Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-13, 13:56   #241
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

w kazdym badz razie u mnie skore rozjasnia na stale, a wlasciwie rozjansnial 6 lat temu, chyba nie sadzicie ze smaruje twarz takim badzieiwem? no jeszcze mnie nie pogielo....

Cytat:
To "badziewie" jest na rynku niemal od stu lat, a jego formuła nie została zmieniona (!).
brawa dla kolezanki, masz calkowita racje, ludzie widocznie do niego maja sentyment... a tak nawiasem, to moja babcia przezucila sie z niego na krem bambino hehehhehehehe....
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 14:04   #242
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

No patrz, to taki niewinny krem natłuszczający lepiej rozjaśnia niż kwasy... muszę zapamiętać
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 15:17   #243
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez HolyBoy Pokaż wiadomość
w kazdym badz razie u mnie skore rozjasnia na stale, a wlasciwie rozjansnial 6 lat temu, chyba nie sadzicie ze smaruje twarz takim badzieiwem? no jeszcze mnie nie pogielo....
Powtorze:
Trudno oczekiwać od kremu tłustego, żeby nie był tłusty[!]. Z profilu wynika, że masz cerę mieszaną z problemami trądzikowymi - to nie kosmetyk jest zły, ale ty dobrałeś nieodpowiedni dla swojej skóry produkt. No i mogłeś wybrać wersję w tubie, jeśli nie lubisz blaszanych puszek


Cytat:
Napisane przez HolyBoy Pokaż wiadomość
brawa dla kolezanki, masz calkowita racje, ludzie widocznie do niego maja sentyment...
A nie przyszło koledze do głowy, że ta prosta receptura okazala sie tak dobra, że została zaakceptowana przez konsumentów i nie bylo potrzeby by ją modyfikować? Poza tym, reklama kremu odwoluje się do tradycji, toż to pierwszy tego typu kosmetyk produkowany taśmowo. Takim nawiązaniem jest np. stylizowana blaszana puszka.

To najzwyklejszy w świecie krem o podlożu węglowodorowym, którego głównym zadaniem jest nawilżenie i natłuszczenie przesuszonej skóry. Robi to... I chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie wymaga od niego wiecej, bo co jest w skladzie - widać.


Cytat:
a tak nawiasem, to moja babcia przezucila sie z niego na krem bambino hehehhehehehe....
Tak, to bardzo śmieszne...
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 15:29   #244
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: kosmetyki na codzien/facet

Cytat:
Napisane przez devil Pokaż wiadomość
wiec tak, w sumie to wydaje mi sie ze mam cere sucha, bo gdy smaruje sie punktowo na noc acnefanem to troszke skory mi zejdze, ale minimalnie; na czole tez, wiec moze mam troszczeke bardziej tłusta tam...
a czy Nivea Visage Young bedzie dobry i zadowalajacy dla faceta/ow? bo z tego co wiem to sa bardziej dla kobiet, a wiadomo facet ma troche gorsza skore to pielegnacji

to mozesz mi polecic jakis nawilzajacy dobry krem?
czyli bym sie skłaniał ku: -Nivea, Wash Off zel do mycia twarzy
-freshen up tonik
-no i control it zel-krem

cos do tego jeszcze?
kilka razy uzywałem maseczke z zielonej glinki w sumie dosysc dobra jest...sa jakies lepsze?

