Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-19, 14:45   #2641
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Organizer można chyba normalnie prać a potem wyprasowac, ja nie pralam np. Ochraniacza do łóżeczka.

W superpharm jest teraz promocja na avent z kartą chyba - 35 proc, ale i na allegro mają tanie. Ja kupowałam większą od świat dziecka z aplikacją kim zostanę kiedy dorosnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 15:54   #2642
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Younan, poproszę Choć nie wiem czy w tym wypadku nie kupię tej co chciałam polecanej jako niezaburzajacej ssania itd. Medeli. Podeślij, poczytam i pomyślę
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 15:58   #2643
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja kupiłam dzisiaj laktator Medela Harmony za 89 zł w SuperPharm
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 17:15   #2644
good_thing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 128
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Younan, poproszę Choć nie wiem czy w tym wypadku nie kupię tej co chciałam polecanej jako niezaburzajacej ssania itd. Medeli. Podeślij, poczytam i pomyślę
Ja też chyba kupię tą Medelę. Dzisiaj jeszcze w sklepie się dopytywałam, bo ja blondi jak się patrzy czy w tej butelce można oba mleka stosować i mm i kp. Pani się popatrzyła trochę na mnie dziwnie, ale odpowiedziała, że tak, więc biorę. Choćby po to, jakby się okazało, że nim mi się laktacja rozhula, to będę musiała dokarmiać mm, to żeby dzieciak miał prawie jak przy cycu

Na laktator póki co nie umiem się zdecydować. Cały czas mnie to urządzenie przeraża
good_thing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 18:03   #2645
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dawalam glukoze avent butelka i laktacji nie zaburzylo wg mnie to po prostu nakrecanie biznesu... jak dziecko wyczai ze z butli mu lepiej to nie sadze zeby miala zbaczenie firma- jedne Maluchy chca cyca bo Mama blisko itp a inne wola sie nie meczyc kazdy ma inny charakterek ale to moje zdanie, proba badawcza moze byc tylko grupka dzieci i mam na okolo

Pantera sprobuje wieczorem usiasc do kompa to podesle

Good_thing mojego M laktator tez przerazal zawsze xD tak jak nie chcial sprobowac mojego mleka haha ja do dzis zaluje ze sprobowalam, jednak to on mial racje

Edytowane przez youan
Czas edycji: 2017-01-19 o 18:05
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 18:36   #2646
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Mam wiadomość... medela calma butelka jest tylko do.mleka matki, jakbyście chciały użyć jej do mm to nie da rady bo się zatyka a niewiadomo jak będzie z naszą laktacją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 18:37   #2647
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

youan też tak mi się wydaje właśnie, że te wszystkie nowe wynalazki to nakręcanie biznesu. może i owszem niektóre potrafią ułatwić życie, ale i kiedyś kobiety radziły sobie bez niech całkiem nieźle co chodzi o kp mój plan jest taki, żeby jak przystawiać małego do cyca jak najczęściej, nawet jeśli będą problemy z brodawkami czy mlekiem, to będę walczyć. no i butelka w ostateczności jak już naprawdę nic z tego nie wyjdzie.

wiecie co, tak się ostatnio zastanawiałam, że kiedyś kobiety karmiły tylko piersią, a po butelkę sięgały dużo później. kiedyś też częściej rodziło się naturalnie. skąd to się bierze, że teraz wszystkie moje znajome tylko cc - nie mówię, że to jest gorsze czy coś, zwłaszcza jak ktoś ma przeciwskazania, problemy - ale czemu w dzisiejszych czasach naturalne rzeczy wydają się dziś dla nas trudniejsze?

trochę mnie to nurtuje, bo widzę jak te wszystkie nowości zasypują nasze domy, a dosyć często z nich nie korzystamy albo używamy przez chwilę. sama szykując wyprawkę wpadłam przez chwilę w taką pułapkę marketingową, ale całe szczęście się opamiętałam. wybierajcie to, co czujecie, że będzie potrzebne

aa i jeszcze, chciałam skonsultować wybór czegoś tam z moim TŻ, na co odpowiedz: "sama decyduj czy Ci się przyda, przecież to Ty będziesz mamą"

