Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-26, 10:16   #3691
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

madzia.a

przy końcach płytki normalnie się stykają, jest tylko niewielki prześwit przy wewnętrznej stronie i jak mówie zupełnie nie przeszkadza mi to w prostowaniu
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 12:02   #3692
isis80
Raczkowanie
 
Avatar isis80
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 67
GG do isis80 Send a message via Skype™ to isis80
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

W mojej Tondeo jest tak samo jak u MadzialenyKrk

Rodolphe Lindt ja polecam prostownicę Tondeo jest porównywalna z Foroukiem, a ta druga jest o wiele droższa

Mam pytanko na ile stopni prostujecie grzywkę??? Zauważyłam ostatnio, że mam popalone końcówki grzywki Tylko teraz nie wiem czy to od rozjaśniania czy od za wysokiej temperatury w prostownicy

Elunia odpisałam na PW
__________________
"Od grzechu zaczął się mój świat,
a że Bóg mnie stworzył, a Szatan opętał
jestem więc odtąd po dziś dzień
raz grzeszna, a raz święta ..."
isis80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 12:40   #3693
Babygirl83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez misiulka85 Pokaż wiadomość
Witam
75mm ??? to jakaś strasznie szeroka??? ja mam 57mm zamawiałam na allegro za 125 zł. dostałam z nia paragon i mam normalnie gwarancję ale nie wiem na ile narazie dobrze mi służy
pozdrawiam


Hehehehe tak tak oczywiscie ze chodziło o 57 mm :P
Tylko widocznie mi sie odwrotnie nacisneło :P
Pamietam ze po tej prostownicy nawet jak włosy zmoczyłam niechcacy wada z kranu to końcówki nadal były proste jak druty, Tobie tez tak dobrze prostuje ?

Pozdrawiam
Babygirl83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 14:10   #3694
dziewczyna6
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez dziewczyna6 Pokaż wiadomość
a któraś z was może miała prostownice - karbownicę TECHNIKa Larissa Germany?? BOja ją dostałam pod choinkę ale wydaję mi sie ze ne prstuj dobrze ko ńcówek ale ogółem widać efekt prostowania I już widzę zniszczore pojedyncze włsoki:/
Jeśłi któreś z Was miąła ją to niech napisze doświadczenia nią, prsozę;*
proszę odpowiedzcie: )
dziewczyna6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 17:43   #3695
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez isis80 Pokaż wiadomość
Rodolphe Lindt ja polecam prostownicę Tondeo jest porównywalna z Foroukiem, a ta druga jest o wiele droższa
Miałaś możliwość wypróbowania obydwie prostownice? Naprawdę efekt jest porównywalny? Jakie zauważyłaś między nimi różnice?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 19:44   #3696
fructissa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomości: 3 228
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

ja mam mpm z płytkami lustrzanymiu i z jonizacją kosztowała 120zł. prezent na gwiazdkę jak dla mnie jest super, ja mam z natury proste włoski tylko końcówki takie powywijane :/
fructissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 21:10   #3697
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dziewczyny a ja musze się Wam wyżalić.Prostuje włosy i przez pare godzin mam proste,ale już później albo wywijają się końcówki,albo puszą mi się włosy.
Używam szamponu Garnier fructis odbudowa i blask,zaraz potem odżywke sunsilka fioletowego,a przed samym prostowaniem loreal'a hot lissa,lakier taft na każdą pogode(bardzo mocny).Nie spotkałam się jeszcze z negatywną opinią o prostownicy Tondeo (posiadam Tondeo eco-cerion z regulacją.temprt.) więc tu chyba musi być jakiś mój błąd,tylko jaki.W zasadzie włosów nie mam aż tak masakrycznie kręconych jedynie bardzo "napuszone".Jedyne co,to mam troche końcówki włosów poniszczone,może to ma jakiś wpływ?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-26, 21:15   #3698
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ale w jakich sytuacjach Ci sie pusza?? Nawet wtedy jak siedzisz w domu?? czy tylko w ekstremalnych czyli np jak dla mnie gdy lekko pada za oknem
Moze za niska temperatura... albo robisz to za szybko przez co wlosy sa niby wygladzone ale nie do konca. Albo za malo lakieru
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 21:18   #3699
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez aneczka8 Pokaż wiadomość
Ale w jakich sytuacjach Ci sie pusza?? Nawet wtedy jak siedzisz w domu?? czy tylko w ekstremalnych czyli np jak dla mnie gdy lekko pada za oknem
Moze za niska temperatura... albo robisz to za szybko przez co wlosy sa niby wygladzone ale nie do konca. Albo za malo lakieru
Nawet w domu wyprostowałam włosy przed wigilią,a efekt był opłakany.
Prostuje włosy na tempr.200stopni,więc wątpie żeby to była zbyt niska temperatura,a prostuje raczej dokładnie pasemko po pasemku,dlatego też nie mam pojecia jakie mogą być inne powody i musze Was pomęczyć.Z prostownicą jest raczej na 100%wszystko ok
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 23:03   #3700
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

