Manie, dziwne zwyczaje Naszych TŻ :D - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-22, 18:54   #121
hefalumpa
Rozeznanie
 
Avatar hefalumpa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: b-stok
Wiadomości: 906
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

moze to wcale nie dziwne, ale weszlo mu w krew i normalne wg mnie nie jest:

*pierwsza rzecza ktora robi po wejscu do domu jest odpalenie kompa i tv - nawet jesli nie ma zamiaru z nich kozystac

*kiedy przychodzi do pokoju gdzie jest tv zawsze musi namierzyc i przechwycic pilota - nawet jesli mam go ja i cos ogladam - robi to tez jak zajezdzamy do jego rodzicow
hefalumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 18:59   #122
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Mój TŻ jak je obiad, to na koniec zostawia sobie mięso Nie tak wszystkiego po trochu tylko mięso na końcu. Nigdy chyba tego nie zrozumiem
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 20:39   #123
male
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Inowrocław- Clevedon
Wiadomości: 575
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Przypomniało mi się o kolejnych zwyczajch mojego TŻ:
- lubi wąchać swoje skarpetki, a im bardziej intensywne zapachy, tym szerszy jego uśmiech. Czasem pyta mi się w żartach, czy chcę też powąchąć
- numer telefonu lub jakąkolwiek drobnostkę zapisuje na kartce A4. Może to być tylko jedno słowo, ale nie wpadnie na to, żeby urwać sobie tylko skrawek kartki. Składa potem to wielgachne A4 na 4 części i pakuje do torby. A potem się dziwi, że ma pełno śmieci w torbie.
__________________
bo ciastećka ciągną ciemne ciuszki w ciucie na ciurlanie
jestem Asia, mam synka Filipa- 05.05.2009
male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 20:51   #124
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

hefalumpa ja mam to samo - tzn. ja jestem ta mniej "normalna" w związku
dopiero jak przeczytałam Twój post to sobie to uświadomiłam, choć moja familia już od dawna się śmieję, że "kto ma pilota ten ma władzę"
Pozdrawiam
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 21:00   #125
hefalumpa
Rozeznanie
 
Avatar hefalumpa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: b-stok
Wiadomości: 906
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
hefalumpa ja mam to samo - tzn. ja jestem ta mniej "normalna" w związku
dopiero jak przeczytałam Twój post to sobie to uświadomiłam, choć moja familia już od dawna się śmieję, że "kto ma pilota ten ma władzę"
Pozdrawiam
no wlasnie w tym tkwi cale sedno sprawy " kto ma pilota ten ma władzę" , czyli to moj maz jest szefem w naszym kosmicznym centrum dowodzenia (telewizorem)
hefalumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 22:10   #126
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

mój tż też ma zwyczaje:
-zawsze kładzie na kanapkę ketchup, nawet na pomidora

-poduszke musi zwinąć w rulonik, harmonijkę do spania

- do kibelka z gazetą; swoją drogą to nie rozumiem tego zupełnie jak ktoś może siedzieć tam i podczas tej czynności czytać coś

-jak idziemy na kolację to śpiewa , podczas kolacji też ma taki świetny humorek

-zawsze sobie gryzie skórki, ja na niego krzyczę bo wiem czym to się skończy; on się wkurza na mnie że mu nie pozwalam na to a potem leci mu krew z palców

-zawsze jak zobaczy u mnie pryszcza to czai się i próbuje mi go rowalić, ale ja i tak wcześniej widzę jego zamiary, albo jak wyczuje u mnie na ciele(nie widząc tego) jakieś zgrubienie to próbuje zdrapać, nie patrząc na to czy to może pieprzyk

może coś jeszcze dopiszę
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 22:43   #127
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Mój TŻ jak je obiad, to na koniec zostawia sobie mięso Nie tak wszystkiego po trochu tylko mięso na końcu. Nigdy chyba tego nie zrozumiem
Mój tż,tak samo.Najpierw je ziemiaczki z sosem plus surówke,a na końcu mięso A twoj tż to poznaniak,może dlatego tak je???

