Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz. LIV - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-18, 18:21   #2911
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Może ktoś chce przytulić spódnicę z koła SIMPLE- kobaltową, fuksjową albo bordo ?

Edytowane przez UNIKALNA1983
Czas edycji: 2015-05-18 o 18:23
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 18:26   #2912
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłośniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez blackangel88 Pokaż wiadomość
Ja moją MIMI będę reklamować, tandeta jednym słowem.

Co Ci się z nią stało?
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 18:34   #2913
blackangel88
Wtajemniczenie
 
Avatar blackangel88
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 893
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Zamowilam wlasnie MIMI w kolorze ciemnoszarym.




Chyba pieją z zachwytu tylko dlatego, ze te torebki są modne :/ dobry PR i tyle

Do samej skory nie moge sie przyczepić. Widać, ze sztuczna, ale w porzadku. Szycie tez w porzadku.
Tylko pozostałe wykończenia... Pasek jest na brzegach klejony plastikiem. Torebka niby nowa, a to juz sie strzępi, odstają takie kawałeczki wyglądające jak nitki (kto miał kiedys torebkę z takim wykończeniem to bedzie wiedział). Jest to całe jakies chropowate i drapie po dłoniach, gdy probowalam sobie jakos torebkę ułożyć. Mam wrazenie, ze elementy "metalowe" to tylko plastik pomalowany na złoto. Są leciutkie i tez mają chropowatą powierzchnię, taką charakterystyczną dla wyrobów odpustowych, tylko troszkę ładniejszą jednak :p w kilku miejscach są widoczne czarne zadrapania. Tak samo ta blaszka z przodu - połowa jej powierzchni jest pokryta takimi nierównościami, logo nieładnie wyżłobione. Dziurki do regulacji paska są krzywo przebite. Wnętrze miałam nawet pochwalić aaaale materiał taki troche papierowy. Za takie pieniadzę odradzam zakup, te tandetne detale zabijają cały urok.
To się dzieje, okropnie to wygląda
blackangel88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 19:46   #2914
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz..

Steam, dobrze że piszesz... Też się zaczajałam na te torebki, ale w takim razie sobie odpuszczę, szkoda rozczarowań...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 19:57   #2915
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz..

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Steam, dobrze że piszesz... Też się zaczajałam na te torebki, ale w takim razie sobie odpuszczę, szkoda rozczarowań...
Ja tak samo. Nawet Ciebie namawiałam
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 19:59   #2916
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz..

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Ja tak samo. Nawet Ciebie namawiałam
No właśnie miałam Ci pisać smsa żebyś poczytała wątek Nie zdążyłaś kliknąć? Mnie powstrzymał chwilowy brak keszu (uufff na szczęście ).
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 20:11   #2917
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz..

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No właśnie miałam Ci pisać smsa żebyś poczytała wątek Nie zdążyłaś kliknąć? Mnie powstrzymał chwilowy brak keszu (uufff na szczęście ).
Nie zamawiałam jeszcze, powstrzymał mnie rozsądek i inne wydatki
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-18, 21:29   #2918
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Jakby nie chcieli nast dnia przedłużyć rezerwacji to zawsze mozna wypalić z tekstem w stylu "to ja bym teraz chciała z tego zrezygnować, prosze odłożyć na sklep. Ale zadzwonie za 5 min i odłożę sobie ponownie do jutra, dobrze?" - zazwyczaj działa

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Temat niezarowy, ale napisze, ku przestrodze.
Zamowilam torebkę u Pauliny Schaedel. Całość z gory na dół porażka. Zaczynajac od fatalnego sklepu online (tu akurat wiem, co mowie, bo moj chłopak projektuje strony www i stworzenie takiego małego dobrze funkcjonującego sklepiku wcale nie jest trudne ani kosztowne), przez dość drogą wysyłkę (20zl), o której nawet nie informują, mimo zapewnień, ze wyślą maila (takze fartem moj brat był w domu zeby odebrać paczke), po beznadziejną jakość samej torebki. A szkoda, bo ładna jest. Ale nawet jakby kosztowała polowe tej ceny, to bym sie zastanawiała, czy zostawic.
Zła jestem bardzo, bo kreują się na taką porządną markę, ktora "zaspokaja nawet najbardziej wyrafinowane gusta klientów", no i dałam się nabrać. A nowej taśki potrzebuję na teraz, juz, dzisiaj, bo stara mi się rozpadła, a innej nie mam
Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Zamowilam wlasnie MIMI w kolorze ciemnoszarym.




