maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Według waszego doświadczenia, odżywka WAX zadziałała na porost włosów??
nie 166 30,35%
tak 381 69,65%
Głosujący: 547. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-28, 16:53   #2581
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
przylacze sie do dyskusji- rzeczywiscie podgrzewanie waxa daje lepsze efekty obojetne jest do jakiego pojemniczka sie go wklada.. ja wole jednak plastikowy, zeby w razie czego nie stluc niczego szklanego
Tylko trzeba chyba uważac, żeby nie zrobil się zbyt cieply, kiedy podgrzewamy go w kubeczku, żeby nie sparzyl skóry.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 16:56   #2582
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tylko trzeba chyba uważac, żeby nie zrobil się zbyt cieply, kiedy podgrzewamy go w kubeczku, żeby nie sparzyl skóry.
tak, tak ja juz to na sobie wyprobowalam.. tylko ze poparzone mialam paluszki gdy wyciagalam pojemniczek z waxem z wody
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 17:00   #2583
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
tak, tak ja juz to na sobie wyprobowalam.. tylko ze poparzone mialam paluszki gdy wyciagalam pojemniczek z waxem z wody
Ja mialam kiedys olejek na gorąco z Oriflame i przetrzymalam go kiedyś w gorącej wodzie i nie mogłam go później nałozyć, bo tak bardzo parzyl mnie w palce, musiałam poczekac az trochę ostygnie.
A ile mniej więcej go podgrzewasz?
I jak myslisz, czy z placentą też mogę tak robić?? W zasadzie nie jest napisane na opakowaniu, żeby ją podgrzewac, ale wiadomo, że kiedy podgrzewa się odzywkę czy maseczkę to daje jakby lepszy efekt - przynajmniej tak czytalam
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 17:07   #2584
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja mialam kiedys olejek na gorąco z Oriflame i przetrzymalam go kiedyś w gorącej wodzie i nie mogłam go później nałozyć, bo tak bardzo parzyl mnie w palce, musiałam poczekac az trochę ostygnie.
A ile mniej więcej go podgrzewasz?
I jak myslisz, czy z placentą też mogę tak robić?? W zasadzie nie jest napisane na opakowaniu, żeby ją podgrzewac, ale wiadomo, że kiedy podgrzewa się odzywkę czy maseczkę to daje jakby lepszy efekt - przynajmniej tak czytalam
z waxem robie tak- gotuje w czajniku wode (okolo litra), pozniej wlewam ja do malego garnka. Nastepnie do pojemniczka po maselku (hehe) nakladam waxik i pojemniczek wkladam do garnka z przegotowana wode. I tu sie nagrzewa. Nie potrzebuje juz gotowania, nagrzewa sie od wody

a co do placenty (nie wiem tylko czy mowimy o tym samym- taka w fioleczkach, tak?). Jezeli tak, to nic z nia nie robilam, nie podgrzewalam itp. Po prostu prosto z fiolki nakladalam na skore glowy
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 17:10   #2585
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
z waxem robie tak- gotuje w czajniku wode (okolo litra), pozniej wlewam ja do malego garnka. Nastepnie do pojemniczka po maselku (hehe) nakladam waxik i pojemniczek wkladam do garnka z przegotowana wode. I tu sie nagrzewa. Nie potrzebuje juz gotowania, nagrzewa sie od wody

a co do placenty (nie wiem tylko czy mowimy o tym samym- taka w fioleczkach, tak?). Jezeli tak, to nic z nia nie robilam, nie podgrzewalam itp. Po prostu prosto z fiolki nakladalam na skore glowy
Niee, jesli chodzi o placentę, to mam na mysli taką odzywkę firmy Kallos, w wielgachnym - 1000ml - zielonym pudełku. Na opakowaniu nie jest napisane, żeby ją podgrzewać, tak jak jest to napisane na Waxie, ale czytalam tutaj na wizazu, że wiele dziewczyn tak robi.

