maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Według waszego doświadczenia, odżywka WAX zadziałała na porost włosów??
nie 166 30,35%
tak 381 69,65%
Głosujący: 547. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-19, 21:33   #2551
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
dziewczynki, a ja mam takie pytanie- natknelam sie w watku na wzmianke o nakladaniu waxa na rzesy... w jaki sposob wy to robicie macie wtedy zamkniete oczy? i jak nakladacie ten wax- pedzelkiem, palcem, czy jak? bo jakos nie potrafie sobie tego wyobrazic, a nie chce sama probowac zeby nie zrobic krzywdy oczom.. z gory dzieki za wskazowki
odradzam Ci takie eksperymenty, bo to moze sie naprawde zle skonczyc np.ostrym, bolesnym stanem zapalanym oka

lepiej stosowac olejek rycynowy do rzes
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 22:34   #2552
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
odradzam Ci takie eksperymenty, bo to moze sie naprawde zle skonczyc np.ostrym, bolesnym stanem zapalanym oka

lepiej stosowac olejek rycynowy do rzes
to dla mnie wazne bo nosze soczewki.. eh..lepiej w ogole zrezygnuje z takich eksperymentow.. dzieki
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 22:42   #2553
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
to dla mnie wazne bo nosze soczewki.. eh..lepiej w ogole zrezygnuje z takich eksperymentow.. dzieki
skoro nosisz soczewki to tym bardziej

z olejkiem rycynowym tez bardzo ostroznie, aby nie wpadl do oka, bo bedzie buba

ale on naprawde wzmacia rzesy, niestety do stosowania go na glowe nie mam motywacji
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 23:09   #2554
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
skoro nosisz soczewki to tym bardziej

z olejkiem rycynowym tez bardzo ostroznie, aby nie wpadl do oka, bo bedzie buba

ale on naprawde wzmacia rzesy, niestety do stosowania go na glowe nie mam motywacji
w olejek rycynowy zaopatrze sie jutro (dzisiaj) ha! i bede szalec a teraz poki co zmykam spac milej nocki wszystkim
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 13:55   #2555
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

wypróbowałam dzis zielony waxik
ogólnie jestem bardzo zadowolona!
włoski miekkie, błyszczące, gładkie.
o niebo lepsze niż po uzyciu brązowego.
nie są obciazone
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 14:21   #2556
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

popieram zielony to cudo
kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 17:22   #2557
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Chyba już ze 2 tygodnie nie używałam WAX-a (brązowy). Spłukuję go wczoraj, włoski się wysuszyły i z moich loków po łopatki zrobiły się loki, które ledwo sięgają ramion. Moje włosy chyba kompletnie inaczej reagują na ten specyfik, w ogóle się nie rozprostowywowywawewują .
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 19:43   #2558
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Red face Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Mam dylemat...chcę dokupić mojemu przyjacielowi do prezentu urodzinowego maskę WAX. Włosy ma blond do 3/4 swoich pleców (czyli bardzo długie), bardzo zniszczone- suche, sianowate, szorstkie, matowe, końcówki to masakra.Jednym słowem- siano! I teraz nie wiem, którą maskę wybrać- do blond do suchych czy do jakichś tam innych. Czy to w ogóle może coś pomóc? Bo o ścinaniu czy podcinaniu nie ma mowy...proszę o szybką odp. bo urodziny już w niedzielę, a jeszcze muszę ten specyfik kupić :P.Mam nadzieję,że go gdzieś dostanę.
Czy może zaproponujecie coś innego?
Pozdrawiam
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 19:48   #2559
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

O jaaa facetowi wax? Ja pierwsze co bym zrobila, to bym podciela koncowki skoro ma takie siano. Moze najpierw sprobuj go na to namowic?
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 20:06   #2560
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Nie da rady.Przynajmniej teraz.Mówi,że albo całkiem długie albo na łyso. Nie pozwolę ściąć :P! Faceci też muszą dbać trochę o swoje włosy,prawda? A siano ma od momentu spięcia włosów gumką do samego końca. Góra jest jeszcze w miare ok.
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 20:42   #2561
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

ja walnęłabym mu ten brązowy do zniszczonych.
bo podobno na zniszczonych włosach działa cuda.
samo to, ze moje wlosy baaaaaardzo obciaza mówi samo za siebie...
czyli na włosy zniszczone jak najbardziej!
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 20:53   #2562
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Dziękuję za odp.
Hmmm...Ale on ma blond...i to jasny.Czy to w niczym nie przeszkodzi?W końcu po coś jest rozróżnienie dla blond i dla ciemnych.Dla ciemnych jest skuteczniejszy?

