zdradzone - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-03, 13:23   #91
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Niestety jeszcze nie umiem.
On wlasnie jest w pracy, ja w domu z "dzieciakami" (psy) i wlasnie przylapalam się na tym że za nim tęsknie. Czyli jest gorzej niż być moglo
No to jak Ci z Nim dobrze (i na dodatek tęsknisz), to po co masz go kopać w ... . Nie wygladasz mi tu na jakąś nieszczęśliwą cierpiętnicę - w koncu każdy lubi co innego. A w Nim musi coś być jak tak różne kobiety przyciąga
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 13:27   #92
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez kasiakkk Pokaż wiadomość
No to jak Ci z Nim dobrze (i na dodatek tęsknisz), to po co masz go kopać w ... . Nie wygladasz mi tu na jakąś nieszczęśliwą cierpiętnicę - w koncu każdy lubi co innego. A w Nim musi coś być jak tak różne kobiety przyciąga
mhm z pewnoscia cos toksycznego...zrobilabym tak .....no ale nie zartuje.Ciekawe ,bo ja widze wlasnie to co podkreslilam tylko forma jest nietypowa i sympatyczna dla odbiorców.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 13:33   #93
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: zdradzone

bess, widzisz w Szpiegu cierpiętnicę? moze i tak, w sumie ja Szpiega 'znam' z zaledwie kilku wypowiedzi to moge sie mylić
w każdym razie jakby było Jej z Nim źle to chyba by Go pogoniła
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 13:38   #94
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez kasiakkk Pokaż wiadomość
bess, widzisz w Szpiegu cierpiętnicę? moze i tak, w sumie ja Szpiega 'znam' z zaledwie kilku wypowiedzi to moge sie mylić
w każdym razie jakby było Jej z Nim źle to chyba by Go pogoniła
niekoniecznie,nie tak latwo sie z kims rozstac,tym bardziej jak czlowiek ma mieszane uczucia.Raz milosc raz nienawisc,roznego rodzaju zaleznosci itd.Np w watku Atki dziewczyny pisza przeciez jak trudno im bylo wyjsc ze zwiazkow kilkuletnich.Jedne wychodza a inne brna dalej itd itd itd Ile ludzi tyle przypadkow
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 13:41   #95
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez kasiakkk Pokaż wiadomość
w każdym razie jakby było Jej z Nim źle to chyba by Go pogoniła
Przemyślałaś to co napisałaś ?
Bez urazy ale z moich obserwacji wynika, ze nie koniecznie, bardzo nie koniecznie.
Oczywiście nie pije do Szpiega, mówię ogólnie.

Generalnie nie chce się wtrącać. Nie moja sprawa. Ale laleczke voodoo bym skonstruowała

edit: bess mnie uprzedziła
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 13:49   #96
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: zdradzone

no tak, niektórzy maja mocne charaktery i sobie nie pozwalaja na takie traktowanie, inni nie maja siły/odwagi, by wprowadzać zmiany.
Wszystko to jest oczywiste, tylko mnie dziwi jedno - Szpiega widziałam raczej w pierwszej grupie i jak przeczytałam o jej TZcie to zgłupiałam
Szpiegu zdementuj
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 16:46   #97
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: zdradzone

