szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-22, 20:53   #61
mała___mi
Raczkowanie
 
Avatar mała___mi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 175
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Pierwsze koty za płoty

Gratuluję, że mimo fatalnej obsługi nie dałaś się zniechęcić i opalałaś się. A co do braku efektów - mówił mi kiedyś pewien właściciel solarium, że dobre solarium odróżnia się od złego między innymi po tym, że z tego gorszego wychodzisz od razu opalona, a z tego lepszego wychodzisz sobie jakby nigdy nic, a dopiero po kilku godzinach widzisz efekt. Nie wiem czy to prawda, ale ja akurat tak właśnie mam, wracam do domu i nic, a za kilka godzin dopiero zaczynam widzieć, a czasem niestety także czuć efekt. Więc może u Ciebie też tak będzie, a jeśli nie to chyba faktycznie są tam stare lampy i lepiej znaleźć inne solarium.
A w międzyczasie, przed następną wizytą polecam wypróbować samoopalacz, najlepiej na początek w mało widocznym miejscu np. na brzuchu czy nogach. Pamiętaj tylko, żeby nakładać nie za dużo i dokładnie rozsmarowywać i ostrożnie z łokciami i kolanami. Ja polecam Dove Summer Glow (ale bez tych świecących drobinek), jest w dwóch wersjach do jaśniejszej i ciemniejszej skóry. Ale oczywiście najlepiej przeszukaj KWC i wybierz sama.
__________________
...więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
od tego są nogi by łazić na nich...

/Kazimierz Staszewski/
mała___mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 21:53   #62
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Gratuluję postawy i chęci zmiany.
Wiem z autopsji, że niektóre kobiety całe życie godzą się na taki los, jaki dyktuje im mężczyzna. Wolą być bite i poniżane, traktowane jak powietrze, niż miałyby zaryzykować odejście. Po części to rozumiem - strach jest nieodłącznym elementem naszego życia. Dlatego tym bardziej Cię podziwiam i szczerze życzę szczęścia.

A jeżeli masz możliwość oglądania BBC Lifestyle [i chyba na TVN Style też leci], polecam program "10 lat mniej" Jest to kopalnia wiedzy dla dojrzałych kobiet, które potrzebują odmiany
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 21:55   #63
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

witam! odnowo ciesze się ze się przełamalas! dziwi mnie tylkio podejście pani z solarium ja jak peirwszy raz poszłam to wszystko mi palcem poakzywala a ja dziesiec razy: gdzie? ale jak? pozdrawiam! może spróbuj isć w inne miejsce?
dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:12   #64
megi66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 89
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Wiesz co? Ze sposobu w który piszesz wnioskuję, że jesteś zabawną, błyskotliwą i na prawdę fajną laską! Zupełnie jak...moja mama! Moja mama jest w Twoim wieku i także przeżyła okropny rozwód. Ale pozbierała się i ostro za siebie wzięła. Teraz wygląda super, jest spełniona zawodowo, jeździ na koncerty i często wychodzi z przyjaciółmi a interesują się nią faceci praktycznie w moim wieku! Podziwiam ją niesamowicie i tak samo podziwiam Ciebie!

Już sam fakt, że jesteś taka zdeterminowana i pełna energii świadczy o tym, że jesteś po prostu skazana na sukces! Mówię Ci, znam na prawdę wiele kobiet które dopiero po takim kryzysie odnalazły prawdziwe szczęście! Z porad psychologa radzę Ci skorzystać, mojej mamie szczerze pomógł.

