Manie, dziwne zwyczaje Naszych TŻ :D - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-08, 06:12   #151
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Manie Naszych TŻtów

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiałam, czy o tym pisać Mój TŻ ma manię, całkiem w sumie nieszkodliwą, mianowicie uwielbia klepać mnie w pupę Potrafi przytulać mnie przez dłuższy czas i klepać w pośladki, i ma przy tym taką szczęsliwą minę, jakby to była najcudowniejsza rzecz do robienia pod słońcem. Na początku strasznie się oburzałam na takie "szowinistyczne" poklepywanie, ale teraz, jak widzę jaką radochę mu to sprawia, pozwalam mu na to, oczywiście jak jestesmy sami Gorzej, przyznam się, że ja również lubię go poklepać w tyłek Ot, taka z nas klepiąca sie para

Czy tez tak macie? Niekoniecznie może klepanie sie po pupie, ale jakas inną nieszkodliwą manię Czy manie Waszych TZtów przeszkadzają Wam? Napiszcie





Moj TZ tez tak ma lubi mnie klepac po pupie i oprocz tego auta....wszystko co z tym zwiazane
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 08:25   #152
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manie Naszych TŻtów

My kręcimy śruby. Teraz stało się to manią wspólną, zaraził mnie.
Wyjaśniam: bierze się między palce kosmyk włosów partnera, okręca się go tak długo wokół palca, pomagając sobie drugim, aż tworzy się taki świderek na głowie (bez świderka, którego trzeba potem rozplątać, kręcąc jedynie dla samego kręcenia włosy się nie niszczą - nowe odkrycie, które teraz znajduje zastosowanie). Kiedyś tylko on kręcił, sobie i mnie - potem przyłapałam się (ku Jego uciesze), z kosmykiem w ręku. Trudne do pohamowania, nawet w miejscach publicznych. Zawsze gdy siedzimy obok siebie dłużej, kręcimy sobie śrubki (film, auto).
Gdy to niemożliwe - samemu sobie też, choć to nie takie przyjemne.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 10:27   #153
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Manie Naszych TŻtów

gierka na telefonie ... pobija swoje rekordy wynikow i strasznie dumny mi pokzauje je
a druga mania to samochody,samochody.Kiedy s troszke wypity powiedzial do kolegi ze szybka jazda samochodem jest lepsze niz sex ...co to mialo znaczyc
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka

Edytowane przez jukol
Czas edycji: 2007-01-08 o 13:44
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 12:47   #154
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Manie Naszych TŻtów

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
mąz mojej kolezanki tez tak ma.Zawsze ponoc ja ciagnie i kaze biec To samo do autobusu ,ktory wlasnie odjezdza.Osobiscie tego niecierpie
Ja też tego nie cierpię, ale on jest silniejszy i mnie ciągnie ze sobą
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 23:23   #155
anmarmis
Przyczajenie
 
Avatar anmarmis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10
Dot.: Manie Naszych TŻtów

Mój też mnie tak ciągnie na światłach, zmusza do biegania, pobija rekordy w gierkach na komórce, przechwala się swoją wiedzą na temat komputerów, jednego dnia za nim nie nadążam bo tak mnie ciągnie wszędzie za sobą, a innego znowu śpi cały dzień, co mnie cholernie dobija :/ prześpi chłopak całe życie :p uwielbia drapanie po plecach to tez jego mania ... następnie : skakanie po kanałach, i oglądanie tylko programów motoryzacyjnych (nuuuda ) , zmuszanie mnie do jedzenia czegoś, czego nieznoszę, i wpychanie tego do ust gdy kilka razy juz odmawiam .... grzebanie w tym cholernym samochodzie, komputerze i w komórkach (złota rączka, musi grzebać czy sie cos zepsuje, czy tez nie .... buuu), i klepanie po tyłku (ale częściej aj go klepie) oraz klepanie po plecach (jak jakiegoś konia czy psa po grzbiecie wrrrr) ..... A POZA TYM WSZYSTKIM JEST CUDOWNY hehe

__________________
...::: SeRcE, To CzĄsTkA CzŁoWiEkA, KtÓrA: TęSkNi, KoChA, CzEkA :::...
anmarmis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 23:36   #156
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Manie Naszych TŻtów

anmarmis - kumulacja?
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 00:20   #157
17zakrecona
Wtajemniczenie
 
