Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-24, 17:21   #241
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Z Wigilii juz wróciłam... było średnio... zresztą jak zawsze. Nie lubię dzielić się opłatkiem!! Te zyczenia sa takie sztuczne, mam wrażenie, że wszyscy myśla tylko o tym, żeby to jak najszybciej mineło i żeby mozna było juz zacząc jeść
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 17:28   #242
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez paula00 Pokaż wiadomość
aaa zapomnialam jeszcze dodac ze babcia z dziadkiem nie przyjada do nas w swieta bo sie poklucili z rodzicami ciotki z wujkiem i kuznka tez nie bedzie tez obrazeni ... jedynie kto jest to moj pijany wujek ktory jest czarna owca rodziny ... wy***iscie !!!
strasznie Ci wspołczuję to straszne...Moja rodzina tez jest pokłocona, dlatego Wigilii nie spedzamy razem, może ktos przyjedzie do nas na godzine, albo my do babci...Nigdy nie miałam świąt z cała rodzinę i bardzo mnie to boli, szczególnie jak słysze, ze do wszystkich zlatuje się rodzina jest miło i fajnie
Do tego tak mnie boli brzuch, że juz nei wytrzymuje i bedę mogła się porzadnei najesć tylko siedziec ze skwaszoną miną przy stole:/
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 17:42   #243
issunka_html
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 380
GG do issunka_html
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Ja sie ciesze że na Wigilie do babci nie przyszedł mój tatuś. To jedyna pozytywna strona. Wcale bym sie nie zdziwiła, gdyby przyszedł się tylko najeść, bo do dziadków sie odzywa, tylko do mamy i do nas nie :P Teraz siedzę w domu przed komputerem, reszta przed telewizorem <w jednym pokoju rodzice, którzy sa po rozwoedzie i nie odzywają sie do siebie> dostałam zupełnie nietrafiony prezent od własnej mamy i drugi takiz od siostry. Jak można mnie kupić sportowa bluze za duża 2 rozmiary, spinki jak dla 5 latki i czasopisma typu Twist i POPCORN ;/< z tatuażami swiecacymi w ciemności i plakatem Tokio Hotel bajka!!!>?? Jutro pewnie będe się uczyć żeby mieć wolny czas między świętami i spotkac sie ze znajomymi. Dowiedziałam sie też, że nigdzie nie ide na sylwestra bo jestem smarkata i może za 3 lata mi pozwolą ;P <za 3 lata to będe mieć 19, sama sobie pozwole>.A w 2 dzień świąt odwiedze 2 babcie. pojade tam sama jakimś okropnym pekaesem, bede szła godzine z innej wsi ale widziałam ja rok temu i musze ją odwiedzić nawet jeśli reszta ma to w poważaniu.
__________________
Gdyby rzeźnie miały szklane ściany, każdy byłby wegetarianinem.
issunka_html jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 17:52   #244
201703061227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 914
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

ja tez sie poplakalam...w wlasciwie to placze caly czas...rodzice sie pokłócili i wigilia wcale sie nie odbyła...teraz mama siedzi przed tv tata czyta ksiazke w sypialni a ja siedzie w pokoju i becze
201703061227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 18:01   #245
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez sorceress Pokaż wiadomość
A ja nie poszłam na Wigilię do babci, jak to robiłam od 21 lat. Siedzę sama w domu, nieźle co?
Jest mi tak źle i tak smutno, że nie mam ochoty widzieć się z całą rodziną. Tym bardziej, że nie jest to ta sama rodzina, co kiedyś. Pewnie nawet nie zauważą, że mnie nie ma
W tym roku pod choinkę dostałam kopa w d... od kogoś, kogo pokochałam. To kolejna moja samotna wigilia, kolejny będzie samotny Sylwester. Mam tego dość, a te święta tylko pogłębiają mój smutek. I dlatego już ich NIE LUBIĘ.
Witaj w klubie. Już wcześniej pisałam,że piękny prezent dostałam od byłego już narzeczonego=koniec naszego związku


Cytat:
Napisane przez dureksis Pokaż wiadomość
ja chcę żeby te Swięta już sie skończyły... odliczam godziny
Ja też........

To smutne,że tyle nas ma zrąbane święta.......
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 18:04   #246
anitra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 197
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

To cholernie smutne,że tyle nas jest.Że ta bajeczna Wigilia z amerykańskich filmów to tylko kolejna bajka.

