Ostatnio obejrzane filmy - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-04, 11:48   #1831
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Widze, że nie tylko ja wczoraj podnosiłam oglądalność Polsatowi

Kill Bill

Nie wiem czy miałam jakiś taki dzień czy rzeczywiście ten film był taki dobry, ale zrobił na mnie piorunujące wrażenie Aż przebaczyłam Tarantinowi to kompletne dno- "O zmierzchu do świtu" (dobrze, że przynajmniej go nie wyreżyserował...). Myślę, że Quentin znalazł wreszcie jakiś złoty środek w przenoszeniu azjatyckich tradycji na ekrany współczesnego kina. Nie trąci fałszywym patosem (patrz--> Tom Cruise jako samuraj) nie jest kolejną japońską baśnią (nie mam nic przeciwko tymże aczkolwiek w pewnym momencie dało się odczuć ich przesyt). Wykorzystuje to co łączy kultury odzielone Pacyfikiem - kicz i przemoc. Amerykańska brawura utrzymana w stylu japońskiego kodeksu walki i sceny z krwią lejącą się z gęsto padających trupów a la wycinki z anime i mang (śmieszne to troche, powiedziałabym nawet, że podchodzące pod parodie). I Uma Thurman - zimna, nienawistana, bezwzględna. Cudownie patrzy się na nią- odzianą w zakrwawiony, żółty kombinezon, z pragnieniem zemsty w oczach i japońskimi słowami na ustach, doskonale władającą mieczem. Muszę przyznać, ze dobór aktorów- mistrzowski. Uma i Lucy - piękne i bezlitosne, można by przy nich popaść w sadomasochistyczne popędy

Ehhhh nie będę się więcej rozpisywać, lecę po 2 część do wypożyczalni Jak dla mnie 10/10
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 12:51   #1832
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

W ramach nadrabiania zaległości obejrzałam dwa filmy znad Loary:


"Piekło" D. Tanovica według pomysłu nieżyjącego K. Kieślowskiego. To druga część tryptyku i po "Niebie" Tykwera czekam już tylko na czyściec.
"Piekło" to w dużym uproszczeniu historia trzech sióstr żyjących we współczesnym Paryżu. Każda z nich przeżywa swój mały dramat, swoje "piekło": Sophie jest zdradzana przez męża, Anne porzucił żonaty kochanek, po czym dowiedziała się, że jest w ciąży, wreszcie Celine (rewelacyjna Karin Viard), która miłości nie zna wcale. Wszystkie je łączy mroczna, rodzinna tragedia sprzed lat.
"Gęste", refleksyjne kino, stawiające wiele pytań dotyczących ludzkiej egzystencji, występowania przypadku i przeznaczenia. Jednak dla mnie to przede wszystkim jedno wielkie wołanie o miłość.

"W rytmie serca" z moim ulubionym francuskim aktorem młodego pokolenia - Romain Duris. Tytuł może wskazywać na jakiś mdły melodramat w stylu hollywoodzkim, ale nic z tych rzeczy.
Film jest - w telegraficznym skrócie - historią dojrzewania 28-letniego Thomasa, który zarabia na życie funkcjonując na granicy prawa i odkrywa w sobie pasję do gry na pianinie (grę porzucił wiele lat wcześniej, a zapowiadał się wcale dobrze).
W filmie doskonale zarysowano skomplikowane relacje z ojcem. Jest też ciekawy wątek miłosny. Jednak najciekawsze jest właśnie owo katharsis przez muzykę. Film na pewno wart zobaczenia i zastanowienia.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 14:05   #1833
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ja też wczoraj się nieźle ubawiłam na "Testosteronie". Świetna gra aktorów - jak zwykle rewelacyjny Szyc, Adamczyk nareszcie zagrał jakąś wyrazistą rolę z jajem (nie ujmując niczego "Karolowi..."), świetny był też Tomek Karolak znany głównie z "Kryminalnych". No a oprócz tego całości dopełnili Stelmaszyk, Kosiński i Stuhr. Film dobrze nakręcony, scenariusz interesujący, chociaż momentami trochę przekoloryzowany, ale prawdopodobnie o to właśnie chodziło.
Polecam
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 14:05   #1834
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wczoraj w telewizji "Zielona mila" - wspamniały film, bardzo mi się podobał . Moja ocena - 10/10.
__________________
"Najlepsze są prezenty pożyteczne. Na przykład: ja jemu chusteczki do nosa, on mi futro"
B. Bardot
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 15:29   #1835
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
ghost reader --- super!
a nie przypadkiem ghost rider? to chyba był jeździec, nie czytelnik
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 15:40   #1836
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Talking Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Hannibal: po drugiej stronie maski

