Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;) - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-07-15, 00:12   #1021
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Od jakichś dwóch miesięcy zaczynam nieśmiało przerzucać się z komunikacji miejskiej na rower. Dlaczego nieśmiało? Otóż mam pewien problem - zawsze po przejechaniu dłuższej trasy na następny dzień zadek boli mnie tak, że nie mogę wsiąść na siodełko Czy ktoś też miał podobnie i wie, co mogę na to zaradzić? Chciałabym zacząć jeździć rowerem codziennie do pracy, ale ten ból mnie powstrzymuje.
No niestety 4 litery muszą się przyzwyczaić, ponadto tak jak napisała Futbolowa - musisz mieć dobrze ustawione siodełko i ster.
Mnie bolał tyłek jak zaczęłam jeździć na stacjonarnym, teraz robię sobie dzienną trasę bez żadnego bólu i większego zmęczenia.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 23:04   #1022
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Siodełka niestety już wyżej nie mogę ustawić, musiałabym kupić większy rower. W każdym razie mam nadzieję, że to "rozjeżdżę" Dzięki za odpowiedzi!
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 09:26   #1023
Patucha
Zakorzenienie
 
Avatar Patucha
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: MIASTO ANIOŁÓW
Wiadomości: 7 278
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Zjeździłam Góry Izerskie,
moje miejsce na ZIEMI już niebawem będę tam śmigać
Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
Moje największe osiągnięcie to wjazd na Śnieżkę
ooo a od kiedy można tam legalnie wjeżdżać chyba, że brałaś udział w Diallo Uphill Race Śnieżka
__________________
W górach jest wszystko co kocham, bo góry to nasze spiętrzone marzenia...




Patucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 09:32   #1024
echoes
Raczkowanie
 
Avatar echoes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 179
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Patucha Pokaż wiadomość
moje miejsce na ZIEMI już niebawem będę tam śmigać

ooo a od kiedy można tam legalnie wjeżdżać chyba, że brałaś udział w Diallo Uphill Race Śnieżka
O, bratnia dusza Nie bez powodu Izery nazywane są mekką rowerzystów

A co do Śnieżki Liczyłam się z mandatem, jest tańszy niż legalny wjazd raz w roku Start z samego rana, nie było patroli, piesi dopingowali

Na czym śmigasz?
echoes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:48   #1025
Patucha
Zakorzenienie
 
Avatar Patucha
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: MIASTO ANIOŁÓW
Wiadomości: 7 278
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
O, bratnia dusza Nie bez powodu Izery nazywane są mekką rowerzystów
oj tak

Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
A co do Śnieżki Liczyłam się z mandatem, jest tańszy niż legalny wjazd raz w roku Start z samego rana, nie było patroli, piesi dopingowali
sprytnie legalny start jest drogi i zapisanie sie na niego graniczy z cudem

Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
Na czym śmigasz?
na ramie merida matts lx - reszta specjalnie dobierana by light się zgadzało
__________________
W górach jest wszystko co kocham, bo góry to nasze spiętrzone marzenia...




Patucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 13:34   #1026
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

witam, ja bardzo lubię jeździć na rowerze ale mam mały problem z poceniem się, jak jadę długo i szybko to robią mi się mokre plamy w okolicy pupy i wewnętrznych stron ud co strasznie mnie krępuje. Zastanawiałam się czy jazda w specjalnych spodniach do jazdy to jakoś wyeliminuje? Widziałam ostatnio w decathlonie spodnie które w opisie miały napisane ze "odprowadzają aktywnie wilgoć" (Materiał Equarea) i zastanawiałąm się czy by ich nie kupić, miał ktoś z was taki problem?
__________________
Rób co chcesz ale tylko wtedy gdy wiesz po co to robisz.
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 14:07   #1027
echoes
Raczkowanie
 
Avatar echoes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 179
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Patucha Pokaż wiadomość
na ramie merida matts lx - reszta specjalnie dobierana by light się zgadzało
Ja ostatnio odpuściłam z lajtowaniem roweru bo na jakiś konkretniejszy spadek gramów musiałabym wydać jakieś kolejne 6 stów co najmniej, a w tym roku już wystarczająco zainwestowałam w części Cykloza to droga choroba

