Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-03, 10:46   #541
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

tabletki bralam niemal 5 lat... po miesiecznej przerwie (w ktorej moje libido wreszcie odzylo) sprobowalam za namowa lekarza plasterkow. Libido lepsze reszta tak samo. Mimo wszystko w najblizszych 2-3 miesiacach zamierzam zrezygnowac, koncze studia, jestem w kilkuletnim i trwalym zwiazku przestalam sie bac ciazy - wiem ze bede mogla liczyc na partnera i rodzicow. Przede wszystkim sama odstawilam strach na bok bo wczesniej panicznie sie tego balam.
Przez miesiac przerwy (po 2 latach non stop brania) moj organizm szalal - ciagle cos mnie bolalo ale w sensie pozytywnym bo to znaczylo ze jajeczkowanie ruszylo i nadrabia zaleglosci.. okres dostalam normalnie. Potem bedzie prezerwatywa..
Dla zdrowia lepiej odstawic hormony..
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 11:06   #542
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

No a ja mam problem, już o tym pisałam w innym wątku.
Brałam yasmin przez półtora roku. Samopoczucie ok, cera lepsza,mniej pzetłuszczająca się strefa T i bez pryszczy na plecach, mnie j przetłuszczały mi się włosy no i ten komfort.... ale
odstawiłam 1,5 miesiąca temu i jest koszmar.
Włosy jak strąki plus swędząca skóra głowy - zaczynam się zastanawiać czy to nie łojotokowe zapalenie skóry głowy, skóra na dekolcie i na plecach tak tłusta jak po posmarowaniu kremem, (myję mydłem siarkowym bo nie wiem co by było) ale najgorsze że za pół roku ślub.
Przed pigułami tak żel nie było, nie było super, zdarzały się niespodzianki ale nie az takie...
NIe mam gwarancji że do czerwca to się samo unormuje, a nie chcę wyglądać jak 16-latka na własnym ślubie ( a nie 26-latka) z pryszczami na dekolcie i plecach.
NIe wiem co mam zrobić, jeśli do marca nie unormuje się to samoczynnie - to xhyba zacznę brać piguły od nowa. Dodam że nie chcę tego robić , bo jednak boję się co długotrwałe branie hormonów może zrobić z moim organizmem.
Jestem zrezygnowana i wkurza mnie to że teraz pewnie masę kasy bym musiała włożyć w to żeby uzyskać efekt wyjścoiwy , kwasy nie kwasy, i ingerencja we własną skórę tylko przez to że moje hormony działają jak zwariowane...
Eh, nie ma lekko...
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 12:23   #543
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

musicman powinnas pojsc do dermatologa
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 12:41   #544
Anka789
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Stolyca Polszy ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
pewnie już to stosujesz, ale na wszelki wypadek napiszę. trzeba łykać witaminę b complex (czyli wszystkie rodzaje wit. b w 1dnym) przez dluższy okres kilku mies.
Hej, witaminy też brałam i nie bardzo mi to pomogło, ale dzieki za radę. Wiecie, co, wczoraj jak pisałam o moim problemie to ja i moja psiapsuła urządziłyśmy sobie babski wieczór z internetem fajna zabawa. Ja napisałam o tym problemie z drożdzakami a ona jkoa ja - oczywiście cos na temat ciąży (niedawno urodziła fajowego chłopca) i dopiero potem przeczytałyśmy swoje wypowiedzi nawzajem, okazało się, że ona poleciła komuś LaciBios femina na odbudowanie odpowiedniej flory bakteryjnej w pochwie i zaczęłam ją dopytywać o ten produkt.

Okazało się, że to działa też na drożdzaki, więc nie tracę czasu i muszę wszystkiego sie dowiedzieć na temat tego produktu LaciBios femina. Jak tylko coś zbiorę konkretnego to dam Wam znać, może którejś się przyda...
Pozdrawiam
Anka789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 22:26   #545
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
20

Był to pierwszy miesiąc bez bólu głowy (czyt. potworne migreny z światłowstrętem, wrażliwością na dźwięki i brakiem działania jakichkolwiek środków przeciwbólowych).
wow... to wtedy byłaś prawie jak Blade - wieczny łowca
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 01:29   #546
Hanulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Ja jestem załamana... Pigułki brałam od około 16. roku życia (obecnie mam świeżo ukończone 24 lata) ze względu na obfite owłosienie rąk i nóg, bardzo nieregularne i bolesne miesiączki. Zaczęło się od Harmonetu, potem zmieniłam ginekologa, a wraz z nim pigułki na Jeanine. Jeszcze 3 miesiące temu brałam Diane 35 po kolejnej zmianie ze względu na brak widocznych efektów kuracji hormonalnej z zastosowaniem Jeanine.

