Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-21, 13:19   #2791
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość

no to najlepiej ułożyć plan pod siebie na start to najlepiej 2-3 różne treningi po kilka ćwiczeń i jazda tylko pamiętaj, że jak masz ćwiczenia wielostawowe to najlepiej żeby było 1-2 max jednego dnia w planie (ja np. martwego i przysiadu w jeden dzień nie jestem w stanie zrobić zbyt duże obciążenie) i zaczyna się od ćwiczeń na większe partie mięśniowe, a kończy na małych partiach (przy czym brzuch zawsze może być na koniec )

ja też wolę chodzić jak jest mało ludzi, ale teraz boom po sylwestrze i noworocznych postanowieniach ale pocieszam się, że jeszcze 2-3 tyg i połowa z tych ludzi zniknie


bo i On i ja lubimy jeśc i jak jedno rzuci propozycje to nie ma prawie w ogóle szansy żeby drugie odmówiło, a to takie błędne koło


ja już staram się w miarę jeśc w ciągu dnia, choć dziś widzę się z koleżanką, którą widziałam ostatni raz ponad rok temu i idziemy na piwko, a jutro widzę się z kumpelą, która jest raz na pół roku w PL bo studiuje w Belgii i pewnie też coś wpadnie, ale ogólnie staram się pilnować, szczególnie że motywacja mi wróciła
Dzięki za wskazówki
Musze poświęcić temu trochę czasu i poukładać sobie, ale teraz to nie łatwe dla mnie, bo nie znam nazw tych ćwiczeń i wszystkie po kolei muszę wyszukiwać, co to jest w ogóle więc trochę czasu zajmuje, ale myślę że ogarnę

A mogła byś mi jeszcze napisać jak to jest z obciążeniami?
Jak dobrze dobrać sobie ciężar, o ile z czasem Go podnosić itd? Jak poznać że dane obciążenie jest za duże/zbyt małe?

No teraz jest faktycznie sporo osób w poniedziałki, u nas, to trzeba czekać godzinę/1,5 na wejście bo jest ful pod wieczór a siłka nie duża

Z nami jest podobnie, z tym ze TŻ nigdy mi nie odmawia, nawet jak nie ma ochoty czy smaku A ja jak nie mam smaku to mówię nie i już, ale jak mam (prawie zawsze) tonie odmawiam

A ja na polu alko też mam mały sukcesik od jakichś 3 tygodni nie piję w tygodniu Tylko w soboty, czasem coś wpadło w niedzielę też, a tak to nie A to była moja największa zmora do ogarnięcia
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:25   #2792
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
zerówkę zaliczyłam z czwartku ale jaja

Zdolna smoczyca

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
dobry wieczór
melduje drugi dzień wyzwań + nogi z panem nice & easy
ale jakoś bez energii dziś jestem



Cytat:
Napisane przez anns_ Pokaż wiadomość
dziewczyny!! poprawiłam życiówkę na dychę!! 51:39 czyli prawie 2,5minuty lepiej od rekordu! od kwietnia zeszłego roku na to czekałam


Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Melduję siłkę
Dziś chyba przeważały wolne
Jeden gościu mnie uczył jak robić przyciąganie drążka do brzucha, w siadzie, ale uja nie umiałam pojąć



Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość


No właśnie może by tak dziewczyny wysłać
A właśnie, Maja dziś ma wolne a w ogóle się nie pokazywała
Maja chciała, ale Wizaż jej nie chciał
U Tż byłam wieczorem Poszłam z nim do sklepu, kupiłam sobie wafle ryżowe i dżem agrestowy jako podwieczorek do kawy Wróciliśmy, kawe mi zrobił, ja sie biorę za dżem, patrze na date a tam 23.08.2014

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Majka nie mogła się zalogować na wizaż, tak jak większość...
I sobie dziewcze odpuściło

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Tylko taką, że ją mam Dawałam to obmacać mamie i TŻ-owi i diagnoza taka sama

