* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-23, 20:12   #2551
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Czesc mamuski!!!!Kope latmilo zobaczyc ze jeszcze od czasu do czasu ktos pisze Magda Grzes juz tak urosl ,a Izunia jaka laska waw!!!!
U nas wszystko po staremu Kevin za rok do szkoly ,david 2lata i 4 miesiace -chodzi do zlobka i jakos leci.Kevin chlop jak dab nosi ubrania na 8latjuz sie wyciszyl troche jest dalej mamy cycus,wiecej co Dawid i Sarah
a co tam u reszty Doride,moniki i drugiej monki itd?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7010078.jpg (117,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6300040.jpg (89,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7020183.jpg (137,9 KB, 20 załadowań)
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 06:20   #2552
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

oooooooooooo jestem w szoku
witaj Djamelka - piękne dzieciaki
cicho na wątku a tu taka niespodzianka
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 06:35   #2553
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Heloooo
Ale niespodzianka. Zaglądam dosyć często, ale taka przejmująca cisza na wątku. Dziewczyny pewnie zajęte pracą, dzieciakami, związkami.
Djamelka super zdjęciaa- super rodzinki. Córeczka taka dorosła, aż przyjemnie popatrzeć. CHłopcy też niczego sobie...
Ja zawalona robotą pod grzywkę. Nie widzę światełka...
Udało mi się wyjechać z Marysia nad morze, było miło, uroczo. Nawet odpoczęłam troszkę.
Jak znajdę troszke czasu powrzucam zdjęcia, a przynajmniej takie, na których widać Marysię.
Na razie pozdrawiam wszystkich.
I
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 20:27   #2554
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Eloł laski

Co tu tak cicho????Ja tu sie budze jak feniks z popiołów ogarnięta nadzieja o czytaniu waszych perypetii a tu ciszaaaaa jak makiem zasiał

Co jest dziewczynki????Czyzby jesienna szaruga wpędziła was do wyrek
Pisac mi tu ale już

A tak powaznie to fajnie by było znowu popisac,ale co z tego jak niema z kim
Co u nas?a u nas po staremu,dzieci chodza do szkoły,Daria do 0-ówki,Bartosz będzie miał 3 maja I komunię,Wercia juz rzezywa pierwsze miłościa ja jak to ja,jak zwykle to samo,raca,dom,dzieci i tak w kółko.Tz ciągle poza domem,tylko w weekendy zjeżdza na dwa dni.Na początku było ok ale teraz te wyjazdy coraz mniej mi sie podobajaCo z tego ze jest kasa jak mamy czasu dla siebie coraz mniejwieczorami iszemy godzinami,gadamy przez tel,ale to nie to jak byc razem,na szczęscie sezon zmierza ku końcowi wiec bedziemy wiecej razem.

Kurde teraz jak czytam to zdanie to jakbym tzta o cos podejrzewałahehe
nie nie.To nie takporostu umieeeram z tęsknoty
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 13:13   #2555
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Helooool

Kurcze, ale mnie tu dawno nie bylo... Na dworze brzydko sie robi, wieczory dluzsze wiec moze bedziemy mialy wiecej czasu na pisanie ?!?

U nas wszystko (prawie ) po staremu. Dziewczynki rosna, odpukac nie choruja. Olivia po wakacjach idzie do pierwszej klasy, a Sarenka nadal bedzie smigac do przedszkola.

Ja pracuje ostatnio od switu do nocy, ale co zrobic... Tzet znowu w PL (sluzbowo) a cala rodzina wybieramy sie za tydzien w piatek do Polszuni

Hm... co jeszcze ?????????? Postaram sie wieczorem wrzucic kilka fotek.

Mam nadzieje, ze bede miala z kim pisac wieczorkiem, co ??

BUZIAKI

No i co nie ma nikogo ??