Chyba pieją z zachwytu tylko dlatego, ze te torebki są modne :/ dobry PR i tyle

Do samej skory nie moge sie przyczepić. Widać, ze sztuczna, ale w porzadku. Szycie tez w porzadku.
Tylko pozostałe wykończenia... Pasek jest na brzegach klejony plastikiem. Torebka niby nowa, a to juz sie strzępi, odstają takie kawałeczki wyglądające jak nitki (kto miał kiedys torebkę z takim wykończeniem to bedzie wiedział). Jest to całe jakies chropowate i drapie po dłoniach, gdy probowalam sobie jakos torebkę ułożyć. Mam wrazenie, ze elementy "metalowe" to tylko plastik pomalowany na złoto. Są leciutkie i tez mają chropowatą powierzchnię, taką charakterystyczną dla wyrobów odpustowych, tylko troszkę ładniejszą jednak :p w kilku miejscach są widoczne czarne zadrapania. Tak samo ta blaszka z przodu - połowa jej powierzchni jest pokryta takimi nierównościami, logo nieładnie wyżłobione. Dziurki do regulacji paska są krzywo przebite. Wnętrze miałam nawet pochwalić aaaale materiał taki troche papierowy. Za takie pieniadzę odradzam zakup, te tandetne detale zabijają cały urok.
Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Polecam również melatoninę

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------



Dla mnie kontakt z tą "Paniusią" jest porażający. Na 3 maile, 3 wiadomości na FB i IG- nie otrzymałam odpowiedzi do dnia dzisiejszego. Raz tylko odpisała mi, że mimi miętowe jest tylko w wersji mini- bez dzień dobry, witam ani ugryź mnie w I tyle... Zatem olałam temat i Panią P.S.
A ja zamówiłam i mam MIMI Caffe Latte i jest bardzo ładna nic o czym piszecie nie ma w mojej miejsca wykonanie, blaszki wszystko ok, zero nitek, czegoś krzywego czy tandetnego.
Kontakt mailowy bardzo miły, odpowiadała mi na wszystkie moje zapytania, także takie czym mam ją czyścić odpisywała bardzo szybko i hmm grzecznie
Jak wysłała mi torebkę to dostałam maila, odnośnie zaawizowania u kuriera i tyle.
Z mojej strony, ja ją polecam aż jestem zdziwiona, że te Wasze torebki tak bardzo się różnią od tej mojej


steam_engine jeśli będziesz ją reklamowała to daj proszę znać na wątku, jak Ci poszło i jak to wygląda. Dziękuję!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2015-05-18 o 22:42 Powód: dopisek
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 22:57   #2919
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

dziewczyny czym spieracie długopis, mam dosłownie po jednej kropce na białej bluzce i białej kamizelce z zary, doprowadza mnie to do szału mimo, że tylko ja to widzę, nie udało się po całodniowym moczeniu, nie udało się mydełkiem odplamiającym beckmanna, nie udało się alkoholem ani żelem do golenia (takie znalazłam rady w necie), nie zeszło też płynem do mycia naczyń, może macie inne sposoby?

i jeszcze pytanie o pralnie, byłam przekonana, że w pralni mają jakieś metody właśnie na plamy, a w mojej pani powiedziała, że ona gwarancji nie da, ale i tak mam zapłacić 50zł za dwie rzeczy jak jest u Was?
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 23:29   #2920
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;51438381]Nigdy na all książek nie sprzedawałam, chyba wolałabym je gdzieś sprzedać do antykwariatu

Ogólnie nie mam problemów ze spaniem, po całym dniu wystarczy że przytulę się do poduszki i śpię, ale z tego co zauważyłam na sen najlepsza dla mnie jest lampka wina - po paru minutach odpływam.....
Innym wyjściem jest farmakologia - tak jak tutaj dziewczyny radzą, lekkie, najlepiej homeopatyczne leki [/QUOTE]

Tylko tak sobie myślę, że te książki mogłyby mieć całkiem dobre wzięcie, bo to modne tytuły. A w antykwariacie to pewnie dosłownie grosze za nie dostanę.

