callanetics - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 12:07   #2911
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: callanetics

ja już dzisiaj za sobą 11 godzinę mam wytrwam i dam radę
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 10:00   #2912
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: callanetics

kocham callanetics to dopiero moja 13 godzina ale szczerze już widzę pewne zmiany , konkretnie moje łydki robią się coraz smuklejsze a to napewno zasługa tych ćwiczeń , bo jak ćwiczyłam zawsze na rowerze, na siłowni, aerobik, to łydki stały dosłownie w miejscu a teraz nabierają pięknego kształtu i co jeszcze się zmieniło- moje plecy trzymam się prosto i szczególnie w odcinku lędźwiowym znikają fałdy a pojawia się piękny zarys linii kręgosłupa no mówię wam bosko jak dla mnie
ale nie będę udawać ćwiczę też inne rzeczy więc napewno i one pomagają ale nigdy nie miałam takich efektów więc ta zasługę przypisuję callaneticsowi
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 13:11   #2913
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
skąd ściągnęłaś?
dziewczyny kiedy zauważacie pierwsze efekty? macie jakieś fotki, bo chciałabym dołączyć

warto zaczac callanetics gdyz efekty beda znakomite i na lata. Ja zaczelam kilka lat temu, czasem z duzymi przerwami ale zawsze bylam rozciagnieta, brzuch tez mi sie wydaje ze mam ladny dzieki tym cwiczeniom , jak chcesz to wejdz na pokaz brzuch tam wkleilam kilka zdjeci tutaj zreszta tez kiedys
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:36   #2914
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 592
Dot.: callanetics

W takim razie czy moglybyście mi powiedzieć, czy callanetics u mnie da jakieś większe efekty? Załączam zdjęcia mojej sylwetki i proszę o szczerą odpowiedź . Wiem że mam cellulit na udach i łydkach :p. I na brzuchu może, nie wiem, nie znam się ^^.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (148,8 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (122,0 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (148,6 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (146,8 KB, 108 załadowań)
GreyLovex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 18:34   #2915
Snaefridur
Raczkowanie
 
Avatar Snaefridur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: callanetics

GreyLovex3,efekty na pewno da.Połączony z aerobami/interwałami jeszcze większe.
Mam pytanie,nie bolą Was kolana podczas tych ćwiczeń?U mnie trzaskały aż miło gdy ćwiczyłam nogi przy drążku.Kołyska bioder i te ruchy rotacyjne,to już w ogóle masakra.Po prostu pojawiał się ból.Ćwiczylam już callanetics parę lat temu.Przerwałam,bo mi się znudził i wtedy nie miałam takich problemów z kolanami.Przyznam,że byłam zdziwiona gdy dowiedziałam się,że autorka programu stworzyła go, by uporać się ze swoimi problemami ortopedycznymi.Jak jest z tym u Was?
__________________
"Miałem niepowtarzalny sen, w którym odrzuciłem wszystko, co nie było mi potrzebne..."
Snaefridur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 10:37   #2916
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 592
Dot.: callanetics

u mnie nie trzaskały . tylko mięśnie ud się rozgrzewały .
ps. dzięki za odp .
GreyLovex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 09:05   #2917
AgataKatowice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1
Dot.: callanetics

Hej zainteresowałam się calankiem ale kurcze wiem że sama nie będę ćwiczyć dlatego nie interesują mnie książki czy płytki. Jedym słowem chciałam zapytać czy nie wiecie gdzie znajdę instruktorkę tych ćwiczonek z Katowic lub okolic...słyszałam o nich dużo dobrego . Miłego dnia i wytrwałości
AgataKatowice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 13:54   #2918
kahsh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: callanetics

Wczoraj zaczęłam ćwiczyć . O dziwo jeszcze zakwasów nie mam. Muszę jednak przyznać, że dziś leciutko mi się wstało Ciekawe jak długo będę musiała czekać na efekty u siebie. Pozdrawiam wszystkie ćwiczące
kahsh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 23:55   #2919
malagwiazda3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 86
Dot.: callanetics

witam dziewczyny
przeczytalam mniej wiecej wasze opinie na temat callanetics-u i zainteresowal mnie on bardzo i w takim razie mam prosbe czy moglabym kogos prosic o wyslanie pliku na wyslito.pl bylabym wam naprawde bardzo wdzieczna. Zalezy mi na nich juz mam dosyc chodzenia na silownie wydawania kasy i zero rezultatow.
Widze, ze ost post byl pow. miesiaca temu, ale mam nadzieje, ze odezwie sie jakas dobra duszeczka i pomoze mi, prosze was bardzo, z gory dziekuje

