Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 2012. - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-08, 12:27   #2701
Lily Rose
Rozeznanie
 
Avatar Lily Rose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 742
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez kaczuszka81 Pokaż wiadomość
No tak ta skleroza... szkoda, że zostaje i po ciąży
Ja rodziłam w Madurowiczu, opieka naprawdę rewelacyjna, no może jakieś niewielkie zastrzeżenia do oddziału z noworodkami ale też ujdzie.
Co do tego czekania to masz rację, ja myślałam, że tam jajo zniosę, zwiedziłam wszystkie kąty, poznałam wszystkie ciężarne - taka ze mnie weteranka. Inne wpadały na oddział a za moment już dzidzie tuliły ja już po nocach wyłam.

Miałam opisać co nieco ale moja malizna domaga się mamusi pieszczotek

Hej dziewczyny, ja jak zwykle co jakiś czas tylko się tu pojawiam.Już wiele mamuś się rozpakowało, to i na wątku jakoś ciszej..
W piątek mija mój termin porodu i mam się zameldować w szpitalu, także łączę się w bólu z dziewczynami, które też ruszają do szpitala
U mnie nie dzieje sie nic, 3 tydzień już chodze z 2cm rozwarciem na 1 palec. Dziś czasem mi brzuch twardnieje chyba...

Kaczuszko, pocieszyłaś mnie z tym Madurowiczem. Powiedz mi, sale są iluosobowe??Co trzeba koniecznie mieć dla siebie i dla malucha??
Szkoda, że reszta łodzianek do Rydygiera rusza, może byśmy się spotkały na miejscu
__________________
The owls are not what they seem...

Najdroższy Aniołek 7.12.2010 [']

Lily Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:32   #2702
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Dark Lady to Ty juz dzis masz się wstawic na wywołanie? Czy co?


Ja własnie idę się wykąpać w grącej wodzie , jak to nie pomoże to ja już nie wiem, wtedy chyba wyjścia nie będzie.

Ja mam stracha, nienawidze szpitali. Jak idę na odwiedziny do kogoś to już mdleje, duszności mam, drgawki, nie wiem od czego to, ale w szpitalu nie umiem usiedziec dłuzej niż 15 min. Nawet nie wiem jak jest u mnie w szpitalu do ktorego mam jechać, bo nigdy tam nie byłam.
Nie na wywołanie, tylko z powodu ciśnienie wysokiego. Mój gin chciałby żeby już rozpatrzyli wywołanie, a on tam pracuje, więc może będzie dzidzia. Dobra lecę papa.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:51   #2703
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Pearl mój też był bardzo ruchliwym małym szkrabem, non stop się wypychał czy kopał tak że nie bylo godziny spokoju a teraz jest ok, nie jest bardzo nadpobudliwy i lubi spać - także nie będzie tak źle
A wago dzieciola współczuję wiem co to znaczy rodzić 4kg dziecię

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Hejka Ale dawno nie zaglądałam

Gratuluję wszystkim nowym mamusiom

Ja dalej nie zorganizowana do końca, chociaż powoli sobie radzę. Dzisiaj nawet parę rzeczy poprasowałam (ale osiągnięcie, nie ? ) ..
A to że przed kompem siedzę, to już nie lada wyczyn jak dla mnie

Malutka słodka, ale dalej jakiś tam problem z brzuszkiem mamy, chociaż chyba się trochę poprawiło ... Muszę powoli zacząć coś jeść, bo ile można chleb z dżemem wpierniczać?

Martwię się pępuszkiem, bo jeszcze nam nie odpadł, a to już prawie trzy tygodnie Położna wczoraj ogladała, mówiła, że niby ok, ale dzisiaj cos się tam sączy z niego i się martwię ... Czy waszym dzieciaczkom pępuszki odpadły "na sucho" czy coś tam pod spodem się podsączało???

Postaram się nadrobić chociaż klub i parę ostatnich stron, żeby się dowiedzieć co u Was, ale nie wiem na ile malutka pozwoli

Buziaki dla Was
ja już pisałam o naszym pępuszku - w pon skończyliśmy 4 tyg i nadal go mamy, tez jest jeszcze żóła wydzielna dookoła i octanisept non stop w użyciu plus smaruje spirytusem też na zmianę i nadal mamy go

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Co robi wasza położna na wizycie? bo moja wpadła i wypadla, doslownie 5 min była obejrzala małą, i moja rane. Stwierdzila ze wszystko jest super i poszła.

No i na bioderka umowilismy Lenke, juz ostatnie miejsce było teraz nie wyobrazam sobie tego czekania w kolejce

A kiedy trzeba isc pierwszy raz do pediatry??
my do pediatry mieliśmy w zaleceniach 7-10 dni od wyj scia ze szpitala

co do położnej to nasza była 1.5h - bardzo fajna babeczka, wczoraj nawet dzwoniła do nas spytać się co i jak

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

Zuzia, wspolczuje tesciowej. Na szczescie 3 dni to jeszcze nie tak dlugo - szybko zleci i bedziesz miala z glowy. Dalej ni widu, ni sluchy od Nikotynki?
he he już uprasowała, zrobiła pranie, odkurzyła i poszła po zakupy

nie odzywała się do mnie i martwię się

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość


mojemu małemu też pępuszek jeszcze nie odleciał ale już wisi na jednej niteczce więc myślę lada chwila dzień powinno być po wszystkim
to super
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość

U nas nocka masakryczna mąż wstawał na 8 do pracy i biedny nie dość, że spał po 15 minut, to jeszcze Tymek miał fochy, bo niby głodny, a jeść nie chciał
Na dodatek jedno oczko mu zaczęło wczoraj ropieć i jak do jutra nie przejdzie, to idziemy do lekarza

