Polish Next Top Model ..? ;) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 18:07   #2701
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
To potraktuj to jako przenosnie - 'odrzuca mnie od niej"- mniej palam do niej sympatia.
Co prawda nie rozumiem, jak można stracić w oczach innych dbając o swój dom ale O.K., niech tak będzie.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:13   #2702
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez izunia1982 Pokaż wiadomość
Widziałam zapowiedz programu środowego - zapowiada sie bardzo ciekawie, chociaz wg mnie marnie trafili z tym porownaniem do tej reklamy z Curusiowa - ona dla mnie jest tam mega sztuczna i cos mamrocze niewyraznie..jakos niespecjalnie mnie zacheca do zakupu ;] moze uczestniczkom pojdzie lepiej
Nie wyobrażam sobie Kaśki w reklamie, ona ma taki irytujący głos... Zobaczymy jak im pójdzie. W zwiastunie Weronika wygląda bardzo korzystnie.
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:24   #2703
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość

Prócz tego, że jesteś niegrzeczna, to też trochę oderwana od rzeczywistości.
Reszty nawet nie ma co komentować, po prostu facepalm...
Co jest niegrzecznego w prostym stwierdzeniu,że niewiele mnie obchodzi, iż ty nie masz czasu ani ochoty na dalsze rozwijanie tej rozmowy? Nie obchodzi mnie to, bo nie tylko ty się na tym wątku udzielasz i nie tylko z tobą tutaj dyskutuję. Nie chcesz - nie pisz, tyle, ja ciebie do dyskusji nie zmuszam, a - jak widać z powyższej wypowiedzi - nie potrafisz konsekwentnie trzymać się swojego postanowienia, bo jednak znalazłaś chęć i czas na odpisanie mi

Co więcej - cóż takiego facepalmowatego jest w mojej wypowiedzi? Uczepiłaś się Fitelli, ja ci tłumaczę, że odpisuję na konkretną wypowiedź innej Wizażanki dotyczącej konkretnej sprawy, a ty dalej z tą Fitellą. Nie zauważyłaś, że do pewnego momentu mówiłyśmy o dwóch różnych sprawach?

Jeśli już wdajesz się w rozmowę, to rób to konstruktywnie. Ja napisałam, jakie mam zdanie, z czego ono wynika, podałam argumenty. Ty nie jesteś w stanie na to się zdobyć - więc zastanów się, w jakim świetle stawia to ciebie jako dyskutanta.


Pozostałe Wizażanki w tym temacie przepraszam za ten incydent. Nie lubię, gdy ktoś nie potrafi swojego zdania uargumentować, na dodatek nie rozumie sensu mojej wypowiedzi i odpisuje nie na temat

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Katoshi Pokaż wiadomość
Wszystkie te akcje mycie włosów (pantene) jedzenie śniadań i nawijanie o zdrowym odżywianiu podczas jedzenia fitelli jest wyreżyserowane i odgórnie narzucone przez sponsorów. Wątpie szczerze, że wszystkie robią zbiórkę i lecą myć głowy czy razem myć zęby (tylko kiedy jest polecenie bo trzeba nakręcić dla sponsora) bo innego wyjścia nie mają, to chyba toaletę mają dostępną tylko w określonych godzinach skoro muszą to robić razem (ironia). Piszesz pozatym, że reklama spełniła swoje zadanie bo jest zauważana otóż dobra reklama nie tylko jest zauważana co wywiera pozytywne wrażenie, na mnie nie wywierają te reklamy żadnego zainteresowania produktami, wręcz odrzucają.
Ja wiem, że są wyreżyserowane do pewnego stopnia, no bo trudno,żeby wszystkie z nich nagle miały produkty tej samej firmy, ot tak, same z siebie.