Podejrzewam, że najbardziej zadowolony to Tż był
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:25   #2793
nonetheless
Zakorzenienie
 
Avatar nonetheless
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 060
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
to trzeba się zebrać i iść, a nie tak kręcić w kołko wokół tematu
a jak robisz źle to prędzej sobie krzywdę zrobisz niż schudniesz czy zwiększysz siłę mięśni... na to trzeba uważać; ja zawsze kogoś proszę żeby na mnie lukał albo robię przy lustrze i sama siebie poprawiam
no właśnie taaaak mi się nie chce samej iść ale może w ferie pójdę z kolegą spróbuje z nim zagadać, może da radę.
staram się uważać, oglądałam milion razy filmiki jak robić niektóre ćwiczenie, no ale bez osoby która zerka z boku, albo chociażby lustra nie wiem tak na prawdę czy dobrze wykonuję ćwiczenia. to tak samo jak ćwiczę z jakimiś filmikami wydaje mi się że super poprawnie wykonuję ćwiczenia, tak samo jak osoba na filmiku, a potem staje przed lustrem i uświadamiam sobie że robię zupełnie coś innego
__________________
25.12.2011
nonetheless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:25   #2794
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
A mogła byś mi jeszcze napisać jak to jest z obciążeniami?
Jak dobrze dobrać sobie ciężar, o ile z czasem Go podnosić itd? Jak poznać że dane obciążenie jest za duże/zbyt małe?

No teraz jest faktycznie sporo osób w poniedziałki, u nas, to trzeba czekać godzinę/1,5 na wejście bo jest ful pod wieczór a siłka nie duża

Z nami jest podobnie, z tym ze TŻ nigdy mi nie odmawia, nawet jak nie ma ochoty czy smaku A ja jak nie mam smaku to mówię nie i już, ale jak mam (prawie zawsze) tonie odmawiam

A ja na polu alko też mam mały sukcesik od jakichś 3 tygodni nie piję w tygodniu Tylko w soboty, czasem coś wpadło w niedzielę też, a tak to nie A to była moja największa zmora do ogarnięcia
obciążenie na początku to loteria, musisz sprawdzać, te pierwsze treningi będą właśnie na szukanie obciążenia właściwie dobrane to takie po którym naprawdę się męczysz, ale jesteś w stanie dokończyć serię (choć ostatnie 2-3 powtórzenia są takie na ostatkach sił), jak udaje Ci się dokończyć serię bez takiego ogromnego wysiłku to ciężar jest za mały, jak nie udaje Ci się dokończyć serii to za duży a progres to przy wielostawowych ćwiczeniach ja dokładam po 5kg (czyli 2x2,5kg), przy ćwiczeniach na ręce (jak wyciskanie) po 2x1,25, a hantlami/kettlami to tak jak leci po kolei po pewnym czasie już będziesz czuła kiedy możesz zwiększyć ciężar bo to się czuje po prostu

u nas maszyny wszystkie potrafią być zajęte i orbitreki, bieżnie też no ale to minie, nie oszukujmy się, ludzie nie są aż tacy wytrwali w postanowieniach

no moją zmorą teżjest alkohol (choć ja nie piję dużo, bo lampkę wina, może dwie ale prawie codziennie ), no ae takie wyjścia to mi się zdarzają raz na kilka miesięcy, więc nie powiem ale w domu już staram się nie pić w ogole

dla Ciebie za ogarnięcie alko
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:25   #2795
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Chciałyście żebym odpoczęła więc wstałam sobie o 13.30
@ przed chwilą za kare chyba dostałam
Ja chce już do pracy
Mimo wszystko za odpoczynek
Czemu Cię wczoraj nie było?