Zmykam, bo mały od rana nie śpi i ciągle marudzi
my mieliśmy ropiejące oczko od środy po południu, udało mi się wyleczyć tylko solą fizjologiczną a w czw już umówiłam nas z tym oczkiem na sob do pediatry ale do sob przeszło, a było tak zaropiałe że zaklejało mu oko wtedy w czw wiec się przestraszyłam że antybiotyk zaraz będzie ... spróbuj częściej przemywać solą, może pomoże
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:59   #2704
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość

ja też miałam wczoraj dla siebie nawet parę h byłam w kinie z koleżankami na Idach marcowych, super film POLECAM
No i pobyłam sobie z dorosłymi wyszłam na dwór, do ludzi i nawet wygrałam kosmetyk bo byłyśmy na Kinie na obcasach
uwielbiam kino na obcasach ale pewnie nie prędko się wybiorę

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Gratulacje!!!

Dziewczyny ale jestem dzisiaj w strachu,jadę na 15 do lekarza bo jak juz pisałam tam gdzie jest zszycie po nacinaniu pojawiła sie opuchlizna olbrzymia i dzisiaj wycieka z niej paskudna ropa z krwią,boję się ,że będą chcieli mi to nacinac i czyscic a tego bym chyba nie przerzyła.Pewnie mam zapalenie jakies i ta temperatura od tego i obawiam sie ,ze moze zanik mleka też od tego zapalenia.....
Nie mam na nic siły,siedziec nawet na kole nie mogę,nawet nie daje rady nakarmic mojego Bartusia ,dzięki Bogu jest moja Mamuśka - której nie wiem jak sie odwdzięczę
natalia żeby wszystko było w porządku

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
A DO MNIE WŁAŚNIE JEDZIE TEŚCIOWA NA 3 DNI ehh najgorsze że ona oczekuje że będę sobie załatwiać różne rzeczy i ją z małym zostawiać, tylko kur.de jej ostatni kontakt z noworodkem to 30 lat wstecz więc najzwyczajniej w świecie BOJE SIĘ JEJ DZIECKO ZOSTAWIĆ
najgorszy pierwszy raz a myślę że tego kontaktu z noworodkiem się nie zapomina ale powodzenia z teściową


Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
U mnie na razie nic w sumie nie wiadomo. Bylismy na wizycie, Nietoperson ma prawie 4 kg Oczywiscie dodajmy do tego blad w pomiarze plus te dni, w ktorych jeszcze nie urodze i jak nic mamy cos okolo 4,5 kg Ale lekarz, u ktorego bylismy na usg powiedzial, ze na razie sklanialby sie do sn, chociaz twierdzi, ze bioder nie mam za szerokich i nie wie, zadecyduja w szpitalu
Wyslalam badania mojemu ginowi z Mazur, to uswiadomil mi, ze powinni mi zmierzyc szerokosc miednicy, a ze tego nie zrobili, to on nie moze sie wypowiedziec. Mowi, ze bezwzgeldnym wskazaniem do cc jest 5 kg, ale koniecznie powinni mnie zmierzyc Noz ku.wa, to lekarz z pipidowki mazurskiej musi mnie uswiadamiac, zebym sie upomniala warszawskich lekarzy o zmierzenie miednicy? Jutro mam wizyte w przychodni, to moze chociaz dr.gbur mi cos powie?

Poza tym to mam tak zje.any humor, ze glowa mala. Od kilku dni prawie w ogole nie spie. W nocy Dzieciak dostaje napadu i mnie prawie rozrywa od srodka. Wszystko mnie boli, jak sie rusza, do tego stopnia, ze dzisiejszej nocy sie poryczalam. Wyprowadzil mnie z rownowagi do tego stopnia, ze az mialam mysli, ze zaluje tej ciazy i chcialabym cofnac czas i jeszcze poczekac. Tak mi glupio o tym pisac, ale nikomu przeciez nie powiem, bo cala rodzina jest zajarana niemozliwie, a ja mialabym z takim czyms wyskoczyc I mam wyrzuty sumienia, ze jeszcze sie nie urodzilo, a ja juz jestem wyrodna matka. No, ale mowie Wam, to jest nienormalne, co ono robi w nocy Normalnie mam chyba wszystkie wnetrznosci i kosci poobijane. Znowu slyszalam jakies chrupotanie w zebrach i tam na dole i bylo to polaczone z ogromnym bolem. Czuje kazdy najmniejszy ruch jak jakies rozrywanie

Sorry, ze tak jecze :/
pearl no to spore dziecię ci buszuje w brzuszku ja jestem strasznie ciekawa ile moja mała waży a co do tych dziwnych myśli to się nimi nie przejmuj ja też czasami mam tak że pomyślę po co mi to drugie dziecko było już wszystko miałam unormowane a tu nagle zaś zwrot w moim życiu o 360 stopni ale to normalne wydaje mi się w końcu to już końcówka i nieźle się męczymy

