Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-24, 09:28   #631
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: na ile odstawic?

jeśli w grę wchodzą inne tabletki np antybiotyki, które moga zakłócić działanie anty, to być może być zalecone zastosowanie przerwy. ja jednak z doświadczenia wiem, że te przerwy nie są dobre dla organizmu(powodują totalne "ogłupienie" gospodarki hormonalnej) myśle że najlepszym wyjściem będzie konsultacja z dobrym ginem

pozdrawiam
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 12:00   #632
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

2 miesiac bez pigołek a włosy po umyciu wypadaja co nie miara (((
Na szczescie byłam na badaniach i z moja watrobą wszystko OK, Ginekolog zmienił mi tabletki na takie z mała iloscia hormonu, teraz czekac tylko do okresu ehhhhh jak ja tego nie znosze
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 12:44   #633
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Dziewczyny wahałam się przez dłuższy okres czy brać te tabletki czy nie,już miałam przestać-stchórzyłam,ale teraz to już naprawdę koniec z tym-nabawiłam się chyba nerwicy,możliwe,że tabletki przyczyniły sie do tego..tak czy siak teraz już ze względu na zdrowie,nerwy muszę odstawić tabletki i przeżucić sie na prezerwatywy+globulki.
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 18:06   #634
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: na ile odstawic?

Cytat:
Napisane przez miiee Pokaż wiadomość
Tak, ale teraz biorę antybiotyki, na dodatek w przerwie miedzy pigułkami. Wiec juz wszystko jest pomieszane. I tak przez najblizszy miesiac nie beda dzialac wg ulotki. Wiec po co mam je brać.A antybiotyk biorę juz 2 raz w ciągu tego miesiąca, na dodatek w przerwie, wiec bez sesnu...
dlatego trzeba konsulotwac z lekarzem przepisujacy antybiotyk przyjmowanie pigulek.
poza tym czytac ulotki.

pigulki to nie landrynki i jesli ty zrobisz organizmowi psikus i odstawisz-wrocisz itd to moze sie okazac ze organizm zastrajkuje i na kolejny okres poczekasz rok.

albo bierzesz pomimo wszytsko ale nie warto sie w to bawic .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 19:22   #635
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Ja nie biore Diane juz 4 miesiace.Brałam przez ok. 5, 5 roku!!!!! Libido 100% w gore, cera nie najgorzej, a nawet calkiem dobrze( dziwne,bo kiedys podczas 2 miesiecznej przerwy przezylam koszmar!!!!). Diana zostawila mi jednak po sobie niezbyt miła pamiatkę : koszmarne migreny
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 20:38   #636
variete
Raczkowanie
 
Avatar variete
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 82
Dot.: na ile odstawic?

moj gin poradzil mi robic co rok przerwy 3-miesieczne
variete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 20:44   #637
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: na ile odstawic?

kiedys mialam sytuacje, ze chcialam na miesiac odstawic tabletki. moja ginekolog powiedziala mi, ze to nie jest dobre, ze zrobie sobie duzy "balagan" w organizmie i nie poleca mi tego. tak jak dziewczyny pisaly, tabeltki to nie pastylki, skontaktuj sie z lekarzem twoim, z nim pogadaj
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 21:11   #638
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: na ile odstawic?

Ja myślę, że powinnaś brać normalnie. Antybiotyki mogą, ale nie muszą i to na dodatek tylko osłabiać działanie tabletek. A to duża różnica w stosunku do całkowitego, nagłego zaprzestania ich brania.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 23:45   #639
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez marrticzka Pokaż wiadomość
Ja nie biore Diane juz 4 miesiace.Brałam przez ok. 5, 5 roku!!!!! Libido 100% w gore, cera nie najgorzej, a nawet calkiem dobrze( dziwne,bo kiedys podczas 2 miesiecznej przerwy przezylam koszmar!!!!). Diana zostawila mi jednak po sobie niezbyt miła pamiatkę : koszmarne migreny
A wątroba
Diane przez 5,5 roku to zabójstwo dla niej
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 18:35   #640
Blueeyed_Alice
Raczkowanie
 