Bez zastrzeżeń. Nie rewelacyjny, ale bardzo dobry, Gaspard Ulliel zagrał świetnie (to wiedziałam zanim zobaczyłam film, wierzę w tego faceta! ), sceny przemocy całkiem ładne (chociaż jedzenia mózgu z "Hannibala" i tak nic nie przebije), słowem co najmniej 8,5/10
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 15:42   #1837
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

dioska no co ty

"przeciez to masakra"

ten tekst karolaka z masakrą będzie śnił mi się po nocach...genialny
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-04, 17:49   #1838
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ostatnio:
Dekalog 4- dobry jak wszystkie filmy Kieślowskiego (mój ulubiony reżyser), ale podobał mi się najmniej z tych części dekalogu, które obejrzałam. Daje 8/10.

Wszystkie fanki Kieślowskiego informuję, że w środę na TVP Kulturze, chyba o 20.30 jest Podwójne życie Weroniki. Ja już dawno chciałam obejrzeć, ale niestety nie ma go na dvd. Podobno świetny film.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 17:59   #1839
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
Wszystkie fanki Kieślowskiego informuję, że w środę na TVP Kulturze, chyba o 20.30 jest Podwójne życie Weroniki. Ja już dawno chciałam obejrzeć, ale niestety nie ma go na dvd. Podobno świetny film.
Też się szykuję.

Ale "Podwójne..." jest od jakiegoś czasu na dvd. Kosztuje około 40 złotych. Sama chciałam kupić, ale liczyłam na ciekawe dodatki, jak chociażby w zagranicznych wydaniach tego filmu. A tu tylko "Still alive", więc się wstrzymałam.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 18:00   #1840
Chatte96
Zadomowienie
 
Avatar Chatte96
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 345
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wczoraj połowę tylko (bo zbyt późno nadawany-chyba ze wględu na ilość krwi)
KILL BILL
Chatte96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 18:22   #1841
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

dziś obejrzałam "Pachnidło" ... podobał mi się ten film 9/10
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-04, 20:30   #1842
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Zostańmy przyjaciółmi" (Just Friends) - komedia, ale nie ubawiła mnie prawie wcale Ot taka sobie, bez rewelacji, dla zabicia czasu.
3/10
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 21:27   #1843
andruszki
Raczkowanie
 
Avatar andruszki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolny sląsk
Wiadomości: 314
GG do andruszki
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ja dzisiaj obejrzałam polską komedię Job - podobały mi się dialogi, było śmiesznie. Dobra gra aktorska i fajni aktorzy. Ale ogólnie daje filmowi 6/10 Nie sądze, ze zapadnie w pamieć na dlugo. Fajnie sobie obejrzec w niedzielne popołudnie.
andruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 22:32   #1844
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
dioska no co ty

"przeciez to masakra"

ten tekst karolaka z masakrą będzie śnił mi się po nocach...genialny
Karolak jest po prostu świetny, ma w sobie chłopak "to coś"
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 00:07   #1845
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Świadek koronny- film spodobał Mi sie, fabuła interesująca, aktorzy "mafijni" czyli Ci co zawsze, (w każdym filmie prawie Ci sami)Ale nic to.Film godny polecenia, muzyka fajna, retrospekcja całkiem nienajgorzej 9/10.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 00:28   #1846
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Klątwa 2