Natomiast chodziło mi o to,że kiedy w mieszkaniu jest jedna łazienka, a dziewczyny codziennie muszą jechać na konkretną godzinę na sesję czy zadania, to raczej czas korzystania z tej łazienki jest zawężony i chcąc nie chcąc dziewczyny raczej muszą korzystać z niej w tym samym czasie.
I napisałam przecież, że sponsor wykorzystał właśnie tego typu okazje do wkręcenia tam reklamy. Co jest dość naturalne i logiczne, nie widzę w tym nic złego.


Widzisz, ciebie reklama nie skusiła, inna Wizażanka tutaj pisała, że z ciekawości chciała kupić Fitellę, czyli na nią reklama podziałała - i tak to się kręci. Tyle.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:39   #2704
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Co prawda nie rozumiem, jak można stracić w oczach innych dbając o swój dom ale O.K., niech tak będzie.
Ja też nie rozumiem ale nie ma co na to tracić czasu i energii.
Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
A może ona po prostu lubi gotować,prać i robić jedzenie komuś? Jakby szykowała obiady rodzicom to by było dobrze? Bo facetowi,to już nie można? Kurcze, dziewczyna powiedziała o sobie,może akurat się w tym spełnia i nie wstydzi,że jest 'kurą domową" ( jakkolwiek to brzmi). Jeden lubi ganiać na imprezy, a drugi siedzieć i sprzątać dom. O co ta dyskusja? Niech każdy sobie żyje jak mu się podoba.
Amen.

To jaki jest temat tego wątku?
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:01   #2705
baajeczna2
Wtajemniczenie
 
Avatar baajeczna2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 583
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

abstrahując od obecnego tematu, w jutrzejszym odcinku szymona majewskiego będzie epizod z naszymi top modl
__________________


the less you care, the happier you are.
baajeczna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:08   #2706
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Co jest niegrzecznego w prostym stwierdzeniu,że niewiele mnie obchodzi, iż ty nie masz czasu ani ochoty na dalsze rozwijanie tej rozmowy? Nie obchodzi mnie to, bo nie tylko ty się na tym wątku udzielasz i nie tylko z tobą tutaj dyskutuję. Nie chcesz - nie pisz, tyle, ja ciebie do dyskusji nie zmuszam, a - jak widać z powyższej wypowiedzi - nie potrafisz konsekwentnie trzymać się swojego postanowienia, bo jednak znalazłaś chęć i czas na odpisanie mi

Co więcej - cóż takiego facepalmowatego jest w mojej wypowiedzi? Uczepiłaś się Fitelli, ja ci tłumaczę, że odpisuję na konkretną wypowiedź innej Wizażanki dotyczącej konkretnej sprawy, a ty dalej z tą Fitellą. Nie zauważyłaś, że do pewnego momentu mówiłyśmy o dwóch różnych sprawach?

Jeśli już wdajesz się w rozmowę, to rób to konstruktywnie. Ja napisałam, jakie mam zdanie, z czego ono wynika, podałam argumenty. Ty nie jesteś w stanie na to się zdobyć - więc zastanów się, w jakim świetle stawia to ciebie jako dyskutanta.

