jak się umawiamy na exclusiv kolacje, a to inna bajka. Wtedy obowiązuje pełna elegancja.

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
a mi wygląda,ze chłopak jest...troszkę niedzisiejszy
taki hm Bogusław Kaczyński -20 lat wstecz
/ szarmancki i pragnie być rycerzem dla swojej księżniczki/a że dzisiejsze księzniczki mają to w poważaniu,cóż../

trzymaj się chłopie i zostań sobą,źle się czujesz w gaciach z krokiem przy kolanach -to ich nie noś ,noś kanciaki i bądź sobą

powodzenia w sprawach sercowych
NIE odbieram mu jego stylu, niech się nosi, stroi jak tam sobie uważa. A że mnie się on (styl) podoba średnio to co innego.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-01-08 o 22:54 Powód: Post pod postem.
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 23:02   #21
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Co byście mi poradziły

Nieznoszę zwyczaju całowania w rękę
Jest obrzydliwe (zawsze mam ochotę potem ją wytrzeć np. o spodnie i kojarzy mi się to z imieninami u dziadka..), niehigieniczne a poza tym jest zima i będzie mieć pewnie rękawiczki
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 23:05   #22
DriVer
Raczkowanie
 
Avatar DriVer
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 138
GG do DriVer
Dot.: Co byście mi poradziły

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Nie, nie mieszkam w Łodzi.

Może dla Ciebie jest to naturalne zachowanie co nie zmienia faktu, że ktoś je może odebrać jako sztuczne.
Nie mam niż przeciwko elegancji, ale jeśli randka ma być przy piwku (na luzie)to po co te ceremoniały z garniakiem i wkręty z różą. Co innego jak się umawiamy na exclusiv kolacje, a to inna bajka. Wtedy obowiązuje pełna elegancja.


NIE odbieram mu jego stylu, niech się nosi, stroi jak tam sobie uważa. A że mnie się on (styl) podoba średnio to co innego.
przy piwie to normalne ze na looz ale mowie ogolnie jezeli randka to bynajmniej mnie sie nie widzi przy piwie , raczej w restauracji przy winie ale moze staroswiecki jestem (19 lat) ale wiecie kazdy inaczej chce zaimponowac
pozdrawiam...

mnie bynajmniej nie udalo sie ani tak ani tak ani looz ani powaga ale wiecie jemu wsio naj
__________________
In nomine Patries, et Filli, et Spiritus Sancti. Amen
DriVer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 23:09   #23
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Co byście mi poradziły

Cytat:
Napisane przez DriVer Pokaż wiadomość
pójdź odpindrowany jak struś w Boże Ciało
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 23:10   #24
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Co byście mi poradziły

Ale to jak się zamierzasz bliżej poznać z dziewczyną jak tak siedzicie w tej restauracji przy tym winie i tak uważacie, aby było "powaga".?
Nie lepiej looz ?
Poza tym potem szoku dozna, jak jak w adidasach jej browarek zaproponujesz.. Marzenia w gruzach legną
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 23:11   #25
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Co byście mi poradziły

Dobra, pora na mnie

A więc tak, idąc od góry:
1. Umyte, lśniące, ostrzyżone włosy
2. Śmiejące się oczka
3. Uśmiech
4. Zadbane dłonie i krótko obcięte paznokcie
5. Schludny strój
6. Czyste buty

W ręku oj nie żadna różyczka tylko jakiś mały skromny bukiecik (uwielbiam tulipanki, szafirki, konwalie, stokrotki itp.)
Do tego niech nie mówi więcej ode mnie, niech słucha, będzie dowcipny.
Dobre maniery oczywiście, bez nich ani rusz. Zaproś ją gdzieś np. do jakiejś kawiarni na kawkę i ciacho, pogadajcie, pójdzcie na spacer. Nie przdłużaj spotkania staniem pod jej drzwiami i jakimiś dziwnymi kombinacjami. Napisz jej potem sms'a a następnego dnia zadzwoń. I tyle. Niech czuje się ważna
Powodzenia
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 23:12   #26
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Co byście mi poradziły

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Nieznoszę zwyczaju całowania w rękę
Jest obrzydliwe (zawsze mam ochotę potem ją wytrzeć np. o spodnie i kojarzy mi się to z imieninami u dziadka..), niehigieniczne a poza tym jest zima i będzie mieć pewnie rękawiczki
Ptysio, nie chodzi o to aby Cię ktoś omemlał i obślinił Ci dłoń soczystymi cmokami, bo tego sama bym nie zniosła. Tylko [o jakby to nazwać] muśnięcie (suchymi!) ustami kobiecej dłoni.

Cytat:
Napisane przez DriVer Pokaż wiadomość
przy piwie to normalne ze na looz ale mowie ogolnie jezeli randka to bynajmniej mnie sie nie widzi przy piwie , raczej w restauracji przy winie ale moze staroswiecki jestem (19 lat) ale wiecie kazdy inaczej chce zaimponowac
pozdrawiam...

mnie bynajmniej nie udalo sie ani tak ani tak ani looz ani powaga ale wiecie jemu wsio naj
Masz dopiero 19 lat, na pewno znajdziesz taką, która doceni twoje starania. No ja CI w każdym razie tego życzę.
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 23:18   #27
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Co byście mi poradziły

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Ptysio, nie chodzi o to aby Cię ktoś omemlał i obślinił Ci dłoń soczystymi cmokami,
ale mnie właśmie omemlali i obślinili i mam uraz na całe życie. Brrrr.
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 23:29   #28
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Co byście mi poradziły

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
ale mnie właśmie omemlali i obślinili i mam uraz na całe życie. Brrrr.
A to fuj! Nie dziwię się zatem Twojej traumie.
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 23:33   #29
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Co byście mi poradziły

Tak, dotykać rączki mogą tylko suche usta. Inne won brrrrrrrr
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 07:10   #30
DriVer
Raczkowanie
 
Avatar DriVer
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 138
GG do DriVer
Dot.: Co byście mi poradziły

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
ale mnie właśmie omemlali i obślinili i mam uraz na całe życie. Brrrr.
a czy ja mówiłem o charchaniu zaraz ?? pocałować w dloń to nie ozznacza hrrrrahahhrhahhahhrhrhrhh rhrhhaahhr muaaaa, tylko mua takie malutkie cos znalez narazie nie udalo sie ale kto wie, i nie mowcie ze dopiero 18-19 lat bo tak naprawde samotnosc dobija czlowieka wiezcie mi, pozdrawiam
__________________
In nomine Patries, et Filli, et Spiritus Sancti. Amen
DriVer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.