Jeżeli chodzi o wygląd to nie jestem ekspertem w tej dziedzinie więc zostawię to dziewczyną ale od siebie mogę Ci doradzić: zaloguj się na jakiś stronach a'la sympatia, fotka etc. Zobaczysz jak wiele ludzi można na nich poznać a przy okazji zapoznasz się bardziej z internetem I taka rada która zawsze pomaga i motywuje mnie i moją mamę - pozytywnie nastawiające do życia filmy/piosenki/książki. Polecam nieśmiertelny Sex w Wielkim Mieście (mówię Ci, to powinna być inspiracja dla kobiet które myślą że po 40 życie się kończy! wtedy mamy największy chociażby potencjał seksulny ;D), Nigdy w życiu a z książek to Jestem nudziarą, Dziennik Bridget Jones. Takie lekkie i rozluźniające. Spróbuj się też może zapisać na jakiś areobik albo coś w tym stylu, poznasz nowych ludzi, rozerwiesz się a przy okazji popracujesz nad sylwetką!

Nie poddawaj się, idzie Ci świetnie!
megi66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:18   #65
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Odnowo jesteś piękną inspiracją dla wielu kobiet
Twój przykład dowodzi, że nigdy nie jest za późno by zmienić swoje życie, realizować marzenia, wyciągać ręce po szczęście.
Z całego serca życzę Ci powodzenia, choć chyba nie muszę bo motywacja to połowa sukcesu - reszta przychodzi sama

Co do samej metamorfozy, moim skromnym zdaniem kobieta piękna to kobieta zadbana, spełniona, uśmiechnięta. Świetnie, że myślisz o podjęciu studiów.
Co do odnowy "zewnętrznej powłoki" to na Twoim miejscu postawiłabym przede wszystkim na dietę i ćwiczenia. Nie tyle chodzi mi o samo pozbycie się zbędnych kilogramów co o ogólne korzyści płynące ze zdrowego odżywiania (lepsze samopoczucie, ładniejsza cera itd.) Dużo uwagi warto poświęcić również pielęgnacji: odpowiednie kremy, zdrowy uśmiech, depilacja, makijaż. Co do fryzury i stroju to masz rację, nie daj z siebie zrobić staruszki - walcz o atrakcyjny wygląd przede wszystkim dla siebie (a to, że przy okazji niektórym mogą przysłowiowe gały wyjść na wierzch... to dodatkowy plus)
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:25   #66
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Gratuluję postawy!
Jeśli chodzi o solarium - ja nie jestem zwolenniczką, też jestem piewcą baldości jak to któraś z dziewczyn określiła ale te kilka razów na pewno Ci nie zaszkodzi, a skóra lekko muśnięta słońcem wygląda młodziej
Idź na studia koniecznie! Kulturoznawstwo odmłodzi Cię, poznasz mase ciekawych osób. Na takich kierunkach ludzie zazwyczaj są bardzo oczytani, inteligentni, więc będziesz miała z kim dyskutować! A przede wszystkim mogą być dla Ciebie świetną inspiracją jeśli chodzi o styl bycia, ubierania się. Gwarantuje, że po kilku miesiącach na studiach będziesz wyglądać kilka dobrych lat młodziej.
Dobry makijać, fryzjer i ubrania potrafią zdziałać cuda. Proponuję zacząć od fryzjera. Zmień kolor włosów u dobrego fryzjera, który napewno Ci doradzi co zrobić. Jeśli masz pieniążki to idź do wizażystki, która nie dość, że doradzi Ci jaką fryzurę sobie zrobić (są wizażystki które współpracują z salonami fryzjerskimi - teraz to już norma właściwie), jak wykonywać makijaż i w jakich ubraniach będzie Ci najlepiej! Warto zainwestować w siebie. Będzie to wymagało jakichś nakładów pieniężnych, ale uczucie po metamorfozie - bezcenne. Cieszę się, że zostawiłaś tego jełopa Zasługujesz na lepsze życie.
Pozdrawiam
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 23:38   #67
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Jesteś niesamowita!!
ja mając prawie 20 lat nie mam tyle siły, energii i wiary w siebie co TY.
Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego!!!!
będę tu często zaglądała, bo temat jest bardzo optymistyczny

