20+ cz. II - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-12, 09:14   #2791
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość


wlasnie, ja tez zalatwiam rajstopy paznokciami zawsze choc takimi paznokciami jak mam teraz to ciezko cokolwiek zalatwic..

body wy chyba macie body w swojej ofercie.. a zreszta, odwiedze wasza stronke wreszcie

i stronke wydzialu WK, masz racje Ines, to chyba miesci sie w tym urzedzie po prostu.

a w ogole to marzy mi sie jeansowa spodniczka juz od dawna, ale zadnej fajnej nie moge namierzyc. bardzo fajną miala wczoraj Ines swoja drogą ale krociutką mowie wam no, ale jak sie ma taaakie nogi to mozna
Króciutką? No masz...
To była mini więc musiała być krótka ale nie była jakoś strasznie strasznie krótka... Poza tym plaszczyk ratowal sytuacje
Zresztą ty też bylas w mini-spodnicy . Wiec juz mamy odpowiedz dlaczego bylysmy dla tamtego buraka takie "rewelacyjne dziewczyny"

No mamy body. Mamy bawelniane i z mikrofibry. Lepsze jest to z mikrofibry bo idealnie przylega do ciała i świetnie trzyma ciepło . Jakbys chciala to daj znac . Zaraz Ci napisze PW.

A na paznokcie nie narzekaj - mnie się podobały
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 09:15   #2792
misiaczekdid
Rozeznanie
 
Avatar misiaczekdid
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 779
GG do misiaczekdid
Dot.: 20+ cz. II


Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość

ja tez nie wierze w sny, tzn w takie symbole z sennikow. ale np w to, ze sa one odzwierciedleniem naszych pragnien, ale nie tak wprost, bo rzecz ktora sie sni i wytlumaczenie wydaje sie oczywiste wcale nie musi takie byc.
sa specjalisci od tlumaczenia snow, to normalnie wielkie oczy sie robi jak sie tego slucha.
Ja miałam dziś fajny sen - z TŻ w roli głównej I wcale nie zamierzam się doszukiwać ukrytych podtekstów tylko poczekam, aż wróci z zajęć

Navi a tak z innej beczki to nie masz przypadkiem u siebie jakiegoś linka do tych treningów A i B? Mam jakiś problem ze skrótem

Sweet ta pościel jest super Chyba też niedługo będę musiała wybrać się na jakieś zakupy, bo trzeba się wreszcie za ten remont sypialni wziąć... Jak dotąd jestem na etapie wymyślania co i jak i z czym, ale kiepsko mi idzie - za dużo mam pomysłów
__________________
Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek - to słownik
- V. Lombardi


misiaczekdid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 09:17   #2793
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Rayne, to super że udalo sie wyprowadzic wasze kontakty na prostą
Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
no to naprawde super ze taki kamien spadl Ci z serca
ciesze sie bardzo
Dzięki

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
a w ogole to marzy mi sie jeansowa spodniczka juz od dawna, ale zadnej fajnej nie moge namierzyc. bardzo fajną miala wczoraj Ines swoja drogą ale krociutką mowie wam no, ale jak sie ma taaakie nogi to mozna
Ja Was muszę kiedyś w realu zobaczyć tu ślicznotka, tu piękne nogi...
Nie, ale naprawdę przydałoby się kiedyś coś zorganizować dla warszawskich dwudziestek, co? a najlepiej dla wszystkich

Ja się czaję na spódniczkę do kolan, ale oczywiście jedyna, jaka mi się podobała w 100%, była w Orsayu... no właśnie, była.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 09:18   #2794
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Króciutką? No masz...
To była mini więc musiała być krótka ale nie była jakoś strasznie strasznie krótka... Poza tym plaszczyk ratowal sytuacje
Zresztą ty też bylas w mini-spodnicy . Wiec juz mamy odpowiedz dlaczego bylysmy dla tamtego buraka takie "rewelacyjne dziewczyny"

No mamy body. Mamy bawelniane i z mikrofibry. Lepsze jest to z mikrofibry bo idealnie przylega do ciała i świetnie trzyma ciepło . Jakbys chciala to daj znac . Zaraz Ci napisze PW.