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość


no to dobrze, że już nabiera masy, to nzaczy że juz zdorwy ja pamiętam jak moja wychudła, niewiele ponad 2 kg ważyła to jej wszyskie kości wystawały obym nigdy więcej takiego koszmaru nie musiała przeżywać
i Ty ze swoim też nie
Muniek nie wychudł aż tak, ale taka dzidka się z Niego zrobiła, na szczęście już "puchnie"

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Robote mam?
Kolejny etat
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:27   #2796
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Maja chciała, ale Wizaż jej nie chciał
U Tż byłam wieczorem Poszłam z nim do sklepu, kupiłam sobie wafle ryżowe i dżem agrestowy jako podwieczorek do kawy Wróciliśmy, kawe mi zrobił, ja sie biorę za dżem, patrze na date a tam 23.08.2014
a miałaś paragon? ja to bym taką awaturę zrobiła, że masakra

Cytat:
Napisane przez nonetheless Pokaż wiadomość
no właśnie taaaak mi się nie chce samej iść ale może w ferie pójdę z kolegą spróbuje z nim zagadać, może da radę.
staram się uważać, oglądałam milion razy filmiki jak robić niektóre ćwiczenie, no ale bez osoby która zerka z boku, albo chociażby lustra nie wiem tak na prawdę czy dobrze wykonuję ćwiczenia. to tak samo jak ćwiczę z jakimiś filmikami wydaje mi się że super poprawnie wykonuję ćwiczenia, tak samo jak osoba na filmiku, a potem staje przed lustrem i uświadamiam sobie że robię zupełnie coś innego
no bo tak właśnie jest szczególnie na początku trzeba się obserwować, po jakimś czasie ta technika wchodzi w krew także uważaj, żebyś sobie kontuzji nie narobiła
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:29   #2797
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Domeldowuje jeszcze fitness musiałam się odstresowac
Jestem przed @, która pewnie i tak nie przyjdzie, także mogłaby sobie darować objawy przynajmniej, a tak to przez nią wszystko mi działa dzisiaj na nerwy

Oby @ przyszła


Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Hej. Ale mam zakwasy
Nie pamiętam już co to zakwasy

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Dzień dobry



A ja wczoraj wygrałam sama ze sobą tzn:
ZAWSZE, ale to zawsze po siłce mam ochotę na coś nie zdrowego, ale nie ciągnę chłopaków a wczoraj z TŻ byliśmy swoim samochodem i już przed siłką mówił że by coś zjadł na mieście i że może po siłce pójdziemy. Wstępnie byłam na tak, ale jak już wyszliśmy a On nudził, poczułam że zupełnie nie mam ochoty na takie żarcie, że szkoda mi tych kcal spalonych przed chwilą i ODMÓWIŁAM
Poczułam się taka silna

Brawo
Pindzia, bo Ty jesteś silna a nie tylko poczułaś się
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 13:32   #2798
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość

Maja chciała, ale Wizaż jej nie chciał
U Tż byłam wieczorem Poszłam z nim do sklepu, kupiłam sobie wafle ryżowe i dżem agrestowy jako podwieczorek do kawy Wróciliśmy, kawe mi zrobił, ja sie biorę za dżem, patrze na date a tam 23.08.2014
Aha, to moje powyższe pytanie już nie aktualne
I co zrobiłaś z tym dżemem? (nie była to przypadkiem data produkcji? )

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
obciążenie na początku to loteria, musisz sprawdzać, te pierwsze treningi będą właśnie na szukanie obciążenia właściwie dobrane to takie po którym naprawdę się męczysz, ale jesteś w stanie dokończyć serię (choć ostatnie 2-3 powtórzenia są takie na ostatkach sił), jak udaje Ci się dokończyć serię bez takiego ogromnego wysiłku to ciężar jest za mały, jak nie udaje Ci się dokończyć serii to za duży a progres to przy wielostawowych ćwiczeniach ja dokładam po 5kg (czyli 2x2,5kg), przy ćwiczeniach na ręce (jak wyciskanie) po 2x1,25, a hantlami/kettlami to tak jak leci po kolei po pewnym czasie już będziesz czuła kiedy możesz zwiększyć ciężar bo to się czuje po prostu

u nas maszyny wszystkie potrafią być zajęte i orbitreki, bieżnie też no ale to minie, nie oszukujmy się, ludzie nie są aż tacy wytrwali w postanowieniach
Aha, czyli póki co, to obciążenia chyba dobrze dobierałam "na czuja"
W przysiadzie muszę powoli zwiększyć, bo wcześniej serie robiłam właśnie do umęczenia, a wczoraj po ostatniej mogła bym jeszcze
Będę "czujować" dalej