Ps. mogę tak na "Ty"?
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 00:12   #68
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Przeczytałam od początku i napewno się powtórzę, ale szczerze podziwiam

Najważniejsze już jest- chęci i decyzja.
Reszta- zmiany, poznawanie chociażby internetu przyjdzie z czasem i stopniowo

Oby tak dalej i trzymam kciuki

PS Czekamy na dalsze relacje
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 00:20   #69
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Gratuluję rozpoczętych zmian. Cieszę się, że kolejna kobieta przestała bać się czerpać z życia to co najlepsze. Mam nadzieję, że dalsza część Twojej metamorfozy będzie kontunuowana i nie dasz się już NIKOMU zniechęcić.
Ja też miałam podobne obawy przed 1 wizytą w solarium. Zawsze, ale to zawsze jak leżę na łóżku przypomina mi się scena z filmu Oszukać przeznaczenie ileś tam jak dwie dziewczyny się spalają bo jakaś deska nie pozwala na otwarcie łóżka. Dlatego zawsze sprawdzam po 1 czy nie ma desek czy ktoś mnie usłyszy jak zacznę krzyczeć i czy muzyka jest na tyle głośno by zająć mój umysł czymś innym a nie wizją mojego spalonego ciała
Chamskimi ekspedientkami się nie przejmuj, fryzjerkami również. Jednak z własnego doświadczenia nie polecam zaprzyjaźnionych starczych pań ścinających włosy o te 10zł taniej... Mimo wszystko mają one swoje przekonania i czasami <dość często nawet> nie potrafią ściąć nas tak jak byśmy chciały. Dlatego wybierz się do dobrego salonu fryzjerskiego gdzie powiedzą Ci w jakich fryzurach będzie Ci dobrze, jaki masz kształt twarzy i jaki kolor włosów najlepiej współgra z Twoją karnacją, kolorem oczu i wyobrażeniem siebie. Musisz się tylko o to zapytać i nie dawać sie zbyć. Ja miałam na początku z tym problem ale nauczyłam się, że to nie PRL i skoro płacę to wymagam
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 09:48   #70
odnowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 18
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Cytat:
Napisane przez gazela12345 Pokaż wiadomość

Ps. mogę tak na "Ty"?
Ja bym wolała jakoś wznioślej - hmmm nie wiem - może Wasza Godność, nie no na niewybredne żarciki mi się zebrało ))


Wczoraj się wam chwaliłam, że ani jednej czerwonej plamki nie mam po solarium, ale po późnej kąpieli coś tam wyszło, ale nic nie piecze, tylko kilka różowych obszarów. Nawet lepiej się z tym poczułam )

Znowu dzisiaj wstałam wcześniej żeby pobiegać, potruchtać, a tak naprawdę energicznie pospacerować. Później już nie mam na to sił.
Powiem wam, że ogólnie polecam taką formę, miasto tak wczesnym rankiem jest zupełnie inne, powietrze jakieś takie czystsze, brak ludzi na ulicach, tylko raz na jakiśczas samochód. Dzisiaj to aż miałam ochotę podśpiewywać

Co to ja miałam jeszcze - a tak - guam. Czytałam o nim trochę w internecie, poza tym któraś z was też o nim wspominała. Chyba nie muszę mówić, że moje ciało ani jędrne, ani gładkie nie jest. Mam też trochę nadmiaru skóry na brzuchu, teraz dodatkowo mam zamiar stracić trochę kilogramów, już od rozwodu też straciłam ok.6 kg... itd. Wobec tego myślę, że takie zabiegi z guamu mogą być dobre? Hm... a może się mylę?
Poza tym czy można ten cud kupić w jakimś ogólnodostępnym miejscu? Bardzo boję się dokonywać zakupów przez internet. Jakby nie spojrzeć - nie mówimy tutaj o małej sumie. Poza tym kompletnie nie orientuję się w sposobie dokonywania zakupów przez internet, obawiam się, że nawet nie z powodu cudzego oszustwa a własnej nieznajomości coś poplączę