niestety tez tak mam z moim efalockiem ze nie wiem jak bym sie nameczyla a wlosy i tak wracaja do pierwotnego stanu. kieyds tak nie bylo. mysle ze to efekt zniszczonych wlosow = mniej podatnych na prostowanie. dlatego dziewczyny PROSTUJCIE WLOSY JAK NAJRZADZIEJ!!!
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 01:28   #3701
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Nie moglam juz wytrzymac i zakupilam dzis Farouka Chi , plus jakis tam specyfik Matrixa dla protekcji, jeszcze nie wyprobowalam ale zdam relacje
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 07:43   #3702
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Nawet w domu wyprostowałam włosy przed wigilią,a efekt był opłakany.
Prostuje włosy na tempr.200stopni,więc wątpie żeby to była zbyt niska temperatura,a prostuje raczej dokładnie pasemko po pasemku,dlatego też nie mam pojecia jakie mogą być inne powody i musze Was pomęczyć.Z prostownicą jest raczej na 100%wszystko ok
A jak często prostujesz włosy? Rób sobie np. jednotygodniowe przerwy, włosy sie wtedy znacznie lepiej prostuje i tak szybko nie skręcają.
Ja po wyprostowaniu dokładnie spryskuje włosy lakierem taft, z każdej strony, (czasami powtarzam czynność) czekam aż lakier wyschnie i mocno usztywni włosy, a następnie je rozczesuje.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 12:51   #3703
zabka_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam Ja polecam ECO-CERION TONDEO posiadam ta prostownice i jestem naparwde zadowolona jest ceramiczna regulacja temp włosy sie nie elektryzuja duzo by mowic Uwazam ze jesli macie w planie kupic prostownice to warto poczekac uzbierac i kupic naparwde cos pozadnego. Pozdrawiam
zabka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 13:21   #3704
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
A jak często prostujesz włosy? Rób sobie np. jednotygodniowe przerwy, włosy sie wtedy znacznie lepiej prostuje i tak szybko nie skręcają.
Ja po wyprostowaniu dokładnie spryskuje włosy lakierem taft, z każdej strony, (czasami powtarzam czynność) czekam aż lakier wyschnie i mocno usztywni włosy, a następnie je rozczesuje.
Co 3dni po każdym umyciu głowy,tyle że teraz konieczność zmuszała mnie poprawiać.Będę musiała jednak rzeczywiście robić te przerwy w prostowaniu,bo to chyba rzeczywiście ma jakiś sens.A co do lakieru,to robie tak samo
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 16:51   #3705
misiulka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

prostuje bardzo dobrze a co do moczenia włosów wodą: ostatnio często elektryzują mi się włosy więc czasem tez moczę je delikatnie woda i to nawet kilkakrotnie w ciągu kilku godzin w każdym razie nawet po zmoczeniu nadal mam proste włosy ogólnie jestem z niej zadowolona wiem że wszyscy tu chwalą tondeo pewnie też jest bardzo dobra ale jak dla mnie po prostu jest zdecydowanie za droga
misiulka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 19:01   #3706
ania*aneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar ania*aneczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 184
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Uf..wczoraj przebrnelam przez 80% watku..sporo postow naprodukowałyscie.. Ale ja nie o tym.

Chce kupic albo Wahl Cutka albo PBM Digital. Nie wiem, na ktora sie zdecydowac (najchetniej..to na Tondeo, ale coz..brak funduszy ).

Pomożecie wybrać?
__________________
"Umrzeć przyjdzie,gdy się kochało wielkie sprawy głupią
miłością
..."
ania*aneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 19:48   #3707
truskilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja musze się Wam wyżalić.Prostuje włosy i przez pare godzin mam proste,ale już później albo wywijają się końcówki,albo puszą mi się włosy.
Używam szamponu Garnier fructis odbudowa i blask,zaraz potem odżywke sunsilka fioletowego,a przed samym prostowaniem loreal'a hot lissa,lakier taft na każdą pogode(bardzo mocny).Nie spotkałam się jeszcze z negatywną opinią o prostownicy Tondeo (posiadam Tondeo eco-cerion z regulacją.temprt.) więc tu chyba musi być jakiś mój błąd,tylko jaki.W zasadzie włosów nie mam aż tak masakrycznie kręconych jedynie bardzo "napuszone".Jedyne co,to mam troche końcówki włosów poniszczone,może to ma jakiś wpływ?
a czy masz włosy po prostu "napuszone" czy może są takie ponieważ są przesuszone?