Avatar 17zakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 018
GG do 17zakrecona
Dot.: Manie Naszych TŻtów

mój ma bzika na punkcie moich włosów. ciągle mi w nich grzebie. to czasami wyglada jakby małpka czyścila sierść drugiej. ale ma szczęście bo ja to uwielbiam. w sumie nie dziwie się mu że ma " włosową" manię bo jest fryzjerem. ale mam z nim dobrze....
17zakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 01:28   #158
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Manie Naszych TŻtów

poklepuje mnie po tylku z reszta ja tez, ale najlepiej gdy jego tyleczek jest golutki
by puscic baka to wychodzi na podworko
lubi by go drapac po plecach
czy to na krzesle czy taborecie lub kanapie siedzi trzymajac nogi pod soba (siedzi na nogach), nawet jesli je obiad lub siedzi przy kompie, co mnie dobija
gdy pije goraca herbate to siorbie
gdy je to kawalek miesa zostawia na sam koniec




a tak wogole to byl juz podobny watek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...aje+waszych+TZ
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 11:32   #159
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Manie Naszych TŻtów

jaga_2001
"gdy je to kawalek miesa zostawia na sam koniec"




Skad ja to znam
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 15:57   #160
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Manie Naszych TŻtów

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
a tak wogole to byl juz podobny watek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...aje+waszych+TZ
Hehe, widzialam ten watek wcześniej, ale pisząc o maniach mialam na myśli jakieś bardziej intymne Ale co mi tam, łączę
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 11:39   #161
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

-I najlepsze: nie je parówek, bo twierdzi, że go po nich boli głowa mnie to całkowicie rozwala

prawie umarłam ze smiechu
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-10, 11:47   #162
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
* Lubi sobie przy mnie wyciągać 'śmietki z pępka' (takie paproszki z podkoszulki) i z fascynacją mówi: 'zobacz ile sie uzbieralo!'. Kiedyś przez telefon przyznał, że pachną mu malinową herbatą
* Jak dzwonią do niego kumple to zawsze zmienia głos na taki bardziej 'macho' i pyta 'Co, k*rwa!?'

Jest tego więcej, jak mi cos jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę

Zauważyłyście ze w pępkach facetów zbiera się coś takiego właśnie - śmieci z podkoszulek? Ja u siebie nigdy w życiu tego nie zauwazyłam, a mój TZ ma wydłubuje sibie tego sporo codziennie w wannie i przykleja gdzie popadnie, a ja ponieważ mam wadę wzroku zawsze się interesuję co to takiego łazi po ścianie i jestem zdziwiona że to znowu to ...

i jeszcze jedno mó mąż czasami chrapie, a jak go budzę to twierdzi że wcale tak nie było , a kiedyś skwitował przez sen " to tylko taki mały chrap" , a rano oczywiśćie nic nie pamiętał.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 12:23   #163
magdalenazz
Rozeznanie
 
Avatar magdalenazz
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 606
GG do magdalenazz Wyślij wiadomość przez MSN do magdalenazz
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Hhahhaha...mój TŻ też ma kilka takich zachowań głupiutkich...jedna mnie bardzo wkurza - po wejściu do domu od razu (w kurtce) włącza komputer...
Twierdzi, że po naleśnikach, plackach, pierogach boli go głowa, ostatnio śmiał się na głos podczas snu (rano nic nie pamiętał i myślał, że z niego żartuje), ogląda nagminnie "Allo, allo".
Nazywa różne czynności żargonem komputerowym np. idę sformatować zlew - idę umyć naczynia...hahahah
__________________
" Blichtr płynie z miasta, mądrość z pustyni"
magdalenazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 12:35   #164
Eliza 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Mój to chyba jest jakiś inny do toalety nie chodzi z gazetką, ani z niczym innym, ponadto nie ogląda piłki noznej, jedyne co jest noramalne u każdego faceta to u niego przełączanie kanałow tv.
Eliza 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 12:40   #165
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Manie, dziwne zwyczaje Naszych TŻ :D