Ja dzwoniłam właśnie do mojego gina bo już mi na wizytę nie kazał przychodzić a ostatnio byłam u niego w styczniu i powiedział mi że mam się zgłosić 13.02. do tego szpitala a on 14.02. ma dyżur i wtedy mi zrobi cc oby bo ja jakoś nie wierzę lekarzom i wiem że muszę się na każdą ewentualność nastawić
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:09   #2705
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
Pearl mój też był bardzo ruchliwym małym szkrabem, non stop się wypychał czy kopał tak że nie bylo godziny spokoju a teraz jest ok, nie jest bardzo nadpobudliwy i lubi spać - także nie będzie tak źle
A wago dzieciola współczuję wiem co to znaczy rodzić 4kg dziecię
serio ?
dalas mi teraz promyk nadziei i bede sie go trzymac

wiem wlasnie,ze sie nameczylas przy porodzie i teraz jeszcze biedna sie meczysz
dlatego miedzy innymi tak sie boje :/
Cytat:
Napisane przez Zuzia
he he już uprasowała, zrobiła pranie, odkurzyła i poszła po zakupy
no to nie jest zle, poki co
Cytat:
Napisane przez Zuzia
nie odzywała się do mnie i martwię się
hm... :/
moze Mala ja az tak zajmuje... oby bylo wszystko ok

Agata tez sie nie odzywa... Nie wiem,czy do niej napisac, zadzwonic. Nie chce sie jej narzucac


Musze pochwalic swojego tzta.
Co prawda wkurzal mnie cala noc, bo sobie slodko spal, kiedy ja sie meczylam (), ale dzisiaj zapisal mnie do kosmetyczki na manicure, pedicure i henne,zeby mi poprawic humor Zaraz mam wizyte
Jak myslicie, moge sobie zrobic frencha, czy nie malowac w ogole paznokci?
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:15   #2706
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Co prawda wkurzal mnie cala noc, bo sobie slodko spal, kiedy ja sie meczylam (), ale dzisiaj zapisal mnie do kosmetyczki na manicure, pedicure i henne,zeby mi poprawic humor Zaraz mam wizyte
Jak myslicie, moge sobie zrobic frencha, czy nie malowac w ogole paznokci?
moze w dloniach pomaluj ale w stopach lepiej nie zeby nie bylo ze ci koloru plytki nie widac
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:15   #2707
diablica_db
Raczkowanie
 
Avatar diablica_db
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 327
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

witam dla mnie poród staje się powoli czymś nierealnym co sie nigduy nie wydarzy, wczoraj jak sie położyłam do łóżka to tak mnie coś bolało w brzuchu ale nie mogłam stwierdzić czy to skurcz czy to mała mnie tam coś kopie w jakiś organ a mam pytanie czy jak jest skurcz to dziecko się rusza? chyba nie co?

jestem strasznie rozdrażniona tym nierodzeniem
diablica_db jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 13:18   #2708
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
pearl no to spore dziecię ci buszuje w brzuszku ja jestem strasznie ciekawa ile moja mała waży a co do tych dziwnych myśli to się nimi nie przejmuj ja też czasami mam tak że pomyślę po co mi to drugie dziecko było już wszystko miałam unormowane a tu nagle zaś zwrot w moim życiu o 360 stopni ale to normalne wydaje mi się w końcu to już końcówka i nieźle się męczymy

dziekuje...
nie dosc, ze mnie wszytsko boli i jestem zmeczona, to jeszcze mialam wyrzuty sumienia, ze jestem taka okropna i potrafie miec takie mysli
Zwalmy to wszystko na zmeczenie
Cytat:
Napisane przez Dph
Ja dzwoniłam właśnie do mojego gina bo już mi na wizytę nie kazał przychodzić a ostatnio byłam u niego w styczniu i powiedział mi że mam się zgłosić 13.02. do tego szpitala a on 14.02. ma dyżur i wtedy mi zrobi cc oby bo ja jakoś nie wierzę lekarzom i wiem że muszę się na każdą ewentualność nastawić
nie kazal Ci przyjsc na ktg?
u mnie jeden i drugi mowil, ze to teraz szczegolnie wazne
fajnie,ze masz swojego zaufanego lekarza w szpitalu, w ktorym bedziesz rodzic...

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
moze w dloniach pomaluj ale w stopach lepiej nie zeby nie bylo ze ci koloru plytki nie widac
Kurcze, a wlasnie na stopach by mi bardziej zalezalo

I czy mi sie wydaje, czy Neska sie jakos dlugo nie odzywa?
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:18   #2709
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Monika to ja nie wiem bo mam takie normalne wielkie te czopki, takie babka sprzedala tz w aptece na razie obylo sie bez i dzieki za sposob z wazelina, zobaczymy moze nastepnym razem chociaz ludze sie ze go nie bedzie
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:23   #2710
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

No już wykąpana w gorącej wodzie jestem i co teraz?

Chyba to nie tak od razu ma sie niby zacząć?
Widzę, że nie tylko ja jestem już wściekła, bo akcja się nie rozkręca.
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:31   #2711
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez Lily Rose Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja jak zwykle co jakiś czas tylko się tu pojawiam.Już wiele mamuś się rozpakowało, to i na wątku jakoś ciszej..
W piątek mija mój termin porodu i mam się zameldować w szpitalu, także łączę się w bólu z dziewczynami, które też ruszają do szpitala
U mnie nie dzieje sie nic, 3 tydzień już chodze z 2cm rozwarciem na 1 palec. Dziś czasem mi brzuch twardnieje chyba...