Poradzi ktoś,coś jeszcze?Chodzi mi o to czy jest sens coś takiego ratować...o ile wyobrażacie sobie jak to wygląda
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-27 o 14:38
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:32   #2563
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

dostalam od mikolaja waxik ten w czarnobialym sloiczku i bede testowac
cos zaslyszalam, ze na poczatku wypadaja stare wlosy tzn te ktore juz nie rosna i po jakims czasie na ich miejscu pojawiaja sie nowe krotkie taki meszek...
ja mam duzo takich wlasnie, farbowalam 3 meichy temu wloski i mam na glowie duzo wlosow takich pojedynczych bardzo grubych powykrecanych na ktorych nie ma w ogole odrostu i sa strasznie zniszczone tzn koncowki na 7 czesci itp, wiec moze poradzicie mi po jakim czasie rozprawie sie z tymi wloskami?
kiedys juz stosowalam waxa, ale nie przypadl mi do gustu, bo uzywalam go po kazdym myciu... teraz oprocz waxa uzywam maski absolute repair, wiec bedzie na zmiane

obiecuje przejrzec grzecznie watek, te pytanka to tak na szybko
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 14:34   #2564
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez brzoooza88 Pokaż wiadomość
ja walnęłabym mu ten brązowy do zniszczonych.
bo podobno na zniszczonych włosach działa cuda.
samo to, ze moje wlosy baaaaaardzo obciaza mówi samo za siebie...
czyli na włosy zniszczone jak najbardziej!
Bardzo dobry jest ten do znisczonych (jest w KWC)

Cytat:
Napisane przez Szatanka Pokaż wiadomość
Poradzi ktoś,coś jeszcze?Chodzi mi o to czy jest sens coś takiego ratować...o ile wyobrażacie sobie jak to wygląda
Najlepszy bedzie ten do zniszczonych ale jestes pewna ze on bedzie tego używał? Bo nie każdy facet bedzie chcial chodzic z folią i recznikiem na glowie przez 30min ktory trzeba podgrzewac

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
dostalam od mikolaja waxik ten w czarnobialym sloiczku i bede testowac
cos zaslyszalam, ze na poczatku wypadaja stare wlosy tzn te ktore juz nie rosna i po jakims czasie na ich miejscu pojawiaja sie nowe krotkie taki meszek...
ja mam duzo takich wlasnie, farbowalam 3 meichy temu wloski i mam na glowie duzo wlosow takich pojedynczych bardzo grubych powykrecanych na ktorych nie ma w ogole odrostu i sa strasznie zniszczone tzn koncowki na 7 czesci itp, wiec moze poradzicie mi po jakim czasie rozprawie sie z tymi wloskami?
kiedys juz stosowalam waxa, ale nie przypadl mi do gustu, bo uzywalam go po kazdym myciu... teraz oprocz waxa uzywam maski absolute repair, wiec bedzie na zmiane

obiecuje przejrzec grzecznie watek, te pytanka to tak na szybko
Czesc Zuziku Najpierw wypadaja te "stare" (mi wypadały przez jakies 2 miesiace czyli po 8 użyciach przestały juz leciec) Używam go juz 4 miesiace ale żadnej regeneracji nie zauważylam ani szybszego porostu wlosow. Rosna jedynie nowe wlosy czyli takie "antenki" ale to i tak dobrze Na każdego wax dziala inaczej wiec nie jest powiedziane że Tobie nie pomoże
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 16:18   #2565
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