A na paznokcie nie narzekaj - mnie się podobały
PW poprosze looknij na edycje mojego postu na poprzedniej stronie pliis

a moja spodniczka byla do kostek w porownaniu z Twoją
wkurzyl mnie ten typ nazywając mnie ksztaltną
wtedy poczulam ze beda problemy

Cytat:
Napisane przez misiaczekdid Pokaż wiadomość
Ja miałam dziś fajny sen - z TŻ w roli głównej I wcale nie zamierzam się doszukiwać ukrytych podtekstów tylko poczekam, aż wróci z zajęć
o matko ale sie usmialam

Cytat:
Napisane przez misiaczekdid Pokaż wiadomość
Navi a tak z innej beczki to nie masz przypadkiem u siebie jakiegoś linka do tych treningów A i B? Mam jakiś problem ze skrótem

Sweet ta pościel jest super Chyba też niedługo będę musiała wybrać się na jakieś zakupy, bo trzeba się wreszcie za ten remont sypialni wziąć... Jak dotąd jestem na etapie wymyślania co i jak i z czym, ale kiepsko mi idzie - za dużo mam pomysłów
mam zaraz Ci wysle na PW

misiaczku z Twoimi pomyslami na pewno bedzie super co nie zrobisz

edit:
Rayne fakt, trzeba by sie zobaczyc. bo nas sie po prostu nie da opisac slowami (tzn mam na mysli kazdą z nas z osobna )
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 09:27   #2795
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

oj też bym się z chęcią załapała na takie spotkanko mimo iż z Warszawy nie jestem to chyba byście mnie przygarnęły co?
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 09:28   #2796
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
edit:
Rayne fakt, trzeba by sie zobaczyc. bo nas sie po prostu nie da opisac slowami (tzn mam na mysli kazdą z nas z osobna )
Nie wątpię ale faktycznie miło byłoby się spotkać

Wczoraj trafiłam dwójkę w totka


Edit: sweet, no to przecież oczywiste
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 09:29   #2797
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
PW poprosze looknij na edycje mojego postu na poprzedniej stronie pliis

a moja spodniczka byla do kostek w porownaniu z Twoją
wkurzyl mnie ten typ nazywając mnie ksztaltną
wtedy poczulam ze beda problemy
No wlasnie mnie nie spotkal ten zaszczyt i nie zostalam określona kształtną na dodatek obraził mój gust drąc się na pół H&M że ten sweterek jest obrzydliwy

1 YTL? O mamo... Ty mi lepiej daj linki na PW co Ci sie podoba... A ja powiem czy to w ogole jest w Polszy i ile kosztuje...

Sweet, Rayne, bardzo chetnie sie spotkamy właśnie wczoraj mowilysmy że szkoda że tak mało nas w tej Warszawie... No bo mało, ale Radom w sumie nie jest tak daleko
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-12, 09:32   #2798
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
No wlasnie mnie nie spotkal ten zaszczyt i nie zostalam określona kształtną na dodatek obraził mój gust drąc się na pół H&M że ten sweterek jest obrzydliwy

1 YTL? O mamo... Ty mi lepiej daj linki na PW co Ci sie podoba... A ja powiem czy to w ogole jest w Polszy i ile kosztuje...

Sweet, Rayne, bardzo chetnie sie spotkamy właśnie wczoraj mowilysmy że szkoda że tak mało nas w tej Warszawie... No bo mało, ale Radom w sumie nie jest tak daleko
no własnie nie jest
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 09:36   #2799
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
oj też bym się z chęcią załapała na takie spotkanko mimo iż z Warszawy nie jestem to chyba byście mnie przygarnęły co?
pytaaaaanie

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
No wlasnie mnie nie spotkal ten zaszczyt i nie zostalam określona kształtną na dodatek obraził mój gust drąc się na pół H&M że ten sweterek jest obrzydliwy

1 YTL? O mamo... Ty mi lepiej daj linki na PW co Ci sie podoba... A ja powiem czy to w ogole jest w Polszy i ile kosztuje...