Co mam zdementować? Bess wszystko napisala.
Nie bede calymi dniami siedziala ryczala jak mi zle uzalala sie nad soba, bo to juz nie dla mnie. Mam sobie w sygnaturze dać "Mam wiecznego dola bo jestem z facetem ktory zranil mnie na wskros i mam ochote sobie podciac zyly"? Nie. Bo mimo ciaglej depresji psychicznej umiem sie usmiechnac czytajac basha, i potrafie dostrzec jakies pozytywne sytuacje w moim zyciu. Chociaz każde spojrzenie na niego, przytulenie od lipca gdy to znowu wrocilo sprawia mi mega bol.
Mocny charakter potrafie miec, bess sama podsumowala na jaka wygladam po zobaczeniu mojego zdjęcia
Ale popelnilam najwiekszy blad jaki moglam, wybaczylam, a raczej myslalam ze umiem. Pozniej to wraca jak bumerang ze zdwojoną siłą. Sama sobie ukrecilam bat na wlasne pupsko, taka prawda. Zrobilam to nieswiadomie siakies 2lata i 4 mies. temu.
Co gorsza, jak sie z tego wyplątać? Wyrzucając go? Zrywajac? Ok, ale jak zbiore w sobie siły to albo moja mama wejdzie mi w droge albo dostane mega wyrzutow sumienia, że wyniesie sie do rodzicow, ktorzy zdarzyli juz wyrzucic wiekszosc jego rzeczy (zostala sie czesc ubran i jedna szafka). Wszystko bez konsultacji z nim. Znowu nie bedzie nic jadl wieczorami bo mu nie zostawia nic do jedzenia. Znowu bedzie sprowadzany do poziomu robala na chodniku.
Niecierpie go, ale coś do niego czuje, czego zbytnio nie umiem okreslic, przez to nie jestem w stanie tego zrobic. Jak bess napisala "raz milosc raz nienawisc". Raz mam ochote wbic mu noz w serce, a raz tak bardzo potrzebuje sie do niego przytulic... Owszem, mozna kopnac w dupe i tulic sie do psa wtedy gdy zajdzie taka potrzeba. Istota zywa, ciepla i kochana. Ale czy to pies co rano robi mi herbatke na caly dzien? Czy pies wtedy gdy bede miala okres i bede sie zwijac z bolu wyskoczy do sklepu po czekolade?
Wiem, że powinnam kopnac go w dupe bo jest mi z nim zle, ale ja tego nie umiem zrobic. Ale to nadal nie zmienia faktu, że mnie cholernie zranil zdradzajac mnie z 4rema dziewczynami, na rozne sposoby (fizycznie/psychicznie) w ciagu pieprzonych dwoch tygodni...

Edit: laleczka voodoo? A z checia, zawsze w pracy bolalby go zab i by wracal do domu ;P Ew. plus makieta sklepu i laleczka ciagle by mi do sklepu chodzila po kakao i wafelki...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 22:29   #98
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: zdradzone

hmm czytam Wasze wypowiedzi i widze, ze zostalyscie ciezko zranione i ucierpialo Wasze zaufanie.

Ja zdradzona nigdy nie zostalam. Bylam strona zdradzajaca. Zdradzilam dokladnie dwukrotnie. W zyciu bylam w dwóch powaznych zwiazkach i obu swoich bylych zdradzilam, kazdego po razie. Mialam oprocz tego kilka mniej zobowiazujacych znajomosci (oczywiscie po tych zwiazkach), ale tu juz nie zdradzalam.

Pierwszego faceta z ktorym bylam zdradzilam po jakims pol roku bycia razem, z facetem, ktory byl moja pierwsza miloscia nijakim R. (nigdy z nim nie bylam podkochiwalam sie w nim przez kilka lat, przeszlo dopiero jak poznalam P. - mojego pierwszego w zyciu faceta). W zasadzie "nic wielkiego" sie nie wydarzylo tylko sie calowalismy, dodam ze w zwiazku z P. w owym czasie ukladalo sie naprawde dobrze - po dzis dzien nie wiem czemu z premedytacja poszlam na impreze sama (w sensie bez TZ), wiedza dokladnie ze bedzie tam R.

Drugiego TZ zdradzilam z facetem, ktory sie we mnie zakochal nijakim M, na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, ze to byla koncowka znajomosci, zwiazek sie sypal, a ja szukalam spelnienia swoich potrzeb (zainteresowania, bycia adorowana, wazna) na zewnatrz. Potem sie rozstalismy z R. (inny R - nie ten sam co pierwsza milosc), a ja nawet probowalam byc z M jednak byla to malo udana relacja.

Psychologia zdrady podobno jest taka, ze w zwiazku jakas potrzeba jest nie realizowana i zaczyna sie tego szukac poza.