dzieki za odp
no krem nawilzajacy to podstawa. mozesz sobie wybierac miedzy roznymi polkami cenowymi dobry jest np. Dermedic HydraIn (nie jest drogi, cos kolo 35-40 zl), Vichy, Oceanic AA, Ziaja. No i jezeli uzywasz kilku kosmetykow to nie musisz ich stosowac w seriach bo mozesz miec np. peeling z Nivea, tonik z Soraya (sa dobre), krem nawilzajacy Dermedic, a krem do rak Ziaji I takie rozwiazana sa najczesciej najlepsze A co do Nivea Visage Young to bedzie ok bo w koncu jak nazwa mowi - jest dla mlodych. Hm... a co do tych tzw. kosmetykow dla mezczyzn. to w wiekszosci przypadkow jest to dzialanie czysto marketingowe. producenci dadza inna opakowanie i bardziej meski zapach i jest kosmetyk dla mezczyzn tak niestety w wiekszosci przypadkow jest. Tak to juz jest. Ja np. zadnych serii typowo dla mezczyzn nie uzywam. no oprocz zelu do ogolenia i balsamu po goleniu heh. Jesli chodzi o Twoja cere to musialbys zasiegnac rady kosmetyczki lub kosmetologa. bo tak na odleglosc nie jestem w stanie jej okreslic. Mozliwe ze masz cere mieszana Wtedy na partie tluste stosuje sie bardziej kremy do cery tlustej, a na partie suche do suchej. Duzo zachodu i kosztow zwiazanych z kosmetykami jest przy takiej cerze. Ale to tak jak mowie, musialby Cie ktos obejrzec i ocenic Twoj typ bo przez neta nie da sie tego zrobic heh. Co do masek to jest ich bardzo wiele, nawilzajace, odzywcze, sciagajace itp itp. Z kazdym z tych rodzajow jest ogromny wybor. Glinka jest uzywana w maskach oczyszczajacych typu peel-off (takie peelingujace) bo taki dzialanie ma ten skladnik.
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 15:35   #245
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Krem Nivea to jeden z lepszych kremow poltlustych i wiele osob z branzy to potwierdza. A kto go stosuje? chociazby ja :P nie na co dzien, ale czasami go uzywam. Porow nie zatyka. Skory mi nie rozjasnia. Jedyne co to czlowiek sie po nim troche bardzo swieci ale to normalne przy tego typu kremach. trzeba wiec troche poczekac zanim sie wyjdzie z domu
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 16:16   #246
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Dot.: kosmetyki na codzien/facet

dobry matujacy krem o lekkiej konsystencji ma w swojej meskiej serii vichy
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 14:12   #247
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: kosmetyki na codzien/facet

fajnie,ze faceci zaczeli o siebie dbac i nie wstydza sie kupowac kosmetykow.Jakis czas temu nazwano to metroseksualizmem, dzis juz to normalna sprawa,ze facet o siebie dba. Tak naprawde to producenci wykreowali metroseksualizm, pokazujac,ze dotychczasowy tort jest tylko w polowie skonsumowany przez kobiety, no a czemuz by nie wykreowac takiej potrzeby dla facetow? Przeciez on tez chce byc modny i zadbany no i czysty biznes


no troszke odeszlam od tematu
moj malzonek do tej pory uzywal moich kosmetykow glownie aptecznych teraz kupilam mu zestaw pielegnacyjny sephora men i jest bardzo zadowolony, mysle ze damskie i meskie kosmetyki nie roznia sie wiele procz zapachu, akurat w przypadku sephory zapach jest bardzo przyjemny i lubie jak moj TZ pachnie tym kremem. Mysle ze jesli chodzi o pielegnacje to dobra moze byc seria AA, bezzapachowa dla roznych wariantow skory
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-16, 14:33   #248
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

nie widze powodu dla ktorego facet mialby nie dbac o siebie mniej niz kobieta. Fakt ze manicure z bezbarwnym lakierem na pazokciach to lekka przesada ale ogolnie ciesze sie,ze obala sie mit ze prawdziwy facet pachnie "whiski,koniem i tytoniem "-sorry za ten cytat, ale niektorzy maja takie podejscie
moj TZ uzywa kremow dla facetow, i generalnie da sobie nalozyc na buzie to co ja, np podczas wspolnej kapieli robimy sobie peeling, lubimy tez maseczki peel off ale bez przesady, to sa przypadki kilka razy w roku.
Jesli chodzi o depilacje pod pachami to niestety ale dziad pod pacha u mezczyzny robi na mnie takie samo wrazenie jak u kobiety
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 14:35   #249
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

dodam tylko tyle,ze dzieki Bogu ale moj TZ posladkow sobie jeszcze nie goli,brrrr az dostalam gesiej skorki
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 13:29   #250
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