Efekt jest taki, że piersi mam jak dziewczynka w początkach okresu dojrzewania (rozmiar 75, ale znacznie poniżej A - za mała różnica obwodów w i pod biustem, żeby zakwalifikować do "normalnej" rozmiarówki), okresu od tych 3 miesięcy po odstawieniu antykoncepcji ani widu, ani słychu (nie, to nie ciąża - 2 testy, w tym jeden wykonany dziś negatywne). Włosy jak rosły, tak rosną, przyszcze jak wyskakiwały, tak wyskakują, skóra głowy za to znacznie szybciej się przetłuszcza i zaczęło się tycie (brzuch mam jak bania, choć nogi i biodra praktycznie bez większych zmian). Bóle głowy nigdy nie występowały i nie występują w przypadkach innych niż nagłe zmiany pogody i ciśnienia (rodzinna meteoropatia).

I co dalej? Na razie siedzę u narzeczonego w Warszawie, ale we Wrocławiu już czekają na mnie wyniki badań poziomu DHEA-S i testosteronu. Ciekawe, czy dadzą jakąś odpowiedź na to, co się z tym moim organizmem wyprawia.
Nie mniej, niepokoi mnie fakt, że tak długo (prawie 3 miesiące) nie pojawia się okres, choć czytałam, że to możliwe...
Hanulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 16:50   #547
MissInga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Angry Odstawienie tabletek w trakcie opakowania

Od dawna(2 lata) biore tabletki i zwykle dobrze je tolerowałam. Niestety lekarz zmienił mi na harmonet i po 7 tabletkach miałam wszystkie możliwe obiawy nietolerancji włącznie z silnym rozdrażnieniem, mdłościami i bolem głowy.Mimo zalecen lekarza, ze powinnam skonczyc opakowanie, postanowilam ze nie bede sie truc ani dnia wiecej. 2 dzien nie biore juz tabletek. Jakie beda konsekwencje oprocz oczywiscie rozregulowanego cyklu.. Cały czas (choc juz w znacznie mniejszym stopniu) czuje w sobie dzialanie tych pigułek;( Czy miałyście podobny problem?
MissInga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-04, 17:35   #548
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Odstawienie tabletek w trakcie opakowania

Tabletki można odstawić w każdej chwili. Oprócz ciąży (jeśli współżyłaś w ciągu ostatniego tygodnia), nie powinno być innych problemów. A cykl prędzej czy później wróci do normy
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.

Edytowane przez dioska
Czas edycji: 2007-01-04 o 20:53 Powód: lit.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 18:13   #549
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Odstawienie tabletek w trakcie opakowania

Podobno organizm całkowicie wraca do siebie po około 3 miesiącach. Wszystko będzie dobrze
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 12:06   #550
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez Hanulinka Pokaż wiadomość
Ja jestem załamana... Pigułki brałam od około 16. roku życia (obecnie mam świeżo ukończone 24 lata) ze względu na obfite owłosienie rąk i nóg, bardzo nieregularne i bolesne miesiączki. Zaczęło się od Harmonetu, potem zmieniłam ginekologa, a wraz z nim pigułki na Jeanine. Jeszcze 3 miesiące temu brałam Diane 35 po kolejnej zmianie ze względu na brak widocznych efektów kuracji hormonalnej z zastosowaniem Jeanine.

Efekt jest taki, że piersi mam jak dziewczynka w początkach okresu dojrzewania (rozmiar 75, ale znacznie poniżej A - za mała różnica obwodów w i pod biustem, żeby zakwalifikować do "normalnej" rozmiarówki), okresu od tych 3 miesięcy po odstawieniu antykoncepcji ani widu, ani słychu (nie, to nie ciąża - 2 testy, w tym jeden wykonany dziś negatywne). Włosy jak rosły, tak rosną, przyszcze jak wyskakiwały, tak wyskakują, skóra głowy za to znacznie szybciej się przetłuszcza i zaczęło się tycie (brzuch mam jak bania, choć nogi i biodra praktycznie bez większych zmian). Bóle głowy nigdy nie występowały i nie występują w przypadkach innych niż nagłe zmiany pogody i ciśnienia (rodzinna meteoropatia).