Miłego dnia
odnowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:43   #71
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Moja mama kupowała Guam w jakimś gabinecie kosmetycznym
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 11:35   #72
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Cytat:
Napisane przez gOsieK2 Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że cholernie Cię podziwiam i gratuluję Ci!! Wyszłaś z bagna, w którym inne kobiety siedzą nadal. Wykazałaś się ogromną odwagą. Jednocześnie jesteś przestrogą dla młodych dziewcząt, które już w wieku 18 lat chcą zakładać rodziny, wychodzić za mąż, rodzić dzieci i u sługiwać mężowi (mam taki przypadek na uczelni, dziewczyna się w lipcu zaręczyła, niedługo ślub.przed zaręczynami przygotowywała zimną płytę i powiedziała,że popłakała się, bo nie potrafiła przekroić ciasta na pół, więc przyszłemu narzeczonemu powiedziała,że będzie złą żoną i żeby szukał kogoś innego.oczywiście zaręczyny się odbyły, ale panna przegląda non stop poradniki typu "tina","pani domu" i mówi co dziś ugotuje swojemu chłopakowi-jak dla mnie istna tragedia.jej całe życie to sprzątanie, mycie podłóg i odkurzanie).
Jeżeli chodzi o zmianę wyglądu zewnętrznego to proponuje Ci zabiegi u kosmetyczki a co do solarium to odradzam,myślę,że powinnaś wybrać jakieś balsamy brązujące (ja mam z garniera muśnięcie słońca do skóry jasnej i bardzo jestem z niego zadowolona).Powinnaś raczej zadbać o odżywienie swojej skóry a nie o jej przesuszenie .Szkoda,że nie masz zdjęć.Pewnie mogłybyśmy bardziej subiektywnie spojrzeć na chęć Twojej metamorfozy i doradzić.
Właśnie chciałam napisać coś w tym guście.

Do autorki wątku: gratulacje. Podobnie, jak gOsiek - doradzam kosmetyczkę. Nie dość, że wizyty są dobre dla cery, dłoni, stóp, to jeszcze relaksują, możesz też podczas nich nawiązać nowe znajomości, doradzić się również w innych kwestiach. I również jak gOsiek: bardziej niż solarium, polecam balsamy brązujące i samoopalające, np. Kolastynę w sprayu (sama jestem bladzioch, ale z solarium nigdy nie skorzystam, bo widzę po znajomych jakie są skutki uboczne). Wmasowywanie preparatów w skórę na pewno ją ujędrni, a kolorek będzie ładny i bezpieczniejszy dla zdrowia, niż lampy. Jeśli już chcesz iść na solarium, to zadbaj o odpowiednie kosmetyki ochronne.

Skup się na włosach - ładny kolor, nowa fryzura, odżywienie, na dłoniach - manikiur, gładkie, delikatny kolor, na stopach, na twarzy. To na pierwszy rzut. I zacznij ćwiczyć - bez tego dieta nie ma sensu. Przemyśl czego jesz za dużo, a czego zdrowego za mało. Uda Ci się!
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 12:31   #73
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Cytat:
Napisane przez A-l-a Pokaż wiadomość
Kochana, we wszystkim Ci pomożemy Chcesz zrzucic 20 kg? Moze zamiesc swoje foto, bedzie łatwiej doradzic, co wyeksponować, co zatuszować. Czekaj, zraz odkopie linka, z super dieta , bez wyrzeczen, sprawdzoną na wielu osobach.

Tylko nie wiem czy mozna linki na wizazu wstawiac? Posle Ci na PW.