Avatar Blueeyed_Alice
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 98
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

jjustyna100 przepraszam ze dopiero teraz odpisuje. I jak twoje syfki ? U mnie troche lepiej, dekolot jest juz całkiem czysty, czoło jakby mniej, troche sie pojawiło na plecach, ale myśle że zniknie tak samo jak na dekolcie. Niedługo minie 5 miesiąc od odstawienia, więc myśle, że sie unormuje, pff ciężkie to odstawianie.
Blueeyed_Alice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 12:40   #641
Miszi
Raczkowanie
 
Avatar Miszi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 438
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cześć Dziewczyny. Ja odstawiłam tabletki 16 stycznia, okres dostałam normalnie, z cerą narazie nie mam problemów i oby ich nie było, bo syfki są okropne! Planujemy dzidziusia ale chcemy jeszcze troche poczekać, aż wszystko wróci do normy w moim organizmie. Mysle, że na wakacjach będziemy szaleć z moim kochanym mężulkiem.....

pozdrawiam...
Miszi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 16:55   #642
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Hej kobietki
Chciałam Wam tylko napisać, że u mnie się już wszystko unormowało.
Pisałam wcześniej, że dostałam mega wysypu pryszczy na twarzy, dekoldzie, szyi i plecach.

Piguły odstawiłam 5 m-cy temu. Od miesiąca mam czystą cerę. Włosy też się już nie tłuszczą.
Libido nadal 0 No ale może i to się poprawi.

Migreny już opanowałam. Cały styczeń miałam spokój. W lutym niestety znowu migreny wróciły, ale nie takie jak wcześniej. Obyło się bez tabletek przeciwbólowych.

A więc wszystko się naprawiło

Teraz jadę na samych gumkach. Ufam im w 100% bo nigdy mnie nie zawiodły. Dodatkowo mierzę codziennie temperaturę i zapisuję, dzięki czemu zawsze wiem kiedy mam dni płodne a kiedy niepłodne i w te niepłodne nie muszę używać niczego
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 21:26   #643
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

dziewczyny,chciałam sie wam pochwalic,że wreszcie skończyłam z tabletkami!!ale ciężko bylo,bo do ostatniego dnia kiedy mialam zazyc od nowa,wahałam się jeszcze.Jestem jak narazie drugi dzien bez tabletek
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 22:30   #644
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
dziewczyny,chciałam sie wam pochwalic,że wreszcie skończyłam z tabletkami!!ale ciężko bylo,bo do ostatniego dnia kiedy mialam zazyc od nowa,wahałam się jeszcze.Jestem jak narazie drugi dzien bez tabletek
To brawo, brawo, gratuluję. Wiem jak to jest, ale człowiek czuje się jakby z nałogiem zrywał, prawda?
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 07:46   #645
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez bergamia Pokaż wiadomość
To brawo, brawo, gratuluję. Wiem jak to jest, ale człowiek czuje się jakby z nałogiem zrywał, prawda?
czy jak z nalogiem, przez moment sie zastanawialam, ale w jakis sposob budzi te emocje i czlowiek mysli no jak to nie bedzie juz tableteczki o stalej porze i regularnych lekkich okresow, i tego luzu w czasie seksu....
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 08:50   #646
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Ja właśnie odstawiam... Poszłam do ginekologa po recke i powiedzial, że PRZYDAŁABY SIE PRZERWA.. To mnie przekonało.. hmm no cóż brałam ponad rok najpierw chyba regulon, potem milvane.. mam nadzieje, ze jakis skutkow ubocznych odstawienia nie bedzie najbardziej boje sie wypadania wlosow... tak o nie dbam i zapuszczam :/ tradziku nigdy nie mialam a i po tabletkach cera mi sie jakos specjalnie nie poprawila (bigdy nie mialam wiekszych problemow) wiec mam nadzieje ze jakies wypryski mi nie groza i mam nadzieje, ze przejdzie mi ten moj masakryczny apetyt.. i przede wszystkich wzrosnie poziom libido ojjj bo jest z tym źle u mnie.. eh ale ciesze sie, że odstawiam. kiedyś myslałam, że tabletki to samo dobro ale teraz znam ich zle strony.. tylko pewnie bede sie schizować strasznie ciążą... jak na razie planuje z tżtem kupić duuże opakowanie prezerwatyw
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 22:24   #647
aqartha
Przyczajenie
 