Czy mialam wyrzuty sumienia?? straszne mialam, tarzalam sie w wyrzutach sumienia. Powiem wiecej, lepiej juz byc skrzywdzona niz krzywdzic, bo jak ktos Cie skrzywdzi, to po latach juz nie boli a ma sie poczucie ze samemu sie bylo fair. A jak sie kogos zranilo, to i sie samemu zle z tym czuje i po latach to wciaz ma sie wyrzuty sumienia.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:59   #99
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: zdradzone

Rena nie chcę być niegrzeczna, ale to, co napisałaś jest śmieszne.
Osoba, która zdradza robi to świadomie i z premedytacją. Nie od dziś wiadomo, że wyrzuty sumienia to bolesne konsekwencje wyborów... często niewłaściwych.
Zdradzony człowiek cierpi z powodu wyboru ukochanej osoby, osoby, która miała być podporą w trudnych chwilach, ta która miała chronić przed złem.
Nie rób z osób zdradzających męczenników

Tak, w związku może brakować dużo, ale czy naprawdę łatwiej zdradzić, niż porozmawiać, albo odejść? Łatwiej skrzywdzić?

Nigdy nie zostałam zdradzona i nigdy nie zdradziłam... choć okazji nigdy nie brakowało.

Miałam przyjaciółkę, bardzo bliską przyjaciółkę, która zdradziła swojego chłopaka, wiem, że w jej związku dużo brakowało... próbowałam ją tłumaczyć, nie potępiałam, ale ciągle we mnie tkwiło to, że ta osoba jest zdolna do zdrady, że w trudnej sytuacji może i mnie zdradzić, że nie będę mogła na nią liczyć, kiedy przyjdą trudne czasy. Po tym zdarzeniu nasze ścieżki się rozeszły, bo już nie potrafiłam jej zaufać, choć to nie mnie zdradziła. Wspierałam ją w trudnych momentach jej życia, ale nie potrafiłam już wesprzeć się na niej. Ona to czuła. To były konsekwencje jej wyborów.

amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 14:21   #100
bzykubzyk
Raczkowanie
 
Avatar bzykubzyk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 200
Dot.: zdradzone

Rena skoro pierwszy raz zdradzilas i mialas wyrzuty sumienia to na serio nie rozumiem po co zrobilas to kolejny raz...
amistad.k.m.s zgadzam sie z tym ze nie powinno sie robic ze zdradzajacych meczennikow
bzykubzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 18:52   #101
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
[I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3]Rena nie chcę być niegrzeczna, ale to, co napisałaś jest śmieszne.
powaznie sie smialas??
Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Nie rób z osób zdradzających męczenników

przedstawiam inny punkt widzenia.
Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Tak, w związku może brakować dużo, ale czy naprawdę łatwiej zdradzić, niż porozmawiać, albo odejść? Łatwiej skrzywdzić?
wtedy o tym nie myslisz, to dociera jakos tak z opoznieniem. zreszta rozstanie w obu przypadkach nastapilo. nie ciaglam zadnego z tych zwiazkow.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-04, 19:23   #102
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: zdradzone

Wlasnie sie dowiedzialam o Oli... Super....
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 19:23   #103
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
powaznie sie smialas??

przedstawiam inny punkt widzenia.

wtedy o tym nie myslisz, to dociera jakos tak z opoznieniem. zreszta rozstanie w obu przypadkach nastapilo. nie ciaglam zadnego z tych zwiazkow.
Tak, śmiałam się, bo co innego można zrobić, czytając taki tekst:
Cytat:
Powiem wiecej, lepiej juz byc skrzywdzona niz krzywdzic, bo jak ktos Cie skrzywdzi, to po latach juz nie boli a ma sie poczucie ze samemu sie bylo fair. A jak sie kogos zranilo, to i sie samemu zle z tym czuje i po latach to wciaz ma sie wyrzuty sumienia.
Przepraszam bardzo, a czyja to wina, że zdradziłaś? Przepraszam bardzo, to kiedy się myśli?
Dlaczego sądzisz, że inni nie mają pokus, tylko ty je masz? Okazji do zdrady, nie brakuje... nigdy.
Masz wyrzuty sumienia i bardzo dobrze, bo powinnaś je mieć, ale masz je tylko na własne życzenie.
Ty nie tylko przedstawiłaś inny punkt widzenia, ale jednocześnie się rozgrzeszyłaś.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 19:35   #104
bzykubzyk
Raczkowanie
 