Kaczuszko, pocieszyłaś mnie z tym Madurowiczem. Powiedz mi, sale są iluosobowe??Co trzeba koniecznie mieć dla siebie i dla malucha??
Szkoda, że reszta łodzianek do Rydygiera rusza, może byśmy się spotkały na miejscu
ja byłam bardzo zadowolona z madurowicza
sale sa na porodówce jednoosobowe a na noworodkowym 2 i 3 os.
ubranka dla dzidzi dobrze miec jednak jak nie bedziesz miec to ubieraja w szpitalne- to samo rożek/kocyk. ja ubranka mialam swoje ale rozka nie wyciagałam z torby. pieluchy i chusteczki nawilzane musisz miec (troche pieluch daja na poczatku). do kąpieli dla dzidzi nic nie potrzeba. weź jakis krem na odparzenia na wszelki wypadek. smoczek tez sie przyda. recznika nie potrzeba. weź pieluchy tetrowe jakby CI dzidzia ulewała. jakbys nie mogła/nie chciała karmic piersia (tam kłada duzy nacisk na to) to tam jest mlesio. bebilon w buteleczkach 90ml ze smoczkami (wszytsko jednorazowe) i mozna sobie brac dla dzidzi. (super sprawa- nie trzeba podgrzewac ani nic...
dla siebie-podpaski te wielkie sa pod dostatkiem...gorzej z podkładami na łózko wiec lepiej weź swoje (sa tam tez ale trzeba prosic salowe). weź tez kubek i sztućce. jedzenie dają w jednorazówkach styropianowych .
koniecznie ręcznik, klapki szpitalne. ja miałam tez takie pod prysznic. polecaja tam szare mydło do podmywania i ja własnie takie stosowałam...
koszule na zmiane weź. szlafrok sobie daruj bo strasznie tam gorąco, ja swojego nie załozyłam ani razu ani zadna dziewczyna na oddziale...
duzo wody do picia . Majtki mozna nosic tylko po kryjomu . Obchód jest dwa razy dziennie wiec trzeba zdązyc zdjąc bo jak zobacza w majtkach to dym robią . mnie sie tez laktator przydał, wkładki laktacyjne i krem na brodawki.
nie pamietam co jeszcze...........
pod prysznic polecam chodzic wczesnie rano Ja chodziłam koło 6 bo potem były kolejki a prysznice 2 na oddział

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

dziekuje...
nie dosc, ze mnie wszytsko boli i jestem zmeczona, to jeszcze mialam wyrzuty sumienia, ze jestem taka okropna i potrafie miec takie mysli
Zwalmy to wszystko na zmeczenie
nie kazal Ci przyjsc na ktg?
u mnie jeden i drugi mowil, ze to teraz szczegolnie wazne
fajnie,ze masz swojego zaufanego lekarza w szpitalu, w ktorym bedziesz rodzic...

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Kurcze, a wlasnie na stopach by mi bardziej zalezalo

I czy mi sie wydaje, czy Neska sie jakos dlugo nie odzywa?
jestem tylko nie mam czasu bo moje dziecko od kilku dni postanowiło, ze nie bedzie juz spac w dzien.... wyobrazacie sobie? spi moze wszytskiego razm do kupy z godzine. własnie zasnał mi na rekach przy kołysance umer, połozyłam w wózku, przyciagnełam do kuchni i 50 raz słucham "ach spij kochanie"
w nocy spi ładnie. od kąpieli i jedzenia o 20- spi do 2 wnocy a w czoraj spał do 3,30 , potem jedzonko i 3 godzinki snu, jedzonko i znow 3 godzinki... a w dzien buszuje łobuz mały.. a ja nie mam czasu nic zrobic.... ;/
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 13:32   #2712
diablica_db
Raczkowanie
 
Avatar diablica_db
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 327
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

zośka nie ty jedna , zaczyna mnie już wkurzać ta cała ciąża , dlaczego inni mogą rodzić normalnie?
na pewno bede miała ciężki poród bo jak bedzie wywoływany to wiadomo a nawet jeśli nie to dzidzia już napewno jest tak duża że bedzie sajgon, też się kąpałam w gorącej wodzie kilka dni tyemu i nic to nie dało a brzuch sterczy mi po prostu pod brodą nawet chyba nie opadł. nie odbieram juz telefonów bo się ciągle wszyscy pytają czy już urodziłam
przecież bym im napisała

a teraz za kare nic im nie napisze jak urodze bo za bardzo wkurzona jestem
diablica_db jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:35   #2713
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Ja nawet nie wiem ile waży moja mała, ale brzuch mam bardzo malutki, może i nawet 3 kg nie ma...

Ja tez co chwila dostaje sms, tel , przyjezdzaja, pytaja i zdziwieni , ze ja jeszcze z brzuchem
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:40   #2714
diablica_db
Raczkowanie
 
Avatar diablica_db
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 327
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Ja nawet nie wiem ile waży moja mała, ale brzuch mam bardzo malutki, może i nawet 3 kg nie ma...

Ja tez co chwila dostaje sms, tel , przyjezdzaja, pytaja i zdziwieni , ze ja jeszcze z brzuchem
moja miała 3 tyg temu 3200 wiec teraz nawet nie chce myśleć ile ma mam nadzieje że te maszyny liczące sie mylą, teraz mnie krzyrze nawalają ale to oczywiście nic nie znaczy bo to nie pierwszy raz. a skórcze przepowiadające masz?
diablica_db jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:45   #2715
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Ja Ci powiem diablica, ze nie do konca wiem co to są te przepowiadające, jesli to co myslę, to tak, mam. Takie napinanie się brzucha , twardnieje co jakis czas. Bardzo często czuję taki jakby parcie na szyjkę macicy, kłucia i pobolewania, momentami są bardzo mocne.

Wczoraj leżałam wieczorem i już myślałam, że coś się zaczyna. Brzuch mnie zaczął boleć, tak wyczekiwałam, wyczekiwałam, może wody mi polecą, może sie skurcze mocniejsze zaczną, czekałam, czekałam... aż zasnęłam z tego wszystkiego.

