Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-02, 09:26   #241
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Kari no to super ja coraz częściej mam spięcia z mamą i mówię mężowi że chce bloki a nie dom bo ja tu nie wytrzymam kolejnych lat .

Ja jeszcze w łóżku ale kawy to bym się napiła

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Moja też czasami ma "dobre rady" ale ja jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam Ogólnie nie jest źle bo jak wróci z pracy to zajmie się Leosiem a mi każe iść odpocząć. Czasami taka godzinna drzemka stawia na nogi lepiej niż kawa
Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
U nas kolki, Mała wyla wczoraj od 17-21 bez przerwy praktycznie. Myślalam, że oszaleje. Nie wiem jak ogarnę usypianie dwójki. Za niedługo mąż będzie miał co chwilę nockę a ja chyba wyląduje w psychiatryku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna!


Gdzieś wyczytałam, że jak kołki nie pojawia się do 3 tygodnia to już ich nie będzie, ale nie wiem czy to prawda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 09:54   #242
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Moja też czasami ma "dobre rady" ale ja jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam Ogólnie nie jest źle bo jak wróci z pracy to zajmie się Leosiem a mi każe iść odpocząć. Czasami taka godzinna drzemka stawia na nogi lepiej niż kawa Biedna!


Gdzieś wyczytałam, że jak kołki nie pojawia się do 3 tygodnia to już ich nie będzie, ale nie wiem czy to prawda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja zajmie się jak poproszę bo tak to nie bardzo.Chodzi tylko i sprząta co chwile już się boje jak mały zacznie jeść chrupki czy ciastka to chyba nad nim z odkurzaczem będzie stała . Wczoraj miała problem że położna przychodzi a jest syf w pokoju i ja nic z tym nie robię ( syf- krzyżówki i okulary na stole plus koszula zawieszona na krześle )
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 10:40   #243
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Moja zajmie się jak poproszę bo tak to nie bardzo.Chodzi tylko i sprząta co chwile już się boje jak mały zacznie jeść chrupki czy ciastka to chyba nad nim z odkurzaczem będzie stała . Wczoraj miała problem że położna przychodzi a jest syf w pokoju i ja nic z tym nie robię ( syf- krzyżówki i okulary na stole plus koszula zawieszona na krześle )
Twoja mama jest pedantka?.
Trzeba olać niektóre komentarze bo by człowiek zaraz oszalał :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 10:56   #244
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Twoja mama jest pedantka?.
Trzeba olać niektóre komentarze bo by człowiek zaraz oszalał :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety tak. Myślałam że mały coś zmieni ale nie..sprząta codziennie . W kuchni wyciąga nawet wszystko z szaf i myje od środka tak raz w miesiącu. Może jestem syfiarą ale dla mnie to przesada.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 11:09   #245
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Niestety tak. Myślałam że mały coś zmieni ale nie..sprząta codziennie . W kuchni wyciąga nawet wszystko z szaf i myje od środka tak raz w miesiącu. Może jestem syfiarą ale dla mnie to przesada.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Moja mama też lubi porządek,ale aż tak to nie
I na pewno nie jesteś syfiara

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 11:46   #246
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Melduje i tutaj, że w czwartek 28.02 przez cc na świat przyszła Nina. Waga 3910g, długość 47 cm. Najsłodsza na świecie
Dzisiaj wychodzimy już do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 11:58   #247
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Melduje i tutaj, że w czwartek 28.02 przez cc na świat przyszła Nina. Waga 3910g, długość 47 cm. Najsłodsza na świecie
Dzisiaj wychodzimy już do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje,Nina cudne imię

My już w domu po fototerapii spadła małemu bilirubina z 15 do 12,w środę pójdziemy zmierzyć znowu poziom i jak będzie w okolicach 16,to mamy wrócić albo wypożyczyć do domu taki materacyk do naświetlania. No strasznie się ta żółtaczka do tego mojego bidulka przyczepiła
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-02, 12:21   #248
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Melduje i tutaj, że w czwartek 28.02 przez cc na świat przyszła Nina. Waga 3910g, długość 47 cm. Najsłodsza na świecie
Dzisiaj wychodzimy już do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Gratulacje,Nina cudne imię

My już w domu po fototerapii spadła małemu bilirubina z 15 do 12,w środę pójdziemy zmierzyć znowu poziom i jak będzie w okolicach 16,to mamy wrócić albo wypożyczyć do domu taki materacyk do naświetlania. No strasznie się ta żółtaczka do tego mojego bidulka przyczepiła
Biedny Maluszek ale dobrze że już w domku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 13:29   #249
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Heh myślałam, że nic już nie piszecie tu i tylko na fejsie siedzimy a nie wpadłam na to, że wątek jest na odchowalni zamiast na poczekalni
Idę nadrabiać

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 14:28   #250
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Melduje i tutaj, że w czwartek 28.02 przez cc na świat przyszła Nina. Waga 3910g, długość 47 cm. Najsłodsza na świecie
Dzisiaj wychodzimy już do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudownieee!