Prześmieszne te historie Jeśli chodzi o mojego TŻ to:
- nie zaśnie bez pidżamek
- za żadne skarby nie założy krótkich spodenek nawet, gdy +40 stopni C ( szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie Go w krótkich spodenkach )
- lubi znienacka napadać na moje pośladki czasem mnie tym aż wystraszy
- nigdy nie używa suszarki do włosów i nie ma wtedy mowy o jakimś wyjściu
- potrafi zjeść kilogram owoców naraz
- zostawia kartofle w zupie
- musi mieć pełną wannę do kąpieli
To chyba tyle
Aha i jeszcze Jego system wstawania, z racji tego, że nasze wspólne poradki są rzadkie, nie mam okazji tego często oglądać, a szkoda:
1. Najpierw się przeciąga na leżąco i tak leży chwilę
2. Wystawia jedną nogę poza łózko i nadal leży
3. Wystawia drugą nogę, dalej leżąc.
4. Wreszcie podnosi się, ale to jeszcze nie koniec - siada na łóżku, na wpół śpiący duma dłuższą chwilę
5. Wreszcie wstaje i człapie do łazienki
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach

Edytowane przez kitosa
Czas edycji: 2007-01-10 o 13:16 Powód: dopisek
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 15:53   #166
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Manie, dziwne zwyczaje Naszych TŻ :D

z manii to jeszcze mi sie przypomnialo:
- gdy przychodzi do mnie to od razu sie kladzie na moim lozku i kaze sie polozyc na sobie Gdy to zrobie automatycznie dobiera sie do moich piersi
- gada przez sen, czesto i gesto ma przy tym otwarte oczy i gestykuluje, wiec wyglada jakby nie spal i gadal od rzeczy
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 21:38   #167
neptun
Raczkowanie
 
Avatar neptun
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 114
Dot.: Manie, dziwne zwyczaje Naszych TŻ :D

hahaha ale sie uśmiałam

mój TŻ też ma swoje dziwactwa
*podbiera moje kosmetyki
*nie wiesza kurtki na wieszaku, zawsze kładzie ją na oparciu fotela w pokoju
*nie siedzi, tylko leży. je na leżąco, oglada tv na leżaco, nawet przy komputerze lezy, zabiera klawiature na kanape i z tamtad pisze
*wyżera musztarde łyżeczką
*jak tylko wpadna mu w rece zapałki, wypala całe pudełko jedna po drugiej
*skubie kwiatki
*z nienacka, bez pukania włazi mi do łazienki. nienawidze tego
__________________
Piękno, które jest gładkie i gorące, nazywa sie kobietą.
Władysław Grzeszczyk
neptun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 21:46   #168
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Zauważyłyście ze w pępkach facetów zbiera się coś takiego właśnie - śmieci z podkoszulek? Ja u siebie nigdy w życiu tego nie zauwazyłam, a mój TZ ma wydłubuje sibie tego sporo codziennie w wannie i przykleja gdzie popadnie, a ja ponieważ mam wadę wzroku zawsze się interesuję co to takiego łazi po ścianie i jestem zdziwiona że to znowu to ...

i jeszcze jedno mó mąż czasami chrapie, a jak go budzę to twierdzi że wcale tak nie było , a kiedyś skwitował przez sen " to tylko taki mały chrap" , a rano oczywiśćie nic nie pamiętał.

sikaaam

Jesteś niesamowita uśmiałam się jak głupia .

Tak zauważyłam- zawsze wtedy dobierałam się do jego pępka i mówiłam: "no proszę proszę, znowu prezent mi dzisiaj przyniosłeś"
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 22:10   #169
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Manie, dziwne zwyczaje Naszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Zauważyłyście ze w pępkach facetów zbiera się coś takiego właśnie - śmieci z podkoszulek? Ja u siebie nigdy w życiu tego nie zauwazyłam, a mój TZ ma wydłubuje sibie tego sporo codziennie w wannie i przykleja gdzie popadnie, a ja ponieważ mam wadę wzroku zawsze się interesuję co to takiego łazi po ścianie i jestem zdziwiona że to znowu to ...
(...).
strasznie mnie to rozbawiło, ale z drugiej strony Mój też czasami ma w pepku resztki podkoszulka,jak ma czarno bordowy to w pępku puszek tegoż koloru, jak znowu niebiesko-biały to i taki puszek. Na szczęście nigdzie tego nie przykleja .