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2011-10-12 o 21:29
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 08:59   #2556
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Kiedy gwiazdka zabłyśnie na niebie
każdy złoży życzenia od siebie,
łamiąc się opłatkiem nawzajem
każdy wtedy ciepło podaje.
Tak prosto do serca słowami
ze świątecznymi życzeniami.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

składają Grześ i Izunia oraz Magda z Pawłem
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 19:02   #2557
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Dziewczyny co z Wami ?? Ani chwilki nie macie
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 06:53   #2558
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

oooooooooooooooo ktoś się odezwał
witaj Śniezynko
no własnie nikt się nie odzywa
u nas powoli dzieci rosną - Iza co raz bardziej przemądrzałą a Grzes małpuje po niej
i tak czas leci
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 14:29   #2559
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej Magda

Fajnie, ze chociaz Ty sie odezwalas

U nas tez jakos powoli leci, w zasadzie po staremu ;-)

Doridee obiecalas, ze sie odezwiesz na Wizazu

Monka, Edytcia, Djamelka, Monika, Gosia Szymonek, Parapet,Iwona, Gosiula ( chyba nikogo nie pominelam ) odzywac sie dziewczyny !!!!!

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2012-02-15 o 14:32
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 15:17   #2560
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cześć dziewczyny

Co tu dużo gadać, trzeba reaktywować wątek Wiem, że czasem ciężko skrobnąć nawet parę słów, ale mobilizujmy się

Nie mówcie, że u Was po staremu po takim czasie ciszy. Opowiadać jak dzieciaczki, idą w tym roku do szkoły czy jeszcze zostawiacie w przedszkolu, tzn. w przedszkolnej zerówce? Czy szkolnej?
Ala zostanie w przedszkolu. Nauka jej jeszcze nie w głowie Ale nie martwię się, ma czas. Teraz póki co walczymy z jej temperamentem i łobuzerstwem

Pisać dziewczyny co u was i dzieciaczków, pokażcie dzieci, ciekawa jestem czy się zmieniły Ala raczej nie, nadal czysty tatuś
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 17:20   #2561
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Iza też idzie do zerówki - ale u nas jest w podstawówce
co do jej nauki to umie sporo zaczyna skłądac krótkie wyrazy w całość ale widzę, ze jeśli "musimy ćwiczyć" to zaraz jest bunt i nie chce słyszec o nauce czegokolwiek, więc nie widze powodu aby ją wysyłac wczesniej - zresztą po co? aby wcześniej wylądowała w dorosłym świecie?
szkoda mi Grzesia bo przy nim to wyboru nie będzie - nie sądze aby przeszło drugi raz przesunięcie obowiązku, choc ja uważam, ze to chore aby dzieciaczki szły wczesniej do szkoły

Iza równiez jest łobuzerska i temperament to chyba ma tak wieli, ze mi ręce opadaja
jeszcze do tego Grześ przechodzi bunt dwulatka i to mega, tym bradziej, ze ograniczyliśmy smoczek bo nie chce się z nim rozstać no i mam czasem szopke w domu

ale jest OK generalnie

w pracy stara bida jak to sie mówi - od 1,5 roku mam nowego szefa i tak leci
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 15:15   #2562
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No, pieknie dziewczynki wreszcie cos sie rusza na naszym wateczku

Olivia po wakacjach idzie do 1 klasy, choc nauka tez jej nie po drodze tzn cos tam umie, ale jak cos jej nie wychodzi to odrazu sie denerwuje i nie chce dalej sie uczyc...

Sarah ten czort daje nam ostro popalic Ale musze sie pochwalic, Tzet byl z nia niedawno na bilansie 3 latka i doktorowa powiedziala, ze jest rozwinieta (umyslowo) jak pieciolatka

Ja znowu jestem na diecie Robimy z TZetem Insanity workout, dzisiaj mamy 3 dzien, a zakwasy jakich nigdy nie mielismy, nie wiem czy wytrzymamy te 60 dni choc nie ukrywam, ze bardzo bym chciala!

Pozniej poprosze TZeta, zeby mi zrzucil zdjecia z tel na kompa to powklejam conieco.

Dalej, dalej pisac dziewczynki
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 22:14   #2563
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej Laski, są ostatki, co porabiacie? My byliśmy u znajomych, ale z Alicją więc już jesteśmy w domku
Jutro na 10:30 idziemy na urodziny Ali przyjaciółki, potem do mojej rodzinki i weekend zleci

U nas odwilż, sanki niestety trzeba odpuścić bo mokro, ale daliśmy czadu w ostatnim czasie, uwielbiam Normalnie cieszę się jak dziecko, chyba bardziej się wydzieram niż Ala

Śnieżynko brawa dla Sary, pewnie jest taka rozgarnięta też dzięki Olivii, tak myślę, że dzieci które mają starsze rodzeństwo są bardziej rozwinięte, tzn. szybciej niż wiek wskazuje
Wygoglowałam sobie ten trening Insanity workout, bo pierwsze słyszę. Ale niewiele mi pokazało, napisz coś więcej. Piszą, ze to bardzo intensywny trening, dajecie radę? Ćwiczy sie też z ciężarkami? Macie płytę z ćwiczeniami? Bo rozumiem, że ćwiczycie w domu?
Trzymam kciuki Mi też by się przydało, staram się jeździć na rowerku stacjonarnym, przejeżdżam 15-20 km, ale nieregularnie i efektów brak...