To u nas większy ruch na wolnych niz wszelakich maszynach, potrafią sobie chopoki "wyrywać" hantelki
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:36   #2799
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Co macie dziś na obiadek?
Ziemniaczki sosik suróweczka żeberka

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
hej
zaliczyłam wczorajszą zerówkę, dzisiejszy kolos poszedł w miarę powinno być do przodu. dzisiaj troszkę relasku, jakiś ruch pewnie, muszę się odstresować, bo potem zaczynam na przyszły tydzień...
zaraz się kimnę na półtorej godzinki, dwie, bo nie wytrzymię.
Podczytywalam czasem


Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Lipa,dziś tylko 3 CV, wczoraj 2
Czasem i z jednego trafi się szansa

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Trening melduje
Ten dzisiejszy jest dobry na PMS, wysysa z człowieka siły i wku.rw sam przechodzi, przynajmniej na chwilę


Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
chyba nie zaliczyłam :9 jestem głąbem i czuję się jak idiotka naprawdę. Wystarczyło sie troche bardziej skupić i robić prostymi sposobami powoli.. a ja szybko, a jak na końcu usłyszałam wyniki końcowe to chcialam zmieniac, ale mózg mi przestał pracować :/ więc albo zdam fuksem, albo poprawka w piatek.. a ja chcialam jutro jechac na wieczór do domu wiec plany mi pokrzyżuje to całkowicie jestem wqrwiona na siebie.

Zaraz nadrobię.
Będzie dobrze
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:36   #2800
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość

Brawo
Pindzia, bo Ty jesteś silna a nie tylko poczułaś się
Ojej Dziękuję za te słowa
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:38   #2801
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Aha, czyli póki co, to obciążenia chyba dobrze dobierałam "na czuja"
W przysiadzie muszę powoli zwiększyć, bo wcześniej serie robiłam właśnie do umęczenia, a wczoraj po ostatniej mogła bym jeszcze
Będę "czujować" dalej

To u nas większy ruch na wolnych niz wszelakich maszynach, potrafią sobie chopoki "wyrywać" hantelki
no na początku nie da się inaczej jak próbować, bo skąd możesz wiedzieć ile dasz radę podnieść jak wcześniej nie ćwiczyłaś ale progres na początku idzie szybko to bardzo motywuje

u nas to mała siłownia, ale na wolnych jest sporo sztang, kettli i hantli z tym nie ma problemu w ogóle niby duże miasto, dużo siłowni a na każdej teraz takie tłumy
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 13:41   #2802
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
do poniedziałku jeszcze kupa czasu na pewno Ci się uda
Oby Chciałabym to zaliczyć w tym terminie bo to zawsze jeden mniej egzamin w sesji.
Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
U Tż byłam wieczorem Poszłam z nim do sklepu, kupiłam sobie wafle ryżowe i dżem agrestowy jako podwieczorek do kawy Wróciliśmy, kawe mi zrobił, ja sie biorę za dżem, patrze na date a tam 23.08.2014


Podejrzewam, że najbardziej zadowolony to Tż był
O matko nieźle ale dżemorowi pewnie i tak nic się nie stało
No nie narzekał
Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Muniek nie wychudł aż tak, ale taka dzidka się z Niego zrobiła, na szczęście już "puchnie"
Moja jest strasznym chudzielcem Je normalnie a taki z niej szczuplak, że o matko. Ratuje ją tylko futro bo jakby miała krótkie to wyglądałaby przerażająco
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:41   #2803
nonetheless
Zakorzenienie
 