Powodzenia, super, ze masz takie postanowienie, jeszcze bedziesz super laska, a za Toba beda sie ogladać tacy 20- latkowie!!!
poprosze ta dietke dla mnie,chciałabym zerknac na nia.słowo bez wyrzeczen brzmi ciekawe,ile mozna zrzucic.
madaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 14:26   #74
odnowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 18
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

madaK - już Ci przesyłam owego linka
odnowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 14:39   #75
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Cytat:
Napisane przez madaK Pokaż wiadomość
poprosze ta dietke dla mnie,chciałabym zerknac na nia.słowo bez wyrzeczen brzmi ciekawe,ile mozna zrzucic.
Ja też bym prosiła, jeśli można
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 17:15   #76
<<<Elka>>>
Raczkowanie
 
Avatar <<<Elka>>>
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 373
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Odnowa gratulacje, że postawiłaś już pierwsze kroki. Teraz proponuję jutro iść na solarium na 6 minut. Co do Pani, która nie poinformowała jak obsługiwać solarium to brak mi słów. Ech… masz jakiegoś pecha, że trafiasz na takie osoby. Proponuję następnym razem zmienić miejsce opalania.
Podziwiam Cię za to bieganie i pójście na studia. Trzymam kciuki za wytrwałość. I nie bój się siedzenia z książką i uczenia się po tylu latach do egzaminu, dasz radę!
Ps. To i ja proszę link do tej diety. Też z chęcią bym się jej przyjrzała.
__________________

Dieta Dukana czas start:
20. 09.2011r.
Cel:
72,6
--72--71--70--69--68--67--66--65(Icel)--64--63--62(IIcel)--61--60--59--58!!

Edytowane przez <<<Elka>>>
Czas edycji: 2008-07-23 o 17:58
<<<Elka>>> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 17:43   #77
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Kurcze, żeby to na świecie było więcej takich zdecydowanych, odważnych kobiet jak Ty.
Moja Mama też przeszła rozwód, została wtedy z dwójką dzieci, kredytami i pożyczkami czekającymi aż je spłaci. Ale jakoś sobie poradziła i nie dość, że wygląda rewelacyjnie to tak samo się czuje. Dlatego podziwiam takie kobiety, które mimo przeciwności losu potrafią odnaleźć się w tym, co uczyni je szczęśliwymi.
Polecam Ci wizytę u kosmetyczki, fryzjera, może jakieś SPA? Teraz myśl tylko o sobie, o tym co w sobie zmienisz i w sensie fizycznym i psychicznym.
Wyjdź do ludzi, odnów kontakty, które na przestrzeni kilku/nastu ostatnich lat się urwały. Taka "terapia" z ludźmi daje niesamowite efekty.
A jakiś aerobic da Ci tyle energii, że nie będziesz wiedziała do którego centrum handlowego na zakupy (!) wejść, także również polecam.
A póki co pozostaje mi (nam) trzymać kciuki za Twoją wytrwałość i samozaparcie .
Na pewno się uda!

Edit : czy i ja mogłabym prosić linka do diety?
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 20:58   #78
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Cytat:
Napisane przez odnowa Pokaż wiadomość
Ja bym wolała jakoś wznioślej - hmmm nie wiem - może Wasza Godność,
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 16:39   #79
odnowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 18
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

no co - wasz godność brzmi tak jakoś z polotem

Powtarzam pytanko odnośnie tego guamu - czy jakaś dobra duszyczka udzieli mi odpowiedzi na to pytanie?

Jak zwykle miłego dnia/wieczoru
odnowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 18:22   #80
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Cytat:
Napisane przez odnowa Pokaż wiadomość
no co - wasz godność brzmi tak jakoś z polotem

Powtarzam pytanko odnośnie tego guamu - czy jakaś dobra duszyczka udzieli mi odpowiedzi na to pytanie?