Cytat:
Napisane przez male Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się o kolejnych zwyczajch mojego TŻ:
- lubi wąchać swoje skarpetki, a im bardziej intensywne zapachy, tym szerszy jego uśmiech. Czasem pyta mi się w żartach, czy chcę też powąchąć
To ja lepiej nie napisze co moj tż robi jak...puszcza bąki

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
mój tż też ma zwyczaje:
--poduszke musi zwinąć w rulonik, harmonijkę do spania

- do kibelka z gazetą; swoją drogą to nie rozumiem tego zupełnie jak ktoś może siedzieć tam i podczas tej czynności czytać coś

-zawsze jak zobaczy u mnie pryszcza to czai się i próbuje mi go rowalić, ale ja i tak wcześniej widzę jego zamiary, albo jak wyczuje u mnie na ciele(nie widząc tego) jakieś zgrubienie to próbuje zdrapać, nie patrząc na to czy to może pieprzyk
Moj tż też zwija w rulon poduszke,a rano jak się obudzimy to prześcieradło wygląda jak harmonijka,bo tak się kręci w nocy.Naszczęście mam chyba twardy sen.

To moj tż jest dziwny,bo on nigdy nie zabiera do kibelka gazeta na dłuższe posiedzenie.Robi to bardzo szybko i szybko wychodzi

Tu z kolei jest u mnie odwrotnie,jak ja znajde na jego plecach pryszcza i jak mu powiem,to karze sobie wyduszać i potem pokazywać co zebrałam na chusteczce To samo się tyczy włosów na klacie
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-23, 08:40   #128
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

[quote=hefalumpa;3128066]moze to wcale nie dziwne, ale weszlo mu w krew i normalne wg mnie nie jest:

*pierwsza rzecza ktora robi po wejscu do domu jest odpalenie kompa i tv - nawet jesli nie ma zamiaru z nich kozystac

znam to moj ma ten sam zwyczaj .... a potem sie dziwia ze takie rachunki za prad
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 09:13   #129
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Mój TŻ to jeden wielki zabobon
Kot przebiegnie przez drogę zaczyna pluć gdzie popadnie
Piątek 13 zaczyna drżeć ze strachu i t d
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 10:16   #130
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Moj TŻ kąpie się kilka razy dziennie, nie wiem co by było gdyby nie chodził do pracy i miał więcej czasu na tę czynność
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 10:37   #131
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez misioczat Pokaż wiadomość
Moj nie zasnie bez pizamy, pije hektolitry wody otwierajac kolejna butelke, zanim wykonczy poprzednia (wlasnie zgarnelam 3 z sypialni, 3 z pokoju, siodma w kuchnia zostawilam), tak wiec w calym mieszkaniu walaja sie puste lub prawie puste butelki, jak kupuje nowy zel pod prysznic albo szampon, to nie wywala poprzedniego opakowania, ale tez nie konczy go i stoi taka marna resztka na wannie, az sie wkurzam i wywalam. Z uporem maniaka wysyla mnie na rozne kursy, mowi np "Jakos dziwnie lezysz, w ogole nie umiesz lezec - musze cie zapisac na kurs lezenia" itp. Jak rozwiesza pranie na suszarce to ZAWSZE musi ja rozlozyc na maksa (zajmuje mnostwo miejsca) i wiesza na niej np kapielowki i recznik (po basenie) w duuzych odstepach, jakby nie mogl powiesic na zlozonej.