Avatar aqartha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

matko kobity, ja sie troche przestraszylam jak tak czytam niektore wypowiedzi..... ja odstawilam tabletki jakis 2 tygodnie temu po 2 latach brania... odstawilam ot tak sobie bo stwierdzialam ze juz ich nie biore...i to w polowie brania bez zastanawiania sie o cere, zdrowie i w ogole o nic ani czy zajde w ciaze ani czy nie zajde...... a tu tyle problemow ..... moze faktycznie te moje dziwne humorki to po odstawieniu?????? powoli zaczynam zalowac, bo jak sie bierze tabletki to juz o nic nie trzeba sie martwic,a teraz... zupelnie mi sie to nie podoba i zastanawiam sie nad plastrami, ale w sumie nie wiem o nich za wiele.....
moze ja powinnam do mojego ginekologa sie przejsc.....
zaznacze ze @ dostalam w dwa dni po odstawieniu i to takiego jakiego chyba cale zycie nie mialam...normalnie w szoku bylam
w kazdym badz razie pozdrawiam
aqartha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 22:38   #648
mruva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 36
GG do mruva
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Ja odstawilam tabletki na przelomie wrzesnia pazdziernika po 3 latach brania. Pierwsze byly dosc silne, troj fazowe, a potem mercilon. Odstawialm rowniez od tak bo stwierdzilam ze juz mi sie nie chce ich brac. Nawet nie myslalam o tym ze maja jakis ujemny wplyw na moj organizm. Byly dla mnie wygodne, bo zawsze wiedzialam kiedy dostane @. Po odstawieniu mialam trzy cykle, dwa idealnie po 35 dni i ostatni 32, a teraz mecze sie bo jest 49 i nic. Nawet podejrzewalam ciaze no ale po wizycie u lekarza dostalam luteine. Po przeczytaniu waszych postiow troszke sie uspokoilam, bo nie zdawalam sobie sprawy ze po odstawieniu tabletek organizm az pol roku sie regeneruje Nie zamierzam brac ich dalej- ze wzgledu na partnera ktory ich nie uznaje, i na mnie bo nie chce sie dalej faszerowac hormonami. Zmian w nastroju, ani w cerze nie widze. Pozdrawiam
mruva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 08:19   #649
aqartha
Przyczajenie
 
Avatar aqartha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

no to moze takie male pytanko... w sumie to nie wiem czy nie bedzie ono troszke glupie... myslicie ze po odstawieniu moga byc jakies problemy z waga? zaczelam intensywnie dbac o swoja figure...heheh i tak sie zastanawiam czy po odstawieniu pigulek bedzie trudniej.... zaznacze ze jak bralam tabletki to mi sie troche na wadze przybralo.... aa no i narazie jedyny moj "objaw" to malejace piersi...ale to akurak dobrze, bardzo dobrze...... bo na tabletkach doszlam do duzego D.... no i dziwne humorki miewam...ale to w sumie normalne
buziaki zbieram sie na zajecia
aqartha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-01, 15:22   #650
mruva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 36
GG do mruva
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Ja nie mialam problemow z waga po odstawieniu ale to chyba sprawa indywidualna kazdej kobietki.
mruva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 15:27   #651
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