Przed każdymi świętami wydaje mi się,że tym razem będzie inaczej,że będzie fajnie.Ale nie.To samo co roku.Moi rodzice na szczęście w Wigilię się nie kłócą,nie są też alkoholikami.Można nawet powiedzieć,że w święta są nadzwyczaj zgodni,na codzień-nigdy Muszę siedzieć z "kochaną rodzinką",która i tak ma mnie gdzieś.Kolejny raz daję się nabrać na to,że tak fajnie jest dawać komuś prezent.Owszem,to miłe,ale trochę w środku ściska,kiedy nie widzi się na twarzy obdarowanego nawet cienia uśmiechu(a dostaje przecież to co chciał!) i samemu dostaje się prezent na odwal się albo wcale.Jak od obcych ludzi,którzy w ogóle mnie nie znają.Ale obowiązkowy uśmiech "szczęścia i niewypowiedzianej radości" z powodu tak totalnie nietrafionych prezentów muszę mieć przyklejony.

Mam dość
anitra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 18:16   #247
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Wychodzi na to, że ja.. babcia mi wyjechała przed chwilą, że "jak będę mieszkać na swoim to będę się rządzić" w kwestii czemu święta rodzina nie wisi po remoncie na ścianie. Akurat ja wzięło na koniec imprezy. Teraz mama płacze, ona płacze, ja też, a prezenty pod choinką leżą i nikt już nie ma na nie nastroju.....
słów nie mam na to wszystko i łzy mi kapią na klawiaturę
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-24, 18:36   #248
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

U mnie się już skończyło...
i wiecie co?
nie było opłatka bo zapomnieli kupić tym sposobem ominęła mnie najgorsza część wieczoru.
Teraz spokojnie mogę sobie pooglądać Kevina

trzymajcie się dziewczyny i nie dajcie zwariować
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 18:42   #249
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

U mnie bywało różnie, ale zazwyczaj byłam nerwowa jak się zbliżała wigilia.
Z powodu tych róznych rzeczy i sytuacji, które wymieniłyście. Wiem, że można tych świąt nie lubić i mozna je uwielbiać, ale to zależy od nastroju, otoczenia i tych, z którymi je spędzamy.
Ja od tego roku będę lubić ten czas i to bardzo. To jest rok, w którym niczego nie muszę. Wraz z mężem i synkiem zjedliśmy obiad (nazwalismy go wigilijnym). Na obiad był schab ze śliwką, który mąż uwielbia i ja też. Do tego była moja ulubiona sałatka jarzynowa. Choinka jest, bo synek chciał i ubrał ją sam z moją niewielką pomocą. Nie było opłatka, bo tak chcieliśmy i nie było wieczerzy. I wcale nie dlatego, że ja musiałam iść do pracy. Tylko dlatego, że postanowiliśmy, że to będzie czas odpoczynku, a nie zajechania się.
Acha nie piekłam ciasta ani ciasteczek, nie robiłam mnóstwa ryb, pierogów. Wszystko kupiliśmy po trochu dla smaku, bo mąż uwielbia ryby, a ja drobne ciasteczka. Nasz synek ma na święta duuuuużooooo żółtego sera, bo go uwielbia. I takich świąt Wam życzę.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz

Edytowane przez hejasz
Czas edycji: 2006-12-24 o 19:23
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 18:45   #250
sthavana89
Raczkowanie
 
Avatar sthavana89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

ee nie lubicie swiat ale prezenty milo dostawac ?

szczerze mowiac to rowniez nie przepadam za swietami... wszyscy w rodzinie cos udaja aby było ok bez klotni ale nigdy im to nie wychodzi... no coz... jedna wielka SZOPKA
__________________
*Boże wybacz, ale ja naprawdę miękne... dlaczego tylko pozory sa tak piękne...??*
sthavana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 19:06   #251
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

nareszcie już po stresie,
szkoda, że jest na tak dużo, dla których wigilia nie jest czasem radości
jeszcze stry dostał prezent od tej swojej pindy, szkoda mi trochę starej
do bani takie święta
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-24, 19:17   #252
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Moje małe refleksje po przeczytaniu kilku postów:

Smutno tak się czyta, że przy stole bliskie sobie osoby się wyzywają, że niektórzy do siebie się nie odzywają, a najbardziej, że święta są szopką, czystą komedią.