Edytowane przez zoskasamoska
Czas edycji: 2012-02-08 o 13:47
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:46   #2716
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

dziekuje...
nie dosc, ze mnie wszytsko boli i jestem zmeczona, to jeszcze mialam wyrzuty sumienia, ze jestem taka okropna i potrafie miec takie mysli
Zwalmy to wszystko na zmeczenie
nie kazal Ci przyjsc na ktg?
u mnie jeden i drugi mowil, ze to teraz szczegolnie wazne
fajnie,ze masz swojego zaufanego lekarza w szpitalu, w ktorym bedziesz rodzic...

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Kurcze, a wlasnie na stopach by mi bardziej zalezalo

I czy mi sie wydaje, czy Neska sie jakos dlugo nie odzywa?
no właśnie wizytę miałam miesiąc temu i stwierdził że spotkamy się już w szpitalu i w sumie dobrze bo 100 zł zaoszczędzone a na ktg kazał mi przyjść i byłam w zeszły czwartek i wszystko ok było tak bym chciała żebym miała tą cc tego 14 żeby za długo nie leżeć w tym szpitalu

Cytat:
Napisane przez diablica_db Pokaż wiadomość
zośka nie ty jedna , zaczyna mnie już wkurzać ta cała ciąża , dlaczego inni mogą rodzić normalnie?
na pewno bede miała ciężki poród bo jak bedzie wywoływany to wiadomo a nawet jeśli nie to dzidzia już napewno jest tak duża że bedzie sajgon, też się kąpałam w gorącej wodzie kilka dni tyemu i nic to nie dało a brzuch sterczy mi po prostu pod brodą nawet chyba nie opadł. nie odbieram juz telefonów bo się ciągle wszyscy pytają czy już urodziłam
przecież bym im napisała

a teraz za kare nic im nie napisze jak urodze bo za bardzo wkurzona jestem
napiszesz napiszesz jak zobaczysz maleństwo to cała złość na cały świat minie zobaczysz
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:59   #2717
diablica_db
Raczkowanie
 
Avatar diablica_db
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 327
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Ja Ci powiem diablica, ze nie do konca wiem co to są te przepowiadające, jesli to co myslę, to tak, mam. Takie napinanie się brzucha , twardnieje co jakis czas. Bardzo często czuję taki jakby parcie na szyjkę macicy, kłucia i pobolewania, momentami są bardzo mocne.

Wczoraj leżałam wieczorem i już myślałam, że coś się zaczyna. Brzuch mnie zaczął boleć, tak wyczekiwałam, wyczekiwałam, może wody mi polecą, może sie skurcze mocniejsze zaczną, czekałam, czekałam... aż zasnęłam z tego wszystkiego.
tak to to twardznienie brzucha ja to ma m już od dawna i nic poza tym a wczoraj jak leżałam to też myslałam że może sie zacznie ale gdzie tam

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
no właśnie wizytę miałam miesiąc temu i stwierdził że spotkamy się już w szpitalu i w sumie dobrze bo 100 zł zaoszczędzone a na ktg kazał mi przyjść i byłam w zeszły czwartek i wszystko ok było tak bym chciała żebym miała tą cc tego 14 żeby za długo nie leżeć w tym szpitalu



napiszesz napiszesz jak zobaczysz maleństwo to cała złość na cały świat minie zobaczysz
mam nadzieje bo boje się że przez to wszystko bede miała depresje poporodową

poza tym właśnie sie dowiedziałam że ktoś nagadał komuś coś i ja ponoć już od wczoraj w szpitalu jestem , wszyscy mnie już mają do szpitala wysłane a ja ciągle nic przez te ploty to wcale nie urodze
diablica_db jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:12   #2718
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

To ja juz tez mam tak od dłuzszego czasu.


Właśnie wtrąbiłam kilka kanapek z nutella i gorącym mlekiem. Hehe jak ja małej będę tak dogadzała to pewnie szybko nie wyjdzie i tak
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:15   #2719
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość

Hania, a do jakiej przychodni należysz? bo ja będę miała pewnie położną z centrum (wały jagiellońskie). ciekawa jestem jak będą wyglądać wizyty....
Tzn ja mieszkam pod bydgoszczą i tu mam swoja przychodnie

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
U mnie była ostatnio 1,5 godziny położna

A do pediatry trzeba iść jak dzidzia ma 2 tygodnie - wizyta patronażowa - my jutro mamy
I co ta połozna robi tyle czassu? jak wyglada wizyta?

To za tydzien bede musiala isc do lekarza, bo u nas nie przychodzi do domu na szczęscie mam blisko

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

Poza tym to mam tak zje.any humor, ze glowa mala. Od kilku dni prawie w ogole nie spie. W nocy Dzieciak dostaje napadu i mnie prawie rozrywa od srodka. Wszystko mnie boli, jak sie rusza, do tego stopnia, ze dzisiejszej nocy sie poryczalam. Wyprowadzil mnie z rownowagi do tego stopnia, ze az mialam mysli, ze zaluje tej ciazy i chcialabym cofnac czas i jeszcze poczekac. Tak mi glupio o tym pisac, ale nikomu przeciez nie powiem, bo cala rodzina jest zajarana niemozliwie, a ja mialabym z takim czyms wyskoczyc I mam wyrzuty sumienia, ze jeszcze sie nie urodzilo, a ja juz jestem wyrodna matka. No, ale mowie Wam, to jest nienormalne, co ono robi w nocy Normalnie mam chyba wszystkie wnetrznosci i kosci poobijane. Znowu slyszalam jakies chrupotanie w zebrach i tam na dole i bylo to polaczone z ogromnym bolem. Czuje kazdy najmniejszy ruch jak jakies rozrywanie