Edytowane przez carla2607
Czas edycji: 2017-01-19 o 18:39
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 18:52   #2648
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
youan też tak mi się wydaje właśnie, że te wszystkie nowe wynalazki to nakręcanie biznesu. może i owszem niektóre potrafią ułatwić życie, ale i kiedyś kobiety radziły sobie bez niech całkiem nieźle co chodzi o kp mój plan jest taki, żeby jak przystawiać małego do cyca jak najczęściej, nawet jeśli będą problemy z brodawkami czy mlekiem, to będę walczyć. no i butelka w ostateczności jak już naprawdę nic z tego nie wyjdzie.

wiecie co, tak się ostatnio zastanawiałam, że kiedyś kobiety karmiły tylko piersią, a po butelkę sięgały dużo później. kiedyś też częściej rodziło się naturalnie. skąd to się bierze, że teraz wszystkie moje znajome tylko cc - nie mówię, że to jest gorsze czy coś, zwłaszcza jak ktoś ma przeciwskazania, problemy - ale czemu w dzisiejszych czasach naturalne rzeczy wydają się dziś dla nas trudniejsze?

trochę mnie to nurtuje, bo widzę jak te wszystkie nowości zasypują nasze domy, a dosyć często z nich nie korzystamy albo używamy przez chwilę. sama szykując wyprawkę wpadłam przez chwilę w taką pułapkę marketingową, ale całe szczęście się opamiętałam. wybierajcie to, co czujecie, że będzie potrzebne

aa i jeszcze, chciałam skonsultować wybór czegoś tam z moim TŻ, na co odpowiedz: "sama decyduj czy Ci się przyda, przecież to Ty będziesz mamą"
Ja też przez pewien czas tworzyłam listy niepotrzebnych rzeczy tzn. takich dla bajeru właśnie potem jak to podliczyłam to stwierdziłam że bez przesady... I tak mamy dużo wydatków a po co następne. Fakt kupowałam wszystkie rzeczy takie które mi się podobały nie takie które były w danym sklepie lub były tańsze ale jednak rzeczy potrzebne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 19:15   #2649
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

To prawda, też mnie to zastanawia, kiedyś nie było laktatorow itd a jakoś kobiety dawały radę. Choć wiem np. że moja mama miała problem z karmieniem przy pierwszym dziecku i w latach 80. dawała mleko mm jak je miała, jak nie to krowie, a już od 3 msc życia miał mój brat rozszerzana dietę o papki itp. bo inaczej się nie dało, mleko mm było ciężko dostępne, a krowie nie jest idealne dla malucha. I wyrósł dąb na ponad 190cm wzrostu :-D
Usiłując oprzeć się marketingowej papce nie kupiłam poza gruszką żadnego aspiratora do nosa. Uznałam że gruszka to koszt kilku zł, kiedyś aspiratorow jak katarek nie było... No i zobaczymy, jak nie poradzę sobie z gruszką, będzie dramat, to kupimy pingwinosek czy inny bajer.

Dzięki za info o medeli, kupię więc avent natiral i tyle :-P
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 19:22   #2650
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Asia_28w zastanawialam sie nad nim ale ten z Pepco bardziej mi przypadł do gustu wizualniez ikea mam reczniki do rak i w sumie sa srednie, tzn zrobily sie troche szorstkie- do rak spoko ale dla Malycha juz nie, a nie wiem czy by sie nie zrobilo to samo... zreszta i tak to tylko na ok rok a potem szlafroczek <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja mam wszystkie ręczniki z Ikea w domu i są ekstra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 19:59   #2651
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera porod sn kojarzy sie z wiekszym bolem a my juz do niego nie jestesmy przyzwyczajone... w swieta gadalam z kumplem ktory wyklada na uniwersytecie medycznym o tym ze zeby maluchowi zrobic krzywde to trzeba sie postarac- czego nie wiedzialam jestesmy (my i dzieci) tak przystosowane ze dziecko mogloby spasc przy porodzie na podloze i nic nie powinno sie stac- kiedys kobiety rodzily na polu i to byla norma... chociaz mnie jakos przerazila taka perspektywa
Sama wychodze z zalozenia ze urodze tak jak bedzie lepiej dla Dziecka co do wyprawki to minimalizuje aczkolwiek poza gruszka kupilam fride taka zwykla bo katar z gruszka byl masakryczny choc moj M do dzis twierdzi ze niczym Egipcjanie zmarlemu Faraonowi wysyssalam mozg przez nos on jakos nie dotykal tego przyrzadu choc i gruszki raczej nie tykal