Moj byly w kiblu gral na gitarze (stala tam sobie permanentnie)

Jak mi sie cos przypomni to dopisze

Mam to samo, toniemy w butelkach i niedokończonych samponach, na szczęscie ja lubię kończyc różne rzeczy i wyrzucać, wyrzucać
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-19, 10:49   #132
ka_tula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wstyd się przyznać... Starachowice ... ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Naprawdę fajny wątek
Mój bywa okropnie pedantyczny - czasami to jest irytujące ale przeważnie śmiszne. Np. ostatni nasz pobyt na wczasach rozpoczął od tego, ze poprawił zawieszenie obrazka, który krzywo wisiał i ma zawsze przy sobie swoj zestaw "malego majstekowicza"
Niedokończone szampony ipłyny do kąpieli to standart tak jak i czytanie w kibelku głaskanie kierownicy samochodu - szczególnie po pokonaniu jakiś dziur w jezdni
ka_tula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 10:50   #133
ka_tula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wstyd się przyznać... Starachowice ... ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

acha i jeszcze jedno ... trochę nie na temat. Zagladam od niedawna ... i do tej pory nie udało mi się rozszyfrować skrótu "Tż" - pomóżcie proszę
ka_tula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 11:04   #134
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

A jeszcze mi się przypomniała że mój już były bardzo lubił wtrącać się do moich rozmów telefonicznych i rozmów przez gg i smsów wysyłanych z interetu.
Kiedyś rozmawiałam z koleżanką w ten sposób że ona mi wysyłała smsy z komórki a ja jej z internetu. Moj facet podpatrzył numer tel i jak skończyłam to napisał do niej " noś ciepłe gacie, całuję ciocia Henia".
Ja za kilka minut się zorientowałam i pytam co on kombinuje a on ze takiego nieszkodliwego smsa jej tylko wysłał i podał mi tersc , ale mnie już nie chciało się jej przepraszać.
Kiedy następnym raziem ją spotkałam mówię że przepraszam za tamtego smsa o cioci Heni ale ona już tak ma.
A ona mi na to, że jak to możliwe żeby to był sms od nas skoro ona zaraz po naszej rozmowie rozmawiała ze swoją ciocią Henią z Gdańska (czy jakiegoś innego miasta już nie pamiętam) i potraktowała tego smsa ze to ciocia Henia jej radzi , żeby nosiła ciepłe gacie bo zima i... jej odpisała "dziękuję ciociu pozdrawiam../'
Myślałyśmy ze padniemy ze śmiechu
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 11:05   #135
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez ka_tula Pokaż wiadomość
acha i jeszcze jedno ... trochę nie na temat. Zagladam od niedawna ... i do tej pory nie udało mi się rozszyfrować skrótu "Tż" - pomóżcie proszę
Towarzysz Życia
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 11:42   #136
ka_tula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wstyd się przyznać... Starachowice ... ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;3281776]Towarzysz Życia [/QUOTE]
Dziekuję
ka_tula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 15:01   #137
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

A moj chlopak lubi


-balaganic i nie sprzata , jego ciuchy leza doslownie wszedzie
-potrafi w 5 minut wopalasszowac objad z ktorym ja sie mecze 15 minut
-oczywiscie bierze wszytskie reklamy, gazety i idzie na kibel i siedzi tam pol godziny
-jest strasznie przedsiebiorczy wszytskie sprawy musza byc dopiete na ostatni guzil choc by nie wiem co
-zawsze zabiera mi poduszke
-uwielbia slodycze jak otworzy czekolade, i jemy ja razem to dla mnie zostawia doslownie 2 kosteczki a reszte sam zerzre
-raz w pizamie pogiegl do piekarni po bulki

jak mi sie wwiecej przypomni to napisze
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 15:28   #138
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez ka_tula Pokaż wiadomość
acha i jeszcze jedno ... trochę nie na temat. Zagladam od niedawna ... i do tej pory nie udało mi się rozszyfrować skrótu "Tż" - pomóżcie proszę