Boski film !!
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 05:55   #1847
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ja ogladalam wczoraj w kinie:"DLaczego nie" i daje 9+ na 10.Podobalo mi sie
film lekki przyjemny fajna muzyka akurat odpowiedni byl na moja 1 randke (calkiem udana ) POlecam.Nie zaluje wydanych 11 zl
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 06:08   #1848
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Little Miss Sunshine - bardzo pozytywny, rodzinny film. bardzo mi sie podobal. ani chwilki sie nie nudzilam, a w wiely momentach smiech gwarantowany. nawet TŻowi sie podobal (choc on jest fanem filmow z Eastwoodem) 10/10

Królowa - dobrze zagrany, ladne angielskie krajobrazy, ale wydal mi sie taki... hmm dziwny. poprawny film, ktory mozna zobaczyc 7/10
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 10:53   #1849
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Rys - oj zawiodlam sie panie Tym- beznadziejny i jeszcze ta scena z wibratorami-zenada 0/10
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 17:09   #1850
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Dzisiaj obejrzałam "Statek miłości" (nie mylić z serialem ). Komedia z Cuba Gooding Jr. Lubię tego aktora, również za "śnieżne psy'
Komedii daję 9/10 tak na wszelki wypadek i również za to że za mało Cuby w filmie , lubię takie filmy
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 17:15   #1851
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

ja dziś obejrzałam "Swiadka koronnego" nawet niezły... 6/10
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 19:18   #1852
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość
Dzisiaj obejrzałam "Statek miłości" (nie mylić z serialem ). Komedia z Cuba Gooding Jr. Lubię tego aktora, również za "śnieżne psy'
Komedii daję 9/10 tak na wszelki wypadek i również za to że za mało Cuby w filmie , lubię takie filmy

Mi też sie podoba :statek miłośco" kilka razy pod rząd to ogladałam
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 19:35   #1853
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Też się szykuję.

Ale "Podwójne..." jest od jakiegoś czasu na dvd. Kosztuje około 40 złotych. Sama chciałam kupić, ale liczyłam na ciekawe dodatki, jak chociażby w zagranicznych wydaniach tego filmu. A tu tylko "Still alive", więc się wstrzymałam.
OOO, fajnie . Myślałam, że tylko 3 kolory i dekalog są na dvd.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 20:45   #1854
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Date Movie" , powiedzmy na nasze "Komedia romantyczna" - dużo śmiechu, świetnie sparodiowana inna komedia romantyczna pt "Poznaj moich rodziców", jak również kilka wyśmianych scen z "Mrs i Mr Smith" i innych.
Lekka i nie męcząca komedyjka amerykańska - polecam 7/10.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 22:44   #1855
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Zakochani widzą słonie
http://zakochani.widza.slonie.filmweb.pl/

Mam mieszane odczucia. Skandynawskie kino zawsze wzbudzało we mnie pozytywne emocje, a ten film nie wiedzieć czemu bardziej wzbudza niepokój… Nie pomijając oczywiście wnoszącego powiewu optymizmu zakończenia, którego właściwie i tak można było się spodziewać.
Forma filmu dosyć ciekawa, podział na – same nie wiem jak to nazwać – epizody (?) i czarno-biały obraz z kilkusekundową kolorową wstawką. Chyba wolałabym, żeby autorzy pobawili się tymi kolorami i więcej (oczywiście nie przesadnie) odpowiednich sekwencji kolorem potraktowali. Ale ja autorem tego filmu nie jestem.
Konwencja komediodramatu z absurdalnymi bohaterami doprowadzającymi do absurdalnych sytuacji jak najbardziej mi odpowiada. Tym bardziej, że ta cała absurdalność nie jest pozbawiona celu, bo pozwala z innej perspektywy spojrzeć na szarą rzeczywistość, w której często trudno nam się odnaleźć.

Słabe 7/10.