Avatar nonetheless
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 060
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
no bo tak właśnie jest szczególnie na początku trzeba się obserwować, po jakimś czasie ta technika wchodzi w krew także uważaj, żebyś sobie kontuzji nie narobiła
uważam i to bardzo szczególnie, że obciążenie małe 8 kg dzisiaj miałam
__________________
25.12.2011
nonetheless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:44   #2804
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
musiałaś odespać
oj wspólczuję @... a do pracy to już jutro, nie? zleci;P
A no jutro i w piątek, ale tylko popołudnia 14-22 Nie wiem nadal co z weekendem, bo z Tesco nie dzwonią i chyba będę miała wolne Zaczyna mnie to wkurzać Nie po to szukałam dodatkowej pracy żeby teraz w domu siedzieć cały tydzień W ogóle to czuje "lewe kombinacje" w Tesco

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
A ja na polu alko też mam mały sukcesik od jakichś 3 tygodni nie piję w tygodniu Tylko w soboty, czasem coś wpadło w niedzielę też, a tak to nie A to była moja największa zmora do ogarnięcia

No to nie pijemy razem Ja od Sylwestra nic nie tknęłam jeszcze
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:45   #2805
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

U kuva, co to było materiał taki łatwy, a prof doje.bal pytaniami z grubej rury w niektórych to nawet nie wiedziałam co czytam jak to zdam to będzie cud


Majka



Jeu
Ja już ostatnio nie dostałam, ostatnią miałam pod koniec listopada teraz mam humorki jak przed @ ale raczej nie liczę że przyjdzie. Już mam wizytę do gina umowiona na luty


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:47   #2806
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Chciałyście żebym odpoczęła więc wstałam sobie o 13.30
@ przed chwilą za kare chyba dostałam
Ja chce już do pracy
No hej
Biedna
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:48   #2807
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
U kuva, co to było materiał taki łatwy, a prof doje.bal pytaniami z grubej rury w niektórych to nawet nie wiedziałam co czytam jak to zdam to będzie cud
Zdasz
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:49   #2808
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Wróciłam do domu i padam.
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:51   #2809
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Kolejny etat
Przydałby się

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
a miałaś paragon? ja to bym taką awaturę zrobiła, że masakra
Tż poszedł, oddał i zamienił na truskawkowy Przyszedł i mi daje Na to Maja: kochanie, ale ja nie lubie truskawkowego Myślałam, że mnie zabije Poleciał wymienić na powidła śliwkowe

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Ojej Dziękuję za te słowa


Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
O matko nieźle ale dżemorowi pewnie i tak nic się nie stało
No nie narzekał
Babka się tłumaczyła, że taki jej wczoraj w dostawie przywieźli a ja do Tż mówie, że to niemożliwe, bo kurz był na dekielku a jakby dostawe miała dopiero i na półke wyłożyła to w ciągu paru godzin nie jest w stanie się zakurzyć Przecież dżemy są zapakowane po kilka szt w zgrzewce i owinięte folią także nijak kurz się na dekielku nie nazbiera On dopiero w sklepie na półkach się osiada A zresztą u tej babki trzeba patrzeć na daty, bo się zdarzają takie sytuacje

To nie była data produkcji Na tym to ja się znam
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 13:54   #2810
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
no na początku nie da się inaczej jak próbować, bo skąd możesz wiedzieć ile dasz radę podnieść jak wcześniej nie ćwiczyłaś ale progres na początku idzie szybko to bardzo motywuje

u nas to mała siłownia, ale na wolnych jest sporo sztang, kettli i hantli z tym nie ma problemu w ogóle niby duże miasto, dużo siłowni a na każdej teraz takie tłumy
A bo się naczytałam też o jakich połowach ciężaru max itd ale nie kapowałam do końca

U nas też mała, hantli jest po 1 parze z każdego obciążenia, natomiast gryfów jest kilka rodzajów i talerzy na zapas

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Ratuje ją tylko futro bo jakby miała krótkie to wyglądałaby przerażająco
Natura wie jak osiągnąć równowagę

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
W ogóle to czuje "lewe kombinacje" w Tesco

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------




No to nie pijemy razem Ja od Sylwestra nic nie tknęłam jeszcze
Tzn?