Dla mnie cała wigilia to spóźniony zwykły obiad. Niczym nie różniący się od wtorkowego czy czwartkowego z jedynym wyjątkiem: zapieprzaniem przez kilka dni wcześniej by go przygotować.

Hejasz bardzo podobaja mi się Twoje święta- żadnej nerwówki, że czegoś braknie, że komuś nie będzie smakować itp. Po prostu Wasze święta
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 19:50   #253
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

a ja dalej beczę i nie mogę przestać....
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 20:51   #254
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

u mnie byla taka sobie wigilia.. jak zawsze pospiech. nie bylo tej atmosfery..

spedzilam wigilijny wieczor z tata, siostra, jej synkiem i corka.
a obok, w domu wyzej wigilie miala moja druga siostra z mezem i z dzieciami.
przykro mi ze nie moglismy spedzic tej wigili razem wszyscy, i pewnie nigdy nie spedzimy ( maz mojej drugiej siostry to brat bylego meza pierwszej i nienawidzi mojej pierwszej siostry).
poszlam sie do nich podzielic oplatkiem ale czulam ze nie chca zebym u nich posiedziala, wyszlam po 5 minutach.
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 21:02   #255
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Ja tez już po

I jak zwykle to co inni powiem
Nie lubię Wigilii. Jakoś ten dzień nie należy do moich specjalnych. Mamy jakąś dziwną tradycję, że nie ma dzielenia się opłatkiem i całe szczęście bo te życzenia by były "nie od serca" - zapewne, a po drugie to szkoda, ze nie ma takiego zwyczaju w mojej rodzinie i nie wiem jak to jest.
Do tego prawie kłótnia przy stole - jak zwykle I jeszcze innych powodów moge wymienić, ale już szkoda mi słów na to.
Ach i tak mam święta co roku
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 21:09   #256
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Już po Wigilii.... jak zwykle wszyscy sztucznie udawali że wszystko jest ok Składali sobie nieszczere, żałosne życzenia i zmusili mnie do czytania na głos pisma św... nie znosze tego. W trakcie składania życzeń myślałam tylko o tym żeby coś zjeść i finito. Na szczęście nikt nie zmusił mnie do śpiewania kolęd Na pasterkę pójdę, w celach towarzyskich Jak zwykle ksiądz będzie nawijał o tym jak to wszyscy chleją na święta i przychodzą pijani do kościoła Dlatego obecnie młodzież na pasterkę idzie na imprezkę bo klubów, a nie go kościoła
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 21:16   #257
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

To byla ciezka wigilia - jak juz pisalam dnia tego nie lubie, dzien caly dzielnie sie trzymalam, gotowalam, bla bla nic ciekawego az do memntu kiedy tylko we dwojke zasiedlismy do stolu - wstalismy by zlozyc sobie zyczenia - nie wytrzymalam, placz... bo tesknie, bo nie mam tu siostry, babci, mamy... bo my we dwojke... Jak ostani ludzie na ziemi. Samotnie - takie dni tu na obczyznie sa straszne i to sa takie chwile ktorych nie wynagrodza pieniadze...

ale przeszlo mi... posiorbalam nosem i siadlam z mama na rozmowe przez Skype. I tam text 'Aska(moja siostra) sobie tak do konca myslala ze moze przyjedziecie, ze moze zrobicie niespodzianke i babka podlapala ten temat...'

no i placze... Bo w takie dni tesknie...

I siostra zdjecia wyslala z wigili - wiecie ze bez uzgadniania bylysmy ubrane dokladnie tak samo? Kiedy to zobaczylam to zrobilo mi sie jeszcze gorzej...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 21:39   #258
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

hecate.. jesli mozna zapytac... czemu nie przyjechaliscie na swieta do Polski?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 21:55   #259
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
hecate.. jesli mozna zapytac... czemu nie przyjechaliscie na swieta do Polski?