Edytowane przez malagwiazda3
Czas edycji: 2009-12-22 o 13:57
malagwiazda3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 16:58   #2920
pauladu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Dot.: callanetics

malagwiazda, tutaj znajdziesz wiekszosc cwiczen z godzinnego zestawu https://wizaz.pl/Trends-News/Babskie-sprawy/Callanetics
pauladu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 11:01   #2921
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: callanetics

dolaczam sie do watku chcialabym zaczac cwiczyc.. wlasnie sciagam filmik z Bojarska.. a najchetniej poszlabym na zajecia z callanetics'u ale u mnie w miescie nie ma
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 16:21   #2922
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: callanetics

Witam wszystkich czy byłaby możliwość wstawienia tutaj linka z tymi ćwiczeniami ale w formie filmiku? Najlepiej po polsku ponieważ słyszałam, że trzeba być odpowiednio ułożonym w tych ćwiczeniach inaczej nie mają one sensu, przeszukałam dosłownie wszystko i jedynie co znalazłam to w formie obrazków.... Byłabym BAAARDZOOO wdzięczna!
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:00   #2923
Gweneth_P
Raczkowanie
 
Avatar Gweneth_P
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 327
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez madziuchna89 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich czy byłaby możliwość wstawienia tutaj linka z tymi ćwiczeniami ale w formie filmiku? Najlepiej po polsku ponieważ słyszałam, że trzeba być odpowiednio ułożonym w tych ćwiczeniach inaczej nie mają one sensu, przeszukałam dosłownie wszystko i jedynie co znalazłam to w formie obrazków.... Byłabym BAAARDZOOO wdzięczna!
Myślę, że można ściągnąć z neta "Callanetics z Mariolą Bojarską", ja niedawno sobie zassałam

No i właśnie ja w tej sprawie Ponieważ chciałabym zacząć przygodę z tą formą ćwiczeń, mam do Was pytanie, jako że zdecydowana większość z Was jest już mniej lub bardziej ale wtajemniczona.
Jak powinnam rozłożyć swoje tygodniowe ćwiczenia, jeśli dokładam callanetics? Mam na mysli, czy np w 3 dni w które będę to ćwiczyć, mogę dodać jeszcze ćwiczenia na nogi, pupę, ręce, czy jednak przenieść to na dni aerobowe i lepiej zająć się jedynie callanetics'em?
W sumie to czytając Wasze komentarze nie sądzę, bym zdołała zrobić cokolwiek więcej, przynajmniej na początku, ale chciałabym możliwie najlepiej rozplanować ćwiczenia


Cofam pytanie, właśnie jestem po pierwszej godzinie i padam, nic już więcej nie jestem w stanie zrobić Nie spociłam się w ogóle a jak mnie bolą nogi szczególnie to poezja... Oczywiście nie zrobiłam wszystkiego po maksymalną ilość powtórzeń/czasu, jednego ćw na biodra bodajże nawet nie zdołałam wykonać No ale mam nadzieję, że z godziny na godzinę będzie lepiej

Edytowane przez Gweneth_P
Czas edycji: 2010-01-19 o 19:19
Gweneth_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 17:35   #2924
ania_grzybosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: callanetics

mam super callanetics callanetics ten rozni sie od tego zwyklego iloscia powturzen i intensywnoscia cwiczen jest dla tych kturzy juz mieli stycznosc ze zwyklym callaneticsem
niestety bardzo zadko wchodze na forum wiec w razie pytan prosze pisac na gg 6125588 ania.grzyb.osia@wp.pl
pozdrawiam
ania_grzybosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:56   #2925
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: callanetics

hej, czy ktoś tu jeszcze ćwiczy callanetics? Ja jakieś 10 miesięcy temu ćwiczyłam przez okres może dwóch miesięcy i niestety przestałam. Moze nie widziałam zbyt dużych efektów i to mnie zniechęciło? jedno jest pewne, że czułam się po nich mega zrelaksowana, dlatego postanowiłam do nich wrócić.Zaraz zacznę pierwszą godzinkę.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 11:24   #2926
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: callanetics