Pati moze ja trafilam na jakas srednia partie tych recznikow... tragiczne nie sa ale mam lepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 20:15   #2652
good_thing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 128
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Mam wiadomość... medela calma butelka jest tylko do.mleka matki, jakbyście chciały użyć jej do mm to nie da rady bo się zatyka a niewiadomo jak będzie z naszą laktacją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O widzisz , dzięki za info! Ja się do Canpolu skłaniałam, bo jednak te 60zł wydaje mi się sporym wydatkiem jak na butlę, której mogę nie użyć.

Ja kupuję katarek, bo do wysysania ustami jakoś się brzydzę, a gruszki niby mogą uszkodzić śluzówkę dziecku - wyczytałam to i w necie i położna środowiskowa mi to mówiła ostatnio na spotkaniu. Jak będę mieć kolejne zajęcia na szkole rodzenia, to też o te wszystkie rozwiązania zapytam - mamy bardzo sensowną babeczkę, która na wiele rzeczy sceptycznie podchodzi i zdroworozsądkowo.
good_thing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 20:39   #2653
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Pantera porod sn kojarzy sie z wiekszym bolem a my juz do niego nie jestesmy przyzwyczajone... w swieta gadalam z kumplem ktory wyklada na uniwersytecie medycznym o tym ze zeby maluchowi zrobic krzywde to trzeba sie postarac- czego nie wiedzialam jestesmy (my i dzieci) tak przystosowane ze dziecko mogloby spasc przy porodzie na podloze i nic nie powinno sie stac- kiedys kobiety rodzily na polu i to byla norma... chociaz mnie jakos przerazila taka perspektywa
Sama wychodze z zalozenia ze urodze tak jak bedzie lepiej dla Dziecka co do wyprawki to minimalizuje aczkolwiek poza gruszka kupilam fride taka zwykla bo katar z gruszka byl masakryczny choc moj M do dzis twierdzi ze niczym Egipcjanie zmarlemu Faraonowi wysyssalam mozg przez nos on jakos nie dotykal tego przyrzadu choc i gruszki raczej nie tykal

Pati moze ja trafilam na jakas srednia partie tych recznikow... tragiczne nie sa ale mam lepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nam sie zapalenie płuc zrobiło w 3 tygodniu zycia, bo frida nie dawała rady....szpital nas spotkał...do zwykłej pielegnacji frida i gruszka moze i ok, ale przy infekcji katarek niezastapiony... Nic tak dokładnie nie odesle maluszkowi kataru...w szpitalu tez odciagali taka rurka podczepiona do ssawki w ścianie;p
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 21:03   #2654
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Klementyna brr.nie wyobrazam sobie tego widoku u nas frida wystarczala ale fakt ze mnie ograniczal naczyniak jamisty nosa- np nie mozemy uzywac zadnych kropli do teraz itp ale w ogole tak zapytam co to ten katarek?bo nie w temacie jestem

Od kilku dni mam 2-3 razy taka impreze w brzuchu ze szok... kreci sie w kolo, brzuch rusza sie niczym fale na Baltyku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 21:08   #2655
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Klementyna brr.nie wyobrazam sobie tego widoku u nas frida wystarczala ale fakt ze mnie ograniczal naczyniak jamisty nosa- np nie mozemy uzywac zadnych kropli do teraz itp ale w ogole tak zapytam co to ten katarek?bo nie w temacie jestem