A teraz wypowiem sie ja jako normalny osiemnastoletni chlopak
najczesciej uzywane choc nie na codzien, bo jako facet mi sie czasem nie chce:
- fluid MAC filtr15
- nivea visage young krem nawilzajacy tonujacy
- nivea visage pod oczy
- nivea visage na dzien (w nocy odpoczywam)
- skrobia ziemniaczana ( w zastepstwie pudru MAC'a skradzionego)
- pasta do zebow
- do wlosow garnier nutri gladki + odżywka + maska + sunsilk wygladzajacy + prostownica i jest miod
- zele pod prysznic byle ladnie pachnialy (aktualnie JOOP red)
- jesli peeling to tylko z kawy
- maska blotna AVON od mamy
- samoopalacz Daxa
- balsam brazujacy z orzecha i marchewki
- krem do rak najzwyczajniejszy bo glicerynowy
- ochronna pomadka kupiona pospiesznie w kiosku na przystanku
- jesli perfumy to rowniez JOOP red
- okazjonalnie uzywam tez zalotki i czarnej kredkiale bardzoi rzadko oraz
zlotego pyłku MAC
- lakiery pianki i zele tafta i fructisa, akcesoriow nie chce mi sie wymieniac
Mozecie mnie linczowac
Nie obnosze sie z "tapeta" (kto to tak nazwal??) a makijaz nazywam "wygladzeniem" make-up no make-up jest u faceta ok. Znam takich ktorzy na twarz nakladaja po 3 warstwy fluidu (kazda w innym odcieniu). Ok, niech kazdy robi co chce. HOLYBOY- przystopuj troche, jestes pyskaty a czy masz ku temu jakis konkretny powod?
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 14:23   #251
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

hehehe, ja tez mam osiemnascie lat, spox.... <lol>

moorph kto mialby Cie zlinczowac? chyba tylko te niektore dziewczeta ktore same tapety sobie nie umieja zrobic, a sie przechwalaja jakie to one nie sa baby...

Cytat:
Znam takich ktorzy na twarz nakladaja po 3 warstwy fluidu (kazda w innym odcieniu).
plisss zapoznaj mnie z nimi, chyba to moi koledzy po fachu heheheh woglee....

a jeszcze rozwiazmy problem slowa: TAPETA

Drodzy wizazanie i kochane drogie wizazanki, otoz, generalnie sadze ze "tapeta" to bardzo pozytywne slowo, a dlaczego tak twierdze? juz mowie.. Kazdy z nas wie po co jest np tapeta na pulpicie, no po co?, no po to zeby ozdabiac pulpit... to samo generalnie jest z tapeta na scianie, nikt w domu sobie scian nie tapetuje zeby zbrzydzic dom, chyba ze to jakis czub woglee... Wiec chyba jasne jest ze tapeta na twarzy jest po to zeby upiekszac, nie wazne czy u faceta czy u baby, wazne zeby byla

Edytowane przez HolyBoy
Czas edycji: 2006-12-19 o 20:55 Powód: troche cenzury bo sie nie spodobalo znowu gesta..o heheh
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-18, 14:49   #252
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez moorph Pokaż wiadomość
Mozecie mnie linczowac
A niby za co? Wolę faceta który "przesadza" z kosmetykami niż takiego który ogranicza się okazyjnie do mydła W domu mam dwóch/ostatnio jednego osobników płci brzydkiej,i do kosmetyków zbytnio ich nie ciągnie (ja za nich i tak nadrabiam). Ograniczają się do minimum czyli, wszystko do golenia, mycia, dezodorant, perfumy i wszystko do stylizacji fryzury brata. Odziedziczyłam nawet tonik antybakteryjny po nim bo nie chciał go używać, a mi się przydaje do płukania pędzli Problemy z trądzikiem minęły kiedy przestał używać zapychającego balsamu po goleniu Avonu.

Zwykle jeśli jakiś facet dobierze się do moich kosmetyków, najbardziej intryguje go zalotka
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 16:53   #253
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Zwykle jeśli jakiś facet dobierze się do moich kosmetyków, najbardziej intryguje go zalotka
Moj TŻ na podkrecanie rzes zalotka nie moze patrzec, bo zawsze ma wrazenie, ze sobie wydlubie oko
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 21:01   #254
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

przepraszam za "panienki z okienka", juz mnie gesta...o ochrzanilo za to... popraiwe jutro bo na tym kompie nie mam javy i nie da rady wyedytowac posta....
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 21:39   #255
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez HolyBoy Pokaż wiadomość
przepraszam za "panienki z okienka", juz mnie gesta...o ochrzanilo za to... popraiwe jutro bo na tym kompie nie mam javy i nie da rady wyedytowac posta....
Gesta... co?
Mam nadzieję że wymyślisz coś inteligentnego. Nie chciałabym abym moje przypuszczenia co do brakującej literki okazały sie słuszne.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 09:06   #256
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Gesta... co?
Mam nadzieję że wymyślisz coś inteligentnego. Nie chciałabym abym moje przypuszczenia co do brakującej literki okazały sie słuszne.
no, no, ze niby gestapo ups... mialem tego nie mowic
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 14:59   #257
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