I co dalej? Na razie siedzę u narzeczonego w Warszawie, ale we Wrocławiu już czekają na mnie wyniki badań poziomu DHEA-S i testosteronu. Ciekawe, czy dadzą jakąś odpowiedź na to, co się z tym moim organizmem wyprawia.
Nie mniej, niepokoi mnie fakt, że tak długo (prawie 3 miesiące) nie pojawia się okres, choć czytałam, że to możliwe...
wg mnie te objawy mogłyby wskazywać na zespół PCO, jesli jeszcze o tym nie słyszałaś, to może poczytaj troszke w necie lub zapytaj ginekologa
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 12:51   #551
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez scadia Pokaż wiadomość
A ja juz nigdy nie wroce do tabletek...Bralam je bez zadnych przerw przez ponad 7 lat. Odstawilam ze wzgledow - glownie zdrowotnych: mialam koszmarne bole nog, do tego stopnia ze zwykly venastat przestal dzialac i jechalam na codziennej dawce aspirin protect. Do tego bylam strasznie sucha w srodku do tego stopnia, ze k-y na niewiele sie zdal a libido bylo na poziomie -1.000. Po odstawieniu na minus: okolo 2 miesiaca dostalam wstretnych pryszczy, duzych i podskornych, z ktorymi w zaden sposob nie moglam sobie poradzic (na szczescie ok 4 miesiaca same zniknely jak gospodarka hormonalna troche sie uregulowala) i dwa razy mialam bardzo bolesna miesiaczke. Piersi mi bardzo zmalaly, ale jakos nie bede juz z tego powodu plakac
Na plus:
Waga mi spadla o 7 kg w ciagu 4 miesiecy, cellulit zniknal, nogi przestaly mnie bolec niemal od razu, ani razu nie bolala mnie glowa, nie mam wahan nastroju. Okres w ciagu 3 miesiecy juz byl regularny (co mnie w zasadzie zdziwilo, bo myslalam, ze po tylu latach brania tabletek bede miala strasznie rozregulowany). No i przede wszystkim wzroslo mi libido! Sluchajcie, ja od kiedy zaczelam poznawac sex zabezpieczalam sie tabletkami. Nie znalam sexu bez nich i bardzo, bardzo zaluje, ze poznalam go dopiero teraz, bo tej roznicy nie da sie opisac!!!
Ogolnie czuje sie taka jakas...wolna Nie wroce do tabletek, zastanawiam sie od paru tygodni nad lady-comp i prawdopodobnie w koncu go kupie...
Mam nadzieję że u mnie też wszystko wróci do normy.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 15:47   #552
Hanulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez miaumiau Pokaż wiadomość
wg mnie te objawy mogłyby wskazywać na zespół PCO, jesli jeszcze o tym nie słyszałaś, to może poczytaj troszke w necie lub zapytaj ginekologa
Czyli po powrocie do Wrocławia kłania się wizyta u ginekologa i USG... Chyba że brak okresu jest w tym przypadku naturalną reakcją organizmu w celu przestrojenia po tylu latach brania hormonów.
No nic, zobaczymy i może w tym czasie okres się w końcu pojawi, choć na razie nic na to nie wskazuje.
Hanulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 19:09   #553
MissInga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Dot.: Odstawienie tabletek w trakcie opakowania

Bardzo Wam dziekuje za odp
MissInga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 15:07   #554
MissInga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Dot.: Odstawienie tabletek w trakcie opakowania

up
MissInga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 15:49   #555
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Dot.: Odstawienie tabletek w trakcie opakowania

Ja miałam podobny problem, raz odstawilam Yasmin bo STARSZNIE bolaly mnie piersi... Po 1,5 miesiaca dostalam miesiaczke, no i teraz biore Jeanine i jestem zadowolona
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 21:05   #556
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Odstawienie tabletek w trakcie opakowania

A to ja jeszcze podłacze sie z jednym pytankiem. planuje dzisiaj odstawić tabletki (po 4 latach brania bez przerwy!) wczoraj współżyłam... czy mogę odstawic je dzisiaj bez obawy, ze zajdę w ciążę? a myslałam, ze wszystko (albo conajmniej dużo)wiem , hehe
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 21:10   #557
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Odstawienie tabletek w trakcie opakowania