Od kilku dni mam 2-3 razy taka impreze w brzuchu ze szok... kreci sie w kolo, brzuch rusza sie niczym fale na Baltyku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tajemnicza rurka do udkurzacza- co firma to inna nazwa: katarek, sopelek czy jak tam kto chce- chodzi o odkurzacz;p
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 21:23   #2656
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Uuuu to juz za duzy hard core dla mnie ale fakt tez patrze inaczej przez naczyniaka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 21:34   #2657
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Good thing
Ja kupiłam na samym początku z canpola bo była promocja ale te z aventu wydają mi się lepsze i jest lepszy smoczek w tej serii natural. Teraz w superpharm jest zniżka - 30% na avent. Dziewczyny brały jeszcze Tommy Tippe butelki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 22:18   #2658
good_thing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 128
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Kurde, sama już nie wiem co kupić. Byłam dziś w sklepie i od tej mnogości butli i smoków zdurnialam całkiem. Chyba się skończy tym, że pójdę na żywioł i kupię po porodzie jak pojawi się potrzeba :/
good_thing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 07:21   #2659
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziewczyny, moja położna też szczerze poleca ten Katarek do odkurzacza. Tłumaczyła, że pomimo odessania w szpitalu w nosku dziecka jeszcze przez kilka-kilkanaście dni zbierają się smużki z wnętrza macicy, a ten Katarek świetnie to czyści. Widząc moją przerażoną minę rzekła: "Może być pani spokojna, mózgu się tym nie wyssie jak twierdzą niektóre mamy". Ja mam jednak w domu tylko odkurzacz centralny o naprawdę potężnej mocy i nie kupuję tego Katarka, bo boję się jednak, że to za mocny ciąg będzie
Jeśli która z Was jest zainteresowana to do niedzieli w Biedronce znowu jest promocja na pieluchy Dada rozm. 0 i 1.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 07:34   #2660
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Jeśli chodzi o gruszki o inne katarki to dla pierwszego dziecka kupiłam taką małą gruszke, ale według mnie do niczego się nie nadawała. Potem bratowa poradziła mi taki aspirator do nosa, że u nich się sprawdził.
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6664840870
Ja tez byłam zadowolona z tego.
Teraz też taki kupiłam.
Ale skusiłam się też na katatek tym razem, chociaż też mam jakieś opory przed nim. Kupiłam taki z dwoma końcówkami więc będę też na starszaku próbować. No i mam odkurzacz z regulacją mocy więc będę spokojniejsza przed pierwszym użyciem

Edytowane przez interewcia
Czas edycji: 2017-01-20 o 07:37
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 08:29   #2661
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Mnie się w katarku nie podoba to, że nie użyje go w podróży czy wgl poza domem... I czym wtedy to zastąpić? Stąd skłaniam się ku tym elektycznym aspiratorom co mogę schować do torebki i wziąć wszędzie.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 08:52   #2662
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera, słuszna uwaga Nie wpadłam na to a jest to istotne.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 08:58   #2663
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

To najlepszy chyba ten pingwinosek .

Z butelkami to lepiej taką wybrać do kompletu z laktatorem z tej samej firmy i dla wygody i żeby dziecko się przyzwyczaiło do jednych i na smoczek jeden się zdecydować albo szeroki albo ten zwykły. Przy kp lepiej te szerokie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 09:02   #2664
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ciekawe czy ten do odkurzacza aspirator bedzie skuteczny przy takim "recznym" ssaniu. Przeciez system ten sam i tylko wielkoscia sie rozni hmm