Nie no to ja piłam od sylwka Nie tak ze w ogóle, ale i tak jestem z tego zadowolona

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
U kuva, co to było materiał taki łatwy, a prof doje.bal pytaniami z grubej rury w niektórych to nawet nie wiedziałam co czytam jak to zdam to będzie cud
Mam nadzieję że jednak Ci siądzie i będziesz miała z głowy
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:56   #2811
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
U kuva, co to było materiał taki łatwy, a prof doje.bal pytaniami z grubej rury w niektórych to nawet nie wiedziałam co czytam jak to zdam to będzie cud


Majka
Oj tam zdasz na pewno


Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No hej
Biedna

Jak się czujesz?
Mnie wczoraj wieczorem coś głowa bolała



Kupiłam sobie torebke wczoraj Znalazłam taką fajną czarną za 75zł i ma dużo przegródek, zamków i w ogóle
Pojechałam do Tż, położyłam ją na łóżku, patrze na nią i mówie: Śliczna? A on: Ładna...
Podeszłam do niego bliżej, patrze mu w oczy i mówie: Śliczna?
A on: Brzydka.... Na to ja: Ale teraz o sobie mówiłam Wtedy pierwszy raz chciał mnie jednak udusić Z dżemem był drugi raz
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:58   #2812
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Tż poszedł, oddał i zamienił na truskawkowy Przyszedł i mi daje Na to Maja: kochanie, ale ja nie lubie truskawkowego Myślałam, że mnie zabije Poleciał wymienić na powidła śliwkowe


Babka się tłumaczyła, że taki jej wczoraj w dostawie przywieźli a ja do Tż mówie, że to niemożliwe, bo kurz był na dekielku a jakby dostawe miała dopiero i na półke wyłożyła to w ciągu paru godzin nie jest w stanie się zakurzyć Przecież dżemy są zapakowane po kilka szt w zgrzewce i owinięte folią także nijak kurz się na dekielku nie nazbiera On dopiero w sklepie na półkach się osiada A zresztą u tej babki trzeba patrzeć na daty, bo się zdarzają takie sytuacje

Ja jakiś czas temu chciałam wziąć sobie lody w sklepie i też patrzę na datę a tam pół roku po terminie Zgłosiłyśmy im to z mamą i gdzieś wyniosły te lody.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie torebke wczoraj Znalazłam taką fajną czarną za 75zł i ma dużo przegródek, zamków i w ogóle
Pojechałam do Tż, położyłam ją na łóżku, patrze na nią i mówie: Śliczna? A on: Ładna...
Podeszłam do niego bliżej, patrze mu w oczy i mówie: Śliczna?
A on: Brzydka.... Na to ja: Ale teraz o sobie mówiłam Wtedy pierwszy raz chciał mnie jednak udusić Z dżemem był drugi raz
Nagrabiłaś sobie wczoraj
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 14:00   #2813
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Kurde dodałam wcześniej posta i mi usunęło

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Wróciłam do domu i padam.
Dziś też siłka, czy przerwa?