Hehe na początku mojego wizazowania też się głowiłam co ten skrót może oznaczać A jakie kombinacje wymysliłam o matko.Osobiście nie korzystam z formy "Tż"
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 16:31   #139
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
A jeszcze mi się przypomniała że mój już były bardzo lubił wtrącać się do moich rozmów telefonicznych i rozmów przez gg i smsów wysyłanych z interetu.
Kiedyś rozmawiałam z koleżanką w ten sposób że ona mi wysyłała smsy z komórki a ja jej z internetu. Moj facet podpatrzył numer tel i jak skończyłam to napisał do niej " noś ciepłe gacie, całuję ciocia Henia".
Ja za kilka minut się zorientowałam i pytam co on kombinuje a on ze takiego nieszkodliwego smsa jej tylko wysłał i podał mi tersc , ale mnie już nie chciało się jej przepraszać.
Kiedy następnym raziem ją spotkałam mówię że przepraszam za tamtego smsa o cioci Heni ale ona już tak ma.
A ona mi na to, że jak to możliwe żeby to był sms od nas skoro ona zaraz po naszej rozmowie rozmawiała ze swoją ciocią Henią z Gdańska (czy jakiegoś innego miasta już nie pamiętam) i potraktowała tego smsa ze to ciocia Henia jej radzi , żeby nosiła ciepłe gacie bo zima i... jej odpisała "dziękuję ciociu pozdrawiam../'
Myślałyśmy ze padniemy ze śmiechu
Henia rządzi
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-19, 17:28   #140
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

[quote=atka83;3129869]Mój tż,tak samo.Najpierw je ziemiaczki z sosem plus surówke,a na końcu mięso A twoj tż to poznaniak,może dlatego tak je???

Hmmm, mój Tż to Anglik, więc nie wiem dlaczego tak Bez sensu trochę, ale cóż
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 17:37   #141
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Moj tż też zwija w rulon poduszke,a rano jak się obudzimy to prześcieradło wygląda jak harmonijka,bo tak się kręci w nocy.Naszczęście mam chyba twardy sen.

To moj tż jest dziwny,bo on nigdy nie zabiera do kibelka gazeta na dłuższe posiedzenie.Robi to bardzo szybko i szybko wychodzi
Z tą poduszką jest u mnie podobnie, a ja strasznie tego nie cierpnie zwłaszcza jesli chodzo o takie lekko usztywnianie, bo zazwyczaj uelgają lekkiej deformacji.
Gazeta, dobre dobre tylko to ja paraduje z pisemkiem do wc, do wanny
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 18:42   #142
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

ja tez czasem czytam cos w kibelku
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:59   #143
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Smile Manie Naszych TŻtów

Tak się zastanawiałam, czy o tym pisać Mój TŻ ma manię, całkiem w sumie nieszkodliwą, mianowicie uwielbia klepać mnie w pupę Potrafi przytulać mnie przez dłuższy czas i klepać w pośladki, i ma przy tym taką szczęsliwą minę, jakby to była najcudowniejsza rzecz do robienia pod słońcem. Na początku strasznie się oburzałam na takie "szowinistyczne" poklepywanie, ale teraz, jak widzę jaką radochę mu to sprawia, pozwalam mu na to, oczywiście jak jestesmy sami Gorzej, przyznam się, że ja również lubię go poklepać w tyłek Ot, taka z nas klepiąca sie para

Czy tez tak macie? Niekoniecznie może klepanie sie po pupie, ale jakas inną nieszkodliwą manię Czy manie Waszych TZtów przeszkadzają Wam? Napiszcie
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:29   #144
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Manie Naszych TŻtów

Moj TZ uwielbia liczyc...cokolwiek.Niech no tylko wymsknie sie komus np.ciekawe ile litrow wody jest w tym jeziorze?I on natychmiast wyciaga kalkulator(ten w telefonie np) i liczy...szlag mnie trafia-bo przeciez na pytania retoryczne nie powinno sie odpowiadac,a on owszem-odpowiada
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 18:20   #145
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Manie Naszych TŻtów

