Dobry Fryzjer - Łódź - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 09:10   #241
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Niedawno byłam na cięciu, modelowaniu i saunie z maską mineralną w Bio Salonie.
Cięcie i modelowanie ok (choć bez szału), nie spodobał mi się natomiast sam zakład (bo ciężko go nazwać salonem): bardzo mało miejsca, miejsce gdzie się myje głowę niemal zaraz przy drzwiach wejściowych, wygląda trochę jakby wszystko było upchnięte na zbyt małej powierzchni...) Wiem że to nie jest najważniejsze, ale ja lubię się zrelaksować u fryzjera a tam było to niemożliwe. A że cięcie też mnie nie zachwyciło szczególnie to już się tam raczej nie pojawię.

Jako kolejny cel obieram sobie Pracownię Urody na Orlej. Z zewnątrz wygląda bardzo fajnie, może ktoś tam już był?
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 10:38   #242
ComaDim
Przyczajenie
 
Avatar ComaDim
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
GG do ComaDim
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
Niedawno byłam na cięciu, modelowaniu i saunie z maską mineralną w Bio Salonie.
Cięcie i modelowanie ok (choć bez szału), nie spodobał mi się natomiast sam zakład (bo ciężko go nazwać salonem): bardzo mało miejsca, miejsce gdzie się myje głowę niemal zaraz przy drzwiach wejściowych, wygląda trochę jakby wszystko było upchnięte na zbyt małej powierzchni...) Wiem że to nie jest najważniejsze, ale ja lubię się zrelaksować u fryzjera a tam było to niemożliwe. A że cięcie też mnie nie zachwyciło szczególnie to już się tam raczej nie pojawię.

Jako kolejny cel obieram sobie Pracownię Urody na Orlej. Z zewnątrz wygląda bardzo fajnie, może ktoś tam już był?
madziunia2!
Dobrze,że tam nie poszłam,choć przyznam ten salon był na mojej liście. A co do tego relaxu to masz rację też lubię sobie usiąść i zapomnieć o życiu,które toczy się za drzwiami wejściowymi salonu.
A ta umywalka do mycia przy drzwiach? ehh naprawdę bardzo twórczo i dizajnersko ;P.
Pracownia Urody ,hmm nawet nie wiem gdzie to jest :P Mieszkam w Łodzi dopiero od października,więc mój zasięg terytorialny nie powala znajomością wszystkich uliczek xD
ComaDim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 12:36   #243
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a była któraś w salonie na 6 Sierpnia ? Taki przeszklony cały, pracuje tam jakiś chłopak, jakieś opinie ?
ponawiam pytanie
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 14:15   #244
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez ComaDim Pokaż wiadomość
madziunia2!
Dobrze,że tam nie poszłam,choć przyznam ten salon był na mojej liście. A co do tego relaxu to masz rację też lubię sobie usiąść i zapomnieć o życiu,które toczy się za drzwiami wejściowymi salonu.
A ta umywalka do mycia przy drzwiach? ehh naprawdę bardzo twórczo i dizajnersko ;P.
Pracownia Urody ,hmm nawet nie wiem gdzie to jest :P Mieszkam w Łodzi dopiero od października,więc mój zasięg terytorialny nie powala znajomością wszystkich uliczek xD
Pracownia Urody jest na Orlej (uliczka przyległa do galerii łódzkiej, równoległa do wyjścia koło Tesco).
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 16:02   #245
ComaDim
Przyczajenie
 
Avatar ComaDim
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
GG do ComaDim
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