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Przydałby się



Tż poszedł, oddał i zamienił na truskawkowy Przyszedł i mi daje Na to Maja: kochanie, ale ja nie lubie truskawkowego Myślałam, że mnie zabije Poleciał wymienić na powidła śliwkowe

Nie watpię

No patrz, jaki kochany
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 14:01   #2814
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Przerwa. Młody ma zajęcia popołudniu
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 14:05   #2815
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Tzn?
W piątek rozliczała mnie na koniec zmiany główna dowodząca na kasach. Pytała się mnie czy na stacji nie potrzebujemy kogoś, bo jej siostra szuka pracy a mieszka jakiesz 10km od mojej stacji to mówie, że nikogo nie szukają. Ona mi na to, że ta jej siostra od jutra (czyli od soboty) przychodzi do Tesco na kase też zatrudniona przez agencje i nie ukrywa, że wolałaby prace gdzieś bliżej, bo do Tesco musi dojeżdżać jakieś 30km a stawka 7zł/h No ok idę się wpisać w grafik na ten tydzień do Tesco a tam mi mówią, że nie ma zapotrzebowania i jak będą potrzebowali to zadzwonią Chociaż wiem, że na weekend zawsze pełną obsadę chcą mieć, bo duży ruch a ja mam akurat weekend wolny Za to siostra kierowniczki w grafik już wpisana była... Poczułam się tak jakby ona weszła tam w moje miejsce i jak do końca miesiąca się to nie zmieni to chyba zrezygnuje i jednak poszukam czegoś innego, bo tak jak pisałam nie po to szukałam dodatkowej pracy żeby w domu siedzieć

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Nagrabiłaś sobie wczoraj
Później zrobiłam coś gorszego i był rano męski foch, który trwa do teraz
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 14:10   #2816
nonetheless
Zakorzenienie
 
Avatar nonetheless
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 060
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość

Ja jakiś czas temu chciałam wziąć sobie lody w sklepie i też patrzę na datę a tam pół roku po terminie Zgłosiłyśmy im to z mamą i gdzieś wyniosły te lody.
jak robiliśmy z tżtem grilla we wrześniu to pojechaliśmy do Kauflandu na zakupy, no i bierzemy, mięso itp. doszliśmy do kiełbasy, tż złapał jakąś zapakowaną hermetycznie i do koszyka. przy kasie odwróciłam ją, a z tyłu cała kiełbasa zielona (z przodu nic nie było widać). nic nie mówiliśmy, tylko wzięliśmy inną.
__________________
25.12.2011
nonetheless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 14:11   #2817
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
W piątek rozliczała mnie na koniec zmiany główna dowodząca na kasach. Pytała się mnie czy na stacji nie potrzebujemy kogoś, bo jej siostra szuka pracy a mieszka jakiesz 10km od mojej stacji to mówie, że nikogo nie szukają. Ona mi na to, że ta jej siostra od jutra (czyli od soboty) przychodzi do Tesco na kase też zatrudniona przez agencje i nie ukrywa, że wolałaby prace gdzieś bliżej, bo do Tesco musi dojeżdżać jakieś 30km a stawka 7zł/h No ok idę się wpisać w grafik na ten tydzień do Tesco a tam mi mówią, że nie ma zapotrzebowania i jak będą potrzebowali to zadzwonią Chociaż wiem, że na weekend zawsze pełną obsadę chcą mieć, bo duży ruch a ja mam akurat weekend wolny Za to siostra kierowniczki w grafik już wpisana była... Poczułam się tak jakby ona weszła tam w moje miejsce i jak do końca miesiąca się to nie zmieni to chyba zrezygnuje i jednak poszukam czegoś innego, bo tak jak pisałam nie po to szukałam dodatkowej pracy żeby w domu siedzieć

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------



Później zrobiłam coś gorszego i był rano męski foch, który trwa do teraz

Aha, takie kwiatki Rączka rączkę myje

Coś jeszcze wykombinowała?
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 14:14   #2818
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Aha, takie kwiatki Rączka rączkę myje

Coś jeszcze wykombinowała?
Plecy, które układają grafik

On teges a ja zasnęłam
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 14:20   #2819
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość


On teges a ja zasnęłam
Ouuuuu nie fajnie....
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 14:25   #2820
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Ouuuuu nie fajnie....
No właśnie tak nie bardzo, bo mu na męską dume to wjechało


Arnama a kiedy będą wyniki dzisiejszej prezentacji?
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-04 08:55:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.