-Mój z kolei uwielbia owoce, dzisiaj zrobiłam wielkie jak wciął dwa grejfruty, bez cukru z wielkim usmiechem na twarzy.
-jak się kąpie woda musi byc nalana tylko do połowy wanny, gdy naleje więcej mówi, że sie utopi
-głaszcze nasz samochod, mówi do niego, ma na jego punkcie obsesje
-nie nawidzi piżam, śpi zawsze w majtkach bądż w majtkach+koszulka
-kiedy drązy wokół temu "czy mógłbym..." i wie, że prawdopodobnie powiem "nie" smiesznie drgają Mu brwi.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-21, 22:27   #170
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Manie, dziwne zwyczaje Naszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
-Mój z kolei uwielbia owoce, dzisiaj zrobiłam wielkie jak wciął dwa grejfruty, bez cukru z wielkim usmiechem na twarzy.
To akurat mnie nie dziwi bo ja owoce też mogę jeść kilogramami
Micha owoców jaką jadam w okresie zimowym to dwa grejpfruty + dwa pomarańcze
Idę obrać grejpfruta

__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 19:40   #171
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Manie, dziwne zwyczaje Naszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Zauważyłyście ze w pępkach facetów zbiera się coś takiego właśnie - śmieci z podkoszulek? Ja u siebie nigdy w życiu tego nie zauwazyłam, a mój TZ ma wydłubuje sibie tego sporo codziennie w wannie i przykleja gdzie popadnie, a ja ponieważ mam wadę wzroku zawsze się interesuję co to takiego łazi po ścianie i jestem zdziwiona że to znowu to ...
To mój byly też zawsze miał paprochy,zresztą on zawsze lubiał sobie grzebać w pępku.Raz jak dojechalam do pępka i smyrałam go językiem,to czasem miałam te paprochy w buzi.
-gdy pierdział jak leżeliśmy już w łóżku,to specjalnie odkrywal kołdre i z uśmiechem na twarzy mówił:mmmmm poczuj ten zapach.

c.d.n jak mi się przypomni.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 20:26   #172
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Manie, dziwne zwyczaje Naszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
To mój byly też zawsze miał paprochy,zresztą on zawsze lubiał sobie grzebać w pępku.Raz jak dojechalam do pępka i smyrałam go językiem,to czasem miałam te paprochy w buzi.
-gdy pierdział jak leżeliśmy już w łóżku,to specjalnie odkrywal kołdre i z uśmiechem na twarzy mówił:mmmmm poczuj ten zapach.

c.d.n jak mi się przypomni.
o fuuuuuuuuuuuuuu szkoda ze nie ma takiej ikonki :rzyg:
błe błe po stokroć BŁE
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 20:48   #173
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Manie, dziwne zwyczaje Naszych TŻ :D

Mój tez ma swoje dziwactwa:
- zajadamy np chipsy i na siłe mi wpycha do buzi chipsa, choc 50 razy mówiłam 'nie, dziekuje"- strasznie mnie to dobija, bo jak mówie raz nie, to znaczy nie
- Jak Tż idzie spać to ja zazwyczaj jeszcze się nie kładę, cos oglądam, albo czytam i zawsze Tż zaczyna chrapac, to ja go szturam, on się ocknie i z pretensjami "czego mnie budzisz?" ja na to "bo znowu chrapałeś" a on 'ja nie chrapałem, to Ty chrapałaś "
- albo nieraz Tz usnie i każe sie obudzić na jakis film ja go budze "Kochanie obudz się bo sie film zaczyna" on na to "dobra juz ogladam" po czym dalej idzie spać. Rano z pretensjami się pyta czego mnie nie obudziłaś?
- zawsze jak ma ochote na przytulanko to zaczyna mnie łaskotac i poszczypywać
- jak je chrupki, trzesie cała paczkę i szuka czy czasem nie wygrał drugiej gratis
- w nocy czasami cos gada przez sen ja mu na następny dzien opowiadam co to on nawymyslał, a on mi na to "ale sobie zmyślasz' normalka
- spi jak dziecko z rekami ułozonymi do góry, obok głowy
- nigdy nie załozy krótkich spodenek, nawet jak by było 50 C
-
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 21:27   #174
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Manie, dziwne zwyczaje Naszych TŻ :D

Najbardziej w moim TŻ rozwala mnie to, że cokolwiek by się nie stało, pierwszą rzeczą którą robi po wstaniu z łóżka jest włączenie komputera. Przepraszam, monitora, komputer jest włączony cały czas Przykładowo: ostatnio ostro zaspał do pracy, wyskoczył z krzykiem z pościeli i co? Włączył monitor
Uwielbia znienacka wgryzać się w mój tyłek, brzuch, szyję, lub też inne części ciała... nie wspomnę już o łaskotaniu.
Gdy rozmawia przez telefon zawsze chodzi w kółko.
Wiele ciekawych rzeczy zdarza mi się zaobserwować, jak mi się przypomni to napiszę
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 21:41   #175
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Zauważyłyście ze w pępkach facetów zbiera się coś takiego właśnie - śmieci z podkoszulek? Ja u siebie nigdy w życiu tego nie zauwazyłam, a mój TZ ma wydłubuje sibie tego sporo codziennie w wannie i przykleja gdzie popadnie, a ja ponieważ mam wadę wzroku zawsze się interesuję co to takiego łazi po ścianie i jestem zdziwiona że to znowu to ...