Jak zwykle miłego dnia/wieczoru
Guamu nie kupisz w sklepie nie wiem, może jakieś gabinety kosmetyczne sprzedają? Ja kupowałam przez internet, na tej stronie: http://www.guam.com.pl
Ogólnie jeżeli boisz się zakupów przez internet (ja też mam trochę opory ) to zawsze możesz wybrać opcję za pobraniem, zamiast płatności przelewem. Troszkę drożej to kosztuje, ale czujesz się bezpieczniej

A co do działania guamu... cóż, są Wizażanki, które bardzo pozytywnie się o nim wypowiadały. Na mnie niestety nie zadziałał jakoś specjalnie wprawdzie skóra się zrobiła milutka i gładziutka, no ale to można uzyskać trochę taniej

Ale wiesz co bym Ci poleciła? rolletic
Nie wiem, czy o tym słyszałaś, to jest taki śmieszny masaż, takim wielkim obracającym się walcem z wypustkami chyba nie powinnam wstawiać linków, ale jak wrzucisz sobie w google słowo rolletic, to wyskoczy Ci sporo stron i zobaczysz jak to wygląda
Moim zdaniem bardzo fajnie wpływa na wygląd całego ciałka, a dodatkowo na samopoczucie niesamowicie odpręża i relaksuje.
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 18:34   #81
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Ja kupuje na allegro. Jak chcesz to podam Ci sprzewdawce u ktotego kupowałam. Jest sprawdzony.Tylko musze poszukac w swoich aukcjach. Powinnas sie przekonac do allegro,bo i zestawy kosmetykow mozna kupic o niebo taniej niz w sklepie.I ubrania rowniez.Wszystko.Sa rozne. Ja mam guam rapida,dałam za niego ok 90 zł(ok,bo nie pamietam)trzyma sie go ok 10 min.Jest tez guam pancia-na brzuch typowo(obwisła skora),na piersi guam seno,i zwykły. Ja mam mniejsze opakowanie,dlatego taka cena.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 22:04   #82
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Najserdeczniej gratuluję i życzę dalszych sukcesów w procesie przemiany
Uważam, że nie ma nic gorszego niż pozwolenie sobie na takie czy inne zmaltretowanie przez faceta.. Tym bardziej całym sercem wspieram inicjatywy kobiet, chcących oderwać się od tksycznych relacji. BRAWO!!

A w ramach babskiej samopomocy, jeśli byłabyś kiedyś w okolicach Krakowa zapraszam za najwyższej klasy zabieg przedłużenia paznokci
Zapewniam, że doskonale poprawi Ci humor a ja będę ukontentowana, że mogę zrobić dobry uczynek

/ link do mojego wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=253843&page=27 /
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 22:13   #83
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Witam i z całego serca gratuluje postawy i podjęcia pierwszych kroków Będe śledzić wątek i pomoge jak tylko bede mogła Przede wszystkim super,że idziesz na studia i zmieniasz miejsce zamieszkania. Widac,że świetna z Ciebie kobita i wierze,że wszystko się uda!
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 00:42   #84
odnowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 18
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

i znowu potwierdza się, że moje wizażanki to kochane dziewczyny, miałam dzisiaj jeden z takich średnio udanych dni. Czasami przeszłość puka do drzwi. Zajrzałam tutaj ot tak sobie, ale jak zwykle jakieś miłe słówko - cudaki moje

dzisiaj już nie miałam siły, ale zakupiłam wczoraj jakieś maseczki, sole i inne i jutro ucieknę przed światem do... łazienki na seansik )

paulakrk - zapamietam sobie propozycję, tylko się nie zdziw jak wpadnę ze stosem walizek do Ciebie ))

Dobrej nocki
odnowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 07:48   #85
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

ODNOWA nie ma problemu, nawet dwa stosy.
Jakoś się pomieścimy.


Nie bardzo tylko rozumiem czemu otrzymuję ostrzeżenie za oferowanie kupna/sprzedaży skoro napisałam wyraźnie o "samopomocy i dobrym uczynku" więc o jakichkolwiek pieniądzach nie może być mowy.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 10:44   #86
odnowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 18
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

och przecież bynajmniej ja tak tego nie odebrałam, a nawet gdyby - niczego nikomu w sposób perfidny przecie nie narzucasz... eh, takie rzeczy puszczam gdzieś bokiem ucha, a co tam.

