Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-17, 21:29   #241
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Cytat:
Napisane przez MacyRose Pokaż wiadomość
Olcia - bardzo bym chciała, żeby tak myślał. To naprawdę fajny facet, ale on nie widzi tego co ja robię. Nigdy mnie nie doceniał. A to rodzi moją frustrację.
To może pokaż mu ten wątek, zobaczy, że stajesz na głowie, żeby mu pomóc..
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 22:42   #242
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Wtedy pewnie usłyszę, że przecież wcale nie musiałam, bo on niczego nie oczekiwał. Choć bym stanęła na głowie to on i tak tego nie zobaczy. To wina jego wychowania. Od dziecka wszystko miał podane na tacy, a nawet więcej. Wszyscy załatwiali jego problemy za niego. On nic nie musiał. A gdy stał się dorosły, zatrudnił sobie "Pana", który był jego kierowcą, szukał mu mieszkania, pakował jego rzeczy przy przeprowadzce, robił zakupy jego mamie i dosłownie wszystko. Co nie znaczy, że on jest leniwy, tak nie jest. Przez 2 lata mieszkania z nim codziennie gotował obiad, lepił dla mnie pierogi, robił bigos, prasował mi koszule, a gdy wracałam z pracy, cały dom był wysprzątany, okna umyte, zakupy zrobione. Tyle tylko, że przyzwyczaił się do tego, że zawsze jest ktoś kto pewne rzeczy załatwia za niego. Ktoś komu nie trzeba dziękować, bo to jego obowiązek. Teraz ja jestem taką osobą w jego oczach. Tyle, że mi nie trzeba płacić.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 19:49   #243
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

MacyRose mówisz że się wszystko prostuje i zmienia się na lepsze,wiec może jego zachowanie też warto tak potraktować- jak krok ku czemuś lepszemu.Jesli on nie potrafi po wyjśćiu z tego aresztu docenić to co dla niego robisz i ile zniosłaś, a go nie zostawiłaś bo nie pasuje do twojej liepszej przyszłości to może dobrze się stanie że się rozejdziecie.Wiem jak to brzmi,wiem że go kochasz i to boli,ale niema tego złego co by na dobrze nie wyszło.

Ja jednak wierzę,że to chwilowe załamanie i jeszcze wszystko będzie u was dobrze.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 00:48   #244
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja jednak wierzę,że to chwilowe załamanie i jeszcze wszystko będzie u was dobrze.
Też mam taką nadzieję, podobnie jak chyba większość tu dziewczyn.
Pobyt tam jest dla niego na pewno silnym stresem, nie ma co ukrywać, a w takich warunkach różne podejmuje się decyzje. Dobrze, że będziecie mieli okazję porozmawiać w normalnych warunkach, oby niedługo!
Wnioskuję z Twoich postów, że mimo wszystko spróbujesz kolejnego widzenia?
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 19:07   #245
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