Sorry, ze tak jecze :/
tez juz mialam dosc tej koncowki, i chcialam zeby młoda jak najszybciej wyszła bo mnie wszystko bolało i byłam zmeczona. Ale juz niedługo

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość



Ja karmię przez te nakładki i mimo kilkunastu prób mały nie umie chwycić bez no, ale usłyszałam, że lepiej przez te nakładki, ale karmić, niż nadać mm



Nasza położna na pierwszej wizycie pokazała całą "obsługę" noworodka do tego papierkowe kwestie i zeszły 2 godzinki

A pediatra była u nas jak mały miał 2 tygodnie
Moja juz nie chwyta nawet nakładek zreszta pokarmu tez juz nie mam Juz odpuściłam A szkoda bo to mleko to cenowo masakra no i te kupale tez od tego takie brzydkie

To tyylko moja połozna taka jakas szybka
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 14:16   #2720
kaczuszka81
Raczkowanie
 
Avatar kaczuszka81
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do kaczuszka81
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez Lily Rose Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja jak zwykle co jakiś czas tylko się tu pojawiam.Już wiele mamuś się rozpakowało, to i na wątku jakoś ciszej..
W piątek mija mój termin porodu i mam się zameldować w szpitalu, także łączę się w bólu z dziewczynami, które też ruszają do szpitala
U mnie nie dzieje sie nic, 3 tydzień już chodze z 2cm rozwarciem na 1 palec. Dziś czasem mi brzuch twardnieje chyba...

Kaczuszko, pocieszyłaś mnie z tym Madurowiczem. Powiedz mi, sale są iluosobowe??Co trzeba koniecznie mieć dla siebie i dla malucha??
Szkoda, że reszta łodzianek do Rydygiera rusza, może byśmy się spotkały na miejscu
Naprawdę Madurowicz jest dobrym szpitalem, położne( na 4p) rewelacyjne, jedna taka siwa robi dym ale to trzeba jej podpaść a tak to ok, sale są 3 -4 osobowe - bardzo gorąco jest. Pod prysznic do 22godziny później trochę ścigają. podpaski do woli dostępne przy dyżurce położnych. Prysznice no no no pozostawiają niemiłosiernie wiele do życzenia cóż to nie wczasy. Na bloku porodowym sale pojedyncze w sali nr 1. znajduje się wanna w której można relaksować się podczas skurczy, tylko trzeba trafić aby była sala wolna. Łóżka porodowe miodzio, miękkie i ogólnie ok, niestety też gorąco. Co do po porodowego oddziału, sale najczęściej 3 osobowe, podpaski dostępne, wystarczy podejść i poprosić lub jak są wyłożone wziąć, pampersy dają, moich nie tknęłam(o tym powiedziała mi położna na porodówce abym swoich nie dawała tylko od nich brała jak się kończą te co mi dały) wiec poszłam zapytałam i dostałam

Lekarze, nie mam zastrzeżeń, ordynator Kalinka super facet, nie ma problemu z wytłumaczeniem itp... jest tak ijeden czarny doktorek w okularkach - nazwałyśmy do Harry Poter też ludzki człowiek, nie ma problemu i też gotowy do wyjaśnień i na luzie podchodzi do pacjentek. Ogólnie ekipa na medal!!!! Gdyby nie ich szybka reakcja dzić bym nie miała Zuzi.
kaczuszka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:23   #2721
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

No to my po werandowaniu 20 minut na świezym powietrzu, ale chyba sie podobało

Mam pytanie do mam które podają mm. Jak przygotowujecie? Bo ja mam przegotowaną wode w dzbanku i podgrzewam ja w mikrofali a potem dodaje mm. A tesciowa nie moze przezyc tej mikrofali ze spać po nocach nie moze przez to
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:24   #2722
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
No to my po werandowaniu 20 minut na świezym powietrzu, ale chyba sie podobało

Mam pytanie do mam które podają mm. Jak przygotowujecie? Bo ja mam przegotowaną wode w dzbanku i podgrzewam ja w mikrofali a potem dodaje mm. A tesciowa nie moze przezyc tej mikrofali ze spać po nocach nie moze przez to
tak samo robie
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:28   #2723
Lily Rose
Rozeznanie
 
Avatar Lily Rose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 742
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez kaczuszka81 Pokaż wiadomość
Naprawdę Madurowicz jest dobrym szpitalem, położne( na 4p) rewelacyjne, jedna taka siwa robi dym ale to trzeba jej podpaść a tak to ok, sale są 3 -4 osobowe - bardzo gorąco jest. Pod prysznic do 22godziny później trochę ścigają. podpaski do woli dostępne przy dyżurce położnych. Prysznice no no no pozostawiają niemiłosiernie wiele do życzenia cóż to nie wczasy. Na bloku porodowym sale pojedyncze w sali nr 1. znajduje się wanna w której można relaksować się podczas skurczy, tylko trzeba trafić aby była sala wolna. Łóżka porodowe miodzio, miękkie i ogólnie ok, niestety też gorąco. Co do po porodowego oddziału, sale najczęściej 3 osobowe, podpaski dostępne, wystarczy podejść i poprosić lub jak są wyłożone wziąć, pampersy dają, moich nie tknęłam(o tym powiedziała mi położna na porodówce abym swoich nie dawała tylko od nich brała jak się kończą te co mi dały) wiec poszłam zapytałam i dostałam

Lekarze, nie mam zastrzeżeń, ordynator Kalinka super facet, nie ma problemu z wytłumaczeniem itp... jest tak ijeden czarny doktorek w okularkach - nazwałyśmy do Harry Poter też ludzki człowiek, nie ma problemu i też gotowy do wyjaśnień i na luzie podchodzi do pacjentek. Ogólnie ekipa na medal!!!! Gdyby nie ich szybka reakcja dzić bym nie miała Zuzi.
Wielkie dzięki, dodałaś mi otuchy. Myślałam tylko, że oddział przedporodowy jest po remoncie...
A ciuszki i kosmetyki dla małego trzeba mieć??