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Jakby nie chcieli nast dnia przedłużyć rezerwacji to zawsze mozna wypalić z tekstem w stylu "to ja bym teraz chciała z tego zrezygnować, prosze odłożyć na sklep. Ale zadzwonie za 5 min i odłożę sobie ponownie do jutra, dobrze?" - zazwyczaj działa

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Temat niezarowy, ale napisze, ku przestrodze.
Zamowilam torebkę u Pauliny Schaedel. Całość z gory na dół porażka. Zaczynajac od fatalnego sklepu online (tu akurat wiem, co mowie, bo moj chłopak projektuje strony www i stworzenie takiego małego dobrze funkcjonującego sklepiku wcale nie jest trudne ani kosztowne), przez dość drogą wysyłkę (20zl), o której nawet nie informują, mimo zapewnień, ze wyślą maila (takze fartem moj brat był w domu zeby odebrać paczke), po beznadziejną jakość samej torebki. A szkoda, bo ładna jest. Ale nawet jakby kosztowała polowe tej ceny, to bym sie zastanawiała, czy zostawic.
Zła jestem bardzo, bo kreują się na taką porządną markę, ktora "zaspokaja nawet najbardziej wyrafinowane gusta klientów", no i dałam się nabrać. A nowej taśki potrzebuję na teraz, juz, dzisiaj, bo stara mi się rozpadła, a innej nie mam
jestem zszkowana, bo na insta te torebki królują

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No to mnie trochę ostudziłaś Myślałam nad Mimi i nad workiem Cooper, bo przydałyby mi sie takie modele, a nie chcę inwestować za wiele, bo wiem, że nosiłabym dość rzadko. Kurczę, takie niby super te ekologiczne skóry miały być... A może to jakaś pechowa Ci się trafiła? Tyle dziewczyn pieje z zachwytu

Tak mnie naszło, że my tak na Zariusza narzekamy Ale jakby nie patrzeć: jak jakość marna to chociaż wysyłka i zwrot za free

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------





Więcej nas, odmieńców



U mnie to się zdarza naprawdę wyjątkowo



Atmosphere ciągam po domu - najlepsze laćki ever



Nie dziwię się! Uwielbiam kraje hiszpańskojęzyczne





Miłego i Tobie!



Jak ja to dobrze znam... obracam sie z milion razy do tego... jeszcze sie nakręcam, że nie moge zasnąć, gonitwa myśli... Echhh



Już kiedyś czytałam o niej i miałam zastosować, ale zawsze mam jakieś obawy...



Cudnie
Dokładnie, kochana, dokładnie to przeżywam... ten milion myśli - idealnie to przedstawiłaś

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Polecam również melatoninę

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------



Dla mnie kontakt z tą "Paniusią" jest porażający. Na 3 maile, 3 wiadomości na FB i IG- nie otrzymałam odpowiedzi do dnia dzisiejszego. Raz tylko odpisała mi, że mimi miętowe jest tylko w wersji mini- bez dzień dobry, witam ani ugryź mnie w I tyle... Zatem olałam temat i Panią P.S.
Dziękuję jutro pędzę kupić, przywróciłyście mi nadzieję na sen

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
dziewczyny czym spieracie długopis, mam dosłownie po jednej kropce na białej bluzce i białej kamizelce z zary, doprowadza mnie to do szału mimo, że tylko ja to widzę, nie udało się po całodniowym moczeniu, nie udało się mydełkiem odplamiającym beckmanna, nie udało się alkoholem ani żelem do golenia (takie znalazłam rady w necie), nie zeszło też płynem do mycia naczyń, może macie inne sposoby?

i jeszcze pytanie o pralnie, byłam przekonana, że w pralni mają jakieś metody właśnie na plamy, a w mojej pani powiedziała, że ona gwarancji nie da, ale i tak mam zapłacić 50zł za dwie rzeczy jak jest u Was?
I jak tam, dzwoniłaś do Galerii Bałtyckiej?
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 23:34   #2921
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
I jak tam, dzwoniłaś do Galerii Bałtyckiej?
kochana dzwoniłam i się nie dodzwoniłam, próbowałam kilka razy, ale nikt nie odebrał
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-18, 23:53   #2922
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
dziewczyny czym spieracie długopis, mam dosłownie po jednej kropce na białej bluzce i białej kamizelce z zary, doprowadza mnie to do szału mimo, że tylko ja to widzę, nie udało się po całodniowym moczeniu, nie udało się mydełkiem odplamiającym beckmanna, nie udało się alkoholem ani żelem do golenia (takie znalazłam rady w necie), nie zeszło też płynem do mycia naczyń, może macie inne sposoby?