Avatar bzykubzyk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 200
Dot.: zdradzone

Masz wyrzuty sumienia i bardzo dobrze, bo powinnaś je mieć, ale masz je tylko na własne życzenie.


popieram
bzykubzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 20:02   #105
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: zdradzone

tez mam na sumieniu taki pewien "grzech"ale nie mam wyrzutow sumienia.Kiedys ujrzalam jednego takiego i jakby trafil mnie piorun.Byla to dla mnie zupelnie obca osoba wiec wydawalo sie ,ze nie ma szans na poznanie sie.Za pare mies poznalam w necie pozniejszego TZ-ta po niecalych 2 miesiacach okazalo sie ,ze mam kontakt z tym od uderzenie piorunanapisal do mnie.I powstal dylemat,tu COS od 1 wejrzenia,a tu raczej zdroworozsadkowa krótka znajomosc,spokoj 0 emocji,cos czego mi bylo wtedy potrzeba.Zdecydowalam sie spotkac i powiedzialam TZtowi,ze pojde.Ale ze mnie zmora.Odwiesilam na kołek nasza znajomosc,zeby nie dzialac na 2 fronty.Bylam na ilus tam spotkaniach do niczego specjalnego nie dochodzilo ,ale swietnie mi sie spedzalo czas.Wesoły,gaduła,(przec iwienstwo tz-ta)
,luzacki oczywiscie az za bardzo dlatego dalam sobie spokoj i wrocilam do swojego "zdrowo rozsadkowego zwiazku"the end

Nie mam wyrzutow ,bo raz ze nie bardzo uwazalam po tak krotkim czasie TZ-ta za TZ-ta ,dwa uwazalam ,ze tamtego "znam"jakby dluzej i po prostu NALEZY mi sie poznanie go.W koncu jakies tam kroki ku temu poczynilam o wiele wczesniej.
Stalo sie jak sie stalo,nie jestem z zadnym i nie zamartwiam sie tym.Jednemu i drugiemu powiedzialam prawde,nie wiem czy dobrze czy nie ale musialam.
Gdzies za rok TZ zdradzil mnie (wyrafinowany sex i rozne takie bleeh)nibyprzez narastajaca frustracje(w ogole tego nie zalowal kiedy pytalam) --pisalam o tym w innym watku.Nie powiedzial mi tylko sama to odkrylam,kiedy to poszlam z wyciagnieta na zgode dlonia po ktoryms tam kryzysie
pozniej uznal ,ze jest 1:1 i mozna zaczynac od nowa hehe.

Edytowane przez bess
Czas edycji: 2007-01-04 o 20:30
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 20:43   #106
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez bzykubzyk Pokaż wiadomość
na serio nie rozumiem po co zrobilas to kolejny raz...
dobre pytanie sama sie nad tym zastanawiam teraz, nigdy na to tak nie popatrzylam.
Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, a czyja to wina, że zdradziłaś?
moja.
Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, to kiedy się myśli?
majac swiadomosc ze kogos krzywdze, zwyczajnie nie potrafilabym tego zrobic.
Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Dlaczego sądzisz, że inni nie mają pokus, tylko ty je masz? Okazji do zdrady, nie brakuje... nigdy.
to nie chodzilo o to, ze pokusa byla az tak silna i ze nadazyla sie okazja, bo w zyciu mialam wiele pokus i okazji z ktorych nie skorzystalam. Nie zwalalabym na pokuse.
Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Ty nie tylko przedstawiłaś inny punkt widzenia, ale jednocześnie się rozgrzeszyłaś. [/SIZE][/FONT][/I]
nie czuje sie rozgrzeszona, nie mialam w planie sie usprawiedliwiac. Czyn jak najbardziej potepiam.
Cytat:
Napisane przez bzykubzyk Pokaż wiadomość
[I] Masz wyrzuty sumienia i bardzo dobrze, bo powinnaś je mieć,
to wszystko wydarzylo sie kilka lat temu, wyciagnelam z tego wnioski. Chociazby takie, ze nie warto krzywdzic nawet gdy samemu sie wczesniej zostalo skrzywdzona (w inny sposob niz zdrada, ale to nie gra wiekszej roli). bo bol po zadanej mi krzywdzie przeszedl. ale to ze ja w rewanzu rowniez zadalam bol, zostawilo we mnie slad.