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Gratulacje,Nina cudne imię

My już w domu po fototerapii spadła małemu bilirubina z 15 do 12,w środę pójdziemy zmierzyć znowu poziom i jak będzie w okolicach 16,to mamy wrócić albo wypożyczyć do domu taki materacyk do naświetlania. No strasznie się ta żółtaczka do tego mojego bidulka przyczepiła
Oby bylo już dobrze!
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 19:10   #251
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Gratulacje,Nina cudne imię

My już w domu po fototerapii spadła małemu bilirubina z 15 do 12,w środę pójdziemy zmierzyć znowu poziom i jak będzie w okolicach 16,to mamy wrócić albo wypożyczyć do domu taki materacyk do naświetlania. No strasznie się ta żółtaczka do tego mojego bidulka przyczepiła
Trzymam kciuki żeby w końcu małemu odeszła ta żółtaczka. Całe szczęście że jesteście już w domu
A mój syn ma chyba jakieś uczulenie na gondolę albo na czapkę i kombinezon. Próbowaliśmy dziś dwa razy wyjść z nim na spacer, za pierwszym razem spał już od pół godziny, ledwo założyłam mu czapkę i zaczęłam lekko zapinać kombinezon jak już leżał w gondoli i dosłownie po chwili płacz za drugim razem też już mi usnął na rękach, ledwo włożyłam do gondoli i chciałam ubrać w kombinezon i już ryk strasznie szkoda, bo chciałam iść z nim na spacer i znowu się nie udało, wczoraj był problem bo nie dało się go nawet na chwilę odłożyć ode mnie, a dziś to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-03, 02:53   #252
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

O, juz jestesmy na odchowalni

Ja od 1,5 godz usypiam i zaraz wyjde z siebie
U mnie wsrod znajomych wszyscy chorzy na spacer nie wychodzimy bo wieje i pasa a mloda jak nie spi to ryczy :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 03:00   #253
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Kamila ja wlasnie tez usypiam. Wgl mam probkem bo od jakichs 3 dni mala jest strasznie niespokojna w nocy.. Chyba zamowie nawilzacz powietrza bo moze tu lezy przyczyna ze jest za suche powietrze. Już sama nie wiem..

Pinacolada ja Mała biore zaraz po jedzeniu na spacer. Jeszcze wtedy nie spi da sie ubrac szybko. Czasami sie drze ale jak już ruszamy to momentalnie pezestaje.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 06:53   #254
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Kamila ja wlasnie tez usypiam. Wgl mam probkem bo od jakichs 3 dni mala jest strasznie niespokojna w nocy.. Chyba zamowie nawilzacz powietrza bo moze tu lezy przyczyna ze jest za suche powietrze. Już sama nie wiem..

Pinacolada ja Mała biore zaraz po jedzeniu na spacer. Jeszcze wtedy nie spi da sie ubrac szybko. Czasami sie drze ale jak już ruszamy to momentalnie pezestaje.
My też zaraz po jedzeniu na spcserek wychodzimy


Znowu muszę pochwalić mojego syna. Pięknie spał. Zasnął o 23:30 obudził się po 3, później zasnął o 3:30 i wstał 06:30 i po jedzeniu ładnie śpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 08:49   #255
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Mój od 3 ryczy, a jak nie ryczy to je. Nie da się go odłożyć ani na moment. Jestem wykonczona,a mąż jeszcze załatwił nam wizytę u teściowej na obiadku
W ogóle mam dosyć kp,młody wisi cały czas na mnie,już mam te cycki tak wymiętolone,że nie daje rady,do tego zrobiły mi się takie bardzo wrażliwe i cały czas mam twarde sutki.Nie będę też ściemniać,że jakoś przepadam za tymi momentami karmienia i jest to dla mnie magiczny moment. Nie rezygnuję,na razie walczę,ale nie wiem jak długo,założyłam sobie,że minimum 4 miesiące
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 08:59   #256
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Sweet kurcze może taki dzień

Kari nic aby się cieszyć
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 09:28   #257
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Kamila ja wlasnie tez usypiam. Wgl mam probkem bo od jakichs 3 dni mala jest strasznie niespokojna w nocy.. Chyba zamowie nawilzacz powietrza bo moze tu lezy przyczyna ze jest za suche powietrze. Już sama nie wiem..