A czy mam dzwonić do szpitala z samego rańca przez przyjazdem?Czy po prostu pojechać tam ze skierowaniem i torbą??
__________________
The owls are not what they seem...

Najdroższy Aniołek 7.12.2010 [']

Lily Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 15:11   #2724
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
Hej mamuśki
Ja myślałam że jak tu wejdę to po pełni będzie pełno dzieciaczków a tu nic za to moja znajoma dziś w nocy urodziła i dla pocieszenia powiem wam że odeszły jej wody i po 2 godzinach miała synka przy sobie a to jej pierwszy poród no i moja kuzynka wczoraj też urodziła
wow pozazdrościc takiego porodu!
Cytat:
Napisane przez staraupa Pokaż wiadomość
strasznie długo się nie odzywałam ale mam już przy sobie swojego Miśka i na nic!! nie mam czasu
Ostatecznie Misiek przyszedł na świat 29 stycznia o 11.15 przez cesarskie cięcie, ważył 3260 i miał 57 cm wzrostu urodził się prawie 2 tygodnie po terminie.
Jestem w głębokim szoku ile jest roboty przy takiej malocie, póki co jestem wykończona, walczymy z kupkami oczywiście, a do tego Misiek nie bardzo lubi spać Przeszliśmy zastoje piersi i nawały pokarmu- masakra ale póki co karmimy się naturalnie (choć jakoś nie mogę się przekonać)
Pozdrawiam wszystkie rozpakowane i powodzenia tym CZEKAJĄCYM!! Będzie dobrze!!
gratulacje!!
Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Dzien doberek

Gratki dla Dolores
przyłączam się
Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Gratulacje!!!

Dziewczyny ale jestem dzisiaj w strachu,jadę na 15 do lekarza bo jak juz pisałam tam gdzie jest zszycie po nacinaniu pojawiła sie opuchlizna olbrzymia i dzisiaj wycieka z niej paskudna ropa z krwią,boję się ,że będą chcieli mi to nacinac i czyscic a tego bym chyba nie przerzyła.Pewnie mam zapalenie jakies i ta temperatura od tego i obawiam sie ,ze moze zanik mleka też od tego zapalenia.....
Nie mam na nic siły,siedziec nawet na kole nie mogę,nawet nie daje rady nakarmic mojego Bartusia ,dzięki Bogu jest moja Mamuśka - której nie wiem jak sie odwdzięczę
mam nadzieję, ze to nic poważnego i nie będą CIę torturować...
dla pocieszenia mnie juz zanikł pokarm prawie całkowicie i mały jest na mm
Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
Kochana trzymam kciuki za ciebie, oby to nie było nic poważnego. Współczuję ci baaardzo

A DO MNIE WŁAŚNIE JEDZIE TEŚCIOWA NA 3 DNI ehh najgorsze że ona oczekuje że będę sobie załatwiać różne rzeczy i ją z małym zostawiać, tylko kur.de jej ostatni kontakt z noworodkem to 30 lat wstecz więc najzwyczajniej w świecie BOJE SIĘ JEJ DZIECKO ZOSTAWIĆ
ojj... współczuje
Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Martwię się pępuszkiem, bo jeszcze nam nie odpadł, a to już prawie trzy tygodnie Położna wczoraj ogladała, mówiła, że niby ok, ale dzisiaj cos się tam sączy z niego i się martwię ... Czy waszym dzieciaczkom pępuszki odpadły "na sucho" czy coś tam pod spodem się podsączało???

:
u nas na sucho odpadł ale jak odpadł to sie troszke krew sączyła z dzień.. odpadł równiutko w dzień, kiedy mały skończył 2 tyg...

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Lily Rose Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki, dodałaś mi otuchy. Myślałam tylko, że oddział przedporodowy jest po remoncie...
A ciuszki i kosmetyki dla małego trzeba mieć????
napisałam wyżej
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 15:17   #2725
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
No to my po werandowaniu 20 minut na świezym powietrzu, ale chyba sie podobało

Mam pytanie do mam które podają mm. Jak przygotowujecie? Bo ja mam przegotowaną wode w dzbanku i podgrzewam ja w mikrofali a potem dodaje mm. A tesciowa nie moze przezyc tej mikrofali ze spać po nocach nie moze przez to

też tak robie
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 15:22   #2726
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Kochana, ja wczesniej tez to lubilam - ale teraz sprawia mi to ogromny bol i uniemozliwa sen. Chodze jak zombie, a dziecko mam jeszcze w brzuchu. Od tygodnia spalam po 2-3 godziny na dobe. Ile tak mozna?

Ja wiem i mam wyrzuty sumienia,ze jestem na niego taka wsciekla. W koncu to on ma gorzej, bo strasznie mu ciasno. Tylko ten bol mnie dobija i odbiera rozum


Dziekuje, Kochana Glupio moze to zabrzmi, ale dobrze wiedziec, ze nie jestem sama... Moze faktycznie dopada mnie juz zmeczenie materialu. Znioslabym wiecej, gdybym tylko mogla troche wiecej pospac. A tutaj perspektywy sa takie, ze zamiast troche wiecej, bede spala jeszcze mniej. Przeraza mnie ta wizja, bo jestem mega zmeczona.