Pozostałe Wizażanki w tym temacie przepraszam za ten incydent. Nie lubię, gdy ktoś nie potrafi swojego zdania uargumentować, na dodatek nie rozumie sensu mojej wypowiedzi i odpisuje nie na temat
Niegrzeczne było nie tylko pierwsze zdanie, moja droga. Zresztą nie tylko ja to zauważyłam, ale też inne wizażanki. Poza tym takich "incydentów" to masz na koncie więcej
A co do nieszczęsnej Fitelli: była mowa o nachalnej i nieudolnej reklamie i jako przykłady podałam zbiorowe mycie włosów a potem wspólną degustację płatków. Jakie "dwie różne sprawy"? I to nie ja zaczęłam tę dyskusję, pragnę zauważyć, to ty na mojego posta odpisałaś. Poza tym o jakich argumentach mówisz? Chyba każdy widzi, że reklama w tym programie jest natrętna, scenki reżyserowane i mało autentyczne. Chyba nie trzeba rozprawiać nad rzeczami ewidentnymi.
Stwierdzenie, że "nie rozumiem sensu twojej wypowiedzi i odpisuję nie na temat" to czysta złośliwość i kolejna próba dogryzienia. No cóż, widocznie tak masz... Przykro i tyle.
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:09   #2707
izunia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 323
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez baajeczna2 Pokaż wiadomość
abstrahując od obecnego tematu, w jutrzejszym odcinku szymona majewskiego będzie epizod z naszymi top modl
AAA tak, własnie tez widziałam zapowiedz..dokładnie chodzi o tego mongolczyka co chodzi po imprezach i bedzie na tej na której tez były dziewczyny, kiedy miały zebrac wizytówki..moze byc wesoło
izunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 19:29   #2708
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
Niegrzeczne było nie tylko pierwsze zdanie, moja droga. Zresztą nie tylko ja to zauważyłam, ale też inne wizażanki. Poza tym takich "incydentów" to masz na koncie więcej
A co do nieszczęsnej Fitelli: była mowa o nachalnej i nieudolnej reklamie i jako przykłady podałam zbiorowe mycie włosów a potem wspólną degustację płatków. Jakie "dwie różne sprawy"? I to nie ja zaczęłam tę dyskusję, pragnę zauważyć, to ty na mojego posta odpisałaś. Poza tym o jakich argumentach mówisz? Chyba każdy widzi, że reklama w tym programie jest natrętna, scenki reżyserowane i mało autentyczne. Chyba nie trzeba rozprawiać nad rzeczami ewidentnymi.
Stwierdzenie, że "nie rozumiem sensu twojej wypowiedzi i odpisuję nie na temat" to czysta złośliwość i kolejna próba dogryzienia. No cóż, widocznie tak masz... Przykro i tyle.
To powiedz mi, które moje słowa były niegrzeczne? I dalej się zastanawiam, co było niegrzecznego w stwierdzeniu, iż nie obchodzi mnie, że nie masz zamiaru dalej dyskutować.

Przepraszając za "incydent" nie przepraszałam za swoje zachowanie, bo nie mam sobie nic do zarzucenia, a za to, iż w takim temacie powstała taka dyskusja, raczej nie na temat.

Dwie różne sprawy - otóż ja odpisałam na posta dotyczącego wspólnego mycia włosów i zębów - nie chodziło mi o reklamę. Ty stwierdziłaś, iż takie wspólne mycie włosów i zębów jest nienaturalne - ja odpisałam, że skoro łazienka jest jedna, a wszystkie dziewczyny zwykle zbierają się na tę samą godzinę, to raczej porannej toalety dokonują w tym samym czasie, wiec jest to jak najbardziej naturalne. Chodziło mi o tę jedną sprawę, nie poruszałam tutaj motywu reklamy. Widzisz już, dlaczego twierdzę, iż nie zrozumiałaś sensu mojej wypowiedzi?

To ty potem zaczęłaś pisac o Fitelli, ja ci odpisałam, że przecież nie wspominałam nić o niej i chodziło mi o to nieszczęsne mycie zębów i włosów, a ty na to, że nie masz już ani czasu ani ochoty na rozwijanie dyskusji... rozumiem,że to było jak najbardziej grzeczne?

Precyzja, moja droga. Precyzja w wyrażaniu się to podstawa w dobrej dyskusji
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:51   #2709
izunia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 323
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Dobra dziewczyny skonczcie juz! jak macie ochote dyskutowac o tym która ma racje to przejdzcie na priv! tu dyskutujemy o tap madl heh
izunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:56   #2710
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez izunia1982 Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny skonczcie juz! jak macie ochote dyskutowac o tym która ma racje to przejdzcie na priv! tu dyskutujemy o tap madl heh
Przecież te dyskusje dotyczą " tak madl"
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:07   #2711
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
To powiedz mi, które moje słowa były niegrzeczne? I dalej się zastanawiam, co było niegrzecznego w stwierdzeniu, iż nie obchodzi mnie, że nie masz zamiaru dalej dyskutować.