No nie mogę!!
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 07:20   #176
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Manie, dziwne zwyczaje Naszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez natali86 Pokaż wiadomość
- nigdy nie załozy krótkich spodenek, nawet jak by było 50 C
Mój TŻ ma dokładnie tak samo. Skąd się to bierze?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 07:40   #177
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
Widzę, że przyzwyczajenia mojego TŻ to nie wybryk jednostki a całego ich gatunku A jest tego sporo.

* Już poruszany temat posiedzeń w ubikacji. Nie dośc że schodzi mu tam po pół godziny ('bo tyle trzeba'), to jeszcze nie obejdzie się bez lekturki. Kiedys będąc u mnie brał moje Cosmopolitan.. teraz sie zbuntował i już woli program telewizyjny ;] Niestety kiedy wkońcu wyjdzie, nie obejdzie się bez komentarza, czego był właśnie świadkiem
* Gdy do mnie przyjeżdza nigdy nie zapomni, żeby po wejściu do mojego pokoju ściągnąć skarpetki.. bo mu w nich gorąco!
* Obiad zaczyna od ziemniaków i surówki, a potem trzeba mu skombinować kromeczkę chleba, bo przecież samego mięsa nie zje!
* Nie lubi nowych ciuchów, bo nie czuje że są 'jego'. Trzeba mu co jakis czas przypominać, że je posiada.
* Jak nałoży żel to nie da się dotknąć na głowie, a jak mi sie uda to się wydziera, że mu 'całą fryzure poburzyłam'
* Lubi sobie przy mnie wyciągać 'śmietki z pępka' (takie paproszki z podkoszulki) i z fascynacją mówi: 'zobacz ile sie uzbieralo!'. Kiedyś przez telefon przyznał, że pachną mu malinową herbatą
* Jak dzwonią do niego kumple to zawsze zmienia głos na taki bardziej 'macho' i pyta 'Co, k*rwa!?'

Jest tego więcej, jak mi cos jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę
Przypomniało mi się, więc dopisuję:


* Kiedy jemy obiad (ja zawsze wegetariańsko a on mięsnie) i skończy pierwszy, to chcę mu dać trochę mojego, a on na to: Nie bo sobie smak (i tu do wyboru: kotleta, sznycla, gulaszu itd) zepsuję
* Lubi ze mna podróżować, ale nie ma ochoty przykładać ręki do planowania wyjazdu! W październiku jechaliśmy nad morze (z Krakowa) i dopiero gdzieś w okolicach Warszawy zapytał: 'Gdzie my właściwie jedziemy?' (w sensie jaka miejscowość)
* Zawsze gdy patrzy na swoje stopy jest zdumiony i zachwycony długością swoich pazurów! Po czym przyznaje, że musi je chyba obciąć.
Tak przy okazji to kiedyś złamał na nich nożyczki!!
* Nie założy sandałów bo 'będę wyglądał jak gej' :/
* Nie umie rozwiązywać rebusów, co go zresztą bardzo denerwuje! Kiedyś mu chciałam wytłumaczyć, o co w tym właściwie chodzi... ale opornie mu szło A te z etykietek Kubusia to już są poza granicami jego możliwości!

Postaram sie jeszcze coś przypomnieć W sumie jakby zebrać to co on wyprawia i co wyprawiają jego kumple, to możnaby książkę napisać!
__________________

Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 08:58   #178
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
Jak nałoży żel to nie da się dotknąć na głowie, a jak mi sie uda to się wydziera, że mu 'całą fryzure poburzyłam'
Skąd ja to znam
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 12:12   #179
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
* Nie założy sandałów bo 'będę wyglądał jak gej' :/
Mój mówi identycznie a jak zobaczy faceta w japonkach to już w ogóle tragedia
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 13:41   #180
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Manie, dziwne zwyczaje Naszych TŻ :D

Ostatnio odkryłam, że jak idzie spać, to na brzegu stołu przy łóżku kładzie złamaną przypinkę piłkarską
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.