A ja zboczę na chwilę z tematu - jak cudownie jest mieć internet i siedzieć dlugo na wizażu
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 17:12   #2586
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Niee, jesli chodzi o placentę, to mam na mysli taką odzywkę firmy Kallos, w wielgachnym - 1000ml - zielonym pudełku. Na opakowaniu nie jest napisane, żeby ją podgrzewać, tak jak jest to napisane na Waxie, ale czytalam tutaj na wizazu, że wiele dziewczyn tak robi.
a to sorki z ta placenta.. ale wtopa
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 17:14   #2587
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
a to sorki z ta placenta.. ale wtopa
Nie, no skąd mialaś wiedzieć
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 17:25   #2588
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie, no skąd mialaś wiedzieć
hmm.. sprawdzilam i rzeczywiscie- to co mam do wcierania nazywa sie placen formula hp. Dlatego skojarzylo mi sie z placenta ale swoja droga- dobrze wiedziec ze takie cos istnieje gdy znudzi mi sie wax przezuce sie na placente Pozdr
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 17:40   #2589
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
hmm.. sprawdzilam i rzeczywiscie- to co mam do wcierania nazywa sie placen formula hp. Dlatego skojarzylo mi sie z placenta ale swoja droga- dobrze wiedziec ze takie cos istnieje gdy znudzi mi sie wax przezuce sie na placente Pozdr
No ja na razie się przerzucilam, przez ten SLS w Waxie, który podraznil mi skórę. Jak na razie cięzko powiedzieć co jest lepsze. Mam tylko wrażenie, że cięzko jest mi zmyć tą odżywkę z włosow, ile bym nie płukala, zawsze jest niedokładnie Poza tym mam też wrażenie, że kiedy je płuczę to włosy są jakieś takie sztywne bardzo, potem kiedy je rozczesuję już nie, ale mimo wszystko jest to wkurzające.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 09:33   #2590
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

dziewcyzny a czy ktoras z was uzywala szamponu wax?
pytam sie bo wczoraj suzkalam na necie rodzajow waxów i znalazlam szampony wax do róznych typow włosów sa dla blondynek na przetłuszczajacych sie przeciw wypadaniu itd . Jestem ciekawa czy to cos daja taki szampon no i wiecie polski wax ponoc o wiele lepszy wiec moze i szampon bedzie jakis super?
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 10:43   #2591
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ja polecam ten pierwszy bo jest naprawde dobry do znisczonych i suchych i bedzie najodpowiedniejszy jesli nie wypadaja mu wlosy a ni bardzo nie zalezy mu na poroście nowych zreszta ten zagraniczny (czyli drugi link) wedlug mnie za dobrze nie regeneruje jesli w ogole to robi bo używam juz 4 miesiace i poprawy nie widac
Już kupiłam ten zagraniczny. Poważnie tak po nim włosy wypadają? Nie chcę go pozbawić włosów :P Mam nadzieję,że nie jest to zbytnio widoczne. Kupiłam ten z ciemnym opakowaniem- babka w aptece spytała mnie czy do wosów blond czy ciemnych i ja wziełam ten do ciemnych mimo,że on ma blond bo wcześniej napisałyście,że jest skuteczniejszy do zniszczonych włosów. Na pewno to nie ma różnicy?
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 10:47   #2592
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
dziewcyzny a czy ktoras z was uzywala szamponu wax?
pytam sie bo wczoraj suzkalam na necie rodzajow waxów i znalazlam szampony wax do róznych typow włosów sa dla blondynek na przetłuszczajacych sie przeciw wypadaniu itd . Jestem ciekawa czy to cos daja taki szampon no i wiecie polski wax ponoc o wiele lepszy wiec moze i szampon bedzie jakis super?
Wcześniej o tym chyba mówiłyśmy.
Ja używam tego do suchych i zniszczonych. Efektów powalających nie daje, bo to tylko szampon. I moim zdaniem jakością nie pasuje do maseczki. Trzeba dużo nałożyć żeby wogóle się pienił, ma brzydki zapach, jest dość rzadki. Włosy są szorstkie przy myciu. Potem już jak są suche są ok, nie jakieś olśniewające, ale troszkę się błyszczą, dość miękkie. Moim zdaniem lepszy jest szampon L'oreal żółty.
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 13:05   #2593
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karmelek :) Pokaż wiadomość
karla_92 - ja mam Henna Treatment Wax - czy on jest jakis inny od tych wax'ów? :

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21676
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=267
To jest ten drugi

Cytat:
Napisane przez Szatanka Pokaż wiadomość
Już kupiłam ten zagraniczny. Poważnie tak po nim włosy wypadają? Nie chcę go pozbawić włosów :P Mam nadzieję,że nie jest to zbytnio widoczne. Kupiłam ten z ciemnym opakowaniem- babka w aptece spytała mnie czy do wosów blond czy ciemnych i ja wziełam ten do ciemnych mimo,że on ma blond bo wcześniej napisałyście,że jest skuteczniejszy do zniszczonych włosów. Na pewno to nie ma różnicy?
Wypadaja ale tylko przez pierwsze pare użyc zeby zrobic miejsce nowym zdrowym wlosom. Najlpszy do zniszczonych wlosow jest ten pomarańczowy "do zniszczonych i suchych" (polska wersja) i wydaje mi sie ze tak pisalysmy a przynajmniej ja.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 20:28   #2594
gerdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 28
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Czy można używać WAX w czasie posiadania na głowie trwałej ? ;P
Bardzoooooooo proszę o odpowiedz!
gerdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 21:58   #2595
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gerdzia Pokaż wiadomość
Czy można używać WAX w czasie posiadania na głowie trwałej ? ;P
Bardzoooooooo proszę o odpowiedz!
Kochana, przejrzyj watek napewno cos znajdziesz
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 10:00   #2596
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