oo karla hellou
a te wloski zaczely Ci wypadac od razu czy np po miesiacu? >
mi one stercza na wszystkie strony, placza sie i w ogole, wiec jak by wypadly i pozwolily rosnac nowym to bym byla bardzo szczesliwa
w sumie regeneracja to taki efekt uboczny bedzie, bo zalezy mi na wlasnie wzroscie nowych wloskow glownie
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 16:32   #2566
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
oo karla hellou
a te wloski zaczely Ci wypadac od razu czy np po miesiacu? >
mi one stercza na wszystkie strony, placza sie i w ogole, wiec jak by wypadly i pozwolily rosnac nowym to bym byla bardzo szczesliwa
w sumie regeneracja to taki efekt uboczny bedzie, bo zalezy mi na wlasnie wzroscie nowych wloskow glownie
Wypadały juz po pierwszym użyciu ale stopniowo ich ilosc sie zmniejszala, po ok. 2 miesiach juz nie wypadaly wcale. Jesli chcesz nowe wloski to sie napewno nie zawiedziesz bo z tego co wiem to u każdego to dziala pod warunkiem ze masz w skorze cebulki a prawdobnie masz jesli nie mialas wiekszych problemów z wypadaniem. Tylko z tym że na efekty trzeba troche czekac jakies 2-3 miesiace ale warto
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 22:50   #2567
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Wypadały juz po pierwszym użyciu ale stopniowo ich ilosc sie zmniejszala, po ok. 2 miesiach juz nie wypadaly wcale. Jesli chcesz nowe wloski to sie napewno nie zawiedziesz bo z tego co wiem to u każdego to dziala pod warunkiem ze masz w skorze cebulki a prawdobnie masz jesli nie mialas wiekszych problemów z wypadaniem. Tylko z tym że na efekty trzeba troche czekac jakies 2-3 miesiace ale warto
A tak działają obydwa WAXy? tzn i ten polski i zagraniczny? Obydwa wypróbowałaś?
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 22:54   #2568
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Najlepszy bedzie ten do zniszczonych ale jestes pewna ze on bedzie tego używał? Bo nie każdy facet bedzie chcial chodzic z folią i recznikiem na glowie przez 30min ktory trzeba podgrzewac
Heh Będzie używać, już ja o to zadbam :P Tylko nadal nie wiem, który mam wybrać . Nie wiem czy to to samo
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21676 i to http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=267 . Co jest czym xD? Ja chyba coś nie kumata jestem :P
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 22:59   #2569
vanilienne
Raczkowanie
 
Avatar vanilienne
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 104
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

pierwszy jest polskiej firmy, drugi nie, więc - nie to samo. jedni chwalą sobie polski wax, inni zagraniczny, zależy
vanilienne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 23:05   #2570
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Dziękuję, w sumie już się doczytałam na KWC. Jutro ruszam do aptek, mam nadzieję,że którychś z nich znajdę.
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 00:05   #2571
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Szatanka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odp.
Hmmm...Ale on ma blond...i to jasny.Czy to w niczym nie przeszkodzi?W końcu po coś jest rozróżnienie dla blond i dla ciemnych.Dla ciemnych jest skuteczniejszy?

Poradzi ktoś,coś jeszcze?Chodzi mi o to czy jest sens coś takiego ratować...o ile wyobrażacie sobie jak to wygląda
kochana szatanko nie ma waxu do ciemnych wlosow
ten w ciemnym sloiczku jest do zniszczonych wlosow...(na sloiczku nigdzie nie pisze, ze jest do ciemnych...po prostu tak sie przyjelo... wszyscy mowia, ze jest do ciemnych i do jasnych)
a ten w jasnym typowo do blond

czyli ciemny nie przyciemni mu wloskow
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 08:02   #2572
Maja 77
Zadomowienie
 
Avatar Maja 77
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 756
GG do Maja 77
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
a czy wlozenie waxa do goracej wody i podgrzanie go nie wplywa negatywnie na jego wlasciwosci? ze np jakis skladnik ulatuje itp..
Coś ty! Nic nie wyparuje, bo ja go nie gotuję, tylko podgrzewam, a na opakowaniu jest napisane, że ciepło wzmaga działanie waxa, wiec nie ma się czego obawiać. Lepsze to niż suszenie suszarką, zapewniam! Efekt jest super! Nie ma się co męczyć z suszarką czy grzaniem ręcznika na kaloryferze. Wierzcie mi, stosuję ten sposób od dawna.
Maja 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 10:58   #2573
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maja 77 Pokaż wiadomość
Coś ty! Nic nie wyparuje, bo ja go nie gotuję, tylko podgrzewam, a na opakowaniu jest napisane, że ciepło wzmaga działanie waxa, wiec nie ma się czego obawiać. Lepsze to niż suszenie suszarką, zapewniam! Efekt jest super! Nie ma się co męczyć z suszarką czy grzaniem ręcznika na kaloryferze. Wierzcie mi, stosuję ten sposób od dawna.
Oo,kolejny ciekawy sposob Chetnie wyprobuje Z WAX'a jestem bardzo zadowolona Wlosy nadal strasznie mi wypadaja,ale mam juz duzo nowych,krotkich.Widac je czasami na czole Tak wiec cow nim jest,naprawde dziala
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 12:57   #2574
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

ja juz wypróbowałam sposów Maji i genialny jest ;] podgrzeje się na głowke i ma sie spokój
vanadis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 13:15   #2575
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Ja ide wlansie go zmyc
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 13:18   #2576
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nastoletnia Pokaż wiadomość
A tak działają obydwa WAXy? tzn i ten polski i zagraniczny? Obydwa wypróbowałaś?
Tak używalam obydwóch ale wlosy wypadaja tylko po tym zagranicznym a przynajmniej tak mi sie wydaje bo juz troche nie pamietam