i jeszcze pytanie o pralnie, byłam przekonana, że w pralni mają jakieś metody właśnie na plamy, a w mojej pani powiedziała, że ona gwarancji nie da, ale i tak mam zapłacić 50zł za dwie rzeczy jak jest u Was?
Nie wiem jak długopis, ale u mnie najlepiej się sprawdza zazwyczaj zwykłe mydło w kostce . Próbowałam tym Beckmannami, odplamiaczami, a później i tak padało na mydło i voila
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 23:57   #2923
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A ja zamówiłam i mam MIMI Caffe Latte i jest bardzo ładna nic o czym piszecie nie ma w mojej miejsca wykonanie, blaszki wszystko ok, zero nitek, czegoś krzywego czy tandetnego.
Kontakt mailowy bardzo miły, odpowiadała mi na wszystkie moje zapytania, także takie czym mam ją czyścić odpisywała bardzo szybko i hmm grzecznie
Jak wysłała mi torebkę to dostałam maila, odnośnie zaawizowania u kuriera i tyle.
Z mojej strony, ja ją polecam aż jestem zdziwiona, że te Wasze torebki tak bardzo się różnią od tej mojej


steam_engine jeśli będziesz ją reklamowała to daj proszę znać na wątku, jak Ci poszło i jak to wygląda. Dziękuję!

Do mnie przyszedł tylko mail o przyjęciu zamówienia, w którym była informacja, ze dadzą znać o wysyłce. Wiecej wiadomosci nie dostałam, a sprawdzałam nawet w spamie. Ogolnie uwazam, ze ten ich system mailowy razem ze sklepem są dość prymitywne (chodzi mi o formę). Do tego zamowienie złożyłam we wtorek i jesli dzisiaj doszło to znaczy, ze wysłali w piątek, czyli trochę się z tym ociągali.
Moze w międzyczasie Paulina zleciła prowadzenie interesu komus innemu i nie za bardzo tego pilnuje, dlatego obsługa się tak pogorszyła? To samo z produkcją, mogła zmienic wykonawcę. Ta torebka to taka troche sprzeczność - skóra ok, szycie ok, detale i pozostałe wykończenia tragedia.
Ja swoją po prostu zwrócę, to blackangel88 chce reklamować
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 00:24   #2924
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
kochana dzwoniłam i się nie dodzwoniłam, próbowałam kilka razy, ale nikt nie odebrał
Jutro mogę podjechać i zobaczyć i tak mam jedną rzecz do oddania w Zarze, a jakoś nie mogę się zebrać, żeby to zrobić, więc może Twoja spódniczka mnie zmotywuje
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 02:01   #2925
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Do mnie przyszedł tylko mail o przyjęciu zamówienia, w którym była informacja, ze dadzą znać o wysyłce. Wiecej wiadomosci nie dostałam, a sprawdzałam nawet w spamie. Ogolnie uwazam, ze ten ich system mailowy razem ze sklepem są dość prymitywne (chodzi mi o formę). Do tego zamowienie złożyłam we wtorek i jesli dzisiaj doszło to znaczy, ze wysłali w piątek, czyli trochę się z tym ociągali.
Moze w międzyczasie Paulina zleciła prowadzenie interesu komus innemu i nie za bardzo tego pilnuje, dlatego obsługa się tak pogorszyła? To samo z produkcją, mogła zmienic wykonawcę. Ta torebka to taka troche sprzeczność - skóra ok, szycie ok, detale i pozostałe wykończenia tragedia.
Ja swoją po prostu zwrócę, to blackangel88 chce reklamować
Ja nie kupowałam przez sklep. Nie było mojego koloru i napisałam do niej maila, odpisała szybko i tak sobie pisałyśmy. Potem, gdy wiedziałam już, że wysłała (w mailu podała orientacyjny dzień wysyłki), dostałam na maila informację od firmy kurierskiej, że została u nich nadana przesyłka do mnie z linkiem do śledzenia. Więc jeśli chodzi o moje odczucia to bardzo w porządku.
Ja kupowałam ją na początku kwietnia noszę codziennie, niespecjalnie się nią przejmuję i wygląda "normalnie". U mnie detale wyglądają ok, nawet po Twoim wpisie obejrzałam wszystko dokładnie, łącznie z blaszką, której się wcześniej nie przyglądałam, dziurki też równe, ładnie wycięte i wszystko bardzo ok. Wiadomo, że to skóra ekologiczna i może dlatego ta cena powinna być niższa, ale ja na chwilę obecną nie mogę się do niczego przyczepić. Rozumiem, że Ci się nie podoba to jednak urok zakupu w necie, zawsze jest ten dreszcz niepewności