Bylismy w listopadzie, no i kwestia finasowa - zwlaszcza ze za 2 miesiace chcemy kupic auto...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-25, 00:24   #260
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cholera, jak czytam Wasze posty to raczej ciężko narzekać.. Mimo ze okazało się, ze dziecko czuje niechęć do Świętego Mikołaja i pod koniec Wigilii zeznało zapalenie ucha - jest git
Dostałam za***iste prezenty, było rodzinnie i miło. Jak zwykle kogoś brakowało, ale już się przyzwyczaiłam
Trzeba iść spać, bo jutro chyba czeka mnie kurs w kierunku tego ucha.
Chyba że symulacja świąteczna - szybko się wyuczyła bestia
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 01:04   #261
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Bylismy w listopadzie, no i kwestia finasowa - zwlaszcza ze za 2 miesiace chcemy kupic auto...
dobrze ze chociaz porozmawialas z rodzina przez skypa, zawsze to cos
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 01:26   #262
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

U mnie było całkiem milo. Tylko we 4 - mama, brat, facet mamy i ja. Jeden syn obecnego partnera mojej mamy był ze swoja matka a drugi zostal w
Anglii, bo nie dostal urlopu. Cud, ze mój brat był, bo gdyby szef nie wykazał się ludzkim odruchem i nie zamknął knajpy to siedziałby caly dzień w pracy...
Bylo wesoło, starałam sie zartowac ile się da Ubaw z prezentów - np za duzy o dwa numery szlafrok czy 5 z kolei ochraniacze na piszczele lub tez świnka na napiwki dla brata
Pojadłam, spotkalam się wczesniej z TŻ, dostałam bardzo fajne prezenty, poszlismy na chwile do dziadków - no nie bylo źle. Jeszcze tylko spotkanie z ojcem i drugą babcią i po świętach.
Moja metoda - nie oczekiwac niczego a byc może zdarzy sie cos, co nas pozytywnie zaskoczy.

Wszystkie dziewczyny, ktore miały przykrą Wigilię sciskam mocno - kiedys bedziecie miały swoje rodziny i będzie po Waszemu.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 01:32   #263
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Właśnie wróciłam z pastarki Było super! Na piechotę na Góbałówkę do kościółka, a potem Szymoszkową w dół Na pupie Ale była jazda Wybawiłam się za wszystkie czasy
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 09:23   #264
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
o, tak. ja nienawidzę wigilii, i wogóle świąt. nawet nie chce mi się na ten temat rozpisywać. po prostu. mam taką rodzinę jaką mam i tego nie zmienie, a więc tej atmosfery, która u mnie jest też nie. mam nadzieję, że już niedługo święta będę spędzać z moim TŻ. wtedy one naprawdę będą 'ciepłe i pełne miłośći'.
mój post sprzed roku.
te święta spędzam z TŻem. w całości.
bo czasem marzenia się spełniają
pierwsze w moim życiu "ciepłe i pełne miłości" święta. bo Nasze.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 09:50   #265
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
mój post sprzed roku.
te święta spędzam z TŻem. w całości.
bo czasem marzenia się spełniają
pierwsze w moim życiu "ciepłe i pełne miłości" święta. bo Nasze.
marzenia sie spelniaja... takie posty daja nadzieje
moze nastepna wigilie kazda z nas bedzie miala o niebo lepsza?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 09:57   #266
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

U mnie wigilia w tym roku odbyla się bezproblemowo. Poza tym, że zasypiałam przy stole, bo mialam bardzo cięzki tydzień w pracy. Z resztą wczoraj tez pracowałam...
Teraz stawiam na odpoczynek. Tyle tylko że na święta zostaję sama jak palec. Najbliższa rodzina sie porozjeżdżała, a ja zostaję w domu bo inaczej nie byłoby mowy o odpoczynku, o którym tak marzę.

Więc też mogę powiedzieć że spędze święta z TŻ. I z psem .

Inna sprawa, że w ogóle nie czuje świąt. I nie czuję przymusu że musza one byc rodzinne, wesołe i ogólnie pełne radości.
Ja chcę tylko spokoju.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 10:29   #267
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

jestem objedzona
jak ..słoń a dzisiaj kontyunacja obżarstwa..straaszne
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 10:47   #268
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
marzenia sie spelniaja... takie posty daja nadzieje
moze nastepna wigilie kazda z nas bedzie miala o niebo lepsza?
Miejmy nadzieje i tego życze wszystkim wizażankom.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 10:57   #269
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Miejmy nadzieje i tego życze wszystkim wizażankom.
ja rownież
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 13:12   #270
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Miejmy nadzieje i tego życze wszystkim wizażankom.
i ja..
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-26 15:57:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.