Przepraszając za "incydent" nie przepraszałam za swoje zachowanie, bo nie mam sobie nic do zarzucenia, a za to, iż w takim temacie powstała taka dyskusja, raczej nie na temat.

Dwie różne sprawy - otóż ja odpisałam na posta dotyczącego wspólnego mycia włosów i zębów - nie chodziło mi o reklamę. Ty stwierdziłaś, iż takie wspólne mycie włosów i zębów jest nienaturalne - ja odpisałam, że skoro łazienka jest jedna, a wszystkie dziewczyny zwykle zbierają się na tę samą godzinę, to raczej porannej toalety dokonują w tym samym czasie, wiec jest to jak najbardziej naturalne. Chodziło mi o tę jedną sprawę, nie poruszałam tutaj motywu reklamy. Widzisz już, dlaczego twierdzę, iż nie zrozumiałaś sensu mojej wypowiedzi?

To ty potem zaczęłaś pisac o Fitelli, ja ci odpisałam, że przecież nie wspominałam nić o niej i chodziło mi o to nieszczęsne mycie zębów i włosów, a ty na to, że nie masz już ani czasu ani ochoty na rozwijanie dyskusji... rozumiem,że to było jak najbardziej grzeczne?

Precyzja, moja droga. Precyzja w wyrażaniu się to podstawa w dobrej dyskusji
Tak, z pewnością w dużej, luksusowej willi jest tylko jedna łazienka, tak to bardzo naturalne, że w tej jednej łazience dziewczyny z zegarmistrzowską precyzją przystępują do wspólnego mycia zębów i włosów, a następnie wspólnie udają się na degustację Fitelli, oczywiście każdej niesamowicie smakuje, a sama scenka ukraszona dialogami o trzymaniu linii i zdrowej diecie, jest jakby z życia wzięta, równie autentyczna i płynna jak wspólne ablucje A że przy okazji towarzyszy im kamera, która co jakiś czas wykonuje "najazd" na pastę lub szampon, to już taki szczególik, przecież nie o reklamie tu mowa, jeszcze ktoś mnie oskarży o to, że nie zrozumiałam sensu jego precyzyjnej wypowiedzi. W ogóle to pomyliło mi się, w Tap Madl reklama wcale nie jest natrętna i nieudolna, wręcz zachęca do zakupu tych cacuszek
Generalnie dziękuję za przemiła pogawędkę i cenne porady jak prowadzić "dobrą dyskusję". Cmoki

P.S. Wszystko jest oczywiści o Tap Madl! Żeby nie było wątpliwości
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014


Edytowane przez lady opium
Czas edycji: 2010-11-14 o 20:14
lady opium jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 20:14   #2712
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
Tak, z pewnością w dużej, luksusowej willi jest tylko jedna łazienka, tak to bardzo naturalne, że w tej jednej łazience dziewczyny z zegarmistrzowską precyzją przystępują do wspólnego mycia zębów i włosów, a następnie wspólnie udają się na degustację Fitelli, oczywiście każdej niesamowicie smakuje, a sama scenka ukraszona dialogami o trzymaniu linii i zdrowej diecie, jest jakby z życia wzięta, równie autentyczna i płynna jak wspólne ablucje A że przy okazji towarzyszy im kamera, która co jakiś czas wykonuje "najazd" na pastę lub szampon, to już taki szczególik, przecież nie o reklamie tu mowa, jeszcze ktoś mnie oskarży o to, że nie zrozumiałam sensu jego precyzyjnej wypowiedzi. W ogóle to pomyliło mi się, w Tap Madl reklama wcale nie jest natrętna i nieudolna, wręcz zachęca do zakupu tych cacuszek
Generalnie dziękuję za przemiła pogawędkę i cenne porady jak prowadzić "dobrą dyskusję". Cmoki