mialam na mysli to ze zdradzilam, nie bo natrafila sie okazja, ale zranilam dlatego, ze sama czulam sie zraniona. co mnie w zaden sposob nie usprawiedliwialo.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 20:58   #107
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: zdradzone

Bess, ale to trudno nazwać zdradą. To było za porozumieniem stron

Rena napisałaś, że nie miałaś świadomości, iż krzywdzisz swojego ukochanego. Ale jak to jest możliwe? Umówiliście się wcześniej, że możecie sypiać z kim chcecie?
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 21:11   #108
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Bess, ale to trudno nazwać zdradą. To było za porozumieniem stron

raczej nawet nie porozumienie co wahanie i niezdecydowanie. tez uwazam, ze to nie zdrada.

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Rena napisałaś, że nie miałaś świadomości, iż krzywdzisz swojego ukochanego. Ale jak to jest możliwe? Umówiliście się wcześniej, że możecie sypiać z kim chcecie?
ale ja nie napisalam nigdzie, ze przespalam sie z innym, caly czas pisze o zdradzie emocjonalnej.
nie mialam swiadomosci - w tym sensie, ze bylam tak zaslepiona innymi emocjami.
poniewaz wiem jakie to byly emocje i w jaki sposob one powstaly, pozniej unikalam wlasnie tych emocji, bo nie chcialam wystawiac samej siebie na probe.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 21:30   #109
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
raczej nawet nie porozumienie co wahanie i niezdecydowanie. tez uwazam, ze to nie zdrada.


.
no dla owczesnego tz-ta to chyba byla zdrada skoro uznal,ze jestesmy kwita.Sama nie wiem,tez nie chcialabym zeby ktos mi zrobil cos takiego.No ale chociaz uczciwie powiedzialam jak wyglada sprawa.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-04, 21:33   #110
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
ale ja nie napisalam nigdzie, ze przespalam sie z innym, caly czas pisze o zdradzie emocjonalnej.
nie mialam swiadomosci - w tym sensie, ze bylam tak zaslepiona innymi emocjami.
poniewaz wiem jakie to byly emocje i w jaki sposob one powstaly, pozniej unikalam wlasnie tych emocji, bo nie chcialam wystawiac samej siebie na probe.
To się nie dogadałyśmy...
Pisałam o zdradzie fizycznej.
Zdradę emocjonalną trudno zdefiniować, bo dla każdego z nas jest czymś innym. Co dla mnie jest już zdradą, dla kogoś innego jeszcze nie... kwestia poznania dobrze swojego partnera. Znam przypadek pary, gdzie dziewczyna czuła, że zdradziła emocjonalnie, a jej TŻ uważał, iż przesadza i nie ma o czym mówić
A co o tym sądzili twoi partnerzy?
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 21:35   #111
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Wlasnie sie dowiedzialam o Oli... Super....
Ola - numer 5?
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 21:37   #112
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: zdradzone

bess ja tu też zdrady nie widzę a nad Rena też nie ma co się dłużej pastwić. Dziewczyna popełniła błąd (wszyscy je popełniają), zrozumiała go, wyciągnęła wnioski i oby tak dalej