O kurcze!
A ja tam często bywam,hahaha xD
Dziękuję za info
ComaDim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 21:22   #246
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Lajlaa Pokaż wiadomość
chciałabym wiedzieć ile ta pani bierze za farbowanie włosów?
To musisz zadzwonić do Mega Solar i spytać
  • 93-202 Łódź, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 93
  • łódzkie
  • Tel.: (42) 6490404
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 22:18   #247
taisa26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

witam. wizażanki bardzo wam dziękuje.. tak jak obiecałam opisze swoją wizyte w salon luisse. byłam dzisiaj zostałam obsłużona w 100% profesjonalnie.. pan Łukasz zaproponował mi zmiane koloru . tak jak pisałam wczesniej przez wiele lat nosiłam balejaż, pan łukasz zaproponował mi farbe blond zamiast balejażu. kolor wyszedł super. zamiast szarego blondu jak do tej pory mam zlocusty, super kolor blond.bałam się zawsze takich zmian, ale naprawde wyszło super i strzyżenie też naprawdr fdajne. jestem zadowolona... zoabaczymy jak umyje włosy jak sie bedą układały... to napewno tez napisze. pozdrawiam wizażanki i nie bujcie się poddawać zmianom naprawde warto. myśle że bede stałą klientką.

Edytowane przez taisa26
Czas edycji: 2011-02-07 o 22:20
taisa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 09:35   #248
ComaDim
Przyczajenie
 
Avatar ComaDim
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
GG do ComaDim
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

O matko! A ja idę dziś aaaaa <boi się>. Mam taką fryzofobię,że chyba zaraz rozwolnienia dostanę :P
Mam nadzieję,że też będę zadowolona,bu! ;(
ComaDim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 09:50   #249
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez ComaDim Pokaż wiadomość
O matko! A ja idę dziś aaaaa <boi się>. Mam taką fryzofobię,że chyba zaraz rozwolnienia dostanę :P
Mam nadzieję,że też będę zadowolona,bu! ;(
hehe, ja mam to samo, idę w piątek..
Podziel się wrażeniami, mam nadzieję, że samymi pozytywnymi.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 12:17   #250
Reja13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 853
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Słyszałam już wiele dobrego o salonie Luisse i Łukaszu, dziewczyny może znacie mniej więcej ceny? Interesuje mnie cięcie + farbowanie lub balejaż, do 150zł czy może do 250zł? Na włosach średnich.
Reja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:48   #251
Nika1312
Przyczajenie
 
Avatar Nika1312
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cześć dziewczyny!!
Jako, że czytam już długo ten temat, postanowiłam się wypowiedzieć.

Ja mam nieziemski problem z włoskami bo są długie i grube. Co prawda fryzjerzy zawsze chwalą że ładne, ale tylko pozornie... Zawsze trafiałam do salonów, w których fryzjerzy nie potrafili doradzić i wykonać fryzury odpowiednio..
Niestety teraz salonów fryzjerskich wyrasta jak grzybów po deszczu i najczęściej są to pseudo fryzjerki po zawodówkach

Jednak trafiłam na cudowną fryzjerkę - panią Iwonkę. Przyjmuje w Łodzi na Jaracza 28 na przeciwko teatru Jaracza. W tym salonie są ceny bardzo w porządku, wykonanie fryzurki bardzo porządne i co lepsze - potrafi doradzić, odradzić, pogadać, pożartować..

Wszystkim Wam kochane, z Łodzi polecam ten salon, ta pani przyjmuje tam sama i naprawdę jeśli chcecie mieć porządną, modną fryzurkę to tylko do Pani Iwonki ))

A i jeszcze jedno.. Przeraża mnie moda na wygalanie sobie kawałka głowy nad uchem, albo jakieś wymyślne sezonowe fryzury, które mają przykre skutki w przyszłości., Przyznam się, że sama miałam taki głupi jeden pomysł, ale Pani Iwona mi odradziła i chwała jej za to !!

Jeśli ktoś chce telefon na umówienie się, to chętnie napiszę bo mam wizytówkę
Serdecznie polecam wszystkim, które mają traumę po innych niedoświadczonych fryzjerach.