Ja w Izery pojadę pewnie dopiero w sierpniu Mam nadzieję, że uda się jeszcze przed Bike Festivalem w Szklarskiej!
Cytat:
Napisane przez dotka128 Pokaż wiadomość
witam, ja bardzo lubię jeździć na rowerze ale mam mały problem z poceniem się, jak jadę długo i szybko to robią mi się mokre plamy w okolicy pupy i wewnętrznych stron ud co strasznie mnie krępuje. Zastanawiałam się czy jazda w specjalnych spodniach do jazdy to jakoś wyeliminuje? Widziałam ostatnio w decathlonie spodnie które w opisie miały napisane ze "odprowadzają aktywnie wilgoć" (Materiał Equarea) i zastanawiałąm się czy by ich nie kupić, miał ktoś z was taki problem?
Ja jeżdżę w spodenkach kolarskich z wkładką, miałam do czynienia z różnymi materiałami różnych producentów i nigdy nie pojawił się problem z mokrymi plamami Nawet moje pierwsze gatki z Lidla dawały radę.
echoes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 18:46   #1028
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Czy takie spodenki nadają się na rower ?

http://allegro.pl/termoaktywne-spode...516366851.html


Nigdy nie miałam specjalnych spodenek, ale upał zmusza mnie do zakupu. Obawiam się że mogą się podwijać i że są za krótkie. W jakich jeździcie ? Może w takich kompletnie luźnych ?
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 21:43   #1029
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

A czy jazda na rowerze spali tłuszcz na brzuchu? Czy raczej nie powinnam na to liczyc?

Ogólnie też uwielbiam jeździc rowerem, ale niestety nie udaje mi się jeździc po 20 km
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 21:51   #1030
malwa_za
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

kocham rower  w sumie nie robię sobie dalekich wycieczek a to ze względu, że uwielbiam jeździć sama lecz przez to boję się wypuszczać w teren ;\
zwykle jeżdżę po mieście, traktuje to jako przyjemny rodzaj transportu
i polecam wszystkim rower ! 
__________________
I love to ride my bicycle, I love to ride my bike  <3

zapraszam
run-to-luck.blogspot.com
malwa_za jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 22:18   #1031
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
A czy jazda na rowerze spali tłuszcz na brzuchu? Czy raczej nie powinnam na to liczyc?

Ogólnie też uwielbiam jeździc rowerem, ale niestety nie udaje mi się jeździc po 20 km
Kwestia wytrwałości i przyzwyczajenia. Ja na początku cieszyłam się z ok. 5-10 km, teraz choć nie mam dobrych tras do jeżdżenia, specjalnie wybieram dłuższe trasy, by zrobić kilka dodatkowych km.

Mi od roweru poprawił się brzuch i łydki - po prostu wyglądają bardziej zdrowo. Jeżdżę już ponad 2 miesiące i wcale mi się nie rozbudowały, wręcz przeciwnie.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 09:14   #1032
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Że też wcześniej nie widziałam tego wątku Dołączam do Was Może nie jestem aż taką zapalona rowerzystką, ale lubię sobie popedałować od czasu do czasu. Żałuję, że u mnie w mieście nie ma ścieżek rowerowych z prawdziwego zdarzenia Na rower zwykle wyciąga mnie mój TŻ, namówił mnie tez na rowerowe wakacje - byliśmy na Bornholmie i na Gotlandii, jak chcecie sobie poczytać o Bornholmie i obejrzeć masę zdjęć to zapraszam na mojego bloga: http://eteleport.blogspot.com/2012/0...ka-ponocy.html. Niestety, nawet takie wakacyjne jeżdżenie nie wpłynęło w ogóle na moją wagę i mieśnie brzucha :chlip: Ale za to samopoczucie miałam swietne, wypoczynek na rowerze to jest to!
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 09:24   #1033
echoes
Raczkowanie
 
Avatar echoes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 179
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
A czy jazda na rowerze spali tłuszcz na brzuchu? Czy raczej nie powinnam na to liczyc?

Ogólnie też uwielbiam jeździc rowerem, ale niestety nie udaje mi się jeździc po 20 km
Co do brzucha, to mi raczej rower na niego nie działa jakoś specjalnie Ale tłuszcz nie spala się miejscowo. Zauważyłam za to dużą poprawę wyglądu nóg - zarysowanie mięśni i ogólne wysmuklenie.
Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Czy takie spodenki nadają się na rower ?