upomnienie nr 2 . jelsi powtorzy sie zablokuje Cie na 7 dni
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 18:43   #258
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
no, no, ze niby gestapo ups... mialem tego nie mowic


ale juz nie bede, obiecuje mowil na wladze wyzsze gesta**
Kocham Wizaz i nie mzoecie mnie odciac az na 7 dni, ja tego bym nie przezyl, juz raz taki numer mialem i ledwo sie pozbieralem.... prosze, kochane panie moderatorki/kosmetyczki...
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 18:46   #259
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Ines1985 fajny avatar ten swiateczny z mrugajacymi lampeczkami.........


a tak na marginesie woglee to mam jeszcze jedno pytanie, bo ogladalem kiedys jakis film w tv z julia roberts, i tam bylo: "co to jest mruganka?"........ No wlasnie co to jest? moze Wy wiecie
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-20, 21:10   #260
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

skoro juz jedno miales wtedy dostaniesz bana na dłuzej
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 09:39   #261
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
skoro juz jedno miales wtedy dostaniesz bana na dłuzej
Oj.. Powiało grozą
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 11:20   #262
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez HolyBoy Pokaż wiadomość
hehehe, ja tez mam osiemnascie lat, spox.... <lol>

moorph kto mialby Cie zlinczowac? chyba tylko te niektore dziewczeta ktore same tapety sobie nie umieja zrobic, a sie przechwalaja jakie to one nie sa baby...



plisss zapoznaj mnie z nimi, chyba to moi koledzy po fachu heheheh woglee....
a jeszcze rozwiazmy problem slowa: TAPETA

Drodzy wizazanie i kochane drogie wizazanki, otoz, generalnie sadze ze "tapeta" to bardzo pozytywne slowo, a dlaczego tak twierdze? juz mowie.. Kazdy z nas wie po co jest np tapeta na pulpicie, no po co?, no po to zeby ozdabiac pulpit... to samo generalnie jest z tapeta na scianie, nikt w domu sobie scian nie tapetuje zeby zbrzydzic dom, chyba ze to jakis czub woglee... Wiec chyba jasne jest ze tapeta na twarzy jest po to zeby upiekszac, nie wazne czy u faceta czy u baby, wazne zeby byla

Cóż, niektórzy jej nie potrzebują. To sie nazywa naturalne piekno

Zaintrygowałeś mnie, jakiż to "fach"?
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 18:38   #263
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

dziewczyny nie, prosze, nie ban....


heheh, po "fachu", chodziło mi o to ze wśrod tej ogromnej nudy i bezbarwnosci panującej w tym kraju jak i w innych, znajdują się osoby, ktore sa generalnie tak samo inteligentne i madre jak ja, ktore sie nie przejmuja plugastwami, nasmiewaniem sie czy tez ogolnopowszechna dyskryminacja mezczyzn. Faceci z tapetami łączcie się! <lol>
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 18:39   #264
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

no a co z ta mruganka? co to jest?
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 20:06   #265
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez HolyBoy Pokaż wiadomość
dziewczyny nie, prosze, nie ban....


heheh, po "fachu", chodziło mi o to ze wśrod tej ogromnej nudy i bezbarwnosci panującej w tym kraju jak i w innych, znajdują się osoby, ktore sa generalnie tak samo inteligentne i madre jak ja, ktore sie nie przejmuja plugastwami, nasmiewaniem sie czy tez ogolnopowszechna dyskryminacja mezczyzn. Faceci z tapetami łączcie się! <lol>
nie ma to jak wysoka samoocena i samokadzenie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 22:33   #266
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez HolyBoy Pokaż wiadomość
dziewczyny nie, prosze, nie ban....


heheh, po "fachu", chodziło mi o to ze wśrod tej ogromnej nudy i bezbarwnosci panującej w tym kraju jak i w innych, znajdują się osoby, ktore sa generalnie tak samo inteligentne i madre jak ja, ktore sie nie przejmuja plugastwami, nasmiewaniem sie czy tez ogolnopowszechna dyskryminacja mezczyzn. Faceci z tapetami łączcie się! <lol>
Rozumiem. Myślałam, że jesteś jakąś drag queen stylizującą się na Dodę Elektrodę. Zwiódł mnie ten hebefreniczny śmiech, ubogi zasób słownictwa, charakterystyczne plisss, woglee, generalnie , wiara we własne IQ, strategia skandalu etc.