Sweet, Rayne, bardzo chetnie sie spotkamy właśnie wczoraj mowilysmy że szkoda że tak mało nas w tej Warszawie... No bo mało, ale Radom w sumie nie jest tak daleko
Ines, ja nie wiem czy to zaszczyt
najbardziej mnie ubawilo jak sie zaczal dopytywac skad jestesmy (bo sciemnialysmy ze nie wiemy gdzie znajduje sie miejsce w ktorym siedzimy bo my nie tutejsze ) a Ines wypaliła: z ksiezyca!!
ojej smiechowo bylo do czasu

już Ci dałam

no no trzeba by sie w wiekszej kupie zebrac ktoregos razu bo kupy nikt nie ruszy o matko, chyba mnie glupawka dopada

edit:
zakochalam sie w tej babce.. uwielbiam takie delikatne blondyneczki
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1191946825
i chce takie wlosy
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 09:39   #2800
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
pytaaaaanie



Ines, ja nie wiem czy to zaszczyt
najbardziej mnie ubawilo jak sie zaczal dopytywac skad jestesmy (bo sciemnialysmy ze nie wiemy gdzie znajduje sie miejsce w ktorym siedzimy bo my nie tutejsze ) a Ines wypaliła: z ksiezyca!!
ojej smiechowo bylo do czasu

już Ci dałam

no no trzeba by sie w wiekszej kupie zebrac ktoregos razu bo kupy nikt nie ruszy o matko, chyba mnie glupawka dopada
no tak w kupie raźniej, kupy nikt nie ruszy ale podobno jak się ruszy to śmierdzi ja też chcę linka z ciuszkami Ines

edit. fakt ładna dziewuszka, fajna fryzura mogłabym mieć taką ale obiecałam sobie, że nie ścinam tylko zapuszczam
__________________





Edytowane przez sweetpinky
Czas edycji: 2007-10-12 o 09:40 Powód: dopisek
sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 09:45   #2801
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
no tak w kupie raźniej, kupy nikt nie ruszy ale podobno jak się ruszy to śmierdzi ja też chcę linka z ciuszkami Ines

edit. fakt ładna dziewuszka, fajna fryzura mogłabym mieć taką ale obiecałam sobie, że nie ścinam tylko zapuszczam
zapuszczaj
a ja mialam dzis pojsc do fryzjerki, ale nie miala czasu, wiec nie pojdę

zaczelam myslec o zrobieniu takich wlosow 'gniecionych' bo to nawet nie trwala, ale co by bylo gdyby mi sie nie spodobaly... wole nie ryzykowac

i zastanawiam sie nad zastrzeganiem tego prawka.. no bo jak mi je oddadzą? i znowu bede musiala odstrzegac.. nie wiem czy jest sens
navi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-12, 09:52   #2802
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
zapuszczaj
a ja mialam dzis pojsc do fryzjerki, ale nie miala czasu, wiec nie pojdę

zaczelam myslec o zrobieniu takich wlosow 'gniecionych' bo to nawet nie trwala, ale co by bylo gdyby mi sie nie spodobaly... wole nie ryzykowac

i zastanawiam sie nad zastrzeganiem tego prawka.. no bo jak mi go oddadzą? i znowu bede musiala odstrzegac.. nie wiem czy jest sens
Dlatego moim zdaniem powinnaś zadzwonic do WK, żeby Ci wytlumaczyli co masz zrobic i jak to bedzie wygladac z ewentulanym odstrzeganiem
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 09:52   #2803
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
zapuszczaj
a ja mialam dzis pojsc do fryzjerki, ale nie miala czasu, wiec nie pojdę

zaczelam myslec o zrobieniu takich wlosow 'gniecionych' bo to nawet nie trwala, ale co by bylo gdyby mi sie nie spodobaly... wole nie ryzykowac

i zastanawiam sie nad zastrzeganiem tego prawka.. no bo jak mi je oddadzą? i znowu bede musiala odstrzegac.. nie wiem czy jest sens
no tak ale jakby była taka sytuacja, że ktoś by się posługiwał Twoim prawkiem to mogłabyś mieć problemy ale jak byłaś na policji i zgłosiłaś kradzież prawka to chyba jednak nie musisz już nic z tym robić.

A z włosami to może spróbuj tak bez tej niby trwałej pougniatać sobie włosy i jak Ci się będzie podobać to czemu nie. Tylko gorzej z tym, że później ciężko jest się pozbyć trwałej niestety.


