Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-21, 12:53   #2701
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Czyscilam teraz bo od dawna się za to zbieralam, a stwierdziłam, że tym bardziej dobrze to zrobić skoro chce porządnie przeprac dzieciowe rzeczy.
Octu 3/4 szklanki i na 90 stopni i to był zwykły program do prania, było wirowanie i wszystko, o tym że jest program osobny do czyszczenia pralki wyczytałam po fakcie :-P Szczerze powiedziawszy ja zapachu nie czułam, a octu niecierpie.
Chyba i ja to zastosuję u siebie w poniedziałek i dopiero potem zacznę prać ciuszki małej. Moja pralka jeszcze nie zaznała nigdy tak 'dogłębnego' czyszczenia

Wstałam dzisiaj rano z myślą,że pójdę do ciucha i może w końcu jakiś cieplejszy kombinezon na początek znajdę dla małej,bo do tej pory nie miałam szczęścia. Mąż stwierdził,że przejdzie się ze mną i co? Pierwsza rzecz jaką wziął do ręki to był idealny kombinezonik dla małej
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 14:06   #2702
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
Jak dzisiaj samopoczucie?

Ja mam chęć na błooogie lenistwo. Nie mogę się wygramolić z łóżka
Ja tez bym chetnie spedzila dzien e łóżku, alr jestem sama z 4 latkiem w domu. Sniadanko, sprzątanie, gotowanie obiadu, zakupy i potem na urodziny jedziemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Chyba i ja to zastosuję u siebie w poniedziałek i dopiero potem zacznę prać ciuszki małej. Moja pralka jeszcze nie zaznała nigdy tak 'dogłębnego' czyszczenia

Wstałam dzisiaj rano z myślą,że pójdę do ciucha i może w końcu jakiś cieplejszy kombinezon na początek znajdę dla małej,bo do tej pory nie miałam szczęścia. Mąż stwierdził,że przejdzie się ze mną i co? Pierwsza rzecz jaką wziął do ręki to był idealny kombinezonik dla małej
Pokaż jaki 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 15:32   #2703
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Eve00 Pokaż wiadomość
Pokaż jaki 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wrzuciłam do pierwszego prania, to jutro postaram się zrobić
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 17:19   #2704
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Eve00 Pokaż wiadomość
Ja tez bym chetnie spedzila dzien e łóżku, alr jestem sama z 4 latkiem w domu. Sniadanko, sprzątanie, gotowanie obiadu, zakupy i potem na urodziny jedziemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ojj no to rzeczywiście masz dużo na głowie Ale spokojnie, za niespełna 1-2 miesiące każda z nas będzie miała ręce pełne roboty. Pewnie dopiero wtedy zatęsknię za takimi dniami. Chociaż to samo szczęście będzie Takie małe bobo, taki mały ktoś. Ostatnie tygodnie i tak pomału to do mnie dociera
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 17:35   #2705
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

A mi się dzisiaj zamarzyły pierogi i teraz klnę pod nosem, bo ledwo żyję. I tak na dwie tury robiłam z odpoczynkiem. Plecy to mi chyba pękną. Durna ja Jedyny plus tego to że będzie obiad na jutro i jeszcze na jeden raz, bo koło setki ulepiłam.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 18:02   #2706
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
A mi się dzisiaj zamarzyły pierogi i teraz klnę pod nosem, bo ledwo żyję. I tak na dwie tury robiłam z odpoczynkiem. Plecy to mi chyba pękną. Durna ja Jedyny plus tego to że będzie obiad na jutro i jeszcze na jeden raz, bo koło setki ulepiłam.
A no masz babo placek Też dzisiaj rozmawialiśmy o pierogach! hehe. mi to się marzyły z truskawkami albo na słodko z serem. mniam mniam ale co najwyżej pewnie za ruskie się jutro zabierzemy. a Ty kajusia jakie robiłaś?
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 19:03   #2707
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Carla, ruskie właśnie
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-21, 20:17   #2708
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