a skad macie te cwiczonka? bo ja sciagnelam cos z tego watku, z 70ktorejs strony, ale nie odtwarza mi (((. Jakby ktoras miala, molabym prosic link lub na maila? Bardzo bym chciala cwiczyc i odpowiada mi system godzinowy .
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 13:25   #2927
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
a skad macie te cwiczonka? bo ja sciagnelam cos z tego watku, z 70ktorejs strony, ale nie odtwarza mi (((. Jakby ktoras miala, molabym prosic link lub na maila? Bardzo bym chciala cwiczyc i odpowiada mi system godzinowy .
ja też bym chciała wiedzieć skąd je bierzecie
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 17:11   #2928
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 592
Dot.: callanetics

http://torrent-spider.pl/torrent/268...l_vhsrip_xvid/

a np. tutaj wam nie wchodzi?
GreyLovex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:02   #2929
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: callanetics

jak uda mi sie zdobyc to podam zrodlo jest tu ktos jeszcze cwiczacy? zamierzam sie zabrac za callana, a wiadomo, ze razem razniej, ktos mnie musi zmotywowac
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 16:16   #2930
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 592
Dot.: callanetics

pitahaya, mnie motywuje piękna pogoda i stroje kąpielowe :P.
ja bym chciała zacząć, ale tak jakoś w maju, po egzaminach.
no i już bd u siebie na letnich pokojach . Odrobinka wolności .
GreyLovex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:52   #2931
IamLeeLee
Raczkowanie
 
Avatar IamLeeLee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: England
Wiadomości: 62
Dot.: callanetics


Wow, wątek z 2003 roku funkcjonujący do dziś!
Ja ćwiczę od tygodnia, mam płytę z oryginalnymi ćwiczeniami z panią Callan. Już widzę pierwsze efekty, np mój mały drugi podbródek już po tym tygodniu znikł! Najlepsze w tych ćwiczeniach jest to, że czuję się po nich lekka i pełna energii
Ćwiczenia może i są monotonne, ale ja np. puszczam tylko płytę, bez głosu i słucham muzyki z mp3 lub słucham lekcji angielskiego więc mam 2 w 1
Ja przygotowuję się do ciąży i właśnie dlatego zaczęłam ćwiczyć, żeby wzmocnić mięśnie, jak już się zafasolkuje mam zamiar dalej ćwiczyć, oczywiście bez ćwiczeń na brzuch.

P.s Nagranie ściągnęłam z ************, wpisałam w google "callanetics ************"

Ooo chyba popełniłam jakiś nietakt wizażowy jak co to namiary podam na pw
__________________



Edytowane przez IamLeeLee
Czas edycji: 2010-03-23 o 18:55
IamLeeLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 10:00   #2932
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: callanetics

jeszcze nie zaczelam...kusza mnie te efekty chociaz slyszalam, ze nie zawsze sie pojawiaja...
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 10:22   #2933
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: callanetics

Ja też wróciłam do callana. Przedwczoraj pierwszy raz, wczoraj miałam sporo pracy do samego wieczora i juz mi sie nie chciało, ale dziś muszę koniecznie
Czuję mięśnie pośladków, pleców, a nawet szyi!
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 14:42   #2934
ryzadodomu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 15
Dot.: callanetics

Witam wszystkich.
Zaczęłam ćwiczyć od kilku dni callan'a, z tym, że prawie wcale nie mam zakwasów. Staram się dobrze wykonywać ćwiczenia, ale może i tak coś robie źle.
Chciałabym się zapytać czy Wy również tak miałyście?
Boje się, że mimo, że ćwiczę robie to niepotrzebnie, gdyż nie czuje w ogóle mięśni.
ryzadodomu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 14:57   #2935
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez ryzadodomu Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.
Zaczęłam ćwiczyć od kilku dni callan'a, z tym, że prawie wcale nie mam zakwasów. Staram się dobrze wykonywać ćwiczenia, ale może i tak coś robie źle.
Chciałabym się zapytać czy Wy również tak miałyście?
Boje się, że mimo, że ćwiczę robie to niepotrzebnie, gdyż nie czuje w ogóle mięśni.
Ja, jak zaczynałam callanetics na drugi dzień miałam zakwasy, ale nie były one jakoś wielkie, że miałyby utrudniać mi normalne funkcjonowanie. Po prostu czułam tylko mięśnie, byłam świadoma, że poprzedniego dnia trochę ich użyłam.