Magda ćwiczysz z Izą w domu naukę literek? Pisanie, czytanie?
Ja nie, uważam że ma czas, a przymuszaniem nie chcę jej zniechęcić i zabić dziecięcą radość spontanicznego odkrywania świata. Póki co ma swoje zainteresowania i olbrzymią wiedzę z określonych dziedzin. Jej pasją są zwierzaki, generalnie wszystkie choć największego hopla ma na punkcie koni i psów. Jej marzenie to zamieszkanie na farmie i opieka nad zwierzakami

Ciekawe czy inne dziewczyny dołączą Hop hop
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 09:34   #2564
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

no to hop hop hehe wchodze a tu nasz watek na pierwszej stronie

Co tam u nas po staremu czubki rosna, Kartaluzo chodzi do szkoly juz od stycznia , tamtego roku ( ale to chbya wiecie), wyboru nie mielismy. Jemal idzie do szkoly we wrzensiu 2014 roku, oj leci, ale dobrze, rano sniadanie i wypad z domu Ja dalej w domu siedze , od stycznia bede szukac pracy, jak maly pojdzie do przedszkola.


Magda my bez smoczka od tyg jestesmy, nawet nie jest zle, w sumie jest super. Pare razy zasypial i musialam mu dac moj palec do trzymania , raz chyba przebudzil sie w nocy to zabralam go do siebie. Wychodza mu piatki wiec wiadomo jak to jest, a tak to zasypia sam , casem pokaze palcem na buzie ze chce smoka. Za duzo jeszcze nie mowil, ale i tak wiecej niz kartal w jego wieku.

Doridee dalej pracujesz tam gdzie pracowalas? Kurde ja tez lubie snieg , bylismy w pl w grudniu- styczniu , ale nas snieg ominal . Dzieciaki sie pochorowaly i zlecialo. Wybieram sie w maju z jemalem na 3 tyg

Sniezynka a co tam u was, poza dieta hehe .Pracujesz? kiedy do pl?

Ktorejs licznik dzieci ulegl zmianie? u nas 2 i basta.

Dajcie fotki ja potem moich wkleje
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 13:12   #2565
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee "ćwicze z Izą literki itd" to za dużo powiedziane - jak sama zaczyna to pociągnę temat a jak nie chce to nie zaczynam - na jesienie miałyśmy przez kilka tygodni problem z uszami i siedziała w domu wiec pani w przedskzolu stwierdizłą, ze Iza musi nadrobić to mi się zaczeła buntować i nie chciała
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 18:11   #2566
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No, pieknie dziewczyny to mi sie podoba

Nie wiem, jak to sie stalo, ale bylam jeszcze wczoraj poznym wieczorem na wizazu i dzisiaj tez a Waszych postow nie widzialam

Doridee Insanity workout cwiczymy w domu, mamy plytki ( o ile sie nie myle to jest 13 czesci ) Cwiczy sie 60 dni, ale to jest prawdziwy hardcore, nawet dla TZeta Dzisiaj czulam sie jakbym w wojsku byla Niezle daja wycisk, ale mam nadzieje, ze i efekty beda. Tutaj mozesz zerknac : http://www.youtube.com/watch?v=d8y9S...eature=related
My z Olivia tez sie uczymy, ale nie systematycznie, tylko wtedy kiedy ona ma ochote, a ostatnio coraz rzadziej- ale nie zmuszam jej w ogole.

Monka no szkoda, ze nareszcie Do PL sie w tym roku nie wybieramy. Tzet bedzie mial 30-stke, wiec Polska sie do nas wybiera. Ja w sumie czesto nie jezdze, jakos mnie nie ciagnie... Tez chcialabym powklejac kilka zdjec, ale cos TZeta sie doprosic nie moge, zeby mi zrzucil te zdjecia na kompa. I tak, pracuje nadal, ale jakos ochoty ostatnio nie mam

Magda pokaz jakies nowe fotki.