oo no to smacznego w takim razie
to nieźle musiałaś się namęczyć przy tym lepieniu. ja to nawet myślałam czy dam radę gotować przy dzidzi i czy nie pogotować czegoś zawczasu i nie pomrozić
wiadomo, zawsze łatwiej i szybciej potem coś rozmrozić i przygotować na obiad. ale TŻ się zaklina, że on jak coś sam będzie na początku gotował więc się jeszcze zastanawiam.
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 20:19   #2709
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja zaczęłam sobie pluć w brodę,że nie kupiłam tego termometru co był ostatnio w Lidlu. Myślicie,że jest jeszcze szansa go kupić czy raczej rozchodziły się jak ciepłe bułeczki? Powoli zbieram zamówienie w aptece,żeby jutro je złożyć. Staram się zrobić minimalistycznie,ale tak żeby mieć co potrzebne
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 20:44   #2710
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

witch_18 jak masz kilka lidlów w okolicy to większa szansa, że dostaniesz wiem, że ludzie wykupują takie elektroniczne nowości i gadżety, ale zawsze warto sprawdzić. może na te termometry się jeszcze nie rzucili

co do aptecznych, to do mnie ma jutro/poniedz. dojść paczka z Polski z akcesoriami z allegro+apteka właśnie. nie znam dobrze tutejszych marek i firm, wolałam sięgnąć po sprawdzone produkty. tutaj zakupiłam zaledwie parę rzeczy, w tym wodę koperkową, która ponoć na kolki działa cuda. spróbujemy i zobaczymy
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 14:18   #2711
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Hejka U nas ciągle coś, wczoraj biegalam dokupić ramki do zdjęć na dzień babci i dziadka, piekłam ciasto, sprzedalismy auto, no i odwiedziliśmy babcie i dziadkow.... Dzisiaj od rana przykrecilismy wieszak w przedpokoju (po 3 latach mieszkania :-D), zaraz jedziemy z moją mamą do Ikei po komode dla malego, a wieczorem wielkie skręcanie szafki nad pralkę, komody i łóżeczka chcemy dzisiaj wszystko zrobić, bo w tygodniu TZ pracuje z nadgodzinami i jeszcze w sobotę, więc nie byłoby kiedy.

No i witam sie w 35tc :O
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-22, 16:10   #2712
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Kupiliśmy dzisiaj ten termometr, z Lidla, ale średnio zadowolona jestem. Małż go testował i chwilami wariował i mu gorączkę pokazywał Później go jakoś okiełznał, więc póki co zostanie.

My dzisiaj mieliśmy miłą niedzielę Spacer, potem gorąca czekolada i wieczorem sąsiedzi do nas wpadają. Zrobiłam na szybko ciasto ucierane z jabłkami.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 16:36   #2713
Olga_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Witam WSZYSTKIE Przyszłe Marcowe Mamy!

Nie jestem jedną z Was, ale piszę w sprawie związanej z Wami i bardzo proszę o jakikolwiek odzew.
Studiuję psychologię na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie.
W tym roku piszę prace mgr na temat wartości przed i po porodzie, w związku z tym poszukuję przyszłych mam/tatusiów/par, które zechciałyby wziąć udział w anonimowym badaniu.
Jeśli któraś z Was wyraziłaby chęć to bardzo proszę o kontakt w wiadomości prywatnej, wtedy przedstawię szczegóły badania, a dopiero po ich przedstawieniu będziecie mogły podjąć decyzję o udziale.