Pinacolada ja Mała biore zaraz po jedzeniu na spacer. Jeszcze wtedy nie spi da sie ubrac szybko. Czasami sie drze ale jak już ruszamy to momentalnie pezestaje.
Tak tak, my próbujemy zawsze zaraz po jedzeniu, ale niestety to i tak nie zawsze pomaga ostatnio jak szliśmy do pediatry to też miałam nadzieję że jak wyjdziemy to się uspokoi ale niestety nie, darł się całą drogę bo miał mokrą pieluszkę, a zaraz po zmianie znowu płacz bo trzeba jeść, inaczej nie zaśnie
Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Mój od 3 ryczy, a jak nie ryczy to je. Nie da się go odłożyć ani na moment. Jestem wykonczona,a mąż jeszcze załatwił nam wizytę u teściowej na obiadku
W ogóle mam dosyć kp,młody wisi cały czas na mnie,już mam te cycki tak wymiętolone,że nie daje rady,do tego zrobiły mi się takie bardzo wrażliwe i cały czas mam twarde sutki.Nie będę też ściemniać,że jakoś przepadam za tymi momentami karmienia i jest to dla mnie magiczny moment. Nie rezygnuję,na razie walczę,ale nie wiem jak długo,założyłam sobie,że minimum 4 miesiące
Ja Cię rozumiem, też mam już teraz dosyć kp, no ale ciągle walczę bo wiem, że to najlepsze dla mojego syna. Podobno potem będzie lepiej, tylko pytanie kiedy potem... Jak się zasysa to ja aż zaciskam ręce i nogi z bólu, no nie lubię tego pół biedy jak zje i pójdzie spać, ale najgorsze jest takie właśnie wiszenie jak u Ciebie No ale mam założenie wytrzymać minimum 6 miesięcy, oby faktycznie potem było lepiej i obym wytrzymała... Trzymam kciuki i za Ciebie, żebyś przetrwała tera z ten najgorszy okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 09:54   #258
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Też mam dość kp, oka w nocy nie zmruzylam, tragedia. Cała noc na mnie wisiała z przerwą na ryk. Ja nie wiem jak ogarnę dwójkę w nocy, za 3 dni wraca do pracy i jestem przerażona. Ledwo dziś żyję, wszystko mnie boli. Dzień zaczęłam od tabletek bo głowa i kręgosłup mi wysiadaja. Zazdroszczę jak ktoś karmi mm i dziecko śpi ciągiem choć te 3 h. U mnie masakra, do tego nie wiem czy mi się zapalenie nie robi, cycki jak kamienie były i w nocy było mi tak zimno że aż się trzeslam. Po druga kołdrę musiałam iść. Wysiadam psychicznie. Za dnia jest w miarę, ale noce to porażka. Prawie nie śpi tylko je i płacze. A jak śpi to na mnie. A tak bardzo liczyłam że tym razem będzie choć trochę lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Miało być mąż wraca do pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 10:48   #259
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Współczuję Wam dziewczyny
My w nocy dajemy mm bo w innym przypadku Mały wisiałby na cycu 24/7. W dzien go przystawiam do piersi, ale później i tak chcę jeszcze mm i potrafi zjeść nawet juz 90 ml po karmieniu piersią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-03, 10:54   #260
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Też mam dość kp, oka w nocy nie zmruzylam, tragedia. Cała noc na mnie wisiała z przerwą na ryk. Ja nie wiem jak ogarnę dwójkę w nocy, za 3 dni wraca do pracy i jestem przerażona. Ledwo dziś żyję, wszystko mnie boli. Dzień zaczęłam od tabletek bo głowa i kręgosłup mi wysiadaja. Zazdroszczę jak ktoś karmi mm i dziecko śpi ciągiem choć te 3 h. U mnie masakra, do tego nie wiem czy mi się zapalenie nie robi, cycki jak kamienie były i w nocy było mi tak zimno że aż się trzeslam. Po druga kołdrę musiałam iść. Wysiadam psychicznie. Za dnia jest w miarę, ale noce to porażka. Prawie nie śpi tylko je i płacze. A jak śpi to na mnie. A tak bardzo liczyłam że tym razem będzie choć trochę lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Miało być mąż wraca do pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję tak kiepskiej nocy U mnie akurat dzisiejsza noc była całkiem ok, zobaczymy jak dalsza część dnia i kolejna noc. Co do zapalenia również tulę, już przez to przeszłam, nie obyło się bez antybiotyku Trzymam kciuki żeby u Ciebie jakoś samo to przeszło i żebyś nie musiała faszerować się lekami.
Ja z jednej strony bardzo się cieszę, że mogę karmić syna piersią, ale z drugiej tak po cichu też trochę zazdroszczę tym, które karmią mm. No ale ciągle wmawiam sobie, że kp jest nieporównywalnie lepsze dla dziecka i tylko ta myśl jakoś pomaga mi się trzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 03:14   #261
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Hej wracam do zywych powoli nauka siebie z Misia mnie pochlonela