Dolina Issy
http://www.filmweb.pl/Film?id=5124

Byłam bardzo ciekawa tego filmu. Miłoszowi się nie podobał, dlaczego więc tyle osób uważa go za rewelacyjny? Na to pytanie chyba odpowiem sobie dopiero, kiedy przeczytam „Dolinę Issy”, bo samo obejrzenie filmu do końca mi nie pomoże.
Dzieło Miłosza uchodzi za krańcowo niefilmowe. Oglądając film Konwickiego dochodzimy do wniosku, że ten świetnie poradził sobie z tą ‘niefilmowością’. Konwicki przenosi nas bowiem w wręcz baśniową krainę. Nie ma tu jednak idylli, sielankowości. Dolinę Issy pełna jest egzystencjalnego niepokoju (oddają go m.in. świetne wstawki muzyczne), tu świat żywych przenika się ze światem umarłych, a granica między dobrem i złem nie jest zbyt wyraźna. Mimo wszystko dolina Issy jest jednak miejscem, do którego chętnie powróciłoby się po latach. Nie tylko myślami, tak jak recytujący wiersze Miłosza emigranci (ciekawy zabieg! Taki komentarz ‘z teraźniejszości’), który sercem pozostają w dolinie.
Piękne krajobrazy, bardzo plastyczne zdjęcia. Mało słów, komentatorem – obraz. Nie widziałam jeszcze „Lawy”, ale z pozostałych filmów Konwickiego ten jest chyba najbardziej poetycki. Trudno się dziwić, wszakże oparty na dziele poety.

Bardzo dobry film, u mnie ma solidne 8/10.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 22:57   #1856
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Paula, właśnie od dawna nie mogłam sobie przypomniec tytułu tego filmu a mianowicie "Zakochani widzą słonie"!!Pamiętam, ze czytałam o nim dosyć ciekawą i pozytywną recenzje.
Musze go zobaczyc, zeby sie przekonać
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 23:03   #1857
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Paula, właśnie od dawna nie mogłam sobie przypomniec tytułu tego filmu a mianowicie "Zakochani widzą słonie"!!Pamiętam, ze czytałam o nim dosyć ciekawą i pozytywną recenzje.
Musze go zobaczyc, zeby sie przekonać
W Walentynki był w GW za 4,99. Właściwie warto obejrzeć, żeby sobie wyrobić własną opinię. Mnie specjalnie - jak widać - nie urzekł. Dłużył się w pewnych momentach, ale ogólnie wypadł całkiem całkiem.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 23:17   #1858
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Niestety nie miałam dostępu do WyborczejAle jakoś go dopadne

Wczoraj oglądałam "Little Miss Sunshine"- świetna komedia, obsada wg Mnie dobrana naprawde dobrze, świetny film Smieszne dialogi, szczególnie urzekł Mnie dziadzio,, zreszta każdy miał w sobie to coś,ogólnie sie nie zawiodłam i napewno obejrze go jeszcze kiedyś.10/10
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 00:39   #1859
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

ostatnio obejrzalam sobie wszystkie trzy kolory.. zrobilam sobie maraton bo ja bardzo lubie te filmy..
widze ze sporo tu dziewczyn ktore doceniaja kieslowskiego
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 00:57   #1860
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Świadek koronny- film spodobał Mi sie, fabuła interesująca, aktorzy "mafijni" czyli Ci co zawsze, (w każdym filmie prawie Ci sami)Ale nic to.Film godny polecenia, muzyka fajna, retrospekcja całkiem nienajgorzej 9/10.
tu sie podpisze, choc momentami film imo zbyt przewidywalny. muzyka bardzo na tak. 7,5/10



Job - momentami smiesznie, czesciej nudnawo. ogladalam gorsze filmy. 5/10

Pachnidlo- nie wiem, moze ja sie napalilam za bardzo na ten film, moze nasluchalam sie za wielu rewelacyjnych recenzji. do mnie nie przemowil, nie powalil na kolana, watpie zebym siegnela po niego 2 raz. owszem, zdjecia swietne, muzyka tez. fabula mnie nie przyciagnela. co chwila lapalam sie na tym, ze sie wylaczam z nudow. kilka scen mnie niemal zemdlilo.
mimo wszystko- 7,5/10
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.