P.S. Wszystko jest oczywiści o Tap Madl!
I mają jedną ubikację oczywiście
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:18   #2713
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Przecież te dyskusje dotyczą " tak madl"
chyba raczej, która z forumowiczek jest bardziej grzeczna i precyzyjna? lubię śledzić ploty o Tap Madel ale akurat te dyskusje są nuuuudne
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:22   #2714
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
chyba raczej, która z forumowiczek jest bardziej grzeczna i precyzyjna? lubię śledzić ploty o Tap Madel ale akurat te dyskusje są nuuuudne
Nie wiem jak inne dyskusje ale dwie ostatnie dotyczyły Oli - jej "kurzodomostwa" i reklam. Mnie się to wiąże z Tap Madl...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:29   #2715
mmandragorra
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 820
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

wezcie skonczcie!

a innej beczki

http://www.art-atelier.com.pl/images...ekolada/10.jpg
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=520903

zapraszam
mmandragorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:35   #2716
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez mmandragorra Pokaż wiadomość
ooo znowu blondi ?

wiecej fotek:
http://www.art-atelier.com.pl/index....&id=1&Itemid=4
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:51   #2717
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez mmandragorra Pokaż wiadomość
tak ją fajnie wystylizowali w programie a ona znowu z tą straszną fryzurą wyskoczyła...wygląda mega tandetnie..no ale cóż jej wybór
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:05   #2718
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
Tak, z pewnością w dużej, luksusowej willi jest tylko jedna łazienka, tak to bardzo naturalne, że w tej jednej łazience dziewczyny z zegarmistrzowską precyzją przystępują do wspólnego mycia zębów i włosów, a następnie wspólnie udają się na degustację Fitelli, oczywiście każdej niesamowicie smakuje, a sama scenka ukraszona dialogami o trzymaniu linii i zdrowej diecie, jest jakby z życia wzięta, równie autentyczna i płynna jak wspólne ablucje A że przy okazji towarzyszy im kamera, która co jakiś czas wykonuje "najazd" na pastę lub szampon, to już taki szczególik, przecież nie o reklamie tu mowa, jeszcze ktoś mnie oskarży o to, że nie zrozumiałam sensu jego precyzyjnej wypowiedzi. W ogóle to pomyliło mi się, w Tap Madl reklama wcale nie jest natrętna i nieudolna, wręcz zachęca do zakupu tych cacuszek
Generalnie dziękuję za przemiła pogawędkę i cenne porady jak prowadzić "dobrą dyskusję". Cmoki

P.S. Wszystko jest oczywiści o Tap Madl! Żeby nie było wątpliwości
Nie wiem, czy niewyraźnie napisałam, że "sponsor wykorzystuje tego typu sytuacje do reklamy". Nie musisz ironizowac i przeinaczać sensu mojej wypowiedzi I jak widać dalej nie pojęłaś, o co mi chodzi.

Ok,macie racje dziewczyny, to sie staje nudne
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:06   #2719
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Nie no, spoko... wszystkie dziewczyny normalnie stoją do zdjęcia, jako tako naturalnie, a ta upozowana, każdy ruch wystudiowany i jakieś dziwne te pozy...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 21:07   #2720
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Jesteście pewne, że te zdjecia są zrobione po programie?

To jedno, na którym Paulina stoi sama, chyba już tutaj w wątku było i nie wiem, czy nie przed tym odcinkiem, w którym dziewczyna odpada.

Jeśli faktycznie zdjęcia aktualne, to żal mi tej dziewczyny, taka ładna, a tak się oszpeca...
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:10   #2721
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Jeśli faktycznie zdjęcia aktualne, to żal mi tej dziewczyny, taka ładna, a tak się oszpeca...
Ona w każdej stylizacji była szpetna A jak spojrzeć na włosy to chyba są spięte ale krótsze niż te sprzed programu.
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:20   #2722
mmandragorra
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 820
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

to moze to bylo jakos wczesniej? bo mysle czy ona moze tak robic do fianlu przybedzie jako lala blond? hmm
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=520903

zapraszam
mmandragorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:26   #2723
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez mmandragorra Pokaż wiadomość
to moze to bylo jakos wczesniej? bo mysle czy ona moze tak robic do fianlu przybedzie jako lala blond? hmm
Ciekawe czy umowa obowiązuje do zakończenia programu czy do wypadnięcia
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:29   #2724
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez mmandragorra Pokaż wiadomość
to moze to bylo jakos wczesniej? bo mysle czy ona moze tak robic do fianlu przybedzie jako lala blond? hmm
Jeśli mogłabym coś dodać to zdjęcie to i w ogóle sesja była robiona 20.03.2008 pokazane jest to tutaj
http://www.art-atelier.com.pl/index....&id=4&Itemid=5