Najgorszy jest strach, ze mam nadpobudliwe dziecko. Dziewczyny, ja mowie absolutnie szczerze - boje sie, ze moje dziecko jest nienaturalnie ruchliwe. Ono prawie nigdy nie spi, czuje je prawie caly czas. Jak zasypia, nie trwa to nigdy dluzej niz 20 minut. To chyba nie jest normalne No a w nocy przechodzi samego siebie. To nie sa takie "slodkie ruchy" czy nawet silniejsze przeciagania. To jest walenie, tluczenie, skakanie i przekrecanie sie. Boje sie, ze to jakies zaburzenie



Ciebie nie boli, a mnie doslownie .......... nie chce uzyc az tak brzydkiego slowa...
I tez mam wrazenie, jakbym miala non stop okres, chociaz to chyba ze zmeczenia. Moze cos sie zbliza... Sama juz nie wiem, co wole. Miec go naparzajacego mnie w brzuchu, czy non stop ryczacego poza brzuchem.
Jestem okropna



Najgorsze jest to : za mało się rusza - źle bo z nerwów można pazniokcie zjeśc, rusza się za duzo - źle bo wszystko boli i to chyba nienormalne ze jak ma tak mało miejsca to tak fika....
Będę trzymać kciuki żebyś urodziła 12 tak jak marzysz to tylko 4 dni więc dasz radę
Ja też mialam kilka nocy ze chodziłam spać o 3 a wstawałam o 5.... teraz udaje mi sie usnąć o 2 a wstaje o 6-7 więc jest ździebko lepiej

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

Musze pochwalic swojego tzta.
Co prawda wkurzal mnie cala noc, bo sobie slodko spal, kiedy ja sie meczylam (), ale dzisiaj zapisal mnie do kosmetyczki na manicure, pedicure i henne,zeby mi poprawic humor Zaraz mam wizyte
Jak myslicie, moge sobie zrobic frencha, czy nie malowac w ogole paznokci?

Brawo dla męża Mój mnie dziś do optyka zaciągnął bo ciągle byłam czymś zajęta a wzrok coraz gorszy.... a teraz pakuje mnie do szpitala

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Ja nawet nie wiem ile waży moja mała, ale brzuch mam bardzo malutki, może i nawet 3 kg nie ma...

Ja tez co chwila dostaje sms, tel , przyjezdzaja, pytaja i zdziwieni , ze ja jeszcze z brzuchem
Zosiu... mały brzuch to nie reguła. Mi nikt nie wierzy ze mam w brzuchu prawie 3,3 kg dziewczynkę. Tzn tyle ważyła prawie 2 tyg temu.

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Ja Ci powiem diablica, ze nie do konca wiem co to są te przepowiadające, jesli to co myslę, to tak, mam. Takie napinanie się brzucha , twardnieje co jakis czas. Bardzo często czuję taki jakby parcie na szyjkę macicy, kłucia i pobolewania, momentami są bardzo mocne.
I tu też Cię nie pocieszę, ja mam tak od początku stycznia... i nic się nie dzieje. Tzn od przedwczoraj widzę różnice w wysokości brzucha (opadł mi) nawet zdj potem postaram się wstawić. Wszystko się ruszyło odkąd z mężem się seksimy.
No ale z Tobą może być inaczej trzymam kciuki żeby to była oznaka szybko zbliżającego się porodu.
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 15:23   #2727
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
też tak robie
innego sposobu poza pozdgrzewaczem chyba ni ma
no bo jakby gotowac wode przed każdym karmieniem to znów trzeba studzić a to trwa wieki... a moje dziecko jak podnosi alarm głodowy to by cały dom na równe nogi postawiło jakby musiało tyle czekac
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 15:28   #2728
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
innego sposobu poza pozdgrzewaczem chyba ni ma
no bo jakby gotowac wode przed każdym karmieniem to znów trzeba studzić a to trwa wieki... a moje dziecko jak podnosi alarm głodowy to by cały dom na równe nogi postawiło jakby musiało tyle czekac

ha ha dokładnie mój to samo tak zaczyna sie drzec ze koniec chwili nie poczeka musi mieć natychmiast
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 15:31   #2729
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość

Malutka słodka, ale dalej jakiś tam problem z brzuszkiem mamy, chociaż chyba się trochę poprawiło ... Muszę powoli zacząć coś jeść, bo ile można chleb z dżemem wpierniczać?

Martwię się pępuszkiem, bo jeszcze nam nie odpadł, a to już prawie trzy tygodnie Położna wczoraj ogladała, mówiła, że niby ok, ale dzisiaj cos się tam sączy z niego i się martwię ... Czy waszym dzieciaczkom pępuszki odpadły "na sucho" czy coś tam pod spodem się podsączało???
Hej
u nas z brzuszkiem się poprawiło jak odstawiłam nabiał i zmieniłam mm na Enfamil HA Digest (dokarmiamy 1-2 razy dziennie).

A pępuszek nie odpadł na sucho - przy skórze była taka maziasta wydzielina, koloru mlecznego. Położna mówiła, że to prawidłowe. Alan skończył miesiąc a jeszcze ma czarne punkciki w pępku, jakby strupki.
Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 15:31   #2730
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
ha ha dokładnie mój to samo tak zaczyna sie drzec ze koniec chwili nie poczeka musi mieć natychmiast
no ja muszę Igusiowi robic ze 2 przerwy w czasie jedzenia na odbicie bo szaleniec mały je tak łapczywie jakby z tydzień głodzony był....
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.