Ja 2 miesiące prostowałam i jak zauważyłam że nie są już tak podatne na prostowanie - czyli na drugi dzień już się gdzieniegdzie wywijały + takie ogólne "napuszenie" na całej długości postanowiłam w końcu pokupować trochę kosmetyków do włosów do tej pory nie mogłam się na nic zdecydować i używałam jedynie jedwabiu no i Hot Liss'a.

Któraś z Was tu polecała balsam Kallos do prostowania, kupiłam i jestem zachwycona chociaż zachwycona to stanowczo za słabe słowo o niebo lepszy od Hot Liss'a, bo w zasadzie po Hot L. nie widziałam żadnych efektów. Do tego na te moje wysuszone włosy kupiłam tak w ciemno krem do suchych włosów z wyciągiem z miodu - Honey też Kallos i Placente
Jak na razie użyłam kilka razy tego z miodu i brak mi słów włosy są zupełnie inne, zobacze jeszcze jak się będzie to sprawować przy dłuższym stosowaniu
truskilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 20:11   #3708
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez truskilla Pokaż wiadomość
a czy masz włosy po prostu "napuszone" czy może są takie ponieważ są przesuszone?

Ja 2 miesiące prostowałam i jak zauważyłam że nie są już tak podatne na prostowanie - czyli na drugi dzień już się gdzieniegdzie wywijały + takie ogólne "napuszenie" na całej długości postanowiłam w końcu pokupować trochę kosmetyków do włosów do tej pory nie mogłam się na nic zdecydować i używałam jedynie jedwabiu no i Hot Liss'a.

Któraś z Was tu polecała balsam Kallos do prostowania, kupiłam i jestem zachwycona chociaż zachwycona to stanowczo za słabe słowo o niebo lepszy od Hot Liss'a, bo w zasadzie po Hot L. nie widziałam żadnych efektów. Do tego na te moje wysuszone włosy kupiłam tak w ciemno krem do suchych włosów z wyciągiem z miodu - Honey też Kallos i Placente
Jak na razie użyłam kilka razy tego z miodu i brak mi słów włosy są zupełnie inne, zobacze jeszcze jak się będzie to sprawować przy dłuższym stosowaniu
Możliwe że przesuszone.A w jakich cenach są te kosmetyki? i czy kupie je w poczciwym rossmanie? chyba z nieba mi spadłaś Kochana
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 22:11   #3709
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Nie moglam juz wytrzymac i zakupilam dzis Farouka Chi , plus jakis tam specyfik Matrixa dla protekcji, jeszcze nie wyprobowalam ale zdam relacje






podziel sie koniecznie wrazeniami po prostowaniu!!! mialas juz wczesniej inne prostownice zeby moc porownac?

co do kallosa to chyba ja tutaj tak zachwalalam, rzeczywiscie efekt rewelacyjny o wiele lepszy od hot lissa, a tego kremu miodowego nie probowalam, jedynie jakis tam balsamow jeden rewitalizujacy drugi z wit b5 i rowniez jestem zadowolona. przy kolejnym zamowieniu czaje sie na placente no i tego miodowego tez bede musiala sprobowac skoro jest taki dobry a lakieru do wlosow po wyprostowaniu nie uzywam... jaki polecacie do wlosow suchych, zniszczonych, sianowatych, bez polysku?
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-28, 08:42   #3710
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
a lakieru do wlosow po wyprostowaniu nie uzywam... jaki polecacie do wlosow suchych, zniszczonych, sianowatych, bez polysku?
Polecam ci lakier Taft czerwony nr.4- superpołysk
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 08:54   #3711
isis80
Raczkowanie
 
Avatar isis80
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 67
GG do isis80 Send a message via Skype™ to isis80
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Miałaś możliwość wypróbowania obydwie prostownice? Naprawdę efekt jest porównywalny? Jakie zauważyłaś między nimi różnice?
Osobiście nie ale moja koleżanka miała Tondeo a potem kupiła Farouka i mówi, że różnicy dużej między nimi nie widzi

Lolcia ja ostatnio mam ten sam problem tzn. po wyprostowaniu na drugi dzień jak wstaję to włosy mam powywijane na wszystkie strony i dopiero po ponownym przeciągnięciu prostownicą wracają na swoje miejsce Nie wiem czemu tak się robi
__________________
"Od grzechu zaczął się mój świat,
a że Bóg mnie stworzył, a Szatan opętał
jestem więc odtąd po dziś dzień
raz grzeszna, a raz święta ..."
isis80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 09:02   #3712
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

pewnie od tego, ze sa przesuszone...
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 09:29   #3713
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Mam pytanie dotyczace Efalocka Flat Mastera. Jaka osiaga maksymalna temperature i jaka jest na st. 10?
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:01   #3714
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Efalock Flat Master nagrzewa się do 200 stopni.