No pewnie, że spróbuję. W piątek wysłałam do Niego list. Wczoraj byłam u psychoterapeuty, dzisiaj pojechałam do babci na wieś, chodziłam pół dnia po lesie. Bardzo mi to pomogło, już prawie zapomniałam, że coś jest nie tak.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 01:12   #246
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Dobrze, że robisz coś, by samej sobie pomóc przez to przejść.
Pomogła Ci ta wizyta u terapeuty? Nie wiem, czy powinnam o to pytać, ale interesuje mnie, co Ci powiedział. Nie pisz, jeśli nie chcesz i sorry za wścibstwo... Zresztą, skrobnę PW.
Trzymaj tak dalej i powodzenia!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 21:44   #247
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Dopiero teraz zauważyłam, że pytałaś o terapeutę. Czy mi pomogła ta wizyta? Tak, na pewno. Mogłam się szczerze wygadać. Usłyszałam wiele mądrych słów, emocje się ostudziły, zrozumiałam co było złe w moim zachowaniu. Po tej wizycie wszystko przemyślałam na spokojnie. Już wiem co mam zrobić na następnym widzeniu, co powiedzieć. Żałuję tylko, że Tż nie może skorzystać z takiej pomocy. Czasami emocje biorą górę i trudno nad nimi zapanować. Prawda była taka, że to ja go sprowokowałam do zerwania. Byłam zła, że nie okazuje mi tyle czułości co wcześniej, więc chciałam mu pokazać, że wcale mi tak na nim nie zależy, powiedziałam mu, że nie wiem czy chcę tego ślubu, że muszę to jeszcze raz przemyśleć (w głębi duszy myślałam, że on tego nie chce, bo nie okazuje mi tyle czułości, niestety o tym mu już nie powiedziałam). Myślałam, że jak poczuje, że może mnie stracić to coś w nim pęknie, zechce mi pokazać, że mu zależy. Tak się nie stało. On zobaczył wątpliwości i zareagował zupełnie inaczej. Pomyślał, że się wycofuję,bo jest dla mnie obciążeniem. Terapeuta pomógł mi to zrozumieć.
Tak już jest, że będąc w domu myślę całkiem trzeźwo, ale gdy nadchodzi dzień widzenia wszystko we mnie pęka. Jestem płaczliwa. Jak tylko czekam na niego w areszcie to cała się trzęsę, bardzo się boję, bo nie wiem co zastanę. On naprawdę ma za wiele czasu na rozmyślanie, dlatego bardzo dokładnie analizuje każde moje słowo i często dochodzi do absurdalnych wniosków co rodzi konflikty. A ja czekam wystraszona co się stanie tym razem i potem gadam takie głupoty. Ponoć reakcją obronną na atak jest atak. Niestety w związku się to nie sprawdza. A ja nie zawsze na tym panuję.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-21, 01:06   #248
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Nie wiem, co Ci poradzić odnośnie tych widzeń. Fakt, że w tym miejscu można kompletnie stracić nerwy - mam tu na myśli Ciebie właśnie, kiedy czekasz na wejście. Może przy następnym widzeniu wyjaśnicie sobie trochę tą sytuację i ustalicie, żeby za dużo decyzji odnośnie związku nie podejmować, póki on tam jest? 1000 myśli na minutę, skoki nastroju, silny stres - na pewno nie pomagają...
Trzymam mocno kciuki za następne widzenie!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 11:29   #249
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Godzinę temu dzwonił do mnie... prokurator. W pierwszej chwili serce mi stanęło, myślałam, że Tż zrobił sobie coś złego. A tutaj niespodzianka. Powiedział, że jutro mija termin składania przez niego wniosku o przedłużenie tymczasowego aresztu dla Tż'ta i może uchylić areszt jeżeli wpłacę kaucję 30 tys. To minimalna kwota, na którą zgodzili się jego przełożeni. Dał mi godzinę do namysłu. Niestety nie jestem w stanie zorganizować takiej gotówki w tak krótkim czasie. Poza tym mówię mu, że Tż sam mi powiedział, że nawet mając taką możliwość raczej by z mniej nie skorzystał, bo po wyroku trudno byłoby mu się po raz drugi zebrać i zgłosić dobrowolnie do odsiadki. Na co słyszę, że jeżeli dojdzie do porozumienia między nim (prokuratorem) a Tż'tem, to on będzie wnosił o wyrok w zawiasach dla Tż'ta a nie więzienie. Powiedział też, że prokuratura chciałaby zakończyć już tą sprawę w możliwie szybkim terminie. Jutro Tż'towi przedłużą areszt o kolejne 3 miesiące, ale jeśli sprawą odbędzie się wcześniej to szybciej wróci do domu Najważniejsze, że dał mi wyraźny sygnał, że to już ostatnie tygodnie tej męki. Właśnie czekam na jego telefon.

Zadzwonił. Z ciężkim sercem odmówiłam wpłacenia kaucji. Ale za to załatwiłam widzenia co tydzień, a nie co 2 tyg. jak było do tej pory. Jutro idę do Tż'ta Po raz kolejny potwierdził mi, że nie będzie wnosił o więzienie. Powiedział, że te pół roku w areszcie to dla niego wystarczające zadośćuczynienie.