Masz rację, to nudne obcować z ludźmi bez osobowości, kopiującymi puste plastikowe lale, które nie mają nic ciekawego do powiedzenia

PS Wspominałeś o zawiłościach semantycznych słowa 'tapeta' - zapomniałeś o jednej możliwości. 'Tapetą' nazywamy także nieumiejętny, jaskrawy i tandetny makijaż.

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2006-12-21 o 23:13 Powód: dopisek
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 15:20   #267
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Ineska a jak
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 00:47   #268
Retregon
Przyczajenie
 
Avatar Retregon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
GG do Retregon
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Heeee... Czytając niektóre wypowiedzi byłem zszokowany, no ale co poradzić są ludzie i taborety. Nie rozumiem dziewczyn które uważaja że stosowanie kosmetyków przez facetów jest czymś złym... Od tego przeciez one są aby ich używac i to niezależnie przez kogo - płeć piękna czy tą brzydką. Sam używam kilku kosmetyków:
krem na syfy
do rak masc z witamina A
żel pod prysznic
perfumy Diora
woda toaletowa
żel do golenia
gume do włosów
mydło siarkowe
żel do mycia twarzy
jako że moje usta są bardzo suche i szybko pieszchną wyglądająć jak papier ścierny UŻYWAM POMADKI NAWILŻAJĄCEJ!!! Strasznie, prawda??!!

a teraz uwaga! Mając wysyp na twarzy uzywam.. PODKLADU!
Nie mam zamiaru straszyc wychodzac do ludzi.
To przeciez nie jest malowanie oczu, ust, rzes czy czegos tam jeszcze - to juz dla mnie przegiecie ale nie bede tego kwestionowac... Wolna polska, robta co chceta.
Nigdy podkladu nie traktowalem jako puder tylko krem zakrywajaco-wyrownujacy(SLICZNA NAZWA - PRAWDA!!!).
Jak ktorejs sie to nie podoba odpowiedz brzmi nastepujaco: CHA MNIE TO BOLI!!!
Retregon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 10:13   #269
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Retregon Pokaż wiadomość
Heeee... Czytając niektóre wypowiedzi byłem zszokowany, no ale co poradzić są ludzie i taborety. Nie rozumiem dziewczyn które uważaja że stosowanie kosmetyków przez facetów jest czymś złym... Od tego przeciez one są aby ich używac i to niezależnie przez kogo - płeć piękna czy tą brzydką. Sam używam kilku kosmetyków:
krem na syfy
do rak masc z witamina A
żel pod prysznic
perfumy Diora
woda toaletowa
żel do golenia
gume do włosów
mydło siarkowe
żel do mycia twarzy
jako że moje usta są bardzo suche i szybko pieszchną wyglądająć jak papier ścierny UŻYWAM POMADKI NAWILŻAJĄCEJ!!! Strasznie, prawda??!!

a teraz uwaga! Mając wysyp na twarzy uzywam.. PODKLADU!
Nie mam zamiaru straszyc wychodzac do ludzi.
To przeciez nie jest malowanie oczu, ust, rzes czy czegos tam jeszcze - to juz dla mnie przegiecie ale nie bede tego kwestionowac... Wolna polska, robta co chceta.
Nigdy podkladu nie traktowalem jako puder tylko krem zakrywajaco-wyrownujacy(SLICZNA NAZWA - PRAWDA!!!).
Jak ktorejs sie to nie podoba odpowiedz brzmi nastepujaco: CHA MNIE TO BOLI!!!
Po co tyle nerwów? Przecież nikt Cię nie atakuje
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 18:13   #270
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Podnosze bo nudno
Pozatym mam nowe pozycje w mojej kosmetyczce - Hot Liss, Maska nawilzajaca z Welli, odzywka 30 sec Welli i pelno nowosci ktorych nazw nie pamietam. Prosto z London
Raduje sie serce raduje sie dusza...
A jak sie wlosy moje ciesza
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 22:13:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.