http://allegro.pl/termoaktywne-spode...516366851.html


Nigdy nie miałam specjalnych spodenek, ale upał zmusza mnie do zakupu. Obawiam się że mogą się podwijać i że są za krótkie. W jakich jeździcie ? Może w takich kompletnie luźnych ?
Ja jeżdżę w obciślakach, ale z wkładką (pampersem). Polecam wszystkim takie gatki, nie wyobrażam już sobie jeździć w innych
Te powyższe są króciutkie, nie są typowo rowerowe - ale myślę, że nie ma powodu, żeby się na rower nie nadawały.
echoes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 21:11   #1034
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Że też wcześniej nie widziałam tego wątku Dołączam do Was Może nie jestem aż taką zapalona rowerzystką, ale lubię sobie popedałować od czasu do czasu. Żałuję, że u mnie w mieście nie ma ścieżek rowerowych z prawdziwego zdarzenia Na rower zwykle wyciąga mnie mój TŻ, namówił mnie tez na rowerowe wakacje - byliśmy na Bornholmie i na Gotlandii, jak chcecie sobie poczytać o Bornholmie i obejrzeć masę zdjęć to zapraszam na mojego bloga: http://eteleport.blogspot.com/2012/0...ka-ponocy.html. Niestety, nawet takie wakacyjne jeżdżenie nie wpłynęło w ogóle na moją wagę i mieśnie brzucha :chlip: Ale za to samopoczucie miałam swietne, wypoczynek na rowerze to jest to!
Świetna wyprawa i relacja - zdecydowanie lepszy trip niż smażenie tyłka na plaży Mi zaczęło brakować rowerów podczas wycieczek, no ale niestety ciężko zabrać rower gdzieś 1000 km od domu, szczególnie, jeśli się jedzie z przesiadkami. Także Bornholm to na pewno dobry kierunek, jeśli jedziemy bezprzesiadkowo.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 08:31   #1035
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja rowerem poruszam się wszędzie - do pracy,na zakupy,z dzieckim na zajęcia baletowe (doczepiam fotelik),na własne treningi na siłowni.I to przez okrągły rok,bez względu na pogodę
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 18:51   #1036
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Mogę się dołączyć? Codziennie robię 7 km
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 10:35   #1037
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Też się dołącze na rowerze jeżdze 3 miesiąc , codziennie ok 50 km teraz zaczne powoli zwiększać dystans. Fajnie wymodelowały mi sie pośladki oraz mogi szczególnie łydki.Ogólnie super sport fajna zabawa polecam wszytkim
__________________
WZROST 166 cm
było - 61,5 kg
jest - 52,5 kg
będzie- 48kg

76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-62
jagodzianka612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 10:54   #1038
Kasiaaa85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaaa85
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 211
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

j adzisiaj zapedałowałam 20 km, niestety na rower mam czas tylko w weekendy, ale to i tak dobre pozdrawiam wszystkie roweromaniaczki!!!
__________________
Ćwiczę z Ewą od 24.06.2012r.

skalpel: 19
killer: 9
Kasiaaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 14:13   #1039
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja dzisiaj rano 14, 2 km, a przed chwilką 15, 6 km Na dzisiaj to chyba koniec już :P
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 18:46   #1040
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Nie liczy się odległość dziewczyny, w końcu pewnie zdecydowana większość z nas tutaj to właśnie to takie niedzielne rowerzystki Ja od siebie polecę tylko zakup kasku dla wszystkich, które go nie mają - myślę, że to podstawa bezpiecznego wyjazdu gdziekolwiek. Wbrew pozorom przyda się nawet w trakcie wyjazdu po osiedlu - jeden z moich znajomych miał kontakt 3 stopnia z facetem otwierającym na jezdni jednokierunkowej, dosyć wąskiej drzwi i koziołek - kask z tyłu pęknięty. Na szczęście nic się nie stało. Pamiętajcie o tym!
Ja dzisiaj miałam tylko krótką wyprawę do rodziny, udało się w przerwy między jednym a drugim padaniem deszczu
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 09:06   #1041
Dariella
Rozeznanie
 
Avatar Dariella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 881
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Witam wszystkie roweromaniaczki! Postanowiłam do Was dołączyć by znaleźć jeszcze większą motywacje!