Pozdrawiam cieplutko, Nat.
Nika1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 06:17   #252
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez ComaDim Pokaż wiadomość
O matko! A ja idę dziś aaaaa <boi się>. Mam taką fryzofobię,że chyba zaraz rozwolnienia dostanę :P
Mam nadzieję,że też będę zadowolona,bu! ;(
Coma i jak było u fryzjera???
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 10:50   #253
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Dziewczyny mam do Was pytanie czy któraś z was spotkała się z tym aby fryzjer proponował jej przy odroscie rozjaśniać włosy a następnie kłaśc wybraną farbę na całość? Np jasny blond? Dodam ze odrost to Ciemny blond a reszta jasny blond.
__________________

Z moim M. od 25.03.2010
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 11:31   #254
ComaDim
Przyczajenie
 
Avatar ComaDim
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
GG do ComaDim
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
Coma i jak było u fryzjera???
Jestem za***iście zadowolona!
Super atmosfera,fachowe podejście do klienta no i oczywiście strzyżenie i farbowanie zniewalające!
Biedny p. Łukasz miał trochę pracy nade mną,bo chciałam zejść z czarnego koloru włosów do swojego (ciemnego blondu). Aktualnie mam brąz na głowie,a za dwa miesiące będę już w przybliżonym,naturalnym kolorze haha!
Reasumując: dostałam to czego chciałam czyli zadowolenie,niezniszczone włosy i super poprawę nastroju!
Moja fryzofobia poszła w siną dal,a p.Łukasz jako fryzjer jest za***isty!
ComaDim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 11:43   #255
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Ostatnio odkryłam pana Wiktora z salonu Berendowicz&Kublin
Słyszałam same pozytywne opinie na temat tego salonu od moich łódzkich psiapsiółek - szczególnie polecały panią Monikę, która ma niesamowitą fryzjerską wyobraźnię i z każdej szarej myszki potrafi wydobyć "to coś". Ceny bardzo przystępne i przyjemna atmosfera, czasami żałuję, że nie mieszkam w Łodzi Wszystkie informacje, cennik, ofertę można znaleźć na stronie
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 10:05   #256
inka113
Raczkowanie
 
Avatar inka113
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 182
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Dziewczyny! mam do sprzedania karnet do salonu Grace w Manufakturze. Dostałam go w prezencie ale teraz nie będę mogła sama go wykorzystać. Może ktoś będzie zainteresowany. Wartość 300zł sprzedam za 210zł. Moj adres ama.prom@wp.pl
inka113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 13:06   #257
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Nika1312 Pokaż wiadomość
Niestety teraz salonów fryzjerskich wyrasta jak grzybów po deszczu i najczęściej są to pseudo fryzjerki po zawodówkach
Yyy a po jakiej szkole mają być? Nie orientuje się w temacie edukacji fryzjerskiej, ale o ile wiem to studiów fryzjerskich nie ma? Za to jest masa szybkich kursów fryzjerskich i fryzjerki po takim czymś bym się bała.
O ile się orientuje to aby zostać fryzjerską trzeba skończyć zawodówkę i zdać te egzaminy jakieś rzemieślnicze czy jakieś, wybaczcie nie znam nazewnictwa. No i jakieś dodatkowe szkolenia można robić płatne, ale domyślam się, że nie wszystkich na to stać i mogą nie mieć na nie czasu...?
Wydaje mi się, że u Fryzjerki ważne jest przygotowanie odpowiednie, dobra ręka i serce do pracy. Od razu widać kiedy ktoś z przyjemnością zajmuje się moimi włosami i widać, że lubi swoja pracę Doświadczenie w sumie też jest ważne. Chociaż nie zawsze doświadczona Fryzjerka to dobra fryzjerka niestety...
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 18:35   #258
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ach! Ja też jestem nieziemsko zadowolona!
Byłam strzyżona przez Panią Gabrysię. Cudowna kobieta, wizyta była wspaniałym doświadczeniem, na pewno tam jeszcze wrócę i to nie raz. Fryzjer słucha, rozmawia, doradza, pomaga. Włosy wspaniale się układają, bez modelowania. Jak wyszłam na Piotrkowską, mimo deszczu czułam się pewnie i widziałam, że faceci się szczerzyli jak nigdy.. Normalnie jestem tak zadowolona, że ojej.. Super..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 10:38   #259
Nika1312
Przyczajenie
 