hm..odstawilam 2 miesiace temu..bralam diane35, potem cilest..
zeszło ze mnie 6kg w pierwszym miesiacu..
mialam wysyp na twarzy..ale sytuacja (odpukac) opanowana..i jest dobrze..
a pozatym to jakos czuje sie lepiej..jak bralam tabletki to czesciej humorzasta bylam..
piersi mi troszke zmalaly(why?)
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 21:59   #652
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Ja po tabletkach schudłam, to znaczy nie byłam jakaś specjalnie utuczona, ale głupie 5 kg to też cos.
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 22:24   #653
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Kurcze,myślałam,że tabletki nie powiększyły mi piersi,ale teraz widzę,że po odstawieniu są jakieś mniejsze wtedy były bardziej "napompowane" ehh jak narazie po kilku dniach po odstawieniu to pierwszy minus...gdzie te plusy???
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 15:36   #654
Hypnotic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 56
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Dziewczyny, przestalam brac tabletki - czy to normalne, że okres mam teraz bardzo, naprawde bardzo skąpy (jesli zanim zaczęłam brac tabletki raczej taki nie był)? Nie wiem czy to tabletki na stałe mi go tak zmieniły (to pierwszy odkąd przestalam brac pigułki)
Hypnotic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 16:11   #655
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Hypnotic okresy mogą Ci się później zmienić.
Pamiętaj, że po odstawieniu pigułek organizm potrzebuje 3-6 miesięcy aby wrócić do normalnego funkcjonowania.

Na moim przykładzie mogę powiedzieć, że regulowanie się mojego organizmu trwało 4 miesiące.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 07:59   #656
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

moj organizm, od razu sie przestawil.. nie czulam strasznych skutkow ubocznych gdy odstawilam Cilest.
Hypnotic: spokojnie nie ma sie co zamartwiac widocznie twoj organizm tak zareagowal na odstawienie

Tripka: te opuchniete piersi sa straszne mam zamiar znowu zaczac brac tabletki, i wiem ze moje piersi znowu sie zrobia takie nie aldne zreszta, powiem wam dziewczyny, ze moje piersi nie wrocily do poprzedniego rozmiaru jaki mialam jeszcze przed braniem tabletek
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 13:21   #657
evellin
Raczkowanie
 
Avatar evellin
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 48
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Ja odstawiłam tabletki w styczniu, po 3 latach brania, miałam zaraz małe krwawienie a potem normalny okres spóźiony tylko o 4 dni od tego gdy brałam tabletki a teraz od ponad miesiąca nic Czy to normalne? Zabezpieczeami się z mężem prezerwatywą i nie było żadnej wpadki więc "chyba" nie jestem w ciąży. Ale matwi mnie ten długi okres czekania na miesiączke. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
evellin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 16:09   #658
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Brałam tabletki ponad 1,5 roku. Nabawiłam się okropnej nerwicy. Byłam na wycieńczeniu. W ciągu tego czasu przytyłam 8 kg. Moje libido było znikome pojawiało się raz na jakiś czas. Od 1 lutego jestem bez tabletek...A okresu jak nie było tak nie ma...Ale za to czuję się świetnie...
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 21:57   #659
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Ja na tabletkach od chyba 2 lat i czułam się świetnie. Ale rozstałam się z facetem, więc tabletki przestały mi być potrzebne... Przyszłam, żeby poczytać i się przeraziłam...czy te tabletki naprawdę są aż takie straszne, że je wszystkie rzucacie? No i te przerwy...przecież teraz są tak małe dawki że nie trzeba robić przerw ! (a przynajmniej lekarz mi tak powiedział)
A po jakim czasie można wrócić do tabletek po ich odstawieniu ? To tak na wszelki wypadek, jakbym kogoś poznała ;P
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 22:47   #660
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez evellin Pokaż wiadomość
Ja odstawiłam tabletki w styczniu, po 3 latach brania, miałam zaraz małe krwawienie a potem normalny okres spóźiony tylko o 4 dni od tego gdy brałam tabletki a teraz od ponad miesiąca nic Czy to normalne? Zabezpieczeami się z mężem prezerwatywą i nie było żadnej wpadki więc "chyba" nie jestem w ciąży. Ale matwi mnie ten długi okres czekania na miesiączke. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Moim zdaniem nie ma co się martwić. Ja odstawiłam tabletki w listopadzie, dostałam następnie dwie cudownie regularne miesiączki (bodajże po 29 i 30 dniach), a na kolejną czekałam aż 40 dni. Też się trochę niepokoiliśmy z TŻtem, ale ja mimo wszystko czułam, że to przez odstawienie tabletek i przez to, że organizm dopiero teraz wraca do siebie, chociaz wydawało się po odstawieniu, że wszystko będzie cacy ;-)
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.