Zapomniałabym dodac, ze dzis wziełabym pierwsza tabletkę z drugiego tygodnia... czyli właściwie skutecznosc powinna byc zachowana...
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 21:12   #558
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Odstawienie tabletek w trakcie opakowania

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
A to ja jeszcze podłacze sie z jednym pytankiem. planuje dzisiaj odstawić tabletki (po 4 latach brania bez przerwy!) wczoraj współżyłam... czy mogę odstawic je dzisiaj bez obawy, ze zajdę w ciążę? a myslałam, ze wszystko (albo conajmniej dużo)wiem , hehe
Na Twoim miejscu bym poczekala do konca opakowania, jesli chcialabys z jakiegos powpdu zrezygnowac w trakcie - skoro wczoraj wspolzylas a chcialabys je dzis odstawic to plemniki moga jeszcze pozyc a organizm po odstawieniu glupieje w kwestii owulacji.Jezeli natomiast skonczylas opakowanie to _wydaje mi sie_ ze mozesz zrezygnowac z pigulek bez obaw o konsekwencje wczorajszego stosunku,jednak od momentu odstawienia (nawet jesli wypada 7 dni , ktore normalnie bylyby przerwa) trzeba sie zabezpieczac mechanicznie

Edytowane przez nekome
Czas edycji: 2007-01-06 o 21:44
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 21:15   #559
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Odstawienie tabletek w trakcie opakowania

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Zapomniałabym dodac, ze dzis wziełabym pierwsza tabletkę z drugiego tygodnia... czyli właściwie skutecznosc powinna byc zachowana...
Tylko wtedy, jesli rozpoczelabys nowe opakowanie pigulek bylaby zachowana, jesli bys nie wziela to istnieje ryztko ciazy.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 21:26   #560
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Odstawienie tabletek w trakcie opakowania

Bardzo Ci dziękuje za tak szybka odpowiedź. Faktycznie, poczekam z tym odstawieniem jeszcze chociaz tydzień. Mój marynarz wypływa teraz na szerokie wody, i w końcu mam okazje zrobic przerwę, na która tyle czasu nie mogłam sie zdecydować. Stad ta moja niecierpliwość Aż mi głupio, ze takie pytania zadaję... dziekuje za odpowiedź
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 21:46   #561
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Odstawienie tabletek w trakcie opakowania

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuje za tak szybka odpowiedź. Faktycznie, poczekam z tym odstawieniem jeszcze chociaz tydzień. Mój marynarz wypływa teraz na szerokie wody, i w końcu mam okazje zrobic przerwę, na która tyle czasu nie mogłam sie zdecydować. Stad ta moja niecierpliwość Aż mi głupio, ze takie pytania zadaję... dziekuje za odpowiedź
Nie wiem na jak dlugo TZ wybywa, ale przerwa by byla zdrowa musi trwac minimum 3 miesiace, dopiero po tym czasie organizm dojdzie do siebie do kuracji hormonalnej...
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 10:42   #562
kwh79
Przyczajenie
 
Avatar kwh79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 8
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Ja brałam 8 lat. Wyniki badań i samopoczucie cały czas miałam bardzo dobre, ale niestety były też skutki uboczne: libido jak napisała jedna z forumowiczek -10, bardzo bolesny 2 dzień krwawienia no i cellulit. Odstawiłam anty w marcu czyli 10 miesięcy temu. I to była bardzo dobra decyzja. Przede wszystkim wróciła ochota na seks - i to jaka. Nie mam tych koszmarnych bólów. Zmniejszył mi się znacznie cellulit. Niestety pogorszyła mi sie trochę kondycja cery i zaczęły się pojawiać wypryski również na plecach ale to załatwia bez problemu kosmetyczka. Do tej pory nie wrócił mi również jeszcze do normy cykl, ale po tak długim czasie stosowanbi wspomagacza wcale mnie to nie dziwi. (Zresztą wybieram się z tym do mojej gin). Jeśli chodzi o zabezpieczenie to po odstawieniu stosowaliśmy prezerwatywy, ale tera planujemy bobaska więc z nich też zrezygnowaliśmy. Wiem jedno - prawdopodobieństwo powrotu do stosowania anty jest w moim przypadku minimalne.
kwh79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 11:28   #563
jjustyna100
Przyczajenie
 