Z góry bardzo dziękuję
Pozdrawiam,
Olga K.
Olga_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 20:44   #2714
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Oj, po moich pierogach tylko wspomnienia zostały.
Moja niedziela była do d... Cały dzień walczę z bólem głowy, bez skutku niestety
Pantera, meble poskładane?
Dziś też jakoś inaczej czuję ruchy. Są takie jakby bolesne, jakby skóra miała mi pęknąć. Może po prostu za ciasno się tam zrobiło? Położna pytała mnie nawet ostatnio czy zauważyłam, że ruchy się zmniejszyły, ale nie sądzę, żeby ich było mniej tylko po prostu ich odczuwanie jest jakby inne. Zobaczę jeszcze jutro, bo trochę mnie to niepokoi.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 21:10   #2715
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

83kajusia mnie wczoraj bolala glowa wiec zmierzylam cisnienie... niskie wiec wypilam kawe (rozpuszczalna- lekarka pozwolila 1 dziennie pic), u mnie wszyscy jakos narzekali nw cisnienie

Od kilku dni mam irracjonalny lek przed porodem sn, dziwne bo juz rodzilam, wspominam to super a jednak ehh nie wiem sama :/ nawet nie potrafie powiedziec czego sie boje, to nawet jest obawa a nie strach ale ehh chyba po prostu hormonyza to wyprawke mam prawie cala zamowiona- choc czytajac komentarze uzytkownika na allegro od ktorego zamowilam polowe rzeczy jestem przerazona- 16 dni realizacji :/ czemu tego nie doczytalam to nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 07:52   #2716
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Kupiłam: ręcznik, majtki wielorazowe dla mnie, łańcuszek do smoczka, gruszkę, obcinaczki do paznokci, szczotkę z grzebykiem... no i tyle. Mi mama kupiła termometr z lidla elektroniczny, te co były teraz, a w domu mam w razie czego alkoholowy - działa identycznie jak rtęciowy, więc mam alternatywę.

Eeej czadowa ta sukienka... ale już w tym miesiącu za dużo wydałam Jak będzie dalej w promocji to kupie w lutym

Wgl mam kartę do smyka podarunkową i chciałam zamówić ocieplany pajac, butelkę Avent natural (jednak na tą się zdecydowałam) i rożek - i zamówić wszystko do sklepu i zapłacić kartą. Ale żadnych rożków (z tych co mi się podobały, już wszystkie sprawdzałam) nie można zamawiać do sklepu Więc zamówiłam tylko pajac i butelkę i liczę że dobiorę tak samo fajny rożek w sklepie
A pajacyk taki: http://www.smyk.com/cool-club-pajac-...cy-178369.html
przeceniony, może któraś by chciała też.
A jaką szczotkę i obcinaczkę wybrałaś? Nie wiem kiedy będę miała zajęcia z położną dot. wyprawki, więc zaczynam kompletować na własną rękę, bez jej podpowiedzi


Nie wszystkie rożki można zamawiać? Uuu to niedobrze, bo też tam chciałam kupić. Jak to się sprawdza?


Ja będę jeszcze polować na jasnoszarą, bo póki co jest tylko w największym rozmiarze a potrzebuję M. Naprawdę polecam. Zupełnie nie wiem w czym będę chodzić po porodzie, bo nie mam ubrań z łatwym dostępem do piersi a zadzieranie koszulki na ławce w parku mi się nie uśmiecha Dlatego pewnie sukienkę będę zakładać co drugi dzień

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Almat, jaki cudny króliś Zazdroszczę. Sukienka rzeczywiście ładna. Najbardziej bym chciała mieć po urodzeniu taką figurę jak ta pani w tej sukience
Hmm, może wątek przetrwa i będziemy się wspólnie motywować? Ja chyba nastawiam się na ćwiczenia z Chodakowską, bo podejrzewam, że nie będę miała siły iść wieczorem na trening

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
No Almat cudny misiak Ja się nie zabrałam za to, bo wiem, że z moim talentem i cierpliwością to i tak by nic nie wyszło. Dlatego mega szacun

mam już furaginum i łykam od dziś wg instrukcji, bo infekcja się za bardzo nie rozwinęła, ale też nie przechodzi. dlatego oby mi to pomogło, a jak nie to w ostateczności telefon do położnej i będzie mnie leczyć.
Carla, ja naprawdę mam dwie lewe ręce i mało do czynienia z szyciem. Ale pluszaka przewracasz na prawą stronę, więc wszystkie Twoje pomyłki są ukryte A szyć prosto (bo po zaznaczonej pisakiem linii) na pewno umiesz :jezyk:


I jak infekcja? Zażegnana?