Maja Wasze dzieciaki jeszcze wszystkie zeby ??? Olivia w ciagu ostatnich 4 dni, zgubila az 3 !!! Cieszy sie niemilosiernie tak smiesznie wyglada, ze az mi jej zal

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2012-02-19 o 18:33
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 20:36   #2567
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka slyszalam o tym programie cwiczen, ciekawa jestem jak efekty. Ja odpuscilam z cwiczeniami przez plecy, juz nie wyrabiam z nimi. CZasem jak mniej boli to na oriterku pojerzdze albo rowerku , chcialam tera na wiosne sie wkrecic, wiec od paru dni, zaciskalam zeby i cwiczylam, zeby sie rozruszac i zalapac klimat jak kiedys. Dzis mnie prawa piers rozlozyla, kuwa zdycham czy jaki chuj nie wiem , guzka wyczaulam i jakas czerwona plamka mi sie zrobila . Jutro dzwonie do lekarza bo mam pietra .
Moj kartaluzo nie ma 2 dolnych jedynek , znaczy juz mu nowki rosna, nie pamietam kiedy mu wypadly .

Dawaj no foty, niech ci tz zgra truj mu truj hehe

Moj potrafi juz czytac ,ze szkoly dostaje ksiazeczki wiec wyboru nie mamy, ale tez go jakos niemecze, zadania tez jakies dostaje to mus i trzeba odrobic.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 20:42   #2568
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Wiedzialam, ze o tej porze to moge na Ciebie Monka liczyc haha A pozniej do poludnia znowu bedziesz spala :P

To rob koniecznie termin do lekarza, moze nic powaznego, ale lepiej dmuchac na zimne. Ja znowu mam takie piersi jakich chyba w zyciu nie mialam, normalnie jak sylikony :P takie jedrne, ze hej az zaczelam podejrzewac, ze moze w ciazy jestem i tak mi urosly :/ ale chyba nieeee

Fajnie, ze Kartal juz umie czytac, dlugo mu to zajelo ???? Jakimi metodami sie z nim uczylas ?????

TZet jutro i we wtorek ma wolne to obiecal, ze wrzuci mi fotki.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 21:06   #2569
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka a co robilas z cycorami, tez tak chce ? Ja juz sie nastawilam na operacje , za rok. Tz chyba juz to przetrawil. Nie wiem jeszcze co moj lekarz powie hehe jaki to bedzie miec wplyw na plecy, ale dopiero zaczne leczenie, wiec nic nie wiem.

Nie pamietam jak go uczylam, dostawal ze szkoly key words i tam bylo kilka wyrazow, zwrotow np THE, OUT, I , THEIR, WE - musial nauczyc sie na pamiec, to pierwsze.
Dostawal literki np CH ( czyt. cz) i pod tym dzwiekiem mial rysunek , ktory pokazywal pociag, bylo tez kilka wyrazow w ktorych znajdowal sie ten dzwiek. (Kozwa jakos nie skladnie pisze hehe - sorry ale padaka dzis jestem ). Albo dzwiek SS , pokazany byl waz i na rysunku bylo rowniez dziecko ktore reka nasladuje weza . Duzo mielismy tych kser. Osobno literki do nauki, ale to chyba w przedszkolu bylo - sama juz nie wiem .
Nie martw sie moj chodzi do szkoly wiec juz zaczal na nuke, twoja pojdzie i tam beda ja uczyc i wam dawac ksera czy cos tam do nauki , wiec zero stresa.

Czekam na fotki, ja zara moich wkleje
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-19, 21:12   #2570
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka dostalas moje wiadomosci na gg ??? Pisalam do Ciebie kilka dni temu, ale chyba moje gg nie dziala tak jak trzeba, zreszta caly komp

Ja tam w zasadzie sie nie martwie o czytanie, bo wychodze z zalozenia, ze od tego jest szkola

Nic nie robilam z cyckami 5 dni robie Insanity, ale to na pewno nie od tego

Czekam na fotki
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 21:23   #2571
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Nie dostalam, bo nie mam gg , musze zainstalowac , tylko nie wiem czy pamietam nr i haslo, moj czub zawsze cos przy nim robi i ja musze za kazdym razem wszystko od nowa instalowac Moj lapek tez cos focha strzela bo mi wczoraj spadl. No raczej to nie od cwiczen .

cos mi sie powoli laduje, a dawlam fotki z turcji ? bo nawet nie pamietam hehe

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-21 o 13:42
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 21:25   #2572
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Nie dawalas Dawaj wszystko co masz !