Jak zwykle miłego dnia. Idę poruszac `pupcią` w ogródku ))
odnowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 13:02   #87
<<<Elka>>>
Raczkowanie
 
Avatar <<<Elka>>>
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 373
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Cytat:
Napisane przez odnowa Pokaż wiadomość
dzisiaj już nie miałam siły, ale zakupiłam wczoraj jakieś maseczki, sole i inne i jutro ucieknę przed światem do... łazienki na seansik )
Jak ja uwielbiam takie seansiki.

Cytat:
Napisane przez odnowa Pokaż wiadomość
Jak zwykle miłego dnia. Idę poruszac `pupcią` w ogródku ))
Również życzę miłego dnia.
__________________

Dieta Dukana czas start:
20. 09.2011r.
Cel:
72,6
--72--71--70--69--68--67--66--65(Icel)--64--63--62(IIcel)--61--60--59--58!!
<<<Elka>>> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 14:26   #88
kfiatuszekmaly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Witam, rzadko piszę na forum, przeważnie tylko czytam wątki które mnie interesują ale postanowiłam się odezwać
Gratuluję Ci podjetej decyzji o zmianie na lepsze swojego życia, to duży krok. I musze niestety stwierdzić że ten zapał z czasem może słabnąć ale właśnie o to chodzi żeby sie nie łamać i nie tylko jeżeli chodzi o diete ale i o stare przyzwyczajenia.
Piszesz o tym że ekspedienka byla dziwna, że boisz się wejść do solarium, no dobra u dorosłych ludzi nie spotkałam się z takim strachem... Czemu się boisz? Prawdopodobnie Twoje poczucie wartości jest strasznie niskie bo chyba się zastanawiasz (niepotrzebnie) co inni o Tobie myślą. Kiedyś ktoś spytał mnie czemu zależy mi na opini ludzi których tak naprawde nie znam i to święta prawda. Bo oni jutro już nie będa pamietali jak wyglądałam. Musisz tez zadbać o psychikę, poczytaj książki psychologiczne o poczuciu włsnej wartości, idz do Empiku jest ich tam mnóstwo.. coś co mogę Ci poradzić to to co wszyscy wiemy a jednak często o tym zapominamy: żeby starać sie przeżyć jak najlepiej 24h, bo to jest w stanie zrobić każdy, nie martwić się o jutro, ani o przyszłość (oczywiście nie mówię o tym żeby sprzeniewierzyć wszystkie pieniądze na jedzenie na jutro ) bo ona jeszcze nie nadeszła i nie mamy na nią wpływu. A z dzisiejszym dniem możemy zrobić wszystko
wiem że to zabrzmiało jakbym miała 100 lat ale to w końcu na psychice opiera się wszystko, możesz być kim chcesz, możesz mieć co chcesz tylko musisz wierzyć i mocno chcieć. A zobaczysz że jeszcze spotkasz miłość, przyjaciół. Wszystkie Twoje doświadczenia te przykre maja sens i zobaczysz że za jakiś czas w głębi duszy podziękujesz swojemy byłemu że Cię zostawił.

A co do Twojej przeprowadzki, nowiego mieszkanka to masz ogromne szczęście bo zaczynasz wszystko od nowa

Bedę trzymać kciuki, pozdrawiam
kfiatuszekmaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 09:33   #89
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

Odnowa przeczytałam cały wątek. Gratuluję Ci podjętej decyzji.
Wszystko zależy od nas.Jeśli chcesz sie zmienić. To wszystko się dobrze ułoży.

Życzę powodzenia we wszystkim!
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 09:51   #90
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: szukam tej dawnej... pomóżcie mi odnależć!

odnowo, jak bedziesz napisz co slychac i jakie zrobilas postepy bo cos zamilkl taki obiecujacy i ciekawy watek ...
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.