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Z cyklu perfekcyjna Pani domu: włączyłam pustą pralkę z octem na 90 stopni. Potem całą wyczyściłam gdzie się dało, łącznie z filtrem, teraz leci tryb samoczyszczenia z sodą. Cel: pralka gotowa do prania maleńkich ciuszków :-D A przy okazji mam nadzieję, że w końcu pozbędziemy się problemu "smug" na ciemnych ubraniach.
O! A ja pół soboty walczyłam przy użyciu sody, kwasku cytrynowego i octu z armaturą łazienką i toaletą. Po kamieniu ani śladu
Pralki nie czyszczę, bo ma rok dopiero to chyba się nie ubrudziła, co?

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Pantera09 chyba wyjde na jakas fleje czy cos ale nie pomyslalam nigdy o cztszczeniu takim pralki... wiadomo uszczelki, pojemnik na proszek itp tak ale zeby tak jak Ty to juz nie- chyba musze sie doksztalcic z programow Rozenkowej
Nooo to nadrabiaj Albo zostaw sobie oglądanie na długie godziny karmienia

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Wstałam dzisiaj rano z myślą,że pójdę do ciucha i może w końcu jakiś cieplejszy kombinezon na początek znajdę dla małej,bo do tej pory nie miałam szczęścia. Mąż stwierdził,że przejdzie się ze mną i co? Pierwsza rzecz jaką wziął do ręki to był idealny kombinezonik dla małej
Szczęście początkującego Pokazuj Ja dziś idę szukać jakiejś wielkiej męskiej marynarki, której materiał nadałby się na tułw dla królików. Ale zerknę co tam mają na dziecięcym

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
A mi się dzisiaj zamarzyły pierogi i teraz klnę pod nosem, bo ledwo żyję. I tak na dwie tury robiłam z odpoczynkiem. Plecy to mi chyba pękną. Durna ja Jedyny plus tego to że będzie obiad na jutro i jeszcze na jeden raz, bo koło setki ulepiłam.
Noo, tak to tylko baby umieją się urządzić :sciana: Mój mąż w sobotę pojechał na narty (boże, jakie miał warunki ) a ja, kura domowa, wysprzątałam mieszkanie, zrobiłam gulasz wołowy i ulepiłam kopytka. Ledwo żyłam
Pierogi też bym zjadła, ale nawet nie rozwijam tej myśli, ooo nie!

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Dzisiaj od rana przykrecilismy wieszak w przedpokoju (po 3 latach mieszkania :-D), zaraz jedziemy z moją mamą do Ikei po komode dla malego, a wieczorem wielkie skręcanie szafki nad pralkę, komody i łóżeczka chcemy dzisiaj wszystko zrobić, bo w tygodniu TZ pracuje z nadgodzinami i jeszcze w sobotę, więc nie byłoby kiedy.

No i witam sie w 35tc :O
I jak? Poskładane? Zadowolona z efektu?

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Moja niedziela była do d... Cały dzień walczę z bólem głowy, bez skutku niestety

Dziś też jakoś inaczej czuję ruchy. Są takie jakby bolesne, jakby skóra miała mi pęknąć. Może po prostu za ciasno się tam zrobiło? Położna pytała mnie nawet ostatnio czy zauważyłam, że ruchy się zmniejszyły, ale nie sądzę, żeby ich było mniej tylko po prostu ich odczuwanie jest jakby inne. Zobaczę jeszcze jutro, bo trochę mnie to niepokoi.
Próbowałaś jakiś okładów? Piłaś dużo wody? Poćwiczyłaś trochę? To moje sprawdzone sposoby na łagodzenie bólów głowy (a miewam dość silne). Nie zawsze pomagają, ale parę razy już mi przyniosły ulgę


I jak te ruchy po nocy?