EDIT. Dzięki Ines
__________________





Edytowane przez sweetpinky
Czas edycji: 2007-10-12 o 09:54 Powód: dopisek
sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 09:57   #2804
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Dlatego moim zdaniem powinnaś zadzwonic do WK, żeby Ci wytlumaczyli co masz zrobic i jak to bedzie wygladac z ewentulanym odstrzeganiem
hmm no niby tak, ale wlasnie mysle tak jak sweet, ze jak zglosilam kradziez na policji, to chyba wystarczy...
dobra, zadzwonie bo myslec to sobie moge

codziennie jak zasypiam mysle o tym, czy oni przypadkiem jakos nie zdobyli mojego adresu i nie przyjda w nocy nas okrasc

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
A z włosami to może spróbuj tak bez tej niby trwałej pougniatać sobie włosy i jak Ci się będzie podobać to czemu nie. Tylko gorzej z tym, że później ciężko jest się pozbyć trwałej niestety.
hmmm no wlasnie, ciezko sie jej pozbyc. ale na pewno rozwiazalaby kilka problemow, typu dlugie ukladanie i przetluszczanie sie (bo ponoc trwala troche wysusza). ale nie wiem czy podejme ryzyko
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 09:59   #2805
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: 20+ cz. II

Navi, ty masz takie śliczne włoski, że moim zdaniem nie powinnaś ich niszczyć żadną trwałą

A "pognieść" możesz je sobie sama, bez trwałej.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 10:02   #2806
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Navi, ty masz takie śliczne włoski, że moim zdaniem nie powinnaś ich niszczyć żadną trwałą

A "pognieść" możesz je sobie sama, bez trwałej.
też mi się tak wydaje. Mam znajomą która właśnie zrobiła sobie taką niby trwałą by wysuszyć trochę włosy i nie wygląda to najlepiej, takie sianko jej się zrobiło.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 10:09   #2807
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

hmm no tak, macie racje... sianko?? uuu nie chce sianka

Ines moje wlosy sa takie... zwyczajne proste, nic sie z nimi szczegolnego nie da zrobic.. ale faktycznie moze lepiej nic nie robic niz miec jeszcze wieksze problemy typu siano na glowie

ja lubie takie wloski jak tej dziewczyny na zdjeciu, tylko nie umiem uzyskac tego efektu sama..

edit:
pokazalam ja podrzutkowi, powiedzial ze nie szczegolna, bo duza role odgrywa photoshop i dobry aparat
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 10:14   #2808
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
hmm no tak, macie racje... sianko?? uuu nie chce sianka

Ines moje wlosy sa takie... zwyczajne proste, nic sie z nimi szczegolnego nie da zrobic.. ale faktycznie moze lepiej nic nie robic niz miec jeszcze wieksze problemy typu siano na glowie

ja lubie takie wloski jak tej dziewczyny na zdjeciu, tylko nie umiem uzyskac tego efektu sama..

edit:
pokazalam ja podrzutkowi, powiedzial ze nie szczegolna, bo duza role odgrywa photoshop i dobry aparat
heh podrzutek ma rację uważam też, że napewno i tak dziewczyna jest fotogeniczna. Mam siostrę która jest fotomodelką w Irlandii i na zdjęciach wychodzi cudownie ale w rzeczywistości jest hmm zwyczajna, owszem bardzo ładna ale normalna jak znajdę fotkę to może wkleję
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 10:15   #2809
misiaczekdid
Rozeznanie
 
Avatar misiaczekdid
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 779
GG do misiaczekdid
Dot.: 20+ cz. II

Navi dziękuję za linka Zabieram się od poniedziałku za trening.
__________________
Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek - to słownik
- V. Lombardi


misiaczekdid jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-12, 10:18   #2810
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
heh podrzutek ma rację uważam też, że napewno i tak dziewczyna jest fotogeniczna. Mam siostrę która jest fotomodelką w Irlandii i na zdjęciach wychodzi cudownie ale w rzeczywistości jest hmm zwyczajna, owszem bardzo ładna ale normalna jak znajdę fotkę to może wkleję
sa takie osoby. ja niestety jesli juz to lepiej wygladam na zywo niz na zdjeciach