Cytat:
Napisane przez Szatanka Pokaż wiadomość
Heh Będzie używać, już ja o to zadbam :P Tylko nadal nie wiem, który mam wybrać . Nie wiem czy to to samo
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21676 i to http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=267 . Co jest czym xD? Ja chyba coś nie kumata jestem :P
Ja polecam ten pierwszy bo jest naprawde dobry do znisczonych i suchych i bedzie najodpowiedniejszy jesli nie wypadaja mu wlosy a ni bardzo nie zalezy mu na poroście nowych zreszta ten zagraniczny (czyli drugi link) wedlug mnie za dobrze nie regeneruje jesli w ogole to robi bo używam juz 4 miesiace i poprawy nie widac

Cytat:
Napisane przez Maja 77 Pokaż wiadomość
Coś ty! Nic nie wyparuje, bo ja go nie gotuję, tylko podgrzewam, a na opakowaniu jest napisane, że ciepło wzmaga działanie waxa, wiec nie ma się czego obawiać. Lepsze to niż suszenie suszarką, zapewniam! Efekt jest super! Nie ma się co męczyć z suszarką czy grzaniem ręcznika na kaloryferze. Wierzcie mi, stosuję ten sposób od dawna.
A nie boicie sie że ze cos sie stopi z tego pojemniczka a wy to potem nałożycie na wlosy? Tak wiem głupia jestem
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 15:18   #2577
karmelek :)
Przyczajenie
 
Avatar karmelek :)
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 14
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Tak używalam obydwóch ale wlosy wypadaja tylko po tym zagranicznym a przynajmniej tak mi sie wydaje bo juz troche nie pamietam



Ja polecam ten pierwszy bo jest naprawde dobry do znisczonych i suchych i bedzie najodpowiedniejszy jesli nie wypadaja mu wlosy a ni bardzo nie zalezy mu na poroście nowych zreszta ten zagraniczny (czyli drugi link) wedlug mnie za dobrze nie regeneruje jesli w ogole to robi bo używam juz 4 miesiace i poprawy nie widac



karla_92 - ja mam Henna Treatment Wax - czy on jest jakis inny od tych wax'ów? :

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21676
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=267





Cytat:
Napisane przez Maja 77 Pokaż wiadomość
Coś ty! Nic nie wyparuje, bo ja go nie gotuję, tylko podgrzewam, a na opakowaniu jest napisane, że ciepło wzmaga działanie waxa, wiec nie ma się czego obawiać. Lepsze to niż suszenie suszarką, zapewniam! Efekt jest super! Nie ma się co męczyć z suszarką czy grzaniem ręcznika na kaloryferze. Wierzcie mi, stosuję ten sposób od dawna.
Maja 77 - a jak ty go podgrzewasz ? dajesz pudełeczko do ciepłej wody i ile go tam trzymiesz? 5 min. ? a potem odrazu na głowe ? wiem, głupie pytania ale sie musze upewnic ;D
__________________
dieta Dukana - start 2o.o8.2o1o!

cel - 55 kg ...


25.o8.2o1o - ... kg ?
o1.o9.2o1o - ... kg ?
o8.o9.2o1o - ... kg ?
15.o9.2o1o - ... kg ?

karmelek :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 16:01   #2578
uniquee
Raczkowanie
 
Avatar uniquee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 265
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karmelek :) Pokaż wiadomość
Maja 77 - a jak ty go podgrzewasz ? dajesz pudełeczko do ciepłej wody i ile go tam trzymiesz? 5 min. ? a potem odrazu na głowe ? wiem, głupie pytania ale sie musze upewnic ;D
Ja też tak robię. Odmierzam tyle ile mi potrzeba i wsadzam do kubeczka, a ten kubeczek do garnka z wodą i gotuję. Można też do mikrofali wsadzić kubeczek.
__________________








uniquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 16:25   #2579
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez uniquee Pokaż wiadomość
Ja też tak robię. Odmierzam tyle ile mi potrzeba i wsadzam do kubeczka, a ten kubeczek do garnka z wodą i gotuję. Można też do mikrofali wsadzić kubeczek.
Hmm... pierwsze slysze, ale pomysl fajny
Skoro robisz cos takiego z WAXem to z placentą też tak mogę zrobić? A nakładasz potem jeszcze jakąś folię na włosy i ręcznik czy juz nie?
A kubeczek jaki? Plastykowy, porcelanowy czy obojętne??
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 16:45   #2580
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

przylacze sie do dyskusji- rzeczywiscie podgrzewanie waxa daje lepsze efekty obojetne jest do jakiego pojemniczka sie go wklada.. ja wole jednak plastikowy, zeby w razie czego nie stluc niczego szklanego
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.