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Od kilku dni mam irracjonalny lek przed porodem sn, dziwne bo juz rodzilam, wspominam to super a jednak ehh nie wiem sama :/ nawet nie potrafie powiedziec czego sie boje, to nawet jest obawa a nie strach ale ehh chyba po prostu hormonyza to wyprawke mam prawie cala zamowiona- choc czytajac komentarze uzytkownika na allegro od ktorego zamowilam polowe rzeczy jestem przerazona- 16 dni realizacji :/ czemu tego nie doczytalam to nie wiem
16 dni roboczych? Może napisz do nich i zaznacz, że jesteś w końcowej fazie ciąży. Zawsze jest szansa, że potraktują Cię priorytetowo.
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 08:00   #2717
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam sobie pluć w brodę,że nie kupiłam tego termometru co był ostatnio w Lidlu. Myślicie,że jest jeszcze szansa go kupić czy raczej rozchodziły się jak ciepłe bułeczki? Powoli zbieram zamówienie w aptece,żeby jutro je złożyć. Staram się zrobić minimalistycznie,ale tak żeby mieć co potrzebne
Na początku lutego ma byc znowu termometr i rzeczy dla maluchow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 08:42   #2718
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Eve00 Pokaż wiadomość
Na początku lutego ma byc znowu termometr i rzeczy dla maluchow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba kupię zwykły z tą cieczą.... jakoś poczytałam o tych termometrach i różne cuda wianki pokazują... Nawet mam brauna elektronicznego tylko taki normalny pod pachę już od lat i też do d.... bo nie mierzy dokładnie. Najlepiej mierzy zwykły rteciowy ale teraz ich Noe ma to kupię ten zastępczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 08:45   #2719
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Witch też nam termometr z Lidla, ten za 49zl (wiem że były dwa) i trochę go nie ogarniam xD Musimy poćwiczyć.

Co Wy meble poskladane tak, że mamy prawie skończona komode. Wszystko nam się przedłużyło. Przyjechał męża tata i pomagał znosić meble stare, które nam są teraz zbędne, zanim to poznosili, jeszcze po drodze jedzenie dawałam, to z 2h zeszły. Za komode zabraliśmy się o 21 i byłaby skończona gdyby nie to że na sam koniec do montażu były dwie półki, do których był błąd w instrukcji nawet oznaczenia na elementach są złe, prawy zaczep zamieniony z lewym. Jak się zorientowalismy, że źle przykrecone, to się wkurzylismy i tylko posprzatalismy śmieci i dokonczymy dzisiaj. I tak już było po 23, a tz rano do pracy... Teraz co wieczór po pracy będzie mąż składał dalej, zostało łóżeczko i szafka nad pralkę, szkoda mi go trochę bo w pracy ora nadgodziny ciągle, a po pracy dalej robota w domu :-( On sam nie narzeka, bo wie że ktoś musi to zrobić.

Kajusia ciekawe z tymi ruchami, daj znać.

Też się wkopalam na Allegro, zamówiłam materac do łóżeczka od gościa co poszedł na urlop i wraca w połowie tygodnia teraz... No ale to moja wina, bo ostrzeżenie było na wszystkich jego aukcjach, nie zauważyłam. Mam nadzieję że wysyłka pójdzie szybko jak już wróci...