Edytowane przez MacyRose
Czas edycji: 2008-10-22 o 12:56 Powód: dopisek
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 01:08   #250
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Super wiadomości!
Czyli między Wami już lepiej? Mam nadzieję. Jak poszło na widzeniu?
Sama na Twoim miejscu miałabym okropny dylemat, z jednej strony mógłby wrócić na jakiś czas, z drugiej już najgorsze zakładając zawsze śledczy liczyłby się do kary. Taką kasę też ciężko zorganizować tak od razu...
Oby doszło do skutku to porozumienie
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 12:05   #251
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Tż skreślił mnie z listy odwiedzających. Na szczęście list z tą informacją jeszcze nie doszedł do prokuratury i wczoraj udało mi się z Nim spotkać. Wiele rzeczy sobie wyjaśniliśmy, ale nie ustaliliśmy jeszcze co dalej. Daliśmy sobie czas. Poprosiłam aby ponownie napisał do prokuratora i przywrócił mi prawo do odwiedzin.
No właśnie, co do prokuratora. Po mojej telefonicznej rozmowie z nim miała miejsce bardzo dziwna sytuacja. Odmówiłam mu wpłacenia kaucji, bo jest to poza moim zasięgiem. I wiecie co zrobił? Zadzwonił do mojej mamy (skąd miał numer??!) i zaczął ja prosić o te pieniądze! Mówił, że jeśli wpłacimy to Tż szybciej wyjdzie, że będziemy mogli wziąć szybciej ślub i układać sobie życie, a jak nie wpłacimy to on tam jeszcze posiedzi!! Moja mama powiedziała, że to brzmiało jak sugestia do dania łapówki. Nie wiem czy ja już jestem taka przewrażliwiona, ale gdy ze mną rozmawiał to też nasunęło mi się takie skojarzenie. Za bardzo prosił o te pieniądze a gdy odmówiłam stracił zapał do rozmowy. Zdziwiłyśmy się z mamą, że to on do nas dzwoni a nie adwokatka. Skontaktowałam się z nią i okazało się, że ona nic o kaucji nie wie! Nie znam procedur, ale bardzo dziwne jest to wszystko. Mam nadzieję, że źle to zrozumiałam.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-25, 23:57   #252
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

A podpytałaś adwokatkę trochę bardziej? Bo ten telefon do Twojej mamy jakiś podpadający, tym bardziej jeśli mama nie ma styczności z tą sprawą, np. jako osoba odwiedzająca czy coś w tym stylu... Dziwne... A jest możliwość, że TŻ podał gdzieś jej dane? Tak tylko gdybam, nie mam pojęcia zielonego o kaucjach.
Dobrze, że się dogadaliście
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 17:57   #253
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Mama nie ma styku z tą sprawą, wszystko robię sama, ale na początku tej historii to z mamą skontaktowała się policja, bo Tż podał mój adres zameldowania do kontaktu (jestem zameldowana z mamą ale tam nie mieszkam), nie chciał podawać naszego adresu, bo kilka dni wcześniej wynajęliśmy to mieszkanie i bał się reakcji właścicieli. Policjanci zostawili w drzwiach numer do kontaktu i mama go znalazła. Nie wiedziała od kogo to i zadzwoniła. To był numer na komendę do tego faceta, który narobił mi zamieszania z paczką. Tylko on mógł podać numer prokuratorowi. Swoją drogą dziwne, że prokurator dzwoni na komendę i szuka pokątnie kontaktu z nami zamiast skontaktować się z adwokatką Tż'ta. Zresztą on szukał też rodziny Tż'ta, sam mi powiedział, że nikogo nie znalazł więc kontaktuje się ze mną. Domniemam, że przesłuchał też nagrania z naszych pierwszych widzeń (wtedy rozmawialiśmy z Tż'tem przez telefon, dzieliła nas szyba), no bo skąd by wiedział o naszym ślubie? No cóż... miał do tego prawo.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 01:40   #254
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

O, teraz to się jeszcze jakoś kupy trzyma... Chyba, nie znam się, może spróbuj się dowiedzieć, na jakich zasadach informuje się bliskich o możliwości wpłacenia kaucji, np. zadzwoń do jego adwokatki, albo spytaj prawnika na jakimś dobrym forum.
BTW może prokurator miał już te numery w aktach
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 17:45   #255
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Tż wrócił do domu. Tak po prostu go dziś wypuścili. Pojechałam do prokuratury po zgodę na widzenie a usłyszałam, że on za 2 godziny opuszcza areszt! Pobiegłam tam jak szalona. I przywiozłam go do domu! Teraz siedzi w wannie Wciąż jestem zdumiona. Nie potrafię się odnaleźć w tej sytuacji, wszystko jest takie dziwne. Wróciliśmy do domu i ze zdenerwowania zaczęłam... myć podłogę. Teraz uciekam. Muszę się nim nacieszyć
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 17:49   #256
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