blackangel88 daj proszę znać, jak poszło z reklamacją i czemu Ty chcesz ją reklamować?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2015-05-19 o 02:04
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 02:03   #2926
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja nie kupowałam przez sklep. Nie było mojego koloru i napisałam do niej maila, odpisała szybko i tak sobie pisałyśmy. Potem, gdy wiedziałam już, że wysłała (w mailu podała orientacyjny dzień wysyłki), dostałam na maila informację od firmy kurierskiej, że została u nich nadana przesyłka do mnie z linkiem do śledzenia. Więc jeśli chodzi o moje odczucia to bardzo w porządku.
Ja kupowałam ją na początku kwietnia noszę codziennie, niespecjalnie się nią przejmuję i wygląda "normalnie". U mnie detale wyglądają ok, nawet po Twoim wpisie obejrzałam wszystko dokładnie, łącznie z blaszką, której się wcześniej nie przyglądałam i wszystko bardzo ok. Wiadomo, że to skóra ekologiczna i może dlatego ta cena powinna być niższa, ale ja na chwilę obecną nie mogę się do niczego przyczepić. Rozumiem, że Ci się nie podoba to jednak urok zakupu w necie, zawsze jest ten dreszcz niepewności


blackangel88 daj proszę znać, jak poszło z reklamacją i czemu Ty chcesz ją reklamować?
Jeszcze nie śpisz?
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 02:42   #2927
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Jeszcze nie śpisz?
Haha, no ja nie potrzebuję dużo snu
Nie mam takich problemów, jak Ty a melatonina nie na każdego działa.
A czemu nie możesz spać? z powodu stresu?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 02:45   #2928
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Haha, no ja nie potrzebuję dużo snu
Nie mam takich problemów, jak Ty a melatonina nie na każdego działa.
A czemu nie możesz spać? z powodu stresu?
Nie mam żadnych stresów (przynajmniej świadomych), więc nie mam pojęcia co jest przyczyną Od lat mam ten problem, tylko czasami się pogłębia, czasem jest lepiej...
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 06:03   #2929
tishka
Zakorzenienie
 
Avatar tishka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
dziewczyny czym spieracie długopis, mam dosłownie po jednej kropce na białej bluzce i białej kamizelce z zary, doprowadza mnie to do szału mimo, że tylko ja to widzę, nie udało się po całodniowym moczeniu, nie udało się mydełkiem odplamiającym beckmanna, nie udało się alkoholem ani żelem do golenia (takie znalazłam rady w necie), nie zeszło też płynem do mycia naczyń, może macie inne sposoby?

i jeszcze pytanie o pralnie, byłam przekonana, że w pralni mają jakieś metody właśnie na plamy, a w mojej pani powiedziała, że ona gwarancji nie da, ale i tak mam zapłacić 50zł za dwie rzeczy jak jest u Was?
hmm nie wiem jak teraz skoro juz probowalas wywabiac ta plame, ale na swieza plame z dlugopisu dobre jest mleko
tishka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 06:06   #2930
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
dziewczyny czym spieracie długopis, mam dosłownie po jednej kropce na białej bluzce i białej kamizelce z zary,.... jak jest u Was?
z bawełnianej białej bluzki zeszło mydełkiem do odplamiania dr. beckmann
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2015-05-19 o 06:07
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 06:09   #2931
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Chcialam przeogromnie podziemowac MYSZOLI za pomoc w zakupie...
Ogromnie dziekuje!!!!!
nie ma za co

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
z bawełnianej białej bluzki zeszło mydełkiem do odplamiania dr. beckmann
a mi pomógł odplamiacz ariel w pisaku na długopis, TŻ mi z Niemiec przywiózł ale może w Polsce też są taki w pisaku?
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 06:09   #2932
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłośniczki Zary, cz.