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 04:42   #262
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Hej hej pozdrawiam z kolegą laktatorem wczoraj padliśmy koło 23 więc dziewczynki zaczęły się wybudzać o 4 ale jestem dumna bo ogarnęłam je po kolei, nie zdążyły się rozpłakać więc męża mi nie obudziły, może pójdzie chociaż lekko wyspany dziś do pracy teraz śpią ja sobie odciagam mleko i oglądam zdjęcia z sesji niemowlaczkowej bo dostałam je koło północy a już spalam

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 06:39   #263
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Hej hej pozdrawiam z kolegą laktatorem wczoraj padliśmy koło 23 więc dziewczynki zaczęły się wybudzać o 4 ale jestem dumna bo ogarnęłam je po kolei, nie zdążyły się rozpłakać więc męża mi nie obudziły, może pójdzie chociaż lekko wyspany dziś do pracy teraz śpią ja sobie odciagam mleko i oglądam zdjęcia z sesji niemowlaczkowej bo dostałam je koło północy a już spalam

Bazgram z telefonu.
My wczoraj też padliśmy 22:50 i spaliśmy do 4 a później do 7.30 więc też ładnie
Sesja piękna!


Wczoraj wyciągnęłam z futerału mojego canona bo też chce takie ładne zdjęcie jak Asia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 06:47   #264
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
My wczoraj też padliśmy 22:50 i spaliśmy do 4 a później do 7.30 więc też ładnie
Sesja piękna!


Wczoraj wyciągnęłam z futerału mojego canona bo też chce takie ładne zdjęcie jak Asia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My zasnelismy 22.30, pobudka o 2, 4.30 i 7... Ale teraz dalej śpi więc mam chwilę żeby chociaż kawę zrobić i śniadanie
Wyciagaj aparat koniecznie, wiadomo, że zawsze to inna jakość niż telefonem! Ja sobie robię katalog do wywołania od razu i co 2-3 miesiące będę wywoływać tylko jeszcze jakis fajny album muszę kupić

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 07:05   #265
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
My zasnelismy 22.30, pobudka o 2, 4.30 i 7... Ale teraz dalej śpi więc mam chwilę żeby chociaż kawę zrobić i śniadanie
Wyciagaj aparat koniecznie, wiadomo, że zawsze to inna jakość niż telefonem! Ja sobie robię katalog do wywołania od razu i co 2-3 miesiące będę wywoływać tylko jeszcze jakis fajny album muszę kupić

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
To ja też wywołuje. Ostatnio właśnie wywołam te że szpitala i pierwszych dni w domu a tu już kolejne czekają


Wydaje mi się, że mój Leoś by spał spokojnie dłużej, ale czasami męczą go bączki i wtedy napina brzuszek i się prezy przez chwilke. I przez te 4 godziny co dzisiaj spał było chyba w porządku bo nie słyszałam żadnego kwilenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 07:57   #266
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
To ja też wywołuje. Ostatnio właśnie wywołam te że szpitala i pierwszych dni w domu a tu już kolejne czekają


Wydaje mi się, że mój Leoś by spał spokojnie dłużej, ale czasami męczą go bączki i wtedy napina brzuszek i się prezy przez chwilke. I przez te 4 godziny co dzisiaj spał było chyba w porządku bo nie słyszałam żadnego kwilenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mój nabrał zwyczaju, że codziennie między 4-5 robi kupę i to taka konkretna, stęka, charczy aż się zkupka, potem się od tego kupkania obudzi i czapa, trzeba przebrać, nakarmić. Gdyby nie ta kupa to wydaje mi się, że też by dłużej pospal.



Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 08:23   #267
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
To mój nabrał zwyczaju, że codziennie między 4-5 robi kupę i to taka konkretna, stęka, charczy aż się zkupka, potem się od tego kupkania obudzi i czapa, trzeba przebrać, nakarmić. Gdyby nie ta kupa to wydaje mi się, że też by dłużej pospal.



Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
I tak wolę te wcześniejsze budzenie przez te bączki niż jakby Leoś miał mieć kolki itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 08:32   #268
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Jejku dziewczyny jak Wy to robicie,że Wasze dzieci śpią w nocy po 3/4h?
U mnie jak w zegarku po 2 godzinach pobudka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 08:36   #269
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny jak Wy to robicie,że Wasze dzieci śpią w nocy po 3/4h?
U mnie jak w zegarku po 2 godzinach pobudka
Mój tak w nocy śpi bo dostaje mm. A w dzień ma moje plus mm to wtedy śpi krócej.max 2 godzinki. A czasami nawet w dzień i kilka godzin nie śpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 08:49   #270
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

ja karmie tylko piersią i moja dziś w nocy raz pospała 4 h moe i by spała dłużej ale ma 5 dni i ja wybudziłam na karmienie ale w dzień też co 2 h głodna
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-03 10:56:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.