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiałam, czy o tym pisać Mój TŻ ma manię, całkiem w sumie nieszkodliwą, mianowicie uwielbia klepać mnie w pupę Potrafi przytulać mnie przez dłuższy czas i klepać w pośladki, i ma przy tym taką szczęsliwą minę, jakby to była najcudowniejsza rzecz do robienia pod słońcem. Na początku strasznie się oburzałam na takie "szowinistyczne" poklepywanie, ale teraz, jak widzę jaką radochę mu to sprawia, pozwalam mu na to, oczywiście jak jestesmy sami Gorzej, przyznam się, że ja również lubię go poklepać w tyłek Ot, taka z nas klepiąca sie para

Czy tez tak macie? Niekoniecznie może klepanie sie po pupie, ale jakas inną nieszkodliwą manię Czy manie Waszych TZtów przeszkadzają Wam? Napiszcie
mój też ma manię z klepaniem po pupie
A no i oczywiście piłka nozna i wszsytko co z nią związane
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:13   #146
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Manie Naszych TŻtów

Skakanie po kanałach tv (od 1 do 60 i na odwrót) - dostaję szału, gdy mi wypstrykuje baterie w pilocie.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 22:49   #147
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Manie Naszych TŻtów

Mój stoi! ja jestem z tych, co tylko patrzą gdzie tu usiąść i przesadzam tyłek z krzesła na krzesło , a on stoi. Jedziemy autobusem, miejsca są - on stoi, idziemy do kuchni, wszyscy siedzą, miejsce jest, ale nie - on wciąż stoi.
Czasem się śmieję,że dam mu żarówkę i zastąpi mi lampę
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 00:01   #148
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Manie Naszych TŻtów

Fajny wątek

Manie mojego TŻta? Uwielbia jak go drapę po jądrach Jest wtedy chyba najszczęśliwszym facetem na ziemi
Poza tym zawsze chce zdążyć na zielone światło, które już miga i trzeba biec, no bo przecież ucieknie nam 5 minut.
Niesamowicie się wkurza jak się spóźniają autobusy, albo - co gorsza - odjeżdżają za wcześnie. Zawsze się głośno zastanawia czy aby na pewno zdążymy się przesiąść, czy lepiej pojechać tym czy tamtym, ciekawe czy przyjedzie o czasie, dlaczego znowu stoimy na czerwonym?! Doprowadza mnie tym czasem do rozpaczy
No i mania, która potrafi mnie wyprowadzić z równowagi - zawsze namawia mnie na jedzenie, którego nie lubię. Doskonale wie, że za czymś nie przepadam, ale musi, po prostu MUSI spytać czy chcę to może zjeść

Oj, chyba więcej tych manii by się zebrało
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 01:13   #149
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Manie Naszych TŻtów

bawi sie radiem w samochodzie i co chwile zmienia stacje, a mnie az nosi- jakby nie mozna bylo sluchac jednej (tej ktora ja wybiore )

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Czasem się śmieję,że dam mu żarówkę i zastąpi mi lampę
mam zbyt wybujala wyobraznie i musialam to sobie zwizualizowac no i musze wycierac monitor bo oplulam ze smiechu

swoja droga, zawsze przy takich opowiesciach przypomina mi sie scenka z brydzi dżons, gdy ta gada w wiezieniu ze 'wspolodsiadywaczkami', o tym jakich to zlych facetow mialy...
BJ: moj skladal gacie przed bzykankiem.... (wszystkie laski patrza zdziwione) eeee... zn... bil mnie i kazal pracowac na ulicy....
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 01:33   #150
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Manie Naszych TŻtów

Cytat:
Napisane przez dioska Pokaż wiadomość
Poza tym zawsze chce zdążyć na zielone światło, które już miga i trzeba biec, no bo przecież ucieknie nam 5 minut.
mąz mojej kolezanki tez tak ma.Zawsze ponoc ja ciagnie i kaze biec To samo do autobusu ,ktory wlasnie odjezdza.Osobiscie tego niecierpie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.