Dzień dobry

Dziewczyny, z tżtem podjęliśmy decyzję, że chcemy przenieść się do Warszawy. Jak byście słyszały o jakiejś pracy (a najlepiej polonisty w podstawówce lub gimnazjum ) to dajcie znać
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 06:19   #2933
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Witajta, piękny, słoneczny, pozytywny dzień!i moze zakupowy....
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 06:27   #2934
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

przydała by mi się jakaś biała sukienka albo tunika lub dłuższy top - coś do zarzucenia na strój..
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 08:02   #2935
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

jak mnie to DPD wkurza..
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 08:21   #2936
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
dziewczyny czym spieracie długopis, mam dosłownie po jednej kropce na białej bluzce i białej kamizelce z zary, doprowadza mnie to do szału mimo, że tylko ja to widzę, nie udało się po całodniowym moczeniu, nie udało się mydełkiem odplamiającym beckmanna, nie udało się alkoholem ani żelem do golenia (takie znalazłam rady w necie), nie zeszło też płynem do mycia naczyń, może macie inne sposoby?

i jeszcze pytanie o pralnie, byłam przekonana, że w pralni mają jakieś metody właśnie na plamy, a w mojej pani powiedziała, że ona gwarancji nie da, ale i tak mam zapłacić 50zł za dwie rzeczy jak jest u Was?
Zielony odplamiacz ACE+mydelko dr. B...moje dziecko wszedzie pisze dlugopisem tylko nie w zeszycie wiec wszystkie bluzki ma mazniete tuszem...sprobuj takiej kombinacji u mnie sie sprawdza
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 08:34   #2937
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

dziewczyny, zadowolone jesteście z tych panterkowych baletek z Zign? chciałam kupić takie tylko czarne..
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 08:46   #2938
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
dziewczyny czym spieracie długopis, mam dosłownie po jednej kropce na białej bluzce i białej kamizelce z zary, doprowadza mnie to do szału mimo, że tylko ja to widzę, nie udało się po całodniowym moczeniu, nie udało się mydełkiem odplamiającym beckmanna, nie udało się alkoholem ani żelem do golenia (takie znalazłam rady w necie), nie zeszło też płynem do mycia naczyń, może macie inne sposoby?

i jeszcze pytanie o pralnie, byłam przekonana, że w pralni mają jakieś metody właśnie na plamy, a w mojej pani powiedziała, że ona gwarancji nie da, ale i tak mam zapłacić 50zł za dwie rzeczy jak jest u Was?
chyba wszedzie jest tak samo - gwarancji, że Ci spiorą plamę nie dadzą, trzeba zapłacić z góry i mało tego... jeszcze musisz podpisać,że się godzisz na pranie na mokro na własną odpowiedzialność (jesli sie zniszczy/skurczy to nic nie wskórasz) to ja juz wolę sobie sama w domu pokombinować, bo już nie raz mi zniszczyli ubrania

Może spróbuj płynem do mycia naczyń to sprac? Tylko musi być jakiś bezbarwny

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Tylko tak sobie myślę, że te książki mogłyby mieć całkiem dobre wzięcie, bo to modne tytuły. A w antykwariacie to pewnie dosłownie grosze za nie dostanę.



jestem zszkowana, bo na insta te torebki królują



Dokładnie, kochana, dokładnie to przeżywam... ten milion myśli - idealnie to przedstawiłaś



Dziękuję jutro pędzę kupić, przywróciłyście mi nadzieję na sen



I jak tam, dzwoniłaś do Galerii Bałtyckiej?
Spróbuj koniecznie na allegro, ja co prawda książek nie sprzedawałam, ale moja siostra dużo kupuje i potem odsprzedaje, więc chyba idą
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 08:49   #2939
izuizu84
Raczkowanie
 
Avatar izuizu84
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 208
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Hej, ja też się dodam od siebie kolejną nieprzychylną opinię o Paulinie Schaedel. W czwartek przyszła do mnie pudrowa mimi. Na początku zauważyłam że to "wykończenie" na pasku ma kilka takich brakujących miejsc, jakby ta brązowa obwódka zaczęła schodzić (nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi ). Ale tak jakoś przymknęłam na to oko. Dzisiaj przeczytałam wasze komentarze i przyjrzałam się jej bliżej. Co to samej torebki nie mam uwag ale pasek faktycznie jest tragiczny, dziurki są krzywo przebite no i to wykończenie paska Mam ją dzisiaj pierwszy dzień a co będzie jak ją trochę ponoszę? W końcu 185 zł za torebkę z ekoskóry to nie jest tak mało. Dzisiaj po pracy zrobię zdjęcia i napiszę do niej maila ws. reklamacji
izuizu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 09:01   #2940
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłośniczki Zary, cz.

ale upał 🌞
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-10 17:55:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.