Cytat:
Napisane przez misiaczekdid Pokaż wiadomość
Navi dziękuję za linka Zabieram się od poniedziałku za trening.
nie ma za co tez powinnam ale nie bede miala kiedy

jezu dziewczyny, wypilam napoj energetyzujacy i czuje jakby mi mialo leb rozsadzic. i dostalam naprawde takiej energii ze nie wiem co zrobic
i to nie jest smieszne

edit:
ka.si słonko jak sie czujesz?
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 10:22   #2811
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
nie poszła i nie łobuz pijaczyno


eeeeehhhheeee pijaczyno TYTYTYYYY nununu !
to jak herbata z rumem

aaa blondyneczka śliczna, delikatna, subtelna i kobieca.

a ja w pracy od 9-21 i dziś impreza urodzinowa


aaaaaaa jutro kolejna urodzinowa ! HeeeeeeeJJJJJJ
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 10:26   #2812
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
edit:
ka.si słonko jak sie czujesz?


od tego incydentu z moim zdrowiem, to czuje sie dziwnie dobrze, a wrecz rozpierająco!? ii nie mam apetytu, jak coś jem, to rosnie mi to w buzi. wiem , ze to zle, ale nic na to nie poradze. jeszcze nic nie jadlam. wypilam kawe i zielona herbate. a jak cos wiecej zjem to mam dziwny odruch wymiotny
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 10:31   #2813
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
eeeeehhhheeee pijaczyno TYTYTYYYY nununu !
to jak herbata z rumem

aaa blondyneczka śliczna, delikatna, subtelna i kobieca.

a ja w pracy od 9-21 i dziś impreza urodzinowa


aaaaaaa jutro kolejna urodzinowa ! HeeeeeeeJJJJJJ
a co, pijaczyna z Ciebie i tyle hihi

no ba ze sliczna, ja mam dobry gust

u nas tez imprezka

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
od tego incydentu z moim zdrowiem, to czuje sie dziwnie dobrze, a wrecz rozpierająco!? ii nie mam apetyty, jak coś jem, to rosnie mi to w buzi. wiem , ze to zle, ale nic na to nie poradze. jeszcze nic nie jadlam. wypilam kawe i zielona herbate. a jak cos wiecej zjem to mam dziwny odruch wymiotny


jezu ale okropnie sie czuje. nigdy wiecej tego swinstwa
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 10:33   #2814
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
a co, pijaczyna z Ciebie i tyle hihi

no ba ze sliczna, ja mam dobry gust

u nas tez imprezka





jezu ale okropnie sie czuje. nigdy wiecej tego swinstwa
taaa ze mnie taka pijaczyna jak z zakonnicy, zakonnica

a co zarzuciłaś , że się źle czujesz ? - ok tego pytania nie było ! to był napój energ.
ehhh niedoczytałam !
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 10:40   #2815
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

hehe

oj tak... ale jednak w za duzych ilosciach wcale nie dziala fajnie
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 10:46   #2816
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: 20+ cz. II

Navi, a jaki konkretnie to był napój
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 10:48   #2817
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Navi, a jaki konkretnie to był napój
taka tansza werjsa red bulla - tiger. tak naprawde skladniki ma identyczne, tylko kosztuje pare zł mniej.
wiedzialam ze dzis musze byc na chodzie do nocy, a ostatnio kiepsko sypiam a jak wypije lyka to juz wypijam cala puszke, a wczoraj kupilam 1L i troszke podpilam (i zasnac mi bylo ciezko) a dzis wypilam prawie do konca
czy ja jestem madra...
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 10:50   #2818
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
taka tansza werjsa red bulla - tiger. tak naprawde skladniki ma identyczne, tylko kosztuje pare zł mniej.
wiedzialam ze dzis musze byc na chodzie do nocy, a ostatnio kiepsko sypiam a jak wypije lyka to juz wypijam cala puszke, a wczoraj kupilam 1L i troszke podpilam (i zasnac mi bylo ciezko) a dzis wypilam prawie do konca
czy ja jestem madra...

u laalallala nno znam tigera, potrafi postawic na nogi. ale kobieto nie litrami!
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 11:02   #2819
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
u laalallala nno znam tigera, potrafi postawic na nogi. ale kobieto nie litrami!
wiem
nigdy wiecej
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 11:03   #2820
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

ehh Navi Ty czubku
ja kiedyś też przesadziłam z takimi napojami wypiłam chyba z 6 puszek red bulla i niedość, że myślałam że mi serce stanie to ogólnie wszyscy myślieli, że się naćpałam, źrenice powiększone, nadpobudliwość, człowiek to ma pomysły
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.