Moja krótka historia: niegdyś zapalona rowerzystka- dzięki rowerowi nabawiłam się dożywotniego zwyrodnienia chrząstki stawowej.
W tym roku mój wielki powrót, wyremontowałam mój rower i teraz powróciłam do śmigania!
Nie liczę odległości, raz pokonuję większe raz mniejsze- najważniejsze by rower sprawiał radość! Pozdrawiam!
__________________
"Wierzysz, że można kochać kobietę i ustawicznie ją zdradzać?Mniejsza o zdradę fizyczną, chodzi o
intencje, o poezję duszy.Cóż nie jest to proste ale i tak męzczyźni nieustannie to robią."
Dariella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:14   #1042
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Witajcie kocham jazde rowerem od 10 dni staram się jeździć regularnie,codziennie jeżdze minimum 40 minut po lesie moim rowerkiem z kołami 28 na cienkich oponach ale nie przeszkadza mi to. Mam licznik w drugim rowerze i w najbliższym czasie planuje go przełożyć. Od kilku dni mam spadek formy macie może pomysły czym jest to spowodowane ? Wczoraj nie jeździłam.
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 14:33   #1043
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Dzisiaj rano 14, 4 km, a przed chwilą 19, 6 km ale piękna pogoda w mazowieckim, dziewczyny, lekki wiaterek i idealna temperatura, słońce grzeje, ale nie pali skóry. ślicznie
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 01:00   #1044
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Dawno nie jeździłam - najpierw zapalenie ucha, potem wyjazd w góry. Mieliśmy tam sprzęt wypożyczyć, ale jakoś nie było nam po drodze. Ale miła rzecz się w tym czasie wydarzyła - tata zwinął mój rower i wyregulował w serwisie i kiedy go wreszcie dziś dopadłam [rower, nie tatę ] pierwszy raz zaczęłam czerpać z jazdy maksymalną przyjemność. Przerzutki działają jak należy, nic mi nie piszczy i nie hałasuje Mała rzecz, a cieszy!

A od jutra znów wracam do 'poważnego' pedałowania
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 06:55   #1045
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja za godzinkę wsiadam na rower i jadę na siłownię.Mieszkam w otoczeniu lasu,daleko od centrum i rowerkiem najszybciej i najłatwiej mi się przemieszczać,tym bardziej,że nie mam prawa jazdy na autko Miłego dnia dla wszystkich rowerowiczek
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 20:48   #1046
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

A u mnie nowina - przebudowują most w okolicy mojej uczelni i nie będę miała dojazdu bezpośredniego pod szkołę - z buta trzeba będzie iść ze 2 km To by mnie zdopingowało do pokonywania tych 10 km przez październik na uczelnię... tylko ona średnio przyjazna dla rowerzystów
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 22:14   #1047
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

U mnie każda jest mało przyjazna dla rowerzystów. Dzisiaj na ścieżkach z 7 razy musiałam dzwonkiem ludzi upominać, aby zeszli na właściwą drogę, bo wiecznie się pałętają po zielonym, zamiast po czerwonym
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 22:45   #1048
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
U mnie każda jest mało przyjazna dla rowerzystów. Dzisiaj na ścieżkach z 7 razy musiałam dzwonkiem ludzi upominać, aby zeszli na właściwą drogę, bo wiecznie się pałętają po zielonym, zamiast po czerwonym
Ostatnio to widziałam w stolicy, szłam do Biedronki po zakupy kawałek od przystanku Baseny Inflancka - i tam jest i pas dla pieszych, i dla rowerzystów. Piesi o dziwo dziarsko chodzili i po pasie dla pieszych, i dla rowerzystów, a już najbardziej mnie zaskoczyła młoda mama z dzieckiem na pasie dla rowerzystów. Gdzie tu wyobraźnia?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 06:41   #1049
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ostatnio to widziałam w stolicy, szłam do Biedronki po zakupy kawałek od przystanku Baseny Inflancka - i tam jest i pas dla pieszych, i dla rowerzystów. Piesi o dziwo dziarsko chodzili i po pasie dla pieszych, i dla rowerzystów, a już najbardziej mnie zaskoczyła młoda mama z dzieckiem na pasie dla rowerzystów. Gdzie tu wyobraźnia?
Ja wczoraj jednej parze z dzieckiem wybaczyłam. Bo cień był tylko na ścieżce otoczonej drzewami, natomiast pas dla pieszych znajdował się w pełnym słońcu. W takim wypadku wolę pojechać ostrożnie i zrozumieć, że czasem trzeba ludziom darować, ale w innych sytuacjach kompletnie tego nie rozumiem. Np. spotkałam wczoraj dwie laski gadające na środku ścieżki, choć obok promenada dla spacerujących ma z 10m szerokości. Albo wyprowadzanie psów na ścieżkach - niepojęte.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 08:12   #1050
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

W mojej okolicy pełno ścieżek rowerowych,więc grzechem byłoby z nich nie skorzystać
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-21 16:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.