Interesuje mnie natomiast, co myslicie o powiedzeniu, że kto raz zdradzi, ten zdradzi po raz kolejny, z tym że prawdopodobnie posunie się dalej, bo przełamał w sobie pewne bariery

oczywiście to moja swobodna parafraza, ale jakoś tak się mówi
sama nie raz sie nad tym zastanawiałam i w sumie to nie doszłam do żadnych wnioskow - mój ex na pewno jest takim przypadkiem ale mam tę swiadomość, że sama też kiedyś zdradzilam ówczesnego TZta(niby zemsta ale nie był to pierwszy lepszy, tylko najprzystojniejszy facet jakiego w życiu widziałam- i to kolega tego TZta). Choć teraz jestem starsza, chyba madrzejsza, jestem z kimś zupełnie innym i w życiu nie chcialabym Go skrzywdzić, to jednak mam taka swiadomośc, że jednak nie można mi ufać, bo w ekstremalnych sytuacjach stać mnie na różne rzeczy...
mama nadzieję, że mnie zrozumialyście - w każdm razie nie lecę na innych facetów, ale jakieś skrzywienie psychiczne mi zostało, nie moge być siebie pewna qw 100%, bo już raz nawaliłam


Szpiegu strasznie mi przykro, że ten Twój jest taki słaby, no i że w sumie nie możesz nic z tym zrobić. Pozostaje więc tylko mieć nadzieję, że On kiedyś dojrzeje
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 21:38   #113
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez dioska Pokaż wiadomość
Ola - numer 5?
Si...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 21:44   #114
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez kasiakkk Pokaż wiadomość
Szpiegu strasznie mi przykro, że ten Twój jest taki słaby, no i że w sumie nie możesz nic z tym zrobić. Pozostaje więc tylko mieć nadzieję, że On kiedyś dojrzeje
Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Si...
A ja myślę, że się nie zmieni.
Nie zasługujesz Szpiegu na takie traktowanie, nikt nie zasługuje.
Uważam, ze warto poświęcić wiele, żeby móc żyć normalnie i szczęśliwie.
Rodzice kiedyś zrozumieją, jeśli nie teraz, to kiedyś na pewno.
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 21:46   #115
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: zdradzone

Szpiegu, albo mu wybaczysz i zapomnisz, albo ja dla was przyszlosci nie wiedze.
Krotko i brutalnie.
I tak, przykro mi
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 21:46   #116
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: zdradzone

no i wywaliłas go czy jeszcze nie Szpiegu???
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 21:49   #117
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: zdradzone

Kasiakkk, ale rozmawiamy o zdradzie fizycznej? Seks i te sprawy? Przynajmniej mam nadzieję, że tak

Uważam, że są dwa rodzaje ludzi. Ci, co zdradzili i czują do siebie przez to straszne obrzydzenie, a to uczucie będzie towarzyszyło im do końca życia - małe prawdopodobieństwo, że zdradzą jeszcze raz. I tacy, którzy będą to robić bez mrugnięcia okiem dalej. Przeważnie to do której grupy trafią decyduje zdarzenie po pierwszej zdradzie... jak mocno po uszach dostali

Szpiegu przykro mi

P.S.
Mam nadzieję Rena, że nie odczułaś moich postów jako pastwienie się nad tobą. Jeśli tak, to przepraszam
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 22:00   #118
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Kasiakkk, ale rozmawiamy o zdradzie fizycznej? Seks i te sprawy? Przynajmniej mam nadzieję, że tak

amistad mam tę świadomość, niestety
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 22:00   #119
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Szpiegu, albo mu wybaczysz i zapomnisz, albo ja dla was przyszlosci nie wiedze.
Krotko i brutalnie.
I tak, przykro mi
Wiesz, ja myślę, że raz można wybaczyć - powinęła mu się noga, zamotał się, pogubił, OK - zdarza się widocznie
Drugi raz to już byłaby przesada. A piąty?! To nie jest normalne. Takich rzeczy się nie robi. Takich rzeczy nie trzeba znosić. W imię czego?
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 22:03   #120
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez dioska Pokaż wiadomość
W imię czego?
Diosko, napisałam to specjalnie, zeby byc moze ktos uswiadomil sobie, ze nie jest sie w stanie wybaczyc tylu rzeczy. A bez wybaczania nie mozna nic w zwiazku ruszyc ku dobremu. A cos zrobic trzeba. Szpieg wie co.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.