Avatar Nika1312
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Nelkomama Pokaż wiadomość
Yyy a po jakiej szkole mają być? Nie orientuje się w temacie edukacji fryzjerskiej, ale o ile wiem to studiów fryzjerskich nie ma? Za to jest masa szybkich kursów fryzjerskich i fryzjerki po takim czymś bym się bała.
O ile się orientuje to aby zostać fryzjerską trzeba skończyć zawodówkę i zdać te egzaminy jakieś rzemieślnicze czy jakieś, wybaczcie nie znam nazewnictwa. No i jakieś dodatkowe szkolenia można robić płatne, ale domyślam się, że nie wszystkich na to stać i mogą nie mieć na nie czasu...?
Wydaje mi się, że u Fryzjerki ważne jest przygotowanie odpowiednie, dobra ręka i serce do pracy. Od razu widać kiedy ktoś z przyjemnością zajmuje się moimi włosami i widać, że lubi swoja pracę Doświadczenie w sumie też jest ważne. Chociaż nie zawsze doświadczona Fryzjerka to dobra fryzjerka niestety...
Źle się kochana zrozumiałyśmy Teraz zauważyłam, że w Łodzi otwierają zakłady bo dostają dotację itd.. Zatrudniają młode, niedoświadczone PSEUDO fryzjerki, które własnie nie mają odpowiedniego przygotowania, dobrej ręki ani serca... Trafiłam na taką fryzjerkę nie raz, bo nie chciałam z góry oceniać i jedna to mnie KRZYWO OBCIĘŁA.. no tragedia
I pragnę zauważyć, że są dobre szkoły fryzjerskie, kursy, szkolenia.. A nie, że skończą szkołę i już przedstawiają się jako wielce doświadczone fryzjerki

Ale zgadzam się też z tym, że nie zawsze doświadczona fryzjerka to dobra fryzjerka.

Edytowane przez Nika1312
Czas edycji: 2011-02-13 o 10:46
Nika1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 12:58   #260
2patix2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Question Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Witam Dziewczyny chciałam zapytać o salon Piotra Alexandra na ul.Wschodniej. Mam zamiar się umówić. Wcześniej chciała bym poznać opinie osób ,które robiły tam balayage. Pan Piotr powiedział ,że tym zajmuje się jego żona czy jesteście zadowolone z jej "pracy" ??Mam cienkie i sypkie włosy nie chcę ,żeby ktoś je znowu spalił..Czekam na opinie
Ps. czy istnieje w ogóle możliwość, żeby wszystkim zajął się osobiście pan Piotr??Tj strzyżenie i balayage??
2patix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 15:53   #261
ComaDim
Przyczajenie
 
Avatar ComaDim
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
GG do ComaDim
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej!
Nie byłam u "alexandra",ale mogę Ci szczerze polecić salon luisse. Byłam tam na balayage i jestem w 100 % zadowolona
ComaDim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 23:00   #262
2patix2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez ComaDim Pokaż wiadomość
Hej!
Nie byłam u "alexandra",ale mogę Ci szczerze polecić salon luisse. Byłam tam na balayage i jestem w 100 % zadowolona

Nie będzie problemu jeśli zapytam jakie masz włosy?? Chodzi mi o to czy są gęste i grube??Boję się już eksperymentować (to co stało się z moimi włosami po farbowaniu to istna masakra!) Dlatego tak dopytuję:P
2patix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:14   #263
brazil133
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z daleka:)
Wiadomości: 648
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Witam. Orientuję się może ktoś ile kosztuję cięcie i modelowanie w salonie Le Grand na średniej długości włosy
brazil133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 22:31   #264
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez 2patix2 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny chciałam zapytać o salon Piotra Alexandra na ul.Wschodniej. Mam zamiar się umówić. Wcześniej chciała bym poznać opinie osób ,które robiły tam balayage. Pan Piotr powiedział ,że tym zajmuje się jego żona czy jesteście zadowolone z jej "pracy" ??Mam cienkie i sypkie włosy nie chcę ,żeby ktoś je znowu spalił..Czekam na opinie
Ps. czy istnieje w ogóle możliwość, żeby wszystkim zajął się osobiście pan Piotr??Tj strzyżenie i balayage??
Ja tam nie byłam, ale wiem od osoby, która tam pracowała, że w butelki od szamponów i innych kosmetyków są przelewane najtańsze marketowe kosmetyki :/ niby taki salon a takie numery...