__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:33   #2725
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość

Ona w każdej stylizacji była szpetna A jak spojrzeć na włosy to chyba są spięte ale krótsze niż te sprzed programu.
E nie, mi się podobała na nagim zdjęciu, sama jej twarz... wydaje mi się,że gdyby miała ciemne, długie, naturalne pofalowane włosy bez żadnej ciężkiej grzywki to wyglądałaby ślicznie. Rysy ma ładne, ale dostrzegłam to tylko na tym jednym zdjęciu, niestety... bo tam była naturalna i włosy miała do góry ułożone.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:33   #2726
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Elsi81 Pokaż wiadomość
Jeśli mogłabym coś dodać to zdjęcie to i w ogóle sesja była robiona 20.03.2008 pokazane jest to tutaj
http://www.art-atelier.com.pl/index....&id=4&Itemid=5

Czyli wszystko jasne
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:36   #2727
mmandragorra
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 820
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

o fiu ale przynajmniej do tematu wrocilysmy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=520903

zapraszam
mmandragorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:40   #2728
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
E nie, mi się podobała na nagim zdjęciu, sama jej twarz... wydaje mi się,że gdyby miała ciemne, długie, naturalne pofalowane włosy bez żadnej ciężkiej grzywki to wyglądałaby ślicznie. Rysy ma ładne, ale dostrzegłam to tylko na tym jednym zdjęciu, niestety... bo tam była naturalna i włosy miała do góry ułożone.
Oni kochają te grzywy EMilka też miała garnek i mi się nie podobało. Ale w tej Paulinie wkurzały mnie jeszcze zęby i sposób wypowiedzi. Wiem, wiem, że ona ma pokazywać a nie gadać ale mnie to irytowało
Cytat:
o fiu ale przynajmniej do tematu wrocilysmy
Owszem
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:48   #2729
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Oni kochają te grzywy EMilka też miała garnek i mi się nie podobało. Ale w tej Paulinie wkurzały mnie jeszcze zęby i sposób wypowiedzi. Wiem, wiem, że ona ma pokazywać a nie gadać ale mnie to irytowało
Owszem
No właśnie, Emilka ze Star Trekiem wyglądała... dziwnie, ale kiedy układała sobie te włoski tak do góry, tak jej zabawnie czuprynka sterczała, to wyglądała absolutnie uroczo

Mam wrażenie, że Paulinę ta grzywka niesamowicie przytłaczała. Ona ma delikatną twarz, delikatne rysy, taka grzywa, mocny makijaż tłumią jej urodę, zamiast podkreślać.
No ale ona najwyraźniej tego nie chce zrozumieć...
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 23:00   #2730
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

W ogóle Paulina powinna mieć długie ciemne włosy bez grzywki, bo ta ją szpeci... Podobnie jak opalenizna z solarki i tipsy, chociaż z tipsami najmniejszy problem, bo można je łatwo zdjąć. Ona ma naprawdę bardzo ładną twarz i gdyby ją tak pokazali, nie zasłaniali grzywką, to by jeszcze więcej zyskała na atrakcyjności. Dlugie, ciemne włosy pofalowane, delikatny makijaż, ona wyglądałaby przepięknie. Bo dziewczyna ma potencjał, ale ów potencjał można wykorzystać albo zmarnować. Zła stylizacja, źle dobrane ciuchy, kolor włosów, fryzura, make-up naprawdę dodają człowiekowi lat, ciężkości, dodatkowych kilogramów, potrafią zaburzyć sylwetkę...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.