wizażanki z wawy mam prośbę, napiszcie mi prosze w której aptece można dostać waxa w saszetkach? Ja nie mogę ich nigdzie dostać.
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 20:18   #2597
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
Kochana, przejrzyj watek napewno cos znajdziesz
dziewczyna sie chyba zalamie...albo zrezygnuje kazesz jej czytac 86 stron by poznala odp na jedno pytanie......masakra..to pytaanie baaardzo zadko sie pojawia wiec moze ktoras sie zlituje i odpowie tej biednej dziewczynie
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 20:35   #2598
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Koko19 Pokaż wiadomość
dziewczyna sie chyba zalamie...albo zrezygnuje kazesz jej czytac 86 stron by poznala odp na jedno pytanie......masakra..to pytaanie baaardzo zadko sie pojawia wiec moze ktoras sie zlituje i odpowie tej biednej dziewczynie
w zyciu nie ma lekko.. a szkoda...
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 07:25   #2599
Maja 77
Zadomowienie
 
Avatar Maja 77
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 756
GG do Maja 77
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gerdzia Pokaż wiadomość
Czy można używać WAX w czasie posiadania na głowie trwałej ? ;P
Bardzoooooooo proszę o odpowiedz!
A w czym trwała miałaby niby przeszkadzać? To jest odżywka dla zniszczonych włosów (mam na myśli zagraniczny wax) a trwała chyba niszczy, nie? Więc nie rozumiem w czym problem...

Jeśli chodzi o podgrzewanie waxa, to ja nalewam do garnka gorącą wodę z kranu i stawiam na kuchenkę na b. malutki ogień, od razu wkładam do niego pudełko (plastikowe, ale chyba nie ma różnicy czy porcelanowe czy szklane czy metalowe czy jakie tam jeszcze jesteście w stanie wymyśleć ) i uważam żeby nie dotykało ścianek garnka, bo faktycznie może sie stopić. Nie mierzyłam nigdy czasu ile trwa podgrzewanie ale naprawde krótko, może ok. 2-3 min. Potem jeszcze ciepły nakładam na włosy pędzelkiem do farbowania, żeby uniknąć poparzenia paluszków. , potem foliowa reklamówka i wełniana czapa! To nie mój pomysł, tylko innej wizażanki, ale jest naprawdę świetny. Równie dobre jest podgrzanie w mikrofali (jak ktoś ma), wstawia się na 1-2 min. i gotowe.
Maja 77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-31, 12:16   #2600
konstrukt
Raczkowanie
 
Avatar konstrukt
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 81
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

A ja nalewam wrzątku do małej miseczki sniadaniowej, nakładam na nią woreczek foliowy albo spożywczą folię i na tą folię kładę waxa tyle ile potrzebuję na włosy - tym sposobem wax się błyskawicznie podgrzewa i nie ogrzewam na raz całego pudełka
__________________
Monika

konstrukt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 10:00   #2601
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez konstrukt Pokaż wiadomość
A ja nalewam wrzątku do małej miseczki sniadaniowej, nakładam na nią woreczek foliowy albo spożywczą folię i na tą folię kładę waxa tyle ile potrzebuję na włosy - tym sposobem wax się błyskawicznie podgrzewa i nie ogrzewam na raz całego pudełka
ciekawy pomysł, a nie zlatuje ci? masz długie czy krótkie włosy?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 10:13   #2602
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Koko19 Pokaż wiadomość
dziewczyna sie chyba zalamie...albo zrezygnuje kazesz jej czytac 86 stron by poznala odp na jedno pytanie......masakra..to pytaanie baaardzo zadko sie pojawia wiec moze ktoras sie zlituje i odpowie tej biednej dziewczynie
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...7&postcount=32
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1290

To nie takie trudne I nie trzeba czytac calego wątku tylko wystarczy wpisac w wyszukiwarke w TYM wątku ("Przeszukaj wątek" nad pierwszym postem na stronie): "trwala", "trwała", "trwałą" itp.

Cytat:
Napisane przez Maja 77 Pokaż wiadomość
Potem jeszcze ciepły nakładam na włosy pędzelkiem do farbowania, żeby uniknąć poparzenia paluszków.
Skoro parzy w palce to nie sadzisz ze jest troche za goracy dla wlosow?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 13:35   #2603
konstrukt
Raczkowanie
 
Avatar konstrukt
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 81
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
ciekawy pomysł, a nie zlatuje ci? masz długie czy krótkie włosy?
Nie zlatuje z czego ?
Tę porcję z woreczka nakładam na włosy, a mam do łopatek.
__________________
Monika

konstrukt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 15:20   #2604
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maja 77 Pokaż wiadomość
A w czym trwała miałaby niby przeszkadzać? To jest odżywka dla zniszczonych włosów (mam na myśli zagraniczny wax) a trwała chyba niszczy, nie? Więc nie rozumiem w czym problem...