Sporo opinii dobrych słyszałam o salonie na Marysińskiej zdaje się, Katarzyna? podobno Pani Kasia ma ogromną wiedzę na temat silikonów w kosmetykach i pielęgnacji naturalnej włosów
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 19:13   #265
Piotr Rydlewski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Witam użytkownika Nelkomama. Pragnę panią powiadomić że mój informatyk podjął działania w celu w identyfikacji i lokalizacji pani komputera. Za rozpowszechnię nie prawdziwych informacji zostaną podjęte wobec pani kroki z art. Kodeksu Cywilnego przez Mecenas Katarzynę Kucharską.
A drogie wisarzanki pragnę poinformować, że ma troje pracowników którzy niezmiennie pracują u mnie od 12 lat. Innych osób w tym czasie nie zatrudniałem.
Pozdrawiam Piotr Alexander Rydlewski
Piotr Rydlewski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 22:34   #266
Karina1010
Przyczajenie
 
Avatar Karina1010
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Witam Chciałam zapytac ile płaciłaś za całość? (dekoloryzacja,farbowanie i strzyżenie) Szukam właśnie fryzjera,który zejdzie mi z jasnego brązu na blond bez niszczenia włosów o ile to możliwe ;P i również doradzi mi jaki kolor będzie mi pasował,itp... Jeśli ,któraś miała w Łodzi robioną dekoloryzacje włosów i jest zadowolona to proszę namiary na fryzjerów i jeszcze mam pytanie odnoście salonu na ul.Kościuszki w Nowej Europie, czy byłyście i czy warto ? Ja niestety nie mam szcześcia do fryzjerów dlatego liczę na Waszą pomoc

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

To pierwsze pytanie skierowane jest do ComaDim

Edytowane przez Karina1010
Czas edycji: 2011-02-18 o 22:37 Powód: poprawka tekstu
Karina1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 10:12   #267
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Proszę bardzo, niech Pan podejmuje kroki jakie Pan sobie chce i niech mnie Pan nie straszy, bo się nie boję. Wiem co piszę i nie są to nieprawdziwe informacje. Wiem to od osoby, która u Pana pracowała, bardzo krótko, bo zrezygnowała właśnie przez to, że nie podobało Jej się to co się działo w Pana salonie. A forum jest po to aby się takimi rzeczami dzielić.
Aha i odsyłam do słownika, bo widzę, że nie najlepiej u Pana z ortografią.
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 13:26   #268
maggie21o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: fryzjer w Łodzi

Cytat:
Napisane przez rudzielecx3 Pokaż wiadomość
witam wizażanki, moje włosy są grube, ciężkie i trudne do ułożenia. poszukuję fryzjera, który obetnie mnie tak (zdjęcia poniżej) a ja będę zadowolona i efekt będzie niemal identyczny. czekam na informacje

+ fryzjer z Łodzi ew. Płocka
Krystian na Tymienieckiego. Latem byłam na baleyage i jedną dziewczynę wlaśnie tak strzygł. Fryzurka wyszła bosko
maggie21o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 21:40   #269
woofie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

http://www.mydeal.pl/lodz/deal/1233/
woofie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 21:32   #270
HoneyTea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez ComaDim Pokaż wiadomość
Hmmm,a co z salonem Ricci e Capprici ? Jakieś opinie?
Ja byłam 2 razy u p. Maćka, niestety nie jest to jeszcze "ten jedyny" fryzjer dla moich włosów i szukam dalej. Ale nie było źle, nie wyszłam z płaczem, nie trzeba było poprawiać i nie czekałam aż odrosną
HoneyTea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 17:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.