To wspaniała wiadomość! Bardzo się cieszę, że już wszystko w porządku, od początku trzymałam kciuki za Ciebie i Twojego TŻ
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 17:58   #257
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Marcy a cy napewno już nie będziemusiał tam wracać?
Świetnie,że jesteście już razem!
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 18:08   #258
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Marcy napisz jak relacje między wami
Trzymam kciuki
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 18:14   #259
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
Marcy a cy napewno już nie będziemusiał tam wracać?
Świetnie,że jesteście już razem!
Bardzo się cieszę!!! Nie odzywałam się wątku, ale trzymałam kciuki!
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 18:23   #260
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Cytat:
Napisane przez MacyRose Pokaż wiadomość
Tż wrócił do domu. Tak po prostu go dziś wypuścili. Pojechałam do prokuratury po zgodę na widzenie a usłyszałam, że on za 2 godziny opuszcza areszt! Pobiegłam tam jak szalona. I przywiozłam go do domu! Teraz siedzi w wannie Wciąż jestem zdumiona. Nie potrafię się odnaleźć w tej sytuacji, wszystko jest takie dziwne. Wróciliśmy do domu i ze zdenerwowania zaczęłam... myć podłogę. Teraz uciekam. Muszę się nim nacieszyć
Popłakałam się z radości
Strasznie się cieszę!

A teraz wyłączaj ten komputer i zmykaj stąd do TZta.Macie na pewno wiele do opowiedzenia,do nadrobienia,do nacieszenia.

Gęba mi się cieszy
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 18:26   #261
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Ale się cieszę!
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 21:25   #262
halinka1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 176
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

super!!!!!!!!! dopiero dzis trafilam na ten watek, ale przeczytalam caly z zapartym tchem! Gratuluje milosci, wytrwalosci i wiary w to, ze wszytsko bedzie dobrze! Jestem calym sercem z Wami!!!!!
halinka1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 08:50   #263
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Nie dziwię Ci się z tą podłogą
Cudowne wiadomości!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 17:48   #264
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Hej Dziewczyny

Nie było mnie przez 2 dni, ale myślę, że mi wybaczycie Musiałam się Nim nacieszyć, napatrzeć, pobyć obok. Do dziś to do mnie nie docierało. Robiliśmy razem zakupy, chodziliśmy po ulicy... niby nic nadzwyczajnego a przyniosło tyle radości. Nasze relacje powoli wracają do stanu sprzed 6 miesięcy. Wszystko powraca Jemu jest jeszcze trudno przyzwyczaić się do tego, że nie ma muru, kraty, bramy, że może iść dokąd chce.
Tż wrócił do domu, bo prokurator postanowił nie przedłużać tymczasowego aresztu. Wyznaczył 15tys. kaucji i termin jej wpłaty, ale jednocześnie zaznaczył, że wystarczy wpłacić tylko część, żeby pokazać, że ma się dobrą wolę. Rozprawa odbędzie się przypuszczalnie w styczniu. Jedno jest pewne, najgorsze już za nami.

Bardzo Wam dziękuję, że byłyście ze mną w tych trudnych chwilach. Wiele to dla mnie znaczy
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 18:21   #265
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Macy, super wiesci, dopiero dzis przeczytalam, ze wrocil
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 21:51   #266
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

MacyRose przeczytalam cala Twoją (waszą) historię i popłakalam sie parę razy. Walcz o siebie, o Niego, o waszą milość. Widać, że bardzo Go kochasz skoro tyle dla Niego zrobilaś. Z całego serca życzę Ci szczescia !!!
tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 23:07   #267
halinka1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 176
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

i jak sytuacja miedzy Wami? ulozylo sie wszystko?
halinka1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 10:29   #268
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Pewnie. Wszystko wróciło do normy. Strasznie za tym tęskniłam
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 11:11   #269
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Cytat:
Napisane przez MacyRose Pokaż wiadomość
Pewnie. Wszystko wróciło do normy. Strasznie za tym tęskniłam
Macy, napisz czasem, co tam u Was, bo jakos zzylam sie z Wami
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 13:50   #270
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Poszukuję pomocy prawnej, detektywistycznej

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Macy, napisz czasem, co tam u Was, bo jakos zzylam sie z Wami
O tak


201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.