Almat kupiłam szczotkę z naturalnym wlosiem i grzebyk był w zestawie z takimi okraglymi końcówkami - ogólnie tylko się różnią zestawy właśnie tym czy jest włosie naturalne lub nie, poza tym to kształt, kolor, firma i cena
Rocznej pralki nie musisz raczej, nie wiem :-D

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

O a wyprawkę wychodzi na to że mamy cała poza akcesoriami do łóżeczka (prześcieradło itd.), rozkiem i kilkoma drobiazgami np. waciki jalowe. A tak wszystko mamy A przynajmniej tak myślę...
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-23, 09:05   #2720
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Przyszły do mnie pieluchy z linka na allegro od Leili, super są :-D
A jakby któraś chciała, to dostałam kod rabatowy, raczej wielokrotnego użytku, bo na 3 ulotkach taki sam: koPGY1 do strony www.ko24.pl
1485162290163.jpg
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 09:28   #2721
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja zaraz kliknę zamówienie z apteki,bo cały weekend nad nim siedzę Mąż będzie jechał do fryzjera to ja pójdę do Rossmanna i kupię to co chcę z Babydream i też będzie wszystko.Rzeczy do łóżeczka zamówione w piątek, teraz tylko czekać na paczki
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 12:34   #2722
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Do mnie przyszla jedna paczka z allegro i jest ok ale zdecydowalam- organizer laduje w pralce bo jakos dziwnie pachnie :/ jutro bedzie kurier z pieluchami, chusteczkami itp- nie wiem czy Wam pisalam ale znalazlam sklep gdzie wychodza mega mega tanio pieluchy i chusteczki bella happy a przy starszej mialam te pieluszki i byly najlepsze

Co do allegro i tego uzytkownika co pisalam o 16 dniach realizacji... placilam we wtorek a dzis dostalam maila ze dostali wplate i przekazuja do realizacji ciekawe kiedy do mnie dojdzie... :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 12:37   #2723
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dwa pytania: pieluchy tetrowe z nadrukiem prac w kolorze czy w białym?
Drugie: czy jest sposób na zdjęcie pokrowca z fotelika dziecięcego? Udało nam się zdjąć niemal zupełnie, ale zdjęcie do końca blokują pasy od fotelika i nijak nie umiemy ich zdjąć, przełożyć... miał ktoś taki problem? Czy po prostu tego się da zrobić?
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 13:01   #2724
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Poszukaj w instrukcji- w tych firmowych raczej powinno dac rade zwlaszcza ze prawie cale zeszly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 13:05   #2725
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Almat kupiłam szczotkę z naturalnym wlosiem i grzebyk był w zestawie z takimi okraglymi końcówkami - ogólnie tylko się różnią zestawy właśnie tym czy jest włosie naturalne lub nie, poza tym to kształt, kolor, firma i cena
O a wyprawkę wychodzi na to że mamy cała poza akcesoriami do łóżeczka (prześcieradło itd.), rozkiem i kilkoma drobiazgami np. waciki jalowe. A tak wszystko mamy A przynajmniej tak myślę...
A obcinaczki jakie? Bo są dwie szkoły - specjalne dla dzieci i normalne
Po co waciki jałowe? Do kikuta?

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Przyszły do mnie pieluchy z linka na allegro od Leili, super są :-D
A jakby któraś chciała, to dostałam kod rabatowy, raczej wielokrotnego użytku, bo na 3 ulotkach taki sam: koPGY1 do strony www.ko24.pl
Załącznik 6865886
Te od użytkownika "Swiat..."?

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Do mnie przyszla jedna paczka z allegro i jest ok ale zdecydowalam- organizer laduje w pralce bo jakos dziwnie pachnie :/ jutro bedzie kurier z pieluchami, chusteczkami itp- nie wiem czy Wam pisalam ale znalazlam sklep gdzie wychodza mega mega tanio pieluchy i chusteczki bella happy a przy starszej mialam te pieluszki i byly najlepsze

Co do allegro i tego uzytkownika co pisalam o 16 dniach realizacji... placilam we wtorek a dzis dostalam maila ze dostali wplate i przekazuja do realizacji ciekawe kiedy do mnie dojdzie... :/
Youan, online ten sklep czy stacjonarnie?
Uu.. to rzeczywiście nie wróży rychłej wysyłki