Monka o ktorej Ty chodzisz spac ??? I o ktorej kladziesz chlopcow ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 21:31   #2573
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

cos mi sie jemal niechce ladowac, zaraz z turcji zaladuje . Jemala klade spac o 19 tej , wczesniej po 18 chodzil, jak zawsze. Ale od tyg nie mamy smoka to trzymam go do 19 a kartal idzie o 20 , zalezy. Ja chodze spac 1-2 standardowo, wstaje rano i im sniadanie daje, kartal do szkoly, ja czasem wracam do wyra i wstaje o 12 a czasem juz z rana funguje. Teraz mi sie wszystko zwalilo, do plecow doszlo przeziebienie, tera cyc i wymeczona jeste , spala bym caly dzien. Ide ladowac dalej .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 21:35   #2574
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Mam prawie identyczne zdjecie Sary z balu pprzebierancow tyle, ze w spodniczce Ale fajny z niego chlopak wyrosl !! Bedziesz miala urwanie glowy, jak jeszcze troszke podrosnie )

Dawaj wiecej, Jemala i Ciebie tez )

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

A tak w ogole to ile Jemal ma lat ??? bo nie pamietam. Spi Ci jeszcze popoludniu ???? Twoj TZet odwozi Kartala do szkoly ???? A maly w domu czy przedszkolu ???? Cholera jasna nic nie wiem, nie pamietam jak to u Was tam bylo, teraz trzeba wszystko nadrobic !! Jedyne co pamietam, to to ze lubisz spac do poludnia hhhahahaha az zazdroszcze )
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 21:37   #2575
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

cos mi foty z jemalem nie ida

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-21 o 13:42
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 21:42   #2576
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

moze pojda

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-21 o 13:40
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 21:49   #2577
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Kartala zawozi tz do szkoly , zabiera odrazu malego i ida do tesco hehe i ja w tym czasie albo myk do wyra albo zaczynalam cwiczyc. Jemal idze do przedszkola w styczniu 2013 na 3 h a do szkoly ma termin na wrzesien 2014 . Nie klade juz jemala w dzien spac, bo jak go kladlam to mi szedl pozno spac a ja wole zeby szedl jak chodzi bo mamczas zeby z kartalem poczytac , odrobic zadanie itd. Pozatym on juz pada o tej godzinie takze git. W aucie spi po poludniu jak gdzies jedziemy.

Cos mi fotki nie ide, chyba za duze sa , moze innym razem dam, dzis mi sie juz niechce zmniejszac

aha jemal w kwietniu bedzie mial 2 lata, za 2miechy z 20 kwietnia jest

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-19 o 21:50
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 21:50   #2578
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ale masz duzych chlopakow Podobni sa do siebie, jak dwie kroply wody, tyle ze Kartal bardziej opalony

Kiedy znowu sie wybierasz do Turcji ??? Masz dobry kontakt z tesciami ??? Ja jak zwykle caly wywiad

Chryste, jak ten czas szybko leci juz 2 lata :O

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2012-02-19 o 21:52
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 21:58   #2579
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No Kartal sie spiekl w tej turcji, razem z tz-tem umierali. Jemala udalo mi sie uratowac . Do turcji mamy jechac w te wakacje , dobijaja mnie te upaly tam, ale wieczorami jest fajnie hehe. Mam nadzieje ze cos wypali i nie polecimy hehe. Powiem ci ze tesciowej teraz nie widzialam, bo byla w jakims innym miescie i nie moglismy sie do niej dodzwonic, dwa dni po powrocie do Uk ona do nas zadzwonila z pretensjami czemu jej nie odwiedzilismy hehe Wariatka. Tescia widzialam , spoko koles . Rodzine ma spoko, mamy fajny kontakt z jego kuzynostwem i nie moa sie doczekac kiedy znowu przyjedziemy. Jego wujek nas zapraszal , zebysmy spali niego przy nastepnej wizycie w turcji.

A twoj tz kiedy ma urodziny? robisz jakas bibke wieksza? myslicie cos nad kolejnym dzieckiem? moj chce trzecie, ale u mnie granica dla jego obywateli jest zamknieta.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 22:14   #2580
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

jemal chyba z wczoraj

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-21 o 13:39
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.