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 09:12   #2665
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Czesc dziewczyny .witam sie w 35 tyg.ja mam butelke tt.laktatora na razie nie kupuje.mam nadzieje ze butelka bedzie pasowala do podgrzewacza bo mam z mothercare.w koncu siedze w domu,ale czasu jakby mniej niz jak pracowalam.codziennie jezdze do miasta za czyms.masakra.wczoraj nylam w lumpku i znowu kupilam pelno ubram dla malego.byla wyprzedarz na torby i za 30 zl kupilam ponad 20 ubran i do tego kocyk i kilka pieluch flanelowych.
Co do aspiratorow to ja mam ten reczny.jak go kupowalam i zobaczylam jak go sie uzywa to az mnie cofnelo,ale maz stwierdzil ze skoro lepszy od gruszki to mam brac.powiedzialam mu ze w razie czego on bedzie odciagal katar
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 09:41   #2666
JADorotek
Raczkowanie
 
Avatar JADorotek
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 360
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Uśmiechnięta napisałam PRIV

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może najlepsza ze wszystkich. A takie nigdy nie umierają. Synek
JADorotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 09:48   #2667
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

antena22 że Ty jeszcze latasz po sklepach, podziwiam

ja wczoraj zakończyłam 3 turę prasowania, zostały tylko do uprania koce, pościele i pieluchy. musiałam się nieźle naforsować przy tym wszystkim, bo dzisiaj jestem nieźle połamana. ni to chodzić, ni to siedzieć, sama nie wiem. zdałoby się poleżeć w wannie, ale już ciężko mi w takiej pozycji umyć choćby nogi dlatego niestety pozostaje prysznic. no i zakładanie skarpetek to też już dla mnie mała mordęga. kompletny brak kondycji. TŻ pomaga ile może, ale więcej to ma ubawu z mojej nieporadności
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 10:02   #2668
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

A ja jestem po dentyscie, naprawili mi mojego jedynego zęba do naprawy i jestem przeszczesliwa :-D Mega się cieszę że mam 100% refundacji na dentyste z pracy, bo za usunięcie starej plomby, borowanie i założenie nowej zapłaciłam 289 zł chole*nie drogo mi się wydaje...

Antena już 35tc, teraz czas przyspieszył! :-P
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 10:19   #2669
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

U nas z kolei na szkole rodzenia położna powiedziała, że gruszek się już nie używa, a katarek jest niehigieniczny, bo jednak w niedalekiej odległości od dziecka stoi odkurzacz a powietrze które z siebie wypuszcza zbyt czyste nie jest. Poza tym poradziła przetestować to najpierw na sobie. :p Różne odkurzacze mają różną minimalną moc ssania i mogą być zbyt mocne. Ja bym nie miała odwagi podpinać się pod odkurzacz
My będziemy zasysać ustami (moja siostra korzystała tylko z tego). Nie ma możliwości żeby zassać glutka, ale ryzyko wciągnięcia bakterii od dziecka owszem. Idealnego rozwiązania nie ma niestety.

Argument o rodzeniu w polu mnie rozwala , sorry. Owszem kiedyś kobiety tak rodziły, ale jaka była wtedy śmiertelność okołoporodowa? W ogóle jak mocno spadła śmiertelność w ostatnich kilkudziesięciu latach. Zarówno matek jak i dzieci. Także ja chętnie skorzystam z postępu medycyny jeśli będzie taka potrzeba dla dobra dziecka lub mojego.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
A ja jestem po dentyscie, naprawili mi mojego jedynego zęba do naprawy i jestem przeszczesliwa :-D Mega się cieszę że mam 100% refundacji na dentyste z pracy, bo za usunięcie starej plomby, borowanie i założenie nowej zapłaciłam 289 zł chole*nie drogo mi się wydaje...

Antena już 35tc, teraz czas przyspieszył! :-P
Faktycznie sporo się wydaje... W sumie od paru lat mam dentystę z luxmedu a więc nie orientuję się w cenach rynkowych, ale wydawało mi się że bliżej 150zł taka przyjemność :p A brałaś znieczulenie? Może to to podniosło tak cenę?
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 10:25   #2670
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera, czyli że zakład zwróci Ci te pieniądze? Ja już sama nie wiem czy bardziej się boję dentysty czy porodu Zresztą ja się wszystkiego boję, jak pomyślę że trzy razy podchodziłam do in vitro to sama nie mogę uwierzyć, jak to wszystko przetrwałam Ale warto było!!!
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.