Od roku stosowałam do prostowania włosów, serum termoochronne Pantene Pro-v i byłam bardzo zadowolona. Z tego co zdążyłam zauważyć, to wycofano to serum I teraz szukam czegoś co mogłaby mi je zastąpic.
Chciałam się zapytać czy to mleczko prostujace włosy Pantene jest podobne do tego serum?
Czy daje fajny efekt łacznie z prostownicą, czy nadaje sie do suchych włosków, czy dobrze nawilza, oraz czy jest ono wydajne?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 20:49   #3715
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dziewczyny. Przeczytałam chyba połowę tego gigantycznego wątku, no i ciągle przewija się tutaj TONDEO jako faworytka
A ja zastanawiam się jeszcze mocno nad Babyliss Pro New Tech http://www.allegro.pl/item153161240_...ech_35_mm.html.
W sumie różnica w cenie nie jest wielka, ale muszę przyznać, ze się już napaliłam na tą Babyliss, a tutaj ciągle czytam o zachwytach nad Tondeo

Włosy mam kręcone, ale podatne na modelowanie, prostowałam włosy tańszymi prostownicami i nie było z nimi większego problemu.

Poradźcie proszę!
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.

Edytowane przez dioska
Czas edycji: 2006-12-28 o 22:55
dioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 23:21   #3716
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dziewczyny a jak to u Was z włosami podczas kąpieli? bo w dzień to jeszcze jest extra ale jak zepne włosy gumką do mycia,a później je rozpuszcze to już powywijane i tym samym na 2dzień musze końcówki podprostowywać
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 09:45   #3717
isis80
Raczkowanie
 
Avatar isis80
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 67
GG do isis80 Send a message via Skype™ to isis80
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

U mnie cały dzionek jest ok, po prysznicu też, nawet jak zmocze lekko końcówki albo zepnę gumką to są nadal proste, wczoraj padał u nas śnieg i po przyjściu do domu włosy były w stanie nienaruszonym tzn. nadal proste ale po nocy mam kazdy w inną stronę
__________________
"Od grzechu zaczął się mój świat,
a że Bóg mnie stworzył, a Szatan opętał
jestem więc odtąd po dziś dzień
raz grzeszna, a raz święta ..."
isis80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 12:30   #3718
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

czesc Kobietki nabyłam prostownice po prostu rewelacja <jupi>
Prostownica z wąskimi płytkami Protect&Shine S2003
  • Nowa wyjątkowa technologia,
  • Płytki ceramiczne z turmalinem i teflonem sprawia
  • 3 razy większa ochrona włosów przed przegrzaniem,
  • System szybkiego nagrzewania w 60 sek.do temp.210*C
  • Torebka izolacyjna
  • Wieszak
  • Termostat
  • Włącznik/wyłącznik
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 13:09   #3719
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to u Was z włosami podczas kąpieli? bo w dzień to jeszcze jest extra ale jak zepne włosy gumką do mycia,a później je rozpuszcze to już powywijane i tym samym na 2dzień musze końcówki podprostowywać
ja mam to samo niestety....
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 17:07   #3720
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Talking Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

[quote=AniaBrunetka;333112 0]podziel sie koniecznie wrazeniami po prostowaniu!!! mialas juz wczesniej inne prostownice zeby moc porownac?

No wiec podsumowuje moj nowy nabytek : Dobry efekt bez wysilku
Farouk szybko sie nagrzewa, jest leciutka, kazda partie wlosow przejechalam 2 razy (moje wlosy sa grube, niesforne no i zniszczone od pasemek) Efekt utrzymuje sie dlugo. Stosuje dodatkowo spray Matrix sleek.look dla ochrony, ale tylko dlatego ze dostalam gratis do prostownicy. Nie wierze tam w te bajery o wilgotnym nagrzewaniu co niby mam zawdzieczac niepowtarzalnej budowie plytek, po prostu bede urzywac jej 1, 2 razy w tygodniu, tym bardziej ze polubilam moje fale

Nie mam zbytnio porownania z innym podobnym sprzetem. Kilka lat temu uzywalam prostownicy Babyliss z metalowymi plytkami, zeby uzyskac ten sam efekt musialam wtedy przed prostowaniem nameczyc sie z suszarka i szczotka ale nie mialam zniszczonych wlosow (farbowalam wtedy na braz) dopiero blond pasemka mnie zlamaly. No i moze nie bede sie wypowiadac na temat prostownicy Conair ktorej plytki teoretycznie mialy byc powlekane ceramika, bo to byla totalna porazka. Uzylam jej kilka razy.
Jak troche jeszcze potestuje to wrzuce cos na KWC ale na razie czekam moze pojawia sie inne uzytkowniczki Farouka
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.