Pantera, sprawdzałam laktator (Avent) Czuję takie delikatne ssanie, trochę mnie to smyra I też powątpiewam w skuteczność.
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 13:57   #2726
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

A ja dostałam info że materac w ciągu 3 dni wyślą

Obcinaczki dziecięce, ale nie różnią się chyba niczym od tych dla dorosłych, są mniejsze i mają gruby uchwyt... Jak chcesz mogę potem fotkę zrobić ;-)
Waciki do przemywania oczu podobno ske przydają.

Tak, pieluchy od użytkownika Świat dziecka.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

A co do laktatora jak mój dobrze złożyłam wg instrukcji to już mocno ciągnie, nawet kilka kropelek siary mi polecialo za pierwszym zassaniem :O
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 15:06   #2727
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pieluchy kolorowe bym wyprala w kolorze, ja nie mam osobno do koloru i do białego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 15:08   #2728
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Obcibaczki mam z babyono i sa jak normalne prawie tyle ze male byly w komplecie z nozyczkami z ta kulka na koncu i uzywam od poczatku wlasnie ich

Sklep internetowy, w styczniu darmowa wysylka od 49zl kurierem gls zamawialam w sobote wieczorem a jutro ma byc dostawa przy okazji wzielam oliatum (mam twarda wode i na pierwsze moczenie powinno byc ok a maja super cene) i podklady poporodowe bo byly mega okazyjnie

Jalowe gaziki wzielam do kikuta i do oczek, mam w razie co tez zwykle gaziki i platki kosmetyczne

W sumie musze jeszcze kupic rumianek w razie czego i kore debu ale to jak co mam blisko sklep zielarski wiec nawet po porodzie moge kupic no i musze kupic smoczki i wszystko mam tzn jak przyjda wreszcie te paczki haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 15:08   #2729
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja kupiłam nożyczki z baby ono. Laktator to nie odkurzacz chyba 😀 Waciki jałowe do przemywania oczek.

Cieszę się Pantera że Ci przypasowały te pieluchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 15:24   #2730
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Obcinaczki dziecięce, ale nie różnią się chyba niczym od tych dla dorosłych, są mniejsze i mają gruby uchwyt... Jak chcesz mogę potem fotkę zrobić ;-)
Waciki do przemywania oczu podobno ske przydają.

Tak, pieluchy od użytkownika Świat dziecka.
A co do laktatora jak mój dobrze złożyłam wg instrukcji to już mocno ciągnie, nawet kilka kropelek siary mi polecialo za pierwszym zassaniem :O
To cyknij fotkę


Hmm.. to w takim razie mąż musi zerknąć na ten laktator, bo wydaje mi się, że go dobrze złożyłam Poczułaś coś jak zobaczyłaś tę siarę? Bo to już takie namacalne macierzyństwo

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Obcibaczki mam z babyono i sa jak normalne prawie tyle ze male byly w komplecie z nozyczkami z ta kulka na koncu i uzywam od poczatku wlasnie ich

Sklep internetowy, w styczniu darmowa wysylka od 49zl kurierem gls zamawialam w sobote wieczorem a jutro ma byc dostawa przy okazji wzielam oliatum (mam twarda wode i na pierwsze moczenie powinno byc ok a maja super cene) i podklady poporodowe bo byly mega okazyjnie

Jalowe gaziki wzielam do kikuta i do oczek, mam w razie co tez zwykle gaziki i platki kosmetyczne

W sumie musze jeszcze kupic rumianek w razie czego i kore debu ale to jak co mam blisko sklep zielarski wiec nawet po porodzie moge kupic no i musze kupic smoczki i wszystko mam tzn jak przyjda wreszcie te paczki haha
No to chwal się co to za sklep, bo ja jeszcze jestem przed zamawianiem czegokolwiek, więc może skorzystam
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.