Skup się na każdym ćwiczeniu, postawie, przy jego wykonywaniu, zakresie wymachów itp. Być może jednak robisz gdzieś jakieś błędy. Albo masz dosyć dobrze wygimnastykowane ciało, że żadnych zakwasów nie czujesz.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 01:13   #2936
ryzadodomu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 15
Dot.: callanetics

Dziękuję za odpowiedź.

Dziwię się również, że podczas wykonywania tych ćwiczeń gdzie się siedzi i zgiętą noge odwodzi się do tyłu i rusza (podobnie z prostą nogą), nie czuję bólu w pośladkach i tych okolicach, a wydaje mi się że robię dokładnie to co mówią.
Wiecie może jakie są najczęstsze błędy, podczas wykonywania tych ćwiczeń? Czy Wy też tak macie że nie czujecie pracy mięśni w tym ćwiczeniu?
ryzadodomu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 21:18   #2937
idontknow13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 321
Dot.: callanetics

witam.
od jakiegoś czasu troszkę czytam o tych ćwiczeniach i w końcu je sobie ściągnęłam i zamierzam je również poćwiczyć ;p więc mam te z Bojarską ze strony chomikuj . pl mam nadzięję że dobre ściągnęłam ;D od jutra moze zaczne cwiczenia ;]
no i przede wszystkim mam pytanie do osób które już dosyć długo to ćwiczą: naprawdę są po tym efekty? po ilu mniej wiecej godzinach tych cwiczen juz cos widac?
dzieki tym cwiczeniom chcę przede wszystkim ujędrnić i wyrzeźbić ciało ale również chciałabym się pozbyć cellulitu no i kliku kg czy tam cm ;p czy na cellulit i kg to tez dziala? pozdrawiam
idontknow13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 23:42   #2938
darencja79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez ryzadodomu Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.

Dziwię się również, że podczas wykonywania tych ćwiczeń gdzie się siedzi i zgiętą noge odwodzi się do tyłu i rusza (podobnie z prostą nogą), nie czuję bólu w pośladkach i tych okolicach, a wydaje mi się że robię dokładnie to co mówią.
Wiecie może jakie są najczęstsze błędy, podczas wykonywania tych ćwiczeń? Czy Wy też tak macie że nie czujecie pracy mięśni w tym ćwiczeniu?
Niestety, prawdopodobnie popełniasz jakieś błędy, przy czym nie chodzi wcale o brak zakwasów, lecz właśnie o czucie mięśni. W trakcie poprawnie wykonywanego callaneticsu wyraźnie czuć pracę mięśni, każdy skurcz izometryczny, każde pulsowanie. Brak pracy mięśni świadczy o nieprawidłowej technice wykonywania ćwiczeń. Warto obejrzeć video z Callan objaśnaijącą prawidłową technikę - przy czym bojarskiej nie polecam, jej prezentacja różni się nieco, ale diabeł tkwi w szczegółach. Mam dostęp do stosu linków prowadzących do video z callaneticsem, ale wolę ich tu nie udostępniać. w razie czego - pisz do mnie na priva, przekażę Ci te linki!
__________________
http://www.****************

Co cię nie zabije, to cię wzmocni!
darencja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 14:43   #2939
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: callanetics

Witajcie!
Czy ktoś jeszcze cwiczy? Ja zaczęłam wczoraj z Mariolą Bojarską! Było ciężko... Zamierzam cwiczyc codziennie.
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 21:34   #2940
Sanae123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: callanetics

Znalazłam te ćwiczenia dopiero jakiś czas temu ale od dzisiaj zaczęłam ćwiczyć. I powiem Wam że nie liczyłam na to że już po pierwszych ćwiczeniach poczuję się tak dobrze - uspokaja i w ogóle. A do tego same pozytywne komentarze - że to pomoga
Mam nadzieję że uda mi się wytrwać jakiś czas przy tych ćwiczeniach (i trzymajcie za mnie kciuki bo w moim przypadku może to być problem )
Powodzenia
Sanae123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-20 21:12:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.