Avatar jjustyna100
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Odstawilam tabletki koncem sierpnia!!! Teraz wyskakuje mi troszke pryszczy zwlaszcze przed okresem, ale za to spadlam z wagi o jakies 3 kg i mam zdecydowanie wieksza ochote na seks!!!
jjustyna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 10:22   #564
Blueeyed_Alice
Raczkowanie
 
Avatar Blueeyed_Alice
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 98
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Udzielałam się już w tym wątku (strona 6) i generalnie nadal jest wszystko OK, okres jak w zegarku, czuje się świetnie, tylko te cholerne pryszcze na czole i dekolcie. Nie są takie straszne jak u niektórych dziewczyn (biedaczki!) ale mimo to strasznie irytują no i bolą. Zaczęły się pojawiać gdzieś tak 3 miesiące po odstawieniu, teraz mija 4 miesiąc, mam nadzieje ze się wszystko unormuje przez te pierwsze 6 miesięcy. Pomaga maść cynkowa i milion maseczek, które w siebie aplikuje. Pff nie cierpie tych pryszczyków
Blueeyed_Alice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 11:59   #565
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

a ja czekam na okres....co prawda spóźnia się "dopiero" 5 dni ale nic nie wskazuja na to żeby nadszedł...achaa ciąża wykluczona na 1000% więc się nie martwię..ciepliwie czekam,....zobaczymy co będzie
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 14:54   #566
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

A ja okres właśnie dziś dostałam (jak w zegarku) i tak, jak przez 4 lata zapomniałam co to jest ból miesiączkowy, tak sobie o nim teraz przypomniałam Znowu się zaczyna
Cały ranek zwijałam się na łóżku, wziełam 2 tabletki przeciwbólowe, ale nie wiele pomogły. Teraz jest ok.
Żeby tylko te bóle nie były takie straszne, jak przed pigułkami anty
Pigułek anty nie biorę od 2 miesięcy.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 15:31   #567
anusia1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cześć ja też mam wielkie obawy...biorę od 8 miesięcy Diane 35 i bardzo się boję odstawić je bo nie wiem czy moje problemy z nadmiernym owłosieniem nie powrócą a jak ty się czułaś po Yasmin????pozdro!!!
anusia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 08:22   #568
jjustyna100
Przyczajenie
 
Avatar jjustyna100
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez Blueeyed_Alice Pokaż wiadomość
Udzielałam się już w tym wątku (strona 6) i generalnie nadal jest wszystko OK, okres jak w zegarku, czuje się świetnie, tylko te cholerne pryszcze na czole i dekolcie. Nie są takie straszne jak u niektórych dziewczyn (biedaczki!) ale mimo to strasznie irytują no i bolą. Zaczęły się pojawiać gdzieś tak 3 miesiące po odstawieniu, teraz mija 4 miesiąc, mam nadzieje ze się wszystko unormuje przez te pierwsze 6 miesięcy. Pomaga maść cynkowa i milion maseczek, które w siebie aplikuje. Pff nie cierpie tych pryszczyków
Blueeyed_Alice mam ten sam problem z pryszczakami!!! Jestem 4 miesiace po odstawieniu i moja buzka wyglada nie za ciekawie!!! Stosuje masc Oxykort!
Myslisz, ze to sie wszystko unormuje???
Pamietam jak pierwszy raz odkladalam tabletki, to po 4 miesiacach wrocilam do nich tylko ze wzgledu na pryszcze!!! Ale teraz chce juz definitywnie skonczyc z tabletkami!!!
jjustyna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 17:14   #569
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Ja strasznie źle się czuje po tabletkach,po 4 miesiącach brania myślałam,żeby odstawić,ale z 2 strony pomyślałam sobie,że to może minąć.To był mój błąd Przez tabletki jetem w depresji:szybko się męczę,mam ciągłego śpioch,ciągle płaczę i mam jakieś dziwne stracho-lęki np.boję się wychodzić z domu,bo mam w sobie silne przekonanie,że coś złego mi się stanie dlatego,mimo,że zaczęłam nową paczkę-odstawiam.Nie wytrzymam do końca opakowania
Ale moje pytanko jest troszkę inne: Czy myślicie,że w aptece, w której kupiłam tabletki mogą mi przyjąć z powrotem 1 opakowanie,nieotwarte,któ re po prostu nie jest mi już potrzebne??
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 18:02   #570
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

jeśli masz paragon to możesz spróbować , ale raczej szanse są małe....
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.