Jeśli chodzi o podgrzewanie waxa, to ja nalewam do garnka gorącą wodę z kranu i stawiam na kuchenkę na b. malutki ogień, od razu wkładam do niego pudełko (plastikowe, ale chyba nie ma różnicy czy porcelanowe czy szklane czy metalowe czy jakie tam jeszcze jesteście w stanie wymyśleć ) i uważam żeby nie dotykało ścianek garnka, bo faktycznie może sie stopić. Nie mierzyłam nigdy czasu ile trwa podgrzewanie ale naprawde krótko, może ok. 2-3 min. Potem jeszcze ciepły nakładam na włosy pędzelkiem do farbowania, żeby uniknąć poparzenia paluszków. , potem foliowa reklamówka i wełniana czapa! To nie mój pomysł, tylko innej wizażanki, ale jest naprawdę świetny. Równie dobre jest podgrzanie w mikrofali (jak ktoś ma), wstawia się na 1-2 min. i gotowe.
Cytat:
Napisane przez konstrukt Pokaż wiadomość
A ja nalewam wrzątku do małej miseczki sniadaniowej, nakładam na nią woreczek foliowy albo spożywczą folię i na tą folię kładę waxa tyle ile potrzebuję na włosy - tym sposobem wax się błyskawicznie podgrzewa i nie ogrzewam na raz całego pudełka
Ciekawe pomysły Chyba spróbuję, bo wydają mi się być lepsze od podgrzewania głowy suszarką
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 11:29   #2605
vanilienne
Raczkowanie
 
Avatar vanilienne
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 104
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

ja wsadziłam do mikrofalówki i właśnie z nim siedzę... problem w tym, że on pachnie zupełnie jak szampon/balsam mojego psa hery dla szczeniąt, tylko jeszcze bardziej drażniąco, pfe ale czego się nie robi dla urody
vanilienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 12:09   #2606
Maja 77
Zadomowienie
 
Avatar Maja 77
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 756
GG do Maja 77
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...7&postcount=32
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1290

To nie takie trudne I nie trzeba czytac calego wątku tylko wystarczy wpisac w wyszukiwarke w TYM wątku ("Przeszukaj wątek" nad pierwszym postem na stronie): "trwala", "trwała", "trwałą" itp.



Skoro parzy w palce to nie sadzisz ze jest troche za goracy dla wlosow?
No może i masz rację, może jest za gorący... Będę chwilkę dłużej czekać, żeby ostygł albo krócej podgrzewać... Hmmm.... Ale i tak wolę nakładac pędzelkiem niż palcami, bo mam wrażenie, że wtedy lepiej docieram do skóry głowy.
Maja 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 12:40   #2607
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez konstrukt Pokaż wiadomość
Nie zlatuje z czego ?
Tę porcję z woreczka nakładam na włosy, a mam do łopatek.
nie z latuje z tej foli. ale ok, już czaję wszystko- wypróbuję zaraz
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 16:19   #2608
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Wypróbowałam podgrzewanie placenty kubeczku, zamiast siedzieć kilkanaście minut z suszarką w reku i jestem zadowolona Ktoś miał dobry pomysł z tym podgrzewaniem
Mam pytanie: może wiecie gdzie można kupić olej kokosowy?? Słyszałam, że np w sklepach ze zdrowa żywnością, ale nie mam pojęcia czy u mnie w ogóle taki jest...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 19:35   #2609
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

dziewczyny zaintrygowałyscie mnie z tym podgrzewaniem sa jakies lepsze efekty jak sie ciepły wax naklada?
mi sie wczoraj skonczyl i czekam az z allegro przyjdzie..tez chce wyprobowac podgrzany choc nie wiem czy podgrzanie ze zepsuje tych dobrych skladników w nim?
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 11:42   #2610
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Dzisiaj poszlam kupic kolejne opakowanie WAX'u do apteki w mojej miejscowosci.Oczywiscie pani aptekarka zapytala "do jasnych,czy do ciemnych wlosow?" Nie chcialam sie juz klucic Co innego mnie zaskoczylo.Kupilam najwieksze opakowanie-480g,do ktorego przymiezalam sie w Super Pharmie we Wroclawiu.Tyle,ze we Wroclawiu zaplcialbym za nie ok 35,a u siebie-25,90 Nie spodziewalam sie,ze sa takie roznice w cenach Odtad chyba tylko u siebie bede kupowac...

Teraz,kiedy mam 1 wielkie opakowanie i 1 srednie bede nakladac porcje WAZ'u do sredniego i tak podgrzewac.A potem na wloski Bo prasowanie recznika niewiele daje-jest cieply,ale krociutko
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.